Sevgiliye Uyku Mesajları

165 yorum

Bu sayfamızda; Sevgiliye Uyku Mesajları, Sevgiliye Uyku Sözleri, Sevgiliye Uyku Mesajları Kısa, Sevgiliye Uyku Mesajları Facebook yer almaktadır.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi Sevgiliye Uyku Mesajları uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar https://www.neguzelsozler.com beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

@Bahar Alkan 3 yıl önce

@ruzgar36
Birde beklemediğin anda bırakmaktır di mi.
Bırakın bu ayakları.
Sorsak hepiniz aşıksınız!!

@ruzgar36 3 yıl önce

Aşk kimseyi beklemediğin bi anda karşına çıkandır.

@ruzgar36 3 yıl önce

Sen haklı selim ben yorgun sadam.

@Koprababa 4 yıl önce

Sustugunda gözlerindeki parıltı
Güldüğünde o yanaklarindaki allağı
Unutamadım be guzelim.

@Koprababa 4 yıl önce

İlkbahar yaz sonbahar kış her bahar aşk ol her yaz gül her kış ısıt beni ☺️☺️

@elis mila10 5 yıl önce

Sеnin kаprislеrini çеkеcеğimе zikir çеkеrim еn аzındаn çеktikçе sеvаp hаnеmе işlеrim.

@oktay 3 yıl önce

Senin ben kaprisin olurum be yiğitim

@Tekkelime 3 yıl önce

Bencede kimsenin nazını çekmeye gerek yok.😉

@elis mila10 5 yıl önce

Kara kalem resim yapmayı seviyorum. çünkü kimin ne renk olduğunu hala çözemedim. Anlayana.

@ugurun sevdalisi IREM 5 yıl önce

Yanına geliyim hiç bişey demeden sarılıyım
İstiyorum sadece kokun içime işlesin
Boynun dudaklarıma değsin
Üstüm başım sen koksun 💕👩‍❤️‍💋‍👩👫

@Kesanliderler 3 yıl önce

Seni rüzgara güneşe yıldızlara anlattım, hepsi benden çok sevdi ama bunu unutma; rüzgar diner, güneş batar, yıldız kayar ama benim sevgim sonsuza denk sürer.🌹

@HATICE???? BERAT ŞAHİN 6 yıl önce

Senin o yorgun gözlerine kurban olduğum sen gecemi aydınlatan tek sevdamsın ne kadar uzak olursan ol ben senin her zaman yani dayım kara sevdam seni çok seviyorum berat aşkım HATICE ?BERAT ??????

@apo_cann 6 yıl önce

Ellerini tutamayacak kadar uzak olsan da bana, seni çok seveceğim kadar yakınsın bana ??

@apo_cann 6 yıl önce

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, CANAN için can olmuş, ey YAR.

@apo_cann 6 yıl önce

Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda, ama hep seninle.

@apo_cann 6 yıl önce

Küçük bir su damlası kadar narin ve güzelsin sevgilim ❤️

@apo_cann 6 yıl önce

Sonunu bilmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin• #SEVDİĞİM

@Güz yağmuru ???? 6 yıl önce

Nerde benim sevgi pıtırcıklarım bakıyım ?????????

@Sevgi 6 yıl önce

Sende bendensin unutkanlık bende başını aldı gidiyor bebeğim hatırlayınca söyle bebeğim ??????♥️

@Güz yağmuru ??? 6 yıl önce

Tamam hoş geldin canım.

@Güz yağmuru ???? 6 yıl önce

Canım sana bir şey diyecektim unuttum son günlerde fazla unutganlıklarım oluyor ?

@Sevgi 6 yıl önce

Buradayız bebeğim ? ????

@Güz yağmuru ???? 6 yıl önce

Nur sevgi yunus sare damla ferman ismail mehmet emre kemal korkut hepinize hayırlı geceler canlarım.?????

11 yanıtı görüntüle
@İrem 7 yıl önce

Çok güzel ne güzel iyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle... İyi uykular tatlım. Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa...

@Kaan 3 yıl önce

Sağol sevgilim

@Ykptnr 7 yıl önce

Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle..... iyi uykular tatlım.

@Eyupderin 7 yıl önce

Allahım sen biliyorsun ne kadar sevdiğimi sonu iyimi gider kötümü bilmiyorum ama bize hayırlısını ver... AMiN.

@Ali 6 yıl önce

Amin gardas

@Merve 7 yıl önce

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız