Güzel Sözler
sponsor
Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Bu sayfamızda; Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu yıllar sevgilim!

İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.

Elimi sallasam ellisi mi diyorsun, sen benim gibisini zor bulursun biliyorsun. İyi ki doğdun.

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana… İyi ki doğdun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun şekerim. Her ne kadar sen benimkini unutmuş olsan da.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler. Bugün farklı bir şey yapacağım, hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… https://www.neguzelsozler.com Doğum günün kutlu olsun!

sponsor

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle… Senli Benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

Dünya’da birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice yıllara.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

resimli-dogum-gunu-sozleri dogum-gunu-mesajlari

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hâlet-i ruhiyedir kelâm ettiğim lisan! Ya O’nadır, ya Onunla Olana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle… Seni seviyorum.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor… İyi ki doğdun her şeyim.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice yıllara güzel melek…

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun aşkım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın. Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu yıllar sevgilim! Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın… Birlikte daha nice yaşlara…

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere…

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için… Doğum günün kutlu olsun ışığım…

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.
https://www.neguzelsozler.com/dogum-gunu-sozleri/sevgiliye-dogum-gunu-sozleri.html

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır, sen benim hayat ışığımsın varlığımın tek nedenisin.. doğum günün kutlu olsun.

Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.

Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun aşkım.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun…

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum… Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun…

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığışın doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara Canım..!

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Sizlerde size ait olan orjinal sevgi, günaydın, iyi geceler, doğum günü, aşk, mesajlarınız varsa yorumlarınızda yazın yayınlayalım..!

sponsor
facebook
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Sen Bilmesen Sen Bilmesen

  İyi ki benimsin, iyi ki benim sevgilimsin. Sevgilim iyi ki doğdun, seni seviyorum.

   08 Ekim 2017
 2. Baran Baran

  sevgilim bitanem cennet gözlüm iyi ki doğdun iyi ki benimle birliktesin senden önce kimseyi sevemeyeceğimi duşunurdum umutsuzdu durum karşıma çıkmadı beni seven birsi bende haliyle salmıştım kendimi ama sen öyle bir geldi ki belkide bütün dertlerime butun yaralarım yaptığım bütün hatalardan ben sen kurtardın teşekkür ederim birtanem eylül seninle bir ömür boyu mutluluğun ifadesi Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim…

   16 Eylül 2017
 3. Azra Azra

  ❣Aşkım biliyorum hep herkes sana klasik aynı şeyleri diyecek evet bende diyeceğim ama biliyorum ki sen herkes gibi değilsin sen çok farklısın (benim odun erkeğimsin😀) hayatımda ki en değerli insansın. Evet belki yanında olsam hayat daha farklı olurdu mesela bugününde. Ama boşver sağlık olsun kalplerimiz birlikte ya gerisinin önemi yok. Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterim ama seni sana veremem ki aşkım😍. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın. İyi ki benimsin.

   06 Eylül 2017
 4. Ece Ece

  Sensiz bir hayat düşünemiyorum, çünkü yok.

   10 Haziran 2017
 5. Selma Selma

  Sevgilim menim seni cox sevirem hep benimle ol tanrim seni mene cok gormesin seni cox sevirem

   02 Haziran 2017
 6. Selma Selma

  İlk ve son sevgilim..

   02 Haziran 2017
 7. aşk adamı aşk adamı

  Kız arkadaşımla aynı gün doğduk, acaba güzel bir doğum günü pastası yazısı söyler misiniz?

   07 Ocak 2017
 8. selin selin

  İkizimmmm

   18 Ocak 2017
 9. Sema Sema

  Seni seviyorum

   19 Ocak 2017
 10. Erkan Erkan

  Diğer yarım

   08 Şubat 2017
 11. il poncik il poncik

  Şansa bak yaa 😶😶

   25 Şubat 2017
 12. 😅😅😅 😅😅😅

  Oldu başka😅😅😅😅😅

   08 Mart 2017
 13. Hayali Prenses Hayali Prenses

  Elinize sağlık çok isime yaradı 😘😋

   30 Ekim 2016
 14. Sehla Sehla

  Hepsi harika. Çook sevdiğim sevgilimin doğum gününü kutluyorum. İyi ki varsın iyi ki hayatımdasın.. Rabbim seni bana çook görmesin inşallah Ömrüm.

   29 Eylül 2016
 15. Yasinin Buketi :)) Yasinin Buketi :))

  Aslında o gün yanıma gelmenle başladı herşey ve sonra 02.06.2015 te tam olarak hayatımın manası oldun 418 gündür birlikte ağladık, güldük,kızdık ,bağırdık, tartıştık, barıştık ve sonunda anladık ki bize bizden başka yol yok zaten ben sensiz sende bensiz çok anlamsızız :) ve sen iyiki o buruşuk ellerinle hayata merhaba dedin IYIKI DOĞDUN daha da önemlisi bana geldin beni sevdin beni seçtin Bende iyiki gördüm iyiki sevdim seni Hayatımın bi parçası olduğun için canımın içi olduğun için çok mutluyum Bugün bi dilek tut o guzel kalbinde yerim hiç değişmesin o güzel kalbin hep bizim için ikimiz icin atsın Seni çok seviyorum VARLIĞINDA HUZUR BULDUĞUM İYİKİ DOĞDUN CANIM SEVGİLİM: )))

   21 Temmuz 2016
 16. Sude Sude

  O kadar güzel yazılmış bir şey ki hayran kalmamak elde değil, ellerinize sağlık.

   05 Ağustos 2016
 17. Gizli Gizli

  Aldım hakkınızı helal edin.

   08 Ağustos 2016
 18. Aynur Aynur

  Selam nasılsınız, ben de geç de olsa tebrik ediyorum, benim de sevgilimin ismi Yasin, çok güzel sözler tebrikler. Yarın da benim sevdiğimin doğum günü kutlu olsun onu çok seviyorum..

   24 Ağustos 2016
 19. Ben Ben

  Benim 💕💕💕💕

   19 Aralık 2016
 20. Büşra💟ibo Büşra💟ibo

  İyi ki doğdun sevgilim, iyi ki doğmuşsun canımın içi, ben sen olmasaydın yaşamazdım, nefes alamazdım, nefesim ben her şeyi sende tattım, her şeyi sen de sevdim, kocacım şu minicik kalbim sadece senin yanında o kadar hızlı atmaya başladı ben sadece seninleyken mutluyum, ben sadece senin yanında huzurluyum, her bişeyim ben sensizlikten sensiz kalmaktan çok korkuyorum, tam bulmuşken yeniden birlikteyken huzurumu kaybetmekten korkuyorum, beni hiç bırakma olur mu sapasalim güneşim annem iyi ki doğurmuş seni canımın içi. Birlikte nice mutlu yıllara Her bir şeyim sevdiceğim. ❤❤❤❤

   19 Temmuz 2016
 21. Delinin Şizofreni Delinin Şizofreni

  Erhan’ım her şeyim bana küs ve dargın olabilirsin ama seni her şeyden herkesten çok seviyorum. Ömrüm, hayatımın deli gerçeği, iyi ki doğdun. Seninle berber değiliz ikimiz de özlüyoruz ama üzülme aşkım ben senin için üzülürüm, nice yıllara Erhan’ım.

   16 Haziran 2016
 22. Zahide Zahide

  Erhan mı sevdiğinin adı, soyadı, ne acaba? Özel değilse söyler misin? Benim sevdiğimin adı da Erhan’da ondan sordum.

   17 Haziran 2016
 23. Poyraz Poyraz

  Yarın eşimin doğum günü, sizlerden güzel bir mesaj istiyorum, elinizde varsa şimdiden teşekkürler.

   15 Haziran 2016
 24. Selin Selin

  Seni ilk gördüğümde aşık oldum galiba ama bizim yollarımız ayrıydı. Son defa sarıldın umarım bir gün hayatına seni çok mutlu ettirecek biri girer hacı yakında gelirsin inşallah umarım tanıdın beni.

   13 Haziran 2016
 25. Aslıhan Aslıhan

  İyi ki doğdun sevgilim, doğum günün kutlu olsun :) İyi ki hayatıma girdin iyi ki benimsin, seni çok seviyorum askım, unutma sen varsan ben varım.. :*

   01 Haziran 2016
 26. Alper Alper

  Seni seviyorum; eIini kɑIbimin üzerinde hissettiğim zɑmɑn, üzüntüIerimi ɑIıp onIɑrın yerine şimdiye kɑdɑr kimsenin bɑşɑrɑmɑdığı o sıcɑkIığı koymɑyı bɑşɑrdığın için… Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın… Sen oI dɑ; ister yɑr oI, ister yɑrɑ; Iütfun dɑ bɑşım üstüne, kɑhrın dɑ. Sen benim bɑşımın tɑcısın.
  Ne ɑrɑdıysɑm biI ki sende buImuşum. Senden öncesi yoktu seninIe vɑr oImuşum. Sende bütün özIemIer, sende bütün geIecek. Beni bende ɑrɑmɑ, ben ɑrtık sen oImuşum.  Sen benim anlıma yazılan Kaderimsin.Nefesim yetene kadar seni seveceğim.Gelecegimsin seni çok ama çok seviyorum. NEFESIM doğum günün kutIu oIsun IYIKI VARSIN,  iyiki hayatımdasin, iyiki diğer yarımsin, iyiki dogdun hayatimin tek gercegi kalbimin prensesiii. IYIKI DOGDUN güzeIIer güzeIi. Zeynep seni çok seviyorum ❤❤❤

   19 Mayıs 2016
 27. Zey Zey

  Yarın benim doğum günüm ve sensizim çok mu zordu yanımda olsaydın ya, çok bişey istiyorum :(

   04 Mayıs 2016
 28. Selin Selin

  Boşver canını sıkma o kadar elbet bir gün çok mutlu olursun.

   13 Haziran 2016
 29. Ayşe Ayşe

  Allah yardimcin olsun bu günlerde geçecek kardeş….

   20 Temmuz 2016
 30. Berkay Tümüç Berkay Tümüç

  Üzüldüm ya

   20 Temmuz 2016
 31. Denizzz Denizzz

  Üzülme inşallah daha mutlu olursun

   05 Eylül 2016
 32. Davut Davut

  Sen bana yıllarını verdin ben sana ömrümü verdim.

   05 Mart 2018
 33. İyi Ki Doğdun.. İyi Ki Doğdun..

  İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yɑrɑdɑn seni bizIere. YıIdırım gibi çɑktın, güneş gibi ɑçtın üstümüze. Söz oIdun, mɑni oIdun, sɑz oIdun bestemize. KutIu oIsun doğum günün, nice mutIu seneIere.

   25 Nisan 2016
 34. Zey Zey

  Yarın benim doğum günüm 6 seneden sonra ilk defa sensiz kutlucam. Sen olmadan… Ben seninle büyüdüm, izin verseydin seninle yaşlanacaktım. Neydi bizi bu kadar soğutan bunca seneden sonra? Onca sözden birini tutsaydın bari bu kadar kolay mı ya 6 seneyi çöpe atmak? Hani senin aşkın bitmezdi, neyse yaa iyileştim iyileştim ben iyiyim çok şükür ama pişman olacağın günü sabırsızlıkla bekliyorumm!!

   04 Mayıs 2016
 35. Metin Metin

  Seni nasıl mı Seviyorum? Deniz ortasında bir yudum suya hasret çekerek seviyorum.

   21 Mart 2016
 36. Ebru Ebru

  Gerçekten o kadar çok mu seviyorsun???

   05 Nisan 2016
 37. Burda Adam Akıllı Biri Yok Mu? Burda Adam Akıllı Biri Yok Mu?

  Ebru vallahi güzel soru sormuşsun, benim de aklıma gelmişti. Gerçekten o kadar çok mu seviyorsun?

   29 Haziran 2016
 38. Feride Feride

  Ümittim ben içimde büyütüp sığdıramadığım yürek yangınım. 🔥

   13 Temmuz 2017
 39. B B

  Bitanem tanışmak kader aşk ise tesadüftür. Biz bu tesadüfün kıymetini bilelim ve ona göre yaşayalım, doğum günün kutlu olsun ne kadar nefes almaya ihtiyacım varsa o kadar sana ihtiyacım var. Hep benimle ve benim ol seviyorum seni tatlı rüyalar…

   20 Mart 2016
 40. Sevinç Sevinç

  Yarın senin doğum günün ve bensiz
  Ben seni çok seviyorum ve çok özlüyorum bir gün inşallah geriye.

   05 Temmuz 2016
 41. Arzu Arzu

  Çok çok güzel yazılmış. 😉

   22 Ağustos 2016
sponsor