Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye Uyku Mesajları

25 Ekim 2016 22:40

Bu sayfamızda; Sevgiliye Uyku Mesajları, Sevgiliye Uyku Sözleri, Sevgiliye Uyku Mesajları Kısa, Sevgiliye Uyku Mesajları Facebook yer almaktadır.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

sponsorlu bağlantılar

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

sponsorlu bağlantılar

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (19)
Ziyaretçi
 1. elis mila10 elis mila10

  Sеnin kаprislеrini çеkеcеğimе zikir çеkеrim еn аzındаn çеktikçе sеvаp hаnеmе işlеrim.

  1 yıl önce
 2. elis mila10 elis mila10

  Kara kalem resim yapmayı seviyorum. çünkü kimin ne renk olduğunu hala çözemedim. Anlayana.

  1 yıl önce
 3. ugurun sevdalisi IREM uğur'un sevdalısı İREM

  Yanına geliyim hiç bişey demeden sarılıyım
  İstiyorum sadece kokun içime işlesin
  Boynun dudaklarıma değsin
  Üstüm başım sen koksun 💕👩‍❤️‍💋‍👩👫

  1 yıl önce
 4. apo_cann apo_cann

  Ellerini tutamayacak kadar uzak olsan da bana, seni çok seveceğim kadar yakınsın bana ??

  2 yıl önce
 5. apo_cann apo_cann

  Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, CANAN için can olmuş, ey YAR.

  2 yıl önce
 6. apo_cann apo_cann

  Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda, ama hep seninle.

  2 yıl önce
 7. apo_cann apo_cann

  Küçük bir su damlası kadar narin ve güzelsin sevgilim ❤️

  2 yıl önce
 8. apo_cann apo_cann

  Sonunu bilmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin• #SEVDİĞİM

  2 yıl önce
 9. Eyupderin Eyupderin

  Allahım sen biliyorsun ne kadar sevdiğimi sonu iyimi gider kötümü bilmiyorum ama bize hayırlısını ver… AMiN.

  2 yıl önce
 10. Ziyaretçi Ali

  Amin gardas

  2 yıl önce
 11. yonca yonca

  Öyle bir canım var ki her umutsuzluğumda umudum çaresizliğimde “ÇAREM BENİM” öyle bir canım var ki canımdan öte bir can, canim sevgilim seni bana verene şükürler olsun. 2 dünyada da cennetimsin.. İyi akşamlar.

  3 yıl önce
DAHA FAZLA YÜKLE
YORUMLAR (137)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi HATICE???? BERAT ŞAHİN

  Senin o yorgun gözlerine kurban olduğum sen gecemi aydınlatan tek sevdamsın ne kadar uzak olursan ol ben senin her zaman yani dayım kara sevdam seni çok seviyorum berat aşkım HATICE ?BERAT ??????

  1 yıl önce
 2. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Nerde benim sevgi pıtırcıklarım bakıyım ?????????

  2 yıl önce
 3. Sevgi Sevgi

  Buradayız bebeğim ? ????

  2 yıl önce
 4. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Canım sana bir şey diyecektim unuttum son günlerde fazla unutganlıklarım oluyor ?

  2 yıl önce
 5. Ziyaretçi Güz yağmuru ???

  Tamam hoş geldin canım.

  2 yıl önce
 6. Sevgi Sevgi

  Sende bendensin unutkanlık bende başını aldı gidiyor bebeğim hatırlayınca söyle bebeğim ??????♥️

  2 yıl önce
 7. 2 yıl önce
 8. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Nur sevgi yunus sare damla ferman ismail mehmet emre kemal korkut hepinize hayırlı geceler canlarım.?????

  2 yıl önce
 9. Damla su Damla su

  Sana da canım??❤

  2 yıl önce
 10. Ziyaretçi Güz yağmuru?????

  Canım günaydın diyeceğim ama geç oldu biraz napıyorsun nasılsın ????

  2 yıl önce
 11. Sevgi Sevgi

  Sana da bitanem ? ? ?

  2 yıl önce
 12. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Sevgim napıyorsun aşkım.

  2 yıl önce
 13. Sevgi Sevgi

  Napayım bitanem misafirler vardı öyle geçip gitti gün.

  2 yıl önce
 14. Sevgi Sevgi

  Sen ne yapıyorsun yağmurum ?

  2 yıl önce
 15. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Sevgim seninle telefonda konuşmak istiyorum ben aşkım numaranı profilin altında durumun yerine yazı yazmışsın ya oraya yazsan ben akşam ordan numaranı whatsapptan sana msj atsam sonra sen burda profilinin olduğu yerden numaranı kaldırsan olur mu aşkım en azından whatsapptan konuşuruz hep msjlaşırız bitanem.

  2 yıl önce
 16. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Bende kuzenimin nişanı vardı onun nişan telaşıyla uğraştıkları aşkım gelinlik gidip aldık yaza düğünü varda kuzenimin sevgim.

  2 yıl önce
 17. Sevgi Sevgi

  Olur bitanem de senin ne zaman kaçta sitede olduğunu bilsem o dk da koyarım sonra hemen kaldırırım.

  2 yıl önce
 18. Ziyaretçi Güz yağmuru ?????

  Sevgim şimdi numaranı profiline köy askım ben alırım kaydeder whatsapptan msj atarım hemen sana sende sora kaldırırsın profilinin oldu yerden numaranı sen köy ben alırım sitedeyim bugün hep sen at ben alırım whatsapptan sana yazarım bebeğim.???

  2 yıl önce
 19. Ziyaretçi Güz yağmuru ????

  Aşkım bugün pek bi isim yok sen numarani profiline koy ben alır kaydeder sorada vatsaptan sana msj atarim sora sende profilin den numarani kaldrirsin seninle telde konusuruz hep burda biliyosun bazen yorumlar geç onaylaniyor aşkım

  2 yıl önce
 20. Ziyaretçi İrem

  Çok güzel ne güzel iyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle… İyi uykular tatlım. Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa…

  2 yıl önce
 21. 2 yıl önce
 22. Ziyaretçi Ykptnr

  Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle….. iyi uykular tatlım.

  2 yıl önce
 23. Ziyaretçi Merve

  İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

  2 yıl önce
 24. Ziyaretçi Nazar

  Çok güzel ne güzel

  3 yıl önce
 25. Kuzeyy Kuzeyy

  Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa….

  3 yıl önce
 26. kumsal 1903 kumsal 1903

  Aynen öyle

  3 yıl önce
 27. Ziyaretçi Özerim

  Sensizliğim susuzluğum, sensin tek umudum. ?

  3 yıl önce
 28. Ziyaretçi İnsan

  Direk yat zıbar yaz ya ne uğraşıyonuz. :D

  3 yıl önce
 29. 2 yıl önce
DAHA FAZLA YÜKLE

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız