Güzel Sözler

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda; Ablaya Doğum Günü Sözleri, Ablaya doğum günü mesajları, ablama doğum günü sözleri, ablam için doğum günü mesajı yer almaktadır.

Ne güzel başlamıştı oysa değil mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz ilk gözyaşıyla mutlu etmedik mi insanları? Annemizi, babamızı ve ondan sonra başlamadık mı aramaya, mutlu olduğumuz için bizi ağlatacak insanları? Gözyaşı her zaman vardı. İnsandık, aşıktık ve mutluluğa açtık… Doğum günün kutlu olsun..

Her insanın bir dönüm noktası vardır.İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun..

İnsan ömründe bazı şanslar inanılmaz mutluluklar getirir.Mutluluğu hakeden biri olduğuna göre, kendine şans tanı.Her akşam başını yastığına dayadığında iyi olan herşeyi hatırla.Kötü olan herşey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutma. Yapman gereken tek şey balıklar gibi o sisten uzak durmaktır. Göreceksin ki, o özlediğin deniz bir gün senin olacak. Doğum günün kutlu olsun..

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun..

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam…

Canım ablacığım doğum gününü en içten dilerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum . kız kardeşin …

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber herşey gönlünce olsun iyiki doğdun..

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hakediyor.İyiki ablamsın, iyiki canımsın nice senelere.

Hatırlarmısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorumda keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık..Doğum Günün kutlu olsun.

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana..Canım ablacım iyiki doğdun nice senelere.
http://www.neguzelsozler.com/dogum-gunu-sozleri/ablaya-dogum-gunu-mesajlari.html

Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam..Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma iyiki varsın Nice senelere.

Kısa bir mesajla sana içimdekinleri anlatmak isterdim ama anlatılamıyacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin İyiki doğdun ABLACIM.

Sen benim için sadece ablam değil herşeyimsin. İyiki doğdun ABLACIM.

Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

resimli-dogum-gunu-sozleri dogum-gunu-mesajlari

Yeni Yaşın eskisinden cok daha iyi olsun.Dilediğin herşeyde gönlünce olsun.Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın iyiki varsın iyiki doğdun ablacım.

Sana sağlık diliyorum…ve huzur…bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. nice yaşlara..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. hep sevgiyle yasa! nice yaşlara..

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. nice seneler..

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. doğum günün kutlu olsun!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. iyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. doğum günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu. sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. bil ki unutulmadın.. doğumgünün kutlu olsun!

Yaşa, sev, gül! bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer www.neguzelsozler.com almaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Selen

  Canım ablam benim ablamı o kadar seviyorum ki ablam için canımı veririm.

   25 Ekim 2016
 2. Polismisin🤔

  Ablam sen dünyanın ennnn gıcık ablası olabilirsin.

   28 Haziran 2016
 3. Mustafa Ali

  Çok ama Çoook güzel mesajlar beğendim.

   24 Nisan 2016
 4. Zeynep

  Çok güzel, arkadaşıma sürpriz yaparken çok işime yaradı. ?☺

   07 Nisan 2016
 5. Hayat

  Çok güzel.

   03 Mart 2016
 6. Buse

  Çok güzel ama biraz daha geliştirilebilir. (çooook beğendim ama)

   08 Şubat 2016
 7. Balalı

  Süper devamı gelir inşallah…

   14 Ocak 2016
 8. Ay yaa ne çok güzel.

   04 Aralık 2015
 9. Melis

  Ben de çok beğendim.

   12 Aralık 2015
 10. senanur

  Ben bu siteye bayıldım bundan sonra hep birisine doğum günü mesajı yazarken bu siteye giricemmmm.

   01 Ekim 2015
 11. beyzanur bağın

  Çok ama çok güzel bir gün kardeşimden hediye olarak burdan bi yazı seçmesini isterim, bunları okurken o aklıma geldi çok güzel harika doğum günü mesajları..

   01 Temmuz 2015
 12. sümeyra ili

  Ben bu mesajları çok beğendim SÜPERRRR:):):)

   16 Eylül 2013
 13. Eylul

  Aynen ben de.

   01 Ağustos 2016
 14. büşra

  Doğum günü.. Ne güzel bir gün doyasıya yaşa bu günü hiç takma anneni babanı yaşa istedeğin gibi fazla abartma ama :D Doğum Günün Kutlu Olsun..

   14 Ağustos 2013