Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye Uyku Mesajları

25 Ekim 2016 22:40

Bu sayfamızda; Sevgiliye Uyku Mesajları, Sevgiliye Uyku Sözleri, Sevgiliye Uyku Mesajları Kısa, Sevgiliye Uyku Mesajları Facebook yer almaktadır.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

sponsor line

Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

sponsor line

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

sponsor line

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi Sevgiliye Uyku Mesajları uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar https://www.neguzelsozler.com beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (15)
Ziyaretçi
 1. apo_cann apo_cann

  Ellerini tutamayacak kadar uzak olsan da bana, seni çok seveceğim kadar yakınsın bana 🙏😘

 2. apo_cann apo_cann

  Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, CANAN için can olmuş, ey YAR.

 3. apo_cann apo_cann

  Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda, ama hep seninle.

 4. apo_cann apo_cann

  Küçük bir su damlası kadar narin ve güzelsin sevgilim ❤️

 5. apo_cann apo_cann

  Sonunu bilmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin• #SEVDİĞİM

 6. Eyupderin Eyupderin

  Allahım sen biliyorsun ne kadar sevdiğimi sonu iyimi gider kötümü bilmiyorum ama bize hayırlısını ver… AMiN.

 7. yonca yonca

  Öyle bir canım var ki her umutsuzluğumda umudum çaresizliğimde “ÇAREM BENİM” öyle bir canım var ki canımdan öte bir can, canim sevgilim seni bana verene şükürler olsun. 2 dünyada da cennetimsin.. İyi akşamlar.

 8. askin kahramani aşkın kahramanı

  Tek bir gülüşünü gökyüzü kadar büyük sevdim küçük yüregimle.😇

 9. Doktor Doktor

  İyi geceler sevdiğim sana sevgilim aşkım diyene kadar uykusuz gecelerim olacak biliyorum sensizlik çok zor ama bunu sana anlatmak daha zor benim için tatlı uykular sevdiğim.

 10. Eren Kuyumcu Eren Kuyumcu

  Yine renklendi sayende günüm ay.

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. askin kahramani aşkın kahramanı

  Tek bir gülüşünü gökyüzü kadar büyük sevdim küçük yüregimle.😇

 2. Doktor Doktor

  İyi geceler sevdiğim sana sevgilim aşkım diyene kadar uykusuz gecelerim olacak biliyorum sensizlik çok zor ama bunu sana anlatmak daha zor benim için tatlı uykular sevdiğim.

 3. yonca yonca

  Öyle bir canım var ki her umutsuzluğumda umudum çaresizliğimde “ÇAREM BENİM” öyle bir canım var ki canımdan öte bir can, canim sevgilim seni bana verene şükürler olsun. 2 dünyada da cennetimsin.. İyi akşamlar.

 4. Eyupderin Eyupderin

  Allahım sen biliyorsun ne kadar sevdiğimi sonu iyimi gider kötümü bilmiyorum ama bize hayırlısını ver… AMiN.

 5. Eren Kuyumcu Eren Kuyumcu

  Yine renklendi sayende günüm ay.

 6. apo_cann apo_cann

  Ellerini tutamayacak kadar uzak olsan da bana, seni çok seveceğim kadar yakınsın bana 🙏😘

 7. apo_cann apo_cann

  Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, CANAN için can olmuş, ey YAR.

 8. apo_cann apo_cann

  Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda, ama hep seninle.

 9. apo_cann apo_cann

  Küçük bir su damlası kadar narin ve güzelsin sevgilim ❤️

 10. apo_cann apo_cann

  Sonunu bilmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin• #SEVDİĞİM

YORUMLAR (136)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Nerde benim sevgi pıtırcıklarım bakıyım 😘😘😘😂😂😂💖💖💖

 2. Sevgi Sevgi

  Buradayız bebeğim 😛 😘🤗💝💕

  4 ay önce
 3. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Canım sana bir şey diyecektim unuttum son günlerde fazla unutganlıklarım oluyor 😔

  4 ay önce
 4. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Tamam hoş geldin canım.

  4 ay önce
 5. Sevgi Sevgi

  Sende bendensin unutkanlık bende başını aldı gidiyor bebeğim hatırlayınca söyle bebeğim 💕🌹🥀😍🤗😘♥️

  4 ay önce
 6. 4 ay önce
 7. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Nur sevgi yunus sare damla ferman ismail mehmet emre kemal korkut hepinize hayırlı geceler canlarım.😴😴😴🙏🙏

 8. Damla su Damla su

  Sana da canım😊😊❤

  4 ay önce
 9. Ziyaretçi Güz yağmuru🍁🍁🍁🍁🍁

  Canım günaydın diyeceğim ama geç oldu biraz napıyorsun nasılsın 💖💖😘😘

  4 ay önce
 10. Sevgi Sevgi

  Sana da bitanem 💋 😘 😍

  4 ay önce
 11. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Sevgim napıyorsun aşkım.

  4 ay önce
 12. Sevgi Sevgi

  Napayım bitanem misafirler vardı öyle geçip gitti gün.

  4 ay önce
 13. Sevgi Sevgi

  Sen ne yapıyorsun yağmurum 😍

  4 ay önce
 14. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Sevgim seninle telefonda konuşmak istiyorum ben aşkım numaranı profilin altında durumun yerine yazı yazmışsın ya oraya yazsan ben akşam ordan numaranı whatsapptan sana msj atsam sonra sen burda profilinin olduğu yerden numaranı kaldırsan olur mu aşkım en azından whatsapptan konuşuruz hep msjlaşırız bitanem.

  4 ay önce
 15. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Bende kuzenimin nişanı vardı onun nişan telaşıyla uğraştıkları aşkım gelinlik gidip aldık yaza düğünü varda kuzenimin sevgim.

  4 ay önce
 16. Sevgi Sevgi

  Olur bitanem de senin ne zaman kaçta sitede olduğunu bilsem o dk da koyarım sonra hemen kaldırırım.

  4 ay önce
 17. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁🍁

  Sevgim şimdi numaranı profiline köy askım ben alırım kaydeder whatsapptan msj atarım hemen sana sende sora kaldırırsın profilinin oldu yerden numaranı sen köy ben alırım sitedeyim bugün hep sen at ben alırım whatsapptan sana yazarım bebeğim.🙏💖😘

  4 ay önce
 18. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Aşkım bugün pek bi isim yok sen numarani profiline koy ben alır kaydeder sorada vatsaptan sana msj atarim sora sende profilin den numarani kaldrirsin seninle telde konusuruz hep burda biliyosun bazen yorumlar geç onaylaniyor aşkım

  4 ay önce
 19. Ziyaretçi İrem

  Çok güzel ne güzel iyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle… İyi uykular tatlım. Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa…

  6 ay önce
 20. 5 ay önce
 21. Ziyaretçi Ykptnr

  Ay o kadar parlak ki gecenin birinde ama gözlerin kadar değil, yum o güzel gözlerini uyu bir tanem yorulmasın, sabah olunca tatlı tatlı aç gözlerini masum temiz kalbinin sevgisiyle….. iyi uykular tatlım.

  9 ay önce
 22. Ziyaretçi Merve

  İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

  11 ay önce
 23. Ziyaretçi Nazar

  Çok güzel ne güzel

  1 yıl önce
 24. Kuzeyy Kuzeyy

  Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa….

  1 yıl önce
 25. kumsal 1903 kumsal 1903

  Aynen öyle

  1 yıl önce
 26. Ziyaretçi Özerim

  Sensizliğim susuzluğum, sensin tek umudum. 💖

  1 yıl önce
 27. Ziyaretçi İnsan

  Direk yat zıbar yaz ya ne uğraşıyonuz. :D

  1 yıl önce
 28. 11 ay önce
 29. Ziyaretçi Sevdiğini çok sevenn

  Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum. İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Şimdi o güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.
  Allah’ım sen sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

  1 yıl önce
 30. Ziyaretçi Bahar

  Süper yazmışsın.

  1 yıl önce
 31. Ziyaretçi Ercan❤Arzu

  Canımın içi sen her an kalbimdesin Ercan’ım seni herkesten çok seviyorum bitanem benim iyi ki varsın canım kocam. ❤❤❤❤😘😘😘😘

  1 yıl önce
 32. Ziyaretçi ferdi askin

  Yɑ gözlerin ɑklimdɑ Yɑdɑ ɑklim ɑdindɑ Yɑ hɑyɑlin kɑrsimdɑ Yɑ Sesin kulɑgimdɑ Yɑ ben çildiriyorum yɑdɑ çok seviyorum Yɑ sevmek çok güzel Yɑdɑ sevilen çok özel. İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

  8 ay önce
 33. Ziyaretçi Mehmet Özlem ❤❤

  BİR TEK SENİ SEVDİM YAR….
  Sevdim günah gibi boynuma dolansan da sevdim… Nefesime kilometrelerce uzakta olsan da bitmedin… Ölüme eşdeğer acılar doğursanda içimde, senden ve gözlerinden vazgeçemedim.. Zamanı durdurmayı denedim sen varken yanımda, güzel gözlerine dalıp kaybolmak istedim, hayallerimin en güzel rüyalarında, hep seninle nefes almaya Dua ettim Yüce YARADAN’nın huzurunda, sana yeminliyim güzel gözLüm başkası girmeyecek kalbime SEN BENİM GÖNÜL FIRTINAM, AVUCUMDAKİ DUA’m..

  1 yıl önce
 34. Ziyaretçi Ece

  Süper

  1 yıl önce
 35. Ziyaretçi İlgi

  Mükemmel olmuş.

  1 yıl önce
 36. Ziyaretçi ece

  Harika olmuş

  1 yıl önce
 37. Ziyaretçi Rukiye

  Seni seviyorum İBRAHİİİMMMM. ALLAHIM NE OLUR ONU BANA HAYIRLI KIL.
  (İbrahim Halil unc~RUKİYE 😉😚😚)

  1 yıl önce
 38. Ziyaretçi İbrahim

  Amin Allah hayırlısını versin.

  1 yıl önce
 39. Ziyaretçi Zehra

  Allah kavuştursun.

  7 ay önce
 40. Ziyaretçi İbrahimcan

  Seni düşünmekten senle ilgili hayal kurmaktan uyuyamıyorum ya bi hayal bitiyor diğeri başlıyor, yatakta bi oyana dönüyorum bi bu yana dönüyorum ama olmuyor ya gözümün önünden gitmiyor gülüşün, bakışın, sesin, kokun. Ben her geçen gün bir şeylerin daha da farkına varıyorum. Ney biliyor musun? Ben sensiz yapamam senle birlikteyken sevgiliyken bile uyuyamazken ben sensizken nasıl uyuyacağım ki? Uyuyamam her gece sensizlik korkusuyla ayrılma korkusuyla yatıyorum her gece dua ediyorum Allahım nolur bizi ayırma, ayırmak isteyenlere fırsat verme asla, aramıza bi engel mesafe koyma diye her gece dua ediyorum. Mutlu olmamız için evlenmemiz için aynı yastığa baş koymak için seni uyurken izlemek için saclarını okşayıp yanağına bi öpücük kondurmak için sabah kalktığımda elimi yan taraftaki yastığa koyduğumda boş değilde senin olman icin hep benimle olman için benim hatunum çocuklarımın anası olman için her gece dua ediyorum. Hepte edeceğim işte, ben bunları hayal ederken seni çok seviyorken sana bakmaya bile kıyamıyorken ayrılmaktan o kadar korkuyorum ki, hani derler ya korkarsan başına gelir diye işte ondan bile korkuyorum korktuğum başıma gelir diye ama Allah var dua var hayaller varken sen varken ben varken bu aramızda ki sevgi sadakat ve bağlılık varken Allahın izniyle hiç bir şey olmaz bize, her şeyin üstesinden geliriz evelAllah. Sen yanımda ol tüm dünya karşımda olsun sana söz veriyorum sen bıraksan bile ben bırakmayacağım. Seni elimden ne geliyorsa yapacağım gerekirse yalvaracağım neden biliyor musun çünkü bizim hayallerimiz var onlara ihanet edemem, ben sensiz yapamam hatunum, inşallah da hayallerimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah zamanı gelir de hani bitane abla yazdı ya ismimizi ayakkabıya inşallah zamanı gelir, sen yazarsın o ayakkabıya başkalarının ismini, inşallah kucağımda gôtürürüm seni evimize. Bak Allah söyletti evimize sadece bizim senin ve benim. O evde sadece sen ve ben ne kadar güzel değil mi ya, bir de evimize neşe gelirse çocuğumuz olursa ohh ne güzel, kızımız olursa ismini Neşe koyalım olur mu? O çocuk bizim neşemiz olsun, ne güzel ya ne kadar şanslı olurum. Düşünsene sen benim mutluluğum, çocuğumuzda benim neşem olur, daha ne isterim ki ben Allahtan. Allah bizi bi yastıkta kocatsın inş. İyi uykular miniğim..

  1 yıl önce
 41. Ziyaretçi Nurselin

  Çok çok çok güzel yaa Rabbim sevenlerini pişman ettirmeyecek en hayırlı şekilde kavuşturur inşallah.

  1 yıl önce
 42. Ziyaretçi Özlem

  Gerçekten çok süper olmuş yüreğimize sağlık. Allahım inşallah sevdiğiniz kişiyle bir ömür boyu mutlu eder Rabbim.

  1 yıl önce
 43. Ziyaretçi Samet

  Ellerine/ağzına sağlık be usta 10 numara olmuş.

  1 yıl önce
 44. Ziyaretçi Birgül

  Çok süper bir yazı ALLAH sizi kavuştursun inşallah.

  1 yıl önce
 45. Ziyaretçi Kadir

  İnşallah ayrılmazsınız be, valla helal olsun sana.

  1 yıl önce
 46. Ziyaretçi Enes

  Süper ya. 😍

  1 yıl önce
 47. Ziyaretçi Ilyas Balcı

  Ağzına sağlık be 👍❤

  9 ay önce
 48. Ziyaretçi Yunus

  Helal kardeş inşallah duaların kabul olur.

  5 ay önce
 49. Ziyaretçi Herşeyim

  Seni deliler gibi sevdiğimi bilmesende karanlığımı aydınlatan adam iyi geceler

  1 yıl önce
 50. Ziyaretçi Aşık Şair

  Sevgilim sen uyurken hayal ediyorumda;
  – O iki büklüm yatış tarzını,
  – O tatlıca dünyadan habersiz uykunu,
  – Birde yanında beni.

  1 yıl önce
 51. Ziyaretçi Kübra

  Şiir çok fazla, insan karar veremiyor.

  1 yıl önce
 52. Ziyaretçi Bahrı

  Okusaydın böyle demezdin.

  1 yıl önce
 53. Ziyaretçi Hebun

  Şuan yanımda olamayan fakat varlığı ile bana huzur veren biricik sevgilim burdan sesleniyorum sana seni çok seviyorum, dört gözle dönmeni bekleyeceğim ERKAN’ım.

  2 yıl önce
 54. Ziyaretçi Erkan

  Geldim 😀

  1 yıl önce
 55. Ziyaretçi Buket Doğan

  Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini abim benim cok ama cok özledim seni oyle derinlemesine özledim ki bizi birbirimizden ölüm ayırdı güzel abim. Allahım seni nur içinde yatırsın abim benim. Ölüm seni çok erken aldı benden canım yandı.. Ama sen gelmedin ben tabutunun başında bekledim kalkmadın abim. Bunları yazarken bile elimde kalbimde titriyor. Adını duyduğumda hissettiğimde kokunu içim cız ediyor.. Yaşanmışlıklarımız hatıralarımız….
  Şimdi SEN UYUYORSUN…
  BEN ÖLÜYORUM..

  2 yıl önce
 56. Ziyaretçi Yasemin

  Mekanı cennet olsun başın sağolsun.

  2 yıl önce
 57. Ziyaretçi Bayram

  Mekanı cennet olsun, Allah sabır versin.

  1 yıl önce
 58. Ziyaretçi Buse

  Mekanı cennet olsun, Allah yardımcın olsun kardeşim..

  1 yıl önce
 59. Ziyaretçi melek

  Canım ne güzel bir sevgidir abi sevgisi ne büyük bi acıdır bu bende 12 yaşındayken ertesi gün askere gidecek olan abimi kaybettim o benim her şeyimdi abimdi babamdı sırdaşımdi o gitti dünya başıma yıkıldı şuan 26 yaşındayım zaman her şeyin ilacıymış koca bir yalan yada bana tesiri olmadı, olmasında zaten, abim gözümün nuru seni seviyorum zaman seni unutturamaz.

  1 yıl önce
 60. Ziyaretçi Ercan Demir

  Başın saolsun Buket

  1 yıl önce
 61. Ziyaretçi Begüm

  Allah rahmet eylesin başın sağolsun.

  1 yıl önce
 62. Ziyaretçi Ayaz çetinel

  Tanımıyorum ama illa bir insan karşındakini tanıması şart değil Cenabı Allah nur içinde yatmasını nasip etsin. Allah günahlarını af eylesin, Allah sabır versin mekanı cennet olsun …

  1 yıl önce
 63. Ziyaretçi Buket Doğan

  Ben burda sevgiliye değil kardeşime olan sevgimden aşkımdan konuşmak istiyorum. Güzel yüzlü abim seni çok ama çok seviyorum. Seni öylesine özledim ki nasıl anlatılır bilmem. Seni benden ölüm ayırdı güzel abim.. Öylesine canım yandı öylesine nutkum tutuldu ki, ben her şeyime veda ettim. Abim sen beni her şeyimle aldın gittin herşeyken hiç kaldım. Sen olmuyorsun.. Ben olmuyorum… Biz olmuyoruz güzel kardeşim.. Ölüm sana hiç yakışmadı bu kadar erken terketmemeliydin beni. O kadar sözler verdin güzel yüzlü abim neden beni böylece bıraktın gittin.. İkiden bir çıkınca bir kalmıyormuş. Yarım kalıyormuş.. Bende sen gittikten sonra yarım kaldım abim benim .. Odalarıma kapattım kendimi, sabaha kadar kendi kendime yaşadım hüznümü.. Sen benim ağlamama da dayanamazdın abim.. Her gece gözüm kapıda belki gelir diyorum ama yoksun işte.. Boşluğa düşüyorum senin elin uzansa da o boşluktan kurtulsam diyorum ama nafile. Oy oy abim buralara yaz yaz bitmez sana olan hüznüm acım sevgim. Sen böyle yazılarla anlatılacak biri değilsin.. Seni ÇOK AMA ÇOK ÖZLÜYORUM…
  ŞİMDİ SEN UYUYORSUN..
  BEN ÖLÜYORUM…

  2 yıl önce
 64. Ziyaretçi Baran

  Allah rahmet eylesin, sabır Allahtan’dır ve sadece dua et.

  1 yıl önce
 65. Ziyaretçi Yusuf

  Allah yardımcın olsun.

  1 yıl önce
 66. Ziyaretçi Esra

  Allah sabır versin canım.

  1 yıl önce
 67. Ziyaretçi Eda Nur

  Allah abine rahmet eylesin, sana da sabır versin.

  1 yıl önce
 68. Ziyaretçi Ela

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Benim içimdekileri söyledin aynı kadere.

  1 yıl önce
 69. Ziyaretçi Ela

  Ayni kaderi paylaşıyoruz, 17 yaşından 3 ay almıştı kaybettik. Kurtaramadık hayat o kadar acımasız ki..

  1 yıl önce
 70. Ziyaretçi Yunus

  Ağlamana dayanamıyor ise ağlama, şimdi abinin sana duana çok ihtiyacı var kardeşim, acın büyük üzülme diyemem ama abin seni görüyor. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

  1 yıl önce
 71. Ziyaretçi Baran Demir

  Başınız sağ olsun dua edin sadece.

  1 yıl önce
 72. Ziyaretçi Suat

  Allah rahmet eylesin bacım. Allah sizlere ömür versin ama ağlattın beee. 😢😢😢

  1 yıl önce
 73. Ziyaretçi Macit

  Hayatıma mutluluk katan hayallerimi süsleyen canım aşkım Müjdem. 😍😍

  2 yıl önce
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Kuzeyy Kuzeyy

  Faydası yok sözlerimin ..Bildiğini okuyor hayat her nasıl olsa….

  1 yıl önce
 2. kumsal 1903 kumsal 1903

  Aynen öyle

  1 yıl önce
 3. Ziyaretçi İbrahimcan

  Seni düşünmekten senle ilgili hayal kurmaktan uyuyamıyorum ya bi hayal bitiyor diğeri başlıyor, yatakta bi oyana dönüyorum bi bu yana dönüyorum ama olmuyor ya gözümün önünden gitmiyor gülüşün, bakışın, sesin, kokun. Ben her geçen gün bir şeylerin daha da farkına varıyorum. Ney biliyor musun? Ben sensiz yapamam senle birlikteyken sevgiliyken bile uyuyamazken ben sensizken nasıl uyuyacağım ki? Uyuyamam her gece sensizlik korkusuyla ayrılma korkusuyla yatıyorum her gece dua ediyorum Allahım nolur bizi ayırma, ayırmak isteyenlere fırsat verme asla, aramıza bi engel mesafe koyma diye her gece dua ediyorum. Mutlu olmamız için evlenmemiz için aynı yastığa baş koymak için seni uyurken izlemek için saclarını okşayıp yanağına bi öpücük kondurmak için sabah kalktığımda elimi yan taraftaki yastığa koyduğumda boş değilde senin olman icin hep benimle olman için benim hatunum çocuklarımın anası olman için her gece dua ediyorum. Hepte edeceğim işte, ben bunları hayal ederken seni çok seviyorken sana bakmaya bile kıyamıyorken ayrılmaktan o kadar korkuyorum ki, hani derler ya korkarsan başına gelir diye işte ondan bile korkuyorum korktuğum başıma gelir diye ama Allah var dua var hayaller varken sen varken ben varken bu aramızda ki sevgi sadakat ve bağlılık varken Allahın izniyle hiç bir şey olmaz bize, her şeyin üstesinden geliriz evelAllah. Sen yanımda ol tüm dünya karşımda olsun sana söz veriyorum sen bıraksan bile ben bırakmayacağım. Seni elimden ne geliyorsa yapacağım gerekirse yalvaracağım neden biliyor musun çünkü bizim hayallerimiz var onlara ihanet edemem, ben sensiz yapamam hatunum, inşallah da hayallerimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah zamanı gelir de hani bitane abla yazdı ya ismimizi ayakkabıya inşallah zamanı gelir, sen yazarsın o ayakkabıya başkalarının ismini, inşallah kucağımda gôtürürüm seni evimize. Bak Allah söyletti evimize sadece bizim senin ve benim. O evde sadece sen ve ben ne kadar güzel değil mi ya, bir de evimize neşe gelirse çocuğumuz olursa ohh ne güzel, kızımız olursa ismini Neşe koyalım olur mu? O çocuk bizim neşemiz olsun, ne güzel ya ne kadar şanslı olurum. Düşünsene sen benim mutluluğum, çocuğumuzda benim neşem olur, daha ne isterim ki ben Allahtan. Allah bizi bi yastıkta kocatsın inş. İyi uykular miniğim..

  1 yıl önce
 4. Ziyaretçi Nurselin

  Çok çok çok güzel yaa Rabbim sevenlerini pişman ettirmeyecek en hayırlı şekilde kavuşturur inşallah.

  1 yıl önce
 5. Ziyaretçi Özlem

  Gerçekten çok süper olmuş yüreğimize sağlık. Allahım inşallah sevdiğiniz kişiyle bir ömür boyu mutlu eder Rabbim.

  1 yıl önce
 6. Ziyaretçi Samet

  Ellerine/ağzına sağlık be usta 10 numara olmuş.

  1 yıl önce
 7. Ziyaretçi Birgül

  Çok süper bir yazı ALLAH sizi kavuştursun inşallah.

  1 yıl önce
 8. Ziyaretçi Kadir

  İnşallah ayrılmazsınız be, valla helal olsun sana.

  1 yıl önce
 9. Ziyaretçi Enes

  Süper ya. 😍

  1 yıl önce
 10. Ziyaretçi Ilyas Balcı

  Ağzına sağlık be 👍❤

  9 ay önce
 11. Ziyaretçi Yunus

  Helal kardeş inşallah duaların kabul olur.

  5 ay önce
 12. Ziyaretçi Buket Doğan

  Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini abim benim cok ama cok özledim seni oyle derinlemesine özledim ki bizi birbirimizden ölüm ayırdı güzel abim. Allahım seni nur içinde yatırsın abim benim. Ölüm seni çok erken aldı benden canım yandı.. Ama sen gelmedin ben tabutunun başında bekledim kalkmadın abim. Bunları yazarken bile elimde kalbimde titriyor. Adını duyduğumda hissettiğimde kokunu içim cız ediyor.. Yaşanmışlıklarımız hatıralarımız….
  Şimdi SEN UYUYORSUN…
  BEN ÖLÜYORUM..

  2 yıl önce
 13. Ziyaretçi Yasemin

  Mekanı cennet olsun başın sağolsun.

  2 yıl önce
 14. Ziyaretçi Bayram

  Mekanı cennet olsun, Allah sabır versin.

  1 yıl önce
 15. Ziyaretçi Buse

  Mekanı cennet olsun, Allah yardımcın olsun kardeşim..

  1 yıl önce
 16. Ziyaretçi melek

  Canım ne güzel bir sevgidir abi sevgisi ne büyük bi acıdır bu bende 12 yaşındayken ertesi gün askere gidecek olan abimi kaybettim o benim her şeyimdi abimdi babamdı sırdaşımdi o gitti dünya başıma yıkıldı şuan 26 yaşındayım zaman her şeyin ilacıymış koca bir yalan yada bana tesiri olmadı, olmasında zaten, abim gözümün nuru seni seviyorum zaman seni unutturamaz.

  1 yıl önce
 17. Ziyaretçi Ercan Demir

  Başın saolsun Buket

  1 yıl önce
 18. Ziyaretçi Begüm

  Allah rahmet eylesin başın sağolsun.

  1 yıl önce
 19. Ziyaretçi Ayaz çetinel

  Tanımıyorum ama illa bir insan karşındakini tanıması şart değil Cenabı Allah nur içinde yatmasını nasip etsin. Allah günahlarını af eylesin, Allah sabır versin mekanı cennet olsun …

  1 yıl önce
 20. Ziyaretçi Buket Doğan

  Ben burda sevgiliye değil kardeşime olan sevgimden aşkımdan konuşmak istiyorum. Güzel yüzlü abim seni çok ama çok seviyorum. Seni öylesine özledim ki nasıl anlatılır bilmem. Seni benden ölüm ayırdı güzel abim.. Öylesine canım yandı öylesine nutkum tutuldu ki, ben her şeyime veda ettim. Abim sen beni her şeyimle aldın gittin herşeyken hiç kaldım. Sen olmuyorsun.. Ben olmuyorum… Biz olmuyoruz güzel kardeşim.. Ölüm sana hiç yakışmadı bu kadar erken terketmemeliydin beni. O kadar sözler verdin güzel yüzlü abim neden beni böylece bıraktın gittin.. İkiden bir çıkınca bir kalmıyormuş. Yarım kalıyormuş.. Bende sen gittikten sonra yarım kaldım abim benim .. Odalarıma kapattım kendimi, sabaha kadar kendi kendime yaşadım hüznümü.. Sen benim ağlamama da dayanamazdın abim.. Her gece gözüm kapıda belki gelir diyorum ama yoksun işte.. Boşluğa düşüyorum senin elin uzansa da o boşluktan kurtulsam diyorum ama nafile. Oy oy abim buralara yaz yaz bitmez sana olan hüznüm acım sevgim. Sen böyle yazılarla anlatılacak biri değilsin.. Seni ÇOK AMA ÇOK ÖZLÜYORUM…
  ŞİMDİ SEN UYUYORSUN..
  BEN ÖLÜYORUM…

  2 yıl önce
 21. Ziyaretçi Baran

  Allah rahmet eylesin, sabır Allahtan’dır ve sadece dua et.

  1 yıl önce
 22. Ziyaretçi Yusuf

  Allah yardımcın olsun.

  1 yıl önce
 23. Ziyaretçi Esra

  Allah sabır versin canım.

  1 yıl önce
 24. Ziyaretçi Eda Nur

  Allah abine rahmet eylesin, sana da sabır versin.

  1 yıl önce
 25. Ziyaretçi Ela

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Benim içimdekileri söyledin aynı kadere.

  1 yıl önce
 26. Ziyaretçi Ela

  Ayni kaderi paylaşıyoruz, 17 yaşından 3 ay almıştı kaybettik. Kurtaramadık hayat o kadar acımasız ki..

  1 yıl önce
 27. Ziyaretçi Yunus

  Ağlamana dayanamıyor ise ağlama, şimdi abinin sana duana çok ihtiyacı var kardeşim, acın büyük üzülme diyemem ama abin seni görüyor. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

  1 yıl önce
 28. Ziyaretçi Baran Demir

  Başınız sağ olsun dua edin sadece.

  1 yıl önce
 29. Ziyaretçi Suat

  Allah rahmet eylesin bacım. Allah sizlere ömür versin ama ağlattın beee. 😢😢😢

  1 yıl önce
 30. Ziyaretçi MuYar?

  Bu attığım Günaydın mesajı ama işinize yarar bence.
  Günaydın ömrümü verdiğim, hayatımı adadığım, canımdan can olan sevdiğim; Günaydın güzel gözlerine, tatlı diline, güler yüzüne, kızmalarına, sevmelerine kurban olduğumm; Günaydın bakmaya doyamadığım, sevmeye kıyamadığım, gönlümün tek sahibi olan aşkım; Günaydın ömrümün diğer yarısı, vazgeçemediğim Günaydın.

  2 yıl önce
 31. Ziyaretçi Yasemin

  Çok iyi gerçeken de

  2 yıl önce
 32. Ziyaretçi Ramazan

  Gerçekten teşekkür ederim, çok işime yarayacak, süper yazmışsın.

  1 yıl önce
 33. Ziyaretçi Furkan

  Sanki işime yaradı.

  1 yıl önce
 34. Ziyaretçi Sumeyra

  Güzelmiş

  1 yıl önce
 35. Ziyaretçi Gamzeli Hatunuz

  Senin sevgilin var mı Muyar?

  1 yıl önce
 36. Ziyaretçi Mehmet Özlem ❤❤

  BİR TEK SENİ SEVDİM YAR….
  Sevdim günah gibi boynuma dolansan da sevdim… Nefesime kilometrelerce uzakta olsan da bitmedin… Ölüme eşdeğer acılar doğursanda içimde, senden ve gözlerinden vazgeçemedim.. Zamanı durdurmayı denedim sen varken yanımda, güzel gözlerine dalıp kaybolmak istedim, hayallerimin en güzel rüyalarında, hep seninle nefes almaya Dua ettim Yüce YARADAN’nın huzurunda, sana yeminliyim güzel gözLüm başkası girmeyecek kalbime SEN BENİM GÖNÜL FIRTINAM, AVUCUMDAKİ DUA’m..

  1 yıl önce
 37. Ziyaretçi Ece

  Süper

  1 yıl önce
 38. Ziyaretçi İlgi

  Mükemmel olmuş.

  1 yıl önce
 39. Ziyaretçi ece

  Harika olmuş

  1 yıl önce
 40. Ziyaretçi merve

  Gece olup o güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa sen gök yüzünden alıp uykusuzluğa emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma artık bundan sonra varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum sonsuza kadar BENİM OLLL çünkü sadece artık seninle bu can var hayatıma girdiğin güne şükrediyorum şimdi yine seni yenik düşerek uykuya dalıyorum iy geceler SENİ ÇOK SEVİYORUM ( BURAK) …

  2 yıl önce
 41. Ziyaretçi Hebun

  Şuan yanımda olamayan fakat varlığı ile bana huzur veren biricik sevgilim burdan sesleniyorum sana seni çok seviyorum, dört gözle dönmeni bekleyeceğim ERKAN’ım.

  2 yıl önce
 42. Ziyaretçi Erkan

  Geldim 😀

  1 yıl önce
 43. Ziyaretçi H...z. A....

  Kokunu içime çeke çeke uyumak istiyorum sonrada senli rüyaların içinde kaybolup hiç uyanmamacasına. Seni seviyorum.* Aşkısı* bu hitabı ergenden başkasına söylemezken seninle bütünleşti…

  2 yıl önce
 44. Ziyaretçi Aşık Şair

  Sevgilim sen uyurken hayal ediyorumda;
  – O iki büklüm yatış tarzını,
  – O tatlıca dünyadan habersiz uykunu,
  – Birde yanında beni.

  1 yıl önce
 45. Ziyaretçi H...z. A....

  Kokunu içime çeke çeke uyumak istiyorum sonrada senli rüyaların içinde kaybolup hiç uyanmamacasına. Seni seviyorum. *Aşkısı*bu hitabı ergenden başkasına söylemezken seninle butünleşti…

  2 yıl önce
 46. Ziyaretçi Zeynep Tekin

  Sen benim ömrüme ömür katan geleceğimsin, hastalığıma şifamsın, sen benim her şeyimsin, seni çok seviyorum tatlı rüyalar nefesim..

  2 yıl önce
 47. Ziyaretçi Baro Can

  Seni seviyorum.

  2 yıl önce
 48. Ziyaretçi Gülcan

  Bu güzel gecede senle olmak varken, birbirimize şarkılar söyleyip uyumak varken, gene senden uzakta kelimelerle anlatıyorum hasretimi. Oysa hep hayallerde el eleydik biz, belki bir gün gerçek olur ama şimdi özledim seni be gülüm. Sen gene benden uzakta kapa gözlerini belki rüyalarda buluşur bi daha ayrılmayız… İyi geceler aşkım seni seviyorum çok ❤

  2 yıl önce
 49. Ziyaretçi Erman

  Güzelmiş hanfendi.

  2 yıl önce
 50. Ziyaretçi Derya

  Allah yardımcın olsun Askerim. Sensiz bir gün daha geçti ömrümden ama olsun sonunda kavuşacağız Allah’ın izniyle sadece biraz daha Sabırrr. İyi geceler her şeyim seni çok seviyorum ömrümm..

  2 yıl önce
 51. Ziyaretçi Sezer

  Allah kavuştursun kardeşim, Allah sevdiğini sana bağışlasın, dilerim en kısa zamanda kavuşursunuz.

  2 yıl önce
 52. Ziyaretçi nsz

  Allah kavuştursun bacım rabbim şu cümani hürmetine askerlerimizi korusun inşallah

  2 yıl önce
 53. Ziyaretçi Herşeyim

  Seni deliler gibi sevdiğimi bilmesende karanlığımı aydınlatan adam iyi geceler

  1 yıl önce
 54. Ziyaretçi adsız

  Hayat geç kalmayı affetmiyor bak yine akşam oldu iyi geceler.

  2 yıl önce
 55. Ziyaretçi Aaysel

  Sana canım

  1 yıl önce
 56. Ziyaretçi Herşeyim

  Seni o kadar çok seviyorum ki seni ger gördüğümde kalbim ilk gün ki gibi atıyor sanki yerinden fırlayacak gibi. Her gün daha da fazla seviyorum seni. Şu an sana sarılıp uyuyamasam da, sabah gözlerimi açtığımda yanımda olacağını bilmek yetiyor bana. Senli günlere uyanmak için iple çekiyorum her günü. inşallah Rabbim ayırmasın bizi. Ömrümün yarısı seni seviyorum. İyi geceler..

  2 yıl önce
 57. Ziyaretçi Büşra

  Çok güzel

  2 yıl önce
 58. Ziyaretçi Rukiye

  Seni seviyorum İBRAHİİİMMMM. ALLAHIM NE OLUR ONU BANA HAYIRLI KIL.
  (İbrahim Halil unc~RUKİYE 😉😚😚)

  1 yıl önce
 59. Ziyaretçi İbrahim

  Amin Allah hayırlısını versin.

  1 yıl önce
 60. Ziyaretçi Zehra

  Allah kavuştursun.

  7 ay önce
 61. Ziyaretçi Ayşegül

  Gideceğini bile bile seni çok ama çok seviyorum bebekim Selçukum:)

  2 yıl önce
 62. Ziyaretçi Kübra

  Şiir çok fazla, insan karar veremiyor.

  1 yıl önce
 63. Ziyaretçi Bahrı

  Okusaydın böyle demezdin.

  1 yıl önce
 64. Ziyaretçi Burak

  Hayat bazen kısa ama yine seni düşününce uzun geliyor bana ama bazen öyle güzel anlar var ki anlıyorum ki her şeyde “SEN”aşk güzel bir duygu, yaşamak tatmak ona dokunabilmek gibi, aşk bence sana dokunmak gibi gerçeğim, seninle mutlu gecelere varma dileğiyle tatlı rüyalar…

  2 yıl önce
 65. Ziyaretçi Sinem

  Merhaba ben sizin mahalleden, seni seviyorum.

  2 yıl önce
 66. Ziyaretçi GülcaN

  Bu güzel gecede senle olmak varken, iyi geceler aşkım seni̇ seviyorum..

  2 yıl önce
 67. Ziyaretçi Ercan❤Arzu

  Yarabbim sen bütün sevenleri kavuştur.

  1 yıl önce
 68. Ziyaretçi Derbeder

  Bak yine gece sen düştün aklıma. Sabah geç gelir neden biliyor musun? Güneş senin ışıl ışıl yanan yüzünü görmeye korkuyor, kuşlar sizin evin etrafından uçmuyor sesinin güzelliğine dayanamıyor, bitanem iyi uykular SENİ SEVİYORUM.

  2 yıl önce
 69. Ziyaretçi Davlat

  Süper.

  1 yıl önce
 70. Ziyaretçi Aysel

  Ne zaman sevmedin ki..

  1 yıl önce
 71. Ziyaretçi beri

  Safak ne kadar zengin olursa olsun bir gün fakirlesmeye mahkumdur. Şafak 30 seni seviyorum askerimmmmn.

  2 yıl önce
 72. Ziyaretçi Batuhan Fadime

  O gün gelecek ve evimizin anahtarları ikimizde de olacak. İyi geceler birtanem..

  2 yıl önce
 73. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Nur sevgi yunus sare damla ferman ismail mehmet emre kemal korkut hepinize hayırlı geceler canlarım.😴😴😴🙏🙏

 74. Damla su Damla su

  Sana da canım😊😊❤

  4 ay önce
 75. Ziyaretçi Güz yağmuru🍁🍁🍁🍁🍁

  Canım günaydın diyeceğim ama geç oldu biraz napıyorsun nasılsın 💖💖😘😘

  4 ay önce
 76. Sevgi Sevgi

  Sana da bitanem 💋 😘 😍

  4 ay önce
 77. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Sevgim napıyorsun aşkım.

  4 ay önce
 78. Sevgi Sevgi

  Napayım bitanem misafirler vardı öyle geçip gitti gün.

  4 ay önce
 79. Sevgi Sevgi

  Sen ne yapıyorsun yağmurum 😍

  4 ay önce
 80. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Sevgim seninle telefonda konuşmak istiyorum ben aşkım numaranı profilin altında durumun yerine yazı yazmışsın ya oraya yazsan ben akşam ordan numaranı whatsapptan sana msj atsam sonra sen burda profilinin olduğu yerden numaranı kaldırsan olur mu aşkım en azından whatsapptan konuşuruz hep msjlaşırız bitanem.

  4 ay önce
 81. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Bende kuzenimin nişanı vardı onun nişan telaşıyla uğraştıkları aşkım gelinlik gidip aldık yaza düğünü varda kuzenimin sevgim.

  4 ay önce
 82. Sevgi Sevgi

  Olur bitanem de senin ne zaman kaçta sitede olduğunu bilsem o dk da koyarım sonra hemen kaldırırım.

  4 ay önce
 83. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁🍁

  Sevgim şimdi numaranı profiline köy askım ben alırım kaydeder whatsapptan msj atarım hemen sana sende sora kaldırırsın profilinin oldu yerden numaranı sen köy ben alırım sitedeyim bugün hep sen at ben alırım whatsapptan sana yazarım bebeğim.🙏💖😘

  4 ay önce
 84. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Aşkım bugün pek bi isim yok sen numarani profiline koy ben alır kaydeder sorada vatsaptan sana msj atarim sora sende profilin den numarani kaldrirsin seninle telde konusuruz hep burda biliyosun bazen yorumlar geç onaylaniyor aşkım

  4 ay önce
 85. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Nerde benim sevgi pıtırcıklarım bakıyım 😘😘😘😂😂😂💖💖💖

 86. Sevgi Sevgi

  Buradayız bebeğim 😛 😘🤗💝💕

  4 ay önce
 87. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Canım sana bir şey diyecektim unuttum son günlerde fazla unutganlıklarım oluyor 😔

  4 ay önce
 88. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Tamam hoş geldin canım.

  4 ay önce
 89. Sevgi Sevgi

  Sende bendensin unutkanlık bende başını aldı gidiyor bebeğim hatırlayınca söyle bebeğim 💕🌹🥀😍🤗😘♥️

  4 ay önce
 90. 4 ay önce
 91. Ziyaretçi B.k.

  Uyandığında onu ilk kim görecek bıraktığım düşü kim büyütecek…. :/

  2 yıl önce
 92. Ziyaretçi Sinem

  Merhaba kanka

  2 yıl önce
 93. Ziyaretçi eda yılmaz

  İyi geceler hayatımın anlamı..

  2 yıl önce
 94. Ziyaretçi rabia

  İyi geceler hayatımın anlamı biricik sevgilim.

  2 yıl önce
 95. Ziyaretçi Özge Avşar

  Yine gece uzun gözlerinde bi o kadar derin . Ömerim’M.

  2 yıl önce
 96. Ziyaretçi Ayarsız Adam

  Güzelliğin gençliğime kafa tutuyor hatun iyi geceler..

  2 yıl önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız