Cumhuriyet Bayramı Sözleri

Bu sayfamızda; Cumhuriyet Bayramı Sözleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları, 29 Ekim Sözleri yer almaktadır.

29 Ekim Sözleri
40 yorum

29 EKİM SÖZLERİ

Bugün cumhuriyetimizin 98. yıl dönümü. Atam sen yerinde rahat uyu.. Cumhuriyetin bizlere emanet…

Aşık olduğumuz cumhuriyetin 98. yaşı kutlu olsun!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının savaş meydanlarında verdiği mücadelenin, devrimlerin en büyüğü olan Cumhuriyet ile taçlandığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!

Atam bu gençlik emanetine hep sahip çıktı hep göklerde taşıdı al bayrağını gururla.. Cumhuriyet bayramımızın 98. yıl dönümü kutlu olsun…

Cumhuriyetimizin 98. yılı kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

29 Ekim cumhuriyet bayramımız kutlu olsun başta baş komutan ulu önder Atatürk ve tüm kurucuların ruhları şad olsun.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün en büyük eserim diye ifade ettiği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. Yılı kutlu olsun.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk’ün çocukları olarak Atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız şimdiden kutlu olsun! Nice bayramları sağlık ve mutlulukla karşılamak nasip olsun.

29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun! Yaşasın Cumhuriyet.

Pencereden baktığınızda güneşi esirgemiyorsa gökyüzü, birileri yaşadığınız günlerin bedelini ödediği içindir… Ve bazı borçlar asla ödenmez… Rabbime şükür, Atama, silah arkadaşlarına ve tüm şehitlerimize teşekkür olsun… Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Atatürk Şiirleri

Bu sayfamızda; Atatürk Şiirleri, Atatürk ile ilgili Şiirler yer almaktadır. MUSTAFA KEMAL’LER TÜKEN

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Ne mutlu Türküm diyene!

Cumhuriyet erdeme dayanan bir yönetimdir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet bayramı coşkusunun bütün milletimizce derinden yaşanması temennileriyle.

Cumhuriyet bayramı coşkusunun bütün milletimizce derinden yaşanması temennileriyle…

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun! Nice yıllara. Yaşşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa.

Teşekkürler Mustafa Kemal Atatürk, her daim izindeyiz! Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun…

Birlik, beraberlik ve barış içinde bir bayram geçirmeniz dileğiyle Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun!

Cumhuriyet, etnik kökeni ne olursa olsun tüm yurttaşlarını Türk Ulusu çatı kimliğinde birleştirmiştir.

Bugün Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü sevgiyle, barışla kutluyoruz hep birlikte el ele nice bayramlara.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

Cumhuriyet, demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir… Cumhuriyet bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

CUMHURİYET BAYRAMI SÖZLERİ

Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

Atam bu gençlik emanetine hep sahip çıktı hep göklerde taşıdı al bayrağını gururla. Cumhuriyet bayramımızın 98. yıl dönümü kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin 98. yılını, kıvanç ve coşkuyla kutladığımız büyük günde milletçe huzurunuzdayız Yüce Atatürk.”Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.”

Atamın bizlere emanet ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını sevgiyle, coşkuyla, kutlayalım hep birlikte. 98. yıl dönümü kutlu olsun aziz milletimize.

Tüm temennim bu yılın Cumhuriyet kavramının ne olduğunu dahi bilmeyenlere; Cumhuriyet adına bir şeyler öğretmesi. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha Cumhuriyet Bayramı Sözleri güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun…

Türk milleti bugün sana olan bağlılığını, özlemini ve sevgisini yürekten ve büyük bir sesle hep birlikte dile getiriyor Yüce Atam. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin 98. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin 98. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünde Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm milletimizin bayramını içtenlikle kutluyorum.

Cumhuriyetimizin bugün Ulu Önder Atatürk’ün açtığı yolda çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için olumlu atılımlar yaptığını büyük bir onur ve gururu içerisinde. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Atatürk’ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 98. yıldönümünü tüm Türkiye’de coşkuyla kutlamaktayız. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır. Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.”

CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI

”Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” demiştin atam tam 98 yıl önce. Bugünün gençliği olarak emanetin kalbimizde sen yerinde rahat uyu atam.

Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk Milleti’nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm https://www.neguzelsozler.com değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Emperyalizme karşı verilen mücadelelerle, savaş meydanlarında kurulan Cumhuriyetimizin kuruluşunu selamlıyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere kurtuluşun tüm kahramanlarını saygıyla anıyorum.

Cumhuriyetimizi kuruluş felsefesindeki hedeflere ulaştırmamızın da mümkün olacağını ifade etmek isterim. Bu duygularla, tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Atatürk Sözleri

Bu içeriğimizde Atatürk Sözleri, konularına göre Atatürk'ün söylemiş olduğu güzel sözler yer almakta

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümünü kutladığımız bugünde demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olarak, dünyanın gelişmiş devletleri arasında yer alabilmenin mücadelesini aralıksız sürdürmekteyiz. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Milli Bayramlarımız ülkemizin sarsılmaz bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bir kez daha minnetle yâd edildiği manevi günlerdir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Bu anlamı büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anar, milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ederim.

29 EKİM İLE İLGİLİ SÖZLER

Yüce Önder, “Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz devrimin amacı, Türkiye Cumhuriyeti halkını tamamen çağdaş ve bütün anlam ve biçimi ile uygar bir toplum haline ulaştırmaktır. Devrimimizin temel ilkesi budur” sözüyle, Türk Devrimi’nin çerçevesini ortaya koymuştur. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Ulusumuzu demokrasi, hukuk devleti, temel hak ve özgürlükler gibi evrensel değerlerle buluşturan Cumhuriyet yönetimi, köklü değişim sürecinin temeline laiklik ilkesini yerleştirmiştir. Laiklik, Türkiye Cumhuriyeti’nin yeniliklere açık, aklı ve bilimi ön plana çıkaran en temel niteliğidir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

40 YORUM
@Deniz 2 sene önce

ATATÜRK'ün kurduğu TC Vatandaşı olmanın huzuru ve mutluluğu içindeyim. Dünya Lideri Mustafa Kemal ATATÜRK.❤️❤️❤️❤️🇹🇷

@Çiçek 2 sene önce

Katılıyorum

@Vatanı seven KAZİME ÖZLER öğrencisi Berivan Bişkin 2 sene önce

Bayrağımız çekilmişti göğe
Bir daha inmeyecektir yere
Bu vatan verirse el ele
Muhtaç olmayız namerde.

@Selma 3 sene önce

Tek kelimeyle bayıldım

@Anonim 3 sene önce

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

@Igın 3 sene önce

Vallaha bunu ben yazsaydım yapacağım ilk şey hayran bulmak olurdu 🙉🛀🏿🛀🏻🤩

@Eren A. 3 sene önce

Keşke sözü kimin söylediğini de yazsaydınız ama yine de sözler güzel ve bir tanesi ödevime yardım etti.

@Igın 3 sene önce

Gerçekten miiiiiii 🙉🙉🙉☺️

@zeyno 4 sene önce

Çok manalı sözler beğendim.

@Ferhat.sertkaya 4 sene önce

”Türk ulusu büyüktür. Özgürlüğü ve barışı sever. Canı pahasına da olsa, Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacak güçtedir ve yaşatacaktır.” (M.Kemal Atatürk)

@Ferhat.sertkaya 4 sene önce

”Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” (M.Kemal Atatürk)

@2000367533581755 5 sene önce

O yazmazsa ben hic yazmam
felsefem ölümüne devam ediyer??

@ilknur 5 sene önce

Bir resim çizmiştim onunla çok kafiyeli oldu yazanın Allah razı olsun teşekkürler.

@Alsu Çiçek 5 sene önce

Çok güzel ve duygulu olmuş, teşekkürler.

@Pkhgnbb 3 sene önce

Enes Batur musun

@Rfufvyf 3 sene önce

Enes Batur yere.. 🌹🌹🦍🌹🌹🌹🌹🌹

@Sude 5 sene önce

Çoooook güzel.

@Adile Duman 4 sene önce

Bayildum da ne gada güzel olmiş ki saa katılayirum sudeciğim.

@Ömer Baş 6 sene önce

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

@muhammed yağcı 3 sene önce

Sizin de kutlu olsun.

@Zelal 3 sene önce

Bencede yetersiz

@▼Eren▼ 6 sene önce

Çokta güzel değilmiş ama idare eder. Eh işte biraz güzel sayılır..

@Hamza 6 sene önce

Çok güzel yazan eline sağlık.

@Muaz 5 sene önce

Benden de tam puan :)

@Merve 6 sene önce

Bence birazcık güzel.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız