Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid Kandili Güzel Sözler
22 yorum

Mevlid Kandili Sözleri sayfamızda ayrıca; Mevlid Kandili Mesajları, Mevlit Kandili Mesajları, Mevlid Kandili Kutlama Mesajları yer almaktadır.

Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid kandilinizi kutlarım. Hayırlı kandiller dilerim.

Bütün İslаm аleminin Mevlid Kаndili mübarek olsun…

O; âlemlere rahmet, âlemler O’na hasret Mevlid Kandilimiz hayırlı olsun.

Kandiliniz mübarek olsun. Yüce Rаbbim bütün duаlаrınızı kаbul etsin.

Affımızа vesile olmаsı dileklerimle mevlid kandilinizi tebrik ederim.

Allahım dualarınızı kabul, ibadetlerimizi makbul eylesin. Kandiliniz Mübarek olsun.

Ülkemiz ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun. Hayırlı Kandiller…

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)‘in dünyaya geldiği bu mübarek gecenin ülkemize, tüm İslam âlemine v insanlığa hayırlar getirmesini diliyoruz.

Hiç bir ümmeti Cennete girmeden cennete girmeyecek olan Peygamber! Kim bu kadar fedakar olabilir ki? İyiki doğdun EFENDİM… Dualarımız kabul , Mevlid Kandilimiz mübarek olsun.

Nuruyla alemleri şereflendiren Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in şefaatine nail olabilmek ümidi ve duasıyla… Mevlid Kandilimiz mübarek olsun.

Sen olmasaydın alemleri yaratmazdım” sözüne mazhar olan, alemlere rahmet olarak gönderilen sevgililer sevgilisi Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif edişinin yıl dönümü mübarek ve hayırlara vesile olsun.

Mübarek Mevlid Gecemizin ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa birlik, beraberlik ve hayırlar getirmesini temenni ederim. Mevlid kandilimiz, Gecemiz mübarek olsun.

Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamber Efendimizin (SAV)’in aziz ve şerif doğum yıl dönümünde hepimize mağfiret olunması temennisiyle; Mevlid Kandili’miz mübarek olsun.

Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıl dönümü olan Mevlid Kandilinin tüm insanlığa sevgi, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyoruz. Kandiliniz mübarek olsun.

Efendimizin (s.a.v) dünyayı şereflendirdiği bu kutlu gecenin İslâm alemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz (SAV)’in dünyayı şereflendirdiği bu kutlu gecenin İslâm alemine huzur, barış ve bereket getirmesini dilerim. Mevlid Kandili’miz mübarek olsun.

Mevlid kandilinizi tebrik eder sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice kandiller dilerim.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim Mevlit Kandiliniz mübarek olsun

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğiyle. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Seviyoruz seni ey Nebi! Yıpranmış vakitlerde yıpranmayan tek gül olduğun için. Mevlid kandili mübarek olsun.

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar.

Bu gece mevlid gecesi dua edelim. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af olsun. Mevlid Kandilin Mübarek olsun.

Senin ve ailenin Mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Kandiliniz kutlu olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Yüce Rabbe dua ve istiğfar edin, Allah için infak yardımlar edin. Bu günü ibadetle geçirin Kandil kıymetlidir gafletten uyan.

Mübarek Mevlid kandilinizi kutlar, size ailenize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. avucunuza melekler gül Mevlid Kandili Sözleri koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

İlahi esintilerin kalplerin okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece Cenab-ı Hak’ın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir Hepimiz için hayırlı olsun!

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

Allah’ım, Resûl(sav)ün senden neyi istediyse, onu istiyor; neden sana sığındıysa, ondan da sana sığınıyoruz. Mevlid Kandilimiz mübarek olsun.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Mevlid Kandili Peygamber efendimizin Hz. Muhammed (s.a.v) doğduğu gündür. https://www.neguzelsozler.com Rabbim bizleri gönüllerin sultanına komşu eylesin. Hayırlı Kandiller.

Namaz, zikir, tevhid girsin gönüle, bülbül aşık olmuş gonca bir güle, Mevlayı unutma dönersin küle…Hayırlı Kandiller, dualarda buluşmak dileğiyle.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Mevlid Kandili Mesajları

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin doğum günü olan mevlid kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller.

Ey güzeller güzelinin geldiği bu gece gecelerin en güzelisin. Bu doğuş hepimizin doğuşu, bu gece her yer apaydın olsun. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun

Kandil Mesajları

Bu sayfamızda; Kandil Mesajları, Kandil Sözleri, Kandil Kutlama Mesajları ve Kandil ile ilgili Güzel

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mübarek olsun.

Mekke ufuklarında Allah’ın nuruyla ümmetini selamlayan gül yüzlü nur peygamberin selam ve şefaati üzerimize olması dileğiyle Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun.

Kandil gecesinin kıymetini bil, zikir tevbe ile günahları sil, Kur’an okuyarak Rabbi zikretmeli dil. Rabbim bu mübarek günün hürmetine günahlarımızı affetsin.

Mevlid Kandili Kutlama Sözleri

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

Her kulun imtihanı farklıdır. Kiminin imtihanı hüsrandır kiminin ki ise kurtuluştur. Bu mübarek günün hürmetine rabbim kurtuluşa erenlerden olmayı nasip etsin.

Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Mevlid Kandilin Mübarek Olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Mevlid Kandili Kutlama Mesajları

Gel ey Muhammed (SAV) bahardır, dualar ardında saklı, âminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlitten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlit Kandilin Mübarek Olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlit Kandiliniz Mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

@beratadar 4 yıl önce

Ayşe abla nice yıllar

@Ayşe 4 yıl önce

İnşallah herkes için hayırlı olur

@Medine su 5 yıl önce

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

@zehra 6 yıl önce

Sözler 10 numara

@burcuu 6 yıl önce

Sözler çok güzellllll

@Ferhat Van 7 yıl önce

Bu gece af yağmurunu sağanak sağanak ver bize
Bu gece cennet yolunu adım adım ser bize
Bu gece Nur perdelerin kanat kanat ger bize
Mahşer günü biz kullarını utandırma YA RABBİ
Senden şifa bekleyen nice hasta kullara
Acılarla kıvranan yetimlere dullara
Dilenen dilenmeyen açlara yoksullara
Bunca yükü taşıyacak sabırlar ver YA RABBİ
Helal kazançlarına haram lokma katmayan
Haysiyet servetini hiç kimseye satmayan
Verdiğin nimetleri çöplüklere atmayan
Kullarına darlık yüzü gösterme hiç YA RAB

@mert 5 yıl önce

Çok güzel

@Buse 7 yıl önce

⛤#negüzelsözler sayfası biraz yazıları dikkatli yazın. Allah kelimesindeki küçük a'lar gibi biraz özenin...

@Ahmet 8 yıl önce

Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-l gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

@Kastamonu 8 yıl önce

İnsana sadâkat yaraşır görsede ikrah yardımcısıdır doğruların hazret-i Allah

@Abiyu 8 yıl önce

Her duayı içten et, çünkü mutlaka kabul olur.

@Azad 9 yıl önce

Bin damla serpilsin yüreğine. Bin tatlı mutluluk dolsun gönlüne. Bin bir hayalin gerçekleri bulsun. Her türlü duaların kabul olsun. Kandilin mübarek olsun. Güzel insan...

@cemile şevkan 10 yıl önce

Sevdası yüce, gönlü nur, aşkı Muhammed, şuuru tevhid, rehberi Kuran yolu islam sen ey güzel insan, Mevlit Kandilin mübarek olsun.

@beratadar 4 yıl önce

Ben nice yıllar diyiyorum herkese

@Gizemli 9 yıl önce

Eh işte normal güzel.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız