Bayram Sözleri

Bayram İçin Güzel Sözler
12 yorum

Bu sayfamızda Bayram Sözleri, Bayram Mesajları, Bayramlarda Söylenen Güzel Sözler yer alır.

BAYRAM MESAJLARI

Ramazan Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun.

Mübarek Ramazan Bayramı’nızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler, her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz, iyi bayramlar.

Kurban Bayramı Sözleri

Kurban Bayramı Sözleri sayfamızda Kurban Bayramı İle İlgili Sözler, Kurban Bayramı Mesajları, Kurban

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum, mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum.

Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu bayram dileğiyle.

Bu değerli Kurban Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan Bayramını kutlarım.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı Bayramlar.

Ramazan Bayramı Sözleri

Sayfamızda; Ramazan Bayramı Sözleri, Ramazan Bayramı Mesajları yer almaktadır. En kötü gününüz bu

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Mübarek Bayramınız kutlu olsun.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, Bayram Sözleri kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayram belki birbirimizden uzağız ama gönüllerimiz daima bir kalacak. Daha mutlu bayramlarda bir arada olmak ümidiyle… Bayramınız Mübarek olsun.

Rabbimiz! Şu mübarek Bayram sabahında gazabından rızana; cezandan affına sığınıyoruz. Bizleri affeyle; tövbeleri kabul edilip, günahları bağışlananlardan eyle!

Bu en mutlu günümüzde, güzel ve özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, saygılarımızı, sevgilerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun…

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.

Sevgi ve saygının daha da güçlendiği, hoşgörü ve dayanışma duygularının pekiştiği, aile ve milletimizin birleştirici özel günlerinden Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Ramazan Bayramı. Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin. Bütün Müslümanlara hayırlı Ramazan Bayramı diliyorum.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda https://www.neguzelsozler.com ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temmeni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Ramazan Bayramı Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde; Ramazan Bayramı Sözleri, Ramazan Bayramı Mesajları 2022 yer almaktadır.

Mübarek Ramazan Bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu Ramazan bayramının güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun!

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Bayram Mesajları

Bayram Mesajları, Bayram Mesajları Yeni, Bayram Mesajları Kısa, Bayram Mesajları Facebook, Bayram Me

Gönüller bir olsun Bu mübarek Ramazan ayında düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun. Tüm Müslümanların Ramazan Bayramı mübarek olsun. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki ‘pause’ düğmesine dokunun. Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar.

@SuSquN KaRŞıYaKaLı 3 yıl önce

Daha bir buruk bu bayram içim sevdiğim kimse yok hani derler ya bayram sevgi hoş görü kuşluk lerim bitmesi diye hiç yaşamadım bu yaşımdan sonra yaşarmıyım bilmiyorum benim için bayram demek bir yuva içinde sevdiklerin ile yan yana birlikte isen özaman bayramdır görürmüyüm bilmiyorum içim buruk kalbimde hüzün sevdiğimden uzakta yavrumdan ayrı daha kötü ne olabilir ki Allahım sen ve yavrum yuvamda olmayacaksınız alsın canımı böyle ne yaşama nede huzurlu yasama olur asla olmuyor sen yavrum canımdan can bildiklerim mutlu olun bu bana yeter
yavrumun ve güzeller güzeli kıymetlimin bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim Allahım tekrarını daha mutlu daha huzurlu sağlıklı nasip eylesin inşAllah ♥️🌹

@Sami Yusuf 4 yıl önce

Bayramınız mübarek olsun.

@Sevim 8 yıl önce

İyi ki bayramlar var bayramınız mübarek olsun.

@Alihakan 8 yıl önce

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlɑr gercek olsun, ɑcılɑr unutulsun, duɑlɑrınız kɑbul ve bɑyrɑmınız mübɑrek olsun.

@Zeynep 8 yıl önce

Evet iyi ki bayramlar var, hele de sevdiklerin yanındaysa ???

@Mehmet 8 yıl önce

Ne nice bayramları geride bıraktık, şimdi sıra gelecek bayramlarda ...

@Fatma 8 yıl önce

Allah gelecek bayramları da nasip etsin.

@hamdi güzel 10 yıl önce

Unutulmuş birer birer
Eski dostlar eski dostlar
Ne bir selam ne bir haber
Eski dostlar eski dostlar

Hayal meyal düşler gibi
Uçup giden kuşlar gibi
Yosun tutan taşlar gibi
Eski dostlar eski dostlar

@Aleyna 7 yıl önce

Ne saçma bir şiir böyle yaa bu şiiri görünce artık şiir yazmayı geç, okumak bile istemiyorum.

@Misafir 8 yıl önce

Gönüller bir bayramınız mübarek olsun.

@Rojin 8 yıl önce

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız