Güzel Sözler
sponsor
Af Dileme Sözleri

Af Dileme Sözleri

Bu sayfamızda; Af Dileme Sözleri, Af Dileme Mesajları, Özür Sözleri, Özür Dileme Sözleri yer almaktadır.

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum…

Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor…

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim…

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni…

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.

Ben hatalarım için, sana yaptıklarım için, hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde, ağlarım düşündükçe, hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoook ama çoook özür diliyorum senden…

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim…

Sensiz hiç bir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet…

Hiç bir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Yaptıklarım için af diliyorum senden birtanem, seviyorum seni ne olur affet beni..

İnsafına kaldı hayatım, sana kaldı umutların, af diliyorum senden, seni diliyorum Rabbimden hadi gel ne olur üzme beni.

Özürüm kabahatimden büyük olsa da sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni her şeyimle..

Kırılan kalbini almak istiyorum ellerime yeniden başlamak istiyorum o ölümsüz sevgimize ne olur bir kelime söyle affettim seni de başlayalım yıkılmayacak aşkımıza.

Sanıyor musun ki üzülmüyorum gülüyorum bu boş odada, senin için ağlıyorum kendimi affetmiyorum bari sen affet beni belki gülerim.

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan hataları olgunlukla karşılayıp ona göre değer vermek gerekir affetmeni diliyorum senden onay bekliyorum hadi bırak şu inadı kırma yarınlarımı..

Beni bırakırsan ne olacak hayatında? Mutlu mu olacaksın kendi başına yalan hayatta? Hadi af diliyorum kabul et yarınlarımıza gülelim hep..

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

sponsor

Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür Dilerim aşkım.

Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet…

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi Beni AFFET!

Senden özür dilemek https://www.neguzelsozler.com için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki? Onun için Özür dilerim canım!

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; bir ‘AF’TIR.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı çok ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.

Aşkım bir tanem seni kırdığım için çok özür dilerim, söylediklerim için çok pişmanım ne olur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için…

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür dilerim! Seni sevdiğimi düşün ve beni affet…
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/af-dileme-sozleri.html

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Bugüne kadar seninle aramda tatsız olaylar oldu . Saçmaladım . Seni hakkım olmadığım halde kırdım, rahatsız ettim, benim tek amacım senin bana bir şans vermendi. Ben seni çok seviyordum. Seninle olmalıydım. Tüm hatalarımı bu amaç uğruna yaptım. Senden çok özür dilerim .

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok, nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Benim için çok anlamlısın ,öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

facebook
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. EsrA EsrA

  Hani bir an sinirle kalkarsın ya işte öyledir.

   19 Mart 2018
 2. EsrA EsrA

  Kaybetmek kolay ama geri dönmek hiç kolay değil.

   19 Mart 2018
 3. ramazan42 ramazan42

  Öfke ve sinir kasırga gibidir, bir süre sonra biter ama bir çok dal kırılmıştır bile.

   11 Temmuz 2017
 4. azraa azraa

  Zaten hep ondan kaybediyorlar!!

   11 Temmuz 2017
 5. ramazan42 ramazan42

  Sevmek dile düşmüş artık.

   12 Temmuz 2017
 6. Hasan Sencar Hasan Sencar

  Senden çok ama çok özür dilerim Zine, nolur beni affet nur yüzlü sevdiğim.

   30 Haziran 2017
 7. Hasan Sencar Hasan Sencar

  Senden çok ama çok özür dilerim Zine, seni çok ama çok seviyorum, düşüncesizlik ettim seni kırdım.

   30 Haziran 2017
 8. MUSTAFA KILIÇ MUSTAFA KILIÇ

  Seni çok seviyorum yağmurum beni affeder misin?

   23 Haziran 2017
 9. Abdullah Abdullah

  Sevgilime haksız yere olur olmadık laflar söyledim, nasıl tekrar kazanabilirim???

   24 Nisan 2017
 10. Watashi Wa Kanpekani Watashi Wa Kanpekani

  Zamana bırakmak nedir? Zaman sadece öğretmendir, tüm öğrencilerini yavaş yavaş öldürür. Biraz yaratıcılık ile siz de kendinizi affettirebilirsiniz. Aslında yaratıcı olmaya da gerek yok, içten gelen bir özür bile sizi affettirebilir.
  Tabii tutamayacağınız sözleri de vermek, sizin açınızdan kötü olur.

   11 Mart 2017
 11. ali ali

  Bazı sözlerin ne özrü ne de affı olur.

   14 Şubat 2017
 12. Mert Mert

  Sayfa çok güzel olmuş.

   19 Eylül 2016
 13. Şükrü Şükrü

  Merhaba gecen sene mart ayında akciğer kanserine 2.aşama yakalandığımı öğrendim. Eşime söylemek istemedim. Daha sonra ondan kendimi soğutmak için elimden geleni yaptım, hatta bir kadınla buluşup onunla üç defa mesajlaşarak mesajları bulmasını sağladım. Benden nefret etti. sonra pişman oldum ama hastalığımı yine söyleyemedim. Şimdi ayrılsam onun gözünde un ufak bir adamım. Hastalığımı söylesem acınacak insanım. Onu ve ailemi değerli buluyorum. Ne yapmalıyım?

   13 Eylül 2016
 14. As As

  Bence eşine hastalığını söylemelisin. Eninde sonunda hem hastalığını hem de neden böyle davrandığını öğrenecekler ve senden nefret ettikleri için acı çekeceklerdir. Bu yüzden gerçekleri söylemen gerekir. Allah yardımcın olsun.

   13 Eylül 2016
 15. Zb Zb

  Yalancı bu metni bir yerden çalmış aynısı youtube de var.

   19 Aralık 2017
 16. Onur Onur

  Arkadaşlar sevgilimle aram kötü lütfen yardım edin. 🙁

   19 Temmuz 2016
 17. Cansu Cansu

  Benimde bozuk. Ben Alimi çok seviyorum. Onsuz nefes alamam ben ondan özür diliyorum.

   01 Ekim 2016
 18. İsme gerek yok bizi bilen bilio İsme gerek yok bizi bilen bilio

  Şuanda arkadaşız ama ben onu çok seviyorum ve yaptığım bir hata yüzünden küsüz, yardımcı olabirseniz çok mutlu olurum.

   26 Aralık 2016
 19. Selman Selman

  Zaman hiç bir şeyin ilacı değil. Aksine her şeyi alıp götürüyor..

   22 Mayıs 2016
 20. Yeliz Yeliz

  Siz siz olun birinin kalbini kırmayın, ben kırdım da noldu, işte ne yaparsam yapayım affedilmedim. Birini üzmeyin yaptığım hatadan da çok pişmanlık duyuyorum.

   20 Mayıs 2016
 21. İrem İrem

  Ne yaptın ki bu kadar affedilmeyecek olsun ve affedilemeyesin.

   27 Mayıs 2016
 22. İrem İrem

  Belki de hatadan dolayıdır.

   27 Mayıs 2016
 23. Necla Necla

  Özür dilerim Cihan gerçekten böyle bir duruma sebebiyet verdiğim için çok üzgünüm, yalvarıyorum sana bi ses ver, kız, bağır, hakaret et, nerdeysen bi ses ver bana, geri dön demiyorum, iyi olduğunu bileyim yeter, ne olursun bi alo de.

   23 Ağustos 2016
 24. Ecem Aydan İnan Ecem Aydan İnan

  Arkadaşlar akadaşımı kırdım, lütfen yardım edin.

   17 Nisan 2016
 25. Yunus Emre Yunus Emre

  Hala küs müsünüz?

   14 Haziran 2016
 26. Beren Beren

  Özür diliceksen kalpten dile ki karşı tarafta anlar o zaman, benimki işe yaradı.

   25 Şubat 2016
 27. Elife Elife

  ??????????

   01 Mart 2016
 28. Dilek Tysz Dilek Tysz

  Özür dilemek büyük bir erdemliktir. Maalesef ben de çok sevdiğim öğretmenimin kalbini kırdım :(( Çok üzgünüm özür dileyeceğim.

   21 Mart 2016
 29. Mert Bey Mert Bey

  Özür dilemek erdemdir, af etmek ise büyüklük. Sadece bir özür dilerim cümlesi bile af edilmenize sebep olabilir.

   24 Şubat 2016
 30. Meccani Meccani

  Daha etkileyici sözler olmalı, çok klişeler.

   21 Şubat 2016
 31. Derya Derya

  Sana katılıyorum arkadaşım.

   12 Nisan 2016
 32. Naz Naz

  Arkadaşlar size çok ihtiyacım var bana yardım eder misiniz istemeden birini kırdım özür diledim ama affetmedi ne yapmam lazım??

   17 Şubat 2016
 33. Meccani Meccani

  Bekle zaman her şeyin ilacıdır.

   21 Şubat 2016
 34. Ahmet Hüseyin Ahmet Hüseyin

  Zamanla o kişinin siniri geçer, zamana bırak her şeyi.

   27 Mart 2016
 35. Bilinmeyen Bilinmeyen

  Zamana bırak.

   18 Nisan 2016
 36. Zeynep Zeynep

  Özür dilerim

   01 Şubat 2016
 37. Elifim Elifim

  Net cevap :)

   18 Eylül 2016
sponsor