Tebrik Sözleri

11 yorum

Bu sayfamızda; Tebrik Sözleri, Tebrik Mesajları, Kısa Tebrik Sözleri yer almaktadır.

Yeni işinizin size mutluluk getirmesi dileğiyle.

Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim.

Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır.

İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarılar dileriz.

Yeni işinde başarılı, huzur ve mutlu olmanı dilerim. Tebrikler.

Bir yastıkta mutlu ve uzun bir ömür dileklerimizle. Her şey gönlünüzce olsun.

Mutlu ol canım. Hayat sana hep güler yüzünü göstersin.

Kepler atıldı, yağlar eridi. Eğlence full time devam sanma, yarın başı! Tebrikler.

İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarılar dileriz.

Yeni iş/okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur Seninle olsun.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

Hak ettiklerinin şans değil emeklerinin karşılığı olduğunu unutma, yeni iş hayatında başarılar dilerim.

Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile her ikinize de mutluluklar dileriz.

Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz; ama dünyanın sana ihtiyacı var. Yeni iş hayatında başarılar dilerim.

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sürsün.

Terfi olacağın günleri sabırsızlıkla bekleyen sevdiklerini, mutlu ettin. Seni çok seviyoruz. Tebrikler hayatım.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yasam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle. Mutluluklar!

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Ne çabuk geçiyor yıllar, mutluluklar.

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Bak, sadece nişanlamışsın. Hala kurtuluşun var,etme eyleme yol yakınken.. Kutlarım canım herşey gönlünce olsun.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim. Mutluluklar.

Sizlere sağlık, huzur ve mutluluk dolu güzel bir hayat diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, bir ömür mutluluklar dilerim.

Birlikteliğinizin her günü, bugünkü gibi sevgi, mutluluk ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep yürekten bağlı kalın. Mutluluklar.

Hayatta üzüntüler paylaştıkça azalır, sevgiler ise paylaştıkça büyür ve çoğalır. Sevginizin sürekli büyümesi dileği ile mutluluklar.

Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek Tebrik Sözleri kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz.

Büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda! Nice nice yıllara hep el ele.

Mutluluk yakanıza yapışsın. Huzur ayağınıza dolaşsın. Sevinç ellerinize bulaşsın. Neşeniz başınızı döndürsün inşallah.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar!

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz. Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yeni dünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün.

Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz. https://www.neguzelsozler.com Ama düğününüzde kendimizi affettireceğiz. Mutluluklar ve sevgiler.

Hedefi ön ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun. Düğün davetiyenizi de bekliyorum. Mutluluklar.

Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler hep sizinle olsun.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.

Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yasam dileğiyle.

Kalk düştüğün yerden, bir nefes al derinden, sil intikam ve nefretini. Yürü, hep ileri yürü. Alnın açık, yüreğin pak olsun. Hırsını düştüğün yere bırak. Şimdiden başardın bile bak!

Aptal insan ıvır zıvır konularla uğraşır. Kısa zamanda onları bile beceremeyip vazgeçer. Yüce insansa zorlu işlere atılır ve azimle çalışarak bunların üstesinden gelir. Yeni hayatında başarılar.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman”ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar?

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz. Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Omur boyu mutluluklar dilerim?

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Sevgiyle birleşen elleriniz, kıpır kıpır atan yürekleriniz bir ömür ayrılmasın. Birlikteliğiniz boyunca en güzel günleri, en keyifli anları ve sevginin yaşanacak en iyi yanlarını beraber yaşamanızı dilerim. Mutluluklar

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar.

Nikâhınıza gelemiyorum. Ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine. Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar!

Bir ask gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

 

@Nida Nur 6 sene önce

Harika verdim gerçekten de harika.

@Saffet 6 sene önce

Nida, bana da verir misin...

@6666aaa 7 sene önce

Sözler inandırıcıdır ama hayat gelip geçicidir tedbirini al.

@cagataypoyraz 7 sene önce

Allah sonunuzu daim etsin mutluluklar bebeğim :))

@Berna Aksay 7 sene önce

İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarılar dileriz... ( Melisa Köylü)

@Esrin 7 sene önce

Sağol canım

@Berna Aksay 7 sene önce

Melisa canım sana hayatın boyunca mutluluklar diliyorum...

@Eren Ziyalar Baba 8 sene önce

Daha nice başarıIarı sevdikIerinIe kutIaman diIeğiyIe. Tebrik ederim…

@Deniz Yek 8 sene önce

Harika beğendim çok güzel.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız