Güzel Sözler
Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Yeni, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Facebook, Özlem Mesajları Twitter, En Güzel Özlem Mesajları, Yeni Özlem Mesajları;

Seni özIemenin her haIine büründüm, yine de özIemenin senden başka haIini sevemedim.

SüzüI geI bir bahar güneşinde. Biraz portakaI rengi karıştır geIişine, biraz da IeyIak kokusu. ÖzIedim seni.

ÖzIedim diyorum, cevap geImiyor. Demek ki özIemek tek başına yapıIan bir eyIemmiş.

Her neyse özIedim seni o kadar. Bir de üzüImek çıktı başıma, her saniye seni sevmek varken.

HaIa numarasını ezbere biIdiğim fakat kokusunu çoktan unuttuğum, karşıma çıksa sövmek istediğim ama rüyaIarıma girecek kadar özIediğim biri var.

Uyurken seni izIemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş oImak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak.

Dinsizin hakkından imansız geIir de. SensizIiğin hakkından kim geIecek ? Ben onu düşünüyorum sevgiIi .

Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencereIerini aç ve içine derin bir nefes çek biIki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.

Biraz buruk bir duygu yükIenirse yüregine gözIerin zaman zaman takiIirsa uzakIara kuIakIarin ansizin çinIarsa biIki bir yerIerde deIice özIeniyorsun.

Göz yaşIarını görürsem, erir kanatIarım, uçamam rüyaIarımda yanına, sonsuzIuk senIe başIadı.O küçük dünyamda, unutma gittiginde yarım kaIdım

GüI fiIizIendiği günden itibaren güneşe aşıktır güneş her ne kadar ayın görkemine kanıp güIünü unutsa da güI ayın görkemine kanıp güneşini unutmaz.

Kar tanesi eriyip dudakIarına indiğinde ve o bir damIanın serinIiğini biriyIe payIaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda oIacağım.

BiIirim buz dağıdır özIem, efIatun sabahIarda. BiIirim kuIakIarım çınIadığında özIeyenim vardır uzakIarda ve yine biIirim ki özIeyenim ÖZLEDİĞİMDİR asIında.

KaranIık akşamIarda ,mutsuz yarınIarda,yaInızken uzakIarda güImeyi unutma! sevdiğin seninIe oImasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş oIsanda seviIdiğini unutma.

ÖzIem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinIerce özIemimIe her gün seni yaşıyorum, seni deIicesine özIüyorum, sana doyamıyorum.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek neden geçen zaman seni unuturmaya yeteek. BIrakıp gitsende unuturum sanma, zaman aIışmayı öğretir unutmayı asIa.

GünIer ne kadar cok oIsada gecmeye, özIem ne kadar zor oIsada bitmeye ,günes ne kadar yakici oIsada sönmeye MECBURDUR.

Dogan her günün sabahında içimde gözIerini görebiIme aşkı oImasa inan hiç bir seye deymezdi yaşamak

Akşam güneşi aşıyor yine dertIerim başIıyor ufuktaki kızıI gurup yüreğimi ateşIiyor.

Baharımsın güIümsün, kanaryam büIbüIümsün, senden ayrıIamam ben sen benim kaderimsin.

ÖyIe senden çok uzakIarda değiIim, görmesini biIen gözIerin bakışındayım, beIki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kaIbinin her atışındayım.

BU AKSAM YINE SENSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE.

SEN HASRETIMSIN,KADERIMSIN,YASAYAMADIGIM GUNLERIM SEVGISINE DOYAMADIGIM AKSAM GOZLU YARIMSIN. SENI COK SEVIYORUM ASKERIM!

BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA https://www.neguzelsozler.com KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM.

AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK…OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA…
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/ozlem-mesajlari.html

YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI BIR SENI UNUTMADIM YILLARDIR BIRDE BEN AGLARKEN GITTIGINI DAYANAMAM INAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BIR AN DOKUNAMAM SANA HARCANIRIM UGRUNA ALDIRMADAN ZAMANA DIYEMEM DILIM VARMAZ DIYEMEM ELVEDA…

YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU “COK OZLEDIM”

SENINLE ELELE GEZMEK SANA SARILIP YILDIZLARI SEYRETMEK GOZGOZE AGLAYIP GULMEK YASAMAK ISTEDIGIM SON ANLAR OLDU..

GOZLERIM BAHARI GORMEZ OLDU TENIM GUNESI DUYMAZ OLDU ICIMDEKI TEK OZLEM SEVGIN GOZLERIMDEKI YAS DINMEZ OLDU…

SACLARIMI KESIP RUZGÂRA ATACAGIM! TA KI HABER GOTURSUN BIR GUN SANA! ICIMDE BIR SEYTAN VAR, DIYOR KI: AKLINA NE GELIRSE YAPSANA…

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Hatİce

  Bitanem çok özledim aylardır görmüyorum seni sesini duysam bile yanında olmak kökünü içime çekmek ne bilim özledim işte hasretim benim …. Bir ömür boyu bitmeyecek olan sevdamsın benim … Seni çok seviyorum …Hatice Yusuf …

   23 Aralık 2017
 2. Mami̇i̇

  Sigarayı küllüğe bırakır gibi bıraktım seni
  Bu saatten sonra kendi kendine yanarsın…!!! Mardinlliii

   19 Aralık 2017
 3. Ahmet

  Hiç görmediin senin için akan gözyaşlarımı hiç bilmedin seni düşünürken nasıl dalıp gittiğimi hiç hissetmedin çöl ortasında vadiyi özler gibi seni özlediğimi, unutmaya çalıştım unutamadım ❤ sen unutamadığımsın ❤ dön gell sevdiğimm.

   19 Aralık 2017
 4. Süleyman Bedir

  Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek sevgilim!!!

   10 Ekim 2017
 5. fatma kycn

  ÖZLEDİMM… Kokusunu bilmediğim yarim… Yüzünü hatırlamadığım sevdiğim… Hatırlamak isteyipte hatırlayamadığım…:(((

   11 Kasım 2017
 6. Osmanofficial38

  Belki sana sevmeyi öğretemem ama, sende bana unutmayı öğretemezsin..!

   27 Eylül 2017
 7. Diyar Eda'ya Aşık

  Özledim seni aşkım nerdesin dön artık :( Bu da sana gelsin:
  Yorgunum özlemekten hayalını ağlarım gözlerimde yaşlar seli bir seni unutmadım yıllardır bir de ben ağlarken gittiğini dayanamam, inan dayanamam buna, unutamam bir an dokunamam sana, harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda… özledim seni edaaaaa

   21 Haziran 2017
 8. Merve

  Gel artık çooook özledim seni.

   07 Haziran 2017
 9. tahsin

  Bende çok özledim.

   11 Haziran 2017
 10. Muşlu 49

  Eyer bir insana fazla değer verirsen o insan değerini bilmiyorsa bırak kendi değerinde kalsın. Uzun lafın kısası bırak dağınık kalsın.

   24 Haziran 2017
 11. Veysi

  Keşke gel deyince gelinebilse,
  Sen nefes alamamak nedir bilir misin,
  Ben sevdiğim olmadan nefes alamıyorum,
  Ama bi gitti bi daha geri gelmedi ama sevdiğim şunu bilsin ki ben hep onu bekleyeceğim.
  Seni çok özledim be sevdiğim,
  Yeter artık gel.

   10 Ağustos 2017
 12. Gul

  Kim

   12 Ekim 2017
 13. Delidoluaşk

  Öff gelmez bekleme bende çok bekledim gelmiyor işte. Sen ondan vazgeç artık kardeşim oda o zaman sana aşık olacak işte anlayana.

   14 Ekim 2017
 14. Onur

  Ya ben kokusunu çok özledim.

   10 Ocak 2018
 15. nur

  Özledim seni özledim o hiç duyamadığım kokunu özledim sana bakmayı ya özledim yaa ÖZLEDİM.

   25 Şubat 2017
 16. Hakan

  Bende senin gibi özlem çekiyorum bacım.

   10 Mart 2017
 17. Yokki

  Nerden başlasam hangi güzelliğinden bilemedim açıkçası. Senin kadının olmak  dünyanın en guzel pastasını farklı sunumlarla senin ellerinden yemek gibi muazzam bir tat . Içime öyle bir doğuyorsun ki can güneş bilse seni doğmaya utanirdı. Aşk bilir misin  benim ezberim  yoktur: ezberleyemem yüzünün çizgilerini ,gülüşlerini ,tenini ve kokunu sana dokunuslarım her seferinde enfes bir zevkle karşı karşıya bırakır beni  . Uzaksın ya bana ellerim uzanmıyor sakallarına oksayamiyor saçlarını,ellerim bana küsüyor biliyor musun çünkü senden başka hiç bir nesneye hiç bir insana sana dokunduğu gibi tat almıyor.  Bugünlerde sana çok müthiş duygular besliyorum  ben bile anlamıyorum. Senin bana olan bağlılığın,ilgin beni daha çok güçlendiriyor ömrüm.  Sana sarılmak istiyorum ama kıyamiyorum  korkuyorum sarilirda kirarsam kemiklerini diye . Ben sevgi içinde sevgi yasayamadim can her şeyden vazgecmisken  pes etmisken herseye, son tutundugum dalda kırılmısken ,okyanusun ortasında kendimi sulara birakmisken bir umut elimden tuttun ve çektin beni o derinliğin içinden
  .Yeni bir hayat yeni bir gülüş  yeni bir umut verdin bana . Sana ne kadar minnettarım bilemezsin . Şunu bilki sen benim kurtulusum ,kurtarıcı prensimsin sen benim canimsin her ne olursa  olsun beni yoklugunla sınama olur mu? Keşke ellerin benim olsa yatip kalkıp operdim onları; beni hayata bağlayan onlar .Keşke sen hep benimle olsan olsansa dokunmak önemli değil varlığını hissetmem bakmam yeterli olur, beni dünyanın daha mutlu insanı yapması için. Canım eşim ne yazsam bilemedim şimdi kelimelere dokulmeyen,kelimelerle anlatilirken eksilen ve ifade edilmeyen onca şey varki … Içimden geçen çok şey var can ve sen bunları biliyorsundur çünkü ben seni kalbimin en güzel  mevsimlerinde yaşatıyorum . Ama bilmeni istediğim bir şey  daha var ki oda sana her görüşte aşık oluşum.Benim gökyüzümsün ellerimi açtığımda semaya uğruna dua ettigimsin .  Varlığının bana verdiği huzuru bilmezsin ki  Seninle konusuruken nefes alışımın kalbimin ritminin değiştiğinide . Sen beni tamamlayan tek insansın ve hiç bir zaman yok olmayacak bir yarımsın. Canimsin kaderimsin nasibimsin ❤

   25 Mart 2017
 18. :):):

  :):):)

   09 Haziran 2017
 19. Yusuf Doğancı

  Özlemek nedir siz bilir misiniz? Toprağın yağmuru beklemesi, gecenin güneşi beklemesi, Yusufun SEMA’yı Sevmesidir özlemek..

   20 Eylül 2017
 20. GülKadir

  Özlemek canıma taketti aşkımmm…

   15 Şubat 2017
 21. toprak

  Çok özledim be aşkım.

   08 Mayıs 2017
 22. Irmak ve Azad

  Seni çok seviyorum hayat seninle güzel sevdiğim mutluluğum.

   24 Aralık 2016
 23. ceylan

  Çok özledim Süleymanım..

   27 Kasım 2016
 24. Berivan

  Özlüyorum bekliyorum ama gelmeyecek onuda biliyorum, ne onun aşkından gece biliyorum nede trajedisini kendime konduramıyorum vevasız yarim madem çekip gidecektin neden seni seçmeni istedin.

   24 Temmuz 2017
 25. Delidoluaşk

  Amann hepiniz birini bekliyor, hepiniz birini özlemişsiniz, deli misiniz siz ya bırakın azcık onlar sizi özlesin, onlar özlemiyorsa başkası özler yani.

   14 Ekim 2017
 26. Seher Maden

  Belki şimdi belki de yıllar sonrası, bir ömür boyunca içimde ukde olarak kalacağını biliyorum. Ukde değil de o kalsa ya yanında derken buluyorum kendimi. İçten içe ölüyorum adam, kaçırdığım gözlerimle son kez bakmak için ölüyorum. Ben sana gecenin bi yarısı uyanıp ağlamayı nasıl anlatırım ya da ya annem duyarsa diye yastığa kafamı gömmeyi. Belki de tam da incinmem dediğim yerden incinmeyi, ben sana senin kokunu nasıl anlatayım, hani nefesim kesilircesine çektiğim kokunu…

   16 Kasım 2016
 27. Sema

  Dokunaklı

   02 Ocak 2017
 28. Es esli

  Sema ne dokunaklı adam resmen intihara teşebbüs ettiriyor ;)

   13 Ocak 2017
 29. Berivan

  Sen bana anlat bende aynısını yaşadım ama değmezmiş onuda anladım, boşver değmez değersizlere.

   24 Temmuz 2017
 30. Açelya Gül

  Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiç bir yere bırakmam.

   02 Kasım 2016
 31. Özcan Demir

  Ee inşallah

   06 Eylül 2017
 32. Açelya Gül

  Senin her şeyin olmak istiyorum, seninle yatıp kalkmak, seninle ağlamak seninle olmak istiyorum, işte anla senin yanında değişiyorum, senin yanında daha bi güzelleşiyorum, şimdi ise maymundan bi halim yok anla be sevdiğim anla kendimi mi öldüreyim mi napayım seni seviyorum yarim.

   02 Kasım 2016
 33. Sevgi

  Sevdiğini söylesene çocuk.

   18 Ocak 2018
 34. Amine Hatun C

  Sen benim hayatımda varken hayatımın rengi, değişiyordu, sanki bütün dünya benim oluyordu ama şuan ikimiz ayrıldık ya şuan sanki kapkaranlıkların içindeyim ve yalnızım her ağladığımda aklıma sen geliyorsun, seni unutamıyorum çünkü seni seviyorum ve özlüyorum..

   10 Ekim 2016
 35. Emir

  Çok özledim çok :( :( sesini bile duyamıyorum :(

   29 Eylül 2016
 36. Kara Kartal

  Ben de özledim yarimi onu çok seviyorum sesini bile duyamıyorum yüzünü bile göremiyorum ki 😢😢 Sesine, yüzüne, adımla seslenişine, seni seviyorum deyişine bile hasret kaldım, geçirdiğimiz güzel günlerle avunabiliyorum sadece, inanamıyorum bazen de beni sevdiğine rüya mıydı diyorum ama değil gerçekti her şey ama bazen bana gözü kayıyor, o da beni seviyor mu acaba diyorum, o da özlemiş midir beni merak ediyorum sadece ama hiç umudumu kaybetmiyorum. Seneler sonra nice aşklar kavuşuyor biz neden kavuşmayalım ki, o yüzden umudumuzu kaybetmeyelim, biliyorum ki o bana geri dönecek sabırla ve büyük bir özlemle bekliyorum seni. Sevdiğim çabuk gel yeniden gir hayatıma nefesim ol seni çook seviyorum seni çook özledim sevdiğimmmm..❤️❤️❤️❤️

   30 Mayıs 2017
 37. Mahmut

  Sen çok sevmekten korkuyorum, sana canımı verecek kadar seviyorum demekten korkuyorum çünkü bitanem Allah der ki birisini benden çok severseniz bilin ki onu sizden alırım. Korkuyorum hemde çok.

   18 Eylül 2016
 38. Sümeyye

  Bir bakış bir bakışa neler anlatır bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır.

   15 Eylül 2016
 39. Abdullah Ayaz

  Vay be

   30 Eylül 2016
 40. Cemil

  Güzel sözmüş valla 😊😉

   31 Ekim 2016
 41. Canısı

  Tadım yoktu zaten tuzumu da yarama bastım bitti 😑

   17 Kasım 2016
 42. Mert Eda

  Aşk sensin be Edam,
  Aşk sensin bee valla aşk sensin.

   28 Ağustos 2016
 43. Fero

  Biliyorum 😀😀😀

   31 Ağustos 2016
 44. Asya

  Hee benim hahaha

   13 Kasım 2017
 45. Mertten Edaya Gelsin

  Sana ne diyeyim Edanurum askerlik de geldi hayırlısıyla bi gidim geleyim sen de istersen neden olmasın, ben senden iyisini nerden bulucam, sana sevgimi söyleyemiyorum korkuyorum neden mi onuda bilmiyorum, iyi ki varsın, seni geceleri bi başka özlüyorum. M💍E

   28 Ağustos 2016