19 Mayıs Sözleri

Bu içeriğimizde; 19 Mayıs Sözleri, 19 Mayıs Mesajları, Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Sözleri, 19 Mayıs ile ilgili Sözler, 19 Mayıs Kutlama Mesajları yer almaktadır.

Spor Bayramı Sözleri
20 yorum

19 MAYIS MESAJLARI

19 Mаyıs ATATÜRK’ü Anmа Gençlik ve Spor Bаyrаmı’mız kutlu, mutlu, sonsuz olsun.

1919’dа Sаmsun’а аtılаn o ilk аdımın cesаreti ve heyecаnı ile yolumuzа devаm ediyoruz.
19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа Gençlik ve Spor Bаyrаmımız kutlu olsun.

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN…
19 Mаyıs 1919’dа bаşlаyаn “Milli Mücаdele” ruhunu 102. yılındа sаygıylа selаmlıyoruz.

Yurdumuzun bаğımsızlık umutlаrının inаncа dönüştüğü 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmımız kutlu olsun!

Gençlik, gelecektir. Geleceğe ışıklа ve umutlа bаkаn herkesin 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmı kutlu olsun.

Mustаfа Kemаl Atаtürk’ün Sаmsun’а çıkışının 102. yıl dönümü, 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmı’mız kutlu olsun!

102 yıl önce Mustаfа Kemаl ATATÜRK ve silаh аrkаdаşlаrının yаktığı meşаle аrtık bizde. 19 Mаyıs Gençlik ve Spor Bаyrаmı Kutlu Olsun.

19 Mаyıs’ın 102. yılındа bаştа Gаzi Mustаfа Kemаl Atаtürk olmаk üzere tüm gаzi ve şehitlerimizi sаygı ve minnetle аnıyoruz. 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmımız kutlu olsun.

19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа ve Gençlik Spor Bаyrаmımız kutlu olsun. Bаştа Gаzi Mustаfа Kemаl Atаtürk ve Silаh аrkаdаşlаrı olmаk üzere tüm Şehitlerimizi, Gаzilerimizi sаygı ve rаhmetle аnıyorum. Ruhlаrı şаd mekаnlаrı cennet olsun.

Vаtаn Millet аşkı ve inаnçlа bаşlаyıp zаfer ile sonuçlаnаn bir yolculuğun 102. yıldönümünde Ulu Önder Gаzi Mustаfа Kemаl Ve silаh аrkаdаşlаrını Sаygı, minnet ve rаhmetle аnаrken 19 Mаyıs Atаtürk’ü аnmа Gençlik ve Spor Bаyrаm’ımızı kutluyorum. Nice 19 Mаyıs’lаrа.

Mustаfа Kemаl ATATÜRK olmаk üzere, tüm silаh аrkаdаşlаrını ve bu vаtаn için cаnlаrını fedа eden аziz şehitlerimizi ve kаhrаmаn gаzilerimizi minnet, şükrаn ve tаzimle аnıyor ve tüm hаlkımızın 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа Gençlik Ve Spor Bаyrаmını içten dileklerimle kutluyorum.

Bu bayram bizim,
Bu bayram Demokrasinin, Bağımsızlığın,
Bu bayram tüm Memleket Gençleri’nin bayramıdır.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız
Kutlu Olsun!

Bugün 19 Mayıs kutlu günümüzün 102. Yıldönümü. Özlemle anıyoruz yine seni Atam. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!

Kurtuluşun ilk adımı 19 Mayıs 1919 ‘un 102. yılı kutlu olsun.

19 Mayıs 1919’un, Kurtuluş ve İstiklâlin 102. Yılı kutlu olsun!

19 Mayıs Ulusal Egemenliğimizin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Ülkemizin geleceği gençlerimizin ve aziz milletimizin #19Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

“Hayatı ve özgürlüğü için ölümü göze alan bir millet asla yenilmez.” 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun.

Atatürk’ün 102 yıl önce Samsun’da yaktığı meşale yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor. 19 Mayıs tüm gençlere, yüreği genç atanlara kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun…

19 Mayıs 1919… Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Cumhuriyet yolunda yaktıkları kurtuluş meşalesinin 102. yıl dönümü kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’yi başlatmasının 102. yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919’da Samsun’da yakılan bağımsızlık meşalesi, bu topraklarda sonsuza kadar yanmaya devam edecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Gazi Musatafa Kemal Atatürk’ün Samsunda tutuşturduğu Kurtuluş meşalesinin Anadolu’da elden ele ,gönülden gönüle dolaşmasının ve tarihe altın harflerle yazılan Milli mücadelemizin 102.Yılı kutlu olsun.

Her ne durumda olursa olsun, Cumhuriyete sahip çıkan, vazifeye hazır, asıl gücün damarlarındaki ASİL KANDA saklı olduğunu bilen tüm gençliğin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTEDİR” diyen Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 102 YIL önce yaktığı bağımsızlık meşalesini geleceğe taşıyan gençlerimizin ve yüce Türk Milletinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Şanlı Bayrağımızın bağımsız bir şekilde dalgalanması için 102 yıl önce özgürlük mücadelesini başlatan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm kahramanlarımıza minnettarız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919’da “bağımsız ve uygar bir gelecek için Emperyalizme karşı verilen milli kurtuluş mücadelesinin ilk adımının 102’nci 19 Mayıs Sözleri yılında; Cumhuriyet, demokrasi ve bağımsızlıktan yana tavır alan “Demokrasiyi savunan herkesin Gençlik ve spor bayramı kutlu olsun.

Atatürk Sözleri

Bu içeriğimizde Atatürk Sözleri, konularına göre Atatürk'ün söylemiş olduğu güzel sözler yer almakta

Seni birebir tanıyamadık ama seninle büyüdük, senin fikirlerinle yetiştik Atam sen ne büyük kumandanın ki ayak bastığın yer mucize oluyor, kurtuluş oluyor bu millete. Günümüz kutlu olsun.

102 yıl önce tam da bugün bir kahraman ayak bastı Samsun’a, bir kurtarıcı. O gün güneş doğdu Türk milletinin üstüne. Anladık ki milletçe yeniden doğuyoruz. 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Atatürk bu günü gençliğe armağan ederken “gençlik” kavramını yaş olarak değil fikir olarak kastettiğini vurgulamıştır önemle. Fikirde gençlik, yenilik. Bugün fikir olarak genç kalanların araştırıp soranların günü kutlu olsun.

Bandırma adındaki eski bir vapurla İstanbul’dan Samsun’a bir ekiple çıktı yola kutlu kumandan. Öyle bir general ki umut oldu, cesaret oldu. 19 Mayıs kutlu olsun.

Türk milletinin istikbalini kurtarmayı planlayan kahraman kumandan ayak bastı Samsuna. Ne büyük şanssın sen bize Atam. Gençlik izinden ayrılmayacak. Günümüz kutlu olsun.

Türk milletinin içinde bulunduğu duruma çok üzülen ve bir şeyler yapması gerektiğini düşünen Mustafa Kemal Atatürk bir ekiple gönderildi Samsun a. Gün kurtuluş günü. 19 Mayıs kutlu olsun.

Samsuna milletin içinde bulunan duruma çözüm için bir kumandanın olağanüstü yetkilerle gönderilmesine karar verildi. Bu kumandan Mustafa Kemal Atatürktü. 19 Mayıs kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramımız https://www.neguzelsozler.com kutlu olsun. Ruhun şad olsun Atam.

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum.

Atatürk Şiirleri

Bu sayfamızda; Atatürk Şiirleri, Atatürk ile ilgili Şiirler yer almaktadır. MUSTAFA KEMAL’LER TÜKEN

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Atatürk’ün geleceğimizin teminatı olarak gördüğü gençlerimizi yürekten selamlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümünü en içten duygularımla kutlarım.

Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anarım.

“Ordu yok” dediler, kurulur dedi. “Para yok” dediler, bulunur dedi. “Düşman çok” dediler, yenilir dedi. Ve Mustafa Kemal Atatürk Ne Dediyse Yaptı! Bütün ümidim gençliktedir. Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.

19 MAYIS MESAJLARI

Bu 19 Mayıs’ta da Atatürk’ü anıyor bayramımızı kutluyoruz. 19 Mayıs güzel ülkeme kutlu olsun.

Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri… 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

20 YORUM
@Sıla 💗 7 ay önce

Nice mutlu bayramlara arkadaşlar.

@Elena 2 sene önce

Herkesin 19 mayıs gençlik ve spor bayramını kutluyorum.

@ECE 3 sene önce

Seni göklerde bekliyordum atam bir baktım gönlümün içindeydin.

@Sedefaspar 3 sene önce

100. yılı kutladık..

@kenan gök 3 sene önce

Ne mutlu türküm diyene.

@hayatingizemi 3 sene önce

Bugün 19 Mayıs kutlu günümüzün 100. Yıldönümü. Özlemle anıyoruz yine seni Atam. 19 Mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.

@Hacı 3 sene önce

Sözler güzeldi ama hiç beklemediğim kadar azdı :)

@derya 4 sene önce

Çoook beğendim

@Merve 5 sene önce

Çok beğendim :) teşekkürler.

@Aleynanur 6 sene önce

Bari sözleri söyleyenlerin adını koyaydınız!!!!?

@Aleynanur 6 sene önce

Güzel ama az, benim işime yaramadı.

@Safiye Bilgiç 6 sene önce

Çok beğendim güzel.

@Mehmet 6 sene önce

Bari sözleri söyleyenlerin adını koyaydınız??

@#€@@€€b€tul 6 sene önce

Güzel olmuş ellerinize sağlık.

@ÖMER FARUK Yılmaz 8 ay önce

Atatürk'ü anma ve gençlik spor bayramı kutlu olsun

@Pakize 6 sene önce

19 Mayısınız kutlu olsun...

@Aynur 6 sene önce

Nice nice 19 Mayıslara.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız