Güzel Sözler
sponsor
Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye Uyku Mesajları

Bu sayfamızda; Sevgiliye Uyku Mesajları, Sevgiliye Uyku Sözleri, Sevgiliye Uyku Mesajları Kısa, Sevgiliye Uyku Mesajları Facebook yer almaktadır.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

sponsor

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/sevgiliye-uyku-mesajlari.html

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek https://www.neguzelsozler.com bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsor
facebook
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Nerde benim sevgi pıtırcıklarım bakıyım 😘😘😘😂😂😂💖💖💖

   29 Ocak 2018
 2. Sevgi Sevgi

  Buradayız bebeğim 😛 😘🤗💝💕

   30 Ocak 2018
 3. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Canım sana bir şey diyecektim unuttum son günlerde fazla unutganlıklarım oluyor 😔

   30 Ocak 2018
 4. Güz yağmuru 🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Tamam hoş geldin canım.

   30 Ocak 2018
 5. Sevgi Sevgi

  Sende bendensin unutkanlık bende başını aldı gidiyor bebeğim hatırlayınca söyle bebeğim 💕🌹🥀😍🤗😘♥️

   31 Ocak 2018
 6. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁🍁🍁

  Tamam canım

   31 Ocak 2018
 7. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Nur sevgi yunus sare damla ferman ismail mehmet emre kemal korkut hepinize hayırlı geceler canlarım.😴😴😴🙏🙏

   28 Ocak 2018
 8. Damla su Damla su

  Sana da canım😊😊❤

   28 Ocak 2018
 9. Güz yağmuru🍁🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru🍁🍁🍁🍁🍁

  Canım günaydın diyeceğim ama geç oldu biraz napıyorsun nasılsın 💖💖😘😘

   28 Ocak 2018
 10. Sevgi Sevgi

  Sana da bitanem 💋 😘 😍

   29 Ocak 2018
 11. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Sevgim napıyorsun aşkım.

   29 Ocak 2018
 12. Sevgi Sevgi

  Napayım bitanem misafirler vardı öyle geçip gitti gün.

   30 Ocak 2018
 13. Sevgi Sevgi

  Sen ne yapıyorsun yağmurum 😍

   30 Ocak 2018
 14. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Sevgim seninle telefonda konuşmak istiyorum ben aşkım numaranı profilin altında durumun yerine yazı yazmışsın ya oraya yazsan ben akşam ordan numaranı whatsapptan sana msj atsam sonra sen burda profilinin olduğu yerden numaranı kaldırsan olur mu aşkım en azından whatsapptan konuşuruz hep msjlaşırız bitanem.

   30 Ocak 2018
 15. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Bende kuzenimin nişanı vardı onun nişan telaşıyla uğraştıkları aşkım gelinlik gidip aldık yaza düğünü varda kuzenimin sevgim.

   30 Ocak 2018
 16. Sevgi Sevgi

  Olur bitanem de senin ne zaman kaçta sitede olduğunu bilsem o dk da koyarım sonra hemen kaldırırım.

   31 Ocak 2018
 17. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁🍁

  Sevgim şimdi numaranı profiline köy askım ben alırım kaydeder whatsapptan msj atarım hemen sana sende sora kaldırırsın profilinin oldu yerden numaranı sen köy ben alırım sitedeyim bugün hep sen at ben alırım whatsapptan sana yazarım bebeğim.🙏💖😘

   31 Ocak 2018
 18. Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁 Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Aşkım bugün pek bi isim yok sen numarani profiline koy ben alır kaydeder sorada vatsaptan sana msj atarim sora sende profilin den numarani kaldrirsin seninle telde konusuruz hep burda biliyosun bazen yorumlar geç onaylaniyor aşkım

   31 Ocak 2018
 19. İrem İrem

  Çok güzel ne güzel iyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle… İyi uykular tatlım. Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa…

   22 Aralık 2017
 20. Mehmet Mehmet

  İrem

   25 Ocak 2018
 21. Ykptnr Ykptnr

  Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle….. iyi uykular tatlım.

   12 Eylül 2017
 22. Merve Merve

  İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

   12 Temmuz 2017
 23. Nazar Nazar

  Çok güzel ne güzel

   10 Haziran 2017
 24. Kuzeyy Kuzeyy

  Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa….

   07 Mayıs 2017
 25. kumsal 1903 kumsal 1903

  Aynen öyle

   08 Mayıs 2017
 26. Özerim Özerim

  Sensizliğim susuzluğum, sensin tek umudum. 💖

   07 Mayıs 2017
 27. İnsan İnsan

  Direk yat zıbar yaz ya ne uğraşıyonuz. :D

   24 Nisan 2017
 28. Merve Merve

  :))

   12 Temmuz 2017
 29. Sevdiğini çok sevenn Sevdiğini çok sevenn

  Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum. İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Şimdi o güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.
  Allah’ım sen sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

   06 Ocak 2017
 30. Bahar Bahar

  Süper yazmışsın.

   12 Şubat 2017
 31. Ercan❤Arzu Ercan❤Arzu

  Canımın içi sen her an kalbimdesin Ercan’ım seni herkesten çok seviyorum bitanem benim iyi ki varsın canım kocam. ❤❤❤❤😘😘😘😘

   24 Şubat 2017
 32. ferdi askin ferdi askin

  Yɑ gözlerin ɑklimdɑ Yɑdɑ ɑklim ɑdindɑ Yɑ hɑyɑlin kɑrsimdɑ Yɑ Sesin kulɑgimdɑ Yɑ ben çildiriyorum yɑdɑ çok seviyorum Yɑ sevmek çok güzel Yɑdɑ sevilen çok özel. İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

   07 Ekim 2017
 33. Mehmet Özlem ❤❤ Mehmet Özlem ❤❤

  BİR TEK SENİ SEVDİM YAR….
  Sevdim günah gibi boynuma dolansan da sevdim… Nefesime kilometrelerce uzakta olsan da bitmedin… Ölüme eşdeğer acılar doğursanda içimde, senden ve gözlerinden vazgeçemedim.. Zamanı durdurmayı denedim sen varken yanımda, güzel gözlerine dalıp kaybolmak istedim, hayallerimin en güzel rüyalarında, hep seninle nefes almaya Dua ettim Yüce YARADAN’nın huzurunda, sana yeminliyim güzel gözLüm başkası girmeyecek kalbime SEN BENİM GÖNÜL FIRTINAM, AVUCUMDAKİ DUA’m..

   31 Ekim 2016
 34. Ece Ece

  Süper

   31 Ekim 2016
 35. İlgi İlgi

  Mükemmel olmuş.

   12 Kasım 2016
 36. ece ece

  Harika olmuş

   30 Aralık 2016
 37. Rukiye Rukiye

  Seni seviyorum İBRAHİİİMMMM. ALLAHIM NE OLUR ONU BANA HAYIRLI KIL.
  (İbrahim Halil unc~RUKİYE 😉😚😚)

   25 Ekim 2016
 38. İbrahim İbrahim

  Amin Allah hayırlısını versin.

   08 Haziran 2017
 39. Zehra Zehra

  Allah kavuştursun.

   20 Kasım 2017
 40. İbrahimcan İbrahimcan

  Seni düşünmekten senle ilgili hayal kurmaktan uyuyamıyorum ya bi hayal bitiyor diğeri başlıyor, yatakta bi oyana dönüyorum bi bu yana dönüyorum ama olmuyor ya gözümün önünden gitmiyor gülüşün, bakışın, sesin, kokun. Ben her geçen gün bir şeylerin daha da farkına varıyorum. Ney biliyor musun? Ben sensiz yapamam senle birlikteyken sevgiliyken bile uyuyamazken ben sensizken nasıl uyuyacağım ki? Uyuyamam her gece sensizlik korkusuyla ayrılma korkusuyla yatıyorum her gece dua ediyorum Allahım nolur bizi ayırma, ayırmak isteyenlere fırsat verme asla, aramıza bi engel mesafe koyma diye her gece dua ediyorum. Mutlu olmamız için evlenmemiz için aynı yastığa baş koymak için seni uyurken izlemek için saclarını okşayıp yanağına bi öpücük kondurmak için sabah kalktığımda elimi yan taraftaki yastığa koyduğumda boş değilde senin olman icin hep benimle olman için benim hatunum çocuklarımın anası olman için her gece dua ediyorum. Hepte edeceğim işte, ben bunları hayal ederken seni çok seviyorken sana bakmaya bile kıyamıyorken ayrılmaktan o kadar korkuyorum ki, hani derler ya korkarsan başına gelir diye işte ondan bile korkuyorum korktuğum başıma gelir diye ama Allah var dua var hayaller varken sen varken ben varken bu aramızda ki sevgi sadakat ve bağlılık varken Allahın izniyle hiç bir şey olmaz bize, her şeyin üstesinden geliriz evelAllah. Sen yanımda ol tüm dünya karşımda olsun sana söz veriyorum sen bıraksan bile ben bırakmayacağım. Seni elimden ne geliyorsa yapacağım gerekirse yalvaracağım neden biliyor musun çünkü bizim hayallerimiz var onlara ihanet edemem, ben sensiz yapamam hatunum, inşallah da hayallerimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah zamanı gelir de hani bitane abla yazdı ya ismimizi ayakkabıya inşallah zamanı gelir, sen yazarsın o ayakkabıya başkalarının ismini, inşallah kucağımda gôtürürüm seni evimize. Bak Allah söyletti evimize sadece bizim senin ve benim. O evde sadece sen ve ben ne kadar güzel değil mi ya, bir de evimize neşe gelirse çocuğumuz olursa ohh ne güzel, kızımız olursa ismini Neşe koyalım olur mu? O çocuk bizim neşemiz olsun, ne güzel ya ne kadar şanslı olurum. Düşünsene sen benim mutluluğum, çocuğumuzda benim neşem olur, daha ne isterim ki ben Allahtan. Allah bizi bi yastıkta kocatsın inş. İyi uykular miniğim..

   24 Temmuz 2016
 41. Nurselin Nurselin

  Çok çok çok güzel yaa Rabbim sevenlerini pişman ettirmeyecek en hayırlı şekilde kavuşturur inşallah.

   05 Ekim 2016
 42. Özlem Özlem

  Gerçekten çok süper olmuş yüreğimize sağlık. Allahım inşallah sevdiğiniz kişiyle bir ömür boyu mutlu eder Rabbim.

   24 Ekim 2016
 43. Samet Samet

  Ellerine/ağzına sağlık be usta 10 numara olmuş.

   06 Kasım 2016
 44. Birgül Birgül

  Çok süper bir yazı ALLAH sizi kavuştursun inşallah.

   12 Kasım 2016
 45. Kadir Kadir

  İnşallah ayrılmazsınız be, valla helal olsun sana.

   27 Kasım 2016
 46. Enes Enes

  Süper ya. 😍

   18 Haziran 2017
 47. Ilyas Balcı Ilyas Balcı

  Ağzına sağlık be 👍❤

   17 Eylül 2017
 48. Yunus Yunus

  Helal kardeş inşallah duaların kabul olur.

   19 Ocak 2018
 49. Herşeyim Herşeyim

  Seni deliler gibi sevdiğimi bilmesende karanlığımı aydınlatan adam iyi geceler

   02 Temmuz 2016
 50. Aşık Şair Aşık Şair

  Sevgilim sen uyurken hayal ediyorumda;
  – O iki büklüm yatış tarzını,
  – O tatlıca dünyadan habersiz uykunu,
  – Birde yanında beni.

   29 Haziran 2016
 51. Kübra Kübra

  Şiir çok fazla, insan karar veremiyor.

   28 Haziran 2016
 52. Bahrı Bahrı

  Okusaydın böyle demezdin.

   03 Eylül 2016
 53. Hebun Hebun

  Şuan yanımda olamayan fakat varlığı ile bana huzur veren biricik sevgilim burdan sesleniyorum sana seni çok seviyorum, dört gözle dönmeni bekleyeceğim ERKAN’ım.

   21 Haziran 2016
 54. Erkan Erkan

  Geldim 😀

   21 Temmuz 2016
 55. Buket Doğan Buket Doğan

  Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini abim benim cok ama cok özledim seni oyle derinlemesine özledim ki bizi birbirimizden ölüm ayırdı güzel abim. Allahım seni nur içinde yatırsın abim benim. Ölüm seni çok erken aldı benden canım yandı.. Ama sen gelmedin ben tabutunun başında bekledim kalkmadın abim. Bunları yazarken bile elimde kalbimde titriyor. Adını duyduğumda hissettiğimde kokunu içim cız ediyor.. Yaşanmışlıklarımız hatıralarımız….
  Şimdi SEN UYUYORSUN…
  BEN ÖLÜYORUM..

   31 Mayıs 2016
 56. Yasemin Yasemin

  Mekanı cennet olsun başın sağolsun.

   08 Haziran 2016
 57. Bayram Bayram

  Mekanı cennet olsun, Allah sabır versin.

   20 Temmuz 2016
 58. Buse Buse

  Mekanı cennet olsun, Allah yardımcın olsun kardeşim..

   03 Eylül 2016
 59. melek melek

  Canım ne güzel bir sevgidir abi sevgisi ne büyük bi acıdır bu bende 12 yaşındayken ertesi gün askere gidecek olan abimi kaybettim o benim her şeyimdi abimdi babamdı sırdaşımdi o gitti dünya başıma yıkıldı şuan 26 yaşındayım zaman her şeyin ilacıymış koca bir yalan yada bana tesiri olmadı, olmasında zaten, abim gözümün nuru seni seviyorum zaman seni unutturamaz.

   19 Ekim 2016
 60. Ercan Demir Ercan Demir

  Başın saolsun Buket

   24 Ekim 2016
 61. Begüm Begüm

  Allah rahmet eylesin başın sağolsun.

   12 Kasım 2016
 62. Ayaz çetinel Ayaz çetinel

  Tanımıyorum ama illa bir insan karşındakini tanıması şart değil Cenabı Allah nur içinde yatmasını nasip etsin. Allah günahlarını af eylesin, Allah sabır versin mekanı cennet olsun …

   29 Ocak 2017
 63. Buket Doğan Buket Doğan

  Ben burda sevgiliye değil kardeşime olan sevgimden aşkımdan konuşmak istiyorum. Güzel yüzlü abim seni çok ama çok seviyorum. Seni öylesine özledim ki nasıl anlatılır bilmem. Seni benden ölüm ayırdı güzel abim.. Öylesine canım yandı öylesine nutkum tutuldu ki, ben her şeyime veda ettim. Abim sen beni her şeyimle aldın gittin herşeyken hiç kaldım. Sen olmuyorsun.. Ben olmuyorum… Biz olmuyoruz güzel kardeşim.. Ölüm sana hiç yakışmadı bu kadar erken terketmemeliydin beni. O kadar sözler verdin güzel yüzlü abim neden beni böylece bıraktın gittin.. İkiden bir çıkınca bir kalmıyormuş. Yarım kalıyormuş.. Bende sen gittikten sonra yarım kaldım abim benim .. Odalarıma kapattım kendimi, sabaha kadar kendi kendime yaşadım hüznümü.. Sen benim ağlamama da dayanamazdın abim.. Her gece gözüm kapıda belki gelir diyorum ama yoksun işte.. Boşluğa düşüyorum senin elin uzansa da o boşluktan kurtulsam diyorum ama nafile. Oy oy abim buralara yaz yaz bitmez sana olan hüznüm acım sevgim. Sen böyle yazılarla anlatılacak biri değilsin.. Seni ÇOK AMA ÇOK ÖZLÜYORUM…
  ŞİMDİ SEN UYUYORSUN..
  BEN ÖLÜYORUM…

   31 Mayıs 2016
 64. Baran Baran

  Allah rahmet eylesin, sabır Allahtan’dır ve sadece dua et.

   13 Temmuz 2016
 65. Yusuf Yusuf

  Allah yardımcın olsun.

   20 Temmuz 2016
 66. Esra Esra

  Allah sabır versin canım.

   24 Temmuz 2016
 67. Eda Nur Eda Nur

  Allah abine rahmet eylesin, sana da sabır versin.

   24 Temmuz 2016
 68. Ela Ela

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Benim içimdekileri söyledin aynı kadere.

   25 Temmuz 2016
 69. Ela Ela

  Ayni kaderi paylaşıyoruz, 17 yaşından 3 ay almıştı kaybettik. Kurtaramadık hayat o kadar acımasız ki..

   25 Temmuz 2016
 70. Yunus Yunus

  Ağlamana dayanamıyor ise ağlama, şimdi abinin sana duana çok ihtiyacı var kardeşim, acın büyük üzülme diyemem ama abin seni görüyor. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

   31 Ekim 2016
 71. Baran Demir Baran Demir

  Başınız sağ olsun dua edin sadece.

   12 Kasım 2016
 72. Suat Suat

  Allah rahmet eylesin bacım. Allah sizlere ömür versin ama ağlattın beee. 😢😢😢

   13 Şubat 2017
 73. Macit Macit

  Hayatıma mutluluk katan hayallerimi süsleyen canım aşkım Müjdem. 😍😍

   28 Mayıs 2016
sponsor