Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

22 Şubat 2017 22:00

Bu sayfamızda; Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu yıllar sevgilim!

İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.

Elimi sallasam ellisi mi diyorsun, sen benim gibisini zor bulursun biliyorsun. İyi ki doğdun.

sponsor line

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana… İyi ki doğdun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun şekerim. Her ne kadar sen benimkini unutmuş olsan da.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

sponsor line

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler. Bugün farklı bir şey yapacağım, hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

sponsor line

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle… Senli Benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

Dünya’da birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice yıllara.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil Sevgiliye Doğum Günü Sözleri ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

resimli-dogum-gunu-sozleri dogum-gunu-mesajlari

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım https://www.neguzelsozler.com seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hâlet-i ruhiyedir kelâm ettiğim lisan! Ya O’nadır, ya Onunla Olana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle… Seni seviyorum.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor… İyi ki doğdun her şeyim.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice yıllara güzel melek…

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

sponsor line

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun aşkım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın. Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu yıllar sevgilim! Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın… Birlikte daha nice yaşlara…

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere…

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum, şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için… Doğum günün kutlu olsun ışığım…

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yasamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır, sen benim hayat ışığımsın varlığımın tek nedenisin.. doğum günün kutlu olsun.

Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.

Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun aşkım.

sponsor line

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun…

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum… Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun…

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığışın doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara Canım..!

 

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Sizlerde size ait olan orjinal sevgi, günaydın, iyi geceler, doğum günü, aşk, mesajlarınız varsa yorumlarınızda yazın yayınlayalım..!

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (16)
Ziyaretçi
 1. Tunanin cenneti Tunanın cenneti

  Sanırım artık benimde bişeyler yazma zamanım geldi. Evet belki çok uzun zamandır birlikte değiliz ya da çok uzun zamandır birbirimizi tanımıyoruz ama bunun bizim için ikimiz için bu kadar sorun olduğunu düşünmüyorum. İnanıyorum ki önümüzde uzun yollar olucak. Bazen yorucu Bazende engellerle dolu. Gün gelicek güleceğiz gün gelicek ağlayacağız. Ama ne olursa olsun sevgimizden vazgeçmeyelim. İnan içimde senden başka kimse yok.Sen benim herşeyim. Sevdiğim, seveceğim, sevdiceğim, sevgilim. Konu sen olunca kalbimin ritmi değişiyor, kafam duruyor, suratımda salak bi gülümseme oluşuyor. İçimde sanki filler tepişiyor, içimde bi yıkım, bi deprem oluyor. Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum. Aşkım demeni seviyorum. Sen aşkım deyince bişeyler kopuyo içerde. Bişeyler kopuyor ama sanki yerine yenisi geliyor, onu tamamlıyor, eksiği kapatıyor.Sen benim eksiğim. Eksikliğim.. Beni tamamlıyorsun, beni mutlu ediyosun. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun canımın içi❤😘❤😘

 2. Elos Elos

  Bırak ay gitsin sen kal bu gece.

 3. kainat kainat

  Kızmamak lazım sonbahara, karakteri buydu, bağlanamıyordu tek bir yaprağa.😉

 4. baris6565 barış6565

  Sen benim ilk göz ağrımsın…

 5. sare mina sare mina

  Sen benim en güzel duamsın ey yar..

 6. sare mina sare mina

  İmkansız aşk gibisin mübarek..

 7. BJK BJK

  Düşünsene sevgilim; seni Beşiktaş kadar sevdiğimi..

 8. gulvel gulvel

  İyi ki doğdun 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 9. Eren Kuyumcu Eren Kuyumcu

  Aşkım, sevdiğim, en değerlim. Hayata tutunma sebebim iyi ki doğdun, dilerim bu yaşında bütün güzellikler seni bulur, umarım dileklerin gerçek olur. Bu güzel anlarında da seninleyim. Nice mutlu yaşlara.

 10. Tugba Tugba

  Aşkım 558 gündür birlikte ağladık, güldük, sinirlendik, kızdık, bağırdık, tartıştık.. Yeri geldi küfrettik birbirimizin kalbini kırdık ayrıldık barıştık ve sonunda anladık ki bize bizden başka yol yok. Zaten ben sensiz sende bensiz çok anlamsız… Ve sen iyiki o buruşuk ellerinle hayata merhaba dedin, iyiki doğdun daha da önemlisi bana geldin, beni seçtin, beni sevdin, ben de iyi ki gördüm, tanıdım, iyi ki sevdim seni. Hayatımın bir parçası olduğun için, canımın içi olduğun için çok mutluyum.

 11. Neguzeldedin Neguzeldedin

  İyi ki doğdun sana
  Kurban olayım seni yaratana,
  Bu güzel günde mutluluklar sana.

 12. Uğur Arıcı Uğur Arıcı

  Merhaba aşkım,
  Merhaba meleğim,
  Merhaba sevgilim,
  Bu sözleri yazıyorum çünkü seni çok ama çok seviyorum..
  İyi ki hayatımdasın, iyi ki kalbimdesin, iyi ki yanımdasın prenses..
  SENİ ÇOK SEVİYORUM..
  MUTLU YILLAR SEVGİLİM. 💘❤💟💌💓

 13. Rojda Rojda

  Seni çanımdan çok seviyorum sevdiğim! İlk ve son Aşkımsın sana her gün daha fazla bağlanıyorum… Allahıma bin şükür seni karışma çıkardı.. Öyle mutluyum ki bütün acılarımı bana unuturdun!! O yüzden bin şükür iyi ki hayatıma girdin, iyi ki sevgilim oldun, iyiki nişanlım oldun… Sen benim en değerli varlığımsın!! Bunu bil her şey yalan tek gerçek sensin benim için. Tek gerçeğimsin hayatım hayatımın Aşkı ❤️

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Tugba Tugba

  Aşkım 558 gündür birlikte ağladık, güldük, sinirlendik, kızdık, bağırdık, tartıştık.. Yeri geldi küfrettik birbirimizin kalbini kırdık ayrıldık barıştık ve sonunda anladık ki bize bizden başka yol yok. Zaten ben sensiz sende bensiz çok anlamsız… Ve sen iyiki o buruşuk ellerinle hayata merhaba dedin, iyiki doğdun daha da önemlisi bana geldin, beni seçtin, beni sevdin, ben de iyi ki gördüm, tanıdım, iyi ki sevdim seni. Hayatımın bir parçası olduğun için, canımın içi olduğun için çok mutluyum.

 2. Elos Elos

  Bırak ay gitsin sen kal bu gece.

 3. Rojda Rojda

  Seni çanımdan çok seviyorum sevdiğim! İlk ve son Aşkımsın sana her gün daha fazla bağlanıyorum… Allahıma bin şükür seni karışma çıkardı.. Öyle mutluyum ki bütün acılarımı bana unuturdun!! O yüzden bin şükür iyi ki hayatıma girdin, iyi ki sevgilim oldun, iyiki nişanlım oldun… Sen benim en değerli varlığımsın!! Bunu bil her şey yalan tek gerçek sensin benim için. Tek gerçeğimsin hayatım hayatımın Aşkı ❤️

 4. Uğur Arıcı Uğur Arıcı

  Merhaba aşkım,
  Merhaba meleğim,
  Merhaba sevgilim,
  Bu sözleri yazıyorum çünkü seni çok ama çok seviyorum..
  İyi ki hayatımdasın, iyi ki kalbimdesin, iyi ki yanımdasın prenses..
  SENİ ÇOK SEVİYORUM..
  MUTLU YILLAR SEVGİLİM. 💘❤💟💌💓

 5. Eren Kuyumcu Eren Kuyumcu

  Aşkım, sevdiğim, en değerlim. Hayata tutunma sebebim iyi ki doğdun, dilerim bu yaşında bütün güzellikler seni bulur, umarım dileklerin gerçek olur. Bu güzel anlarında da seninleyim. Nice mutlu yaşlara.

 6. Neguzeldedin Neguzeldedin

  İyi ki doğdun sana
  Kurban olayım seni yaratana,
  Bu güzel günde mutluluklar sana.

 7. sare mina sare mina

  Sen benim en güzel duamsın ey yar..

 8. baris6565 barış6565

  Sen benim ilk göz ağrımsın…

 9. kainat kainat

  Kızmamak lazım sonbahara, karakteri buydu, bağlanamıyordu tek bir yaprağa.😉

 10. BJK BJK

  Düşünsene sevgilim; seni Beşiktaş kadar sevdiğimi..

 11. sare mina sare mina

  İmkansız aşk gibisin mübarek..

 12. gulvel gulvel

  İyi ki doğdun 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 13. Tunanin cenneti Tunanın cenneti

  Sanırım artık benimde bişeyler yazma zamanım geldi. Evet belki çok uzun zamandır birlikte değiliz ya da çok uzun zamandır birbirimizi tanımıyoruz ama bunun bizim için ikimiz için bu kadar sorun olduğunu düşünmüyorum. İnanıyorum ki önümüzde uzun yollar olucak. Bazen yorucu Bazende engellerle dolu. Gün gelicek güleceğiz gün gelicek ağlayacağız. Ama ne olursa olsun sevgimizden vazgeçmeyelim. İnan içimde senden başka kimse yok.Sen benim herşeyim. Sevdiğim, seveceğim, sevdiceğim, sevgilim. Konu sen olunca kalbimin ritmi değişiyor, kafam duruyor, suratımda salak bi gülümseme oluşuyor. İçimde sanki filler tepişiyor, içimde bi yıkım, bi deprem oluyor. Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum. Aşkım demeni seviyorum. Sen aşkım deyince bişeyler kopuyo içerde. Bişeyler kopuyor ama sanki yerine yenisi geliyor, onu tamamlıyor, eksiği kapatıyor.Sen benim eksiğim. Eksikliğim.. Beni tamamlıyorsun, beni mutlu ediyosun. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun canımın içi❤😘❤😘

YORUMLAR (114)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Sen Bilmesen

  İyi ki benimsin, iyi ki benim sevgilimsin. Sevgilim iyi ki doğdun, seni seviyorum.

  08 Ekim 2017
 2. Ziyaretçi Baran

  sevgilim bitanem cennet gözlüm iyi ki doğdun iyi ki benimle birliktesin senden önce kimseyi sevemeyeceğimi duşunurdum umutsuzdu durum karşıma çıkmadı beni seven birsi bende haliyle salmıştım kendimi ama sen öyle bir geldi ki belkide bütün dertlerime butun yaralarım yaptığım bütün hatalardan ben sen kurtardın teşekkür ederim birtanem eylül seninle bir ömür boyu mutluluğun ifadesi Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim…

  16 Eylül 2017
 3. Ziyaretçi Azra

  ❣Aşkım biliyorum hep herkes sana klasik aynı şeyleri diyecek evet bende diyeceğim ama biliyorum ki sen herkes gibi değilsin sen çok farklısın (benim odun erkeğimsin😀) hayatımda ki en değerli insansın. Evet belki yanında olsam hayat daha farklı olurdu mesela bugününde. Ama boşver sağlık olsun kalplerimiz birlikte ya gerisinin önemi yok. Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterim ama seni sana veremem ki aşkım😍. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın. İyi ki benimsin.

  06 Eylül 2017
 4. Ziyaretçi Ece

  Sensiz bir hayat düşünemiyorum, çünkü yok.

  10 Haziran 2017
 5. Ziyaretçi Selma

  Sevgilim menim seni cox sevirem hep benimle ol tanrim seni mene cok gormesin seni cox sevirem

  02 Haziran 2017
 6. Ziyaretçi Selma

  İlk ve son sevgilim..

  02 Haziran 2017
 7. ask adami aşk adamı

  Kız arkadaşımla aynı gün doğduk, acaba güzel bir doğum günü pastası yazısı söyler misiniz?

  07 Ocak 2017
 8. Ziyaretçi selin

  İkizimmmm

  18 Ocak 2017
 9. Ziyaretçi Sema

  Seni seviyorum

  19 Ocak 2017
 10. Ziyaretçi Erkan

  Diğer yarım

  08 Şubat 2017
 11. il poncik il poncik

  Şansa bak yaa 😶😶

  25 Şubat 2017
 12. Ziyaretçi 😅😅😅

  Oldu başka😅😅😅😅😅

  08 Mart 2017
 13. Ziyaretçi Hayali Prenses

  Elinize sağlık çok isime yaradı 😘😋

  30 Ekim 2016
 14. Ziyaretçi Sehla

  Hepsi harika. Çook sevdiğim sevgilimin doğum gününü kutluyorum. İyi ki varsın iyi ki hayatımdasın.. Rabbim seni bana çook görmesin inşallah Ömrüm.

  29 Eylül 2016
 15. Ziyaretçi Yasinin Buketi :))

  Aslında o gün yanıma gelmenle başladı herşey ve sonra 02.06.2015 te tam olarak hayatımın manası oldun 418 gündür birlikte ağladık, güldük,kızdık ,bağırdık, tartıştık, barıştık ve sonunda anladık ki bize bizden başka yol yok zaten ben sensiz sende bensiz çok anlamsızız :) ve sen iyiki o buruşuk ellerinle hayata merhaba dedin IYIKI DOĞDUN daha da önemlisi bana geldin beni sevdin beni seçtin Bende iyiki gördüm iyiki sevdim seni Hayatımın bi parçası olduğun için canımın içi olduğun için çok mutluyum Bugün bi dilek tut o guzel kalbinde yerim hiç değişmesin o güzel kalbin hep bizim için ikimiz icin atsın Seni çok seviyorum VARLIĞINDA HUZUR BULDUĞUM İYİKİ DOĞDUN CANIM SEVGİLİM: )))

  21 Temmuz 2016
 16. Ziyaretçi Sude

  O kadar güzel yazılmış bir şey ki hayran kalmamak elde değil, ellerinize sağlık.

  05 Ağustos 2016
 17. Ziyaretçi Gizli

  Aldım hakkınızı helal edin.

  08 Ağustos 2016
 18. Ziyaretçi Aynur

  Selam nasılsınız, ben de geç de olsa tebrik ediyorum, benim de sevgilimin ismi Yasin, çok güzel sözler tebrikler. Yarın da benim sevdiğimin doğum günü kutlu olsun onu çok seviyorum..

  24 Ağustos 2016
 19. Ziyaretçi Ben

  Benim 💕💕💕💕

  19 Aralık 2016
 20. Ziyaretçi Büşra💟ibo

  İyi ki doğdun sevgilim, iyi ki doğmuşsun canımın içi, ben sen olmasaydın yaşamazdım, nefes alamazdım, nefesim ben her şeyi sende tattım, her şeyi sen de sevdim, kocacım şu minicik kalbim sadece senin yanında o kadar hızlı atmaya başladı ben sadece seninleyken mutluyum, ben sadece senin yanında huzurluyum, her bişeyim ben sensizlikten sensiz kalmaktan çok korkuyorum, tam bulmuşken yeniden birlikteyken huzurumu kaybetmekten korkuyorum, beni hiç bırakma olur mu sapasalim güneşim annem iyi ki doğurmuş seni canımın içi. Birlikte nice mutlu yıllara Her bir şeyim sevdiceğim. ❤❤❤❤

  19 Temmuz 2016
 21. Ziyaretçi Delinin Şizofreni

  Erhan’ım her şeyim bana küs ve dargın olabilirsin ama seni her şeyden herkesten çok seviyorum. Ömrüm, hayatımın deli gerçeği, iyi ki doğdun. Seninle berber değiliz ikimiz de özlüyoruz ama üzülme aşkım ben senin için üzülürüm, nice yıllara Erhan’ım.

  16 Haziran 2016
 22. Ziyaretçi Zahide

  Erhan mı sevdiğinin adı, soyadı, ne acaba? Özel değilse söyler misin? Benim sevdiğimin adı da Erhan’da ondan sordum.

  17 Haziran 2016
 23. Ziyaretçi Poyraz

  Yarın eşimin doğum günü, sizlerden güzel bir mesaj istiyorum, elinizde varsa şimdiden teşekkürler.

  15 Haziran 2016
 24. Ziyaretçi Selin

  Seni ilk gördüğümde aşık oldum galiba ama bizim yollarımız ayrıydı. Son defa sarıldın umarım bir gün hayatına seni çok mutlu ettirecek biri girer hacı yakında gelirsin inşallah umarım tanıdın beni.

  13 Haziran 2016
 25. Ziyaretçi Aslıhan

  İyi ki doğdun sevgilim, doğum günün kutlu olsun :) İyi ki hayatıma girdin iyi ki benimsin, seni çok seviyorum askım, unutma sen varsan ben varım.. :*

  01 Haziran 2016
 26. Ziyaretçi Alper

  Seni seviyorum; eIini kɑIbimin üzerinde hissettiğim zɑmɑn, üzüntüIerimi ɑIıp onIɑrın yerine şimdiye kɑdɑr kimsenin bɑşɑrɑmɑdığı o sıcɑkIığı koymɑyı bɑşɑrdığın için… Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın… Sen oI dɑ; ister yɑr oI, ister yɑrɑ; Iütfun dɑ bɑşım üstüne, kɑhrın dɑ. Sen benim bɑşımın tɑcısın.
  Ne ɑrɑdıysɑm biI ki sende buImuşum. Senden öncesi yoktu seninIe vɑr oImuşum. Sende bütün özIemIer, sende bütün geIecek. Beni bende ɑrɑmɑ, ben ɑrtık sen oImuşum.  Sen benim anlıma yazılan Kaderimsin.Nefesim yetene kadar seni seveceğim.Gelecegimsin seni çok ama çok seviyorum. NEFESIM doğum günün kutIu oIsun IYIKI VARSIN,  iyiki hayatımdasin, iyiki diğer yarımsin, iyiki dogdun hayatimin tek gercegi kalbimin prensesiii. IYIKI DOGDUN güzeIIer güzeIi. Zeynep seni çok seviyorum ❤❤❤

  19 Mayıs 2016
 27. Ziyaretçi Zey

  Yarın benim doğum günüm ve sensizim çok mu zordu yanımda olsaydın ya, çok bişey istiyorum :(

  04 Mayıs 2016
 28. Ziyaretçi Selin

  Boşver canını sıkma o kadar elbet bir gün çok mutlu olursun.

  13 Haziran 2016
 29. Ziyaretçi Ayşe

  Allah yardimcin olsun bu günlerde geçecek kardeş….

  20 Temmuz 2016
 30. Ziyaretçi Berkay Tümüç

  Üzüldüm ya

  20 Temmuz 2016
 31. Ziyaretçi Denizzz

  Üzülme inşallah daha mutlu olursun

  05 Eylül 2016
 32. Ziyaretçi Davut

  Sen bana yıllarını verdin ben sana ömrümü verdim.

  05 Mart 2018
 33. Ziyaretçi İyi Ki Doğdun..

  İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yɑrɑdɑn seni bizIere. YıIdırım gibi çɑktın, güneş gibi ɑçtın üstümüze. Söz oIdun, mɑni oIdun, sɑz oIdun bestemize. KutIu oIsun doğum günün, nice mutIu seneIere.

  25 Nisan 2016
 34. Ziyaretçi Zey

  Yarın benim doğum günüm 6 seneden sonra ilk defa sensiz kutlucam. Sen olmadan… Ben seninle büyüdüm, izin verseydin seninle yaşlanacaktım. Neydi bizi bu kadar soğutan bunca seneden sonra? Onca sözden birini tutsaydın bari bu kadar kolay mı ya 6 seneyi çöpe atmak? Hani senin aşkın bitmezdi, neyse yaa iyileştim iyileştim ben iyiyim çok şükür ama pişman olacağın günü sabırsızlıkla bekliyorumm!!

  04 Mayıs 2016
 35. Ziyaretçi Metin

  Seni nasıl mı Seviyorum? Deniz ortasında bir yudum suya hasret çekerek seviyorum.

  21 Mart 2016
 36. Ziyaretçi Ebru

  Gerçekten o kadar çok mu seviyorsun???

  05 Nisan 2016
 37. Ziyaretçi Burda Adam Akıllı Biri Yok Mu?

  Ebru vallahi güzel soru sormuşsun, benim de aklıma gelmişti. Gerçekten o kadar çok mu seviyorsun?

  29 Haziran 2016
 38. Ziyaretçi Feride

  Ümittim ben içimde büyütüp sığdıramadığım yürek yangınım. 🔥

  13 Temmuz 2017
 39. Ziyaretçi B

  Bitanem tanışmak kader aşk ise tesadüftür. Biz bu tesadüfün kıymetini bilelim ve ona göre yaşayalım, doğum günün kutlu olsun ne kadar nefes almaya ihtiyacım varsa o kadar sana ihtiyacım var. Hep benimle ve benim ol seviyorum seni tatlı rüyalar…

  20 Mart 2016
 40. Ziyaretçi Sevinç

  Yarın senin doğum günün ve bensiz
  Ben seni çok seviyorum ve çok özlüyorum bir gün inşallah geriye.

  05 Temmuz 2016
 41. Ziyaretçi Arzu

  Çok çok güzel yazılmış. 😉

  22 Ağustos 2016
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Ziyaretçi Poyraz

  Yarın eşimin doğum günü, sizlerden güzel bir mesaj istiyorum, elinizde varsa şimdiden teşekkürler.

 2. Ziyaretçi Alper

  Seni seviyorum; eIini kɑIbimin üzerinde hissettiğim zɑmɑn, üzüntüIerimi ɑIıp onIɑrın yerine şimdiye kɑdɑr kimsenin bɑşɑrɑmɑdığı o sıcɑkIığı koymɑyı bɑşɑrdığın için… Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın… Sen oI dɑ; ister yɑr oI, ister yɑrɑ; Iütfun dɑ bɑşım üstüne, kɑhrın dɑ. Sen benim bɑşımın tɑcısın.
  Ne ɑrɑdıysɑm biI ki sende buImuşum. Senden öncesi yoktu seninIe vɑr oImuşum. Sende bütün özIemIer, sende bütün geIecek. Beni bende ɑrɑmɑ, ben ɑrtık sen oImuşum.  Sen benim anlıma yazılan Kaderimsin.Nefesim yetene kadar seni seveceğim.Gelecegimsin seni çok ama çok seviyorum. NEFESIM doğum günün kutIu oIsun IYIKI VARSIN,  iyiki hayatımdasin, iyiki diğer yarımsin, iyiki dogdun hayatimin tek gercegi kalbimin prensesiii. IYIKI DOGDUN güzeIIer güzeIi. Zeynep seni çok seviyorum ❤❤❤

 3. Ziyaretçi Yasinin Buketi :))

  Aslında o gün yanıma gelmenle başladı herşey ve sonra 02.06.2015 te tam olarak hayatımın manası oldun 418 gündür birlikte ağladık, güldük,kızdık ,bağırdık, tartıştık, barıştık ve sonunda anladık ki bize bizden başka yol yok zaten ben sensiz sende bensiz çok anlamsızız :) ve sen iyiki o buruşuk ellerinle hayata merhaba dedin IYIKI DOĞDUN daha da önemlisi bana geldin beni sevdin beni seçtin Bende iyiki gördüm iyiki sevdim seni Hayatımın bi parçası olduğun için canımın içi olduğun için çok mutluyum Bugün bi dilek tut o guzel kalbinde yerim hiç değişmesin o güzel kalbin hep bizim için ikimiz icin atsın Seni çok seviyorum VARLIĞINDA HUZUR BULDUĞUM İYİKİ DOĞDUN CANIM SEVGİLİM: )))

 4. Ziyaretçi Sude

  O kadar güzel yazılmış bir şey ki hayran kalmamak elde değil, ellerinize sağlık.

 5. Ziyaretçi Gizli

  Aldım hakkınızı helal edin.

 6. Ziyaretçi Aynur

  Selam nasılsınız, ben de geç de olsa tebrik ediyorum, benim de sevgilimin ismi Yasin, çok güzel sözler tebrikler. Yarın da benim sevdiğimin doğum günü kutlu olsun onu çok seviyorum..

 7. Ziyaretçi Ben

  Benim 💕💕💕💕

 8. Ziyaretçi Delinin Şizofreni

  Erhan’ım her şeyim bana küs ve dargın olabilirsin ama seni her şeyden herkesten çok seviyorum. Ömrüm, hayatımın deli gerçeği, iyi ki doğdun. Seninle berber değiliz ikimiz de özlüyoruz ama üzülme aşkım ben senin için üzülürüm, nice yıllara Erhan’ım.

 9. Ziyaretçi Zahide

  Erhan mı sevdiğinin adı, soyadı, ne acaba? Özel değilse söyler misin? Benim sevdiğimin adı da Erhan’da ondan sordum.

 10. Ziyaretçi Ahmet

  Aşk neye benzerdi?

  Gülüşünde saklı kalan gizeme mi , yoksa gülüşüne hapsolmaya mı ?

  Aşk senin en güzel halindi , düşüncelerime girmiş olup aklımı kurcalayandı ,

  Aşk bir nefes misali yaşadığın günlere şükretmek gibi , aşk kendinde olmayanı aramak gibi,

  Aşk çocuksu olmak gibi , neyin ne olduğunu bilmeden yaşamak gibi , acıların tadını yaşamamak gibi , aldırış etmeden mutlu olmaktır. Aşk

  Öyle bir Aşk olsun ki. Kimseye benzemesin kimse gibi olmasın herkes gibi olmasın farklı olsun zor olsun

  Öyle bir sevda olsun ki gözlerinine bakamak gibi ,
  Aşk olsun ki O’na benzer olsun.

  Aşk olsun 3 kelimeyi anlatsın.

  A dadım ömrümü sana.
  Ş evkatine sığındım.
  K ollarında ısıt beni üşüyorum…

  Öyle bir Aşk olsun ki ,
  Nefes alamıyorum dercesine haber alamayınca ölür gibisine ,

  Vee öyle bir aşk olsun ki
  Bir ömür YEMİN’li olsun
  Sevmeye. . . ! ( Burada ki sözler yıllardan beri basitleşmiş. Alın sevgilinize gönderin, benim eserim benim sözüm. )

 11. Ziyaretçi Selo

  Güzel bence.

 12. Ziyaretçi Melis Ece

  O kadar çok uzundu ki okumadım ama güzel bişeye benziyor..

 13. Ziyaretçi Tatlicesaret

  Gerçekten size ait ise yüreğinize elinize sağlık :) kopyaladım haberiniz olsun…

 14. Ziyaretçi Bayram

  Okumaya erindim hayatını mı anlattın.

 15. ask adami aşk adamı

  Kız arkadaşımla aynı gün doğduk, acaba güzel bir doğum günü pastası yazısı söyler misiniz?

 16. Ziyaretçi selin

  İkizimmmm

 17. Ziyaretçi Sema

  Seni seviyorum

 18. Ziyaretçi Erkan

  Diğer yarım

 19. il poncik il poncik

  Şansa bak yaa 😶😶

 20. Ziyaretçi 😅😅😅

  Oldu başka😅😅😅😅😅

 21. Ziyaretçi Büşra💟ibo

  İyi ki doğdun sevgilim, iyi ki doğmuşsun canımın içi, ben sen olmasaydın yaşamazdım, nefes alamazdım, nefesim ben her şeyi sende tattım, her şeyi sen de sevdim, kocacım şu minicik kalbim sadece senin yanında o kadar hızlı atmaya başladı ben sadece seninleyken mutluyum, ben sadece senin yanında huzurluyum, her bişeyim ben sensizlikten sensiz kalmaktan çok korkuyorum, tam bulmuşken yeniden birlikteyken huzurumu kaybetmekten korkuyorum, beni hiç bırakma olur mu sapasalim güneşim annem iyi ki doğurmuş seni canımın içi. Birlikte nice mutlu yıllara Her bir şeyim sevdiceğim. ❤❤❤❤

 22. Ziyaretçi Metin

  Seni nasıl mı Seviyorum? Deniz ortasında bir yudum suya hasret çekerek seviyorum.

 23. Ziyaretçi Ebru

  Gerçekten o kadar çok mu seviyorsun???

 24. Ziyaretçi Burda Adam Akıllı Biri Yok Mu?

  Ebru vallahi güzel soru sormuşsun, benim de aklıma gelmişti. Gerçekten o kadar çok mu seviyorsun?

 25. Ziyaretçi Feride

  Ümittim ben içimde büyütüp sığdıramadığım yürek yangınım. 🔥

 26. Ziyaretçi Ebruu

  Dünyadaki tek varlığım, seni hep seveceğim, annen seni iyi ki doğurmuş, çünkü benim sen anlıma yazılan kaderimsin, nefesim yetene kadar seni seveceğim, geleceğimsin seni çok ama çok seviyorum nefesimm iyiki doğdun sevgilim iyi ki doğdun hayatımın tek gerçeği kalbimin prensi iyi ki doğdun.. (buradan alabilirsiniz.)

 27. Ziyaretçi M❤️F

  Çok güzel bunu nişanlımın doğum gününde kulaanacağım.

 28. Ziyaretçi Selçuk

  Merhaba hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarında demir attım kıyına. Yüküm mutluluk, hadi uyan aç gözlerini, bak ne diyor gemide ki ses sana, iyi ki varsın, iyi ki benimlesin. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara cancazım.

 29. Ziyaretçi M❤️F

  Demişin ya hani çok güzel nişanlıma kullanacağım diye, bugün doğum günü ve kıskandım benim paşamın iyi ki doğdun Kahraman’ım seni seviyorum bunu asla unutma hayatımın anlamı ?????

 30. Ziyaretçi Öykü

  Sevmek neydi?? Oyun muydu oynamasını unuttuğum? Bir şarkı mıydı her çalmaya çalıştığımda notalarını karıştırdığım?? Bir acı mıydı gözlerimden akan soğuk gözyaşlarının bedeli olan???

 31. Ziyaretçi Sena

  Bu sözü çok beğendim.

 32. Ziyaretçi Arzu

  Hiç de güzel değil k.bakma 😣

 33. Ziyaretçi Defne

  Sizlerden yardım istiyorum. Yarın benim sevdiğim insanın doğum günüdür. Onun doğum günün necə kutlayım bilmiyorum. Lütfən bana yardım edin. Bir sorun da var. Bilir onu sevirəm, oda beni seviyor biliyorum. Fakat aramızda yaş sorunu var. Mesajlaşıyoruz fakat sevgili gibi değil. Şimdi onu nasıl doğum günü mesajı yazayım.? Lütfən yardım edin…. Öneriler yazabilirseniz çok mutlu olurum. Yardım edin.

 34. Ziyaretçi Ylz

  Seni anan benim için doğurmuş :))

 35. Ziyaretçi Sjdfaoeu

  Bunu kullanıcam…

 36. Ziyaretçi Eda

  Süper ya 😁

 37. Ziyaretçi UMITIN FERIDESI

  O kim mi?
  O benim eşi ve benzeri olmayan varlığım. O benim dünyam. Onsuz ben bir hiçim o benim sol yanım ben ona kurban.

 38. Ziyaretçi Benim

  Seni seviyorum özledin mi?

 39. Ziyaretçi I

  Hayatta ne kadar güzellik varsa senin, sen de benim ol bitanem iyi ki varsın.

 40. Ziyaretçi Beyza

  Bunu çok güzel yazmışsın.:)

 41. Ziyaretçi Gül

  Sevmek güzel şey.

 42. Ziyaretçi Aslıhan

  İyi ki doğdun sevgilim, doğum günün kutlu olsun :) İyi ki hayatıma girdin iyi ki benimsin, seni çok seviyorum askım, unutma sen varsan ben varım.. :*

 43. Ziyaretçi Zey

  Yarın benim doğum günüm ve sensizim çok mu zordu yanımda olsaydın ya, çok bişey istiyorum :(

 44. Ziyaretçi Selin

  Boşver canını sıkma o kadar elbet bir gün çok mutlu olursun.

 45. Ziyaretçi Ayşe

  Allah yardimcin olsun bu günlerde geçecek kardeş….

 46. Ziyaretçi Berkay Tümüç

  Üzüldüm ya

 47. Ziyaretçi Denizzz

  Üzülme inşallah daha mutlu olursun

 48. Ziyaretçi Davut

  Sen bana yıllarını verdin ben sana ömrümü verdim.

 49. Ziyaretçi B

  Bitanem tanışmak kader aşk ise tesadüftür. Biz bu tesadüfün kıymetini bilelim ve ona göre yaşayalım, doğum günün kutlu olsun ne kadar nefes almaya ihtiyacım varsa o kadar sana ihtiyacım var. Hep benimle ve benim ol seviyorum seni tatlı rüyalar…

 50. Ziyaretçi Sevinç

  Yarın senin doğum günün ve bensiz
  Ben seni çok seviyorum ve çok özlüyorum bir gün inşallah geriye.

 51. Ziyaretçi Arzu

  Çok çok güzel yazılmış. 😉

 52. Ziyaretçi Selin

  Seni ilk gördüğümde aşık oldum galiba ama bizim yollarımız ayrıydı. Son defa sarıldın umarım bir gün hayatına seni çok mutlu ettirecek biri girer hacı yakında gelirsin inşallah umarım tanıdın beni.

 53. Ziyaretçi seda

  Ayyyyyyyyy çok teşekkürler ya çok sağolun.

 54. Ziyaretçi Sehla

  Hepsi harika. Çook sevdiğim sevgilimin doğum gününü kutluyorum. İyi ki varsın iyi ki hayatımdasın.. Rabbim seni bana çook görmesin inşallah Ömrüm.

 55. Ziyaretçi H...z. A....

  Benim doğum gunüm seni tanıdığım gündür…

 56. Ziyaretçi C❤N

  Bu harika,?

 57. Ziyaretçi Neslihan

  Fena değil😃

 58. Ziyaretçi İyi Ki Doğdun..

  İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yɑrɑdɑn seni bizIere. YıIdırım gibi çɑktın, güneş gibi ɑçtın üstümüze. Söz oIdun, mɑni oIdun, sɑz oIdun bestemize. KutIu oIsun doğum günün, nice mutIu seneIere.

 59. Ziyaretçi Zey

  Yarın benim doğum günüm 6 seneden sonra ilk defa sensiz kutlucam. Sen olmadan… Ben seninle büyüdüm, izin verseydin seninle yaşlanacaktım. Neydi bizi bu kadar soğutan bunca seneden sonra? Onca sözden birini tutsaydın bari bu kadar kolay mı ya 6 seneyi çöpe atmak? Hani senin aşkın bitmezdi, neyse yaa iyileştim iyileştim ben iyiyim çok şükür ama pişman olacağın günü sabırsızlıkla bekliyorumm!!

 60. Ziyaretçi Askimiz hiç bitmesin

  Aylik değil günlük değil ben seni ömürlük seviyorum, bitanem sen benim dünyada tek varlığım hayatım nefesimsin, mutluluğum her şeyimsin iyi ki doğdun iyi ki varsın bitanem …..Muhamedcim….

 61. Ziyaretçi (MF)

  Bizim aşkımızda hiç bitmesin..

 62. Ziyaretçi Büşra Ramazan

  Hepsi muhteşem ??

 63. Ziyaretçi KÜBRA

  Seni çokk seviyorumm iyi ki karşılaşmışız, iyi ki tanımışım seni, doğum günün kutlu olsun sevdiğimm.

 64. Ziyaretçi abdullah

  Seni tanımasam da bana dememiş olsan da, çok TSK ederim.

 65. Ziyaretçi Memet

  Çok sıradan.

 66. Ziyaretçi Mahmut

  Belkide şaşırıyorsun sana duyduğum hasrete
  Belkide komik ğeliyor sana aşk’ım
  Belkide haklısındır beni sevmemeye
  Belkide sonsuz bir yolda yanlız yürüyorum
  Belkide kocaman bir aşkın tomurcuklukları yeşeriyor semada
  Hiç dinmeyen yaraların sonsuz azabı olsanda
  Seni sevmek benim tek şifam olsun bırakta
  Bırakta yanlız başıma yaşayayım umut yoksa

 67. Ziyaretçi deli

  İğrenççç.

 68. Ziyaretçi Ceyda

  Bence hepsi harika☺☺☺

 69. Ziyaretçi Olmamış

  Bilindik sözler.

 70. Ziyaretçi Enes

  Bilinmedikleri yaz öyleyse boş konuşma!!!

 71. Ziyaretçi Aziz RUA

  Seni sevdiğim gibi büyük ihtimɑIIe bɑşkɑsını sevemem. Sen benim hɑyɑtımsın ve sensiz bir hɑyɑt düşünemiyorum biIe.

 72. Ziyaretçi aysun

  Daha etkileyici olabilirlerdi bence yani bunlar hep duyduğumuz klasik sözler.

 73. Ziyaretçi Tatlı Bela

  Eh idare eder yoktan iyi ..

 74. Ziyaretçi Beyaz Gül

  Allah sana beni unutturmasın.

 75. Ziyaretçi Nini

  Fena değil.

 76. Ziyaretçi süleyman Taşçı

  Doğum günün kutlu olsun.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız