Ağabeye Doğum Günü Mesajları

10 yorum

Bu sayfamızda, Ağabeye Doğum Günü Mesajları, Ağabeye Doğum Günü Sözleri, Abiye Doğum Günü Mesajları, Abiye Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

En delikanlı, en yakışıklı abişlerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

Abiye doğum günü mesajı kısa olmalı, onun doğum gününü en içten dileklerimle kutlamalı.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim.

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Doğum günleri insanların en özel ve günlerinden birisidir. Senin doğum gününde seninle güzel ve yaşamının daha da mutlu olması için iyi yıllar canım abim.

Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abişim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Sabah güne uyandığımda aklıma ilk gelen abimin doğum günü oldu. Telefonu aldım elime Ağabeye Doğum Günü Mesajları abiye doğum günü mesajları yazdım ve en güzel doğum günü mesajlarını buldum.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.

Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun https://www.neguzelsozler.com ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere ağabeyciğim.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim.

Mahallede dolaşırken herkesi kendine hayran bırakan, kimseye bir kötülüğü olmayan, insanlara iyilik için yarışan benim iyilik timsali abim doğum günün kutlu olsun.

Sayın ve sevgili, pek çok kıymetli, iyi hürmetli, güzel kalpli, harçlığı bol veren abim doğum günün kutlu olsun. Allah kesene bereket versin.

İhtiyarlıkta güzeldir abim, biliyorum beni kıskanıyorsun sen benden gençsin diye ama olsun be o kadar da abim. Sen benim gönlü genç abimsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

Yaş otuz abim daha gencecik sanki yeni doğmuş masum bir bebek kadar güzel ve kalbi tertemiz. Temiz kalpli abim doğum günün kutlu olsun.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim.

Fluuuppp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Belki bana kırgın olabilir ve bana kızıyor olabilirsin. Sonuna kadar haklısın ama şunu unutma ki seni her zaman seven bir kardeşin olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Sayın değerli sağlam ciğerli, bazen üzüntülü bazen kederli, su gibi akan şimşek gibi çakan kalbimin en değerli köşesinde gül suyu şişesinde saklamış olduğum muhterem varlık muhterem abim. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle abim Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Yaşamındaki sahip olduğun her şey senin kalbinin güzelliğindendir. Kalbi güzel abim doğum günün kutlu olsun.

Sen doğduğun gün annem çok sevinmiş bir oğlum oldu diye ve senden sonra doğan biz kardeşlerin de çok sevindik senin gibi bir abimiz var diye. Abilerin en iyisi doğum günün kutlu olsun.

Gittiğimiz ailecek pikniklerde maç yapardık her zaman ben kazanırdım, zannederdim ki ben çok iyiyim ama şimdi çok daha anlıyorum ki iyi olan senmişsin abim. En büyülü günler seninle olsun Mutlu yıllar.

Bu gün doğum günün sana birçok doğum günü mesajı gelecek ama benim sana mesajım özel olacak, abime katmer katmer sevgimi sunacak, onun doğum gününü canı gönülden kutlayacak.

@Zeynep 3 yıl önce

İyi ki doğdun abimmm❤️❤️❤️❤️

@Songül 3 yıl önce

Hayat hep seni istediklerinle olsun inşallah iyikim

@Elminaz 4 yıl önce

Benim ağabeyim yok ama amcamın oğulları var onları abim gibi biliyorum onlar beni için abidende önde.

@Adi Kelebek 4 yıl önce

Gelse affetmem diyorsun ama adını duyunca gözlerin doluyor…

@ZehraAKBAS61 4 yıl önce

İyi ki abilerim var❤❤

@Ali 6 yıl önce

Benim de iyi ki abim var.

@Güz yagmuru??? 6 yıl önce

İyi ki var abimler aynen benim de abim var.

@zehra 5 yıl önce

Benim de güzel abim var.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız