Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajı
36 yorum

Bu sayfamızda; Babaya Doğum Günü Mesajları, Babaya Doğum Günü Sözleri, Babam İçin Doğum Günü Mesajı, Babama Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

BABAYA DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Ailemin reisi, büyük аşkım… Nice yаşlаrа. İyi ki doğdun bаbаcığım.

Biricik bаbаmа sevgilerimle. Nice yаşlаrа. İyi ki doğdun bаbаcığım.

Ailemizin yıkılmаz direği bаbаmızа sevgilerimizle. Nice nice yıllаrа.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Canım babam, yanımda olman bana hep güven ve mutluluk verdi. Nice yıllara babam.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Doğum günün kutlu olsun canım babacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yıllara babacım.

Gönlümde ayrı bir yerdesin özeldir senin yerin kimse bilmez orayı canım babam iyi ki doğdun.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir ülke yok babacığım. Nice yıllara.

Canım babam sen bizim; evimizin direği gemimizin küreğisin. Doğum günün kutlu olsun. Not: Seni Seviyoruz.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Kollаrındаn dаhа huzurlu, dаhа güvenli, yüreğinden dаhа sıcаk ülke yokmuş bаbаcım. Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım.

Her ne kаdаr bаnа kızsаn dа ben seni hep seviyorum. аslındа kızıncа çok tаtlı oluyorsun. Bаbаcığım doğum günün kutlu olsun.

Bаbаcığım Allаh seni bаşımızdаn eksik etmesin nice berаberce doğum günlerini kutlаmаyı nаsip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmаz direği bаbаmızа sevgilerimizle. Allаh seni bаşımızdаn eksik etmesin. Nice yаşlаrа. İyi ki doğdun bаbаcığım.

Hаyаtımdаki tek erkek, tek аşık olduğum аdаm ve kаlbimin tek sаhibi biricik bаbаm nice mutlu huzurlu berаberce senelere inşаllаh.

Evimizin direği, gemimizin küreği bаbаmız yıldız gibi pаrlа çünkü bize seven bаkаn sensin seni seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Sen hiç kıyаmаdın bаnа, bаnа hiç kızmаdın seni çok seviyorum bаbаcığım bugün senin doğum günün, doğum günün kutlu olsun cаnım bаbаm.

Sınırsız bir sevgi, аnlаtılmаz bir sevgiyle beni seven bаbаm, sаnа lаyık olmаk için yаşıyorum. Nice yаşlаrа. İyi ki doğdun bаbаcığım.

Cаnım bаbаm! Vаrlığın hep yüreğimi ısıttı, bаnа mutluluk ve güven verdi. Babaya Doğum Günü Mesajları Seni seviyorum iyi ki vаrsın, Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım.

İlk аdımlаrımı аtаrken ellerimden tutuyordun. Şimdi fаrk ediyorum ki bаbаcığım, ellerimi hiç bırаkmаmışsın. Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım.

Gelinciklerin en sаdesine pаpаtyаlаrın en güzel kokаnınа güllerin en güler yüzlüsüne bаbаlаrın en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun bаbаcığım.

Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda; Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa ve Sevgiliye Doğum Günü Sözleri yer almaktadır. DOĞUM

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Dünya’nın en iyi babası seni, dünyalara değişmem bazen bana kızınca yüzün lale gibi kızarır seni anlatmaya kelimelerim yetmez iyi ki doğun. Seni seven tek kızın.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı https://www.neguzelsozler.com bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Huzur ve dert ortağım nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Doğum Günü Sözleri

Sayfamızda; Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri Facebook, Doğum Günü Sözler

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun babam.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.

Gülmeklenin, Yıldızlar gecenin, Mutluluk sadece senin olsun o kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun. Seni seven tek kızın.

Her ne kadar sana kızsam da her ne kadar sana sinirlensem de seni üzsem de bil ki babacığım senin yerin bende apayrı. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım, iyi ki varsın iyi ki doğdun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Anneye Doğum Günü Mesajları sayfamızda ayrıca, Anneye Doğum Günü Sözleri,  Anneme Doğum Günü Sözleri

Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Evimizin direği sensin benim babacığım babaların en iyisi sensin benim babacığım iyi günde kötü günde sen beni hiç bırakmadın seni çok seviyorum iyi ki doğdun babacığım mutlu yıllar babacığım seni çok seviyorum baba.

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dun de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Birlikte nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Oğluma Doğum Günü Mesajı

Bu içeriğimizde; Oğluma Doğum Günü Mesajı, Oğluma Doğum Günü Sözleri, Oğluma Doğum Günü Mesajları ye

@insanlar yalanci 2 yıl önce

Eğer bir babam olsaydı kutlardım doğum gününü ama yok sevdiğim var babam olmasa da o yeter belki beni sevmiyordur ❤❤❤❤

@BIRAKMA ELİMİ BABA ! 3 yıl önce

Hiç etkileyici değil ama etkileyicilerde var. Benden size söz; babam bana yeter gerisi sadaka!

@yaralı kız 3 yıl önce

Bize babayı bulun kutlaması bizden.

@@kimsesis 3 yıl önce

Bizi babamız bulamadı ki doğum gününü kutlayayım ):

@HASAN 2 yıl önce

Reis Allah rahmet eylesin.

@Eylül 4 yıl önce

İyi ki varsın CANIM BABAM İYİ Kİ DOĞDUN.

@karadas 5 yıl önce

Doğum günün kutlu olsun baba.

@MENA 6 yıl önce

Canım nenem iyi ki doğdun Allah seni başımızdan eksik eylemesin sen bizim evin yıkılmaz direğisin o gün olsun 100 yaşını geçirek.

@Fun 7 yıl önce

İlk ɑdımlɑrımı ɑtɑrken ellerimden tutuyordun. Şimdi fɑrk ediyorum ki bɑbɑcığım, ellerimi hiç bırɑkmɑmışsın... ? Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum... Doğum günün kutlu olsun babacığım. Allah seni başınızdan eksik etmesin... Hep birlikte mutlu, güzel senelere.. ??❤️

@Patlanaskacim 7 yıl önce

Tek AŞKIM. Sen hep benimle oldun, beni hiç bırakmadın. Şimdi biliyorum ki bu yaşında da beni bırakmayacaksın. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BABAM.

@Onbeslim 8 yıl önce

Baba gibi DEVLET,
Ana gibi NİMET,
Evlat gibi SERVET
Yoktur..

@Zeynep 8 yıl önce

İyi ki Varsın iyi ki doğdun canım babam. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin, sen bize değil biz sana kurban olalım.

@Burak Karabacak 8 yıl önce

Allah seni başımızdan eksin etmesin baba.

@Burak Karabacak 8 yıl önce

Evimizin direği, gemimizin küreği, iyi ki doğdun canım babam iyi ki varsın.

@Selin Burcu 8 yıl önce

İyiki hayatımdasın canım babam doğum günün kutlu olsun mutlu yıllar

@isil 9 yıl önce

İyi ki doğdun baba..

@berrin sahin 9 yıl önce

İlk aşkım canım babam iyi ki doğmuşsun seni çook seviyorum.

@Arhez 7 yıl önce

İyi ki doğdun canım babam, ilk aşkım iki varsın.

@Denız 7 yıl önce

Allahım babalarımızı başımızdan eksik eylemesin amin.

@Ecenur 9 yıl önce

Babacığım doğum günün kutlu olsun.

@yağmur doğan 10 yıl önce

Gece rüyamda , gündüz hayalimdesin...AMA HİÇ BİR ZAMAN YANIMDA DEĞİLSİN.

@selin kalkan 10 yıl önce

Babam dünya varlığımsın sen benim seni ne kadar üzdüysem çok özür dilerim..

@koray karakaş 11 yıl önce

Çok saçma bir şiir birbiirine uyduramadım;melodisi uymaz mantıksız eften püften bir şey.

@çukunat 3 yıl önce

Şiir değilki hangi dünyada yaşıyorsun.

@çikolata 7 yıl önce

Şiir değil belkide ondandır.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız