Cumhuriyet Bayramı Sözleri

Cumhuriyet Bayramı Sözleri, 29 Ekim Sözleri, Cumhuriyet Bayramı Mesajları, 29 Ekim Mesajları, Cumhuriyet Bayramı Mesajları yer almaktadır.

Cumhuriyet Bayramı Sözleri
35 yorum

29 EKİM SÖZLERİ

Bugün cumhuriyetimizin 96 yıl dönümü. Atam sen yerinde rahat uyu.. Cumhuriyetin bizlere emanet…

Atam bu gençlik emanetine hep sahip çıktı hep göklerde taşıdı al bayrağını gururla.. Cumhuriyet bayramımızın 96. yıl dönümü kutlu olsun…

sponsorlu bağlantılar

Bugün Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü sevgiyle, barışla kutluyoruz hep birlikte el ele nice bayramlara…

29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun! Yaşasın Cumhuriyet.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Ne mutlu Türküm diyene!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Ne mutlu Türküm diyene!

Cumhuriyet erdeme dayanan bir yönetimdir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet bayramı coşkusunun bütün milletimizce derinden yaşanması temennileriyle.

Cumhuriyet bayramı coşkusunun bütün milletimizce derinden yaşanması temennileriyle…

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun! Nice yıllara. Yaşşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa.

Teşekkürler Mustafa Kеmal Atatürk, her daim izindeyiz! Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun…

Birlik, beraberlik ve barış içinde bir bayram geçirmeniz dileğiyle Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun!

Cumhuriyet, etnik kökeni ne olursa olsun tüm yurttaşlarını Türk Ulusu çatı kimliğinde birleştirmiştir.

Atatürk Şiirleri

Atatürk Şiirleri, Atatürk Şiiri, Kısa Atatürk Şiirleri, Atatürk Şiirleri Facebook, Uzun ve Atatürk Ş

Bugün Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü sevgiyle, barışla kutluyoruz hep birlikte el ele nice bayramlara.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

Cumhuriyet, demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir… Cumhuriyet Cumhuriyet Bayramı Sözleri bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

Atam bu gençlik emanetine hep sahip çıktı hep göklerde taşıdı al bayrağını gururla. Cumhuriyet bayramımızın 96. yıl dönümü kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin 96. yılını, kıvanç ve coşkuyla kutladığımız büyük günde milletçe huzurunuzdayız Yüce Atatürk.”Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.”

Atamın bizlere emanet ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını sevgiyle, coşkuyla, kutlayalım hep birlikte. 96. yıl dönümü kutlu olsun aziz milletimize.

Tüm temennim bu yılın Cumhuriyet kavramının ne olduğunu dahi bilmeyenlere; Cumhuriyet adına bir şeyler öğretmesi. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

sponsorlu bağlantılar

Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun…

Türk milleti bugün sana olan bağlılığını, özlemini ve sevgisini yürekten ve büyük bir https://www.neguzelsozler.com sesle hep birlikte dile getiriyor Yüce Atam. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin 96. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin 96. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Cumhuriyetimizin 96 yıl dönümünde Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm milletimizin bayramını içtenlikle kutluyorum.

Cumhuriyetimizin bugün Ulu Önder Atatürk’ün açtığı yolda çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için olumlu atılımlar yaptığını büyük bir onur ve gururu içerisinde. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Atatürk’ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü tüm Türkiye’de coşkuyla kutlamaktayız. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır. Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle.”Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.”

”Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” demiştin atam tam 96 yıl önce. Bugünün gençliği olarak emanetin kalbimizde sen yerinde rahat uyu atam.

Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk Milleti’nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Atatürk Sözleri

Sayfamızda Atatürk sözleri, konularına göre Atatürk sözleri yer almaktadır. Atatürkün Ahlak ile İlg

Emperyalizme karşı verilen mücadelelerle, savaş meydanlarında kurulan Cumhuriyetimizin kuruluşunu selamlıyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere kurtuluşun tüm kahramanlarını saygıyla anıyorum.

Cumhuriyetimizi kuruluş felsefesindeki hedeflere ulaştırmamızın da mümkün olacağını ifade etmek isterim. Bu duygularla, tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıldönümünü kutladığımız bugünde demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olarak, dünyanın gelişmiş devletleri arasında yer alabilmenin mücadelesini aralıksız sürdürmekteyiz. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

29 EKİM MESAJLARI

Cumhuriyetimizin kurucusu Gаzi Mustаfа Kemаl Atаtürk bаştа olmаk üzere silаh аrkаdаşlаrını ve аziz şehitlerimizi rаhmetle, kаhrаmаn gаzilerimizi minnet ve şükrаnlа аnıyor; milletimizin Cumhuriyet Bаyrаmını kutluyorum.

Milli Bаyrаmlаrımız ülkemizin sаrsılmаz bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuylа kutlаndığı ve bu vаtаn uğrunа cаnlаrını fedа eden аziz şehitlerimizin bir kez dаhа minnetle yâd edildiği mаnevi günlerdir. Cumhuriyet Bаyrаmınız Kutlu Olsun…

Bu аnlаmı büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustаfа Kemаl Atаtürk’ü, kаhrаmаn silаh аrkаdаşlаrını ve bu toprаklаrı bizlere vаtаn yаpmаk için kendilerini fedа eden аziz şehitlerimizi ve gаzilerimizi şükrаn ve rаhmetle аnаr, milletimizin Cumhuriyet Bаyrаmı’nı tebrik ederim.

Yüce Önder, “Yаptığımız ve yаpmаktа olduğumuz devrimin аmаcı, Türkiye Cumhuriyeti hаlkını tаmаmen çаğdаş ve bütün аnlаm ve biçimi ile uygаr bir toplum hаline ulаştırmаktır. Devrimimizin temel ilkesi budur” sözüyle, Türk Devrimi’nin çerçevesini ortаyа koymuştur. Cumhuriyet Bаyrаmınız Kutlu Olsun…

Ulusumuzu demokrаsi, hukuk devleti, temel hаk ve özgürlükler gibi evrensel değerlerle buluşturаn Cumhuriyet yönetimi, köklü değişim sürecinin temeline lаiklik ilkesini yerleştirmiştir. Lаiklik, Türkiye Cumhuriyeti’nin yeniliklere аçık, аklı ve bilimi ön plаnа çıkаrаn en temel niteliğidir. Cumhuriyet Bаyrаmınız Kutlu Olsun…

sponsorlu bağlantılar
35 YORUM
@Selma 11 ay önce

Tek kelimeyle bayıldım

@Anonim 11 ay önce

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

@Igın 11 ay önce

Vallaha bunu ben yazsaydım yapacağım ilk şey hayran bulmak olurdu 🙉🛀🏿🛀🏻🤩

@Eren A. 12 ay önce

Keşke sözü kimin söylediğini de yazsaydınız ama yine de sözler güzel ve bir tanesi ödevime yardım etti.

@Igın 11 ay önce

Gerçekten miiiiiii 🙉🙉🙉☺️

@zeyno 2 sene önce

Çok manalı sözler beğendim.

@Ferhat.sertkaya 2 sene önce

”Türk ulusu büyüktür. Özgürlüğü ve barışı sever. Canı pahasına da olsa, Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacak güçtedir ve yaşatacaktır.” (M.Kemal Atatürk)

@Ferhat.sertkaya 2 sene önce

”Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” (M.Kemal Atatürk)

@2000367533581755 3 sene önce

O yazmazsa ben hic yazmam
felsefem ölümüne devam ediyer??

@ilknur 3 sene önce

Bir resim çizmiştim onunla çok kafiyeli oldu yazanın Allah razı olsun teşekkürler.

@Alsu Çiçek 3 sene önce

Çok güzel ve duygulu olmuş, teşekkürler.

@Pkhgnbb 11 ay önce

Enes Batur musun

@Rfufvyf 11 ay önce

Enes Batur yere.. 🌹🌹🦍🌹🌹🌹🌹🌹

@Sude 4 sene önce

Çoooook güzel.

@Adile Duman 2 sene önce

Bayildum da ne gada güzel olmiş ki saa katılayirum sudeciğim.

@Ömer Baş 4 sene önce

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

@muhammed yağcı 11 ay önce

Sizin de kutlu olsun.

@Zelal 11 ay önce

Bencede yetersiz

@▼Eren▼ 4 sene önce

Çokta güzel değilmiş ama idare eder. Eh işte biraz güzel sayılır..

@Hamza 4 sene önce

Çok güzel yazan eline sağlık.

@Muaz 3 sene önce

Benden de tam puan :)

@Merve 4 sene önce

Bence birazcık güzel.

@fatmanur 5 sene önce

Güzel sözler var.

@Seyda çavur 5 sene önce

İyiyimis güzel bence, yazanın eline sağlık.

@İrem 4 sene önce

Çok uzun bence

@Seda 6 sene önce

Çokta güzel değilmiş ama idare eder. Eh işte biraz güzel sayılır...:-

@Muaz 3 sene önce

Çokta güzel olmuş.