Zafer Bayramı Sözleri

Zafer Bayramı Mesajları
8 yorum

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri sayfasında ayrıca, 30 Ağustos Sözleri, Zafer Bayramı Mesajları yer almaktasınız.

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri √

Millеtimizin 30 Ağustos Zafеr Bayramı kutlu olsun.

Özgürlüğümüzün vе bağımsızlığımızın zafеri olan 30 Ağustos Zafеr Bayramı kutlu olsun!

Bu yıl da bizlеrе bu büyük zafеri armağan еdеn Atatürk’ü vе silah arkadaşlarını saygı vе minnеtlе anıyoruz. Tüm millеtimizin 30 Ağustos Zafеr Bayramı kutlu olsun..

30 Ağustos Zafеr Bayramımız Kutlu Olsun.
Başta Gazi Mustafa Kеmal Atatürk olmak üzеrе tüm şеhit vе gazilеrimizi saygıyla, minnеtlе vе rahmеtlе anıyoruz.

Başta Gazi Mustafa Kеmal Аtatürk olmak üzеrе kurtuluş mücadеlеmizin kahramanlarını, şеhitlеrimizi vе gazilеrimizi rahmеt, minnеt vе şükranla anıyoruz.

30 Ağustos Başkomutanlık Mеydan Savaşı’nın 100. yılı kutlu olsun. Zafеri vе Cumhuriyеti bizlеrе armağan еdеn başta Başkomutan Mustafa Kеmal Atatürk olmak üzеrе, tüm kahramanlarımızı saygı vе minnеtlе anıyoruz. 30 Ağustos Zafеr Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun!

 

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. En önemli milli bayramlarımızdan biri bu bayram. Kutlu olsun. Ülkemin Kurucu ve Ebedi lideri Аtatürk’ü de saygı-sevgi ve özlem ile anıyorum.

Özgürlüğümüzü, bağımsızlığımızı, vatanımızı borçlu olduğumuz 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

Milletimizin ve Kahraman Аskerlerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun!

Bugün, bu özgür ve bağımsız vatan bizim diyebiliyorsak, bunu Mustafa Kemal Аtatürk’e ve vatandan başka sevgili bilmeyen o kahraman kuşağa borçluyuz… 30 Ağustos Zafer Bayramı’nız kutlu olsun…

Gazi Mustafa Kemal Аtatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı, rahmet ve minnetle..  30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!

19 Mayıs ile başlayan Türk milletinin milli mücadelesi 30 Ağustos Zaferi ile taçlanmıştır. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bazen biri çıkar ve tüm karanlığı aydınlatır…. Sonra sen yıllarca kutlarsın bu Zaferi bayram tadında. Zafer benimdir diyenlerin bayramı kutu olsun

Türkiye Cumhuriyetinin Kurucu Cumhurbaşkanı Gazi Mareşal MUSTАFА KEMАL АTАTÜRK ve Silah arkadaşlarını, şükranla anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Özgürlüğümüzü, bağımsızlığımızı, vatanımızı borçlu olduğumuz 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun… Atatürk ve Şanlı Ordusunu, o güzel ve şanlı nesli saygı ve rahmetle anıyorum… Emanetiniz, evlatlarımıza emanetimizdir…

Büyük zaferimizi armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz. Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz, ülkemizin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm silah arkadaşlarını saygı ve sevgiyle anıyorum. 30 Ağustos’u gönülden ve coşkuyla kutlayan herkesin Zafer Bayramı kutlu olsun!

Zafer Bayramı Sözleri

Milletimizin varoluş mücadelesinin kilometre taşlarından 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere aziz şehitlerimizi şükranla yâd ediyorum.

Tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren Kurtuluş Savaşı, Türk milletinin, ordusu ile birlikte yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanıdır.30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun! Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurtuluş mücadelemizin kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun!….Saygı ve Sevgilerimle..

Geçmişi zaferlerle dolu şanlı Türk Milleti’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Büyük TÜRK Milletinin 30 Ağustos Gurur Günü, Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

2022 yılı 100. Zafer Bayramımız kutlu olsun, birlik beraberlikten uzak kalmayalım inşallah.

Mustafa Kemal Atatürk’ün, Silah Arkadaşlarının ve Kahraman Ecdadımızın Ruhları Şad, Mekanları Cennet Olsun.

26 Ağustos 1071’de filizlenen Türk’ün zaferinin 30 Ağustos 1922 Zafer Zafer Bayramı Sözleri Bayramı’yla tescillendiği tarihtir. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Büyük Önder Atatürk ve onun yüreği çelik zırhlı ordusuna sonsuz saygı ve minnetle..

Bizlere özgürlüğümüzü armağan eden şehitlerimizin ve gazilerimizin anılarına sonsuz saygıyla, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!..

30 Ağustos Zafer Bayram’ımız Kutlu olsun, Başta Büyük Önder M. Kemal Atatürk olmak üzere Bu kutlu Zafer’in kazanılmasında emeği geçen herkesin ruhu şad olsun.

Ezilen halklara küllerinden yeniden doğma ümidi veren, emperyalizme diz çöktüren Mustafa Kemal’i ve Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygıyla anıyorum… 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMl KUTLU OLSUN!..

30 Ağustos 1922 zaferi, şanlı tarihimizin dönüm noktalarından biri… Bize bu zaferi armağan eden Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

Zafer Bayramı Mesajları

Ay yıldızlı bayrağımızın altında özgürce yaşamamız için büyük mücadeleler veren başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi, saygı ve rahmetle anıyorum. Büyük Türk Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Hain düşmanın, haksızca ve alçakça işgaline “dur” diyen ve kanımızın son damlasını akıtmadan yurdumuzu bırakmayacağımızı dünyaya ispatlayan bu büyük zaferi her yıl, 30 Ağustos günü, bayram yaparak kutluyoruz. Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Büyük zaferin 100. yıldönümünde ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıran, bu şanlı bayrağın altında özgürce yaşamamıza vesile olan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı Yüce Türk milletimize kutlu olsun.

Atatürk Sözleri

Bu içeriğimizde Atatürk Sözleri, konularına göre Atatürk'ün söylemiş olduğu güzel sözler yer almakta

Zafer Bayram’ımızın 100. yılında başta başkumandan M.Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere her birine https://www.neguzelsozler.com Şükran ve saygılarımı iletiyorum. Mekanları cennet olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı, Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise, başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.

Türkler tarih sahnesinde her zaman bağımsızlığına ve istiklaline düşkün bir millet olmuştur. Milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını ve ülkemizin koruyucusu Ordumuzun Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü yürekten kutlarım.

Türk askeri savaşmaktan ve yenilmekten hiç bir zaman korkmamıştır işte bu duygu büyük zaferleri getirmiştir. Ulusumuzun Bayramı kutlu olsun.

Ülkemizini tarihteki büyük zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer bayramı milletimizin dirlik ve birliği için, barış ve refahı için kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşı’nın tüm kahramanlarını, dünden bugüne tüm şehitleri, Gazileri rahmet ve şükranla anıyorum.

30 Ağustos Zaferi milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlık meşalesinin ebediyen yanacağı bir zaferdir. Bu güzel Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Kurtuluş Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Ülkemizin huzur ve refahı için kanlarını döken aziz şehitlerimizin bizlere armağan ettiği Zafer Bayramını heyecan ve coşkuyla kutlamanın onurunu duymaktayız.

Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tuna Nehri’nin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını, Afrika’nın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

Bu mutlu günde, zaferi bize yaşatan Atatürk ve silah arkadaşları ile kahraman Türk Ordusu’na şükran ve minnetlerimizi sunarken, ulusumuza da Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tanrı Dağı’ndan, Nur Dağı’na uzanan bu kutsal yolda mübarek kanlarıyla Bedir’den Çanakkale’ye kadar iman ve hürriyet aşkıyla yaşayan milletimin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Milli mücadele boyunca başta Atatürk olmak üzere bu vatan uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi şükranla anar yüce Türk milletinin Zafer Bayramını kutlarım.

Ulusumuzun bayrağını özgürce göklerde dalgalandıran ve bağımsızlığımızı perçinleyen 30 Ağustos Zaferinin yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde milletçe coşkuyla kutluyoruz.

Mustafa Kemal Türk milleti için öngörülen yaşama biçimini kabul etmeyerek bu mücadeleyi başlatmış ve zaferle sonuçlandırmıştır. Türk milleti hak ettiği zafer 30 Ağustosta ulaşmıştır.

Dünyada Türk ordusu gibi başka bir ordu yoktur. Cephanesiz, aç, susuz, uykusuz, süngüsüyle de olsa azmi ile bu başarıyı elde etmiştir. Türkiye Cumhuriyetinin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersinin verildiği milli mücadele ruhunu yaşatan Zafer Bayramımızı aynı his ve duygularla kutlamak temennisiyle 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Zaferler ancak azim ve cesaretle kazanılır işte bu iki unsur Türk ordusuna zaferler kazandırmıştır Türk ordusu kadınıyla, yaşlısıyla zafere inanmıştı. 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Cumhuriyet Bayramı Sözleri

Cumhuriyet Bayramı Sözleri sayfamızda; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları, 29 Ekim Sözleri ve 29 E

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, Cumhuriyetimizin kurucusu Aziz Atatürk’ü, silah ve dava arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Türk Milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı varolmalarının yegane koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. Bu millet hiçbir zaman hür olmadan yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünde, bir kahramanlık destanı yazarak tarihimizin bu gurur dolu gününü yaratan şanlı Ordumuzun tüm mensuplarını şükran ile anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyoruz.

Herkesin 30 Ağustos zafer bayramı kutlu. Başta M.Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

* Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları şâd olsun. Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar.

Zaferlerinin vasıtası yalnız kılıçtan ibaret kalan bir millet, bir gün girdiği yerden kovulur, rezil edilir, sefil ve perişan olur. Öyle milletlerin sefaleti, perişanlığı o kadar büyük ve acı olur ki, kendi memleketinde bile mahkûm ve esir kalabilir.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman mensupları ve bütün vatandaşlarımın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum.

Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz; birlik ve beraberliğinden, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta tüm dünyaya haykırmıştır.

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir. Bu zaferin ışığı altında nice güzel 30 Ağustos Zafer Bayramlara.

Milli Kurtuluş Savaşı”mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi”nin 94’ncı yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamak dileğiyle.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferinin 100. yıl dönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve yüce ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutlar, vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

23 Nisan Sözleri

Bu sayfamızın içeriğimizde; 23 Nisan Sözleri, 23 Nisan Mesajları, Çocuk Bayramı Mesajları, 23 Nisan

30 Ağustos zaferi ile kurulan ve Türk milletinin en büyük eserlerinden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşaması yönündeki inanç, istek ve idealimizi bir kez daha ifade ederek Zafer Bayramınızı kutluyoruz.

Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin kahramanlık ve cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her an, her saniye canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.

Büyük Zafer’in 100. yılında, milletimizin, tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun mensuplarının, dünya barışının sağlanmasına katkıda bulunmak için yurt dışında üstün başarıyla görev yapan birliklerimizin Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, vatandaşlarımıza selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Ne biz ne de her kıtada yaşamakta olan tutsak ve mazlum ulusları bundan sonra tutamayacaksınız. Mustafa Kemal ve Türkler ki, kendileri için hazırlanan tabutu yayılmacıların başına geçirmişlerdir. Şimdi Dünyada başlarına tabutlar geçirilecek başkaları da benzer sonuçlara hazırlanmalıdırlar. (M. Ali Cinnah)

8 YORUM
@Yunus emre 3 sene önce

Ben bir şey ANLAMADIM

@Yakup 5 sene önce

Çok güzel sözler

@Melek 7 sene önce

Zafer Türkiye'nindir, Türkiye bizimdir.→(☆

@Furkan 7 sene önce

Atatürk her sözünde doğrudur.

@Aptulhamit 3 sene önce

Atatürk'ün sözleri doğru o ne derse o olur.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız