Özel Sözler

Özel Sözler

7 Şubat 2018 00:00

Bu sayfamızda; Özel Sözler, Özel Mesajlar, Özel Sözler Kısa, Özel Sözler Yeni, Özel Sözler Facebook, Özel Sözler Twitter yer almaktadır.

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Her zaman doğru şöyle, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

Eğer yapamayacağınızı düşünüyorsanız, haklısınız. Yapamazsınız.

Seni dar ağacındaki bir mahkumun, hayatı sevdiği kadar seviyorum.

sponsor line

 

Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşı olurdu.

Gel birbirimizin hayati olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et unku aşk sessiz sevgi dilsizdir.

Benim sadece sana ihtiyacım var, sesine, gözlerine, mesajlarına, cümlelerine…

Hüsranı ise bir tek yerde kabul ediyorum. Yaşamak varken yaşayamamış olmakta…

Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni.

Sevdiğim insanlara kızabilirdim. Eğer sevmek bana mahzun durmayı öğretmeseydi.

sponsor line

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, güzel görmek istediğin herşeydedir.

Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla.

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice.

Geçici öfkelerimizle kalıcı aptallıklar yaparız, ismini de ‘Kusura Bakma’ koyarız.

Ne zaman gelirsen gel, başıma taç olursun. Sen benim eski değil, eskimeyen dostumsun.

Sen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda kesin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim.

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al burdan.

Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya da hayallerdeki ümittir.

Dünyanın neresine gidersem gideyim gönlümün başkentinde oturanla bağlantımı koparamıyorum.

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

Ne kadar çok seversen sev belli etmeyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin.

Tabağına yiyebileceğin kadar yemek, Hayatına sevebileceğin kadar insan al. İsrafın lüzumu yok.

sponsor line

Belki de aşk asla kullanılmamalıydı cümle içinde, zaten bir daha gönül koymak mı ortaya, tövbe!

Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni orda da bekleyeceğim.

Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiğiniz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır.

Kimi güzelim der sevdiğine, kimi özelim ama sevgi ne güzellik ister, ne de özellik. Sevgi, sadece yürek ister.

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri…

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını Özel Sözler seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.

Sen karşındakine içinden geçeni söyle. O seni öyle kabul etsin. Ha etmiyorsa gönder gitsin. Sen sen oluşunla özelsin.

 

Sevgi ne boğazda, ne mum ışığında yemek yemek… Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.

Akşamı son bulan ufuklarda güneş damla damla erirken hayatta kalan duygularımla sana iki kelime söylüyorum “Seni seviyorum”

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim. Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır şu verdiklerim.

Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hem de karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara.

Akşamı son bulan ufuklarda… Güneş damla damla erirken… Hayatta kalan duygularımla… Sana iki kelime söylüyorum… Seni seviyorum.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne https://www.neguzelsozler.com zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! Ama yinede bir umut taşıyorum belki seven sevilir diye!

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma bir sen daha yok bu dünyada.

Biriyle 5 dakika sohbet ediyorsam nezaketimden, 30 dakika sohbet ediyorsam kurtulamadığımdan, saatlerce konuşuyorsam; sevdiğimdendir.

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Sevebilir misiniz? Karşılıksız, beklentisiz, hesapsız, çıkarız, özgür bırakarak. Sırf bir başkasının iyiliğini, mutluluğunu isteyerek…

Bir umut kuşu çiz yüreğime beyaz olsun tüyleri kalbin kadar temiz olsun. Bir kanadı senin için diğer kanadı da sevdiğin için çırpsın.

 

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgârıyla. Bana eylülü yaşatma ey sevgili!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir.

sponsor line

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var, nede aşkımı körükleyen bir rüzgar. ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm nede görmeye dayanacak kalbim var.

 

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,bir duygu var içimde dalsız budaksız, birde sen varsın içimde unutulması imkansız.

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. Herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum.

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin.

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Bütün dünyayı istediğim renge boyayıp,bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt,kendini sevginin bir rengi diye tanıt.çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

 

 

Aşkların en soylusu birken bir çok olandır, sevginin en güzeli paylaşılan emektir, aşkların en soylusu birken bir çok olandır, çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

Tut ki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştüm mü dağılırım, düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, anla ki sen benim canımsın seni kaybettim mi ölürüm.

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun.kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Ya sözlerin aklımda, ya da aklım adında, ya hayalin karşımda, ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, ya özlemek çok güzel, yada özlenen çok özel.

Gecelerden ayazı sevmem. Ya gündüz olmalı ya gece. Namludan çıkan kurşun. Ya kalbimin derinlerinden vurmalı. Ya namludan hiç çıkmamalı. İnsan sevdiğini ya ölümüne sevmeli. Ya hiç sevmemeli.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak…

Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti… Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti.

Papatyalar var karşımda sarı sarı tıpkı sana benziyorlar sarı saçlarını hatırlatır bana. Yeşil yaprakları da gözlerini gülüşün geliyor aklıma tatlı tatlı bakışın, ve sen; sen yokettin beni sensizliğin içinde bırakıp gittin.

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda sileşim gelir. Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim.

Sevmiyorum seni deseydin keşke ta başından bağrıma taş başar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla aşkımla yetmedimi çektiklerim dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim.

Ey ay felek harap olmuş alt üst olmuş senin için. Bizi öyle harap, öyle alt üst ediyorsun etme. Ey makamı var ve yokun üzerinde olan kişi. Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun etme. Sen yüz çevirecek olsan ay kapkara olur gamdan. Ayın da evini yıkmayı kastediyorsun etme.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (9)
Ziyaretçi
 1. b__Ru £b__Ru

  Canım annem gezindiğim bağdır, babam ise yaslandığım dağdır… Güzel ailem iyi ki varsınız.

 2. hayeller ve hayatlar hayeller ve hayatlar

  Allah iman vermişse, daha ne vermemiş ki?
  Ya iman vermemişse, bir kula ne vermiş ki?

 3. Melis ada Melis ada

  Hep mutluluktan uçuyorum derdi… Galiba fazla mutlu ettim uçtu gitti.

 4. Mervecikk Mervecikk

  Beni bu yalan hikayelerle kandırma, korsanlık suçtur bilmez misin???

 5. furkan_hande furkan_hande

  Günler ya senle beraber ya da
  Yada ölümle burun buruna.. YAŞANIR.😌😌😌

 6. Acar Acar

  Ey insan Kaf Dağı kadar büyük olsan da kefene girecek kadar küçüksün.
  Ha şunu da unutma, üzdüğün kadar üzülürsün.

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Melis ada Melis ada

  Hep mutluluktan uçuyorum derdi… Galiba fazla mutlu ettim uçtu gitti.

 2. Mervecikk Mervecikk

  Beni bu yalan hikayelerle kandırma, korsanlık suçtur bilmez misin???

 3. Acar Acar

  Ey insan Kaf Dağı kadar büyük olsan da kefene girecek kadar küçüksün.
  Ha şunu da unutma, üzdüğün kadar üzülürsün.

 4. b__Ru £b__Ru

  Canım annem gezindiğim bağdır, babam ise yaslandığım dağdır… Güzel ailem iyi ki varsınız.

 5. hayeller ve hayatlar hayeller ve hayatlar

  Allah iman vermişse, daha ne vermemiş ki?
  Ya iman vermemişse, bir kula ne vermiş ki?

 6. furkan_hande furkan_hande

  Günler ya senle beraber ya da
  Yada ölümle burun buruna.. YAŞANIR.😌😌😌

YORUMLAR (65)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi 14.07.2017 Sevirim Dedi

  Vazgeçtim çünkü artık boşa çabaladığımı hissederim..

  6 ay önce
 2. Ziyaretçi Furkan Kalalı

  Herşey bir sokak çocuğunun elini cebine sokabildiği kadar boş.
  Öznesi olmayan cümleler gibi değersiz.
  Ve senin “N’aber” soruna “iyilik” dediğim kadar yalan.!!

  7 ay önce
 3. Ziyaretçi Vazgeçtim

  Zaten hayatta hep yapmaz dediklerimiz yapıyor değil mi.

  6 ay önce
 4. Ziyaretçi Tuğçe

  Bende hayatta ilk defa birini sevmiştim. Bu duyguya o kadar yabancıyken sevmiştim.
  Nerden bilebilirdim ki bu kadar acı çektireceğini, ilk fırsatta başkasına gideceğini ve en kötüsü beni SEVMEYECEĞİNİ…
  Nerden bilebilirdim ki?

  1 yıl önce
 5. Ziyaretçi Murat güler

  Hiç birimiz bilemedik ki Tuğçe. Onlar öyle ısıtıyor bırak iki yabancı kazansın.

  7 ay önce
 6. Ziyaretçi Rüzgar

  İnsanoğlu her zaman k*hp*dir.

  7 ay önce
 7. Ziyaretçi Doğukan

  Ben bi kızı seviyorum sevdiğimi söylemeye geç kaldım, yakın arkadaşlarımdan biriyle çıkıyor, fakat o çıktığınızı bilmiyorlar sanıyorlar. Hayatta ondan başka birisi olmasın diyebileceğim birisi.

  1 yıl önce
 8. boncuk kiz boncuk kız

  Yapacak bir şey yok hayat.

  1 yıl önce
 9. Ziyaretçi MerT

  Ne demiş ünsüz bir şair. Bu hayatta tek adil olan şey herkesin ölecek olması.:)

  1 yıl önce
 10. Ziyaretçi Selenatör

  Kimmiş o ünsüz şair

  12 ay önce
 11. Ziyaretçi Murat

  Eğer sigaranla konuşuyorsan, durum vahim…

  1 yıl önce
 12. Ziyaretçi Çünkü Sevmiştim

  Doğrudur valla.

  6 ay önce
 13. Ziyaretçi hira

  Kıymet bilmezdim şimdiye kadar, taki o ölene kadar, şimdi kıymetini bilsem ne bilmesem ne..

  1 yıl önce
 14. Ziyaretçi GRN_AYN

  Kırılɑn yürekler düzelir elbet, yüreği kırɑn kelimeler ɑkıldɑn gitmez budɑ bir gerçek!

  1 yıl önce
 15. Ziyaretçi Doguş

  Hayallerle yaşayan müziksiz de dans eder. 😉

  1 yıl önce
 16. Ziyaretçi Bosver gitsin

  Gözlerin çok güzel ama yalan bakıyorsun…

  1 yıl önce
 17. Ziyaretçi Ömer Köse

  Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme, ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun….

  1 yıl önce
 18. Ziyaretçi Ömer Köse

  Hissizler, hareketsizler yol almazlar, uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

  1 yıl önce
 19. Ziyaretçi Ömer Köse

  Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun… Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

  1 yıl önce
 20. Ziyaretçi Ömer Köse

  Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, güzel görmek istediğin her şeydedir…

  1 yıl önce
 21. Ziyaretçi Sude naz

  Aynende öyle.👍

  4 ay önce
 22. Ziyaretçi Æd£moglu

  Ne garip değil mi bir gün ölmek için her gün yaşıyoruz…!!!

  1 yıl önce
 23. Ziyaretçi Qoıı

  Aynen canım yaa

  1 yıl önce
 24. Ziyaretçi Orhan

  Bazen dilin söyleyemediğini gözler söyler.

  1 yıl önce
 25. Ziyaretçi Nalin

  Aynen gerçekten de öyle..

  1 yıl önce
 26. Ziyaretçi Buşra

  Söylemek zorunda kalır.

  1 yıl önce
 27. Ziyaretçi Cansu

  Gülüşünden güzel bir şey var mi hı? ?

  2 yıl önce
 28. Ziyaretçi Aşk senin Gözlerinde

  Var bence seni seven kalbi.

  9 ay önce
 29. Ziyaretçi Sümeyye

  Gerçekten süper şeyler yazmışsınız arkadaşlar

  2 yıl önce
 30. Ziyaretçi Beytullah

  Sende süpersin Sümeyye.

  2 yıl önce
 31. Ziyaretçi Piyanist Furkan

  Kız Sınıf arkadaşım, sevdiğimi biliyor ama kabul etmiyor, ne yapabilirim lütfen fikir verin….

  2 yıl önce
 32. Ziyaretçi Hakan

  Kızlar ne severler? en en iyisi git bir demet çiçek al ona tamam kardeşim.

  2 yıl önce
 33. Ziyaretçi Hayal

  Kesinlikle sürekli onu sevdiğini söyle cesaretli ol. Kafasından aşağı güller dök ve güzel bir teklif et. Cesaret et ama.

  2 yıl önce
 34. Ziyaretçi JokeR

  Kabul ettir :D

  2 yıl önce
 35. Ziyaretçi Mehmet Gülşen

  Kızın gözüne girmek için her şeyi yap!

  2 yıl önce
 36. Ziyaretçi Selenatör

  Çık karşısına benimsin başka çaren yok de, kıza çıkma teklifi edenleri döv, kıza hesap sor, hakkında her şeyi öğren -sevdiği şarkıcı favori rengi vs.- git ona bunları anlat.

  12 ay önce
 37. Ziyaretçi Veysel bey

  Kardeşim çok fazla ilgi göstermişsin, daha ciddi ol ve dışarı bir yerlere davet et, kıza duygularını anlatırken gözlerinin içine bak, buna hiç bir kız dayanamıyor emin ol.

  11 ay önce
 38. Ziyaretçi Laz Kızı

  Beyaz sayfalara yazdım seni en güzel şiir gibi, senin sevgin bir yalandan ibaret yalancı bir sen gibi.

  2 yıl önce
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Ziyaretçi DLMNO

  Ya ben ni kıza aşık oldum ama kıza söyliyemiyorum ne yapıyım söyleyin ya kız sınıf arkadaşım??

  2 yıl önce
 2. Ziyaretçi Edmer

  Git konuş şöyle sor. (You already got the NO answer).

  2 yıl önce
 3. Ziyaretçi Sevgii

  En kısa zamanda söyleeeeee..

  2 yıl önce
 4. Ziyaretçi Başak

  Aynısı bana yapıldı ama sınıftaki yani kız erkek farketmez, sevgilim olabilir dediği zaman oluyor insanın. Git teklifini et ve peşini bırakma, seviyorsan evet demesi kolay ama aynısı bana yapıldı ve çekip gitti ve ben ve o da pişman, ama olmadı sen zamanın varken konuş.

  2 yıl önce
 5. Ziyaretçi Kübra

  Bence konuş??

  2 yıl önce
 6. Ziyaretçi Eyüp

  Hiç bekleme sevdiğini söyle geç kalma?

  1 yıl önce
 7. Ziyaretçi İrem

  Kız seni seviyor mu?

  1 yıl önce
 8. Ziyaretçi İsimsizgirl

  Kızın seni sevdiğine eminsen hiç bekleme git konuş. Benle aynı durumdasın, cinsiyetler farklı bitek. Bi kız olarak, beklersen söylemezsen kız artık bıkar tükenir. Senden vazgeçer ve sen ona söylediğin zaman artık kız gitmiştir.

  1 yıl önce
 9. azraaomur azraaomur

  Of bee çok zormuş yaaa bende böyle bi durumun içindeyim…. En iyisi söyleme derim.

  1 yıl önce
 10. Ziyaretçi Orhan

  Bazen dilin söyleyemediğini gözler söyler.

  1 yıl önce
 11. Ziyaretçi Nalin

  Aynen gerçekten de öyle..

  1 yıl önce
 12. Ziyaretçi Buşra

  Söylemek zorunda kalır.

  1 yıl önce
 13. Ziyaretçi Bosver gitsin

  Gözlerin çok güzel ama yalan bakıyorsun…

  1 yıl önce
 14. Ziyaretçi Æd£moglu

  Ne garip değil mi bir gün ölmek için her gün yaşıyoruz…!!!

  1 yıl önce
 15. Ziyaretçi Qoıı

  Aynen canım yaa

  1 yıl önce
 16. Ziyaretçi Cansu

  Gülüşünden güzel bir şey var mi hı? ?

  2 yıl önce
 17. Ziyaretçi Aşk senin Gözlerinde

  Var bence seni seven kalbi.

  9 ay önce
 18. Ziyaretçi Piyanist Furkan

  Kız Sınıf arkadaşım, sevdiğimi biliyor ama kabul etmiyor, ne yapabilirim lütfen fikir verin….

  2 yıl önce
 19. Ziyaretçi Hakan

  Kızlar ne severler? en en iyisi git bir demet çiçek al ona tamam kardeşim.

  2 yıl önce
 20. Ziyaretçi Hayal

  Kesinlikle sürekli onu sevdiğini söyle cesaretli ol. Kafasından aşağı güller dök ve güzel bir teklif et. Cesaret et ama.

  2 yıl önce
 21. Ziyaretçi JokeR

  Kabul ettir :D

  2 yıl önce
 22. Ziyaretçi Mehmet Gülşen

  Kızın gözüne girmek için her şeyi yap!

  2 yıl önce
 23. Ziyaretçi Selenatör

  Çık karşısına benimsin başka çaren yok de, kıza çıkma teklifi edenleri döv, kıza hesap sor, hakkında her şeyi öğren -sevdiği şarkıcı favori rengi vs.- git ona bunları anlat.

  12 ay önce
 24. Ziyaretçi Veysel bey

  Kardeşim çok fazla ilgi göstermişsin, daha ciddi ol ve dışarı bir yerlere davet et, kıza duygularını anlatırken gözlerinin içine bak, buna hiç bir kız dayanamıyor emin ol.

  11 ay önce
 25. Ziyaretçi Laz Kızı

  Beyaz sayfalara yazdım seni en güzel şiir gibi, senin sevgin bir yalandan ibaret yalancı bir sen gibi.

  2 yıl önce
 26. Ziyaretçi Hasan

  Baharı geldiği gibi,
  Yağmur’u yağdığı gibi,
  Güneş’i doğduğu gibi,
  Kadını, olduğu gibi severiz..

  2 yıl önce
 27. 4 ay önce
 28. Ziyaretçi Sümeyye

  Gerçekten süper şeyler yazmışsınız arkadaşlar

  2 yıl önce
 29. Ziyaretçi Beytullah

  Sende süpersin Sümeyye.

  2 yıl önce
 30. Ziyaretçi uğur demir

  Sevmekle olsaydı aşk; hiç bıkmadan tükenmeden devam ederdi, en güzeli karşılıksız olan aşklar, hep hayalinde yaşadığın birine kurmaktır..

  2 yıl önce
 31. Ziyaretçi Nihal

  Çok güzeldii!!. Bravooo.

  1 yıl önce
 32. Ziyaretçi seher ölmez

  Gözler sözleri yaratır, ama gözleri ağlatan sözlerdir, sen sen ol ki gözlerin sözlerini yaratsın, ama sözlerin gözlerini asla ağlatmasın.

  4 yıl önce
 33. Ziyaretçi Sevcan

  Aynen öyle ????

  2 yıl önce
 34. Ziyaretçi Sevdalı Kuş

  Aşk tertemiz saf ve kalp kırıklığı olmadan yalansız olmalı ve evlendiğiniz zaman o kişiye hayatımdaki ilk insansın diyebilmeliyiz. Öylesine umut dolu hasret dolu Aşk; umuttur sevdadır vuslattır sevgidir saygıdır mesafedir engeldir ama duadır ve sabırdır beklemektir özlemektir sağlamaktır bilmektir kahkahalara boğulmaktır ve Aşk adam gibi sevmektir…

  1 yıl önce
 35. Ziyaretçi şevin demir

  Şimdi yanında olmak vardı..O zifiri gözlerine bakıp dudağından öpmek…kulağına kısık sesle seni seviyorum demek…Hayal bu ya yok olduğu halde yaşarsın ..!

  3 yıl önce
 36. Ziyaretçi özgür gözen

  Dünümdeydin
  Bugünümdesin
  Yarınımdasın
  Son anıma kadar sen olacaksın

  3 yıl önce
 37. Ziyaretçi Ecrin klç

  İşte ben buyum beni sevmiyorsan çek git

  4 yıl önce
 38. Ziyaretçi Tuğçe

  Bende hayatta ilk defa birini sevmiştim. Bu duyguya o kadar yabancıyken sevmiştim.
  Nerden bilebilirdim ki bu kadar acı çektireceğini, ilk fırsatta başkasına gideceğini ve en kötüsü beni SEVMEYECEĞİNİ…
  Nerden bilebilirdim ki?

  1 yıl önce
 39. Ziyaretçi Murat güler

  Hiç birimiz bilemedik ki Tuğçe. Onlar öyle ısıtıyor bırak iki yabancı kazansın.

  7 ay önce
 40. Ziyaretçi Rüzgar

  İnsanoğlu her zaman k*hp*dir.

  7 ay önce
 41. Ziyaretçi Doguş

  Hayallerle yaşayan müziksiz de dans eder. 😉

  1 yıl önce
 42. Ziyaretçi Ömer Köse

  Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme, ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun….

  1 yıl önce
 43. Ziyaretçi Ömer Köse

  Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, güzel görmek istediğin her şeydedir…

  1 yıl önce
 44. Ziyaretçi Sude naz

  Aynende öyle.👍

  4 ay önce
 45. Ziyaretçi MerT

  Ne demiş ünsüz bir şair. Bu hayatta tek adil olan şey herkesin ölecek olması.:)

  1 yıl önce
 46. Ziyaretçi Selenatör

  Kimmiş o ünsüz şair

  12 ay önce
 47. Ziyaretçi GRN_AYN

  Kırılɑn yürekler düzelir elbet, yüreği kırɑn kelimeler ɑkıldɑn gitmez budɑ bir gerçek!

  1 yıl önce
 48. Ziyaretçi Acı Aşk

  Karanlıktan aydınlığa giden yoldayım. Kaderin yazıldığı bir andayım. Sevmekten yorulan ben bir harabeyim. Yalan sevgilerden usanmış bir yerdeyim. Sevdim diye kırıldım. Ağladım diye üzüldüm. Sen neymişsin be yar beni bir kalem de çizdin.

  2 yıl önce
 49. Ziyaretçi Sabri Sucu

  Haykırmak istiyorum sadece,
  Elini tutup bakmak istiyorum.
  Leylam ol diyorum sadece,
  İnceden bakmak istiyorum.
  Ne olur affet artık diyorum,

  Seviyorum sadece seni
  Anla artık canom anla beni
  Ben seviyorum seni affet
  Rahatsız oluyorsun biliyorum
  İllede sen diyorum seni seviyorum ;-)

  3 yıl önce
 50. Ziyaretçi Ayşegül

  Hiç bir anlam bulamadım.

  1 yıl önce
 51. Ziyaretçi Ceydaa..

  Gözlerine bakıp seni seviyorum diyebilmek geliyor içimden ama öyle uzaksın ki bana dokunmaya kıyamadığım, gözlerine bakamadığımsın. Neden sen biliyor musun? Çünkü her yerde sen varsın, odamda, okulda, mutfakta, salonda, merdivenlerde, deniz kıyısında, kuşlara yem atarken, her yerde sen varsın, öpüyorum o şevkatli kalbinden, hayat felsefem benim 😍😘😘😘 (Üşenmiycem, ertelemiycem, vazgecmiycem) hoşuma gittin, gidiş o gidiş, yapacak da bir şey yok. Aklım başka bir şey diyor kalbim başka. Bulmaca gibisin ama tatlı bi bulmaca.

  1 yıl önce
 52. Ziyaretçi şerif süzen

  Duygular sel olmuş, yüzebilene aşk olsun.

  4 yıl önce
 53. Ziyaretçi Barış Elmas

  Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.

  3 yıl önce
 54. Ziyaretçi hira

  Kıymet bilmezdim şimdiye kadar, taki o ölene kadar, şimdi kıymetini bilsem ne bilmesem ne..

  1 yıl önce
 55. Ziyaretçi Ömer Köse

  Hissizler, hareketsizler yol almazlar, uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

  1 yıl önce
 56. Ziyaretçi Ömer Köse

  Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun… Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

  1 yıl önce
 57. 3 yıl önce
 58. Ziyaretçi ihaanetin nefretimdir

  Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir,
  Ben gideni değil giden beni kaybetmiştir
  Şayet bir gün dönecekse eyer bırakın dönsün
  Neler kaybetmiş bir de kendi görsün.

  4 yıl önce
 59. Ziyaretçi Furkan Kalalı

  Herşey bir sokak çocuğunun elini cebine sokabildiği kadar boş.
  Öznesi olmayan cümleler gibi değersiz.
  Ve senin “N’aber” soruna “iyilik” dediğim kadar yalan.!!

  7 ay önce
 60. Ziyaretçi Vazgeçtim

  Zaten hayatta hep yapmaz dediklerimiz yapıyor değil mi.

  6 ay önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız