Teşekkür Sözleri

Teşekkür Etme Sözleri
9 yorum

Teşekkür Sözleri, Arkadaşa, Sevgiliye Teşekkür Mesajları sayfasında bulunmaktasınız. En Güzel Teşekkür Sözlerini arkadaşlarınızla paylaşabilir, siz de Teşekkür Etme Sözleri ekleyebilirsiniz.

Bana öğrettiğin her şey için teşekkür ederim.

Yanımda olduğun yıllar için sana çok şey borçluyum.

Sırrınızı benimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim hep destekleyici ve anlayışlı olduğun için.

Burada olduğunuz için teşekkürler, varlığınız bana güç veriyor.

Nazik dilekleriniz ve içten düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Bana altından daha değerli bir dostluk önerdiğin için teşekkürler.

Yardım elini en çok ihtiyaç duyduğumda uzattığın için teşekkürler.

Bunu senin desteğin olmadan başaramazdım. Her şey için teşekkürler.

Her zaman en iyi destekçim ve rehberim olduğun için teşekkür ederim.

Aşkım bu güzel aşkı bana yaşattığın için sana sonsuz teşekkür ederim.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Nazik davranışın için teşekkürler, hayatım boyunca asla unutmayacağım.

Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim, mucukss.

Seni ve seninle ilgili her şeyi seviyorum. Yanımda olduğun için teşekkürler.

Sevgin, cömertliğin ve iyi dileklerin için teşekkürler. Seni çok takdir ediyorum.

Hep cömert ve nazik davranıyorsun. Çok destekleyici olduğun için teşekkür ederim.

Senin yüzünden hayatım çok güzel. Çaban ve sevgin için teşekkür ederim arkadaşım.

İhtiyacım olduğu süre boyunca yanımda olduğun için içtenlikle teşekkür ederim aşkım.

Her zaman nazik ve cömert davrandınız, ancak bugün jestiniz harikaydı. Teşekkür ederim.

Çok nazik olduğun için teşekkürler, sevgine ve özenine teşekkürler. Sana çok borçluyum.

Hatalarıma, gözyaşlarıma ve tüm sorunlarıma rağmen yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Gözümdeki kızıl ışığa lanet eden sevgili; unuttuğun yüreğimdeki aşk için teşekkür ederim.

Sensiz bir gün bile düşünemiyorum. Hayatımı her yönden zenginleştirdin. Teşekkürler aşkım!

Sevgin, söylediğin ve yaptığın her şeyde sabrın ve çabaların için teşekkür etmek istiyorum.

Sen gelmeseydin doğum günüm çok sıkıcı ve çekilmez olurdu. Burada olduğun için teşekkürler.

Yaptığınız her şey için teşekkür ederiz ve hepimiz tarafından sevildiğinizi bilmenizi isteriz.

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Harika hediyen için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sevdim. Düşünceli davranışını takdir ediyorum.

Harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutsuzluk ya Teşekkür Sözleri da umutsuzluğun olduğu zaman hep buradaydın.

Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim; Sen gerçekten ihtiyacım olan bir arkadaşsın; gerçek bir arkadaş.

Gönderdiğin sürpriz hediyeyi gerçekten sevdim. Kullandığımda seni hep özleyeceğim. Çok teşekkürler canım.

Lütfen bize yardımcı olmak için yaptığınız her şey için teşekkürlerimizi kabul edin. Sizi takdir ediyoruz.

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun. Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Yanımda kalıp, umutlarımı ve hayallerimi paylaştığın için ve yalnızca kendin olduğun için teşekkür ederim.

Kabus kelimesini hayatımın sözlüğünden sildiğin için teşekkürler. Hayatımı gerçek bir rüya haline getirdin.

Yanımda olduğun ve bana ihtiyaç duyduğumda yardım ettiğin için teşekkürler. Sana her zaman borçlu kalacağım.

Hayatın zor anları vardır; Güvenin, samimiyetin ve eşsiz desteğin için; kalpten bir teşekkür ederim diyorum.

Layık görüldüğüm bu ödül için, sayın patronuma teşekkürü borç bilirim. Birlikte nice güzel işler yapmak dileğimle…

Bütün dünya bana yapamayacağımı söylediğinde, başarmam için bana https://www.neguzelsozler.com yardım ettin. Desteğin için teşekkür ederim baba!

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!.

Gerçek bir arkadaş dünyanın herhangi bir hazinesinden daha değerlidir. Sonsuza kadar dostum olduğun için teşekkürler.

Seninle tanışmam hayatımın en güzel hediyesi oldu. Sabrın, iyiliğin, tavsiyelerin ve bağlılığın için teşekkür ederim.

Kelimeler sizin için minnettarlığımı ifade etmek için yeterli değil. Hepinize sevgi ve desteğiniz için teşekkür ederim!

Ayağıma prangalar, ellerime kelepçeler yüreğime sevgini verdiğin, aşkına tutsak sana köle, hayatıma güneş gibi doğduğun.

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir.

Bana öğrettiğin bütün iyi şeylerden dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. Sen benim en iyi rehberim ve ilham kaynağımsım.

Arkadaş olmak sorumluluk ister, başın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım.

Sahip olduğum en değerli hediye senin dostluğundur. Dostluğun beni sevgi, anlayış ve destekle ödüllendirdi; teşekkür ederim.

Harika bir meslektaş olduğun için teşekkürler. Ofis hayatı seninle daha eğlenceli hale geldi. Burada olduğun için teşekkürler.

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Seninle geçirdiğim zamanlarda ne kadar harika birini olduğunu fark ettim! Benim için yaptığın her şey için sana teşekkür ediyorum.

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkürler anneciğim. Seni seviyorum.

Yanımda olduğun anlarda verdiğin eşsiz sevgi, anlayış ve destek için, hatalarımı düşünmeden bir arkadaş olduğun için teşekkür ederim.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun. Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim.

Sana teşekkür etmek istedim ama sonra nereden başlayacağımı bilmediğimi fark ettim. Yani, sadece sensiz yapamayacağımı söylemek istedim.

Hayatımda senin gibi birine sahip olduğum için çok mutluyum. Bana çok şey anlatmak istedin. Yaptığın her şey için sana çok teşekkür ederim.

Kimse olmadığında hep benim yanımdaydın. Kabul ediyorum, içten teşekkürler, çünkü bana çok şey demek istedin. Burada olduğun için teşekkürler!

Doğum günümü unutulmaz yaptığınız için teşekkürler. Hepiniz hayatımdaki en muhteşem dostlarımsınız. Hepinizi seviyorum. Gülümsemeye devam edin.

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bu değerli arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayarak, en özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyor ve herkese teşekkür ediyorum.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Bu ödülü bütün sınıf arkadaşlarım ve bana emek veren bütün hocalarım adına alıyorum. Sizler iyi ki varsınız. Hepinize desteği için teşekkür ediyorum.

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim böyle baktığın için. Teşekkürler aklımda kaldığın için. Karanlıktan korkmuyorum eskisi gibi. Senin yanın en aydınlık beyaz benim için.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim arkadaşlarım, sıcak dilekleriniz için, sevimli hediyeleriniz için, harika gülümsemeleriniz için, bu unutulmaz doğum günü için teşekkürler!

Her yalanın bir mum’u vardır. Her mum’un söneceği bir gün vardır. Sen yalancıların yaktığı o mum’dan olmadın, gerçek bir sevgilisin sana teşekkür ediyorum.

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Hiçbir şey duymadığım, görmediğim anlar oluyordu rüyalarımda bile senden başka bir şey görmüyordum bana tattırmış olduğun olumsuzluk iksiri için teşekkür ederim.

Bana yaptığın bütün iyilikler için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bana iyi bir insan olmayı, iyi ve hayırlı işlerle uğraşmayı öğrettin. Allah senden razı olsun.

Benim canım kardeşim aldığın hediye için sana teşekkür ederim. Bu hediyenin anlamı benim için çok değerli, bana inandığın için sana milyonlarca teşekkür ederim. Seni seviyorum.

İçimdeki karamsarlığı dağıttığın ve bana yeniden başarabileceğim konusunda cesaret kattığın için teşekkür ederim canım arkadaşım. Senin gibi arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsın, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Yüreğimin en gizlisinde saklı olan, sürekli olarak düşündüğüm, aradığım ve hep andığım aşkım sen olmasan ben ne yaparım bu güzel aşkı bana sunduğun için sana teşekkür ediyorum bir tanem.

Bana hayatım boyunca yaşayamayacağım mutlulukları yaşattığın için teşekkür ederim güzel kadın. Bana kattıkların, bende yarattıkların bir ömür yüreğimde yamaya devam edecek, seni seviyorum.

Sözlerim genellikle yardımlarınızdan dolayı sevincimi ifade etmek için yetersiz kalıyor. Hayallerimi paylaştığınız için; Çok değerli yardım, destek ve sabrınız için teşekkür ederim diyorum.

Karanlık odalarda sensiz kalsam da, yalnızlığımı hayalinle avuturum, seni göreceğim gün bayram olur bana, sensizlik sonum olur bu yalan dünyada, hayatımın anlamısın sevgilim teşekkür ederim.

Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek sallayıp sana doğru geldiğim tek sebebimsin, senin dünyanda boğulmak bile huzur verir bana sevgilim, teşekkür ederim bana bu duyguları yaşattığın için.

Umutlarımın tek mimarı sensin hayallerimdeki tek huzur verici olan seninle hayatımın sonuna kadar gidebilmektir sevgilim, bana bu gücü ve bu ümitleri verip içimde huzur sağladığın için teşekkür ederim.

Teşekkür Mesajları

Sayfamızda, Teşekkür Mesajları, Arkadaşa Teşekkür Mesajı, Sevgiliye Teşekkür Sözleri, yer almaktadır

@Gr7b7c0606 5 yıl önce

Çok güzeldi benim de sevgilim var bunları ona söyleye bilirim teşekkürler💖💖💖💖💖💖👍

@Güler 5 yıl önce

Çok güzel benimde sevgilim var bu lafları ona söyleyebilirim💞💖💖💖💖💖💖

@Seco 9 yıl önce

Aynen katılıyorum.

@müşkülpesentimmm:( 10 yıl önce

Bence çoğu sevgililer için yazılmış arkadaşların hiç mi değeri yok yani¿¿¿¡ :'(

@Me 4 yıl önce

Herkesin sevgilisi var

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız