Güzel Sözler
sponsor
Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Bu sayfamızda; Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajları, Babalar Günü Sözleri Yeni, Babalar Günü Mesajları Kısa, Babalar Günü Sözleri Facebook için yer almaktadır.

Biricik babama sevgilerimle… Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam… Babalar Günün Kutlu Olsun..

Canım babam!… Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.
https://www.neguzelsozler.com/ozel-gunler/babalar-gunu-sozleri.html

Bugün başardığım ve https://www.neguzelsozler.com elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun. Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin… Babalar günün kutlu olsun.

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun. Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası…

Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam. Aslan babam, babalar günün kutlu olsun…

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun… Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

sponsor

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Gül kokulu ellerinden doya doya öperim. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun…

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam…

Allah’ım seni başımızdan hiç eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun gül yüzlü babam.

Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. İyi ki varsın baba…

Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. “Hz. Muhammed (s.a.v)”

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım. .

Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki babamsın. Babalar gunun kutlu olsun…

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. “Gabriel Garcia Marquez”

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdigimi bildigini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim Babam..

Baba, cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed (S.A.V.) Babalar gününüz kutlu olsun.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.

Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

Varlığımızın temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarım.

Diğer Babalar Günü Mesajları için TIKLAYIN.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsor
facebook
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Babam Babam

  Sen beni büyüten beni yaşatan meleksin, seni çok ama çok seviyorum babam, sen beni arkadaşım dostum kan kardeşim her şeyimsim💋😚❤

   12 Mart 2018
 2. Cok guzel sozler Cok guzel sozler

  Çok güzel sözler.

   19 Şubat 2018
 3. BuraK BuraK

  Babama sevgiler..

   05 Ocak 2018
 4. bubi bubi

  Biricik babama sevgilerimle, babanın günü kutlu olsun.

   19 Haziran 2017
 5. RamazaN RamazaN

  Hiç güze değil.

   18 Haziran 2017
 6. Tunay Tunay

  Bence çok güzel olmuş.

   18 Haziran 2017
 7. Büşra Büşra

  Bugüne kadar benim mutluluğum için her şeyi yaptın. Cebinde para yokken bile benim mutluluğum için son kuruşunu bana verdin. Babam bugün yine benim için çalışıyorsun sınavım kötü geçti diye benden çok üzüldün. Babam Birgün değil her gün senin olsun babalar günün kutlu olsun. Bitanem..

   18 Haziran 2017
 8. Melek.❤ Melek.❤

  Babam səni çok seviyorum iyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın.

   17 Haziran 2017
 9. kumsal 1903 kumsal 1903

  Hiç bir şey ne anne ne baba yerini dolduramaz, iyi varsınız canım babam ve annem, sizi çoooook seviyorum.. 😘😙😚

   17 Haziran 2017
 10. Kadir Kadir

  Melek meraba ben Kadir.

   18 Haziran 2017
 11. Babasının Kızı Babasının Kızı

  Bir babam var, her zaman yanımda.
  Bir babam var, sabrıyla şefkatiyle besler beni.
  Bir babam var iyi ki de var…😊

   17 Haziran 2017
 12. Babasının Prensesi Babasının Prensesi

  Paran oladığı halde cebindeki son parayı veren, umudum, bitmeyen aşkım, hep okumamı isteyen, büyüdüğümde sana bakıp bakmayacağımı soran, sen bana nasıl baktıysan ben de sana öyle bakarım babam. O güzel gözlerinle bana bakıyorsun ya ,başka bir şey istemem babam, babalar günün kutlu olsun her şeyim.

   28 Şubat 2017
 13. Babam Babam

  Her an seni sensiz yaşamak çok acı canım babam yüreğimdeki, sana kavuşunca bitecek canım babam nur içinde yat.

   22 Aralık 2016
 14. Babam Babam

  Babamı çok ama çok özledimm

   22 Aralık 2016
 15. Gülay Gülay

  Ben de çok özledim daha 1 hafta oldu.

   19 Kasım 2017
 16. Zeynep Zeynep

  Alışılmışın dışında bir hüzün kaplamıştı her yeri, çıkarsızca yaşanan sevdalar bitmişti artık hani camdan cama bakışmalar vardı, hani sevda kokulu mektuplar yollanırdı, şimdi ne oldu baba? Herkes bi sevda türküsü tutturmuş kimin eli kimin cebinde yokluk mu mertliği bozdu baba sevdamı ağır geldi bu insanlara yoksa yoksa yağmurlu bir havada el ele, tutuşup yürümek varken 4 lastikli hurda yığınanımı satıldı aşklar baba anlamıyorum hani aşk galip gelecekti sevenler yürütecekti…

   03 Aralık 2016
 17. Zeynep Zeynep

  :)Teşekürler

   03 Aralık 2016
 18. Gülbahar âkbaş Gülbahar âkbaş

  Hepinize teşekkür ederim canlar👍

   20 Ağustos 2016
 19. Ece Ece

  Belki bir babam olsaydı…

   20 Haziran 2016
 20. Melek Melek

  Vefat mı etti?

   28 Ağustos 2016
 21. Surayyo Surayyo

  Benim babam ölmedi bu hayatta yaşıyor…ama babam beni bir alkole sattı…

   30 Kasım 2016
 22. Babasını Çok Seven Kız Babasını Çok Seven Kız

  İlk başta benim babam olmak üzere tüm babaların babalar günü kutlu olsun.

   19 Haziran 2016
 23. Elif Elif

  Benim hayatımda bir erkek var oda babam.

   19 Haziran 2016
 24. Melek Melek

  Babam abim kardeşlerim gerisi boş…

   28 Ağustos 2016
 25. Baran Baran

  Helâl olsun.

   18 Haziran 2017
 26. Yusuf Yusuf

  En 😃 güzel 😉 okuduğu 😆 mesaj 😅🗿🗾⚓

   19 Haziran 2016
 27. Yaren Yaren

  Arkadaşlar babanızın annenizin kıymetini bilin onları üzmeyin. Onları kırmayın. Onlar bizim için her şeyin en iyisini yapıyor. Biz de onlara saygı duyalım. Biliyorum bazen annemizle babamızla kavga ediyoruz, çok sinirleniyoruz ve o sinirle istemediğimiz sözler ağzımızdan çıkabiliyor ama gerçekten o söylediğimiz sözler annemizi babamızı çok üzüyor.. Yani demek istediğim şey biz ne yaparsak yapalım onlar bizim için her şeyi yaparlar, hep arkamızda olurlar. Annenizin babamızın kıymetini bilin…

   19 Haziran 2016
 28. Alo Alo

  Anneni babanı çok mu seviyorsun?

   20 Haziran 2016
 29. Sema Sema

  Evet herkes baba kıymetini bilsin.

   15 Ağustos 2016
sponsor