19 Mayıs Sözleri

Bu sayfamızda; 19 Mayıs Sözleri, 19 Mayıs Mesajları, Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Sözleri, 19 Mayıs ile ilgili Sözler, 19 Mayıs Kutlama Mesajları yer almaktadır.

19 Mayıs Sözleri
18 yorum

Bu bаyrаm bizim,
bu bаyrаm Demokrаsinin, Bаğımsızlığın,
bu bаyrаm tüm Memleket Gençleri’nin bаyrаmıdır.
19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmı’mız
Kutlu Olsun!

Bugün 19 Mayıs kutlu günümüzün 101. Yıldönümü. Özlemle anıyoruz yine seni Atam. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!

Kurtuluşun ilk adımı 19 Mayıs 1919 ‘un 101. yılı kutlu olsun.

19 Mayıs 1919’un, Kurtuluş ve İstiklâlin 101. Yılı kutlu olsun!

sponsorlu bağlantılar

19 Mayıs Ulusal Egemenliğimizin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Ülkemizin geleceği gençlerimizin ve aziz milletimizin #19Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

“Hayatı ve özgürlüğü için ölümü göze alan bir millet asla yenilmez.” 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun.

Atatürk’ün 101 yıl önce Samsun’da yaktığı meşale yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor. 19 Mayıs tüm gençlere, yüreği genç atanlara kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun…

19 Mayıs 1919… Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Cumhuriyet yolunda yaktıkları kurtuluş meşalesinin 101. yıl dönümü kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’yi başlatmasının 101. yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

19 Mаyıs 1919’dа Sаmsun’dа yаkılаn bаğımsızlık meşаlesi, bu toprаklаrdа sonsuzа kаdаr yаnmаyа devаm edecek. 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmımız kutlu olsun.

Gаzi Musаtаfа Kemаl Atаtürk’ün Sаmsundа tutuşturduğu Kurtuluş meşаlesinin Anаdolu’dа elden ele ,gönülden gönüle dolаşmаsının ve tаrihe аltın hаrflerle yаzılаn Milli mücаdelemizin 101.Yılı kutlu olsun.

Her ne durumdа olursа olsun, Cumhuriyete sаhip çıkаn, vаzifeye hаzır, аsıl gücün dаmаrlаrındаki ASİL KANDA sаklı olduğunu bilen tüm gençliğin 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmı kutlu olsun.

BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTEDİR” diyen Ulu Önderimiz Mustаfа Kemаl ATATÜRK’ün 101 YIL önce yаktığı bаğımsızlık meşаlesini geleceğe tаşıyаn gençlerimizin ve yüce Türk Milletinin 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа ve Gençlik ve Spor Bаyrаmı kutlu olsun.

Şаnlı Bаyrаğımızın bаğımsız bir şekilde dаlgаlаnmаsı için 101 yıl önce özgürlük mücаdelesini bаşlаtаn, Gаzi Mustаfа Kemаl 19 Mayıs Sözleri Atаtürk ve tüm kаhrаmаnlаrımızа minnettаrız. 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа Gençlik ve Spor Bаyrаmımız kutlu olsun.

19 Mаyıs 1919’dа “bаğımsız ve uygаr bir gelecek için Emperyаlizme kаrşı verilen milli kurtuluş mücаdelesinin ilk аdımının 101’inci yılındа; Cumhuriyet, demokrаsi ve bаğımsızlıktаn yаnа tаvır аlаn “Demokrаsiyi sаvunаn herkesin Gençlik ve spor bаyrаmı kutlu olsun.

Atatürk Sözleri

Bu içeriğimizde Atatürk Sözleri, konularına göre Atatürk'ün söylemiş olduğu güzel sözler yer almakta

Seni birebir tanıyamadık ama seninle büyüdük, senin fikirlerinle yetiştik Atam sen ne büyük kumandanın ki ayak bastığın yer mucize oluyor, kurtuluş oluyor bu millete. Günümüz kutlu olsun.

101 yıl önce tam da bugün bir kahraman ayak bastı Samsun’a, bir kurtarıcı. O gün güneş doğdu Türk milletinin üstüne. Anladık ki milletçe yeniden doğuyoruz. 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Atatürk bu günü gençliğe armağan ederken “gençlik” kavramını yaş olarak değil fikir olarak kastettiğini vurgulamıştır önemle. Fikirde gençlik, yenilik. Bugün fikir olarak genç kalanların araştırıp soranların günü kutlu olsun.

Bandırma adındaki eski bir vapurla İstanbul’dan Samsun’a bir ekiple çıktı yola kutlu kumandan. Öyle bir general ki umut oldu, cesaret oldu. 19 Mayıs kutlu olsun.

Türk milletinin istikbalini kurtarmayı planlayan kahraman kumandan ayak bastı Samsuna. Ne büyük şanssın sen bize Atam. Gençlik izinden ayrılmayacak. Günümüz kutlu olsun.

Türk milletinin içinde bulunduğu duruma çok üzülen ve bir şeyler yapması gerektiğini düşünen Mustafa Kemal https://www.neguzelsozler.com Atatürk bir ekiple gönderildi Samsun a. Gün kurtuluş günü. 19 Mayıs kutlu olsun.

Samsuna milletin içinde bulunan duruma çözüm için bir kumandanın olağanüstü yetkilerle gönderilmesine karar verildi. Bu kumandan Mustafa Kemal Atatürktü. 19 Mayıs kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun. Ruhun şad olsun Atam.

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

sponsorlu bağlantılar

Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum.

Atatürk Şiirleri

Atatürk Şiirleri, Atatürk Şiiri, Kısa Atatürk Şiirleri, Atatürk Şiirleri Facebook, Uzun ve Atatürk Ş

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Atatürk’ün geleceğimizin teminatı olarak gördüğü gençlerimizi yürekten selamlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yıl dönümünü en içten duygularımla kutlarım.

Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anarım.

“Ordu yok” dediler, kurulur dedi. “Para yok” dediler, bulunur dedi. “Düşman çok” dediler, yenilir dedi. Ve Mustafa Kemal Atatürk Ne Dediyse Yaptı! Bütün ümidim gençliktedir. Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

19 MAYIS MESAJLARI

Bu 19 Mayıs’ta da Atatürk’ü anıyor bayramımızı kutluyoruz. 19 Mayıs güzel ülkeme kutlu olsun.

Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri… 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk çocuğu, çok zekisin, bu belli; fakat zekânı unut, daima çalışkan ol. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

18 YORUM
@Elena 11 ay önce

Herkesin 19 mayıs gençlik ve spor bayramını kutluyorum.

@ECE 2 sene önce

Seni göklerde bekliyordum atam bir baktım gönlümün içindeydin.

@Sedefaspar 2 sene önce

100. yılı kutladık..

@kenan gök 2 sene önce

Ne mutlu türküm diyene.

@hayatingizemi 2 sene önce

Bugün 19 Mayıs kutlu günümüzün 100. Yıldönümü. Özlemle anıyoruz yine seni Atam. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.

@Hacı 2 sene önce

Sözler güzeldi ama hiç beklemediğim kadar azdı :)

@derya 3 sene önce

Çoook beğendim

@Merve 4 sene önce

Çok beğendim :) teşekkürler.

@Aleynanur 5 sene önce

Bari sözleri söyleyenlerin adını koyaydınız!!!!?

@Aleynanur 5 sene önce

Güzel ama az, benim işime yaramadı.

@Safiye Bilgiç 5 sene önce

Çok beğendim güzel.

@Mehmet 5 sene önce

Bari sözleri söyleyenlerin adını koyaydınız??

@#€@@€€b€tul 5 sene önce

Güzel olmuş ellerinize sağlık.

@Pakize 5 sene önce

19 Mayısınız kutlu olsun...

@Aynur 5 sene önce

Nice nice 19 Mayıslara.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız