Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Güzel Sözler
20 yorum

Sayfamızda; Sevgililer Günü Mesajları, Sevgililer Günü Sözleri, Sevgililer Günü ile ilgili Mesajlar, Sevgililer Günü ile ilgili Sözler, 14 Şubat Mesajları, 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları, 14 Şubat Sözleri yer alır.

Sevgimizin etrafa ışık saçtığı yıllar boyunca daha nice 14 Şubatlar bizim olsun sevgilim.

Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Yaşama sebebim, dünyamı döndüren biricik sevgilim… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın.

Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

Huzurlu nice anılarda aşkımızın ışığı parlasın sevgilim. Nice 14 Şubatlarda sana aşkımı fısıldamak dileğimle…

Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel. Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

Hayata açılan pencerem, beni elimden tutup yaşama sarılmaya çağıran da sensin. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki seninim.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Bir kez daha güzel gözlerini görebilmek için yanıp tutuşuyordum, sonra benim oldun. İyi ki birlikteyiz, seni seviyorum.

Aşk; nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Söz veriyorum, Facebook’taki durumunuz bu Sevgililer Günü’nden sonra ‘karmaşık’ olmayacak. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yalnız benim olduğun için değil seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni seviyorum. Nerede olduğumuz, neler hissettiğimiz, neler yiyip içtiğimiz hiç fark etmeksizin benim tek değişmeyenim… İyi ki varsın.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu Sevgililer Günü Mesajları senmişsin bebeğim. Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Seni ne kadar sevdiğimi hiçbir kelime ifade edemez. Bu yüzden seni her zaman yanımda istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili karım/kocam.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Gül veya çikolata yerine sana çok daha özel bir hediye sunuyorum: Devamlı ve sonsuz aşkım! Sevgililer Günün kutlu olsun, seni her zaman seveceğim!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına https://www.neguzelsozler.com ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Seni sevmeme izin verdiğin ve karşılığında beni sevdiğin için teşekkür ederim. Benim olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sevgililer Günü Sözleri

Bu sayfamızda; Sevgililer Günü Sözleri, Sevgililer Günü Mesajları, Sevgililer Günü Sözleri Kısa, 14

Yapabilseydim, tüm aşkımı senin için toparlayıp bir hediye kutusuna koyardım. Ama bu kadar büyük bir kutu yapamazlar aşkım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sevgilerin en yücesi tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı buı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bana bambaşka hissettiren sevgilim. Gücün bana güç katıyor ve neşen keyfimi her halükarda yerine getiriyor. İşte bugün en mutlu 14 Şubatı bu yüzden yaşıyorum.

Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim! Bana her gün gerçek aşkın neyle ilgili olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Hayatıma girmeden önce, hiç bir yönüm yok. Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Yıldızların ışıklarıyla parlayan güzel saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken tenin ve mis kokunla yaşamımın güzelliğisin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

Aşk, biri hayatına girip özel bir anlam kazandırana kadar sadece üç harfli bir kelimedir. Aşkın hayatımı değiştirdi, bu yüzden sana minnettarım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Senin gibi hoş bir kadına/adama, yılın her günü ne kadar muhteşem olduğu anlatılmalı. Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

@Hamit Isik 4 yıl önce

Sevdiğim gül yüzüne doyamadım. Neredesin hasretinden ölüyorum.

@Güz yagmuru???? 6 yıl önce

İyi geceler kardeşlerim ??????

@Reyhan 7 yıl önce

Sevgililer günü geliyor biz daha yeni ayrıldık ve ben onu hala çok seviyorum bir de en acısı ben ondan ayrıldım ama sırf o bana çok sert davranıyor diye arkadaşlar ne yapmalıyım ve sınıftaki arkadaşıma ayrıldık demiş benim haberim yoktu :(

@irem 4 yıl önce

Yazık! kızım sen de haketmişsin sen de ona umursamayıver kime niyet kime kısmet güzelim

@A slm 4 yıl önce

Yide boşver sen

@berivan 7 yıl önce

Çok acı kardeşim.

@Sofiya Aliyeva 10 yıl önce

Seni cok ama cok Seeeevdim ♥Ay Ser... ayrilmagimiza baxmayaraq yenə seni unutmamiwam unutmaramda......

@ayşe 10 yıl önce

Çok güzel yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

@Şanlı 8 yıl önce

Sen de eminim yüreğin gibi güzelsin... Ayşe ♡♥♡

@esra 11 yıl önce

Bu site çok güzel yaaaaaaaaaaaaaa.

@Bozkurt 4 yıl önce

Sende öylesin :)

@esra 11 yıl önce

Ali seni çoooooooooook seviyorum, aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

@mert 11 yıl önce

aşkımmmm seniiii bennn cokkk cokkk cokk seviyorummmm seni ben hiçç birr zaman unutmucammmm <3

@Seda 8 yıl önce

Bence çok güzel

@aleyna 11 yıl önce

sevgilim bebeğim senii çok seviyorum ikimizi hiçbir güç ayıramaz aşkımmmmmm seni seviyorummmmm

@1208835639223535 7 yıl önce

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzeI kızı… Sen kaIbimde en tatIı sızı, sen bütün varIığımın sevimIi hırsızı… Sen sevdikçe seviIesi, övdükçe övüIesi, öptükçe öpüIesi, aşık oIdukça oIunacak aşkımsın.?❤️??

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız