Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri
172 yorum

Bu sayfamızda; Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa ve Sevgiliye Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da en iyisini hak ediyorsun. İyi ki doğdun!

Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun.

Dünya, senin gibi insanlar yüzünden daha iyi bir yer. Doğum günün kutlu olsun!

Tüm hayallerinin gerçeğe dönüşeceği mükemmel bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun!

Her sene bir sene öncekine göre daha genç görünüyorsun! Doğum günün kutlu olsun!

Umarım bu yıl, kalbinin arzuladığı her şeyi gerçekleşir! Doğum günün kutlu olsun!

Umarım doğum günün, kalbinin arzuladığı her şeyi getirir! Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun! Umarım tüm doğum günü dileklerin ve hayallerin gerçekleşir.

Etrafınıdaki tüm insanlara yaydığın mutluluk, bu gün sana geri gelsin. İyi ki doğdun!

Bu yıl her anı yakaladığından ve yoluna çıkan her zorluğu yendiğinden emin ol. Mutlu yıllar!

Yeni yaşın önce sağlık ve huzur sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana nice yıllara.

Bana her an getirdiğin mutluluk hissini yaşayacağın bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun meleğim. Gökyüzü kadar berrak, güneş kadar parlak bir yıl peşinde olsun.

Doğum gününde yanında olmayabilirim, ama seni düşünüyorum ve sana harika bir doğum günü diliyorum.

Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Geçmişi unut, gelecek için sabırsızlan. Çünkü senin için en iyi şeyler henüz gelmedi. İyi ki doğdun!

Bugün, herkesin hayatına mutluluk getirdiğin yıl sayısını kutlayacağımız gün. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum Günü Sözleri

Sayfamızda; Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri Facebook, Doğum Günü Sözler

Doğum gününde senin için dileğim, her zaman mutlu ve sağlıklı olman. Asla değişme! Mutlu yıllar canım.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir Doğum Günü Mesajları yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

Doğum günün kutlu olsun cancağımız. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin :)

DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Bu yıl senin yılın olacak. Umarım tüm hayallerin gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun!
Umarım bu yıl sana bol miktarda gülümseme, mutluluk ve fırsat sunar. Doğum günün kutlu olsun!

Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Tüm hayatın tıpkı bugün olduğu gibi gülümseme, eğlence ve müzikle dolu olsun. Nice senelere canım!

Hayatın acılarının uğramayacağı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara.

Sevdiklerin ile birlikte geçereğin güzel bir yıl yaşarsın https://www.neguzelsozler.com umarım. Neşe dolu bir yıl geçirmen dileğiyle.

Bu yıl harika başlangıçların yılı olacak. Yeni ve heyecan verici deneyimlerle geçecek bir yıl dileğiyle!

Unutma, gülümsemek için her günün, aynı bugün olduğu gibi doğum günün. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara…

Hissettiğin yaşta geçireceğin neşeli ve keyifli bir 365 gün olur umarım senin için. Doğum günün kutlu olsun.

Umutlarını ve neşeni koruyabileceğin, hayattaki zorlukların seni yıldırmayacağı bir yıl geçirmeni diliyorum. Güzel yaşlara.

Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu ve mutlu olsun. Yeni yaşın sana sağlıklı, huzurlu ve bol şanslı dopdolu bir ömür getirsin. Nice güzel yaşlara…

Yeni yaşını kutlar ve yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu ve bol şans dolu yıllar getirmesini dilerim. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Pastanın üzerindeki mumları asla sayma. Çünkü sen hala o neşeli, eğlenceli ve güzel/yakışıklı kadın/adamsın. Doğum günün kutlu olsun!

Sıcak havalarda klimalı ortama girildiği zaman yaşanan mutluluğu, yılın her günü yaşayacağın güzel bir yaş dilerim. Nice güzel, mutlu yıllara.

Her yıl doğum günü pastana koyduğun mumların fazlalaşması seni asla üzmesin. Her mumun sana biraz daha gülümseme getireceğini bil. İyi ki doğdun!

Doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, yeni yaşında sana tüm sevdiklerinle beraber geçirebileceğin mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. İyi ki doğmuşsun.

Doğum Günü Sözleri

Sayfamızda; Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri Facebook, Doğum Günü Sözler

Bana olan aşkın ve sevgin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim en kıymetli hazinem iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Beraber mutlu yıllarımız olsun.

Hayatında bu yaşına kadar istediğin her şeyin gerçekleşmesini ve esenlikler diliyorum. Doğum günün kutlu olsun kalbindeki sevgi bir an olsun bile eksilmesin. İyi ki doğdun.

Her doğum günü yeni maceralara atılacağın günün ilk adımıdır. Umuyorum ki yeni maceraların sana yalnızca mutluluk ve huzur getirir. Güzel bir yıl geçirmen dileğiyle, iyi ki doğdun!

Beni desteklemek ve cesaretlendirmek için her zaman yanımda oldun. Ben de her doğum gününde senin yanında olacağım. Umarım mutluluk dolu bir yıl geçirirsin. Doğum günün kutlu olsun!

Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Sen tanıdığım en eşsiz ve en güçlü insanlardan birisin. Diliyorum ki yeni yaşında tıpkı senin gibi olsun. Nice mutlu anılara.

Yeni bir yaşına girdiğin bu mutlu günde, üflediğin her mumda her bir dileğinin gerçek olmasını temenni ederim. Yüzünden gülücük hiç eksik olmasın, yeni yaşında başarı ve mutluluk yakanı bırakmasın.

Kötü günlerin geçmişte kalacağı, güzel günlerin ise her gün yaşanacağı güzel bir yıl geçirmeni diliyorum. Önündeki 365 gün boyunca yeryüzündeki iyi olan şeylerle karşılaşmanı diliyorum. Güzel yıllar dilerim.

Yeni yaşında tüm acı ve korkularını geçmişte bırakmanı, geleceğe umut ve kendine güvenle bakmanı dilerim. İyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni. Sen hayatımda gördüğüm en özel kişisin. Her şey gönlünce olsun.

ARKADAŞA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Her zaman harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun!

Yılların bana kazandırdığı en değerli dost sensin. Hep yanındayım İyi ki doğdun.

Sevgili dostum, yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileklerimle. Seni seven tek ve kadim dostun.

Seni sadece en iyi arkadaşım olarak görmüyorum. Sen artık ailemden biri gibisin. Nice senelere kardeşim!

Dünyadaki en şanslı insanım çünkü her zaman yanımda dünyanın en iyi arkadaşı var. Doğum günün kutlu olsun!

Ne dersin; bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

Umarım bu yıl, bir önceki yıldan daha da iyi geçer. Çünkü sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Nice senelere canım dostum!

Ne zaman bir derdim olsa, dinlemek için orada olduğun için teşekkür ederim. En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Nice senelere…

Canım arkadaşım, seninle bir yıl daha geçirdiğim için çok mutluyum. Umarım sonsuza dek arkadaş olarak kalırız. Doğum günün kutlu olsun!

Bir yıl daha geçti yaşamından diye üzülme, seni sevenlerinin sevgisini her daim gönlünde hisset. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun güzel dostum.

Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

Bugün geride bir yaşını daha bırakmanın getirdiği mutluluğu seninle paylaşıyorum. Yeni yaşında her şey güzel gönlüne göre olsun. Nice mutlu yıllara eski dostum.

Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Doğum Günü Kutlama Mesajları ve Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Tanıştığımız zamanı hala hatırlıyorum, o zamanlar çocuktuk! Ve yıllar sonra şimdi de, ilk günkü gibiyiz. Dostum, umarım tüm dileklerinin gerçekleşeceği mutlu bir yıl geçirirsin!

Dostluğumuzu daha da pekiştirecek bir yıl olsun. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur ve şans getirsin. Doğum gününü kutlar, her daim yanında olduğumu bilmeni isterim. Nice mutlu senelere…

Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.

Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

Doğum gününü en içten dileklerim kutlarım aşkım. Mutluluk peşimizi hiç bırakmasın.

Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

Sen geldin ben tamamlandım, anladım ki senden önce hep yarımdım, İyi ki geldin iyi ki varsın.

İyi ki doğdun iyi ki seni tanıdım hayatımın anlamı seni seviyorum eyy cann… Mutlu ve uzun yaşa…

Sen, saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun iyi ki varsın!

Gün ışığım iyi ki doğdun beni bir gün değil her gün aydınlatan sevgilim birlikte nice mutlu yaşlara.

Bugün senin günün aşkım. Bu yüzden tuttuğun her dileği yerine getireceğim. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Yanı başında güne uyanmak, sabahların en güzeli. Bugün farklı, bugün çok anlamlı. Her sabah yanımda uyan, hep benimle kal. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

Bana verdiğin mutluluk için sana sonsuz teşekkür ediyorum. Kaç yaşında olursak olalım, kaç doğum gününü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Bu sayfamızda; Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yer almaktadır. Hayat

Hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun, yüzüme gülümseme getiriyorsun ve her dokunuşun beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. Emin ol seni her şeyden çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.

Birlikte geçirdiğimiz her an sana daha da aşık oluyorum. Beni bu dünyada en mutlu eden kişi sensin aşkım. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni mutlu edebilmişimdir. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Mutlu yıllar can yoldaşım, arkadaşım ve güzel sevgilim…Hayatıma mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da güçleniyor. Doğum günün kutlu olsun!

@Xreyhanxx 3 yıl önce

Keşke doğmasaydım dediğim bi günde insanların iyi ki doğdun demesi garibime gidiyo...🥀💔

@Türkan 11 ay önce

Neden öyle dedin anlamadım
Reyhan kardeş

@Ogulsirin_Bayramowa 3 yıl önce

Bu dünyada bir tek yalnız ben miyiiiim.

@Esra_nizz 3 yıl önce

@Sumeyye_evrim akin_aslihan Güner
Hb☺

@Esra_nizz 3 yıl önce

Mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldımm🥰

@ARDA 4 yıl önce

Doğum günün kutlu olsun nevbahar.

@ARDA 4 yıl önce

Çok güzel tam aşk gibi

@Ecrin 3 yıl önce

Bu gün doğum günüm kimse yanımda değil😭😭😭😭😭

@minik ,şirin hanım özdemir 5 yıl önce

Ben beğendim valla harika arkadaşıma bunları yazacam çok sevinecek ama aynı şeylerden bahsettiniz.

@Savaş Beyza Buse Nisa 6 yıl önce

Çok güzeldi teşekkürler.

@EREN 6 yıl önce

Rica ederim

@apo_cann 6 yıl önce

Sonunda ne olacak hiç bilmiyorum ki böyle
Bir seven ben miyim bu kocaman memlekette?‍♂️☺

@apo_cann 6 yıl önce

Gel sevdiğim elele, hiç durmadan koşalım
Tatlı kavgalar yapıp, sonradan barışalım
Hiçkimsenin sözüne bakmadan yaşlanalım
Kıskansım cümle alem biz hiç ayrılmayalım??

@nazmiye çnt 6 yıl önce

Yarın 7 mayıs ve benim en güzel günüm.

@nazmiye çnt 6 yıl önce

27 ağustos iyilik meleğimin
12 ağustos değerlimsin
19 nisan yengemin
Hepimiz birlikte oluruz ve hiç ayrılmayalımmmmmmm..

@Nevbahar 6 yıl önce

Bugün 27 Şubat ve doğum günüm. Bu herkese sırаdаn gelebilir fаkаt bu benim geçirdiğim ilk yаlnız doğum günüm. Niye bunu burаyа yаzdım bilmiyorum аmа tek bildiğim sevdikleriniz şuаn yаnınızdаysа doyаsıyа sаrılın hаlа vаktiniz vаrken öpün, koklаyın ve içinize çekin çünkü hаyаt yаlnız kаlmаk için fаzlа аcımаsız.

@Eda 5 yıl önce

Benimde 27 Şubat

@Xedice 6 yıl önce

Doğum günün kutlu olsun.

@muhammed mirac 7 yıl önce

Mutluluğunu herkesle paylaşabilirsin. Ama acılarını paylaştığın insan özeldir....
İYİ Kİ DOĞDUN ÖZEL İNSAN...

@melodi77 3 yıl önce

Ne güzel söyledin...

@Mevlana 6 yıl önce

Haklısın mükemmel bir şekilde devam edin.

@649627445217839 7 yıl önce

Doğdun mutlu olduk, sen evin neşesi oldun, iyi ki doğdun paşam..

@Mevlana 6 yıl önce

Sizi de alkışlıyoruz. Hayırlı olsun.

@1396449140420739 7 yıl önce

Bir duamız var,
Bir de duyanımız,
Gerisi o kadar da mühim değil...

@Mevlana 6 yıl önce

Onu da söyleyin Adam

@KübKüb 7 yıl önce

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥İyki doğdun ve iyki varsın leli♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

@Zies 7 yıl önce

Seni çok seviyorum güzelim benim iyi ki varsın...❤️❤️

@Ser 7 yıl önce

Ordan çalmayın

@Zies 7 yıl önce

Aşkım bitanem güzelim hayatım ömrüm huzurum canım şeker parem şerbetim gülüşümün sebebi hayatımın anlamı biliyorsun bu gün büyük gün ilk konuşmamızda hatırlıyor musun ne kadar komik konuşurduk sonra o tarihte olanlar tam bi delilik sen beni orfa gelipte öptün ya dünyalar benim oldu ne kadar engeller atlattık ama hepsi senin sayende bu yüzden seni çok ama çok seviyorum bi şöyle baksana 7 ay bitmiş hatta 8 ay bitti diyeceksin daha ben senle 90 sene yaşayacağım iyi ki gelmişsin dünyama iyi ki benim ol.

@Behrouz...tebrizli 7 yıl önce

Harika çok güzel çok güzel


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız