Güzel Sözler
İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Sayfamızda; İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri 2018, Komik İyi Geceler Mesajları, Yeni İyi Geceler Mesajları Kısa, Facebook için yer almaktadır.

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler.. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin..

Allah rahatlık versin, iyi geceler…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim,
Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim,
Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim.
İyi Geceler Herşeyim..

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler..

Unutma Sevgilim!!
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/iyi-geceler-mesajlari.html
Dualardasın, rüyalardasın, hayallerdesin, özlemlerdesin, kısaca bende olan her şeydesin. İyi Geceler Aşkım..

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan, iyi geceler…

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım..

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun.. İyi geceler..

Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle iyi geceler…

Gözleriniz kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle.. İyi Geceler…

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler..

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin.. İyi geceler meleğim..

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler..

‘İyi geceler canım’ derdin.. Gecenin iyiliğinden çok, Canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde..

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler birtanem…

İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler herşeyim.

Herşey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayıda unutma..

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde günes, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler Herşeyim..!

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler..

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım..

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

iyi-geceler-mesajlari

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

Rabbim c.c. selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsim aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreyin sana yalnız bırakıldıgını söylerse aldırma cevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerin

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Sen, derin uykularda binbir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lutfet ki bende uyuyabileyim.İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma .Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma.Neyseki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana.Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki:hadi yat artık çok

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Komik İyi Geceler Mesajları

Ve usulca fısıldadı zaman; Yat zıbar sabah kalkamıyorsun :))

Gelmeyecek o iyi geceker mesajı uyuyun artık… yada dur dur kıyamam yaa iyi geceler :))

Az önce uykum aradı, mesaiye kalmış, kıyamam yaaa.. Sen gelmeden yatarmıyım ben deli.. :))

Daha yalanabilir daha uykusunu almış, sevgi dolu bir dünya için, arkadaşlar hazıy mıyız; yatsın bu dünya!! İyi Geceler..

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler..

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum.. ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön..

Gece olması sorun değilde, yatar yatmaz sabah oluyo ya ona sinir oluyorum.. Uzatmaları da yok :))

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; Hah işte onlar olmasın diye buraya bi “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın … İnsanlık Ölmedi.. :)

İyi Geceker diyen bi sevgilimiz olmasa da, yat zıbar diyen annemiz var çok şükür.

Siz de sürekli kendinizi yorgun ve uykusuz mu hissediyorsunuz? Sabahları uyanmakta zorlanıyor musunuz? Valla yapacak bişey yok, erken yatsaydınız :))

Sevgili uyku; Çocukken senden nefret ettiğim için özür dilerim, şimdi sana doyamıyorum, Sevgililerle, BEN..

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Emre35

  Herkese iyi geceler dostlar

   13 Ocak 2018
 2. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Günaydın Emre

   14 Ocak 2018
 3. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Hayırlı geceler Emre👍

   14 Ocak 2018
 4. Emre35

  Canim sağol üye ol ya mesaj yaz böyle çok zor lütfen.

   15 Ocak 2018
 5. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Emre sen neden bana bu kadar yakınlık duyuyorsun açıklar mısın bunu bana neden ısrarlar üye olmamı istiyorsun bilmedim bir şey mi daha doğrusu burda yeni tanıştık yanlış anlama ama bizi gören de der kırk yıldır tanışıyoruz bana karşı olan bu yakın ılgın çok şaşırttı beni açıklamasını yapar mısın bunun bana emre?

   15 Ocak 2018
 6. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Emre hala halsiz ve yorgunum iyileşemedim tam olarak basım çok ağrıyor zaten nedir senin için böyle zor olan açıklar mısın bunu bana?

   15 Ocak 2018
 7. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁🍁

  Ve ben sana bir şey sormuştum cevap vermedin Emre yaşını sordum sana söylemedin bana..

   15 Ocak 2018
 8. Emre35

  Yanlış anlama lütfen kusura bakma yanlış anladıysan özür tamam.

   15 Ocak 2018
 9. Emre35

  Buradan yazmak zor ve hemen onaylanmıyor anlamında yani kusura bakma kendine dikkat et çok geçmiş olsun.

   15 Ocak 2018
 10. Emre35

  22 senin

   15 Ocak 2018
 11. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Hayır yanlış anlamadım seni sadece şaşırdım biraz bana böyle ilgili yakın olmana Emre anladım seni ama buraya üye olmak istemiyorum sevmem öyle biyerlere abone üye olmayı Emrecim geçte onaylansa sonucunda onaylanıyor yorumlar sıkma canını yani 25 yaşındayım ben.

   15 Ocak 2018
 12. Güz yağmuru🍁🍁🍁

  Meraba emrecim

   15 Ocak 2018
 13. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Saol teşekkür ederim. Emre ediyorum dikkat kendime sende et kendine dikkat okuyor musun emre sen çalışıyor musun?

   15 Ocak 2018
 14. Emre35

  Ben çalışıyorum senin yaşın kaç?

   15 Ocak 2018
 15. Güz yağmuru🍁🍁🍁🍁

  Kalbini kirdin insanin yasinimi sormuyosun emre soyliyim ozaman 25 ysndayim ve sana hala kirginim dun o söylediğin söz bni çok kırdı tamam mi bundan sora pek girmiycem siteye zaten insanlar bilip bilmeden çok güzel bkirmayi herşeyden çok iyi biliyor bni ben zaten sol yani kirik paramparça birim kolay kolay içimdeki açıları anlatamaz birim cunki annemi sevdiklermi topraga vermiş onlrin acisla yaşan birim.üstüne bide insanlar helal odun çok iyi kırıp geçiyor bni neyse uzatmiyorum görüşürüz .😢

   16 Ocak 2018
 16. Emre35

  Olur mu öyle şey Allahım her zaman yanında olsun kırdığım için üzgünüm inan ki özür çok hayırlı akşamlar.

   16 Ocak 2018
 17. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Artık önemi yok sana da iyi akşamlar.

   16 Ocak 2018
 18. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Ben senin hiç bir şeyin değilim Emre bu kadar düşünme ne gerek yok beni.

   16 Ocak 2018
 19. Emre35

  Hayırlı geceler..

   12 Ocak 2018
 20. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  İyi geceler emre😂😂👍🙏

   13 Ocak 2018
 21. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Emre sen İzmir limisiniz😄😄

   13 Ocak 2018
 22. Emre35

  Evet ben İzmirli Günaydın yorumlarını göremiyorum kusura bakma olur mu.

   13 Ocak 2018
 23. Emre35

  Güz yagmuruuuu ??

   13 Ocak 2018
 24. Güz yağmuru🍁🍁🍁

  Aslında yorumların onaylanıyor biraz geç onaylanıyor sadece hepsi o kadar Emre😄

   13 Ocak 2018
 25. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Efendim Emre 😂

   13 Ocak 2018
 26. Emre35

  Napıyorsun nerelrdesin bakalım :)

   13 Ocak 2018
 27. Emre35

  Güz yagmuru

   13 Ocak 2018
 28. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Buradayım Emre biraz hastayım😭😭

   13 Ocak 2018
 29. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Adim yağmur bana yağmur diyebilirsin.👍😭😂

   13 Ocak 2018
 30. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Emre bugün çok hastayım ben 😭😖😖

   14 Ocak 2018
 31. Emre35

  Yağmur şimdi nasılsın?

   14 Ocak 2018
 32. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Biraz uyudum dinlendim çok olmasa da biraz iyi gibiyim emre.

   14 Ocak 2018
 33. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Beni niye bu kadar düşünüyorsun Emre sen?

   14 Ocak 2018
 34. Emre35

  Yağmur uyudun mu?

   14 Ocak 2018
 35. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Sen nasılsın iyi misin?

   14 Ocak 2018
 36. Güz yagmuru 🍁🍁🍁🍁

  Hayır emre uyumadım halsizim uzanıyorum öyle dinleniyorum.

   15 Ocak 2018
 37. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Emre sen kaç yaşındasın?

   15 Ocak 2018
 38. Emre35

  Tam ben de yatıyorum üye olsaydın iyi olurdu ama neyse.

   15 Ocak 2018
 39. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Emre ben çok bitkinin kendimi pek iyi hissetmiyordum gözlerim falanda kızardı, ağrıyor yarın konuşuruz ben uyuyorum. Sana da iyi geceler.😔👍🙏😴😴😴😴

   15 Ocak 2018
 40. Emre35

  Yağmur sözlerin onaylanmıyor çok zor ondan üye ol dedim.

   15 Ocak 2018
 41. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Emre benim sözlerin onaylanıyor çünki onayladığını görüyorum ben burda bildirim gibi msj geliyor çünki yorumların onaylanınca seninkiler geç onaylanıyor ben geç görüyorum.

   15 Ocak 2018
 42. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Emre sen benden konuşmalarımdan mı etkilendin yoksa bu yüzden mi üye ol diyip duruyorsun doğruyu şöyle kızmıycam sana bak?

   15 Ocak 2018
 43. Emre35

  İyi geceler yağmur uyumuş olmalısın sanırım.

   16 Ocak 2018
 44. Güz yagmuru🍁🍁🍁🍁🍁🍁

  Belki artık bu sefer derince uyurum bi daha uyanmamak üzere..

   16 Ocak 2018
 45. Emre35

  Dikkat et kendine geçmiş olsun..

   16 Ocak 2018
 46. Güz yağmuru🍁🍁🍁

  Ben başımın çaresine bakarım merak etme beni.

   16 Ocak 2018
 47. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Neden düşünüyorsun ben senin hiçbir şeyin değilim Emre.

   16 Ocak 2018
 48. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Herkese iyi geceler😴😴😴😴😴😴

   05 Ocak 2018
 49. Emre35

  Uykucu

   15 Ocak 2018
 50. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Efendim Emre yine uyudum hastaneye gittim serum takıldım çok yorgunum hastanede beklemek sonra sıra alıp muayene olup serum takılmak serum bitene kadar bekleyip yatmak kalabalık olması çok yordu beni yorgun ve halsizim o yüzden sürekli dinleniyorum dikiş yerlerimde çok ağrıyor.

   15 Ocak 2018
 51. Semra Nur

  Iyi geceler demeden olur mu olmaz tabi ki kabus görme olur mu ama nerde senin olduğun yerde nerde kabus olsun, senin olduğun yerde sıcak düşlerden başka bir şey yok ki..

   16 Aralık 2017
 52. Gencay

  Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım..

   20 Aralık 2017
 53. Emre35

  Hayırlı geceler.

   13 Ocak 2018
 54. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  İyi geceler yannizligim ve ben …

   15 Aralık 2017
 55. Emre35

  Ben

   15 Ocak 2018
 56. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Nasıl yani sevgilin yok mu senin Emre?

   15 Ocak 2018
 57. Yakup.eş

  👉biliyorum gidenler acı veriyor da,
  Kalanlarla da yaşanmıyor…

   17 Kasım 2017
 58. Aleyna

  Mavi kaderdi benim için şimdi ise acı oldu acı aşık birisiyim, kalp dayanmıyor ki o benim yanımda olduğun kalbim patlamak üzere gibi hissediyorum, açık olan duygu ağlama gönül ağlama aşk kalp acısı bu iyi geceler..
  Sen benim kalbimdin..

   05 Ekim 2017
 59. Emre35

  Dayan çünkü hayat acılarla dolu.

   17 Ocak 2018
 60. Emre

  Herkese iyi geceler tatlı rüyalar.

   25 Ağustos 2017
 61. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  İyi geceler tatlı uykular emreeee.😴😴😴😴

   16 Aralık 2017
 62. Seker cocuk

  Yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler..

   29 Temmuz 2017
 63. Yakup.eş

  Boşverin üç günlük dünyayı bırakın aklınızdaki kişiyi düşünüp zaman harcamayı tıpkı boşa akan musluk gibi yaşamayı uyun iyi geceler..

   18 Temmuz 2017
 64. dilek

  Gözlerin alev, sözlerin bedel, yokluğun ölüm, varlığın hayattır bir tanem.

   28 Haziran 2017
 65. Mehmet

  Süpersin

   02 Ekim 2017
 66. Melek.❤

  Seni seviyorum, seninle huzur, seninle güven doluyorum, hayat arkadaşımsın bak seninle aynı takımı tutuyoruz, aynı anda sevinip ,aynı anda üzülüyoruz, bak seninle aynı kayan yıldızlarda dilek tutuyoruz. SANA BEN CİDDİ CİDDİ AŞIK OLMUŞUM SENİ ÇOOOOOOOOOK SEVİYORUM ❤A❤👫

   07 Haziran 2017
 67. Baby

  👍👍👍👍👍

   30 Haziran 2017
 68. Eda

  Süper olmuş

   06 Kasım 2017
 69. Funda

  Güzel

   30 Mayıs 2017
 70. Sergen lawrence

  Super ;)

   08 Haziran 2017
 71. @sefaarslan.55

  Arkadaşlar özelden mesaj atan herkes telefon numarası istiyor, birisi de çıksın kardeşim nasılsın desin. 🙄🙄

   30 Mayıs 2017
 72. beyza saraç

  Helal bee👏👏👏

   30 Mayıs 2017
 73. Sergen lawrence

  Kardeşim nasılsın iyi misin sağlığın sıhatin nasıl ;) not .. İzmir

   08 Haziran 2017
 74. DİLEK

  👍👍👏👏😂😂 Nasılsın iyi misin kardeşim inşallah.

   13 Temmuz 2017
 75. @sefaarslan.55

  Sağolun arkadaşlar

   09 Eylül 2017
 76. Ceren

  Kim peki.

   09 Ekim 2017
 77. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Kardeşim nasılsın iyi misin?😊😂

   17 Aralık 2017
 78. Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Sende verme o zaman herkese numaranı kardeşim numara senin. Değil mi ister verir ister vermesin sonuçta öyle her önümze gelen herkese numara kızı dağıtırsak işimiz çok kimseye numaranı vermeyeceksin bu devirde devir eski devir değil artık çünkü verme kimsede numaranı konuşmak isteyenlerde faceden ınstagramdan konuşssun işte kardeşim..Doğru değil ama yaaa…

   17 Aralık 2017
 79. Maykil

  Güzel

   12 Nisan 2017
 80. Ruhiyye

  Çok güzel.

   10 Nisan 2017
 81. Hatice

  Bence çok güzel ama ben sevim oda beni sevdi hiç ayrılmadık biz.

   11 Mart 2017
 82. sinan

  Benim sevdam sana ağır gelir,
  Dengeni kaybeder kiliseye girer,
  Selamun aleyküm dersin. 😂😂😂

   01 Mart 2017
 83. rojbin

  Gözleriniz kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle.. İyi Geceler…

   27 Şubat 2017
 84. Ceylan Gunes Popcu

  Senı cok sevıyorum çocukluk aşkım.

   24 Ocak 2017