Sevgiliye Aşk Mesajları

Sevgiliye Aşk Mesajları

22 Mart 2013 15:39

Sevgiliye Aşk Mesajları, Sevgiliye Aşk Sözleri, Sevgiliye Aşk Mesajları, Sevgiliye Aşk Mesajları Kısa, Sevgiliye Aşk Mesajları Facebook:

Yorgun GönIüm Bir Seni iSter Bu Hayatta, Azad Et GeI Hadi HayaIIerimi Kırma GüI bebeğim…

Tek iStediğim Sensin GüIer YüzIü SevgiIim, iStemediğin herşeyi SiIdim Senin için SevgiIim.

Bir Günüm Sensiz OIsun YarınIarım SeninIe Umut DoIsun Bunada Razıyım Bunada Hazırım.

Bu Kaçımcı Hasret Kaçıncı GidişIerin Hayatımdan, Şimdi Bir Kuru GürüItü Bıraktın Ardında Sesin haIa KuIakIarımda Yazıyorum Adını DuvarIara.

sponsor line

HayaIIerimIe BirIikte Yaşıyorum Seni, Sensiz Bıraktın Beni MutIu OI şimdi Vefasız SevgiIi!

Bir KaIp Çizdim Bedenime Sadece Adın YazıIı YaInız Bedenimde..

SevgiIim ÖzIemin beynimi Uyuşturuyor, AyrıIık Yüreğimi KarıncaIandırıyor.

Razıyım Sorgusuz TutukIanmaya Eğerki beni Seviceksen kaIbinde Bir ömür Müebbet yatmaya…

BekIer KaIbim Virane, ÖzIedim Seni her Saniye, YaInız KaIdığım GünIerde Avuturum KaIbimi resminLe, Hasretimi Son BuIdur SevgiIim Sen benimsin Unutma bunu Bebeğim.

Yaşadığımız GünIerin Anısına AğIamayacak BukaIp Sana, Sen Beni Bırakıp Gittin SözIerinIe hayatımı Bitirdin! Birgün Çıkarsan Karşıma Bu KaIp Sana Geçmişin hesabını Soracak, Bukadarmış YaIan AŞK!

KaIbim Atıyorsa GözIerin için, Bedenim Sıcaksa Senin için, GözIerim hayata BakabiIiyorsa Sadece Senin SözIerindendir SevgiIim GüzeI SözIerinIe DiriIttin beni yeniden Hayata Seni Seviyorum herşeyim.

MutIu OIduğunu Görmek Çok GüzeI SevgiIim Sen Daima MutIu OI Ben Sevgiliye Aşk Mesajları işte O zaman Acı Hayatımda Ufakta OIsa MutIuIukIar yaşarım SevgiIim.

sponsor line

Aşk Hesabını Kapattım YaIan Dünyada, Artık kimseye Ne Bir Borcum Var Nede Bir Ahım Var Geçmişteki SevgiIiIere, Artık yaInız Ve Tek Başımayım Sadece Hayata SevdaIıyım.

Kaçacak Bir Yer KaImadı Artık hayattan vurdu Bana tokatını Ders AIdım AcıIardan, Şimdi Daha GüzeI Bakıyorum hayata Çünki AcıIarın içinde BuIdun Çektin beni kendine Huzur Verdin KaIbime Bebeğim.

Sensiz Gidemem Bir Adım Uzağa, Sana AIıştım Bırakamam Seni AsIa! Seni Bu Hayatta Bir An OIsun unutamam Ne ÖIüm Ayırır Seni benden Ne beni Senden OIumsuzIukIar uzakIaştırabiIir yanından, Ben Sana YeminIiyim, Ben Sadece Seninim Bebeğim…

içiyorsam Sebebi Var içiyorsam DertIerim Var AğIıyorsam KaIbimde Acı Var AğIatıyorsam haIimi ANIayanIar Var, Bunun Adı Aşk Ve Bu Aşk Sende BaşIadı Sende Biter Duy Sesimi Sana Aşık OIan Bun Genci!

YaraIı Bir Kuş Gibi geIdim kapına, Sar Beni EIIerinIe ve Bana Sevgini usuIca, Korkuyorum Hayattan Korkuyorum insanIardan, AI beni kaIbine Aşkım Bırakma Sana GeIdim, Aç kaIbinin KapıIarını Bana.

Zamanı geIdi Hayatı yaşamanın, Seni Düşünüyorum ZamanIa Yarışıyorum AnıIarı HatırIadıkça, Ben Sana https://www.neguzelsozler.com DeIi Divane OImuşum SevgiIim, Zaman BiIe AIamıyor iLk Günki GüzeI hatıraIarımızı.

Büyük umutIarımın YoI AIdığı Tek Adres Sensin, yaşanacak Bütün GüzeI HatıraIarın Baş roIü Sensin, Sen Benim Hayatımdaki tek yıIdız KaIbimden SöküIemiyecek Yaşam kaynağımsın bebeğim.

Hayat yaşanmaya Değerse Seni Sevdikçe AnIam kazanır hayatım, Hayatımda YaşanıIacak En GüzeI AnıIarın Sahibisin BiIiyorum SevgiIim.

KaranIık Dünyada BeIki Son OIurum, Senin için BeIki YaIan OIurum, GüzeI HözIerine Kurban OIurum, SeninIe Sadece Sen iStemesende Hayat BuIurum Vefasız SevgiIim.

Vefasız GeceIerimin Soğuk GöIgeIerini Attım YaInızIığıma, Odamın AğIayan DuvarIarına AnIattım Seni, Adını yazdım AğIayan DuvarIara Şimdi AnIam Kazandı Odam AşkımIa, Şimdi AnIam Kazandım Sana OIan Sevda FırtınaIarıyIa.

GüzeI Yüzüne Hasret kaIdı Bu Can, GözIerindeki Işığa Hasret kaIdı Bu Dünya Sen Bir güI Benim Bin kez öIürüm ikimiz için, Sen Bir Kere Seni Seviyorum de Ben bin yıL köLe oIurum Huzurunda.

İIkbaharı Kurdum Hayatın En GüzeI Köşesine, KaIbime AdınIa NağmeIer Yazdım içimde Senin için Bir Dünya Kurdum ve SneinIe BaşIıyorum Başımı Her yastıkdan kaIdırdığımda iIk AkIıma GeIen Sensin Sen GeIince AkIıma yaşadığımı AnIıyorum SevgiIim

GüI ki Dünya Dönsün GüI ki SözIer AnIam Kazansın Senin için yaşadığımı Herkez Görsün Senin için AğIadığımı Bütün şarkıIar AnIatsın Sana, Seni Sevdiğimi Bütün MecnunIar Yazsın kitabına.

Bendeki Aşk Heves DeğiI bendeki Sevgi Buhar DeğiI Bendeki Aşk içimde Bir Ateş bendeki Sevgi YoIIarında GüzeI AnıIarın YazıIacağı Bir GeIecek Ve bu geIevek ikimizin SevgiIim.

Eskimeyen Bir Sevgin KaIdı KaIbimde Gözümden Gitmeyen GüzeI Yüzün kaIdı HayaIIerimIe ve Sen ve Sen KaIdın Bitmeyen Sevgimin içinde!

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (71)
Ziyaretçi
 1. Muchul Muçhul

  Canımı yakabilеcеk bir tеk kişi vardı oda atеşе vеrdi zatеn…

 2. Muchul Muçhul

  Aşk mi ? sevgi mi ? :) yakınımdan bile geçmesin artık. Beni lime lime etselerdi bile gene de vazgeçmezdim onu sevmekten vazgeçmezdim, kendimden geçer gene de ondan vazgeçmezdim, beni cayır cayır yaksalar yeniden doğar tekrar onu arar bulur severdim ebediyen ama avuçlarımın arasına alıpta ona uzattığım kalbime göz göre göre hançer sapladılar. Canımı en çok yakan da ne biliyor musunuz? Bana can dese canımı bile sakınmayacağım sevdiğim kızın yapması bana bunu…

 3. Muchul Muçhul

  Resmini hayal ederdim senin ve daha sonra hayalimi resmederim ;) AYPARÇAM

 4. Muchul Muçhul

  Sarılmak neden güzeldir bilir misiniz çünkü insanın sağ tarafında kalp yoktur ve orası hep boştur. Sarılınca sağ tarafını sevdiğinin kalbi doldurur ;-)

 5. kurt kizii kürt kızıı

  Çok güzel anlatmışsın.

 6. Muchul Muçhul

  Anlatsam ne olacak.. Anladı mı? Anladıysa neden yaptı 2. kez bana bunu. Elimden gelse paramparça edeceğim o sözleri.

 7. Muchul Muçhul

  Sensizlik cennet olsa gitmem gine cenennem olsan da gel (özledim be ayparçam)

 8. Muchul Muçhul

  Seni aşk diye kalbime sonra kader diye anlıma yazdım…(ayparçamm)

 9. Muchul Muçhul

  Hayallerimin güzelliği, aslında senin gözlerindeki geleceğimiz.(ayparçamm)

 10. Ziyaretçi Mutsuz

  Gözlerinin içine bakarak hayalim oldun hayatım olur musun demek vardı…

 11. Ziyaretçi Mutsuz

  Evleniriz belki bir gün, belki çocuklarımız olur. Bana benzer şair olur, sana benzer şiir olur…

 12. Umut var Umut var

  Gözlerinin içine bakarak hayalim oldun hayatım olur musun demek vardı…

 13. Ziyaretçi Ayşegül

  Her göz umutla bakmaz bakan gözün zaten sahibi vardır.

 14. Umut var Umut var

  Evet var sahibi.

 15. Muchul Muçhul

  Geç kalmakla erken başlamanın arasındaki süreçtir bence hayat, yaşanmamışlığa ait keşkelerle geleceğe dair kuşkulardan ibaret…

 16. Umut var Umut var

  Ama geleceğe dair kurulan hayaller var hemde sıfır bilgiye rağmen😉😉 (çünkü dua var…..😊)

 17. Muchul Muçhul

  Evet ve sonra dersin hayal olarak kalmasaydı keşke ;) (Dua ya bir şey söyleyemem o apayrı çünkü bilmezler ki aslında dağ taş İSLAMDIR)

 18. Muchul Muçhul

  Her kalp atışın sana, seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın (ayparçam)

 19. MelikeBerat MelikeBerat

  Ya gönlümü al artık seni sevmesin,
  Ya aklımı al artık seni düşünmesin,
  Ya feryadımı duy artık gözlerimden hayalin silinmesin,
  Ya da canımı al artık bu kadar acı çekmesin…

 20. Damla Aktas Damla Aktaş

  Gözlerim gözlerini gözlüyor,
  Sende gözle gözlerimi o aşık gözlerinle,
  Gözle ki gözlerim gözlerini görsün,
  Bırak ki o gözlerin gözlerimdeki o aşkı gözlesin,
  Elbet gözlerim gözlerinle bir gün göz göze gelecek.

 21. Muchul Muçhul

  Kimseye tavsiye vermek haddime değildir ama lütfen hayatınızda keşkeleriniz olmasın, emin olun eğer olursa geceleri gözünüze uyku girmez…

 22. Muchul Muçhul

  Sen, sana tatlı ve güzel gelen uykun da ben ise seninle derin hayallerdeyim. Sen benim yüzüme ansızın düşen bir tebessümün ta kendisisin, AŞK’n baş harfisin… Meçhul…

 23. Muchul Muçhul

  Öyle bir bakıyorsun ki gözlerime, alamıyorum gözlerimi gözlerinden, dalıp gittiğimde gözlerine görüyorum anlatılmazı KALBİNDE. Bence aşk gözler de başlar, dudaklar da birleşir, kalpte bütünleşir… (SENDEN BAŞKASI YALAN)😊

 24. Muchul Muçhul

  Her gece uyumak için yatağıma yattığımda, seni düşünürken sabah’ın olduğunu görmek kadar, seni de görmek mümkün olsaydı keşke (senden başkası yalan)😊

 25. Muchul Muçhul

  Aslında özlemek, tekrar tekrar aşık olmaktır… (senden başkası yalan )😊

 26. Muchul Muçhul

  Rüzgar esse de sen dallarını eğme, hasret vursa da sen sakın yıkılma, ayrılık nedir acı nedir sen sakın bilme, bu yürekten kim giderse gitsin ama sen sakın gitme. (AYPARCAM)

 27. Muchul Muçhul

  Hayat bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana ebedi asla kalpten silinmez… (>Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, vermezsen bensiz yapamıyorsun<) ÇOK MERAK EDİYORUM NE YAPACAKSIN. 😂😂

 28. Muchul Muçhul

  Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.😉

 29. Muchul Muçhul

  Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin. 😉

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. berkeasp berkeasp

  Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim!!! insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam. Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

 2. batuhan Batuhan

  Uzun uzun bakarım gözlerinin içine, dalarım bazen gözlerinin içinde. Hastayım o bakışlarına seni sevmek mi yoksa sana baktıkça sevilmek mi sarıldıkça.

 3. Muchul Muçhul

  Aşk seni seviyorum demek değil, seni seviyorum derken titreyebilmektir.😊

 4. berkeasp berkeasp

  Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bil ki herkes unutulsa da sen yüreklerde kalırsın.

 5. Muchul Muçhul

  Hayat bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana ebedi asla kalpten silinmez… (>Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, vermezsen bensiz yapamıyorsun<) ÇOK MERAK EDİYORUM NE YAPACAKSIN. 😂😂

 6. berkeasp berkeasp

  Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek…

 7. Muchul Muçhul

  Kimseye tavsiye vermek haddime değildir ama lütfen hayatınızda keşkeleriniz olmasın, emin olun eğer olursa geceleri gözünüze uyku girmez…

 8. Muchul Muçhul

  Rüzgar esse de sen dallarını eğme, hasret vursa da sen sakın yıkılma, ayrılık nedir acı nedir sen sakın bilme, bu yürekten kim giderse gitsin ama sen sakın gitme. (AYPARCAM)

 9. berkeasp berkeasp


  Gözlerim hafif ıslak nemli, seni çok seviyorum ne olur affet beni, bırakma beni vurma sensizliğe, sensiz yaşamak haram olur biterim acıların içinde.

  Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

 10. Muchul Muçhul

  Aslında özlemek, tekrar tekrar aşık olmaktır… (senden başkası yalan )😊

 11. berkeasp berkeasp

  Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin.

 12. berkeasp berkeasp

  Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

 13. Muchul Muçhul

  Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.😉

 14. berkeasp berkeasp

  Dertlerim olsa da güler geçerim sen varsın yanımda, acılar sensiz vursa da bilirim bir gün olacaksın yanımda, ellerim şimdi boş olsa da bıraktığın sıcak sevgin yeter bana sevgilim.

 15. Muchul Muçhul

  Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin. 😉

 16. Muchul Muçhul

  Güzeller güzeli hayatımın güneşi biricik sevgilim sen içimi ısıtan hayat ışığım her sabah a mutlulukla uyanmamın tek nedeni sevdiğimsin her gece hayallerini kurup gün doğumunda merhaba demek için beklediğim sevgilim SENİ ÇOK SEVİYORUM sen benim kalbimin tek sahibi, ilk ve son aşkımsın aldığım her nefes seni bana hatırlatır .öyle güzel gülüyorsun ki, sanki güneş bir tek yüzünü bana dönüyor, öyle güzel gözlerin var ki her baktığımda derin hayallere dalıp kayboluyorum. Seni öylesine çok seviyorum ki üstüne “BU BENİM” yazmak istiyorum (AYPARCAM)

 17. berkeasp berkeasp

  Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

 18. berkeasp berkeasp

  Bir gece titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm andır. Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

 19. Sibel Sibel

  Hayat; yaşadığın kadar güzel, sevdiğin kadar özel. ❤

 20. Muchul Muçhul

  Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm geçecek…(AYPARCAM)

 21. berkeasp berkeasp

  Birlikte olabileceğin değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!

 22. berkeasp berkeasp

  Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

 23. Murat dogan Murat doğan

  Bana nerdesin diye sorma elini kalbine koy işte ben tam ordayım.

 24. berkeasp berkeasp

  Gidemem sensiz yarınlara, adımlarım kesilir senin olmadığın hayat yolumda, benim için hayat sensin ne olur anla, sensiz yaşamak acı verir bana.

 25. berkeasp berkeasp

  Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

 26. berkeasp berkeasp

  Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

 27. berkeasp berkeasp

  Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi.

 28. berkeasp berkeasp

  Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

 29. berkeasp berkeasp

  Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

 30. berkeasp berkeasp

  Benden seni seviyorum dememi bekleme sevgili. Biz de zikir sessiz çekilir.

YORUMLAR (305)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Ceren&Zafer

  Harika aşkım benim seni çok seviyorum KALBİMİN TEK SAHİBİNE.

  3 ay önce
 2. Ziyaretçi muhammed

  Kabul olmuş en güzel duamsın.

  3 ay önce
 3. 4 ay önce
 4. Ziyaretçi Firdevs

  Çok güzel

  4 ay önce
 5. Ziyaretçi Sfvcsvfvs

  Gençler umudunuzu kesmeyin giden dönmez zaten böyle acı çekmek boşuna hiç bi şekilde gelmez bitirin gitsin Rabbim eğer sevdiğinizi aldıysa daha hayırlısı vardır demektir 1 .5 yıl uğraştım tekrar olmak için olmadı sonra daha hayırlısı daha iyisi çıktı karşıma her gece mutlu edeyim diye çabalıyorum artık gecenin 2’si ve mutlu etmek için buralarda bişiler arıyorum tabbi vasat bi yer seviyorsanız zaten ağzınız değil yüreğiniz konuşuyor fazlasıyla ve oda yetiyor

  6 ay önce
 6. Ziyaretçi Byasil

  Aşk diye bir şey yoktur, yıllarımı vermişim boşunaymış lan, anca para mı yediler, bu mu lan karşılığı…

 7. Ziyaretçi Cano

  😂😂😂

  8 ay önce
 8. Ziyaretçi Sıla

  Bu devirde herkes menfaatçı.

  6 ay önce
 9. Ziyaretçi Firdevs

  Aşk diye bişey vardır ama bunu bilmeyen vardır.

  4 ay önce
 10. Ziyaretçi Hasret

  Mutsuzum tek kelimeyle ellerimi yormaya bile değmez neden ben hayat neden beni seçti bilmiyorum ama acı çekiyorum neden ben neden beni terk etti bilmiyorum bende hayatımı bir kitaba döküyorum kitap beni anlıyor biliyor musunuz hayatımda tek beni anlayan kişi kitap bilir mi sormaya bile değmez beni hiç sevmemiş ki zaten kalbinde bi parça değerim bile yokmuş inanamıyorum erkek milleti böyle yaşamak kolay ama unutmak çok zor hemde çok sev de ayrıldınız biliyorum ya bu gidişle öleceğim dayanamıyorum…

  10 ay önce
 11. Ziyaretçi Selen

  Çok güzelmiş

  10 ay önce
 12. Muchul Muçhul

  Bu attığım sözleri nasıl silerim 3 yıl yalan oldu onun için yazdığım kişinin bunları da görmesini istemiyorum bilmesin ve bir daha da kolay kolay söz yazmayacağım DEĞMEZ ÇÜNKÜ KAFAMI YORMAYA BİLE.

  10 ay önce
 13. Ziyaretçi Melis

  O hangi sözdü?

  10 ay önce
 14. Muchul Muçhul

  Ne varsa bütün hepsini

  10 ay önce
 15. Ziyaretçi Sancakbey

  İnsanları sevebilirdim sevmeye senden başlamasaydım sevgili…. İsyanım senin gibi Allahsızlara..

  12 ay önce
 16. Ziyaretçi Emrah

  Kardeşim kimse isyan etmesin, ben her şeyden vazgeçmişken onca şey yaşayıp artık kimseye güvenmem derken yüce Rabbim öyle birini çıkarttı ki karşıma, bütün derdim kederim gitti. Dilerim Rabbim’den hepiniz hayırlı kişilerle karşılaşırsınız.

  1 yıl önce
 17. ASI KIZ ASİ KIZ

  Aminnn inşaallah 🙏🙏

  1 yıl önce
 18. Ziyaretçi Ejdo Rukiş

  Ah be Rukişim seni ne kadar çok sevdiğimi bi Allah bir de ben biliyorum. Bazen kavga edebiliriz bir birimize kızabiliriz ama emin ol ki ben sana kızdığım hiç bir gece yatamamışım, ama yine de kavga edelim bağıralım çağıralım kırıp dökelim yine hep beraber olalım, seni çoook seviyorum ÖMRÜMMM CANIMMM…

  1 yıl önce
 19. Ziyaretçi Dolunay Gök

  Bu devirde aşk diye bir şey yok herkes bel altı düşünüyor, 3 sene çıktım bi çocukla sonu yine hüsran, kader de varsa sizi zaten bulur, onun dışında boş insanlarla zamanınızı harcamayın değmez!

  1 yıl önce
 20. Ziyaretçi İlhan

  Şimdi kızlarda bel altında erkeği kızı kalmadı ki.

  1 yıl önce
 21. Ziyaretçi Gitarcı

  Boş insan olduğunu anlayamazsın. Yaşadığın senin kaderin sende kaderinin oyununa yenik düşüyorsun göz göre göre.

  10 ay önce
 22. Ziyaretçi Kübra

  Aynen şimdiki erkekler uçkurunu düşünür anca.

  7 ay önce
 23. Ziyaretçi ayse

  Hayırlı eş huzurun başlangıcıdır…..!

  1 yıl önce
 24. Ziyaretçi ayse

  Adı ben sebebi sen.. 😘

  1 yıl önce
 25. Ziyaretçi Yunus

  Arzummm seni çooookkkkk seviyorummm sen benim bu dünyada en kıymetlimsin :)

  1 yıl önce
 26. Ziyaretçi aşkk

  Bahtınız açık olsun kardeşim :)

  1 yıl önce
 27. Ziyaretçi Elif Yldrm

  Bende herkes gibi sevdiğimin uğruna öldüm ama o benden haz etmezdi. Bir kızı seviyordu adı Berna kızın, çok acı çektim ama o beni anlamak istemedi, veya anlamadı. Artık erkek milleti deyip geçiyorum…

  1 yıl önce
 28. Ziyaretçi Melih

  Güzel söz

  1 yıl önce
 29. Ziyaretçi Cihan

  Ben de kadın milleti hepsi para bürümüş gözlerini diyorum geçiyorum.

  1 yıl önce
 30. Muchul Muçhul

  Şunu unutmayın ki kimse istediği gibi birisini bulmaz, yani hayallerindeki eş adayı veya sevgili (bay bayan ) öyle birisi yoktur, bu hayatta onu siz yaratırsınız, istediğiniz gibi öğretir ve öyle alıştırırsınız. 😉😉 Şu yazdığımı bir düşünün derim…

  1 yıl önce
 31. Ziyaretçi Buse

  Gerçek aşk zor biraz.

  8 ay önce
 32. Ziyaretçi Hasan

  Her erkek yapacağını düşünme bence.
  Her erkekten de bekleme umut da senle olup başkasıyla da.

  8 ay önce
 33. Ziyaretçi Şükrü

  Seni demek ki sevmedi hiç, bir kıza tercih etmiş bak seni.

  6 ay önce
 34. Ziyaretçi Ece

  Güzelmiş

  1 yıl önce
 35. Ziyaretçi Memet

  Çok güzel.

  1 yıl önce
 36. Ziyaretçi Özlem

  Bu sözler çok güzel ve sevgilime olurken oda mutlu oluyor.

  1 yıl önce
 37. 1 yıl önce
 38. Nasdinka Nasdınka

  Aşkım seni çok seviyorum iyiki varsın 😘 yaşama sebebim sensin, sensiz geçen yıllarım bir hiç, iyiki seninle karşılaşmışım, yiki sen varsın 😘 seni çok seviyorum.

  1 yıl önce
 39. Ziyaretçi Harun

  Eyw 😉😉

  1 yıl önce
 40. Ziyaretçi Deniz

  Bende seni seviyorum. 😂😂

  1 yıl önce
 41. 1 yıl önce
 42. Ziyaretçi Fatma

  Hi valla

  11 ay önce
 43. Ziyaretçi Murat <3 Elif

  Elifim seni çok seviyorum yaa kavga ettik üzdüm bazen seni, çok kırıldın hareketlerime ama yemin ederim sen benim nefesimsin aşkım, sen olmayınca kendimi sanki cinayet işlemiş gibi hissediyorum, ısıtmıyor sensiz bedenimi, aşkım varlığına öldüğüm HAYATIM.

  1 yıl önce
 44. Nasdinka Nasdınka

  Ya İnşallah herkes böyle olur Allahım sizleri ayırmasın Muray Elif

  1 yıl önce
 45. Ziyaretçi Elif

  Seni seviyorum Yunus

  1 yıl önce
 46. Ziyaretçi melike

  Biliyor musun benimki de öyle diyordu ama şuan ben onun için ağlarken o başkasıyla nişanlı.

  1 yıl önce
 47. 1 yıl önce
 48. Ziyaretçi Mehmet hlds

  Birbirinizi kör ocak birşey yapmayın.

  5 ay önce
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Ziyaretçi Hasret

  Merhaba arkadaşlar ben Hasret. Çok sevdiğim uğruna öleceğim biri var hayatımda ama şuan ayrıyız, ayrılmamızın sebebi onun beni yanlış anlaması, anlatayım; Bir gün sevgilimle mesajlaşırken beni yabancı bir numara arayıp aşık olduğunu, çok sevdiğini söyledi, ben aldırış etmedim ve sevgilime söylemedim. 1 gün sonra tekrar aramalara başlayınca söyledim ve numarayı verdim, konuşmuş onla ve benim onunla konuştuğumu söylemiş arayan kişi. Bana kızdı ve ayrıldık o da bende hayatımızda 1 evlilik yapmışız ve o şuan eski eşine dönüyor ben napcağımı bilmiyorum, tek bildiğim canım çok yanıyor, bana yardım eder misiniz geri dönmesi için ne yapmalıyım?

  1 yıl önce
 2. Ziyaretçi Erkan

  Unutmanı tavsiye ederim.

  1 yıl önce
 3. Ziyaretçi Ömer Bykeş

  Güzel yüzüne hasret kaldı bu can, gözlerindeki ışığa hasret kaldı bu dünya. Sen bir gül benim bin kez ölürüm ikimiz için, sen bir kere seni seviyorum de, ben bin yıl köle olurum huzurunda.

  1 yıl önce
 4. Ziyaretçi İlknur♡Yusuf

  Onu ne kadar sevdiğini ve asla ihanet etmeyeceğini anlatmalısın.

  1 yıl önce
 5. Ziyaretçi Hasan

  Bırak geri dönsün eşine.

  1 yıl önce
 6. Ziyaretçi Hayat

  Eğer ilk yanlış anlamada eski eşine döndüyse demek ki zaten eski eşine dönmek için bir hatanı arıyormuş, unut bence.

  1 yıl önce
 7. Ziyaretçi Resul

  zamana bırak, er yada geç anlayacak hatasını.

  1 yıl önce
 8. Ziyaretçi Ezel

  Gerçekten zor ama içinden çıkılmaz bir durum değil.

  1 yıl önce
 9. Ziyaretçi Sabahattin

  Unutabilirsen gel de unut derim.

  1 yıl önce
 10. Ziyaretçi Aysun

  Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. Seni gerçekten sevseydi sana inanır güvenirdi, bırak gitsin anlaşılan onun aklı eski eşindeymiş zaten kimse için ölmeye değmez, karşına seni gerçekten seven biri çıkacaktır emin ol…

  1 yıl önce
 11. Ziyaretçi Emrah Yamsn

  Salla gitsin be

  1 yıl önce
 12. Ziyaretçi Deli gönül

  Gidene yol yakışır, gitmek bir eylemdir, unutmak ise devrim sende o gibi bak yoluna biz ölenlerden öğrendik gidenlerin bir daha dönmediğini.

  1 yıl önce
 13. Ziyaretçi sevcan

  Unutalım

  1 yıl önce
 14. Ziyaretçi maya

  Sana güvenmeyen birini ne yapacaksın ki, ayrılan eşine geri dönen insandan hayır gelmez, tükürdüğünü yalamış.

  1 yıl önce
 15. Ziyaretçi Sevdalı

  Unut diyeceğim olmuyor, unutulmuyor. Ben de aynı şeyi yaşadım, demek ki seni yeterince sevmemiş.

  1 yıl önce
 16. Ziyaretçi Veysi alpay

  Pelom uyuzum seni çokk çokk seviyorum😍😍😍

  8 ay önce
 17. Ziyaretçi Sefa Akyüz

  Karşımdasın.. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana… Ne büyük mutluluk bu… Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım hiç bir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen bütün yıldızlar sen… Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın ve artıyor her geçen gün sana olan hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki… Gözümü açıyorum sen, kapıyorum sen hiç bitmeyen serüven… Günümün en keyifli anı, uykumun..

  1 yıl önce
 18. Ziyaretçi Damla

  Helal olsun ben de seviyorum ama açılamıyorum bi türlü, adı Bekir onu çok seviyorum, aşkım ne olur duy beni.

  1 yıl önce
 19. Ziyaretçi zubeyde

  Valla süpersin hep devam et öyle.

  1 yıl önce
 20. Ziyaretçi Apo

  Bunun devamı yok mu?

  8 ay önce
 21. Ziyaretçi Ecrin Su

  Aşkım seni çoook ama çoook seviyorum, bitanem ömrüm boyunca beraber oluruz inşallah. Allah’hım sen sevenleri ayırma birbirlerini sevenleri de kavuştur Allah’ım.

  2 yıl önce
 22. Ziyaretçi Havva

  Amin ya Rabbim :)

  2 yıl önce
 23. Ziyaretçi Selma

  İnşallah öptüm by

  1 yıl önce
 24. 1 yıl önce
 25. Ziyaretçi Aygul

  Amin ben de inşallah sevdiğime kavuşur onunla bir ömür boyu birlikte yaşarım. Emrem seni çook ama çok seviyorum ömrüm sen benim kaderimsin.

  1 yıl önce
 26. 1 yıl önce
 27. 1 yıl önce
 28. Ziyaretçi Abdullah

  Amin İnşallah

  1 yıl önce
 29. 1 yıl önce
 30. Ziyaretçi Derya

  Amiiiin, inşaallah tüm sevenleri Erol Taş vicdanlı etme Allahım.

  1 yıl önce
 31. Ziyaretçi Mehmet❤❤Özlem

  Seni çok ama çok seviyorum Memom iyi ki varsın aşkımmm her şeyim..❤❤

  1 yıl önce
 32. Ziyaretçi zehra

  Ben de bir zamanlar birini çok sevdim ama kavuşmamıza izin vermediler ama hala aklımda hiç çıkmıyor ki, aklımda ölene dek seveceğim seni unutma bunu hoşçakal.

  1 yıl önce
 33. Ziyaretçi Zeynep

  Mustafammm aşkım seni çok seviyorum sana aşığım her şeyim sen benim nefesimsin.

  1 yıl önce
 34. Ziyaretçi Hilal Aksen

  Zeynep Mustafa’na kavuşmuşsun, kıymetini bil ben kavuşamadım.

  1 yıl önce
 35. Ziyaretçi Yalnızım

  Acaba benden başka kızlarla konuşmaya utanan erkek var mıdır acaba…

  2 yıl önce
 36. Ziyaretçi Aslı

  Gel konuşalım.

  2 yıl önce
 37. 2 yıl önce
 38. Ziyaretçi Sibel

  Kiyamaaaaaaaaamm ?

  2 yıl önce
 39. Nasdinka Nasdınka

  Aşkım seni çok seviyorum iyiki varsın 😘 yaşama sebebim sensin, sensiz geçen yıllarım bir hiç, iyiki seninle karşılaşmışım, yiki sen varsın 😘 seni çok seviyorum.

  1 yıl önce
 40. Ziyaretçi Harun

  Eyw 😉😉

  1 yıl önce
 41. Ziyaretçi Deniz

  Bende seni seviyorum. 😂😂

  1 yıl önce
 42. 1 yıl önce
 43. Ziyaretçi Fatma

  Hi valla

  11 ay önce
 44. Veysel Veysel

  Seher ben sana aşığım ama söyleyemiyorum.

  1 yıl önce
 45. Ziyaretçi Metehan

  Söyle be abi sonra gider kız bak.

  1 yıl önce
 46. Ziyaretçi Selahattin

  Ölüm var kardeşim söyle korkma ya onu kaybet hayatını yaşa yada kazan hayatını a sen her türlü kârdasın güzel kardeşim. Ben dedim.

  1 yıl önce
 47. Ziyaretçi Remzi

  Söyle kardeş, sen söylemeden başkasına fırsat vermiş olacaksın.

  1 yıl önce
 48. Ziyaretçi Arzu 💙💛 Yunus

  Söyle be abi sonra pişman olma.

  1 yıl önce
 49. Ziyaretçi Bal surat

  Senin bu yorumundan 8 ay önce hayatımda ilk defa birisine sevdiğimi söyledim ve bu yorumundan 1 gün sonra yani 22.12.2016 saat 11:52’den beri hayatımda ve çok mutluyum. Başta beni tanımıyordu tanıdıkça sevmeye başladı, zamanla birbirimize öyle bi bağlandık ki ayırırsa ancak ölüm ayırır. Şu an iyi ki söylemişim, iyi ki hayatıma girdi diye şükrediyorum sende söyle.

  1 yıl önce
 50. Ziyaretçi Bal surat

  Söyle ki daha sonra pişman olmayasın. Ben kabul etmesini beklemiyordum zaten daha başlamadan kavga ettik ama çok şükür su an beraberiz sana tavsiyem git söyle sonra söyleyemedim diye kafanı duvarlara vurma.

  1 yıl önce
 51. Ziyaretçi Oğuzhan

  Bi an önce söyle kardeşim yoksa senden önce başkası söyler sen sadece izlersin.

  9 ay önce
 52. Ziyaretçi Elif Yldrm

  Bende herkes gibi sevdiğimin uğruna öldüm ama o benden haz etmezdi. Bir kızı seviyordu adı Berna kızın, çok acı çektim ama o beni anlamak istemedi, veya anlamadı. Artık erkek milleti deyip geçiyorum…

  1 yıl önce
 53. Ziyaretçi Melih

  Güzel söz

  1 yıl önce
 54. Ziyaretçi Cihan

  Ben de kadın milleti hepsi para bürümüş gözlerini diyorum geçiyorum.

  1 yıl önce
 55. Muchul Muçhul

  Şunu unutmayın ki kimse istediği gibi birisini bulmaz, yani hayallerindeki eş adayı veya sevgili (bay bayan ) öyle birisi yoktur, bu hayatta onu siz yaratırsınız, istediğiniz gibi öğretir ve öyle alıştırırsınız. 😉😉 Şu yazdığımı bir düşünün derim…

  1 yıl önce
 56. Ziyaretçi Buse

  Gerçek aşk zor biraz.

  8 ay önce
 57. Ziyaretçi Hasan

  Her erkek yapacağını düşünme bence.
  Her erkekten de bekleme umut da senle olup başkasıyla da.

  8 ay önce
 58. Ziyaretçi Şükrü

  Seni demek ki sevmedi hiç, bir kıza tercih etmiş bak seni.

  6 ay önce
 59. Ziyaretçi Murat <3 Elif

  Elifim seni çok seviyorum yaa kavga ettik üzdüm bazen seni, çok kırıldın hareketlerime ama yemin ederim sen benim nefesimsin aşkım, sen olmayınca kendimi sanki cinayet işlemiş gibi hissediyorum, ısıtmıyor sensiz bedenimi, aşkım varlığına öldüğüm HAYATIM.

  1 yıl önce
 60. Nasdinka Nasdınka

  Ya İnşallah herkes böyle olur Allahım sizleri ayırmasın Muray Elif

  1 yıl önce
 61. Ziyaretçi Elif

  Seni seviyorum Yunus

  1 yıl önce
 62. Ziyaretçi melike

  Biliyor musun benimki de öyle diyordu ama şuan ben onun için ağlarken o başkasıyla nişanlı.

  1 yıl önce
 63. 1 yıl önce
 64. Ziyaretçi Mehmet hlds

  Birbirinizi kör ocak birşey yapmayın.

  5 ay önce
 65. Ziyaretçi yunus

  Allah herkesi sevdiğine kavuştursun. :)

  2 yıl önce
 66. Ziyaretçi Kübra

  Aslında herkes kavuşur ama engel olanlar var..

  2 yıl önce
 67. Ziyaretçi Rabia

  Amin. Allahım herkesi sevdiğine kavuştursun.

  2 yıl önce
 68. Ziyaretçi Recep Akçelik

  Amin. Allahım herkesi sevdiğine kavuştursun.

  2 yıl önce
 69. 2 yıl önce
 70. 2 yıl önce
 71. Ziyaretçi Deniz

  Aminnnnn

  2 yıl önce
 72. Ziyaretçi Rabia

  Rabbim sevenleri kavuşturuyor taki kul araya girmediği sürece. Rabbim herkesi sevdiğine bağışlasın.

  2 yıl önce
 73. 2 yıl önce
 74. Ziyaretçi Ahmet Can

  Kalbimin tek sahibi seni seviyorum.. Müberram…

  1 yıl önce
 75. Ziyaretçi Muberra

  Ben de seni seviyorum bitanem.

  1 yıl önce
 76. Ziyaretçi Ümit

  Belki çok kısa bir zaman oldu bir kız arkadaşım var ve geleceğe yönelik şeyler düşünüyorum. Çok mutluyum askerim şafak $160 az kaldı. Sabret az kaldı Allah herkesi sevdiğine kavuştursun. (Şırnak, Cizre)

  2 yıl önce
 77. Ziyaretçi Kader

  Aminnnnnnn

  2 yıl önce
 78. Ziyaretçi Sevgi gül

  Wayy be ne çok seven varmış.. Sevenleri ayırmasın Rabbim, ayrı olanları da kavuştursun..

  2 yıl önce
 79. 2 yıl önce
 80. 2 yıl önce
 81. Ziyaretçi Cüneyt

  Bende sevmek istiyorum, yeni ayrıldım onun için çok ağladım.

  2 yıl önce
 82. Ziyaretçi Derya ♡ Tarık

  Ömrüm yaşama sebebim seni her şeyden çok seviyorum, iyi ki varsın iyi ki benimsin sevdiğim. 💕

  1 yıl önce
 83. Ziyaretçi sevcan

  Allah herkese böyle sevgi versin.

  1 yıl önce
 84. Ziyaretçi Sahra

  Bi ömür mutlu olun..

  1 yıl önce
 85. Ziyaretçi Zeynep Suheda

  Seni çok seviyorum sevdiğim nolur bırakma beni sensiz asla yapamam, gönlümü sana bağlamışım çocukluk aşkım seninle açıldı gözlerim seninle kapansın :(

  2 yıl önce
 86. Ziyaretçi Asena

  Allah kavuştursun.

  2 yıl önce
 87. Ziyaretçi Büşra Hussein

  Merhaba ben BÜŞRA aşk sözlerinizi çok beğendim.

  1 yıl önce
 88. Ziyaretçi Metehan

  Aynen çok güzel

  1 yıl önce
 89. Ziyaretçi sevcan

  Çok güzel

  1 yıl önce
 90. Ziyaretçi Veysi

  😍Pelom Seni çook seviyorum be güzel kokulum.😘😘😍😍💕

  8 ay önce
 91. Ziyaretçi Ramazan Gül

  Buse ben de seni çok seviyorum, senin için yapsam bir yorum dilim tutulacak biliyorum.

  2 yıl önce
 92. Ziyaretçi Aleyna Ve Ali

  Ben çoook seviyorum Ali ama o beni bıraktı.

  2 yıl önce
 93. Ziyaretçi Ahmet Demir

  Bir sevdiğim var ve her geçen gün ona daha çok bağlanıyorum ama aramızda hep mesafeler var …..ben seni çok seviyorum canımın içi sevdiğim yarimmm herseyim…. İYİKİ VARSIN BİRİCİĞİM…….

  1 yıl önce
 94. Ziyaretçi Melisa 💟 Faruk

  Canımın içi Faruğum, Paşam, Melisan seni çooooooook seviyor. 💟

  1 yıl önce
 95. Ziyaretçi Yasemin

  Olmamış

  1 yıl önce
 96. Ziyaretçi yasar

  ~ Sevgi mi?: Ölümüne.
  ~ Kavga mı?: Farketmez kıralı gelsin.
  ~ Dosluk mu?: Can veririz.
  ~ Korku mu?: Sadece Allah.
  ~ Cesaret mi?: Fazlasıyla.
  ~ Huzur mu?: Hayaldi bırak öyle kalsın.
  ~ Kardeşlik mi ?: Canını vermeyen kalleştir.

  1 yıl önce
 97. Ziyaretçi Osmanın Yasemini 💕

  Adresim oldun benim. Biliyorsun bunu değil mi? Alınyazım oldun. Korka korka çaldım kapını. Ne yapayım sevdim seni… Sensin artık ne varsa ❤

  1 yıl önce
 98. Ziyaretçi Yusuf

  Yaw arkadaş bizi de seven yok mu kıskanıyoruz ama.

  1 yıl önce
 99. Ziyaretçi Osman Uyuzum

  Şunu bil yeter Zeynep’im ben seni yanımdayken bile özlüyorum gel artık.😔😔

  1 yıl önce
 100. Ziyaretçi Efsane Kişi

  Benimde sevgilimin ismi Zeynep

  1 yıl önce
 101. Ziyaretçi Asım Demir

  Seni düşünürken sebepsizce gülümsüyorum, işte bendeki sevgin bu kadar kudretli. ❤️

  2 yıl önce
 102. Ziyaretçi Ahmet

  Aleyna seni hiç unutmayacağım seni çok seviyorum.

  1 yıl önce
 103. Ziyaretçi zubeyde

  Ahmet soyadın ne

  1 yıl önce
 104. Ziyaretçi Uyuz ile Gıcık

  Ben Keremi Aslıyı Leylayı Mecnunu bilmem ama seni iki gözüm kapalı bulabilirim ???? MERVEM ????

  2 yıl önce
 105. Ziyaretçi Nihat

  Seni çok seviyorum Aysel’im.

  2 yıl önce
 106. Ziyaretçi Volkan💕Dilan

  Birtanem Kalbimin tacı, gönlümün sultanısın.

  1 yıl önce
 107. Ziyaretçi Hilal Aksen

  Ben de Mustafa adlı birine aşık oldum ama o bana sevdiğini söyleyemedi, bende yoluma baktım, kader böyleymiş, mutluluklar dilerim.□□

  1 yıl önce
 108. Ziyaretçi Taner & Ozlem Ozzy

  Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

  1 yıl önce
 109. 1 yıl önce
 110. Ziyaretçi Yalnız Adam

  Yalnızım abi yalnız, hiç sevgilim olmadı yaşım 19. ???

  2 yıl önce
 111. Ziyaretçi Sorma Neden

  19 ne alaka ?

  2 yıl önce
 112. Ziyaretçi Sorma Neden

  Yalnız adam ismin ne?

  2 yıl önce
 113. Ziyaretçi Esmer

  ??? Gerçek miii

  2 yıl önce
 114. Ziyaretçi Muhammed

  Kızlarla ben de konuşmayı utanıyorum.

  2 yıl önce
 115. Ziyaretçi Mustafa

  Bizi biz yapan sahip olamayıp da hayal ettiklerimizdir… hayali sevgili…:)

  2 yıl önce
 116. Ziyaretçi Alpaslan

  Yok canım değmez.

  2 yıl önce
 117. Ziyaretçi Rüya

  Hayali değil hiç kimse benim kadar aşık olmamıştır ve ikinci bir şahısla olmaktan korkarım..

  1 yıl önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız