Güzel Sözler
Regaib Kandili Sözleri

Regaib Kandili Sözleri

Sayfamızda; Regaib Kandili Sözleri, Regaib Kandili Mesajları, Yeni Regaib Kandili Sözleri Kısa Facebook için yer almaktadır.

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Regaib geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle… Hayırlı Kandiller.

Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk Kandil gecesidir. Hayırlı olsun…

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı Kandiller.

Regaib Kandiliniz mübarek olsun…Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, https://www.neguzelsozler.com bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun…

Mübarek Kandilin, Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim…

Bu değerli Kandil gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c.) tüm dualarınızı kabul etsin.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi kutlarım.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevlaya sunacağı ve Onun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Regaib Kandiliniz hayırlı olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Kandilin mübarek olsun.

ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Regaib Kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle.

Bu gece Regaib gecesi. Dua edelim… Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi Kandiller.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabb. Regaip kandiliniz mübarek olsun…
https://www.neguzelsozler.com/dini-sozler/regaib-kandili-sozleri.html

Her keder bir kader ile takdir edilir. Ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. Dua ile Regaip kandilinizi kutlarım

Cennete çok ağaç dikin. Çünkü onun suyu tatlı, toprağı güzeldir. Yani verimi çoktur. Çok sevap meyvesi alınır. Cennetin ağaçlarından biri olan La Havle ve La Kuvvete İlla Billah cümlesini çok söyleyin. Hadis( Taberani) Hayırlı kandiller…

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi kutlarım.

Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz orjinalsozler.com bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Regaip kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Rüzgârın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. Hayırlı Kandiller.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Regaip kandiliniz mübarek olsun. Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu Mübarek Regaip geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Hayırlı kandiller

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

Ayrıca Regaib Kandili Mesajları sayfamıza da bakmanızı öneririz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. saffet

  Arkadaşlar herkesin Regaib Kandili mübarek olsun.

   30 Mart 2017
 2. edanurr

  Senin ve bütün sevenlerininde saffetçim😊

   31 Mart 2017
 3. sare mina

  Seninde

   31 Mart 2017
 4. Mamoş

  Sevgi, birlik ve kardeşlik duygularının doyasıya yaşanacağı kutsal ayların ve Regaip Kandilinin size, ailenize, ülkemize ve dünyamıza iyilikler getirmesi dileğiyle kandilinizi kutluyor, sağlık, esenlik ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum..

   30 Mart 2017
 5. Uğur

  Tşk ederim sağolun cümle Müslüman aleminin kandili mübarek olsun inşallah.

   30 Mart 2017
 6. Misafir

  Her keder bir kader ile takdir edilir. Ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. Dua ile Regaip kandilinizi kutlarım…

   30 Mart 2017
 7. SEVİM

  Çok ama çok teşekkürler çok işime yaradı ❤❤❤❤❤ Regaip kandiliniz Mübarek OLSUN.

   29 Mart 2017
 8. Kuzeyy

  Bakıyorum da burda mutlu olan bi Allah’ın kulu yok yaa, anneler evlatlarını öpmeye kıyamazken, insanların ne hakkı var birbirlerini bu kadar üzmeye:(((

   25 Mart 2017
 9. saffet

  Eee bu işler böyle paşam…!!!!

   25 Mart 2017
 10. Derya ,03

  Bence sende herkesi kırıyorsun..

   29 Mart 2017
 11. Kuzeyy

  Kimi kırmışım ben acaba Derya 03 bi söyle.

   29 Mart 2017
 12. Kadirkopuz

  Çok güzel hayırlı kandiller diliyorum.

   25 Mart 2017
 13. Sündüs

  Çok güzel. Özellikle tşk ederim.

   21 Mayıs 2016
 14. Cuma

  Harika bu yorumları yazanların kandilleri mübarek olsun…..

   22 Nisan 2016
 15. Elif

  Haha fazla mesaj olmalı !

   07 Nisan 2016
 16. Fatmanur

  Süper çok beğendim bu arada sizinde regaip kandilinizi kutlarım ;)

   07 Nisan 2016
 17. NotUser

  Teşekkürler çok işime yaradı, toplu mesaj yolladım Sağolun. ?

   07 Nisan 2016
 18. Sevgi

  Her gün için BİSMİLLAH.

   07 Nisan 2016
 19. Nbr

  Hepinize katılıyorum.

   25 Mart 2017