Lady Gaga Sözleri

1 yorum

Sayfamızda Lady Gaga Sözleri yer almaktadır. Yeni Lady Gaga Sözleri Kısa, Lady Gaga Sözleri facebook, Lady Gaga Sözleri twitter

Genç nesil! Benim neslim!

Asla hayallerinden korkma.

Sen var oldukça ben özgürüm.

Ün bir sihirdir bir gün hepiniz sahip olabilirsiniz.

Kimseyi yargılamayın, aynı zamanda kimseye güvenmeyin.

Dünyayı nasıl rahatsız ettiğimle hatırlanmak istiyorum.

Ben her zaman ünlüydüm. Sadece siz beni tanımıyordunuz.

Tanrı’ya şükürler olsun ve Tanrı escinselleri korusun!

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğuna emin olmalısın.

Dünyada küçük de olsa bir değişiklik yaratmak istiyorum.

Önyargılar yıkıldıgında dünya senin kadar mükemmel olacak.

Sen eşsiz ve benzersiz olmak zorundasın, kendi yolunda parla.

Bütün dünya sana sırtını dönse bile, sen yinede kendine sahipsin.

Ve siz arkamdan konusanlar, nefret edilecek kadar degerli degilsiniz.

Kendi yolunda başarılı olmak ve parlayabilmek için yenilikçi olmalısın.

Çocuklar büyürken eşit büyümüyorlar, Unicef ile bunu sağlamaya çalışacağız.

Canavarlarımın keskin dişleri yok, ama beni korumak için her şeyi yaparlar.

Beni en çok şaşırtan şey hayranlarımla olan ilişkim, onlar hayatımı değiştirdi.

Tüm bu yanıp sönen ışıklar ortasında yemin ediyorum ki şöhret hayatımı alamayacak.

İnsanların bana sürekli olarak ‘hayır’ demesi beni sadece daha güçlü bir insan yaptı.

Bu ödülü Tanrı ve Eşcinseller için alıyorum. (2009 MTV Müzik ödüllerinde ki konuşması)

Bana gülüyorsunuz çünkü ben farklıyım, bende size gülüyorum çünkü siz hepiniz aynısınız.

Bırakın da insanlar nasıl mutlularsa öyle kalsınlar. Gereksiz görüşleriniz sadece canlarını yakıyor.

Sen sadece gözlerini kapatıp hayal ediyorsun ve bir sürtük gelip bütün bunları gözünün önünde yaşıyor.

Unutmayın, eğer ait olduğunuzu hissettiğiniz hiç bir yer yoksa, benim kalbimde daima sizin için yer var.

Sıfır beden olmadığınız için çirkin olduğunu sanan kızlara söylüyorum siz güzelsiniz, çirkin olan toplum.

Bir çok olasılık beni yeniden boş bir tuval gibi hissettiriyor, bunun için ARTPOP bir hasara yol açabilir.

Okullar sıkıcı geldiğinde, aileniz çok baskıcı olduğunda, eğlenceye ihtiyacınız olduğunda ben yanınızda olacağım.

Kendimi dahi olarak görmüyorum. Sadece herkesin gizlediği duyguları özgürce yaşayabilme konusunda biraz inatçıyım.

Görünüşe göre insanlar beni bir ucube olarak adlandırıyor. Bunun Lady Gaga Sözleri anlamı aşağılayıcı bir şey mi? Ben öyle görmüyorum.

FAME’in reaksiyonu çok ezici oldu. 1 hafta içinde 6 milyon sise Coco Chanel’dan sonra 2. en hızlı satan parfüm oldu.

Gelecek bizlerin elinde. Bu mücadeleyi sonuna kadar götürerek boşlukları kapatmalıyız. Herkes için tam özgürlük talep etmeliyiz.

Aslında insanlar hep kendilerini düşünür. Sizler kimseden üstün veya güçsüz değilsiniz. İstediğiniz zaman her şeyi yapabilirsiniz.

Bu gece, sizin ‘Wow, o mükemmel’ demeniz için burada değilim. Bu gece buradan ayrılırken ‘Wow, ben mükemmelim!’ demenizi istiyorum.

Yeni albüm büyük ölçüde zihninize, kulaklarınıza, vücudunuza olan bir saldırı gibi olacak. Sizi çok seviyorum. Bana ilham gönderin.

Sabah uyandıgımda kendimi 24 yasında güvenilmez bir kız gibi hissederim. Sonra kendime “Kaltak sen Lady Gaga’sın, Kalk ve yürü!” derim.

Keşke hepinizi beni onardığınız gibi onarabilsem. Benim kırık bir kalbim vardı ve siz onu onardınız. Sizi gerçekten çok derinden seviyorum.

Duracağım, istifa edeceğim bu piyasada kendim olmak dışında bir şey yaparsam emekli olacağım. O lanet tabut kapatılana kadar, kendim olacağım.

18 yaşımdayken herkese ‘lanet bir süperstar’ olacağımı söylüyordum. Ve herkes ‘evet ne olursa olsun o bir ego manyağı’ diyordu. Ve şimdi. Ha-haa.

İnsanlar uzun süreli bir ömrünüz olmadığını düşündüklerinde sizi seviyorlar, https://www.neguzelsozler.com sizden kurtulamayacaklarını anladıklarında ise sizden nefret ediyorlar.

Hadi gerçekten bir şeyleri değiştirelim. Bir sonraki nesilde daha az depresyon, daha az intihar vakası, daha az üzüntü ve çok daha fazla cesaret olsun.

İnsanlar ‘Lady Gaga gerçekten yorgun, onun dinlenmeye ihtiyacı var’ dediklerinde sadece barlarda şarkılarıma kimsenin eşlik etmediği zamanları düşünüyorum.

Yaşadığım her anı sahne üzerinde yaşıyorum. Bir ev istemiyorum, paramı böyle şeylerde harcamam. Bir bavulda yaşıyorum ve müzik ve sanatımı yapıyorum ve her doları sahnede yaptığım şeylere harcıyorum. Bu kadar.

Beni bırakmadığı için en sadık ve en sevimli hayranlarıma çok teşekkür ediyorum. Her geçen gün sizi ne kadar çok sevdiğimi hatırlatıyor. Sınırları zorluyorum, çünkü sizi hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum.

İnsanlar benim hakkımda bazen O çok güzel bazense O berbat diye düşünüyor. Bir çok insanın yaptığım şeyleri anlamadıklarını ve bilmediklerini düşünüyorum. Ama ne olduğunu biliyor musun? Ben bununla gayet iyiyim.

Hayranlarımın 80 yaşına geldiklerinde torunlarına Gaganın ilk çıktığı zamanı hiç unutmayacağım, çok korkusuzdu kimsenin ne düşündüğünü umursamazdı ve biz onu çok severdik, çünkü bize kendimizi özgür hissettirdi demelerini istiyorum.

Bu kıyafetle vejateryan ya da değil kimseyi rencide etmedim. Amacım asla bu değil. Benim tek amacım sistemin çok yakında hepimizi birer et parçası haline getireceğini herkese duyurmak. Ben bir et parçası değilim. Ve asla olmayacağım.

Benim için dönüm noktası eşcinsel topluluğuydu. Çok fazla eşcinsel hayranım var ve bana çok sadıklar. Adeta beni yukarı taşıdılar. Onlar hep benim yanımda olacaklar ve ben de onların yanında olacağım. Bir hayran kitlesi yaratmak hiç kolay değil.

Belki hiç iyi not alamayacak, Grammy kazanamayacak, podyumda yürüyemeyecek, 1 numara olan bir şarkıya sahip olamayacak, bir stadyumu dolduramayacak yada süperstar olamayacak gibi hissediyorsundur. Sadece şunu unutma; sen bir süperstarsın ve sen böyle doğdun!

Lisede üzerime çok gelirlerdi, benden çok daha zayıf olan kızlar üzerime gelirdi. Bu yüzden kendimi çok kötü hissederdim.Ama şunu söylemek isterim ki bir gün hepiniz sahneye çıkıp daha önce üzerinize gelen herkesin önüne dikilecek, şarkı söyleyip dans edeceksiniz.

Ben, güzel bikinisiyle bütün magazin dergilerine kapak olmuş sakin pop şarkıcısı olmakla ilgilenmiyorum. Ben daha çok hayranlarımın kendilerini sevmelerine yardım etmek, ön yargıyı reddetmelerine yardım etmek ve toplumun istediği gibi değil kendi istedikleri gibi düşünmelerini öğretmekle ilgileniyorum.

Bazen uyanıyorum ve kendim olmak istemiyorum. Ama sonra muhteşem güzel hayranlarımın camsı gözleriyle bana baktığını hatırlıyorum ve onlar için cesur olmak istiyorum. Benim cesaretim topuklularımda, benim cesaretim fileli çorabımda. Benim tüm cesaretim giydiğim şeylerde; tırnaklarımda, takılarımda ve peruğumda.

İnsanların benim hakkımda, yaptığım şeyler hakkında ya da söylediğim şeyler hakkında ne düşündükleri umrumda bile değil. Çünkü belki onlar zorbalığa uğramıyorlar, belki bizim büyüdüğümüz gibi büyümüyorlar, belki hiç mücadele etmek zorunda kalmıyorlar ya da belki onlar; acı olmadan ilerlemenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlar!”

Benim o makyajı neden yaptığımı bilmek ister misiniz? Ben bunu garip olmak için yapmadım. İnsanlar muhtemelen ‘Oh, o sadece garip olmak için bunu yapıyor’ diye düşünüyordur. Bunu yaptım çünkü dünyanın benim güzelliğimi tanımlamasını sevmiyorum, ben kendi güzelliğimi tanımlamak istiyorum. Yüzümdeki boyaları beğendiğimi biliyorsam, saçımı seviyorsam ve sen bunun yanlış olduğunu söylüyorsan sen böyle doğmamışsın demektir.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız