Güzel Sözler
Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Yeni, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Facebook, Özlem Mesajları Twitter, En Güzel Özlem Mesajları, Yeni Özlem Mesajları;

Seni özIemenin her haIine büründüm, yine de özIemenin senden başka haIini sevemedim.

SüzüI geI bir bahar güneşinde. Biraz portakaI rengi karıştır geIişine, biraz da IeyIak kokusu. ÖzIedim seni.

ÖzIedim diyorum, cevap geImiyor. Demek ki özIemek tek başına yapıIan bir eyIemmiş.

Her neyse özIedim seni o kadar. Bir de üzüImek çıktı başıma, her saniye seni sevmek varken.

HaIa numarasını ezbere biIdiğim fakat kokusunu çoktan unuttuğum, karşıma çıksa sövmek istediğim ama rüyaIarıma girecek kadar özIediğim biri var.

Uyurken seni izIemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş oImak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak.

Dinsizin hakkından imansız geIir de. SensizIiğin hakkından kim geIecek ? Ben onu düşünüyorum sevgiIi .

Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencereIerini aç ve içine derin bir nefes çek biIki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.

Biraz buruk bir duygu yükIenirse yüregine gözIerin zaman zaman takiIirsa uzakIara kuIakIarin ansizin çinIarsa biIki bir yerIerde deIice özIeniyorsun.

Göz yaşIarını görürsem, erir kanatIarım, uçamam rüyaIarımda yanına, sonsuzIuk senIe başIadı.O küçük dünyamda, unutma gittiginde yarım kaIdım

GüI fiIizIendiği günden itibaren güneşe aşıktır güneş her ne kadar ayın görkemine kanıp güIünü unutsa da güI ayın görkemine kanıp güneşini unutmaz.

Kar tanesi eriyip dudakIarına indiğinde ve o bir damIanın serinIiğini biriyIe payIaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda oIacağım.

BiIirim buz dağıdır özIem, efIatun sabahIarda. BiIirim kuIakIarım çınIadığında özIeyenim vardır uzakIarda ve yine biIirim ki özIeyenim ÖZLEDİĞİMDİR asIında.

KaranIık akşamIarda ,mutsuz yarınIarda,yaInızken uzakIarda güImeyi unutma! sevdiğin seninIe oImasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş oIsanda seviIdiğini unutma.

ÖzIem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinIerce özIemimIe her gün seni yaşıyorum, seni deIicesine özIüyorum, sana doyamıyorum.
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/ozlem-mesajlari.html

Ne seni unutturacak https://www.neguzelsozler.com kadar zaman geçecek neden geçen zaman seni unuturmaya yeteek. BIrakıp gitsende unuturum sanma, zaman aIışmayı öğretir unutmayı asIa.

GünIer ne kadar cok oIsada gecmeye, özIem ne kadar zor oIsada bitmeye ,günes ne kadar yakici oIsada sönmeye MECBURDUR.

Dogan her günün sabahında içimde gözIerini görebiIme aşkı oImasa inan hiç bir seye deymezdi yaşamak

Akşam güneşi aşıyor yine dertIerim başIıyor ufuktaki kızıI gurup yüreğimi ateşIiyor.

Baharımsın güIümsün, kanaryam büIbüIümsün, senden ayrıIamam ben sen benim kaderimsin.

ÖyIe senden çok uzakIarda değiIim, görmesini biIen gözIerin bakışındayım, beIki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kaIbinin her atışındayım.

BU AKSAM YINE SENSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE.

SEN HASRETIMSIN,KADERIMSIN,YASAYAMADIGIM GUNLERIM SEVGISINE DOYAMADIGIM AKSAM GOZLU YARIMSIN. SENI COK SEVIYORUM ASKERIM!

BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM.

AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK…OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA…

YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI BIR SENI UNUTMADIM YILLARDIR BIRDE BEN AGLARKEN GITTIGINI DAYANAMAM INAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BIR AN DOKUNAMAM SANA HARCANIRIM UGRUNA ALDIRMADAN ZAMANA DIYEMEM DILIM VARMAZ DIYEMEM ELVEDA…

YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU “COK OZLEDIM”

SENINLE ELELE GEZMEK SANA SARILIP YILDIZLARI SEYRETMEK GOZGOZE AGLAYIP GULMEK YASAMAK ISTEDIGIM SON ANLAR OLDU..

GOZLERIM BAHARI GORMEZ OLDU TENIM GUNESI DUYMAZ OLDU ICIMDEKI TEK OZLEM SEVGIN GOZLERIMDEKI YAS DINMEZ OLDU…

SACLARIMI KESIP RUZGÂRA ATACAGIM! TA KI HABER GOTURSUN BIR GUN SANA! ICIMDE BIR SEYTAN VAR, DIYOR KI: AKLINA NE GELIRSE YAPSANA…

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. nur

  Özledim seni özledim o hiç duyamadığım kokunu özledim sana bakmayı ya özledim yaa ÖZLEDİM.

   25 Şubat 2017
 2. Hakan

  Bende senin gibi özlem çekiyorum bacım.

   10 Mart 2017
 3. Yokki

  Nerden başlasam hangi güzelliğinden bilemedim açıkçası. Senin kadının olmak  dünyanın en guzel pastasını farklı sunumlarla senin ellerinden yemek gibi muazzam bir tat . Içime öyle bir doğuyorsun ki can güneş bilse seni doğmaya utanirdı. Aşk bilir misin  benim ezberim  yoktur: ezberleyemem yüzünün çizgilerini ,gülüşlerini ,tenini ve kokunu sana dokunuslarım her seferinde enfes bir zevkle karşı karşıya bırakır beni  . Uzaksın ya bana ellerim uzanmıyor sakallarına oksayamiyor saçlarını,ellerim bana küsüyor biliyor musun çünkü senden başka hiç bir nesneye hiç bir insana sana dokunduğu gibi tat almıyor.  Bugünlerde sana çok müthiş duygular besliyorum  ben bile anlamıyorum. Senin bana olan bağlılığın,ilgin beni daha çok güçlendiriyor ömrüm.  Sana sarılmak istiyorum ama kıyamiyorum  korkuyorum sarilirda kirarsam kemiklerini diye . Ben sevgi içinde sevgi yasayamadim can her şeyden vazgecmisken  pes etmisken herseye, son tutundugum dalda kırılmısken ,okyanusun ortasında kendimi sulara birakmisken bir umut elimden tuttun ve çektin beni o derinliğin içinden
  .Yeni bir hayat yeni bir gülüş  yeni bir umut verdin bana . Sana ne kadar minnettarım bilemezsin . Şunu bilki sen benim kurtulusum ,kurtarıcı prensimsin sen benim canimsin her ne olursa  olsun beni yoklugunla sınama olur mu? Keşke ellerin benim olsa yatip kalkıp operdim onları; beni hayata bağlayan onlar .Keşke sen hep benimle olsan olsansa dokunmak önemli değil varlığını hissetmem bakmam yeterli olur, beni dünyanın daha mutlu insanı yapması için. Canım eşim ne yazsam bilemedim şimdi kelimelere dokulmeyen,kelimelerle anlatilirken eksilen ve ifade edilmeyen onca şey varki … Içimden geçen çok şey var can ve sen bunları biliyorsundur çünkü ben seni kalbimin en güzel  mevsimlerinde yaşatıyorum . Ama bilmeni istediğim bir şey  daha var ki oda sana her görüşte aşık oluşum.Benim gökyüzümsün ellerimi açtığımda semaya uğruna dua ettigimsin .  Varlığının bana verdiği huzuru bilmezsin ki  Seninle konusuruken nefes alışımın kalbimin ritminin değiştiğinide . Sen beni tamamlayan tek insansın ve hiç bir zaman yok olmayacak bir yarımsın. Canimsin kaderimsin nasibimsin ❤

   25 Mart 2017
 4. GülKadir

  Özlemek canıma taketti aşkımmm…

   15 Şubat 2017
 5. Irmak ve Azad

  Seni çok seviyorum hayat seninle güzel sevdiğim mutluluğum.

   24 Aralık 2016
 6. ceylan

  Çok özledim Süleymanım..

   27 Kasım 2016
 7. Seher Maden

  Belki şimdi belki de yıllar sonrası, bir ömür boyunca içimde ukde olarak kalacağını biliyorum. Ukde değil de o kalsa ya yanında derken buluyorum kendimi. İçten içe ölüyorum adam, kaçırdığım gözlerimle son kez bakmak için ölüyorum. Ben sana gecenin bi yarısı uyanıp ağlamayı nasıl anlatırım ya da ya annem duyarsa diye yastığa kafamı gömmeyi. Belki de tam da incinmem dediğim yerden incinmeyi, ben sana senin kokunu nasıl anlatayım, hani nefesim kesilircesine çektiğim kokunu…

   16 Kasım 2016
 8. Sema

  Dokunaklı

   02 Ocak 2017
 9. Es esli

  Sema ne dokunaklı adam resmen intihara teşebbüs ettiriyor ;)

   13 Ocak 2017
 10. Açelya Gül

  Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiç bir yere bırakmam.

   02 Kasım 2016
 11. Açelya Gül

  Senin her şeyin olmak istiyorum, seninle yatıp kalkmak, seninle ağlamak seninle olmak istiyorum, işte anla senin yanında değişiyorum, senin yanında daha bi güzelleşiyorum, şimdi ise maymundan bi halim yok anla be sevdiğim anla kendimi mi öldüreyim mi napayım seni seviyorum yarim.

   02 Kasım 2016
 12. Amine Hatun C

  Sen benim hayatımda varken hayatımın rengi, değişiyordu, sanki bütün dünya benim oluyordu ama şuan ikimiz ayrıldık ya şuan sanki kapkaranlıkların içindeyim ve yalnızım her ağladığımda aklıma sen geliyorsun, seni unutamıyorum çünkü seni seviyorum ve özlüyorum..

   10 Ekim 2016
 13. Emir

  Çok özledim çok :( :( sesini bile duyamıyorum :(

   29 Eylül 2016
 14. Mahmut

  Sen çok sevmekten korkuyorum, sana canımı verecek kadar seviyorum demekten korkuyorum çünkü bitanem Allah der ki birisini benden çok severseniz bilin ki onu sizden alırım. Korkuyorum hemde çok.

   18 Eylül 2016
 15. Sümeyye

  Bir bakış bir bakışa neler anlatır bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır.

   15 Eylül 2016
 16. Abdullah Ayaz

  Vay be

   30 Eylül 2016
 17. Cemil

  Güzel sözmüş valla 😊😉

   31 Ekim 2016
 18. Canısı

  Tadım yoktu zaten tuzumu da yarama bastım bitti 😑

   17 Kasım 2016
 19. Mert Eda

  Aşk sensin be Edam,
  Aşk sensin bee valla aşk sensin.

   28 Ağustos 2016
 20. Fero

  Biliyorum 😀😀😀

   31 Ağustos 2016
 21. Mertten Edaya Gelsin

  Sana ne diyeyim Edanurum askerlik de geldi hayırlısıyla bi gidim geleyim sen de istersen neden olmasın, ben senden iyisini nerden bulucam, sana sevgimi söyleyemiyorum korkuyorum neden mi onuda bilmiyorum, iyi ki varsın, seni geceleri bi başka özlüyorum. M💍E

   28 Ağustos 2016
 22. Özlem

  Özlemek nedir ben çok iyi biliyorum, asker yolu gözlüyorum, çok özlüyorum, sesini duyunca yüreğim sızlıyor, çıkmıyor aklımdan, konuşamadığımız zamanlar oluyor, o kadar zoruna gidiyor ki!!!

   18 Ağustos 2016
 23. Hilal

  Bende asker yolu gözlüyorum çok zor onu görmeye o kadar çok ihtiyacım var ki anlatamam. Allah sana da sabır versin.

   03 Ekim 2016
 24. Adnan

  Ben de çok özlüyorum.

   15 Şubat 2017
 25. Gülkadir

  Ben de askerimi bekliyorum.

   15 Şubat 2017
 26. Kuaförüm Aykut

  Sana öldü dediler inanmadım mezarına götürdüler. Uyanda kalk sevdiğim seni nasıl gömdüler…

   13 Ağustos 2016
 27. Görkem Çabuk

  Özlem ile bekliyorum be sevgili…
  Beraber güleceğimiz o mutlu günleri..

   07 Ağustos 2016
 28. Selma Göktaş

  Özlemek inan yaşamaktan zor. Yeri göğü inletsem sesimi duyarmısın ki??
  (Kemal 😜😍😍😘😘😘)

   01 Ağustos 2016
 29. Dudu

  Özlemekten en iyi ben anlarım arkadaşlar, çünkü nişanlım askerde her gün konuşuyoruz ama yetmiyor yanımda olmayınca.

   02 Ağustos 2016
 30. Mehid

  Ne güzel nişanlısın kavuşmuşsunuz.

   27 Aralık 2016
 31. Melike

  Öyle çok özledim ki sesini mimiklerini gözlerimin içine bakışını. Gittikçe daha da zor oluyor bu özlem.

   26 Temmuz 2016
 32. Memet

  Melike çok güzeldi ;))

   19 Ağustos 2016
 33. Cony

  Özlem de kim?

   05 Aralık 2016
 34. Merve

  Kardeşim bende nişanlıyım sen 1 sene beklemişsin askerini, 2 senedir çekiyorum o özlem hasretini, her şeyini özlüyor insan, konuşmasını, sarılmasını, en çokta kokusunu özlüyor..

   06 Şubat 2017
 35. Hasan

  Sensiz yaşamak zor gelir bu hayatta,
  Sevdamı tek başına yarı yolda bırakma,
  Kalbim mutlu olmak istiyor bu zalim dünyada,
  Seni bırakmayacağım sakın bunu unutma..
  SENİ SEVİYORUM BİDİĞİM..

   13 Temmuz 2016
 36. Ramazan Tapan

  Gözlerim hayalinle kapansın geceye, özleyeceğim bir tane aşkımsın, yüreğimde Leyla Mecnun gibi sevdamsın, kalbimin içinden yüreğimden SEVDİĞİM. tek aşkımsın sen birtanem. Seni her şeyden çok seviyorum canım aşkım…

   29 Eylül 2016
 37. Hanife Mahmud

  Sadece Susarak özlüyorum; içime ataaa ata ölüyorum. Sevdiğim sonsuza kadar uzaklaşıp gitti benden. Her gün her saniye her dakika özlüyorum. Yaşayan anlar beni. Allah kimseye aşk acısı yaşatmasın. Aşk can yakıcı ve beden eriticidir diyor Hz. Yusuf. Canım çok yandı bedenim eriyip gidiyor.

   07 Temmuz 2016
 38. Sevcan

  Çok özledim sevdiğim, sensizlik gece olunca daha çok yakıyor canımı, yatağa sensiz girmek sensiz gözlerimi kapatıp sensiz bi güne açmak o kadar zor ki, nefesini, sıcaklığını, kokunu çok özledim askerim. Yavrularım bile dayanamıyor sensizliğe, hayırlısıyla bitseydi şu hasretlik bitanem canım eşim hayat arkadaşım sonsuzum.

   05 Mart 2017