Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

7 Eylül 2016 23:08

Bu Sayfamızda; Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Doğum Günü Kutlama Mesajları ve Arkadaşa Doğum Günü Sözleri ve Arkadaş için Doğum Günü Mesajları yer almaktadır. 

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

sponsor line

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Doğum Gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice senelere!

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun dostum!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Hatırlar mısın doğduğun günü. Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.

“Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara…

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara…

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla Arkadaşa Doğum Günü Mesajları yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

resimli-dogum-gunu-sozleri dogum-gunu-mesajlari

Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun arkadaşım. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara canım arkadaşım.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek, tek toplarsın sonra birer, birer denize atarsın https://www.neguzelsozler.com ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara…

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yaşlara.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun arkadaşım!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (4)
Ziyaretçi
 1. Kirik_kAlp01 Kırık_kAlp01

  Ah canımm yaşlandın mı sen.!. Merak etme sen benim tanıdığım en tatlı ihtiyarsın 💞 İyi ki varsın..

 2. muhammed mirac muhammed miraç

  Bir fincan kahve gibidir hayat,bazen tatlı bazen acı ağzının tadının hiç bozulmaması dileklerimle doğum günün kutlu olsun…

 3. Derman Derman

  Eski yaşınızı şutlar yeni yaşınızı en güzel dileklerimle kutlarım arkadaşım.

 4. yagmur Yağmur

  Canım arkadaşım seni hiç unutur muyum ben Doğum günün kutlu olsun sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum nice mutlu yaşlara💕💕💕

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. yagmur Yağmur

  Canım arkadaşım seni hiç unutur muyum ben Doğum günün kutlu olsun sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum nice mutlu yaşlara💕💕💕

 2. Derman Derman

  Eski yaşınızı şutlar yeni yaşınızı en güzel dileklerimle kutlarım arkadaşım.

 3. muhammed mirac muhammed miraç

  Bir fincan kahve gibidir hayat,bazen tatlı bazen acı ağzının tadının hiç bozulmaması dileklerimle doğum günün kutlu olsun…

 4. Kirik_kAlp01 Kırık_kAlp01

  Ah canımm yaşlandın mı sen.!. Merak etme sen benim tanıdığım en tatlı ihtiyarsın 💞 İyi ki varsın..

YORUMLAR (92)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Merve can demir

  Fazla güzel sözler yoktu aralarında sadece 2 tanesini beğendim..Ama tekrardan sağolun😊😊

  4 hafta önce
 2. Readydieman Readydieman

  Değersiz hissettiğim zamanlarda var ile yok arasında kaldığımda her zaman yanımda iyi ki varsın hayatımda 😊😊😊

  1 ay önce
 3. Ziyaretçi nazmiye çnt

  Sen yanımdayken hep huzurluyum..

  3 ay önce
 4. Ziyaretçi Nazli

  Janim benim Aypush doğum günün kutu olsun seni çok seviyorum❤💋💋💋

  3 ay önce
 5. Ziyaretçi Kübra T.

  Doğum günün kutlu olsun Hilâl.

  7 ay önce
 6. Ziyaretçi Bir dost

  Canım küçük arkadaşım doğum günün kutlu olsun, nice nice yaşlara…

  1 yıl önce
 7. Ziyaretçi Aysun

  İyi ki varsın, iyi ki benim arkadaşımsın, seni çok seviyorum ELEONORA.

  1 yıl önce
 8. bahar_0147 bahar_0147

  Canım arkadaşım DERYA doğum günün kutlu olsun.

  1 yıl önce
 9. Elif_ Elif_

  Benim bir dostum var adı Arya. Onu çok seviyorum hep çiçeğim derim ben ona sarmaşık çiçeğim❤:) sen iyi ki doğmuşsun çiçeğim iyi ki tanımışım o güzel kalbini iyi ki dostum demişim sana, iyi ki varsın hep var ol hayatımda.. Geri kalan tüm doğum günlerinde senle olabilmek umuduyla doğum günün kutlu olsun Arya canım💕

  1 yıl önce
 10. Ziyaretçi Esmer

  Evet benim bir arkadaşım var ve ben onu çok seviyorum, hep ona Meleğim derim.

  1 yıl önce
 11. Ziyaretçi Hanife

  Çok güzel

  1 yıl önce
 12. Ziyaretçi Kubra T.

  Hani bir bakış vardır ya her şeyi anlatır anlarsın,
  İncilirsin sözler karşısında erirsin ya,
  Laflarda yetmez o an işte yapayalnız kalırsın,
  Alev alev yanar yüreğin diyemesin sus yeter diye.
  Lafların düğümlenir ağzında konuşamazsın yaslanacak bir omuz ararsın belkide,
  En kötü günde bile yanımda olan canım arkadaşım iyi ki doğdun ve iyi ki varsın Hilâl.💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  1 yıl önce
 13. Ziyaretçi Lütfi̇ye DEMİR

  Bencede 😗😍😙😘😝👅💋

  1 yıl önce
 14. Ziyaretçi Tun:-q:-x:-x:-x:-d:-xa

  Abi yorum yazmak budur kısa kısa yapıp Burak ne anlamı var adam yazmış hakkını vermiş.

  1 yıl önce
 15. Ziyaretçi İrem

  Çok güzel

  1 yıl önce
 16. muhammed mirac muhammed miraç

  Güzel olmuş inşallah yazdığın arkadaşın kıymetini bilir.

  10 ay önce
 17. Ziyaretçi Sema

  İçtenlikle söylenmiş bayıldım.

  9 ay önce
 18. Ziyaretçi ya

  😘😘😘Bir insani sevmeniz icin illa yılların geçmesine gerek yok.. birini sevmek için bazen saniyeler bile yeterlidir..
  Arkadaşının bu yazıya verdiği tepkiyi gerçekten merak ettim, biri benim için böyle yapsa keşke. Dün doğum günümdü ama kimse kutlamadı bende kendi kendime doğum günü mesajları gönderiyorum seni en içten dileklerimle kutluyorum, senin arkadaşın olmayı inan çok isterdim. Hilâlin çok şanslı olduğunu düşünüyorum…😘😘😘

  9 ay önce
 19. Ziyaretçi Derman

  Evet güzel.

  1 yıl önce
 20. Ziyaretçi Ertankaradag

  Derman yılbaşın kutlu olsun.

  1 yıl önce
 21. Ziyaretçi Betül

  Tek kelimeyle süper..

  1 yıl önce
 22. Ziyaretçi Lale

  Bayıldımmmmmm

  1 yıl önce
 23. Ziyaretçi Esmer

  Ben de bayıldım.

  1 yıl önce
 24. Ziyaretçi Mira

  Gerçekten bazı sözler çok anlamlı olmuş. Beni eskilerime götürdü ya sizi…💭💭💭💭💭💭

  1 yıl önce
 25. Ziyaretçi NAZ

  Sen kaç yaşındasın?

  3 ay önce
 26. yagmur Yağmur

  Bence güzel sözler 😊😊😊

  1 yıl önce
 27. Ziyaretçi Rabiş

  Ölmüş bu sözler az daha yaratıcı şeyler çıkarın..😒😒

  1 yıl önce
 28. Ziyaretçi Osman

  Çıkarsana

  1 yıl önce
 29. Ziyaretçi Yare

  Aynen ya

  1 yıl önce
 30. Ziyaretçi Baran

  Aynen ya valla bu nedir bi saattir kafayı yedim bi türlü bir şey bulamadım.

  1 yıl önce
 31. Ziyaretçi Sude Ömriye

  Bu gün canım kardeşimin (dostumun) doğum günü, iyi ki doğmuş benim canın.

  1 yıl önce
 32. Ziyaretçi Aygün

  Tebrik edirem 😘 😘 😘 😘

  1 yıl önce
 33. Ziyaretçi Selena

  Çok güzel şeyler.

  1 yıl önce
 34. Ziyaretçi Esmer

  Tebrik ederim doğum günü kutlu olsun.

  1 yıl önce
 35. Ziyaretçi Birkan

  Hiç beğenmedim olmamış :(((

  1 yıl önce
 36. Ziyaretçi Kara Sevda

  İyi ki doğdun Berivanım..

  2 yıl önce
 37. Ziyaretçi Prenses

  Hıçkırıklara boğularak ağlamasına da göz yaşını silip makyajımı yapmasını bilirim.

  2 yıl önce
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Ziyaretçi Sevgi

  Çok klişe bunlar artık yenileri lazım daha içten daha bi samimi olmalı bence.

  2 yıl önce
 2. Ziyaretçi Esra

  Bencede :(

  1 yıl önce
 3. Ziyaretçi Arsel Arıkanlı

  Ya arkadaşlar, benim kankam olan Meryem daha güzel sözler hak ediyor… Ama bunlarda güzel tabii :) Yine de ellerinize sağlık:)

  2 yıl önce
 4. Ziyaretçi Meryem

  Benim annem bu sözlerden daha fazlasını hak ediyor ama olsun bu sözlerde güzel.

  1 yıl önce
 5. Ziyaretçi almeda

  Ya ben sevdiğim kişiye doğum günü mesajı istiyorum ama sevgili değiliz ben seviyorum sadece öyle bir söz söyler misiniz?

  3 yıl önce
 6. Ziyaretçi Murat

  O dediğinden bana da lazım :)

  2 yıl önce
 7. Ziyaretçi Alper

  Bana da lazım.

  2 yıl önce
 8. Ziyaretçi Zeyes

  Bana da 😞

  2 yıl önce
 9. Ziyaretçi Güllü

  Bu sözler tarih oldu daha anlamlı şeyler üretmekte fayda var canım. ?

  2 yıl önce
 10. Ziyaretçi Öykü

  O zaman daha anlamlı şeyleri sen üret öyle lafla olmuyor.

  2 yıl önce
 11. Ziyaretçi Çilekeş09

  Tarih olan her zaman güzeldir!

  2 yıl önce
 12. Ziyaretçi Hakan

  Tarihe sizi gömsek mesela ne kadar değeriniz artar acaba 😅

  1 yıl önce
 13. Ziyaretçi Samo

  Ben bi kız kankama yazcam ama bunlar aynı sevgiliye yazmak için.

  2 yıl önce
 14. Ziyaretçi Su

  Ben erkek bi arkadaşıma yazicam bunları, yazarsam yanlış anlar.

  2 yıl önce
 15. Ziyaretçi Rabiş

  Ölmüş bu sözler az daha yaratıcı şeyler çıkarın..😒😒

  1 yıl önce
 16. Ziyaretçi Osman

  Çıkarsana

  1 yıl önce
 17. Ziyaretçi Yare

  Aynen ya

  1 yıl önce
 18. Ziyaretçi Baran

  Aynen ya valla bu nedir bi saattir kafayı yedim bi türlü bir şey bulamadım.

  1 yıl önce
 19. Ziyaretçi Kibar Soy

  Yeni yaşın sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle DOĞUM GÜNÜN KUTLU olsun Canım arkadaşım.

  2 yıl önce
 20. Ziyaretçi Halimenur

  Doğum günün kutlu olsun.

  2 yıl önce
 21. Ziyaretçi Yakup Ergin

  Teşekkür canım çok naziksin.

  2 yıl önce
 22. Ziyaretçi Kemalist

  Çok klasik sözler bunlar mesela iyi ki varsın niye yazıyosunuz ki o zaten bunu biliyo dhndhdn neyse yaratıcı şeyler bulun biraz.

  3 yıl önce
 23. Ziyaretçi Yok

  Sen dene bakalım….

  2 yıl önce
 24. Ziyaretçi Asdfghjkl

  Ben arkadaşıma süpriz doğum günü yaptım sonra hediye olarakta bu sözlerdende bir sürü kart yaptım ve hepsini çooook beğendi sizde yapabilirsiniz gerçektende bu site bir harika…

  3 yıl önce
 25. Ziyaretçi Su

  Bence de iyi fikir.

  2 yıl önce
 26. Ziyaretçi Şirin

  İyiymiş gerçekten ama biraz klasik kaçmamış mı ya.

  2 yıl önce
 27. Ziyaretçi Kubra T.

  Hani bir bakış vardır ya her şeyi anlatır anlarsın,
  İncilirsin sözler karşısında erirsin ya,
  Laflarda yetmez o an işte yapayalnız kalırsın,
  Alev alev yanar yüreğin diyemesin sus yeter diye.
  Lafların düğümlenir ağzında konuşamazsın yaslanacak bir omuz ararsın belkide,
  En kötü günde bile yanımda olan canım arkadaşım iyi ki doğdun ve iyi ki varsın Hilâl.💖💖💖💖💖💖💖💖💖

  1 yıl önce
 28. Ziyaretçi Lütfi̇ye DEMİR

  Bencede 😗😍😙😘😝👅💋

  1 yıl önce
 29. Ziyaretçi Tun:-q:-x:-x:-x:-d:-xa

  Abi yorum yazmak budur kısa kısa yapıp Burak ne anlamı var adam yazmış hakkını vermiş.

  1 yıl önce
 30. Ziyaretçi İrem

  Çok güzel

  1 yıl önce
 31. muhammed mirac muhammed miraç

  Güzel olmuş inşallah yazdığın arkadaşın kıymetini bilir.

  10 ay önce
 32. Ziyaretçi Sema

  İçtenlikle söylenmiş bayıldım.

  9 ay önce
 33. Ziyaretçi ya

  😘😘😘Bir insani sevmeniz icin illa yılların geçmesine gerek yok.. birini sevmek için bazen saniyeler bile yeterlidir..
  Arkadaşının bu yazıya verdiği tepkiyi gerçekten merak ettim, biri benim için böyle yapsa keşke. Dün doğum günümdü ama kimse kutlamadı bende kendi kendime doğum günü mesajları gönderiyorum seni en içten dileklerimle kutluyorum, senin arkadaşın olmayı inan çok isterdim. Hilâlin çok şanslı olduğunu düşünüyorum…😘😘😘

  9 ay önce
 34. Ziyaretçi Efe

  Daha yenileri lazım, daha güzel olanları felan hep aynı.

  2 yıl önce
 35. Ziyaretçi Aziz RUA

  Sen oI dɑ; ister yɑr oI, ister yɑrɑ; Iütfun dɑ bɑşım üstüne, kɑhrın dɑ. Sen benim bɑşımın tɑcısın. İyi ki vɑrsın doğum günün kutIu oIsun, nice mutIu seneIere…

  2 yıl önce
 36. Ziyaretçi Ahmo Can

  İyi ki doğdun bremmmmm :d

  2 yıl önce
 37. Ziyaretçi Suzan

  Harika çok beğendimmm….

  2 yıl önce
 38. 1 yıl önce
 39. Elif_ Elif_

  Benim bir dostum var adı Arya. Onu çok seviyorum hep çiçeğim derim ben ona sarmaşık çiçeğim❤:) sen iyi ki doğmuşsun çiçeğim iyi ki tanımışım o güzel kalbini iyi ki dostum demişim sana, iyi ki varsın hep var ol hayatımda.. Geri kalan tüm doğum günlerinde senle olabilmek umuduyla doğum günün kutlu olsun Arya canım💕

  1 yıl önce
 40. Ziyaretçi Esmer

  Evet benim bir arkadaşım var ve ben onu çok seviyorum, hep ona Meleğim derim.

  1 yıl önce
 41. Ziyaretçi Hanife

  Çok güzel

  1 yıl önce
 42. Ziyaretçi Prenses

  Hıçkırıklara boğularak ağlamasına da göz yaşını silip makyajımı yapmasını bilirim.

  2 yıl önce
 43. Ziyaretçi zahide karakaya

  Süperrrrrrr yaa.

  3 yıl önce
 44. Ziyaretçi SELİN

  Seni çok seviyorum canım, arkadaşım nice senelere mutlu yaşlara canım ardaşım benin.

  2 yıl önce
 45. Ziyaretçi Yakup Ergin

  TŞK tatlım bende seni.

  2 yıl önce
 46. Ziyaretçi masal

  Şahanee süperrrrr.

  2 yıl önce
 47. Ziyaretçi Sude Ömriye

  Bu gün canım kardeşimin (dostumun) doğum günü, iyi ki doğmuş benim canın.

  1 yıl önce
 48. Ziyaretçi Aygün

  Tebrik edirem 😘 😘 😘 😘

  1 yıl önce
 49. Ziyaretçi Selena

  Çok güzel şeyler.

  1 yıl önce
 50. Ziyaretçi Esmer

  Tebrik ederim doğum günü kutlu olsun.

  1 yıl önce
 51. Ziyaretçi Herşeyim

  Doğum günün kutlu olsun Hazalım.

  2 yıl önce
 52. Ziyaretçi tekoşin merve

  Hepsi çok güzel yaa :) :*

  3 yıl önce
 53. Ziyaretçi Halimenur

  İyi ki doğdun Feyza..

  2 yıl önce
 54. Ziyaretçi Seda

  Doğum günün kutlu olsun.

  11 ay önce
 55. Ziyaretçi asel özkan

  Geldık ɑmɑ unutmɑdık dɑ; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA.. Sɑğlık bɑşɑrı, mutluluk, ɑşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR..

  3 yıl önce
 56. Ziyaretçi Şirin

  Neydi şimdi bu yukarıdaki sözlerden birkaç mısra falan mı?

  2 yıl önce
 57. Ziyaretçi Mira

  Gerçekten bazı sözler çok anlamlı olmuş. Beni eskilerime götürdü ya sizi…💭💭💭💭💭💭

  1 yıl önce
 58. Ziyaretçi NAZ

  Sen kaç yaşındasın?

  3 ay önce
 59. Ziyaretçi Kara Sevda

  İyi ki doğdun Berivanım..

  2 yıl önce
 60. Ziyaretçi gs

  cok güzel sözler bulmak için aradım ve sonunda buldum iyiki varsın canım arkadaşım

  5 yıl önce
 61. Ziyaretçi Ff

  Cox qeweng sozlerdi

  2 yıl önce
 62. Ziyaretçi Selma

  Hayat cok zor ama yaşıyoruz… sevdiğimiz bile uzakta olsa bile seni çok seviyorum canım sevdiğim..

  1 yıl önce
 63. Ziyaretçi Aysun

  İyi ki varsın, iyi ki benim arkadaşımsın, seni çok seviyorum ELEONORA.

  1 yıl önce
 64. Ziyaretçi Aynur

  Çok güzel hepsi o çok kötü diyenin de gözleri bozuk galiba. Harika hepsi çok çok güzel.

  4 yıl önce
 65. Ziyaretçi Memet Deniz

  Hepsi çok klasik ve çok saçma.

  2 yıl önce
 66. Ziyaretçi Aynur

  Ne alaka hepsi birbirinden iğģreennçç😕😕😕😕😕

  1 yıl önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız