Kandil Mesajları

Kandil Kutlama Mesajları
9 yorum

Bu sayfamızda; Kandil Mesajları, Kandil Sözleri, Kandil Kutlama Mesajları ve Kandil ile ilgili Güzel Mesajlar yer almaktadır.

Bu mübarek günde dilediğiniz her şey gerçek olsun kandiliniz hayırlı olsun.

Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin. Amin! Hayırlı kandiller.

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun… Kandiliniz mübarek olsun!

Tüm Müslüman aleminin mübarek . Kandili’ni kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah, sağlık, barış, huzur nasip etsin.

Mübarek kandilinizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Mübarek kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece mübarek kandil gecesi. Günahtan kurtuluş gecesi. Haydi dua edelim. Temizlensin günah defterleri. İyi kandiller.

İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır.  . Kandiliniz mübarek olsun…

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle. Kandilinizi kutlar, size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem’ diyen Sevgilinin (s.a.v.) ümmeti Kandil Mesajları olmanın hakkını verebilmek duası ile. . Kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı kandiller.

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere.

Tüm Müslüman ailesinin bu mübarek gecede ettikleri duaları yüce rabbimden kabul etmesini dilerim âmin. Bütün İslam âleminin mübarek kandil gecesini kutlarım.

Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. https://www.neguzelsozler.com Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

Ne zaman ki iyiliklerimiz keşkeklerimizden önde gider; o zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiliklerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun…

Ey Rabbim! Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden! Amin. Kandiliniz mübarek olsun.

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kandiliniz mübarek olsun.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

@Ercan 6 yıl önce

Kardeşlerim,
Dualarınızda bütün Müslüman kardeşlerimize yer açın,
ALLAH CC hepimizden razı olsun inşallah.

@Güz yagmuru??? 6 yıl önce

Amin kardeşim sizden de Allah razı olsun.?

@Irem 6 yıl önce

Canımı her şeydir çoooooooook güzel olmuş kandil gecesi kutlu olsun güle güle.

@Turan 8 yıl önce

Allah siz ve sizin gibilerden razı olsun, kandiliniz mübarek olsun.

@Zeynep 8 yıl önce

Hepimizinki mübarek olsun.

@Şevval 8 yıl önce

Kandiliniz mübarek olsun.

@marinela cakal 10 yıl önce

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın gönüllerimiz bir olsun,,,,,Kandiliniz mübarek olsun,,,,

@Eda Yıldız 8 yıl önce

Allah bu Yılları kabul etsin Âmin.

@zeynep 11 yıl önce

Allah bu güzel sözleri yazanlardan razı olsun...

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız