Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

17 Kasım 2016 23:25

Bu sayfamızda; Ablaya Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Sözleri, Ablama Doğum Günü Mesajı, Ablam için Doğum Günü Mesajı yer almaktadır.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun.

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlar. Canım ablam.

Gülücükler hayatında hiç eksik olmasın benim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

sponsorlu bağlantılar

Mutluluk ve huzur insanın sevdiği kişilerle olduğunda daha da artar. Bir ömür sevdiklerinle yaşaman ve yaşlanman dileğiyle… Nice mutlu yıllara ablam…

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz. Bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım…

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

Sana sağlık diliyorum ve huzur. Bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara canım ablam.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.

Bana her zaman kol kanat geren, her zaman benim koruyucu meleğim olan biricik ablam doğum günün kutlu olsun.

Benim finansman destekçim, benim en sıkışık zamanımda kefilsiz senetsiz kredi verenim, ben sendeki parayı sevenim, doğum günün kutlu olsun.

Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun. Sağlık, mutluluk hep senle olsun.

Gözlerin hep ışıltılı baksın yüreğinde umut eksik olmasın ve yeni yaşında güzellikler seninle olsun hep. Nice yıllara canım ablam.

Doğum günün kutlu olsun ablam seni çok seviyorum. Nice yıllara.

Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Babamın ilk göz ağrısı, annemin İlk nuru, benim koruyucu meleğim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

sponsorlu bağlantılar

Senin o iyi kalbin her zaman mutlulukları hak ediyor. İnşallah her zaman mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

Ben her zaman demişim benim en çok sevdiğim ablam sensin, dünyanın en güzel ve zayıf insanısın, doğum gününü kutlamak için telefonuma TL yükler misin?

Benim dünya güzeli prensesim, canım ablam. Merhaba dediği yeni yaşın sana güzellikler getirir inşallah. Nice mutlu yıllara ablam…

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar biricik ablacığım.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, sonra koca kız olup bu hale geldin iyi ki doğdun canım ciğerim ablam.

Sana dünyanın en pahalı hediyesini almak istiyordum ama kredi kartım yok, seni çok seviyorum doğum gününde sana pasta alacaktım alamadım çünkü param yok.

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım ablam doğum günün kutlu olsun.

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu yıllara…

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Nice mutlu yıllara…

Bu mesaj biricik ablama doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi ablası, nice mutlu senelere.

Canım ablam doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Yeni yaşının mutluluğuna mutluluk, başarına başarı katması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Kız kardeşinize gönderebileceğiniz ablaya doğum günü mesajları yazımız hiç bir yerde bulunmayan yazılarla devam ediyoruz.

Hayatın dönüm noktaları vardır. Yüce Mevla’dan dileğim bugünün de senin için dönüm noktası olması ve bundan sonraki yaşamında hep mutluluktan ağlarsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Sana güzel bir hediye alacaktım bir türlü seçemedim, sana en büyük pastayı almıştım ama getiremedim, doğum gününde yanına gelecektim ama gelemedim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatındaki bütün olumsuzlukların hani rüzgâr esince sis bulutu bir anda dağılır ya onun gibi dağılması ve mutlulukların yağmur damlaları gibi senin üzerine yağması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Mutlu Yıllar

Ablaya doğum günü mesajı konulu yazımızı okumaktasınız. Konu ile ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yazımız sonundaki yorum kısmından yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ablaların en balı, en bir tanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

Hayatın senden alıp götürdüklerine inat sen yaşamaya devam ettin, tek başına savaşmaktan hiç usanmadın. Bu yaşam mücadelesinde Allah yardımcın olsun. Doğum günün kutlu olsun. Cefakar ablam.

Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam. Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Güzel ablam doğum gününe gelmek isterdim ama elimde olmayan olumsuzluklardan dolayı gelemiyorum. Yeni yaşın o her zamanki mutluluğuna mutluluk katsın. Doğum günün kutlu olsun.

İnsan elindekilerin kıymetini kaybedince ya da zamanla anlıyormuş. Ailemizle beraber yaşarken bana yaptıkların, benim için savundukların hep benim içinmiş canım ablam şimdi daha iyi anlıyorum. Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun Canım Ablam.

Bir ilkbahar güneşi gibi doğdun, yeri geldi kol oldun, kanat oldun yeri geldin benim için koruyucu bir melek oldun, iyi doğmuşun ve iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, mutlu mutlu nice senelere.

Benden önce doğduğun için sen değil ben çok şanslıyım. Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım. Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın. Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa. Seni çok seviyorum.

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

sponsorlu bağlantılar
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (1)
Ziyaretçi
 1. hayatintadi hayatıntadı

  Ablaların en güzeli ödevlerin kraliçesi sen bir numarasın nice mutlu yıllara en güzel ödevlere!

DAHA FAZLA YÜKLE
  YORUMLAR (30)
  Ziyaretçi
  1. Ziyaretçi İlkay

   Çok kötü beğenmedim.

  2. hayatintadi hayatıntadı

   Hangisini benimkini mi madem beğenmiyorsun söz ekleseydin de seni görseydik bir de.

   8 ay önce
  3. Ziyaretçi Berfin Doğan

   2 mayıs en sevdiğim hocamın doğum günün ona mesaj olarak ne atabilirim.

   1 yıl önce
  4. Ziyaretçi Azra

   Sözlerinizi çok beğendim ??

   1 yıl önce
  5. Ziyaretçi Azra

   Çok güzel sözleriniz ve mesajlarınız var??

   1 yıl önce
  6. Ziyaretçi Kar

   Muhteşem

   2 yıl önce
  7. Ziyaretçi Deniz

   Hepsi çok güzeller ama içinde bazıları varda hiç güzel değil.

   2 yıl önce
  8. Ziyaretçi Gül

   Canım ablam iyi ki varsın iyi ki benim ablamsın bazen birbirimize kızıyoruz olsun bizim sevgimiz asla tükenmez iyi ki doğdun nice mutlu yıllara inşallah canım Ablam.

   3 yıl önce
  9. Levent Kartal Levent Kartal

   Sana ne kadar gıcık olsam da sen benim için çok değerlisin ablam doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın lan değerimi bil cadı. ???

   3 yıl önce
  10. Ziyaretçi Zehra ❤️

   Aslında ablamı sevmiyorum ama yinede harika bi sürpriz yapıyorum. ??

   3 yıl önce
  11. Ziyaretçi Nur

   İyi ki doğdun canım ablam, iyi ki varsın seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

   3 yıl önce
  DAHA FAZLA YÜKLE

   Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız