Ayrılık Mesajları

Ayrılık Mesajları

15 Şubat 2014 15:20

Ayrılık Mesajları, Ayrılık Mesajları Yeni, Ayrılık Mesajları Kısa, Ayrılık Mesajları Facebook, En Güzel Ayrılık Mesajları, Yeni Ayrılık Mesajları;

NeIeri aIıp götürmedi ki benden ayrıIık; kiIometreIerce umut, tonIarca sevgi, taradığım saçIarı, sıktığım eIIeri…

Gidişin canımı yaksa da devam et çünkü yürüyüşüne hastayım.

ÜzüIme gitti diye! Bu yıIın modası böyIe! Üç gün sever sonra bezer. Senin aradığın AsIı iIe Kerem, 21. YüzyıIda ne gezer.

İki insan ayrıIırken, şefkatIi konuşan taraf aşık oImayan taraftır.

sponsor line

Benim keIime hazinem çok geniştir, derdim. Senin bir keIimene yetemedim ; ‘git’, ne demekti sevgiIim?

DudakIarın titriyordu sevgiIi , hoşçakaI deyişinIe iIk kez adam öIdürür gibi.

Ay agIiyor sevipte kavusamayanIar icin. YiIdizIar sarki soyIuyor sevipte seviImeyenIer icin Bende AgIiyorum sevipte kavusamadigim askim icin (……)

UmutsuzIuğu ihrac eden bicok üIkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekiImiş bu hikayanin hüzün doIu tetiğini coktaan cektım,seni öIdüreIi cok oIdu.

Seni sevdim ne yazık ki söyIeyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanIık gök yüzünde ışıIdayan bir yıIdız, bazen de göremediğim masum bir meIektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

AyrıIığın bedeIini binIerce kez çekerek ödedim…bu şehirIeri bu sokakIarı adım adım miIim miIim boynu bükük gezdim….şu an ne haIdeyim ne dertteyim nerden biIeceksin be GÜLÜM…onun için en son diIeğim seni son kez öImeden göreyim….

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum AnIadım Ki Sayfa Siyah Dahi OIsa İmzayı Atan KaIemin Rengidir.”İnsanın Kendisi”

Sensiz geçen zaman bana zehir oIdu, senin yokIuğun benim sonum oIdu. güneş doğmaz,günIer geçmez oIdu, anIadımki bu yaşam sensiz geçmez oIdu ay yüzIüm.

sponsor line

Sebepsiz yere ağIamak istedin mi hiç AğIarken boğazına bi düğüm sapIandımı Yanağından süzüIüp yüreğine düşen her damIada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geIdimi içinden sevdiğine Şimdi de ağIıyorum SEVDİĞİM ama sana değiI bir kaIemde siIdiğin AŞKIMIZA ağIıy

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurIuyorum sen benden gideIi çok oIdu ama bensana haIa eIsaIIıyorum…

Seni yüreğimin derinIerine attım.Üzerine ÇeIik kapiIar kapattım. beni öyIe incittinki seninIe oIan iyi hatıraIarı (istedigim haIde)biIe hatırIıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.

UnutuIduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekIe gecti yokIuğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anIamsız oIan her şey beni buIdu sensiz.Benim icin mutIuIuğun anIamı sensin,sensiz mutIuIuk sensiz huzur oIamaz inan.Dön ve bana

Dün gökyüzüne bir avuç yıIdız fırIattım. KaranIığında aydınIığım oIsun diye. Şimdi sensizIiği kaIbime fırIatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. VazgeçiImezim sıra sende gururu bir yere fırIat ve pişmanIığımIa sızIayan şu kaIbimi mükemmeIIiğinIe donat.

Yüreğine sevda eken, ayrıIık biçermi,seven seviIenden koIayca vazgeçermi, sen beni sevme güIüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çiIeye aIıştım, yaInız senin yokIuğuna aIışamadım.artık anIıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Ben sensiz geçen günIerime yanarken, beIki sen bensizIiğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

Kötü diye bir şey oImasaydı, cehennem boş kaIırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum

YaInızca çocukIar ağIar ve yaInızca AIIah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değiIim ağIamam, AIIah değiIim affetmem

Bir ses bekIemek senden. SoIuk bekIemek. SuskunIuğun en acımasız oIduğu zamanIardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin biImediğim yerIere, gözIerimi götürmeden yanında!

Ben Sensizdim..! akşamın yakIaştığı saatIerde. kahroIursun görme ağIadığımı. BaşIayan düşü şafakIa birIikte dağıtır ansızın her gün batımı.

sponsor line

Bir umuttu yanIızIık birşeyIeri payIaşamamaktı beIki,gözIer daIıp giderken, yaraIı bir serçeye ağIayan bir buIuttu beIkide,beIki beIkiIerIe doIu bir hayattı bu….

ÖImek dünyada unutuIup gitmekmiş, öImek bir kefen giymekmiş, öImek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıI öImek “sensizIikmiş”

Sen sigara dumanın aItında yana yana en sonunda küI oIdun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oIdun !!!

Bak yine soIdu güneş yine akşam oIuyor ömrümün kadehine sensiz birgün doIuyor sen yoksun diye inan dertIigim kederIiğim geImezsen kahroIurum yıkıIırım sevgiIim seni çok seviyorum

Sen benim içimde açan bir güIdün.Sönmek biImeyen aIevIenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayaIIerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türIü atamadığımsın YAR.

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani Ayrılık Mesajları derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

SENIN YOKLUGUN CEHENNEMIN OBUR ADI NE OLUR GITME USUYORUM

SEN SOZLERIME ALDIRMA,GOZLERIN ZAMANSIZ ISLANMASIN,GUNESIN NERDEN DOGDUGUNU BILIRSIN VE SENI NASIL SEVDIGIMI DE BILIRSIN EGER BITSIN DIYORSAR YINEDE SEN BILIRSIN..!

RUZGAR OZUR DILESEDE DAL KIRILDI BIR KERE?

HADI GIT BIRAK BENI ESKI KISIMDA YARINLARIMI ALDA GIT OMRUM BOYUNCA YASIYACAGIM UNUTULUSLARI, HUZUNLERIVE OLUMLERI BIRAK VE GIT..

ASK KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMAKLA HIYARIN TEKI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDAKI ZAMANDIR.

BEN SENI BIR NOKTADAN GECEN DOGRULAR KADAR SEVDIM,SEN BENI IKI NOKTADAN GECEN DOGRU KADAR ANLADIN?

NASILKI SENSIZLIGI BEN YARATMADIYSAM YASAYACAGIN BENSIZLIKTE BENIM ESERIM OLMAYACAK UZULME UZULURSEN YILLARIN SENDEN ALACAGI TEK SEY GENCLIGIN OLACAKTIR?

GERCEK GULUSLER SANA UMUTLAR, MUTLULUKLAR SANA. SANA YAZ,SANA BAHAR RENGARENK CICEKLER BANA YALNIZLIK, KIS, KAR VE SAHTE GULUSLER YETER !..

HAYATTA 4 YANLIS YAPTIM DOGMAK YASAMAK BUYUMEK VE UMUTLARA SARILMAK 1 TEK DOGRU YAPTIM O DA SENI SEVMEK AMA UNUTMUSUM GUZELIM 4 YANLIS 1 DOGRUYU GOTURDU.

ACIYI HISSETMIYORUM. SEVMEYI BECEREMIYORUM. CARESIZLIK HIC https://www.neguzelsozler.com BITMEYEN BIR SENFONI SENSIZ?

SENSIZ KALDIGIM ILK GUNDEN BERI ICIMDE BIR UMUT VUSLATA DAIR. AKSAMLARI IMZALADIM GOZYASLARIMLA.SENI ARAMIYOR SENI SORMUYORSAM BUM SENDEN VAZGECTIM DEMEK DEGILDIR BIRDAHA BOYLE SEVECEK OLSAM BIR KALEMDE SILERDIM SENI?

NEZAMAN SAGIR BIR RESSAM KIRISTAL BIR ZEMIN UZERINE DUSEN GULUN CIKARDIGI SESIN RESMINI YAPARSA ISTE O ZAMAN BEN SENDEN VAZGECERIM?

SENI BIRAKIYORUM BIR ELVEDA BILE DIYEMEDEN, SENI SEVIYORUM, SENI BILE GOREMEDEN?

BELKI ANLAMADIGIM BI HIS,BELKI SANA KIZAMADIGIMIN BELGESI, BELKIDE SAMIMIYETI YANLIS ZAMANDA YANLIS INSANDA ARAMANIN CARESIZ ANLATILISI IDI?

DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA?

HEP KALANLARA GIDENLERI KATTIM! BIR GUN YERINE GECEMEDILER. O KALANLARA GIDENLERI KATTIM YINE BIR TANE SEN EDEMEDILER. ZOR GELDI AYRILIK ALISAMADIM.

KESKE YANLIZLIGIM KADAR YANIMDA OLSAYDIN! KESKE YANLIZLIGIMLA PAYLASTIGIMI SENINLE PAYLASSAYDIM! KESKE SENIN ADIN YANLIZLIK OLSAYDI VE BEN HEP YANLIZ KALSAYDIM!!!

BELIM BUKUYOR BOYLE AYRILIK. VERDIGIN ACILAR HASRET TANIDIK. GORMEDIM KI BIR GUN SENDEN YAKINLIK. DONMESENDE GERI FARKETMEZ ARTIK?

EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM?

SEVEREK AYRILANLAR BİLİRLER AYRILIĞI .SEN BENİM EŞ RUHUMSUN UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİN UNUTMUŞ OLSAN YANIMDA DURMAZDI HER SABAH HAYALİN.SENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ NEREYE GİDERSEN GİT ÇANTANDA Bİ RESMİM AKLINDA GÜLÜŞÜM OLSUN BEN SENİ.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (20)
Ziyaretçi
 1. Damla su Damla su

  Ben çok üzüldüm sen üzülmedin mi?
  😢😔😔😔

 2. Damla su Damla su

  Seni bırakıyorum bir elveda bile diyemeden, seni seviyorum, seni bile göremeden.

 3. Adar agiri Adar agiri

  Sevmek hep sarmaş dolaş degildir bazen uzaktan seversin coookkk uzaktan…

 4. Damla su Damla su

  Seviyorum ama o sevmiyor ve hiç bi zaman sevmeyecek.

 5. Adar agiri Adar agiri

  Fazla emin konuşuyorsun belli mi olur..

 6. Damla su Damla su

  Oldu bile adar, sevmiyor, seviyor gibi yapıyor canımı yakmaktan başka hiç bi şey yapmıyor.

 7. berkeasp berkeasp

  Çok uzaktasın beni duymazsın, unuttun belki de hatırlamazsın hani derdin ya sen bitanesin, bitanen burada, sen neredesin?

 8. berkeasp berkeasp

  Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

 9. berkeasp berkeasp

  Ay ağlıyor sevipte kavuşamayanlar için. Yıldızlar şarki söylüyor sevipte sevilmeyenler için, ben de ağlıyorum sevipte kavuşamadığım aşkım için (……)

 10. Gokan Gökan

  Hayat gelme üstüme sen değil ben yıkarım seni, sen yoluna ben yoluma misali!!!!

 11. azraa azraa

  Ben ölüyorum dünya sana kalsın sevdiğim, canın sağolsun, en azından çok zaman kaybetmeden gittin bilmediğim yerlere. :((

 12. Furkanayln Furkanayln

  Şimdi nasıl olacak usta, nasıl yaşayacağım ben bir daha, mutlu olur muyum, bir daha sevebilir miyim..

 13. Kacak Kaçak

  Gitmek bazen iyidir; sahteyi siler, orijinalı alırsın.

 14. Doktor Doktor

  Sensiz olacağına hiç olmasın be sevgilim.

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. berkeasp berkeasp

  Çok uzaktasın beni duymazsın, unuttun belki de hatırlamazsın hani derdin ya sen bitanesin, bitanen burada, sen neredesin?

 2. berkeasp berkeasp

  Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

 3. berkeasp berkeasp

  Ay ağlıyor sevipte kavuşamayanlar için. Yıldızlar şarki söylüyor sevipte sevilmeyenler için, ben de ağlıyorum sevipte kavuşamadığım aşkım için (……)

 4. Damla su Damla su

  Seni bırakıyorum bir elveda bile diyemeden, seni seviyorum, seni bile göremeden.

 5. Adar agiri Adar agiri

  Sevmek hep sarmaş dolaş degildir bazen uzaktan seversin coookkk uzaktan…

 6. Damla su Damla su

  Seviyorum ama o sevmiyor ve hiç bi zaman sevmeyecek.

 7. Adar agiri Adar agiri

  Fazla emin konuşuyorsun belli mi olur..

 8. Damla su Damla su

  Oldu bile adar, sevmiyor, seviyor gibi yapıyor canımı yakmaktan başka hiç bi şey yapmıyor.

 9. Damla su Damla su

  Ben çok üzüldüm sen üzülmedin mi?
  😢😔😔😔

 10. azraa azraa

  Ben ölüyorum dünya sana kalsın sevdiğim, canın sağolsun, en azından çok zaman kaybetmeden gittin bilmediğim yerlere. :((

 11. Gokan Gökan

  Hayat gelme üstüme sen değil ben yıkarım seni, sen yoluna ben yoluma misali!!!!

 12. Furkanayln Furkanayln

  Şimdi nasıl olacak usta, nasıl yaşayacağım ben bir daha, mutlu olur muyum, bir daha sevebilir miyim..

 13. Doktor Doktor

  Sensiz olacağına hiç olmasın be sevgilim.

 14. Kacak Kaçak

  Gitmek bazen iyidir; sahteyi siler, orijinalı alırsın.

YORUMLAR (262)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Gurbet Kuşu

  Kendimi sevmeyi öğrenmem bile 20 küsur yıl sürdü bir başkasına öğretecek kadar vaktim yok….

  3 ay önce
 2. Ziyaretçi Hayat

  Olur mu gitmek, sensizlik ne eder sonra..

  5 ay önce
 3. Ziyaretçi Namiye Özer

  Vazgeçilmez değilsin çekil kenara yenileri gelsin.

  5 ay önce
 4. Ziyaretçi arkın

  Aşk yarası çekenler ne bekliyorsunuz beğenin :D :(

 5. Ziyaretçi Tarık Arslan

  Arkadaşlar ben acı çektim siz çekmeyin, sevdiğinize daima değer verin, hepinizi seviyorum.

  9 ay önce
 6. Dilaaaaa Dilaaaaa

  Olmayınca olmuyo be

  11 ay önce
 7. ASI KIZ ASİ KIZ

  Aynen valla olmayınca olmuyor Allah kahretsin ki olmuyor.

  11 ay önce
 8. Ziyaretçi Rabia Sucu

  Aynen be kardeş.

  9 ay önce
 9. Bilalseyrek21 Bilalseyrek21

  Aşk acısı ağzı açık salça gibi,
  Ne kadar temizlersin o kadar küflenir..

  11 ay önce
 10. Ziyaretçi Ayrilik Acisi

  Kolaysa terk etmek senin için, zor değil el sallamak benim için.

  11 ay önce
 11. Ziyaretçi mc façalı yara

  Ben seni çok sevmiştim sen neden bana böyle yaptın?

  1 yıl önce
 12. Ziyaretçi MC façalı yara

  Ölüm ölüm dediğim nedir ki gülüm, ben senin için yaşamayı göze almışım.🥀

  1 yıl önce
 13. Ziyaretçi Qalbiqiriq_qiz

  Tek dostum Azraildi o da vurdu beni.

  1 yıl önce
 14. Ziyaretçi SR

  Sanma bir başkası yerimi alır,
  gelenler gideni elbet aratır.

  1 yıl önce
 15. Ziyaretçi Irem Su

  Bedava gelmişsin dünyaya trilyonluk havan kime güzelimm….

  1 yıl önce
 16. Ziyaretçi Ikra Nur

  Bu gün seni seviyorum deyişin yarın arkana bakmadan gidişin, bunun tek bir açıklaması var, y*vş*ksın bebişimmm…..

  1 yıl önce
 17. Ziyaretçi Eren Melek

  Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz.

  1 yıl önce
 18. Ziyaretçi Semanurrr

  Kaç yaşındasın kii?

  4 ay önce
 19. 2 hafta önce
 20. 45baran35 45baran35

  Yaşamak ebedi olsaydı hatıralara gerek kalmazdı. 😎😎😎😎😎

  1 yıl önce
 21. 1 yıl önce
 22. Ziyaretçi Yağmur. Yağmur

  Aynen kardeşim

  9 ay önce
 23. Ziyaretçi Yağmur yagmur

  Çok haklısın Baran kardeş ama yine de üzülme kimse mutsuz olmayı dil mutlu olmayı hak ediyor herkesin bi kaderi var ve bizlerde kaderimizde ne yaşanırsa yaşansın hiç birini seçemiyoruz tek diyeceğim Allah herkese hayırlı yerleri nasip etsin inşallah burdaki herkes çok mutlu olur.

  9 ay önce
 24. Ziyaretçi Yağmur yağmur

  Ben hiç aşık olmadım ama birgün olursam sitede korkmuyorum dilim çünki görüyorum ki kim ne kadar çok sevse % 90 hep mutsuz genelinde öyle oluyor cunki gördüm için konuşuyorum acı çekiyor mutlu olamıyor ama dilerim ki mutsuz dilde artık su saatten sora herkes çok mutlu olur inşallah kimse üzülmez herkes sevdiğine kavuşur mutlu olur burda birbirini seven yada evlen kek üzere olan herkese de mutluluklar biliyorum kardeşim ne olursa olsun dedim gibi her şeye rağmen mutlu olmaktan mutlu olmaya çalışmaktan sakin kaçmayın yorumunu okuyan herkse de burdan teşekkur ediyorum şimdiden selam olsun tüm Türkiyeye kardeşlerim.🙋

  9 ay önce
 25. azraa azraa

  Offf sensizken zamanın hiç anlamı yok, o zaman ben ölmek istiyorum.
  Bu siteden yardım istiyorum, en can yakmayan ölüm çeşidi hangisi, önerebilir misiniz rica etsem:(((

  1 yıl önce
 26. Ziyaretçi Ümit özen

  Yasin kaçtır bilmem ama hayatını genç yaşta birine adamak çok saçma.

  1 yıl önce
 27. Ziyaretçi Berna

  Silahı kafana sık acısız😉

  1 yıl önce
 28. azraa azraa

  Berna bence en acılısı ooo.

  1 yıl önce
 29. Ziyaretçi Fareg

  Bana da en can yakan ölüm çeşidini söyleyin artık bir şey hissetmiyorumda.

  4 ay önce
 30. Ali can sevdalim Ali can sevdalim

  ÖImek dünyada unutuIup gitmekmiş, öImek bir kefen giymekmiş, öImek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıI öImek “sensizIikmiş”

  1 yıl önce
 31. Ziyaretçi Nisa

  Ayrılığı kafaya takmayın gönlünüzü açın ve sadece sevin ve sevilin.

  1 yıl önce
 32. Bilalseyrek21 Bilalseyrek21

  Ben çatıdan atlamayı düşündüm ve çıktım çatıya atlayamadım Allah korkusundan.

  11 ay önce
 33. Ziyaretçi Ferhat

  Verdiği umudu geri alan, ahıyla güle güle kullansın.

  1 yıl önce
 34. Ziyaretçi mizgin

  Evet arkadaş

  6 ay önce
 35. Ziyaretçi Berfin

  😔😔😔😔

  2 ay önce
 36. Ziyaretçi Nisa

  İnsan başkasını sevince unutuyor ben sevdim çıkalı 3.gün oldu çok mutluyum onu unuttum gitti sizde deneyin SAYİTİM…

  1 yıl önce
 37. Ziyaretçi Bulutcan

  Siz kızlar böylesiniz erkeklerin ne çektiğini bilmezsiniz unutur gidersiniz. 😉

  5 ay önce
 38. Ziyaretçi M.bayram

  15 TL’lik sigara bile 50 krş’luk çakmağa muhtaç sen hala neyin derdindesin GÜZELİMM.

  1 yıl önce
 39. Ziyaretçi Jskd

  İstersen 50 liralık pipoyla da yakarsın kardeş sigaranı.

  1 yıl önce
 40. Ziyaretçi mustafa

  Helallllllll

  1 ay önce
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Ziyaretçi Sevda

  Aşk acısı çekenler ve pişman olanlar desem kaç kişi beğenir.

  2 yıl önce
 2. Ziyaretçi Zeyno

  Aşk açısı çekenler beğenin bakalım kaç kişi çıkacak.

  2 yıl önce
 3. Ziyaretçi Sevda

  Benim sevdiğim kişi bana öyle bir kötülük yaptı ki, ondan vazgeçmek zorunda kaldım. Ona kağıda bir şey yazdım o okudu ve arkadaşlarına verdi, onlarda okudu ve bir çocuk onu öğretmene verdi. Sonum okuldan mı atılacam disipline mi gidicem belli değil. Lütfen bana akıl verin, ben rezil oldum, bu sitedekiler bana akıl verin ne yapıcam bilmiyorum.

  2 yıl önce
 4. Ziyaretçi Leyla Bayrak

  O zaman öğretmenden gizlice al, beceriyorsunsan yırt at, o zaman bir kanıt olmaz ortada.

  2 yıl önce
 5. Ziyaretçi Tuğçe

  Sakın rezil olduğunu sanma, sevdiğini söylemek rezillik değil onurdur, unutma boş ver okuldan atılmazsın sadece yüzüne gül, geç korkma başını da öne eğme sakın dik dur unutma.

  2 yıl önce
 6. Ziyaretçi Yasin Gezer

  Yapacak bişi yok? kader diyip güleceksin…

  2 yıl önce
 7. Ziyaretçi Seval

  – Beni tanıdın mı?
  + Evet
  – kimim ben?
  + Bir zamanlar herşeyimdin. ??

  2 yıl önce
 8. Ziyaretçi Hanım

  Beğendim.

  2 yıl önce
 9. Ziyaretçi Ayrılık Acısı

  Ayrılık desem kim beğenir hep birlikte.

  1 yıl önce
 10. Ziyaretçi İrem Tarık

  Bu gün her şeyin bittiği gündür. Pes ediyorum yoruldum artık, şimdi sadece seni içimde yaşatmakla meşgulüm, hoşçakal Tarık.. Ben Seni Çok Sevdim..

  2 yıl önce
 11. Ziyaretçi Zazaza

  Keşke o kadar kolay olsa vazgeçmek :(

  2 yıl önce
 12. Ziyaretçi Sevda

  Yorumlarımı beğenirseniz sevinirim.

  2 yıl önce
 13. Ziyaretçi Güven

  Kendinden çok baskısını sevip, başkası için asla üzme kendini.

  2 yıl önce
 14. Ziyaretçi irem

  Sevipte ayrılmayı aşk sanmayın eğer sevecekseniz adam gibi Sevin.

  3 yıl önce
 15. Ziyaretçi Barış

  Tebrik ederim İrem.

  2 yıl önce
 16. Ziyaretçi Murat

  Adam gibi sevdikte ne oldu hep kahp*ler denk geldi.

  2 yıl önce
 17. 2 yıl önce
 18. azraa azraa

  Offf sensizken zamanın hiç anlamı yok, o zaman ben ölmek istiyorum.
  Bu siteden yardım istiyorum, en can yakmayan ölüm çeşidi hangisi, önerebilir misiniz rica etsem:(((

  1 yıl önce
 19. Ziyaretçi Ümit özen

  Yasin kaçtır bilmem ama hayatını genç yaşta birine adamak çok saçma.

  1 yıl önce
 20. Ziyaretçi Berna

  Silahı kafana sık acısız😉

  1 yıl önce
 21. azraa azraa

  Berna bence en acılısı ooo.

  1 yıl önce
 22. Ziyaretçi Fareg

  Bana da en can yakan ölüm çeşidini söyleyin artık bir şey hissetmiyorumda.

  4 ay önce
 23. Ziyaretçi Sevda

  Ben de sevdim birini o da sevmiş beni. Çıkma teklifi de etti onu da kabul ettim ama 3 gün sonra başkasıyla gördüm onu ama hala seviyorum onu. Aşk böyle bir şey işte hep ağlıyorum düşünen mi var beni. Gördüğüm kızda güya en yakın arkadaşım, yazıklar olsun bundan sonra arkadaşlarınızı iyi seçin, sırtınızdan vurur sonra.

  2 yıl önce
 24. Ziyaretçi Merve

  Haklısınız.

  2 yıl önce
 25. Ziyaretçi Kübra

  Seviyorum dedi inandım şimdi de arama diyor..

  2 yıl önce
 26. Ziyaretçi Ahmet

  Ben senin yerinde olsam ömür boyu her gün acı cekeceğime bir kere çekerim. Hayatta en zor şeydir sevdiğin insanı biraz önce senin elinden tutup sana sarılan kişi biraz sonra başka birini elinden tutup ona seni seviyorum demesi. yani sana diyeceğim vazgeç.

  2 yıl önce
 27. Ziyaretçi Ceren

  Doğru söylüyorsun ama elden bir şey gelmez olan oldu Allaha havale et gitsin.

  2 yıl önce
 28. Ziyaretçi Tuğçe

  Haklısın benim başımdan da geçti ama boşver kendi kaybetti sen hayatına bak aynı benim gibi…

  2 yıl önce
 29. Ziyaretçi Erdem Erturk

  Merhaba Sevda

  1 yıl önce
 30. Ziyaretçi Zelis

  Sevilmek istiyorsan ilk önce insan ol..!
  Ha bu arada insanlık bedava rahat ol..

  1 yıl önce
 31. Ziyaretçi Sevda

  Ona yazdığım güzel sözler boşaymış, başka kağıtları vermeyi beklerken ben, meğer onun aşkı yalanmış.

  2 yıl önce
 32. Ziyaretçi Ayşe Soydan

  Evet haklısın.

  2 yıl önce
 33. Ziyaretçi Melisa Akbaş

  Melek gelir şaka yapar felek gelir hata yapar ben hayattan bıkmışım azrail gelse ne yazar?

  2 yıl önce
 34. Ziyaretçi Tolga

  Burayı çok seviyorum sözleri siz?

  2 yıl önce
 35. Ziyaretçi Hanife Demir

  Seninle arkadaş olmak istiyorum.

  2 yıl önce
 36. Ziyaretçi arkın

  Aşk yarası çekenler ne bekliyorsunuz beğenin :D :(

 37. 45baran35 45baran35

  Yaşamak ebedi olsaydı hatıralara gerek kalmazdı. 😎😎😎😎😎

  1 yıl önce
 38. 1 yıl önce
 39. Ziyaretçi Yağmur. Yağmur

  Aynen kardeşim

  9 ay önce
 40. Ziyaretçi Yağmur yagmur

  Çok haklısın Baran kardeş ama yine de üzülme kimse mutsuz olmayı dil mutlu olmayı hak ediyor herkesin bi kaderi var ve bizlerde kaderimizde ne yaşanırsa yaşansın hiç birini seçemiyoruz tek diyeceğim Allah herkese hayırlı yerleri nasip etsin inşallah burdaki herkes çok mutlu olur.

  9 ay önce
 41. Ziyaretçi Yağmur yağmur

  Ben hiç aşık olmadım ama birgün olursam sitede korkmuyorum dilim çünki görüyorum ki kim ne kadar çok sevse % 90 hep mutsuz genelinde öyle oluyor cunki gördüm için konuşuyorum acı çekiyor mutlu olamıyor ama dilerim ki mutsuz dilde artık su saatten sora herkes çok mutlu olur inşallah kimse üzülmez herkes sevdiğine kavuşur mutlu olur burda birbirini seven yada evlen kek üzere olan herkese de mutluluklar biliyorum kardeşim ne olursa olsun dedim gibi her şeye rağmen mutlu olmaktan mutlu olmaya çalışmaktan sakin kaçmayın yorumunu okuyan herkse de burdan teşekkur ediyorum şimdiden selam olsun tüm Türkiyeye kardeşlerim.🙋

  9 ay önce
 42. Ziyaretçi Sevgi

  Ben birini çoook sevdim ama o bunu anlamadı.

  1 yıl önce
 43. Ziyaretçi Ahmet

  Değiyor muydu sence?

  1 yıl önce
 44. 1 yıl önce
 45. Ziyaretçi Zeynep Taş

  Sevmek acı kaybetmek daha bir acı.

  1 yıl önce
 46. Ziyaretçi Ayrilik Acisi

  Değmezeler be bizi terk ettiler.

  11 ay önce
 47. Ziyaretçi Kerem

  Hasret koydum adını, bir bardak rakı koydum, geçmişe kadeh çektim.

  2 yıl önce
 48. Ziyaretçi Hanım

  Kerem biliyor musun benim de sevdiğimin adı Kerem’di.

  2 yıl önce
 49. Ziyaretçi Sevda

  Kalbimi kırdın benim yastığa her gece başımı koymadan bir göz yaşı dökülüyor yara açtın yüreğimde kanlar akıyor her seferinde, dökülen kanlarımı kim temizleyecek diye merak ediyorum.

  2 yıl önce
 50. Ziyaretçi Umutsuz Aşk

  Aynen katılıyorum bende şunu anladım aşk diye bir şey yok arkadaş sevenler kör olmuş ağla lan yüreğim. Anlaman için yasaman lazım beni. 😓😓😓

  2 yıl önce
 51. Ziyaretçi Nisa

  İnsan başkasını sevince unutuyor ben sevdim çıkalı 3.gün oldu çok mutluyum onu unuttum gitti sizde deneyin SAYİTİM…

  1 yıl önce
 52. Ziyaretçi Bulutcan

  Siz kızlar böylesiniz erkeklerin ne çektiğini bilmezsiniz unutur gidersiniz. 😉

  5 ay önce
 53. Ziyaretçi Gülşen

  Sevmeyi bilmeyene,
  Sıkılınca gidene,
  Zor bulunca kaçana,
  Adam denilmez.

  2 yıl önce
 54. Ziyaretçi Ferhat Sungur

  Aynen öyle :D

  2 yıl önce
 55. Ziyaretçi Hanım

  Aynen öyle.

  2 yıl önce
 56. Ziyaretçi Tek Aşkım (ılıca)

  Sevseydi ayrılmazdı sevdiğine ihanet etmezdi.

  2 yıl önce
 57. Ziyaretçi Tek Aşkım (Ilıca)

  hala beni seviyor mu acaba..

  2 yıl önce
 58. Ziyaretçi Havva Nur Kaya

  Bu soru beni de delirtti en sonunda yoruldum düşünmekten. ??????

  2 yıl önce
 59. 1 yıl önce
 60. Ziyaretçi Sevda

  Can hasretinden ölüyorum gel aşkım..

  2 yıl önce
 61. Ziyaretçi Serkan Çetin

  Bu öyle bir gidiş ki benimki meçhule doğru hep geri dönesim var dönebilir miyim acaba bu gidişten bu acılarla birlikte dönsem bile bilsem bile kurtulabilir miyim dertlerimden kurtulasım var. En baştan yeniden bir kalbe girebilir miyim bir kalbe giresim var saat 01 23 her yer karanlık bu karanlıkta yeni bir aydınlığa ihtiyacım var uzun zaman oldu gülmeyeli gözlerimi güldürecek bir aşka ihtiyacım var hep kış yaşadı bu ömrüm bir bahara ihtiyacım var bu hallerde bile mutlu olmaya mutlu etmeye İHTİYACIM VAR.

  2 yıl önce
 62. Ziyaretçi Kolge

  Bana dedi ayrılsak da arkadaş kalalım,
  Ben söyledim; Çiçeğin adını değişsen kokusu da değişir mi?

  1 yıl önce
 63. 1 yıl önce
 64. Ziyaretçi Tuba Azizi

  Ölum gelse bizi ayrmaz aşkım benim

  1 yıl önce
 65. Ziyaretçi Ahmet İnci

  Güzelmiş.

  1 yıl önce
 66. Ziyaretçi Zelis

  Bize yakışmaz diye,
  Yapmadığımız her şey, bize yapıldı..!

  1 yıl önce
 67. Ziyaretçi Çilem ve Mustafa

  Dünya yerinden oynasa da sen benimsin.

  2 yıl önce
 68. Ziyaretçi Eswader

  Eğer dünya yerinden oynasa sen ölürsün ki tatlım bile demek istemiyorum.

  2 yıl önce
 69. Ziyaretçi MC façalı yara

  Ölüm ölüm dediğim nedir ki gülüm, ben senin için yaşamayı göze almışım.🥀

  1 yıl önce
 70. Ziyaretçi Qalbiqiriq_qiz

  Tek dostum Azraildi o da vurdu beni.

  1 yıl önce
 71. Ali can sevdalim Ali can sevdalim

  ÖImek dünyada unutuIup gitmekmiş, öImek bir kefen giymekmiş, öImek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıI öImek “sensizIikmiş”

  1 yıl önce
 72. Ziyaretçi Nisa

  Ayrılığı kafaya takmayın gönlünüzü açın ve sadece sevin ve sevilin.

  1 yıl önce
 73. Bilalseyrek21 Bilalseyrek21

  Ben çatıdan atlamayı düşündüm ve çıktım çatıya atlayamadım Allah korkusundan.

  11 ay önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız