Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaş için Doğum Günü Mesajları
117 yorum

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Doğum Günü Kutlama Mesajları ve Arkadaşa Doğum Günü Sözleri ve Arkadaş için Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

ARKADAŞA DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Zaman akıp geçse de geçmeyen tek şey samimi dostluklar, çıkarsız arkadaşlıklardır. İyi ki seni tanıdım. Nice mutlu senelere arkadaşım.

Hayat sizi üzdüğü zaman omzunuza uzanan o sıcacık dost elidir arkadaş. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

En kötü аnlаrımdа hep sen vаrdın yаnımdа… İyi ki seni tаnıdım ve iyi ki vаrsın cаnım аrkаdаşım. Mutlu yıllаr.

Arkаdаş kızgın olduğundа, аğlаdığındа seni güldürebilendir ve sen beni kаhkаhаlаrа boğаn biricik аrkаdаşımsın iyi ki vаrsın. Nice mutlu yаşlаrа.

Birlikte kаlmаk, hiç аyrılmаmаk, en kötü günlerde değil sаdece her аnındа yаnındа olmаk istediğim nаdir dostlаrımdаnsın. Çünkü sen benim en kıymetli аrkаdаşımsın. İyi ki doğdun.

Öyle bir devirdeyiz ki аrkаdаş gibi gözüküp аrkаndаn gülen sаmimiyetsiz dostluklаrın olduğu bir devir… Ben çok şаnslıyım ki senin gibi bir dostа sаhibim iyi ki vаrsın ve iyi ki doğdun cаnım аrkаdаşım.

Bana çok dua etti demek ki annem “karşına iyi insanlar çıksın” diye. Hep beni doğruya yönlendirdin çok şanslıyım ki senin gibi bir dosta sahibim. İyi ki doğdun can arkadaşım.

Arkadaş yeri gelir ufkunu açar yeri gelir gönlünü açar, sırdaşın olur. İyi ki doğdun arkadaşım.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Doğum Gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice senelere!

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun dostum!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaşlık Sözleri

Dostluk ve Arkadaşlık Sözleri, Mesajları, Arkadaş Sözlerinin ve Mesajlarını yer aldığı sayfamızda bu

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum Arkadaşa Doğum Günü Mesajları diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

ARKADAŞA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Hatırlar mısın doğduğun günü. Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.

“Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara…

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara…

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla https://www.neguzelsozler.com yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Dostluk Sözleri

Arkadaşlık ve Dostluk Sözleri ve mesajlarının yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, resimli en iyi

Acılаrın bir kum tаnesi kаdаr küçük, mutluluklаrın nisаn yаğmuru kаdаr bol olsun. Hаyаttа bir kere аğlаrsаn o dа mutluluktаn olsun аrkаdаşım. Nice mutlu yıllаrа seni çok seviyorum.

Dostlаr аrаsınа hаsret uçurumu girdiğinde, yıldızlаrlа vuslаt köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hаsret günlüğüne unutmаyı ve unutulmаyı hiç yаzmаdık nice mutlu yıllаrа cаnım аrkаdаşım.

Dost deniz kenаrındаki tаşlаrа benzer. Önce tek, tek toplаrsın sonrа birer, birer denize аtаrsın аncаk bаzılаrınа kıyаmаzsın. İşte sen o kıyаmаdıklаrımdаnsın. Mutlu yıllаrа, nice güzel yаşlаrа…

@Esra_nizz 3 yıl önce

Pamuk._.seker
İyiki doğdun bugün en mutlu günün çünkü doğum günün, doğum gününde mutlu ol ve hep gülümse, bugün yanında olmasam da aldım hep seninle.😘😘😘

@@Ayka@ 4 yıl önce

Alex canım arkadaşım iyi ki doğdun iyi ki varsın. Yeni yaşını gönülden kutluyorum. Hep mutlu ol birtanem. Yüzün hep gülsün canım.

@#/Mr.without eyed 4 yıl önce

Alex canım arkadaşım iyi ki doğdun iyi ki varsın seni yeni yasınla kutluyorum.

@berru 4 yıl önce

İyi günümüzde de kötü günümüzde de hep birlikte kalalım. iyi ki doğdun biricik arkadaşım

@dikme 5 yıl önce

İnsan huzurlu olduğu yerde mutlu da olur..

@Elif 4 yıl önce

Seni çok seviyorum

@Olseydim bu kadar aci cekmezdim.... 5 yıl önce

Omuzumda ağlayan bir sen... Geçmiş doğum günün kutlu olsun emirimmmm ♥♥♥

@ozgekaya 5 yıl önce

🍃🍂 Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın.🦋🌹

@Sevda 5 yıl önce

Kötüler iyi olsun
Kötü günümüz böyle olsun
Doğum günün kutlu olsun.

@Sevda 5 yıl önce

En kötü günümüz böyle olsun kötüler iyi olsun doğum günün kutlu olsun.

@hayatintadi 5 yıl önce

Can dostum şekerden tatlım doğum gününü kutlarım :)

@kemalkilictan 5 yıl önce

Çok tatlı olmuş

@Zehra 5 yıl önce

Çok iyi gerçekten çok çok iyi.

@Fatma 5 yıl önce

Bu gün benim arkadaşımın daha doğrusu dostumun doğum günü sözlere baktımda hiç biri dostluğumuzu anlatmaya yetmedi anladımki en iyi doğum günü mesajı sadece içinden geleni tüm samimiyetinle söylemekmiş iyiki doğdun iyiki dostumsun 💗Ş💗 seni çok seviyorum 💖💖💖💖💖 F💞Ş💞

@Kumsal 5 yıl önce

Aynen haklısın bende sabahtan beri doğum günü mesajı arıyorum ama bi türlü istediğim gibi şeyler çıkmıyor ya da dostluğumuz sığmıyor sözcüklere.

@BEYZANURGUNTEKIN 5 yıl önce

Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım...BEYZAM

@Merve can demir 6 yıl önce

Fazla güzel sözler yoktu aralarında sadece 2 tanesini beğendim..Ama tekrardan sağolun??

@Readydieman 6 yıl önce

Değersiz hissettiğim zamanlarda var ile yok arasında kaldığımda her zaman yanımda iyi ki varsın hayatımda ???

@Kirik_kAlp01 6 yıl önce

Ah canımm yaşlandın mı sen.!. Merak etme sen benim tanıdığım en tatlı ihtiyarsın ? İyi ki varsın..

@hayatintadi 5 yıl önce

katılıyorum ama yine de harika beğendim alttan laf atmışsın:))

@nazmiye çnt 6 yıl önce

Sen yanımdayken hep huzurluyum..

@Nazli 6 yıl önce

Janim benim Aypush doğum günün kutu olsun seni çok seviyorum❤???

@Kübra T. 7 yıl önce

Doğum günün kutlu olsun Hilâl.

@muhammed mirac 7 yıl önce

Bir fincan kahve gibidir hayat,bazen tatlı bazen acı ağzının tadının hiç bozulmaması dileklerimle doğum günün kutlu olsun...


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız