Mezuniyet Sözleri

Mezun olanlara sözler
0 yorum

Bu sayfamızın içeriğinde; Mezuniyet Sözleri, Mezuniyet için Güzel Sözler, Mezuniyet ile ilgili Sözler yer almaktadır.

Mezuniyet Sözleri

Bitti mi şimdi? İnsan gerçekten hayret ediyor.

Her şey biter bu hayatta okul bile bitebildiğine göre.

Allah’ım bu günleri de görecek miydik? Artık ben de bir mezunum.

Üniversite sınavını atlattık, liseden mezun olduk. O zaman dans!

Okul bitince sevinirim sanmıştım, hâlbuki ayrılık daha ağır basıyor.

Gidiyoruz ama gönlümüz, aklımız, anılarımız hep burada sizlerle kalacaktır. Güzel günlerde görüşmek üzere hoşça kalın.

Biz sizleri asla unutmayacağız sizlerde bizleri unutmayın. Söylemesi zor ama söylenmek zorunda olan kelime hepinize elveda

Geçen sene bizlere devredilen bu meşale şimdi bizden küçüklere devrediliyor tam …. yıldır olduğu gibi aynı hüzün aynı ayrılık şarkıları ile.

Değerli öğretmenlerim! Biz gidiyoruz artık sizlerden aldığımız bilgi ve tecrübelerle hayat mecrasına atılacağız. Hoşça kalın elleri öpülesi insanlar.

Büyük gün geldi çattı. Dün hepimiz üniversiteliydik, bugün ise meslektaş olduk. Bu başarı karşısında söylenebilecek tek şey var arkadaşlar: TEBRİKLER!

Geride 8 koca sene bıraktık ve simdi mezun olduk hayatımın geri kalanı da umarım bu günüm ki gibi eğlenceli hüzünlü ama en önemlisi arkadaşlarımla geçer.

Bizler her zaman sizlerin öğrettiği ve gösterdiği şekilde yürümeye ant içtik. Ve bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu cumhuriyeti yaşatmaya söz verdik.

Mesleğin en güzeli insanlık ile ölçüşen olgudur. Eğer bu seviyeye geldiğin gibi insan hayatında da başarıyı elde edersen senden mutlusu asla olmaz bu dünyada. Başarılar dilerim.

Ders notlarımızla birlikte acı ve tatlı anıları sizinle biriktirdik. Bugün yepyeni bir hayata açılıyor üniversite kapıları. Bir gün bir yerlerde tekrar bir araya gelme ümidiyle…

Güzel anılarla süslendiğimiz bu başarı dolu yolculukta emeği geçen tüm eğitimcilerimize, arkadaşlıklarını ve ders notlarını esirgemeyen tüm dostlara selam olsun. Yolumuz açık olsun!

Ailemden uzak geçen 4 yılda ailem oldunuz. Dostluğunuz olmasa bu bilmediğim şehirde bunca yıl nasıl geçerdi bilmiyorum… Yıllarımıza, emeğimize, arkadaşlığımıza sağlık! Teşekkür ederim.

Herkesin farklı şehirlerden kalkıp geldiği bu şehirde hiç unutulmayacak arkadaşlıklar kurduk. Bugün üniversite hayatımızın sonuna geldik ama gönüllerimiz hep birlikte atmaya devam edecektir.

Bazı şeyler vardır hayatımızda. Yaşamın bir parçasıdır ama biz onların farkına bile varamayız. Ta ki Mezuniyet Sözleri elimizden uçup gideceğini kaybedeceğimizi anlayana kadar. Okul da öyleymiş ama biraz geç anladık.

Sınavlar, sözlüler, kahkahalar, gözyaşları… Daha dün gibi yaptığımız tebeşir savaşı… Bir devir kapanıyor gençler! Artık bana liseli değil, geleceğin üniversitelisi gözüyle bakın. Sağlıcakla kalın, Seviyorum sizi…

Yolunuz bahtınız açık olsun. İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarılı bir adamı güzel işler başarmış bireyler mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile.

Arkadaşlarım olmadan bu kadar sene nasıl geçerdi hiç bilmiyorum ve bana her gün yeni şeyler katan değerli hocalarım… Hepiniz, iyi ki vardınız ve iyi ki girdiniz hayatıma, sizleri çok seven arkadaşınız ve öğrenciniz…

Mezuniyet geldi çattı. Sanki bu macera hiç bitmeyecek, hiç ayrılmayacak gibiydik. Mezuniyet bir son olmasa da, güzel ve unutulmaz anıları geride bırakıyoruz. Geleceğin hepimiz için başarılar ile dolu olmasını dilerim.

Daha dün gibi okulun ilk günü. Ne çabuk geçti yıllarımız. Birlikte güldük, birlikte ağladık, birlikte büyüdük. Bir tırtıldık, kelebeğe dönüştük. Şimdi kanatlarımızla bambaşka okullara yol alma vakti. Tebrik ederim arkadaşım!

Zaman öyle hızlı bitti ki, hiç inanamadım yolun sonuna geldiğimize… Yıllığımız için yazılar yazmaya başladığımızda, mezun olmanın sınırında olduğumuzu fark edemedim bile… Hepinizi çok özleyeceğim ve sizi hep gülümseyerek anacağım…

Mezun Olanlara Sözler

Yeni hayatın güzel başlasın inşallah canım yavrum…

Uzun zaman bu anı bekledik durduk ve sonunda https://www.neguzelsozler.com bunu başardın. Seninle gurur duyuyoruz. Tebrikler canım.

Hayatın boyunca hak ettiğin tüm güzelliklerin seni bulması ümidiyle…

Bu güzel duyguyu ailene yaşattığın için sana çok teşekkür ederiz bir tanem…

Hayatın en güzel değerlerinden biri başardığını görmektir. Bugün senin başarına tekrardan şahit oldum. Tebrikler.

Bugün seninle bir kez daha gurur duydum canım kızım. Başarıların bizim başarılarımız oldu. Sen bizim bir tanecik evladımızsın. Seni çok seviyoruz.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Seçtiğin yolda, durduğun yerde hep arkada olacağız güzel evladımız… Mesleğinde de başarıların daim olsun…

Sağlam bir gelecek kurmak için sağlam adımlar atmak gerekir. Sen bu yolda üzerine düşeni yaptın ve bu başarıyı sonuna kadar hak ettin. Başarı hep seninle olsun.

Yeni bir dönem başlıyor hayatında ve her şey senin şekillendirdiğin şekilde yol alacak. Umarım bu hayat sana hep güler şans ve başarı asla peşini bırakmaz. Seni çok seven annen…

Canım kızım, senin bu güzel günü başarı ile kutlayacağını her zaman biliyorduk ve sana güvenmekten asla vazgeçmedik. Yeni hayatın hayırlı olsun, mezuniyetin kutlu olsun güzel kızım…

En mutlu günün bugün… Eğlen, coş, koş ve mutluluğu hakkıyla hisset. Bugün emeklerinin karşılığını aldığın gün senin… Gelecekteki başarıların ve mutluluğun için hazır mısın? Mezuniyetini tebrik ederiz.

Canım öğrencim mezuniyet başarın ile bugün hem beni gururlandırdın hem de eğitimin önemini bir kez daha gösterdin. Ne kadar mutluyum bilemezsin. Başarın için tebrik eder, hedeflerine ulaştığın bir ömür dilerim.

Canım oğlum! Daha dün gibi bana ilk kez “Anne” deyişin… Seneler ne çabuk geçti, sen ne zaman büyüdün, okullu oldun da şimdi mezun oluyorsun. Tıpkı bugün gibi ömür boyu başarı ve mutluluk diliyorum. Seni seviyorum.

Bir başarı çok daha fazlasını getirir insana ama sen bu rehavete kapılmadan, çok daha fazlasını elde edeceksin eminim. Başarının bize ne kadar çok mutluluk verdiğini anlatamam. Seni çok seviyor, tebrik ediyoruz.

Annen “Bu çocuk okumayacak bey” diye gözyaşı dökerken ben hep sana inandım; sana güvenmekten vazgeçmedim. Annen bugün yine ağlıyor ve bu kez ben de ona eşlik ediyorum. Bize bu gururu yaşattığın için teşekkür ederim kızım…

Bu Sayfayı Değerlendir
İlk yorumu sen yapmak ister misin

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız