Güzel Sözler
Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye Uyku Mesajları

Bu sayfamızda; Sevgiliye Uyku Mesajları, Sevgiliye Uyku Sözleri, Sevgiliye Uyku Mesajları Kısa, Sevgiliye Uyku Mesajları Facebook yer almaktadır.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi https://www.neguzelsozler.com geceler yıldız gözlüm.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/sevgiliye-uyku-mesajlari.html

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. İnsan

  Direk yat zıbar yaz ya ne uğraşıyonuz. :D

   24 Nisan 2017
 2. Sevdiğini çok sevenn

  Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum. İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Şimdi o güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.
  Allah’ım sen sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

   06 Ocak 2017
 3. Bahar

  Süper yazmışsın.

   12 Şubat 2017
 4. Ercan❤Arzu

  Canımın içi sen her an kalbimdesin Ercan’ım seni herkesten çok seviyorum bitanem benim iyi ki varsın canım kocam. ❤❤❤❤😘😘😘😘

   24 Şubat 2017
 5. Mehmet Özlem ❤❤

  BİR TEK SENİ SEVDİM YAR….
  Sevdim günah gibi boynuma dolansan da sevdim… Nefesime kilometrelerce uzakta olsan da bitmedin… Ölüme eşdeğer acılar doğursanda içimde, senden ve gözlerinden vazgeçemedim.. Zamanı durdurmayı denedim sen varken yanımda, güzel gözlerine dalıp kaybolmak istedim, hayallerimin en güzel rüyalarında, hep seninle nefes almaya Dua ettim Yüce YARADAN’nın huzurunda, sana yeminliyim güzel gözLüm başkası girmeyecek kalbime SEN BENİM GÖNÜL FIRTINAM, AVUCUMDAKİ DUA’m..

   31 Ekim 2016
 6. Ece

  Süper

   31 Ekim 2016
 7. İlgi

  Mükemmel olmuş.

   12 Kasım 2016
 8. ece

  Harika olmuş

   30 Aralık 2016
 9. Rukiye

  Seni seviyorum İBRAHİİİMMMM. ALLAHIM NE OLUR ONU BANA HAYIRLI KIL.
  (İbrahim Halil unc~RUKİYE 😉😚😚)

   25 Ekim 2016
 10. İbrahimcan

  Seni düşünmekten senle ilgili hayal kurmaktan uyuyamıyorum ya bi hayal bitiyor diğeri başlıyor, yatakta bi oyana dönüyorum bi bu yana dönüyorum ama olmuyor ya gözümün önünden gitmiyor gülüşün, bakışın, sesin, kokun. Ben her geçen gün bir şeylerin daha da farkına varıyorum. Ney biliyor musun? Ben sensiz yapamam senle birlikteyken sevgiliyken bile uyuyamazken ben sensizken nasıl uyuyacağım ki? Uyuyamam her gece sensizlik korkusuyla ayrılma korkusuyla yatıyorum her gece dua ediyorum Allahım nolur bizi ayırma, ayırmak isteyenlere fırsat verme asla, aramıza bi engel mesafe koyma diye her gece dua ediyorum. Mutlu olmamız için evlenmemiz için aynı yastığa baş koymak için seni uyurken izlemek için saclarını okşayıp yanağına bi öpücük kondurmak için sabah kalktığımda elimi yan taraftaki yastığa koyduğumda boş değilde senin olman icin hep benimle olman için benim hatunum çocuklarımın anası olman için her gece dua ediyorum. Hepte edeceğim işte, ben bunları hayal ederken seni çok seviyorken sana bakmaya bile kıyamıyorken ayrılmaktan o kadar korkuyorum ki, hani derler ya korkarsan başına gelir diye işte ondan bile korkuyorum korktuğum başıma gelir diye ama Allah var dua var hayaller varken sen varken ben varken bu aramızda ki sevgi sadakat ve bağlılık varken Allahın izniyle hiç bir şey olmaz bize, her şeyin üstesinden geliriz evelAllah. Sen yanımda ol tüm dünya karşımda olsun sana söz veriyorum sen bıraksan bile ben bırakmayacağım. Seni elimden ne geliyorsa yapacağım gerekirse yalvaracağım neden biliyor musun çünkü bizim hayallerimiz var onlara ihanet edemem, ben sensiz yapamam hatunum, inşallah da hayallerimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah zamanı gelir de hani bitane abla yazdı ya ismimizi ayakkabıya inşallah zamanı gelir, sen yazarsın o ayakkabıya başkalarının ismini, inşallah kucağımda gôtürürüm seni evimize. Bak Allah söyletti evimize sadece bizim senin ve benim. O evde sadece sen ve ben ne kadar güzel değil mi ya, bir de evimize neşe gelirse çocuğumuz olursa ohh ne güzel, kızımız olursa ismini Neşe koyalım olur mu? O çocuk bizim neşemiz olsun, ne güzel ya ne kadar şanslı olurum. Düşünsene sen benim mutluluğum, çocuğumuzda benim neşem olur, daha ne isterim ki ben Allahtan. Allah bizi bi yastıkta kocatsın inş. İyi uykular miniğim..

   24 Temmuz 2016
 11. Nurselin

  Çok çok çok güzel yaa Rabbim sevenlerini pişman ettirmeyecek en hayırlı şekilde kavuşturur inşallah.

   05 Ekim 2016
 12. Özlem

  Gerçekten çok süper olmuş yüreğimize sağlık. Allahım inşallah sevdiğiniz kişiyle bir ömür boyu mutlu eder Rabbim.

   24 Ekim 2016
 13. Samet

  Ellerine/ağzına sağlık be usta 10 numara olmuş.

   06 Kasım 2016
 14. Birgül

  Çok süper bir yazı ALLAH sizi kavuştursun inşallah.

   12 Kasım 2016
 15. Kadir

  İnşallah ayrılmazsınız be, valla helal olsun sana.

   27 Kasım 2016
 16. Herşeyim

  Seni deliler gibi sevdiğimi bilmesende karanlığımı aydınlatan adam iyi geceler

   02 Temmuz 2016
 17. Aşık Şair

  Sevgilim sen uyurken hayal ediyorumda;
  – O iki büklüm yatış tarzını,
  – O tatlıca dünyadan habersiz uykunu,
  – Birde yanında beni.

   29 Haziran 2016
 18. Kübra

  Şiir çok fazla, insan karar veremiyor.

   28 Haziran 2016
 19. Bahrı

  Okusaydın böyle demezdin.

   03 Eylül 2016
 20. Hebun

  Şuan yanımda olamayan fakat varlığı ile bana huzur veren biricik sevgilim burdan sesleniyorum sana seni çok seviyorum, dört gözle dönmeni bekleyeceğim ERKAN’ım.

   21 Haziran 2016
 21. Erkan

  Geldim 😀

   21 Temmuz 2016
 22. Buket Doğan

  Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini abim benim cok ama cok özledim seni oyle derinlemesine özledim ki bizi birbirimizden ölüm ayırdı güzel abim. Allahım seni nur içinde yatırsın abim benim. Ölüm seni çok erken aldı benden canım yandı.. Ama sen gelmedin ben tabutunun başında bekledim kalkmadın abim. Bunları yazarken bile elimde kalbimde titriyor. Adını duyduğumda hissettiğimde kokunu içim cız ediyor.. Yaşanmışlıklarımız hatıralarımız….
  Şimdi SEN UYUYORSUN…
  BEN ÖLÜYORUM..

   31 Mayıs 2016
 23. Yasemin

  Mekanı cennet olsun başın sağolsun.

   08 Haziran 2016
 24. Bayram

  Mekanı cennet olsun, Allah sabır versin.

   20 Temmuz 2016
 25. Buse

  Mekanı cennet olsun, Allah yardımcın olsun kardeşim..

   03 Eylül 2016
 26. melek

  Canım ne güzel bir sevgidir abi sevgisi ne büyük bi acıdır bu bende 12 yaşındayken ertesi gün askere gidecek olan abimi kaybettim o benim her şeyimdi abimdi babamdı sırdaşımdi o gitti dünya başıma yıkıldı şuan 26 yaşındayım zaman her şeyin ilacıymış koca bir yalan yada bana tesiri olmadı, olmasında zaten, abim gözümün nuru seni seviyorum zaman seni unutturamaz.

   19 Ekim 2016
 27. Ercan Demir

  Başın saolsun Buket

   24 Ekim 2016
 28. Begüm

  Allah rahmet eylesin başın sağolsun.

   12 Kasım 2016
 29. Ayaz çetinel

  Tanımıyorum ama illa bir insan karşındakini tanıması şart değil Cenabı Allah nur içinde yatmasını nasip etsin. Allah günahlarını af eylesin, Allah sabır versin mekanı cennet olsun …

   29 Ocak 2017
 30. Buket Doğan

  Ben burda sevgiliye değil kardeşime olan sevgimden aşkımdan konuşmak istiyorum. Güzel yüzlü abim seni çok ama çok seviyorum. Seni öylesine özledim ki nasıl anlatılır bilmem. Seni benden ölüm ayırdı güzel abim.. Öylesine canım yandı öylesine nutkum tutuldu ki, ben her şeyime veda ettim. Abim sen beni her şeyimle aldın gittin herşeyken hiç kaldım. Sen olmuyorsun.. Ben olmuyorum… Biz olmuyoruz güzel kardeşim.. Ölüm sana hiç yakışmadı bu kadar erken terketmemeliydin beni. O kadar sözler verdin güzel yüzlü abim neden beni böylece bıraktın gittin.. İkiden bir çıkınca bir kalmıyormuş. Yarım kalıyormuş.. Bende sen gittikten sonra yarım kaldım abim benim .. Odalarıma kapattım kendimi, sabaha kadar kendi kendime yaşadım hüznümü.. Sen benim ağlamama da dayanamazdın abim.. Her gece gözüm kapıda belki gelir diyorum ama yoksun işte.. Boşluğa düşüyorum senin elin uzansa da o boşluktan kurtulsam diyorum ama nafile. Oy oy abim buralara yaz yaz bitmez sana olan hüznüm acım sevgim. Sen böyle yazılarla anlatılacak biri değilsin.. Seni ÇOK AMA ÇOK ÖZLÜYORUM…
  ŞİMDİ SEN UYUYORSUN..
  BEN ÖLÜYORUM…

   31 Mayıs 2016
 31. Baran

  Allah rahmet eylesin, sabır Allahtan’dır ve sadece dua et.

   13 Temmuz 2016
 32. Yusuf

  Allah yardımcın olsun.

   20 Temmuz 2016
 33. Esra

  Allah sabır versin canım.

   24 Temmuz 2016
 34. Eda Nur

  Allah abine rahmet eylesin, sana da sabır versin.

   24 Temmuz 2016
 35. Ela

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Benim içimdekileri söyledin aynı kadere.

   25 Temmuz 2016
 36. Ela

  Ayni kaderi paylaşıyoruz, 17 yaşından 3 ay almıştı kaybettik. Kurtaramadık hayat o kadar acımasız ki..

   25 Temmuz 2016
 37. Yunus

  Ağlamana dayanamıyor ise ağlama, şimdi abinin sana duana çok ihtiyacı var kardeşim, acın büyük üzülme diyemem ama abin seni görüyor. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

   31 Ekim 2016
 38. Baran Demir

  Başınız sağ olsun dua edin sadece.

   12 Kasım 2016
 39. Suat

  Allah rahmet eylesin bacım. Allah sizlere ömür versin ama ağlattın beee. 😢😢😢

   13 Şubat 2017
 40. Macit

  Hayatıma mutluluk katan hayallerimi süsleyen canım aşkım Müjdem. 😍😍

   28 Mayıs 2016
 41. Mahmut Sensiz Olmaz

  Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıI iyi geçebilir ki.
  S
  E
  N
  İ
  Seviyorum
  İyi geceler tatlı rüyalar.

   28 Mayıs 2016
 42. Gamze

  :)

   11 Ocak 2017
 43. Bawet

  Gülümseyen dudaklarımın tatlı nedeni, hatunum, tatlılık abidem, kendin gibi tatlı uykular..

   22 Mayıs 2016
 44. Fatoş

  Sana da bebeğim.

   11 Ocak 2017
 45. Herşeyim

  Seni o kadar çok seviyorum ki seni ger gördüğümde kalbim ilk gün ki gibi atıyor sanki yerinden fırlayacak gibi. Her gün daha da fazla seviyorum seni. Şu an sana sarılıp uyuyamasam da, sabah gözlerimi açtığımda yanımda olacağını bilmek yetiyor bana. Senli günlere uyanmak için iple çekiyorum her günü. inşallah Rabbim ayırmasın bizi. Ömrümün yarısı seni seviyorum. İyi geceler..

   18 Mayıs 2016
 46. Büşra

  Çok güzel

   04 Haziran 2016
 47. Ayarsız Adam

  Güzelliğin gençliğime kafa tutuyor hatun iyi geceler..

   14 Mayıs 2016
 48. Zeynep Tekin

  Sen benim ömrüme ömür katan geleceğimsin, hastalığıma şifamsın, sen benim her şeyimsin, seni çok seviyorum tatlı rüyalar nefesim..

   08 Nisan 2016
 49. Baro Can

  Seni seviyorum.

   26 Nisan 2016
 50. Gülcan

  Bu güzel gecede senle olmak varken, birbirimize şarkılar söyleyip uyumak varken, gene senden uzakta kelimelerle anlatıyorum hasretimi. Oysa hep hayallerde el eleydik biz, belki bir gün gerçek olur ama şimdi özledim seni be gülüm. Sen gene benden uzakta kapa gözlerini belki rüyalarda buluşur bi daha ayrılmayız… İyi geceler aşkım seni seviyorum çok ❤

   02 Nisan 2016
 51. Erman

  Güzelmiş hanfendi.

   23 Mayıs 2016
 52. Burak

  Hayat bazen kısa ama yine seni düşününce uzun geliyor bana ama bazen öyle güzel anlar var ki anlıyorum ki her şeyde “SEN”aşk güzel bir duygu, yaşamak tatmak ona dokunabilmek gibi, aşk bence sana dokunmak gibi gerçeğim, seninle mutlu gecelere varma dileğiyle tatlı rüyalar…

   27 Mart 2016
 53. Sinem

  Merhaba ben sizin mahalleden, seni seviyorum.

   25 Nisan 2016
 54. GülcaN

  Bu güzel gecede senle olmak varken, iyi geceler aşkım seni̇ seviyorum..

   26 Nisan 2016
 55. Ercan❤Arzu

  Yarabbim sen bütün sevenleri kavuştur.

   24 Şubat 2017
 56. BatmayanGüneş ❤

  Seni Seviyorumm ..
  – Batmayangüneş ❤
  – B.G.K❤

   26 Mart 2016
 57. Aysel

  Bende seni

   27 Mart 2017