Güzel Sözler
sponsor
Özel Sözler

Özel Sözler

Bu sayfamızda; Özel Sözler, Özel Mesajlar, Özel Sözler Kısa, Özel Sözler Yeni, Özel Sözler Facebook, Özel Sözler Twitter yer almaktadır.

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Her zaman doğru şöyle, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

Eğer yapamayacağınızı düşünüyorsanız, haklısınız. Yapamazsınız.

Seni dar ağacındaki bir mahkumun, hayatı sevdiği kadar seviyorum.

Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşı olurdu.

Gel birbirimizin hayati olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et unku aşk sessiz sevgi dilsizdir.

Benim sadece sana ihtiyacım var, sesine, gözlerine, mesajlarına, cümlelerine…

Hüsranı ise bir tek yerde kabul ediyorum. Yaşamak varken yaşayamamış olmakta…

Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni.

Sevdiğim insanlara kızabilirdim. Eğer sevmek bana mahzun durmayı öğretmeseydi.

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, güzel görmek istediğin herşeydedir.

Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla.

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice.

Geçici öfkelerimizle kalıcı aptallıklar yaparız, ismini de ‘Kusura Bakma’ koyarız.

Ne zaman gelirsen gel, başıma taç olursun. Sen benim eski değil, eskimeyen dostumsun.

Sen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda kesin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim.

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al burdan.

Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya da hayallerdeki ümittir.

Dünyanın neresine gidersem gideyim gönlümün başkentinde oturanla bağlantımı koparamıyorum.

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

Ne kadar çok seversen sev belli etmeyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin.

Tabağına yiyebileceğin kadar yemek, Hayatına sevebileceğin kadar insan al. İsrafın lüzumu yok.

Belki de aşk asla kullanılmamalıydı cümle içinde, zaten bir daha gönül koymak mı ortaya, tövbe!

sponsor

Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni orda da bekleyeceğim.

Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiğiniz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır.

Kimi güzelim der sevdiğine, kimi özelim ama sevgi ne güzellik ister, ne de özellik. Sevgi, sadece yürek ister.

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri…

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.

Sen karşındakine içinden geçeni söyle. O seni öyle kabul etsin. Ha etmiyorsa gönder gitsin. Sen sen oluşunla özelsin.

Sevgi ne boğazda, ne mum ışığında yemek yemek… Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.

Akşamı son bulan ufuklarda güneş damla damla erirken hayatta kalan duygularımla sana iki kelime söylüyorum “Seni seviyorum”

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim. Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır şu verdiklerim.

Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hem de karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara.
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/ozel-sozler.html

Akşamı son bulan ufuklarda… Güneş damla damla erirken… Hayatta kalan duygularımla… Sana iki kelime söylüyorum… Seni seviyorum.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! Ama yinede bir umut taşıyorum belki seven sevilir diye!

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma bir sen daha yok bu dünyada.

Biriyle 5 dakika sohbet ediyorsam nezaketimden, 30 dakika sohbet ediyorsam kurtulamadığımdan, saatlerce konuşuyorsam; sevdiğimdendir.

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Sevebilir misiniz? Karşılıksız, beklentisiz, hesapsız, çıkarız, özgür bırakarak. Sırf bir başkasının iyiliğini, mutluluğunu isteyerek…

Bir umut kuşu çiz yüreğime beyaz olsun tüyleri kalbin kadar temiz olsun. Bir kanadı senin için diğer kanadı da sevdiğin için çırpsın.

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgârıyla. Bana eylülü yaşatma ey sevgili!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var, nede aşkımı körükleyen bir rüzgar. ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm nede görmeye dayanacak kalbim var.

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, bir özlem var içimde https://www.neguzelsozler.com uçsuz bucaksız,bir duygu var içimde dalsız budaksız, birde sen varsın içimde unutulması imkansız.

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. Herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum.

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin.

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Bütün dünyayı istediğim renge boyayıp,bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt,kendini sevginin bir rengi diye tanıt.çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

Aşkların en soylusu birken bir çok olandır, sevginin en güzeli paylaşılan emektir, aşkların en soylusu birken bir çok olandır, çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

Tut ki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştüm mü dağılırım, düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, anla ki sen benim canımsın seni kaybettim mi ölürüm.

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun.kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Ya sözlerin aklımda, ya da aklım adında, ya hayalin karşımda, ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, ya özlemek çok güzel, yada özlenen çok özel.

Gecelerden ayazı sevmem. Ya gündüz olmalı ya gece. Namludan çıkan kurşun. Ya kalbimin derinlerinden vurmalı. Ya namludan hiç çıkmamalı. İnsan sevdiğini ya ölümüne sevmeli. Ya hiç sevmemeli.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak…

Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti… Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti.

Papatyalar var karşımda sarı sarı tıpkı sana benziyorlar sarı saçlarını hatırlatır bana. Yeşil yaprakları da gözlerini gülüşün geliyor aklıma tatlı tatlı bakışın, ve sen; sen yokettin beni sensizliğin içinde bırakıp gittin.

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda sileşim gelir. Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim.

Sevmiyorum seni deseydin keşke ta başından bağrıma taş başar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla aşkımla yetmedimi çektiklerim dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim.

Ey ay felek harap olmuş alt üst olmuş senin için. Bizi öyle harap, öyle alt üst ediyorsun etme. Ey makamı var ve yokun üzerinde olan kişi. Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun etme. Sen yüz çevirecek olsan ay kapkara olur gamdan. Ayın da evini yıkmayı kastediyorsun etme.

sponsor
facebook
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. 14.07.2017 Sevirim Dedi 14.07.2017 Sevirim Dedi

  Vazgeçtim çünkü artık boşa çabaladığımı hissederim..

   06 Aralık 2017
 2. Furkan Kalalı Furkan Kalalı

  Herşey bir sokak çocuğunun elini cebine sokabildiği kadar boş.
  Öznesi olmayan cümleler gibi değersiz.
  Ve senin “N’aber” soruna “iyilik” dediğim kadar yalan.!!

   03 Kasım 2017
 3. Vazgeçtim Vazgeçtim

  Zaten hayatta hep yapmaz dediklerimiz yapıyor değil mi.

   06 Aralık 2017
 4. Tuğçe Tuğçe

  Bende hayatta ilk defa birini sevmiştim. Bu duyguya o kadar yabancıyken sevmiştim.
  Nerden bilebilirdim ki bu kadar acı çektireceğini, ilk fırsatta başkasına gideceğini ve en kötüsü beni SEVMEYECEĞİNİ…
  Nerden bilebilirdim ki?

   02 Haziran 2017
 5. Murat güler Murat güler

  Hiç birimiz bilemedik ki Tuğçe. Onlar öyle ısıtıyor bırak iki yabancı kazansın.

   29 Ekim 2017
 6. Rüzgar Rüzgar

  İnsanoğlu her zaman k*hp*dir.

   31 Ekim 2017
 7. Doğukan Doğukan

  Ben bi kızı seviyorum sevdiğimi söylemeye geç kaldım, yakın arkadaşlarımdan biriyle çıkıyor, fakat o çıktığınızı bilmiyorlar sanıyorlar. Hayatta ondan başka birisi olmasın diyebileceğim birisi.

   22 Nisan 2017
 8. boncuk kız boncuk kız

  Yapacak bir şey yok hayat.

   23 Nisan 2017
 9. MerT MerT

  Ne demiş ünsüz bir şair. Bu hayatta tek adil olan şey herkesin ölecek olması.:)

   10 Nisan 2017
 10. Selenatör Selenatör

  Kimmiş o ünsüz şair

   28 Haziran 2017
 11. Murat Murat

  Eğer sigaranla konuşuyorsan, durum vahim…

   14 Mart 2017
 12. Çünkü Sevmiştim Çünkü Sevmiştim

  Doğrudur valla.

   06 Aralık 2017
 13. hira hira

  Kıymet bilmezdim şimdiye kadar, taki o ölene kadar, şimdi kıymetini bilsem ne bilmesem ne..

   14 Şubat 2017
 14. GRN_AYN GRN_AYN

  Kırılɑn yürekler düzelir elbet, yüreği kırɑn kelimeler ɑkıldɑn gitmez budɑ bir gerçek!

   21 Ocak 2017
 15. Doguş Doguş

  Hayallerle yaşayan müziksiz de dans eder. 😉

   27 Aralık 2016
 16. Bosver gitsin Bosver gitsin

  Gözlerin çok güzel ama yalan bakıyorsun…

   27 Aralık 2016
 17. Ömer Köse Ömer Köse

  Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme, ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun….

   28 Eylül 2016
 18. Ömer Köse Ömer Köse

  Hissizler, hareketsizler yol almazlar, uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

   28 Eylül 2016
 19. Ömer Köse Ömer Köse

  Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun… Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

   28 Eylül 2016
 20. Ömer Köse Ömer Köse

  Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, güzel görmek istediğin her şeydedir…

   28 Eylül 2016
 21. Sude naz Sude naz

  Aynende öyle.👍

   06 Şubat 2018
 22. Æd£moglu Æd£moglu

  Ne garip değil mi bir gün ölmek için her gün yaşıyoruz…!!!

   28 Haziran 2016
 23. Qoıı Qoıı

  Aynen canım yaa

   25 Ekim 2016
 24. Orhan Orhan

  Bazen dilin söyleyemediğini gözler söyler.

   26 Haziran 2016
 25. Nalin Nalin

  Aynen gerçekten de öyle..

   08 Eylül 2016
 26. Buşra Buşra

  Söylemek zorunda kalır.

   18 Ocak 2017
 27. Cansu Cansu

  Gülüşünden güzel bir şey var mi hı? ?

   01 Mayıs 2016
 28. Aşk senin Gözlerinde Aşk senin Gözlerinde

  Var bence seni seven kalbi.

   26 Eylül 2017
 29. Sümeyye Sümeyye

  Gerçekten süper şeyler yazmışsınız arkadaşlar

   05 Nisan 2016
 30. Beytullah Beytullah

  Sende süpersin Sümeyye.

   07 Haziran 2016
 31. Piyanist Furkan Piyanist Furkan

  Kız Sınıf arkadaşım, sevdiğimi biliyor ama kabul etmiyor, ne yapabilirim lütfen fikir verin….

   27 Mart 2016
 32. Hakan Hakan

  Kızlar ne severler? en en iyisi git bir demet çiçek al ona tamam kardeşim.

   20 Nisan 2016
 33. Hayal Hayal

  Kesinlikle sürekli onu sevdiğini söyle cesaretli ol. Kafasından aşağı güller dök ve güzel bir teklif et. Cesaret et ama.

   21 Nisan 2016
 34. JokeR JokeR

  Kabul ettir :D

   23 Nisan 2016
 35. Mehmet Gülşen Mehmet Gülşen

  Kızın gözüne girmek için her şeyi yap!

   16 Mayıs 2016
 36. Selenatör Selenatör

  Çık karşısına benimsin başka çaren yok de, kıza çıkma teklifi edenleri döv, kıza hesap sor, hakkında her şeyi öğren -sevdiği şarkıcı favori rengi vs.- git ona bunları anlat.

   28 Haziran 2017
 37. Veysel bey Veysel bey

  Kardeşim çok fazla ilgi göstermişsin, daha ciddi ol ve dışarı bir yerlere davet et, kıza duygularını anlatırken gözlerinin içine bak, buna hiç bir kız dayanamıyor emin ol.

   13 Temmuz 2017
 38. Laz Kızı Laz Kızı

  Beyaz sayfalara yazdım seni en güzel şiir gibi, senin sevgin bir yalandan ibaret yalancı bir sen gibi.

   14 Şubat 2016
sponsor