Zafer Bayramı Sözleri

Zafer Bayramı Sözleri

29 Ağustos 2019 20:20

Zafer Bayramı Sözleri, 30 Ağustos Sözleri, Zafer Bayramı Mesajlarının yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, En Güzel Zafer Bayramı Sözlerini sevdiklerinle paylaşabilirsin.

Tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun!….Saygı ve Sevgilerimle..

Geçmişi zaferlerle dolu şanlı Türk Milleti’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

sponsorlu bağlantılar

Büyük TÜRK Milletinin 30 Ağustos Gurur Günü, Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

2019 yılı 97. Zafer Bayramımız kutlu olsun, birlik beraberlikten uzak kalmayalım inşallah.

Mustafa Kemal Atatürk’ün, Silah Arkadaşlarının ve Kahraman Ecdadımızın Ruhları Şad, Mekanları Cennet Olsun.

26 Ağustos 1071’de filizlenen Türk’ün zaferinin 30 Ağustos 1922 Zafer Bayramı’yla tescillendiği tarihtir. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Büyük Önder Atatürk ve onun yüreği çelik zırhlı ordusuna sonsuz saygı ve minnetle..

Bizlere özgürlüğümüzü armağan eden şehitlerimizin ve gazilerimizin anılarına sonsuz saygıyla, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!..

30 Ağustos Zafer Bayram’ımız Kutlu olsun, Başta Büyük Önder M. Kemal Atatürk olmak üzere Bu kutlu Zafer’in kazanılmasında emeği geçen herkesin ruhu şad olsun.

Ezilen halklara küllerinden yeniden doğma ümidi veren, emperyalizme diz çöktüren Mustafa Kemal’i ve Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygıyla anıyorum… 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN!..

30 Ağustos 1922 zaferi, şanlı tarihimizin dönüm noktalarından biri… Bize bu zaferi armağan eden Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.

Ay yıldızlı bayrağımızın altında özgürce yaşamamız için büyük mücadeleler veren başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi, saygı ve rahmetle anıyorum. Büyük Türk Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Hain düşmanın, haksızca ve alçakça işgaline “dur” diyen ve kanımızın son damlasını akıtmadan yurdumuzu bırakmayacağımızı dünyaya ispatlayan bu büyük zaferi her yıl, 30 Ağustos günü, bayram yaparak kutluyoruz. Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Büyük zaferin 97. yıldönümünde ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıran, bu şanlı bayrağın altında özgürce yaşamamıza vesile olan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı Yüce Türk milletimize kutlu olsun.

  BU YAZI İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Atatürk Sözleri

Sayfamızda Atatürk sözleri, konularına göre Atatürk sözleri yer almaktadır. Atatürkün Ahlak ile İlg

Zafer Bayram’ımızın 97. Yılında başta başkumandan M.Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere her birine Şükran ve saygılarımı iletiyorum. Mekanları cennet olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı, Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise, başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.

Türkler tarih sahnesinde her zaman bağımsızlığına ve istiklaline düşkün bir millet olmuştur. Milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını ve ülkemizin koruyucusu Ordumuzun Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü yürekten kutlarım.

Türk askeri savaşmaktan ve yenilmekten hiç bir zaman korkmamıştır işte bu duygu büyük zaferleri getirmiştir. Ulusumuzun Bayramı kutlu olsun.

Ülkemizini tarihteki büyük zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer bayramı milletimizin dirlik ve birliği için, barış ve refahı için kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşı’nın tüm kahramanlarını, dünden bugüne tüm şehitleri, Gazileri rahmet ve şükranla anıyorum.

sponsorlu bağlantılar

30 Ağustos Zaferi milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlık meşalesinin ebediyen yanacağı bir zaferdir. Bu güzel Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Kurtuluş Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Ülkemizin huzur ve refahı için kanlarını döken aziz şehitlerimizin bizlere armağan ettiği Zafer Bayramını heyecan ve coşkuyla kutlamanın onurunu duymaktayız.

Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tuna Nehri’nin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını, Afrika’nın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

Bu mutlu günde, zaferi bize yaşatan Atatürk ve silah arkadaşları ile kahraman Türk Ordusu’na şükran ve minnetlerimizi sunarken, ulusumuza da Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tanrı Dağı’ndan, Nur Dağı’na uzanan bu kutsal yolda mübarek kanlarıyla Bedir’den Çanakkale’ye kadar iman ve hürriyet aşkıyla yaşayan milletimin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Milli mücadele boyunca başta Atatürk olmak üzere bu vatan uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi şükranla anar yüce Türk milletinin Zafer Bayramını kutlarım.

Ulusumuzun bayrağını özgürce göklerde dalgalandıran ve bağımsızlığımızı perçinleyen 30 Ağustos Zaferinin yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde milletçe coşkuyla kutluyoruz.

Mustafa Kemal Türk milleti için öngörülen yaşama biçimini kabul etmeyerek bu mücadeleyi başlatmış ve zaferle sonuçlandırmıştır. Türk milleti hak ettiği zafer 30 Ağustosta ulaşmıştır.

Dünyada Türk ordusu gibi başka bir ordu yoktur. Cephanesiz, aç, susuz, uykusuz, süngüsüyle de olsa azmi ile bu başarıyı elde etmiştir. Türkiye Cumhuriyetinin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersinin verildiği milli mücadele ruhunu yaşatan Zafer Bayramımızı aynı his ve duygularla kutlamak temennisiyle 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Zaferler ancak azim ve cesaretle kazanılır işte bu iki unsur Türk ordusuna zaferler kazandırmıştır Türk ordusu kadınıyla, yaşlısıyla zafere inanmıştı. 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

  BU YAZI İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Cumhuriyet Bayramı Sözleri

Cumhuriyet Bayramı Sözleri, 29 Ekim Sözleri, Cumhuriyet Bayramı Mesajları, 29 Ekim Mesajları, Cumhur

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, Cumhuriyetimizin kurucusu Aziz Atatürk’ü, silah ve dava arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Türk Milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı varolmalarının yegane koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. Bu millet hiçbir zaman hür olmadan yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümünde, bir kahramanlık destanı yazarak tarihimizin bu gurur dolu gününü yaratan şanlı Ordumuzun tüm mensuplarını şükran ile anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyoruz.

Herkesin 30 Ağustos zafer bayramı kutlu. Başta M.Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

* Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları şâd olsun. Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar.

Zaferlerinin vasıtası yalnız kılıçtan ibaret kalan bir millet, bir gün girdiği yerden kovulur, rezil edilir, sefil ve perişan olur. Öyle milletlerin sefaleti, perişanlığı o kadar büyük ve acı olur ki, kendi memleketinde bile mahkûm ve esir kalabilir.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman mensupları ve bütün vatandaşlarımın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum.

Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz; birlik ve beraberliğinden, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta tüm dünyaya haykırmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir. Bu zaferin ışığı altında nice güzel 30 Ağustos Zafer Bayramlara.

Milli Kurtuluş Savaşı”mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi”nin 94’ncı yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamak dileğiyle.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferinin 97. yıl dönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve yüce ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutlar, vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

  BU YAZI İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
23 Nisan Sözleri

Bu sayfamızda; 23 Nisan Sözleri, 23 Nisan Mesajları, Çocuk Bayramı Mesajları, 23 Nisan ile ilgili Sö

30 Ağustos zaferi ile kurulan ve Türk milletinin en büyük eserlerinden biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin vatanı ve milletiyle birlikte sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşaması yönündeki inanç, istek ve idealimizi bir kez daha ifade ederek Zafer Bayramınızı kutluyoruz.

Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin kahramanlık ve cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her an, her saniye canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.

Büyük Zafer’in 97. yılında, milletimizin, tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun mensuplarının, dünya barışının sağlanmasına katkıda bulunmak için yurt dışında üstün başarıyla görev yapan birliklerimizin Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, vatandaşlarımıza selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Ne biz ne de her kıtada yaşamakta olan tutsak ve mazlum ulusları bundan sonra tutamayacaksınız. Mustafa Kemal ve Türkler ki, kendileri için hazırlanan tabutu yayılmacıların başına geçirmişlerdir. Şimdi Dünyada başlarına tabutlar geçirilecek başkaları da benzer sonuçlara hazırlanmalıdırlar. (M. Ali Cinnah)

sponsorlu bağlantılar
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (0)
Ziyaretçi

  İlk sözü sen yazabilirsin.

YORUMLAR (7)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Yunus emre

  Ben bir şey ANLAMADIM

  8 ay önce
 2. Ziyaretçi yaşar

  Bence … de

  9 ay önce
 3. Ziyaretçi Yakup

  Çok güzel sözler

  2 yıl önce
 4. Ziyaretçi Melek

  Zafer Türkiye’nindir, Türkiye bizimdir.→(☆

  3 yıl önce
 5. Ziyaretçi Furkan

  Atatürk her sözünde doğrudur.

  4 yıl önce
 6. Ziyaretçi Aptulhamit

  Helal kardeş

  9 ay önce
 7. Ziyaretçi Aptulhamit

  Atatürk’ün sözleri doğru o ne derse o olur.

  9 ay önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız