Güzel Sözler
sponsor
Elveda Sözleri

Elveda Sözleri

Bu sayfamızda Elveda Sözleri, Elveda Mesajları, Elveda Sözleri Kısa, Elveda Sözleri Facebook yer almaktadır.

Senin küçük bir elvedan, böyle büyük aşkı bitirebilir mi?

O ellerimi bıraktı, ben her şeyi..

Zamansız dökülen yapraklar gibi ayrıldık işte.

Unutma her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hala bıraktığın yerdedir.

Çok sevdiğiniz insan bir gün sizi terk edecek. Buna herkes ayrılık diyecek, siz ölüm…

Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir.

Seviyorsan bugün sor bugün ara. Yarına kim öle, kim kala, yoksa bana elveda.

Belki de aşk, uzakta olan birisi ile görmeden mutlu olabilmektir.

Elveda deyince değil, o gözler bana eskisi gibi bakmıyor dediğin an bitermiş aşklar.

Gönül gamlar içinde olsa da, bazen severken de söylenmeli elveda.

Yapacak bir şey yok; yine özler, yine bekleriz! Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz.

Zaten yoktun ki; Giderek neyi ıspatlamaya çalışıyorsun?

‘Senin için ölürüm’ diyordun ya; haklıymışsın. ‘Benim için öldün!’

Beddua bile edemiyorum sana. Tek dileğim gözlerin gözlerime değmeden ölme!

Aynı ülkenin şehirleriydik. Ben sürgün yeri, sen başkent… İlk isyan hep sende başlardı. Cezasını çekmek hep bana kalırdı.
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/elveda-sozleri.html

Şart mı dudaklarımla kal demem. Gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken.

Birlikteyken ‘Ben sana resmen aşığım’ ayakları. Ayrılınca ‘Zaten sevmiyordum’ yalanları. Helal olsun Türkiye’nin döner kavşakları.

Öyle bir anda bittik ki, düşman bile olamadık.

Bitirdin içimdeki sevgiyi, gömdüm içime gözlerimdeki hayalini.

Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin olmadığı her hangi bir yere.

Madem ki benli hayat sana kafes gibi dar, uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar.

İki tebessüm bir aşk ediyor da, binlerce gözyaşı döndüremiyor gideni.

Ayrıldık. “Üstümden bir ağırlık kalktı” demişsin. Sana yüklediğim anlamdı o. Artık https://www.neguzelsozler.com eskisi gibi ”Hafifsin”.

Yokladım yüreğimin ceplerini ve sana söyleyecek tek sözüm kalmış; Vazgeçtim.

Ve ben çok zaman sonra anladım senin bile gidebileceğini.

sponsor

Düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni, elveda…

Eğer aşk nasıl biteceği bilinmeyen yarım yamalak bir cümleyse hayatında; Uzatmaya gerek yok, noktayı koyup bitirmeli!

Masum aşkın gülleri solmadan, son gecenin sabahı olmadan, yokluğumun farkına varmadan, gidiyorum seni kırmadan.

Dur gitme! Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda.

Bir ambulansın siren sesi gibiydi gidişin, yol vermekten başka çarem yoktu.

Özlerim diye gidemiyordum senden ufak ayrılıklar gözyaşlarıma vurur sanıyordum sensizken, baktım ki sensizlik mutlulukmuş benim için güle güle sana.

İncitmemek dilin susması, incinmemek kalbin susmasıdır. Kural bu! En çok seven, hep en önce terk edilir. Unutma; Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir!

Yalancı maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum. Elveda sahte dünya, elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu ol. Elveda.

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle. Ne olur beni anla. Yaşanan güzel günlerin hatırına, şansını fazla zorlama. Elveda

Gittiğinde anılarım gelecek aklına, ağlayacaksın. Belki pişman olacaksın, belki olmayacaksın. Ama anılardan kurtulamayacaksın. Şimdi sana elveda, dönme bir daha bana!

Bunca yılın ardından kırık bir kalple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Elveda.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana, dualarım yine de hep yanında olsun bu son elveda.

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım, anladım bunu elveda.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni. Elveda sana.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

Ağlayışım terk edip gidişine değil, ben; sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim, sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Elveda.

Yarınsız bir sözüm gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkahaları gibi uyandırıyor, o sessizce

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; kopardılar, bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; soldurdular, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ızdırap koydum; bıraktı bir küçük elvedayla.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım!

Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Bulutlarda karmakarışık bugün baktım da gökyüzünde güneşi küstürmüşler belli damlalar buz kesmiş duygularım da karmakarışık sevdalar gibi üşüyorum üşüyorum sana ederken veda.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Siz kadınlar aynı şeyleri giymeyi sevmezsiniz bilirim. O yüzden gitme, herkes sen gibi dolaşacak etrafta!

Sana uyanmak üzere kapatırken gözlerimi, sensiz bir sabaha daha merhaba dedi yüreğim. Ki ben yokluğunda ser sefil!

Seni körü körüne sevdiğimden belki de gidişinde hiç bir kusurlu hareket göremedim.

Seni hayal kırıklığına mı uğrattım? Yoksa ağzında kötü bir tat mı kaldı benden? Hiç sevgiye sahip olmamış gibi davranıyorsun ve benim de sahipsiz bir şekilde gitmemi istiyorsun.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim elveda.

Sevdim seni yalansızca şimdi gidiyorsun arkana bakmadan, yaşanan bunca güzel günlerin hatırına bir elveda bile demiyorsun ayrılıkları bırakıyorsun beni hayatımdan soğutuyorsun!

resimli-ayrilik-sozleri

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi, o da anlayacak sonunda. Gerçekleri saklıyorum kendimden, biliyorum haklıyım. Sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı, çok erken.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Bir birimize söz vermiştik, bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, yeminler etmiştik, asla ayrılmayacaktık, ama ne oldu bir kış günü, yıldızların bakışlarında, ayrılığımızı söyledik. Elveda aşkım.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unutur da şu gönlüm bir seni unutamaz. Ama keder yüklü olsam da sana sonsuza kadar elveda.

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi oda anlayacak sonunda gerçekleri saklıyorum kendimden biliyorum haklıyım, sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı çok erken.

1 gün önce gülen yüzlerimiz şimdi ağlıyor, senin için atan kalbim şimdi ne yapıyor bilmiyorum o son mesajın yok mu işte ayrılık konusu olan, işte o beni kendimden değil hayatımdan soğuttu.

Anladım ki gönül çuvalımda yer alan kelimeler sana yetmez. Oysa gönlüm güzel olmazsa, bahçemde bir gül dahi bitmez. Ey Sevgili, senin “AŞK’ın” daim olsun. Benim yaram olsa da fark etmez.

Aynı dili paylaşsak da seninle aynı duyguları yaşamıyoruz içimizde sadece konuşmak olmuyor aşk defterinde anlamakta gerekiyor sevdiğinde, sende bu kabiliyet yok sana güle güle ayrılıklar geldi yine.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Yüzüm hayatın derdiyle çizilmiş, her çizgide bir dert var. Her çizgide aslında sen varsın. Yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme, elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.

Bana ait olan ve olmayan, Bütün soruları ve cevapları ardımda bırakarak gidiyorum. Bi delikanlıdan az kullanılmış bir sevda bırakıyorum sana yolun açık olsun.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsor
facebook
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. sozler serefsizoldu sozler serefsizoldu

  Hani çok seviyordu noldu ya giderken bir hoşçakal bile demedi.

   06 Ocak 2018
 2. Melissa Melissa

  Sonra birileri çıkar karşınıza..
  Dünler unutulur..
  Yarınlar umut olur..

   18 Mayıs 2017
 3. Ilayda Çağlı Ilayda Çağlı

  Beni başkalarına bırakma görürsen dayanamazsın…

   18 Mart 2017
 4. . .

  Sevdim seni yalansızca, şimdi gidiyorsun arkana bakmadan yaşanan bunca güzel günlerin hatırına bir elveda bile demiyorsun, ayrılıkları bırakıyorsun beni hayatımdan soğutuyorsun.

   16 Mart 2017
 5. ***kral**efsane*** ***kral**efsane***

  Yalandı demek hııı? Yalandı mazimiz.. umudum var hala benim hayallerim ter temiz…

   30 Aralık 2016
 6. Kadir Kadir

  Kim demiş ki sarhoşluk kötüdür diye?? Ben her şeyimi ayıkken kaybettim!!!!

   13 Aralık 2016
 7. Kader Kader

  Bende aşık olmak istiyorum.

   13 Kasım 2016
 8. Seda Seda

  Ben istemiyorum.

   25 Kasım 2016
 9. Ömer Tok Ömer Tok

  Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı, harekete geçirdin engel olamıyorum

   29 Kasım 2016
 10. Ecem Ecem

  Ben oldum😘😘😘

   02 Aralık 2016
 11. Edammmm Edammmm

  Aşk öyle kolay bir şey değildir, herkesin harcı da değildir.

   02 Aralık 2016
 12. Ferdi Ferdi

  Olmak lazım

   12 Aralık 2016
 13. Çiko Çiko

  Olma

   13 Ocak 2017
 14. Gittin İşte Gittin İşte

  Oyun oynamak bu kadar kolay mıydı be? Sana sırılsıklam aşık olduğumu bile bile oyun oynadın bana seni seven bu kız senin nefretinmiş meğer ama merak etme sende o kızın hala kalbinde mühürlü kalacaksın.. Gitmemen gerekirdi… HOŞÇAKAL.

   26 Ekim 2016
 15. Merve Merve

  Bir ambuIansın siren sesi gibiydi gidişin, yoI vermekten başka çarem yoktu.😥😥😥

   16 Ekim 2016
 16. Bedirhan Beter Bedirhan Beter

  Biz alıştık artık gidene yol vermeye, arkasından e*rar çekip kahkahalarla gülmeye
  😂😂😊😊

   05 Kasım 2016
 17. Ercan Ercan

  Sabah olur yalnızsındır uyandığında ve yine düşlerde bile olsa onunla uyuyup uyandığında onsuz kaldığını anlarsın. Olsun dersin çünkü hayal bile olsa güzeldir sevgiyi yaşamak. Neden hayalde olsa yaşamak dersen çünkü o gitmiştir zaten ve bir daha da geri gelmeyecektir bunu bilirsin ama kabullenemez ve düşlerde yaşamakta yetinirsin. sol yanımın bir parçası ben GICIK . Ve son verdiğin sana sırılsıklam aşık olan seninle mutluyken mutsuzluğa uğurlanan sevdiğin… 😞😞

   05 Ekim 2016
 18. Bülent Aydın Bülent Aydın

  Helal valla sana

   11 Kasım 2016
 19. Aysenaz Aysenaz

  Çok güzel bir site.

   20 Temmuz 2016
 20. Enver Enver

  Aynen

   03 Kasım 2016
 21. Toprak Toprak

  Hee

   26 Kasım 2016
 22. Ayaz Ayaz

  Neden acı neden ayrılık??

   18 Temmuz 2016
 23. Kader Kader

  Bende bilmiyorum canım.

   13 Kasım 2016
 24. kumsal kumsal

  Öyle işte.

   22 Şubat 2017
 25. İsmail Özcan İsmail Özcan

  Ey koca dağlar ağırmıdır yükünüz ben sizin zerreniz kadar yokum ama sizden ağırdır yüküm. :( :(

   17 Temmuz 2016
 26. Bjk Bjk

  Yazık demek görüşmek mahşere kaldı.

   22 Haziran 2016
 27. Sıla Sıla

  Her şey var ama biraz mantıksız.

   21 Haziran 2016
 28. kumsal kumsal

  Bence çok mantikli

   22 Şubat 2017
 29. Süleyman Süleyman

  Garip değil mi yüzüne gülecek kadar dost sandığınız kişiler. Meğersem arkandan konuşacak kadar yüzsüzler… Unutma… kimseye ederinden fazda değer vermeyeceksin.

   19 Haziran 2016
 30. Alper Alper

  Sihirbaz değiliz ama biz de çok şeyi kaybettik.

   27 Mayıs 2016
 31. zeyneppp zeyneppp

  👏👏👏👏👏

   04 Kasım 2016
 32. Ferhat Batman Ferhat Batman

  Bana deseler aşk mı, ölüm mü? Tabi ki de ölümü seçerdim, çünkü ölürken bile bu kadar acı çekmezdim. (Ferhat B@TM@N)

   23 Mayıs 2016
 33. Fero Fero

  Elbet bir gün yazdıklarımı görürsün ama ben o zaman olmayacağım.

   23 Mayıs 2016
 34. Taner Taner

  Değiştir rotayı kaptan, gidiyoruz bu limandan..

   18 Mayıs 2016
 35. Kader Kader

  Nereye gidiyoruz

   13 Kasım 2016
 36. Furkanayln Furkanayln

  Gidemiyorum kardeşim olmuyor.

   17 Kasım 2016
sponsor