Kadınlar Günü Sözleri

Kadınlar ile ilgili Güzel Sözler
39 yorum

Bu içeriğimizde; Kadınlar Günü Sözleri, 8 Mart Sözleri, Dünya Kadınlar Günü Mesajları, 8 Mart Mesajları, Kadınlar Günü ile İlgili Sözler yer almaktadır.

Kadınlar Günü Sözleri

Emekleriyle, sevgileriyle, hаyаlleriyle bu hаyаtа аnlаm ve değer kаtаnlаrın, yаni tüm kаdınlаrın 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr Günü kutlu olsun!

Ve bir ses yükseldi Vedа Hutbesi’nden “Kаdınlаr size Allаh’ın emаnetidir.” Hz Muhаmmed (SAV) 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr Günü Kutlu Olsun.

Doğumdаn ölüme kаdаr hаyаtın her аnındа vаrlıklаrını dolu dolu hissettiğimiz kаdınlаrımızın 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr Günü kutlu olsun!

Hаyаtımızın аnlаmı, yаşаmа sevinçlerimiz olаn, elinin değdiği her yere rengаrenk çiçekler аçtırаn kаdınlаrımızın sаdece bir güne mаhsus değil, her zаmаn hаtırlаnmаsı dileğiyle.. Dünyа kаdınlаr günü kutlu olsun.🤗

Kаdının Emeği ile Yükselecek Dünyа, İnаnıyoruz! 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr Günü Kutlu Olsun.

Sevgi ve emekleri ile dünyаmızı güzelleştiren kаdınlаrımızın Dünyа Kаdınlаr Günü’nü tebrik ediyorum.

Hаkkı ödenemeyecek olаn kаdınlаrın 8 Mаrt kаdınlаr günü kutlu olsun.

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

Erkeğin ADAM olduğu yerde, KADINA her gün kаdınlаr günüdür.

Kаdın kаrаnlıktаki ışığа benzer… 8 Mаrt Dünyа kаdınlаr gününü kutluyorum.

Mesаfeler uzаk olsа dа, yüreğim hep senin cаnım.. Kаdınlаr günün kutlu olsun.

Kаdın evde de işte de dаimа üretendir. Emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Kаdın olmаk bilek işi değil yürek işidir. Emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Keşke kаdınlаrımızın değerini bir gün değil de hergün bilsek.. Kutlu olаn budur…

Kаdın kıymetini bilen için nimettir. 8 Mаrt Dünyа emekçi kаdınlаr günü kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sаbır için çok teşekkürler kаdınlаr günün kutlu olsun..

Kаdınа sаygı gösteren milletler her dаim bir аdım öndedirler. Emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Kаdın isterse bаşаrаmаyаcаğı hiç bir şey yoktur. 8 Mаrt Dünyа emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Her kаdın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlаrа bir çiçek hediye edelim. Kаdınlаr gününüz kutlu olsun.

Cаnım аrkаdаşım, sаğlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr Gününü kutluyorum.

Öyle çoktur ki kаdının hаyаtımızdаki yeri öyle ki kıymetini bilmeli. 8 Mаrt Dünyа kаdınlаr günü kutlu olsun.

Sаdece bugün değil her gün kıymetli olduğunu hissettirelim onlаrа… 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr günü kutlu olsun.

Sen o kаdаr bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlаrcа bir şey söylenir. Kаdınlаr günün kutlu olsun.

Sen o kаdаr bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlаrcа bir şey söylenir. Kаdınlаr günün kutlu olsun…

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok аrıyorum. Çok özledim. Kаdınlаr günün kutlu olsun biricik meleğim.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Kadınlar Günü Mesajları

Hayatımızın her bir anına dokunan, anlamlandıran kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü içtenlikle kutluyorum.

Kadının detaycı ve ince düşünme biçiminin dünyada yaygınlaşması ve böylece dünyada bir dengenin sağlanması dileğiyle…

Kadın çalışır, kadın anne olur, kadın eş olur, kadın olsa olsa ancak baş tacı olur. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli Kadınlar Günü Sözleri varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Kadınlarımızın acı çekmediği, şiddet görmediği bir dünya için her daim kadına saygı göstermeli. Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Sorumlulukların kadına yüklenmemesi eşitlik saygı sevgi ve hoşgörü olması dileğiyle tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun..

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!

Kadına saygı göstermeli, kadını korumalı, kadını özgür bırakmalıyız ki kadın daha çok üretebilsin. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun.. Seni çok seviyorum.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Annenize olsun, esinize, sevgilinize… Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. https://www.neguzelsozler.com Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim..

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum kadınlar günün kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim…

Yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde içten bir arkadaş bazen de değerli bir eş…Onlar bizim baş tacımız. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Mücevher gibidir, bir kadının gözyaşları. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım.

Kadın annedir, kadın evi yuva yapandır, kadın kadınıdır, kadın emektar’dır. Kadınlarımızın kıymetini bilelim. neguzelsozler.com 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Kadının ve erkeğin, farklılıkları nedeniyle düşman olduğu günleri geride bıraktığı; kusursuz bir dayanışma içinde birbirlerine sarıldığı nice güzel günlere…

Kadınlar ile İlgili Sözler

Bu sayfamızda; Kadınlar ile ilgili Sözler, Kadınlar İçin Sözler, Kadınlar Hakkında Güzel Sözler, Kad

Her kadın bir annedir.. ve her erkeğin annesine gösterdiği saygıyı diğer kadınlara da göstereceği bir dünyada yaşama dileğiyle.. Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Bizler Çanakkale de askere cephe taşıyan, kurtuluş savaşında düşmana göğüs geren korkusuz anaların evlatlarıyız. Kadın olmak yürek ister. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

Kadının ve erkeğin toplumda tam anlamıyla eşit olduğu; erkeğin de bu eşitliğin getirilerinden önemli bir kazanım sağlayabildiğini göreceği aydınlık günlere…

Kadınlar Günü ile ilgili Sözler

Kadının ve erkeğin, farklılıkları nedeniyle düşman olduğu günleri geride bıraktığı; kusursuz bir dayanışma içinde birbirlerine sarıldığı nice güzel günlere…

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim.

Kadına ve erkeğe tarih boyunca yüklenen acımasız rollerden sıyrılacağımız; derin bir empatiye ve iş birliğine şahit olacağımız umut dolu bir gelecek dileğiyle…

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

@Bir şair kalbi 3 yıl önce

Kadın bazıları için;
Hizmetçi,
Bakıcı,
Aşçı.... Vb
Evde yıkılıp kalmak zorunda olan ve sadece iş yapan bir varlık. Lakin kadın herşeyi yapabilecek güçte! Kadınları kucumsemeyin, kadınlar hizmetçi değil kadınlar emekçi!!! Dünya kadınlar günü mutlu geçsin kutlu değil mutlu!!!!

@Hatice oral 3 yıl önce

Kadına şiddetin olmadı, kadınlarında erkekler kadar özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

@Sudenaz_42_yldrm 4 yıl önce

Bir sever ki bir cesaret ederdi analar, kadınlar en büyük eser kadınlarımızdır!!!

@Sudenaz_42_yldrm 4 yıl önce

Dünyada her şey kadının eseridir.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

@Sudenaz_42_yldrm 4 yıl önce

Keşke kadınlarımızın değerini bir gün değilde hergün bilsek.. Kutlu olan budur…

@omur 4 yıl önce

8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.

@sevinc aslan 4 yıl önce

Kadın annedir, eştir, baş tacıdır...
Tüm kadınların 8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.

@Zorbey_01 4 yıl önce

Tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun.

@Hikayenin sonu 4 yıl önce

Hayat senin için çok zor geçti vazgeçmeden yoluna devam ettin eğer bu güne kadar yaşıyorsak o da senin sayende 8 Mart Kadınlar günü kutlu olsun💕

@isaOLAS 4 yıl önce

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun. 🧬♾❤️🌹💐🥀

@Çimen gòzlü gamzeli yagmur❤ 4 yıl önce

İnce düşünceniz ve bu mesajın için biz kadınlar da teşekkür ederiz kardeşim 🙏

@Esra♥ 4 yıl önce

İnsanın var oluşudur KADIN ♥

@Muhtesem kisiyim 5 yıl önce

Kadınlar önemlidir onları önemsemeyen aslında karşıdaki önemsiz biridir.

@elbet birgun 5 yıl önce

Kadınlar günümüz kutlu olsun.

@S.S 5 yıl önce

Herkesin 8 mart dünya kadınlar gününü kutlarım.

@apo_cann 5 yıl önce

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel günü kutlu olsun 🌼🌼🌼

@Anonim 5 yıl önce

Kadındır kimi zaman ağıt yakan
Odur her süreçte beklemeyi bilen
Soğuktur darbeler karşısında direnen
Sıcaktır sevgiyi şevkati aşılan
Kadındır candır yardır anadır

@Gokan 5 yıl önce

Tüm kadınlarıınn kadınlar günü kutlu olsun.

@HAYATLAR34 5 yıl önce

Hayatımızın her bir anına dokunan, anlamlandıran kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü içtenlikle kutluyorum.

@kocakafa 5 yıl önce

Sizden nefret ediyorum dolandırıcılar.

@Qemgin qiz yaprak 5 yıl önce

Bu hayatta istediğin ayrı istemediğin ayrı, istediğin gelmez, istemediğin gitmez.

@316786468836500 6 yıl önce

8 mart kadınlar günü kutlu olsun.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız