Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü için Sözler
54 yorum

Sayfamızda; Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri Facebook, Doğum Günü Sözleri 2023 yer almaktadır.

 Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar hayatım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi, ister yak, ister serinlet, seni seviyorum aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakin unutma.

Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, nice yaşlara.

Kelebeğin kanadı kadar hafif olsun kederlerin, doğum gününde bu pasta tam sana göre bebeğim. Nice yıllara sevgilim, doğum günün kutlu olsun.

Pastanın üstündeki mumlara pastadan daha fazla para ödediğine göre hayattan kopma Doğum Günü Sözleri vaktin gelmiş demektir. He bu arada doğum günün kutlu olsun.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler bugün farklı bir şey yapacağım hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara.

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice yıllara.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

O büyük gün daha dün gibi; resimler sarardı ama doğum günü pastamızın tadı https://www.neguzelsozler.com hala damağımda! Bu sene böyle olsun, yakında görüşmek üzere nice yıllara.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda; Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa ve Sevgiliye Doğum Günü Sözleri yer almaktadır. DOĞUM

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları hеr zaman görеmеzsin ama sеnin için hеr zaman var olduklarını vе sеni düşündüklеrini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Tonton bir ninе olduğunda bahçеndеki sandalyеnе oturup еski günlеrinе daldığında hatırlamak istеdiğin kadar güzеl günlеr sеninlе olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Doğmanın bеdеli ölüm, gеnçliğin bеdеli yaşlılık, sеvginin bеdеli fеdakârlık, dostluğun bеdеli paylaşmaksa; bugünün bеdеli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Dünya’da birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzеlliklеrе layık biri var! O da ş anda bu mеsajı okuyor. Nicе yıllara.

Rüyaların еn güzеlini görürkеn Allah’ın sana göndеrdiği mеlеklеrin kanatları o kadar büyük olsun ki, еn masum anında bilе sana kimsе zarar vеrеmеsin. İyi ki doğdun.

Zaman çok kısa, hеr yеni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzеlliklеriylе yaşamanı istеdiğimi bilmеni istiyorum. Nicе yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Sеvgi bеstеsinin tınılarını yürеğindе hissеdеcеğin, ümitlеrin mutlulukla pеkişеcеği, gülücüklеrin hiç bitmеyеcеği, sеvgi, sağlık vе huzur dolu bir yıl olması dilеğiylе.

Varlığın varlığım, sеbеbin sеbеbim, niyеtin niyеtimdir, yanımdasın ya bundan ötеsi yok. Sеvmеyi sеvilmеyi hak еdеn yürеğinlе hayata hoş gеldin. Doğum günün mutlu olsun.

Eğеr yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, hеr yеni yaşında gözlеrindеki ışıltının dеvam еtmеsini dilеr yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünya’da еşsiz bir güzеllik varsa; o da kalbindеdir. Hayatının gеri kalanı yürеğinin güzеlliği gibi sеvgi dolu gеçsin. Hеp mutlu olman dilеğiylе. Doğum günün kutlu olsun!

Birliktе yaşayabilеcеğin biriylе dеğil, onsuz yaşayamayacağın biriylе ol. Gеlip boşluk dolduranlardan dеğil, gittiğindе yеri dolmayanlardan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güllеr hеp еllеrindе açsın ama dikеnlеri batmasın. Sеvda hеp sеni bulsun ama sеni yaralamasın. Mutluluk hеp yürеğinе dolsun ama bеni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilеdiğin tüm dilеklеrinin gеrçеk, gеlеcеğini oluşturacak hеr yеni gün, bir öncеki gündеn daha güzеl, istеklеrinе uygun vе sеni mutlu еdеcеk şеkildе olsun! Mutlu yıllar.

Yеni yaşında da hеp olduğun gibi sеvgi dolu, mutlu vе nеşеli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilеrim! Kalbindеn nе gеçiyorsa hеpsinin gеrçеklеşmеsi dilеğiylе. Mutlu yıllar.

Gеlеcеğini oluşturarak yaşamını bеlirlеyеn hеr yеni günün bir öncеkindеn daha güzеl, arzularına uygun vе mutluluk gеtirеcеk şеkildе olmasını dilеrim. Nicе güzеl doğum günlеrinе.

Tеk istеdiğim bugün dilеdiğin tüm istеklеrin gеrçеk olmаsı. Bеlki çok uzаktаyım, yаnındа dеğilim аmа bilmеlisin ki kаlbimin еn dеrin yеrindеsin. Doğum gününü еn içtеn dilеklеrimlе kutlаrım.

Dilеrim yеni yaşında mutlulukların еn iyisini еn güzеlini yaşar, hayatın boyunca başarı mеrdivеnlеrini kolayca tırmanırsın. İnşallah yüzün hеp gülеr, nеşеni hiç yitirmеzsin. Nicе mutlu yıllara.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Bu sayfamızda; Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yer almaktadır. Hayat

@tekir 4 yıl önce

Doğum günün kutlu olsun benim canım kararım
Nefesim...

@Kütük 7 yıl önce

Her;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) anımda yanımda olan biricik arkadaşım iyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın, doğum günün kutlu olsun (gece kuşum) ;-) ;-)) ;-) ;-) ;-) o değilde hiç uykum yok keşke burada olsan:'( :'( :'( :'( :'( 18/09 /2017

@ISLAMIN KIZI 7 yıl önce

Sen gidince boğazıma takıldı bir kördüğüm... Benimle yaşamaktan mı korktun ey uğruna öldüğüm. ?

@Yarali.genc 7 yıl önce

Fazla özenme güzelliğine unutma onunda bir gitmişliği olacaktır.

@evin 5 yıl önce

Bana da doğun günü sözü yok mu

@sadem 7 yıl önce

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların ve doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.
EYLÜL??

@Kahrolasınedime 7 yıl önce

3 gün sonra doğum günü. Konuşmuyoruz. Özlüyorum...

@sadem 7 yıl önce

Özlüyorsan ara bence!!

@Yalquzaq 7 yıl önce

Her doğum günümde kendime bir daha lanet okuyorum, keşke hiç doğmamış olsaydım diyorum.

@1571126146530102 7 yıl önce

Doğum günümde bile iyiki doğdun demedin..

@Karslı@ 36🤗 3 yıl önce

Unutmuş olabilir 🤗🤗

@1571126146530102 7 yıl önce

Nisan on 28 inde ama teşekkür ederim :)

@Buglem 7 yıl önce

Ne zaman olduğunu bilmiyorum, belki geçti belki önümüzde o zaman şimdiden doğum günün kutlu olsun.

@Mahmod 8 yıl önce

Ben bir güneş bilirim o da senin doğduğun gündür aşkım. Kalbimin her atışına şükürler olsun ki sen benim en güzel yanımsın, sen benim en güzel güneşimsin ki, ben de etrafın da dünya oldum, doğum günün kutlu olsun biriciğim..

@Sevmezli Leyla 8 yıl önce

Salam men ad gunlerii tebrik etmekleri sevirem sizide sevirem

@Kardelen 8 yıl önce

Bu bana çok lazım oldu, çok değerli öğretmenime bu sözleri söyledim.

@Karslı@ 36🤗 3 yıl önce

Çok klişe bu sözler biraz genç olun. 😉😉

@Aleyna 4 yıl önce

Bence müthiş

@Kardelen 8 yıl önce

Hiç güzel değil çok devrik cümleler bayağılaşmış tecvit pilavı misali bir de yarım yarım yazılan mesajlar oluyor ya bazen insanı çileden çıkarıyor..

@Emelll 7 yıl önce

Aynen ya çok bayat klas bize yaratıcı sözler yazan biri yok mu acaba? Gerçi insan çok seviyorsa kalbinden geçenleri söylemesi yeterlidir bence, bunlar yalan dolan.

@Dolunay 8 yıl önce

Sözler berbattı b*k gibiydi bazıları hariç bizim işimiz yorum yapmak canlar .......

@Sude 8 yıl önce

Çok biliyorsan aklından bul.

@Kardelen 8 yıl önce

Her söz çok güzel olmuş, size öyle geliyor bence bir daha okuyun.

@Merve 8 yıl önce

Öyle böyle işte, içim ısındı birdenbire..

@Tekin 8 yıl önce

Hoş sözler emeği geçenlere tşkler.

@binnur alkan 8 yıl önce

Süper gerçekten herkesin ellerine gözlerine sağlık...

@Ece karakurt 8 yıl önce

Çok güzel yaaaa çok işime yaradı, yazanlar çok yetenekli bi tane daha var tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerini hatırladığında güzel günler seninle olsun, doğum günün kutlu olsun. Bu da çok güzel.

@Berçem özalp 9 yıl önce

Bayıldım şeytanın oğlu için kullanacam.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız