Elveda Sözleri

165 yorum

Bu sayfamızda Elveda Sözleri, Elveda Mesajları, Elveda Sözleri Kısa, Elveda Sözleri Facebook yer almaktadır.

Senin küçük bir elvedan, böyle büyük aşkı bitirebilir mi?

O ellerimi bıraktı, ben her şeyi..

Zamansız dökülen yapraklar gibi ayrıldık işte.

Unutma her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hala bıraktığın yerdedir.

Çok sevdiğiniz insan bir gün sizi terk edecek. Buna herkes ayrılık diyecek, siz ölüm

Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir.

Seviyorsan bugün sor bugün ara. Yarına kim öle, kim kala, yoksa bana elveda.

Belki de aşk, uzakta olan birisi ile görmeden mutlu olabilmektir.

Elveda deyince değil, o gözler bana eskisi gibi bakmıyor dediğin an bitermiş aşklar.

Gönül gamlar içinde olsa da, bazen severken de söylenmeli elveda.

Yapacak bir şey yok; yine özler, yine bekleriz! Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz.

Zaten yoktun ki; Giderek neyi ıspatlamaya çalışıyorsun?

‘Senin için ölürüm’ diyordun ya; haklıymışsın. ‘Benim için öldün!’

Beddua bile edemiyorum sana. Tek dileğim gözlerin gözlerime değmeden ölme!

Aynı ülkenin şehirleriydik. Ben sürgün yeri, sen başkent… İlk isyan hep sende başlardı. Cezasını çekmek hep bana kalırdı.

Şart mı dudaklarımla kal demem. Gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken.

Birlikteyken ‘Ben sana resmen aşığım’ ayakları. Ayrılınca ‘Zaten sevmiyordum’ yalanları. Helal olsun Türkiye’nin döner kavşakları.

Öyle bir anda bittik ki, düşman bile olamadık.

Bitirdin içimdeki sevgiyi, gömdüm içime gözlerimdeki hayalini.

Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin olmadığı her hangi bir yere.

Madem ki benli hayat sana kafes gibi dar, uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar.

İki tebessüm bir aşk ediyor da, binlerce gözyaşı döndüremiyor gideni.

Ayrıldık. “Üstümden bir ağırlık kalktı” demişsin. Sana yüklediğim anlamdı o. Artık eskisi gibi ”Hafifsin”.

Yokladım yüreğimin ceplerini ve sana söyleyecek tek sözüm kalmış; Vazgeçtim.

Ve ben çok zaman sonra anladım senin bile gidebileceğini.

Düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni, elveda…

Eğer aşk nasıl biteceği bilinmeyen yarım yamalak bir cümleyse hayatında; Uzatmaya gerek yok, noktayı koyup bitirmeli!

Masum aşkın gülleri solmadan, son gecenin sabahı olmadan, yokluğumun farkına varmadan, gidiyorum seni kırmadan.

Dur gitme! Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda.

Bir ambulansın siren sesi gibiydi gidişin, Elveda Sözleri yol vermekten başka çarem yoktu.

Özlerim diye gidemiyordum senden ufak ayrılıklar gözyaşlarıma vurur sanıyordum sensizken, baktım ki sensizlik mutlulukmuş benim için güle güle sana.

İncitmemek dilin susması, incinmemek kalbin susmasıdır. Kural bu! En çok seven, hep en önce terk edilir. Unutma; Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir!

Yalancı maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum. Elveda sahte dünya, elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu ol. Elveda.

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle. Ne olur beni anla. Yaşanan güzel günlerin hatırına, şansını fazla zorlama. Elveda

Gittiğinde anılarım gelecek aklına, ağlayacaksın. Belki pişman olacaksın, belki olmayacaksın. Ama anılardan kurtulamayacaksın. Şimdi sana elveda, dönme bir daha bana!

Bunca yılın ardından kırık bir kalple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Elveda.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana, dualarım https://www.neguzelsozler.com yine de hep yanında olsun bu son elveda.

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım, anladım bunu elveda.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni. Elveda sana.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

Ağlayışım terk edip gidişine değil, ben; sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim, sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Elveda.

Yarınsız bir sözüm gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkahaları gibi uyandırıyor, o sessizce

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; kopardılar, bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; soldurdular, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ızdırap koydum; bıraktı bir küçük elvedayla.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım!

Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Bulutlarda karmakarışık bugün baktım da gökyüzünde güneşi küstürmüşler belli damlalar buz kesmiş duygularım da karmakarışık sevdalar gibi üşüyorum üşüyorum sana ederken veda.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Siz kadınlar aynı şeyleri giymeyi sevmezsiniz bilirim. O yüzden gitme, herkes sen gibi dolaşacak etrafta!

Sana uyanmak üzere kapatırken gözlerimi, sensiz bir sabaha daha merhaba dedi yüreğim. Ki ben yokluğunda ser sefil!

Seni körü körüne sevdiğimden belki de gidişinde hiç bir kusurlu hareket göremedim.

Seni hayal kırıklığına mı uğrattım? Yoksa ağzında kötü bir tat mı kaldı benden? Hiç sevgiye sahip olmamış gibi davranıyorsun ve benim de sahipsiz bir şekilde gitmemi istiyorsun.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim elveda.

Sevdim seni yalansızca şimdi gidiyorsun arkana bakmadan, yaşanan bunca güzel günlerin hatırına bir elveda bile demiyorsun ayrılıkları bırakıyorsun beni hayatımdan soğutuyorsun!

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi, o da anlayacak sonunda. Gerçekleri saklıyorum kendimden, biliyorum haklıyım. Sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı, çok erken.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Bir birimize söz vermiştik, bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, yeminler etmiştik, asla ayrılmayacaktık, ama ne oldu bir kış günü, yıldızların bakışlarında, ayrılığımızı söyledik. Elveda aşkım.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unutur da şu gönlüm bir seni unutamaz. Ama keder yüklü olsam da sana sonsuza kadar elveda.

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi oda anlayacak sonunda gerçekleri saklıyorum kendimden biliyorum haklıyım, sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı çok erken.

1 gün önce gülen yüzlerimiz şimdi ağlıyor, senin için atan kalbim şimdi ne yapıyor bilmiyorum o son mesajın yok mu işte ayrılık konusu olan, işte o beni kendimden değil hayatımdan soğuttu.

Elveda Mesajları

Elveda Mesajları, Hoşçakal Mesajları, Elveda Sözler sayfasındasınız. Siz de sayfamıza katkı sağlamak

Anladım ki gönül çuvalımda yer alan kelimeler sana yetmez. Oysa gönlüm güzel olmazsa, bahçemde bir gül dahi bitmez. Ey Sevgili, senin “AŞK’ın” daim olsun. Benim yaram olsa da fark etmez.

Aynı dili paylaşsak da seninle aynı duyguları yaşamıyoruz içimizde sadece konuşmak olmuyor aşk defterinde anlamakta gerekiyor sevdiğinde, sende bu kabiliyet yok sana güle güle ayrılıklar geldi yine.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Yüzüm hayatın derdiyle çizilmiş, her çizgide bir dert var. Her çizgide aslında sen varsın. Yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme, elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.

Bana ait olan ve olmayan, Bütün soruları ve cevapları ardımda bırakarak gidiyorum. Bi delikanlıdan az kullanılmış bir sevda bırakıyorum sana yolun açık olsun.

@Tatli_Guzel_Nergiz 1 yıl önce

👀Her yanım harap içimde bir karartı feryadım sana. Beni kalbimden kanattı elimde de şarap öylece bir zar attım gel yarın bana daha dayanamam bana gülmez ki ki kader yara olmuş Bak Yaren dolmuş taşmış vadem hiç yok mu bir haber deliyim Ya ben madem ne diyim bilmem na ben çok karışığım bu ara çık gel be sadem deliye dönüyorum bunun adını nefret gözünü kapayana küfret neyimi çalabilirim umduğu mu adımı karalıyor nefret🤑😏

@Asli 2 yıl önce

Herkese merhabalar adım Aslı sözler güzelmiş.

@dilek70 2 yıl önce

Sevdim aşık oldum ve imkansızların peşine takıldım asla olmayacak kişiye aşık oldum yada aşık olduk o benden nede ben ondan ayrılamiyoruz çok kötü bir durumdayım ayrılık zor ikimizde birbirmizden ayrılamiyoruz hayat çok zor ya.

@Genco 2 yıl önce

Aynı durumdayız çok zor baya hemde

@Bahar Alkan 3 yıl önce

Ya Hatice oral sen baya zaman önce çıkmışsın bu siteden. Beni de tanımıyorsun ama bence sen geri gel. Sana atılan iftiraları da onlara teker teker yedir 😏😏😏😏

@Bahar Alkan 3 yıl önce

Elvedayı anlayan insanlar çok az!!!

@koray11 3 yıl önce

Geri döndüm bilginiz olsun.

@Hatice oral 3 yıl önce

@@@@💔💔💔💔....
İremcim seni hiç unutur muyum ben senide çokkk çokkk seviyorum bak İrem sadece senin yorumun için girdim ve sonra geri çıkacam seni çokk seviyorum iremcimm. 😚😊😚❤️

@@@@💔💔💔💔... 3 yıl önce

Bende seni seviyorum canım benim kendine iyi bak😳💕💕

@Hatice oral 3 yıl önce

Merhaba arkadaşlar ben burdan ayrılma kararı aldım çünkü bıktım usandım herkes benim üstüme geliyor bana iftiracı diyorlar oysaki ben kimseye iftira felan atmadım ama ben yine de o kişiler yüzünden burdan ayrılmak istiyorum. Canım kankalarım leyla, yağmur, sea'ya, umut, efe, eda, gülbahar, elif, gizem bide nutellam yani beyza hepinizi çokk seviyorum kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun haşcakalın.😞😞😔😔😞❤️ bayy 😚

@@@@💔💔💔💔... 3 yıl önce

Yine beni unutmuşsun 😒 neyse yakupa da sana da çok kırıldım 😳

@cinar22 3 yıl önce

Elveda bu şehir neden elveda dedim
çünkü
nefes alamıyorum ben burada temeli gidiyorum omuzlarımdaki yükü taşıyamıyorum çok fazla gelen geçen beni suçluyor hiç bir şey bilmedikleri halde hem de en çok ihtiyacım olduğunda gidenler neyse ha bide nasıl sin iyi misin gibisinden mesaj atanlar bundan sonra cevap vermiyorum bilginiz olsun gidiyorum bu şehirden dünyanın öbür ucuna belli bir zaman sonra bu siteyi de terk ederim sanırım sebebini sormayın bilenler bilir zaten.
elveda İstanbul....

@cinar22 3 yıl önce

Seni tekrar yazabilecek kadar gücüm yok,
Vedama Hoşgeldin....

@Kara gul 3 yıl önce

@Naci Karakoç sen derken acaba

@Kara gul 3 yıl önce

Yaşam sebebin kim?

@koray11 3 yıl önce

İstediğiniz oldu gidiyorum burdan
ELVEDA...

@@@@💔💔💔💔... 3 yıl önce

Ayrıca istenmediğini nerden çıkardın ki, emin ol senin burda olmanı isteyenler vardır mutlaka 😉 bence kal.

@@@@@💔💔💔💔.... 3 yıl önce

Peki o zaman kendin bilirsin kendine iyi bak ve hiç biseyin seni üzmesine izin verme inşAllah bigün sende mutlu olursun 😊

@koray11 3 yıl önce

@@@@💔💔💔💔....
istenmiyorum burda ben gidiyorum.

@@@@💔💔💔💔.... 3 yıl önce

Korayy?
Noldu kötü bişey mi var, yardımcı olalım.😢

@İsmail 4 yıl önce

Tahmini ne zaman seversin beni

@HAYATLAR34 5 yıl önce

Hayat vazgeçmekten ibarettir:)

@patnoslu berjiri keca kurda ...yesildemir 3 yıl önce

Zamanın esiriysek,
Hayallerimizin de efendisiyiz....

@Arohi deep 5 yıl önce

Selam arkadaşlar nasılsınız.

@Hayat 5 yıl önce

Eğer biri sizi sevmiyorsa bana güven diyemezsin o sana gerçekten güveniyorsa sadece bir sözle kandırabilirsin.

@apo_cann 6 yıl önce

Ey, benim iyimser hâllerim, 
Çabuk aldanışlarım, 
Hep inanışlarım, 
Alttan alışlarım, 
Hatayı hep kendimde buluşlarım, 
Değmeyecekleri kafama takışlarım, 
Yoktan yere, akıp giden gözyaşlarım, 
Herkesi, insan yerine koyuslarım, 
Hepinize elveda… 
Artık ben kimsenin,
Hiç kimsesi olmayacağım!"
Elveda??✋

@Orhan Yalçin 4 yıl önce

Cantanem..
Yaşamak aşk ile güzelleşir.
Aşk ise sen ile anlam bulur.
Dünya ise senin varlığın ile döner.
Sen
Benim var oluşumu anlamlı kılansın.

@Osman 5 yıl önce

Tam benim diyeceklerimi anlatmışsım dayı helal olsun ✔️

@kirikkalp 6 yıl önce

Her seviyorum diyenle çıkarsan işin var.

@deniz7585 6 yıl önce

Seviyorsan bugün sor bugün ara
Yarına kim öle, kim kala, yoksa bana elveda...

@Orhan Yalçin 4 yıl önce

Aşk savaşmaktır.
Aşk gülümsemektir.
Aşk kırgınlığı yok sayıp,
Mutluluğu yaşamaktır.
Ben seninle yaşanılan her mutluluğu olumsuz bir anı olarak gönül haneme kaydettim sevdiğim sen canımın ta içisin


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız