Güzel Sözler
sponsor
Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Bu Sayfamızda; Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Doğum Günü Kutlama Mesajları ve Arkadaşa Doğum Günü Sözleri ve Arkadaş için Doğum Günü Mesajları yer almaktadır. 

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Doğum Gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice senelere!

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun dostum!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Hatırlar mısın doğduğun günü. Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.

“Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara…

sponsor

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.
https://www.neguzelsozler.com/dogum-gunu-sozleri/arkadasa-dogum-gunu-mesajlari.html

Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara…

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

resimli-dogum-gunu-sozleri dogum-gunu-mesajlari

Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun arkadaşım. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara canım arkadaşım.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek, tek toplarsın sonra birer, birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara…

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yaşlara.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi https://www.neguzelsozler.com ki doğdun.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun arkadaşım!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

sponsor
facebook
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Kübra T. Kübra T.

  Doğum günün kutlu olsun Hilâl.

   20 Aralık 2017
 2. Bir dost Bir dost

  Canım küçük arkadaşım doğum günün kutlu olsun, nice nice yaşlara…

   08 Temmuz 2017
 3. Aysun Aysun

  İyi ki varsın, iyi ki benim arkadaşımsın, seni çok seviyorum ELEONORA.

   08 Haziran 2017
 4. bahar_0147 bahar_0147

  Canım arkadaşım DERYA doğum günün kutlu olsun.

   05 Mart 2017
 5. Elif_ Elif_

  Benim bir dostum var adı Arya. Onu çok seviyorum hep çiçeğim derim ben ona sarmaşık çiçeğim❤:) sen iyi ki doğmuşsun çiçeğim iyi ki tanımışım o güzel kalbini iyi ki dostum demişim sana, iyi ki varsın hep var ol hayatımda.. Geri kalan tüm doğum günlerinde senle olabilmek umuduyla doğum günün kutlu olsun Arya canım💕

   23 Ocak 2017
 6. Esmer Esmer

  Evet benim bir arkadaşım var ve ben onu çok seviyorum, hep ona Meleğim derim.

   05 Şubat 2017
 7. Hanife Hanife

  Çok güzel

   17 Nisan 2017
 8. Kubra T. Kubra T.

  Hani bir bakış vardır ya her şeyi anlatır anlarsın,
  İncilirsin sözler karşısında erirsin ya,
  Laflarda yetmez o an işte yapayalnız kalırsın,
  Alev alev yanar yüreğin diyemesin sus yeter diye.
  Lafların düğümlenir ağzında konuşamazsın yaslanacak bir omuz ararsın belkide,
  En kötü günde bile yanımda olan canım arkadaşım iyi ki doğdun ve iyi ki varsın Hilâl.💖💖💖💖💖💖💖💖💖

   19 Aralık 2016
 9. Lütfi̇ye DEMİR Lütfi̇ye DEMİR

  Bencede 😗😍😙😘😝👅💋

   02 Ocak 2017
 10. Tun:-q:-x:-x:-x:-d:-xa Tun:-q:-x:-x:-x:-d:-xa

  Abi yorum yazmak budur kısa kısa yapıp Burak ne anlamı var adam yazmış hakkını vermiş.

   23 Şubat 2017
 11. İrem İrem

  Çok güzel

   08 Mayıs 2017
 12. muhammed miraç muhammed miraç

  Güzel olmuş inşallah yazdığın arkadaşın kıymetini bilir.

   25 Eylül 2017
 13. Sema Sema

  İçtenlikle söylenmiş bayıldım.

   28 Ekim 2017
 14. ya ya

  😘😘😘Bir insani sevmeniz icin illa yılların geçmesine gerek yok.. birini sevmek için bazen saniyeler bile yeterlidir..
  Arkadaşının bu yazıya verdiği tepkiyi gerçekten merak ettim, biri benim için böyle yapsa keşke. Dün doğum günümdü ama kimse kutlamadı bende kendi kendime doğum günü mesajları gönderiyorum seni en içten dileklerimle kutluyorum, senin arkadaşın olmayı inan çok isterdim. Hilâlin çok şanslı olduğunu düşünüyorum…😘😘😘

   13 Kasım 2017
 15. Derman Derman

  Evet güzel.

   16 Kasım 2016
 16. Ertankaradag Ertankaradag

  Derman yılbaşın kutlu olsun.

   01 Ocak 2017
 17. Betül Betül

  Tek kelimeyle süper..

   10 Kasım 2016
 18. Lale Lale

  Bayıldımmmmmm

   10 Kasım 2016
 19. Esmer Esmer

  Ben de bayıldım.

   05 Şubat 2017
 20. Mira Mira

  Gerçekten bazı sözler çok anlamlı olmuş. Beni eskilerime götürdü ya sizi…💭💭💭💭💭💭

   10 Ekim 2016
 21. Yağmur Yağmur

  Bence güzel sözler 😊😊😊

   03 Ekim 2016
 22. Rabiş Rabiş

  Ölmüş bu sözler az daha yaratıcı şeyler çıkarın..😒😒

   03 Eylül 2016
 23. Osman Osman

  Çıkarsana

   16 Ekim 2016
 24. Yare Yare

  Aynen ya

   02 Kasım 2016
 25. Baran Baran

  Aynen ya valla bu nedir bi saattir kafayı yedim bi türlü bir şey bulamadım.

   17 Aralık 2016
 26. Sude Ömriye Sude Ömriye

  Bu gün canım kardeşimin (dostumun) doğum günü, iyi ki doğmuş benim canın.

   18 Ağustos 2016
 27. Aygün Aygün

  Tebrik edirem 😘 😘 😘 😘

   01 Eylül 2016
 28. Selena Selena

  Çok güzel şeyler.

   29 Aralık 2016
 29. Esmer Esmer

  Tebrik ederim doğum günü kutlu olsun.

   05 Şubat 2017
 30. Birkan Birkan

  Hiç beğenmedim olmamış :(((

   18 Ağustos 2016
 31. Kara Sevda Kara Sevda

  İyi ki doğdun Berivanım..

   28 Temmuz 2016
 32. Prenses Prenses

  Hıçkırıklara boğularak ağlamasına da göz yaşını silip makyajımı yapmasını bilirim.

   12 Haziran 2016
 33. Herşeyim Herşeyim

  Doğum günün kutlu olsun Hazalım.

   31 Mayıs 2016
 34. Efe Efe

  Daha yenileri lazım, daha güzel olanları felan hep aynı.

   30 Mayıs 2016
 35. Suzan Suzan

  Harika çok beğendimmm….

   05 Mayıs 2016
 36. Aywe Aywe

  Selam

   25 Aralık 2016
 37. Güllü Güllü

  Bu sözler tarih oldu daha anlamlı şeyler üretmekte fayda var canım. ?

   03 Mayıs 2016
 38. Öykü Öykü

  O zaman daha anlamlı şeyleri sen üret öyle lafla olmuyor.

   06 Mayıs 2016
 39. Çilekeş09 Çilekeş09

  Tarih olan her zaman güzeldir!

   04 Haziran 2016
 40. Hakan Hakan

  Tarihe sizi gömsek mesela ne kadar değeriniz artar acaba 😅

   08 Eylül 2016
sponsor