Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

26 Mart 2013 21:15

Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Yeni, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Facebook, Özlem Mesajları Twitter, En Güzel Özlem Mesajları, Yeni Özlem Mesajları;

Seni özIemenin her haIine büründüm, yine de özIemenin senden başka haIini sevemedim.

SüzüI geI bir bahar güneşinde. Biraz portakaI rengi karıştır geIişine, biraz da IeyIak kokusu. ÖzIedim seni.

ÖzIedim diyorum, cevap geImiyor. Demek ki özIemek tek başına yapıIan bir eyIemmiş.

sponsorlu bağlantılar

Her neyse özIedim seni o kadar. Bir de üzüImek çıktı başıma, her saniye seni sevmek varken.

HaIa numarasını ezbere biIdiğim fakat kokusunu çoktan unuttuğum, karşıma çıksa sövmek istediğim ama rüyaIarıma girecek kadar özIediğim biri var.

Uyurken seni izIemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş oImak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak.

Dinsizin hakkından imansız geIir de. SensizIiğin hakkından kim geIecek ? Ben onu düşünüyorum sevgiIi .

Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencereIerini aç ve içine derin bir nefes çek biIki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.

Biraz buruk bir duygu yükIenirse yüregine gözIerin zaman zaman takiIirsa uzakIara kuIakIarin ansizin çinIarsa biIki bir yerIerde deIice özIeniyorsun.

Göz yaşIarını görürsem, erir kanatIarım, uçamam rüyaIarımda yanına, sonsuzIuk senIe başIadı.O küçük dünyamda, unutma gittiginde yarım kaIdım

GüI fiIizIendiği günden itibaren güneşe aşıktır güneş her ne kadar ayın görkemine kanıp güIünü unutsa da güI ayın görkemine kanıp güneşini unutmaz.

Kar tanesi eriyip dudakIarına indiğinde ve o bir damIanın serinIiğini biriyIe payIaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda oIacağım.

BiIirim buz dağıdır özIem, efIatun sabahIarda. BiIirim kuIakIarım çınIadığında özIeyenim vardır uzakIarda ve yine biIirim ki özIeyenim ÖZLEDİĞİMDİR asIında.

KaranIık akşamIarda ,mutsuz yarınIarda,yaInızken uzakIarda güImeyi unutma! sevdiğin seninIe oImasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş oIsanda seviIdiğini unutma.

ÖzIem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinIerce özIemimIe her gün seni yaşıyorum, seni deIicesine özIüyorum, sana doyamıyorum.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek neden geçen zaman seni unuturmaya yeteek. BIrakıp gitsende unuturum sanma, zaman aIışmayı öğretir unutmayı asIa.

GünIer ne kadar cok oIsada gecmeye, özIem ne kadar zor oIsada bitmeye ,günes ne kadar yakici oIsada sönmeye MECBURDUR.

Dogan her günün sabahında içimde gözIerini görebiIme aşkı oImasa inan hiç bir seye deymezdi yaşamak

Akşam güneşi aşıyor yine dertIerim başIıyor ufuktaki kızıI gurup yüreğimi ateşIiyor.

Baharımsın güIümsün, kanaryam büIbüIümsün, senden ayrıIamam ben sen benim kaderimsin.

ÖyIe senden çok uzakIarda değiIim, görmesini biIen gözIerin bakışındayım, beIki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kaIbinin her atışındayım.

BU AKSAM YINE SENSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE.

SEN HASRETIMSIN,KADERIMSIN,YASAYAMADIGIM GUNLERIM SEVGISINE DOYAMADIGIM AKSAM GOZLU YARIMSIN. SENI COK SEVIYORUM ASKERIM!

BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM.

AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK…OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA…

YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI BIR SENI UNUTMADIM YILLARDIR BIRDE BEN AGLARKEN GITTIGINI DAYANAMAM INAN DAYANAMAM BUNA UNUTAMAM BIR AN DOKUNAMAM SANA HARCANIRIM UGRUNA ALDIRMADAN ZAMANA DIYEMEM DILIM VARMAZ DIYEMEM ELVEDA…

YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU “COK OZLEDIM”

SENINLE ELELE GEZMEK SANA SARILIP YILDIZLARI SEYRETMEK GOZGOZE AGLAYIP GULMEK YASAMAK ISTEDIGIM SON ANLAR OLDU..

GOZLERIM BAHARI GORMEZ OLDU TENIM GUNESI DUYMAZ OLDU ICIMDEKI TEK OZLEM SEVGIN GOZLERIMDEKI YAS DINMEZ OLDU…

SACLARIMI KESIP RUZGÂRA ATACAGIM! TA KI HABER GOTURSUN BIR GUN SANA! ICIMDE BIR SEYTAN VAR, DIYOR KI: AKLINA NE GELIRSE YAPSANA…

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
SÖZLER (35)
Ziyaretçi
 1. Genc Genc

  Prenses seni özledim demek yetmiyor bana öyle içten öyle yürekten özledim ki seni ben bunları söylerken bile gözlerim yaşarıyor

 2. Ziyaretçi Güz yagmuru 🍁🍁🍁

  Yazık günah değil mi kendini bu kadar yıpratıp üzdüğüne gencecik daha delikanlısın pırlanta gibi bi çocuksun günah filmi gözünden akıp giden o yaşlara unutma ki bize verilen bu göz yaşları bile emanet bu can bu beden bu nefes alıp verişimiz her şey Allahın bize vermiş olduğu bi emanet, bizler onun emanetine sahip çıkmak gerekirken, böyle şeyler yüzünden harcayıp gittik ama artık yok yeter bi yerden sora insan şilkelenip kendisine gelince her şeyi daha iyi anlıyor ömrünü aradığın yıllarını verdiğin sevdiğin seni değil bi başkasını sevmiş seni ise sadece kandırıp oyalamıs, şimdi ise onlar güllük gülistanlıkken bizler niye acı çekelim. Esmer çocuk yapma kıymetini bil bu yılların zamanın saniyelerin çünki hiç birimiz hiç kimse bi daha gelmeyecek dünyaya. Herkes birgün toprak olacak ama o vakte kadar da hayatını düzene koyup mutlu olucak. Ya sana kız mı yok ben inanıyorum birgün seni çok seven bir insan bulacak ve o zaman işte çok mutlu olucaksın bu sözümü de hatırlayacaksın unutmayacaksın şimdi silkelen kendine gel 🙏👍

 3. Genc Genc

  Beni düşündüğün için sağol Yagmur

 4. Ziyaretçi Güz yagmuru 🍁🍁🍁

  Ben kendim gibi yüreği kalbi güzel insanları Düşünürüm hep çunki rahmetli annem ve babannemden öyle gördüm. Ben esmer çocuk yani üzgün nerde insan görsem tanırım yada tanımıyım derdini paylaşmak sormak isterim elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim, çunki yapım böyle olduğu için bide beni mutlu ediyor rica ederim ne demek iyi ol her şeye herkese seni üzenlere karşı inat dimdik dur ve en önemli güçlü ol gül her şeye inat gerekirse seni üzenleri gördüğün yerde gül geç gül geç ki nasıl dimdik durduğunu hayata, onları önemsemediğini ve sadece boş bi insan olduklarını görmeleri için gül geç, sen gül geç ki onlar da kendileri dev aynasında görmekten vaz geçsin güzel yürekli pırlanta kalpli insan.🙏

 5. Ziyaretçi Güz yagmuru 🍁🍁🍁

  Hadi şimdi gül bakalım hemde kahkaha atarak gül ve artık kendine bir söz ver bir daha asla kendimi üzmeyeceğim de ondan sora mutlu bir sayfa aç tamam mı 🙏😉😄 ne demişler ne halimiz varsa gülelim hadi sıra sende sen gül ben güldüm 😉😄😂😂😂

 6. 49_korkut 49_korkut

  Akşam güneşi aşıyor yine dertIerim başIıyor ufuktaki kızıI gurup yüreğimi ateşIiyor.

 7. apo_cann apo_cann

  Hiç bilmediğim o kokunu çok özlüyorum..
  :((♥️?♥️

 8. Asker yareni Asker yâreni ❤❤

  Özlemek ölmekten iki harf fazla be askerim ❤?

 9. Yarali.genc Yaralı.genc

  Ey yüce gönüllü yalan! Gerçek hiç sana tercih edilebilecek kadar güzel olmuş mudur?

 10. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Biliyor musun iki gündür o kadar yorgunum ki bedenin o kadar yorgun ki anlatmam sevdiklerini tek tek kaybediyorum dün kuzenimi kaybettim?

 11. Yarali.genc Yaralı.genc

  Üzülmemelisin (güz yağmuru) sonuçta her nefis ölümü tadacaktır burdan böyle yazmak kolay sana illaki zor geliyordur ama ölenle olunmuyor işte.

 12. Ziyaretçi Güz yağmuru ???

  Kuzenimi kaybettim biliyor musun, yeni yıl göremedi benim kuzenim kardeşim göremedi, bu yıl yeni yılı o da gitti bütün sevdiklerin gibi gelde bunu bide benim içime sor yüreğim kanıyor hiç durmadan.?

 13. Ziyaretçi Güz yağmuru ???

  Haklısın ama üzülmemek elde değil ki kardeşim benim ?

 14. Onu hala cok seviyorum Onu hala cok seviyorum

  Hazır aklımdayken şunu da söyleyeyim,
  ??Bir ben daha yok bu dünyada??

 15. Onu hala cok seviyorum Onu hala cok seviyorum

  Bunuda yaz hakim bey umutsuz olan. Bedendir Hayaller değil Bedo Gaziantep.

 16. Onu hala cok seviyorum Onu hala cok seviyorum

  Soğumuş bir yüreği hiçbir özür ısıtamaz!!

 17. 49_korkut 49_korkut

  Zaman ilaç değil bulunmayan bir uyuşturucudur, kullandıkça güzel olursun..!#AGA

 18. Ziyaretçi

  Aynen yalnızlık sadece yalnızlığın adını bilirdim ama insanın başına geldiğinde işte o zaman daha da iyi anlarsın.

 19. 49_korkut 49_korkut

  Haklısın

 20. SENSIZ BEN SENSİZ BEN

  Çok özlüyorum her günüm onun fotolarına bakarak geçiyor ya rüyama girecek kadar özlüyorum rüyamda gördüm onu bugün çok özlediğimi söylüyorum keşke bir daha çıksak diyorum ya abi bana onu soruyorlar yutkunamıyorum şimdi olsa karşımda doya doya sayılırım ben dost dediklerim hep beni sırtımdan bıçakladı artık kimseye güvenemiyorum.?

 21. Ziyaretçi Miray

  Seni anlıyorum çünkü bende onu çok özlüyorum ama ben ne yapsam ona gidemem çünkü geçen 12 şubatta kalp krizinden kaybettim aşkımı ??????????

DAHA FAZLA YÜKLE
  YORUMLAR (222)
  Ziyaretçi
  1. Ziyaretçi Güz yagmuru 🍁🍁🍁

   Son pişmanlık fayda etmez, ne derler geçti Bor’un pazarı sür eşeği Niğde’ye. Sen daha çok özlersin benim sesimi duymayı şimdi kaybol yıkıl karsımdan.!

   2 ay önce
  2. Ziyaretçi Güz yagmuru 🍁🍁🍁

   Sen daha çok özlersin beni benim kokumu.

   2 ay önce
  3. Ziyaretçi Güz yagmuru 🍁🍁🍁

   Seni özlediğimi söylüyor muşsun orda burda, kusura bakma da sen bulunmaz hint kumaşı mısın ki seni özlediğimi söyliyeyim!

   2 ay önce
  4. Ziyaretçi Nur

   Özledim onun kokusunu, bakışını, gülüşünü, sarılışını, özledim bee özledim.

   8 ay önce
  5. Ziyaretçi merve

   Allah kavuştursun inşAllah

   6 ay önce
  6. Ziyaretçi Hatİce

   Bitanem çok özledim aylardır görmüyorum seni sesini duysam bile yanında olmak kökünü içime çekmek ne bilim özledim işte hasretim benim …. Bir ömür boyu bitmeyecek olan sevdamsın benim … Seni çok seviyorum …Hatice Yusuf …

   2 yıl önce
  7. Ziyaretçi Mami̇i̇

   Sigarayı küllüğe bırakır gibi bıraktım seni
   Bu saatten sonra kendi kendine yanarsın…!!! Mardinlliii

   2 yıl önce
  8. Ziyaretçi merve

   Gerçekten seven bırakamaz

   6 ay önce
  9. Ziyaretçi Ahmet

   Hiç görmediin senin için akan gözyaşlarımı hiç bilmedin seni düşünürken nasıl dalıp gittiğimi hiç hissetmedin çöl ortasında vadiyi özler gibi seni özlediğimi, unutmaya çalıştım unutamadım ❤ sen unutamadığımsın ❤ dön gell sevdiğimm.

   2 yıl önce
  10. Ziyaretçi Süleyman Bedir

   Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek sevgilim!!!

   2 yıl önce
  11. Ziyaretçi fatma kycn

   ÖZLEDİMM… Kokusunu bilmediğim yarim… Yüzünü hatırlamadığım sevdiğim… Hatırlamak isteyipte hatırlayamadığım…:(((

   2 yıl önce
  12. 1 yıl önce
  13. Ziyaretçi Osmanofficial38

   Belki sana sevmeyi öğretemem ama, sende bana unutmayı öğretemezsin..!

   2 yıl önce
  14. Ziyaretçi Diyar Eda'ya Aşık

   Özledim seni aşkım nerdesin dön artık :( Bu da sana gelsin:
   Yorgunum özlemekten hayalını ağlarım gözlerimde yaşlar seli bir seni unutmadım yıllardır bir de ben ağlarken gittiğini dayanamam, inan dayanamam buna, unutamam bir an dokunamam sana, harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda… özledim seni edaaaaa

   2 yıl önce
  DAHA FAZLA YÜKLE

   Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız