Hakkında

SCaR

Yaşamı Taçlandıran ÖLüm DeiL SenSin 😉 SCar
  • 14.826 Puan
  • 219 Yorumlar
  • 0 Sözler
  • 0 Beğeniler
  • Kayıt Tarihi
MESAJ GÖNDER
Yorumlar
@SCaR 5 gün önce

@Gizemli

Şans ve ben muhteşem ikili değiliz ve benim gibi biri derken benim nasıl biri olduğumu nerden biliyorsun, ben seni tanıyamadım, üye de değilsin, burada belli ki sen tanıyorsun ama eksik tanıyorsun, çünkü ben birilerinin karşısına çıkmak için uğrasan biri değilim.

@SCaR 7 gün önce

Sizleri bilmiyorum ama ben darlandığımda biraz yürüyorum üst geçitte oturuyorum köpeğimle iyi geliyor :))
Geçen akşam yine ordaydım, mis gibi havada vardı etraf cıvıl cıvıl sevgililer el ele üzüldümde hoşuma da gitti hoşuma giden taraf özlüyor insan :((
Üzüldüğüm şeye gelince bugün aşkım diye yarın Allah belasını versin diyor sanki görücü usulü sevgili yapmışın sanki kendisi kabullenmemiş gibi eli elindeyken aşkım eli başkasının elindeyken beddua :) millet artık şeffaf kargo paketi kulanıyor gör al diye :)) zahmet olucak ama bi gör sende hahahaha
SCar. . . .

@SCaR 7 gün önce

Bazen üzer insan sevdiğini yine de alır o gönlünü
Bazen ağlatır insan yine öpü verir yaşlı dudaklarından unutulur gider o an her şey
Bazen özler özletir alır onu sıcak kolarının arasına cennet kokusunu çeker içine af ettirir kendisini ama öyle bir an vardır ki ne güç yeter bunları yapmaya nede yürek yeter katlanmaya yani demem o ki düşmeden tutun sevdiklerinizi ÇÜNKÜ TOPRAK ALDIĞINI GERİ VERMİYOR :((

SCar . . . .

@SCaR 2 hafta önce

@pamuk

Neden benden özür diliyorsun ki

Ama o saydığın kişilerin çoğu yok artık nedenini sende bende bazı kişilerde biliyor, burda herkes hayalperest yaşamak yalanlarla bi şeyler elde etmek istiyor, dürüstlük zor geliyor beliki ama yalan söyleyen insan bi şey kazanmak yerine elindekileride kaybeder, burada olanlar yaşananlar yüzünden o özlediğin kişiler artık yok tabi bu senin suçun mu tam anlamıyla değil ama özlemenin dışına da çıkamazsın ne yazık ki bende burda bi kaç kişiyi özlüyorum wp tan falan konuşuyoruz ama burda bi eğlence vardı tabi artık oda yok neyse benden özür dilemen gerekmiyor ben buradan biraz uzak kalıyorum zaten kim ne yaparsa kendine yapar bende izlerim böylece sinirlerim bozulmuyor en azından :)

@SCaR 2 ay önce

@@yagmur

A.s can 😊

@SCaR 2 ay önce

@Gamzeli kız

Sırtındaki yara iziyle yaşayabilirsin ama omuzunda ah warsa yaşayamazsın bence.

@SCaR 2 ay önce

Bazen düşünüyor insan yalnızlık mı üstün yoksa aşk mı diye, çünki aşkı yaşayanda bi gün yanlız kalıyor yaşamayanda aşk diyenlerde acı çekiyor yanlız kalanlarda????

Benim demem şu sevilmeyi hak ettiğin kadar seveceksin.

@SCaR 2 ay önce

Sevgi öyle bi şey ki kimisine cennetti yaşatır kimisine cehennemi sen beni öyle bi sev ki benim duamdaki cennet sen ol
SCaR

@SCaR 2 ay önce

@Gamzeli kız

Yani bir heves mi onca canı yakan yoksa bir gerçek mi?

@SCaR 2 ay önce

@@@@💔💔💔💔💔

Hahahahaha yok kiz öyle değil sohbet olmuyor kavga çıkıyır.

@SCaR 2 ay önce

@@@@💔💔💔💔💔

Hahahahaha yok yok sen sıkılma sonra kavga çıkıyor konuşuruz biz :)

@SCaR 2 ay önce

@Gamzeli kız

Hahahaha bak bu iyiymiş :))

@SCaR 2 ay önce

@@@@💔💔💔💔💔
İyi çok şükür uğraşıyorum boş boş sen nasılsın neler yapıyorsun.

@SCaR 2 ay önce

@eda can 13

Kaybedecek hiç bi şeyin yoksa zaten yıkılmışsındır çünki gücü elde tutabilen amaçlar ve umutlar değil mi.

@SCaR 2 ay önce

@@@@💔💔💔💔💔💔....

Hosbuldum valla ben işimden dolayı biraz uzak kaldım burdan eda kendisi pek girme taraftarı değil arada göz atıyor çıkıyor.

@SCaR 3 ay önce

Cümleten en iyi akşamlarınız olsun dicektim ama vazgeçtim olmasın bi süre yokum diye bu kadar özelden yazılır mı yaw bana da yazık bana da acıyın nasıl cevap vericem hiç düşünmediniz mi nerde bu devlet nerde bu hükümet :))

@SCaR 3 ay önce

@Bahar Alkan

Bu söylediğin hiç hoş değil belki bi kaç yorumda @Gizem_27 ile buluşmuş aynı konu hakkında fikir olmuş olabiliriz ama bunu bu şekilde değerlendiricek olursan burası b.k yerine döner, çünkü herkes herkesle takılmış olur bence kimin kim olduğunu öğrenmelisin, beni burdaki bi çok kişi tanıyor az çok seni ve gizemi tanıyorum peki burda kaç kişi @hasret tutarı ne kadar tanıyor asıl soru bu olsa gerek.

@SCaR 3 ay önce

@Gizem_27

Tşk ederim

@SCaR 3 ay önce

@Hasret tutar

Efe benim.

@SCaR 3 ay önce

@Muhammed usta

Benim ayarlarımla oynama burdakiler deyipte kendini temize mi çıkartıyorsun senin nasıl biri olduğunu bi çoğumuzda biliyor...

@SCaR 3 ay önce

@sevinc

Bunun hepsini üye olmadan yaptın we bu kadar kısa sürede sana email attılar ve seninle alakası olamayan bi durumu sana aktardılar öyle mi :)) yönetimin bi cogunu tanıyor durumundayım sana dönüş yapan kisinin ismini söyler misin senin hasret tutar adına yazmadığın ne belli görelim.

@SCaR 3 ay önce

@Hasret tutar

Bilmiyorum sen misin değil misin seni tanımıyorum çünki ama böyle bi durum içerisindeysen neden hesap açıp özelden konuşmuyorsun hem ulu orta konuşmuş olmazsın hem kimse senin adına yazamaz böyle sinirlenip bela okumandan daha iyi bence.

@SCaR 3 ay önce

@ELINA.

A.Slm hoşgeldin umarım hersey yolunda.

@SCaR 3 ay önce

Bu ne aşk bahçesine çevirdiniz burayı, kim kimi seviyorsa özelden sevsin, buradan kendinizi küçük düşürmek dışında bi ise yaramıyor.

@SCaR 4 ay önce

@Hatice oral

Ne mutlu sana :)) benim kafama bişey takıldı hani sizin 4 aylık birlikteliğiniz var ya buna rağmen hala birbirinizi seviyor konuşuyorsunuz ya nasıl oluyorda muhammed usta senin noyu bilmiyor da ona veriyosun :))

Son olarak beni de sal be hatice iyice darlandım sayende aşkını da kimler bilirse bilsin bu bi şeyi değiştirmez bi şeylerin değişmesi için

1. O kişi kimle ne konuştuğunu bilicek seviyesini koruyacak böyle ulu orta no atmayacak her 2 günde bir başka birine aşkım demeyecek mesela

2. Benim sana yada bi başkasına karşı içimde bi his var ise bunu içimde tutmam gizlemem, ben söylerim oluru varsa da söylerim yoksa da söylerim. Oluru varsa mutlu etmek için çabalarım, oluru yoksa kalbini kazanmak için çabalarım, yani sana karşı bişey yok hatice bu yüzden daha fazla yazıp darlama beni.

3.Beni kimsenin kıskanmasına gerek yok hatice konusunda aramızda bi şey yok çünki ve olmayacakta benim bir sevdiğim var zaten ikinciye ne gerek.

Hadi eyw

@SCaR 4 ay önce

@Severim

He severim he bu defa kime iftira atacağın belli oldu, ben seni uyarmıştım bi kaç gün uslu durmak dokundu mu sana, hemen yeni bi hesap açıp gelmişsin şimdi sen bu yazın için özür mü diliceksin yoksa ben sana dileteyim mi??

@SCaR 4 ay önce

@Sila_esma.

Benimde esma :))

@SCaR 4 ay önce

@Sıla_esma.

Valla bilmiyorum kim yapıyor kim takip ediyor artık kendi aranızda kararlaştırın da aklımızı almayın :))

@SCaR 4 ay önce

@Jisang

Çok uzun yazmışsın okumaya üşendim ama dur sana özetleyim.

1.Belki ağayım belki paşayım belki hiç kimseyim ama ben senin abin değilim bunu kafana sok.

2.Madem bi hesabın yok madem o kadar dürüst bir insansın hadi bize gerçek isminden bahset biraz :)

3.Sen ve senin gibiler bitmediniz bu yüzden her yorumda sizi ezme keyfinden mahrum kalmıcam ama bi konuda halkısın site b.k gibi oldu sizler geldikten sonra tabiki sapığını arasan burda gevşeğini arasan burda senin gibi bebeleri arasan burda fk hesapları arasan burda sen eskilere sor bak bakalım ne zaman site bozuldu öğren ezber yazma özelden de yazma bana bi git sen geliceksin nasılsa o zaman ezicem seni ama tahmin et kimin önünde :))

@SCaR 4 ay önce

@sıla_esma.

Aramıza hoşgeldiniz ikinizde kendimi tanıtmaya gerek yok sanırım tanıyorsunuz zaten :)))

@SCaR 4 ay önce

@Jisang

Senden başka fk hesaplar açıpta puan kasan var mı ki :))) var ise yandın senin meslek elinden gidiyor böyle yaparak kızlarla konuşuyordun dimi sen hahhahahah :)))

@SCaR 4 ay önce

@Deli_Gönlüm

Eyw çok tşk ederim bitek gizli hayranım eksikti onu da sen tamamladın :))))

@SCaR 4 ay önce

@Karaca

Yazmayın diyorsun madem eyw diyorum 2 yorumuna 2 cevap verdim 3. Yorumuna şahsi algılar ağır cümleler kurarım bilgin olsun hadi eyw.

@SCaR 4 ay önce

@Karaca

Benim amacım dikkat çekmek olsa bunu hiç tanımadığım biri tarafına yapmazdım, yani sana düşman konusuna gelicek olursak ben herkesle tartışırım herkesle konuşurum herkesle arkadaş olurum yeterki insan olsun, son olarakta ben burdaki insanlarının kusuru var mı diye bakmıyorum, bana karşı kusur yapıyorlar diye de bakmıyorum, bana kin tutanın kusurunu yüzüne vuruyorum zaten de kusur arıyacak olsam senin bu yorumda olman bile kusur derdim yani sen hem denize girmek istiyorsun hemde ıslanmak istemiyorsun hesabı da o biraz zor ya ıslanmayı göze al yada denize girmekten vazgeç :))

@SCaR 4 ay önce

@Karaca

Kimseyle uğraşmak istemeyen insan bi başkasının yorumuna yanıt vermez diğer sözünü yazabilirsin ve şöyle bi şey var ki benim için yapılan bi yoruma yanıt yazıyorsun sonrada bana atlama diyorsun ve konuşmama dikkat etmemi söylüyorsun, peki o kadar şeyi söylüyorsun da bu yorumda ne işin olduğunu da söyle bakalım, amacın dediğin gibi mi?

@SCaR 4 ay önce

@Karaca
Bende senin gibi düşünecek olursam aklıma iki seçenek geliyor; ya dikkat çekmek için burdasın, ya söylediğin o boş insanlardan birisin.

Neden öyle düşünüyorum onuda açıklayım de yazıp uzatma diye.

1.Seçenek 2 gündür burdasın kimseyi tanımıyorsun amacın dikkat çekmek olduğu için boş yapıyorsun.
2.Seçenek yada burdaki kişileri tanıyorsun kimin boş insan olup olmadığını biliyosun buda demektir fk hesapsın.
:)))

@SCaR 4 ay önce

@Saçmalama bi
Gökan dediğin şahısı kale alıp çevap veriyor musun gerçekten söyledikleri doğru olduğuna kendisi bile inanmıyor ki kendisi inanıyor olsa üyelik hesabıyla yazardı di mi kendisinin inanmadığı şeye biz mi inanalım :)))

@SCaR 4 ay önce

@sude
Aynen öyle madem savunmuyorum diyorsan bırak kim kime ne diyorsa desin di mi çünki sen bırakmadığın zaman savunmuş oluyorsun sen birilerini savunursan birileride karşı durduklarını savunur çok tanımıyor olsalar da tıpkı senin gibi.

@SCaR 4 ay önce

İğneleme iğneleme :)))

@SCaR 4 ay önce

@Muhammed usta

Hazır kişilik karakter derken ben ve bi kaç kişinin merakını giderir misin hatice oral senin sevgilindi bi zamanlar burda sana da seni seviyorum diyordu sen her ne kadar onun yerine başka kızlarla konuşmayı tercih etmiş olsanda ve asıl soru karakter derken benim bildiğim kadarıyla zamanında senin kullandığın cümleler tam olarak ben seni babandan isteyemem ama istiyorsan kaçarız hatta kaçmadan önce ilişki yaşarız böylece sizinkiler tarafından rahat ederiz diye konuşmuştun yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum yada karakter meselesi derken bundan ibaret mi oluyor burda bir çok kişi masum değil fakat bir insandan daha kötüysen bi başka insanı eleştirme derim ben çünki herkesin kirli çöpü ortaya dökülür bi gün o zaman başkalarını uyarmak yerine kendini kurtarmak için yalanlara baş vurulur bu yüzden benim açığımı bi çok kişi arasada burda kimse bi şey bulamamış bulamazlarda sen bizlere bi tavsiyede bulunduysan bende sana bi tavsiyede bulunuyorum haticeyi yada bi başkasını savunmuyorum kişi ilk kendine baksın diyorum sonra eleştiri yapsın.

@SCaR 4 ay önce

@Sude

Sen bu sitenin çok eski bi üyesi deilsin bunuda göz önünde bulundur öyle kişileri eleştir sonuç olarak herkesin burda tanıdığı var herkesin seveni var ve herkes yorumları okuyor dahil olmak isteyen oluyor sea konusuna gelicek olursak sen sea ne kadar tanıyorsun acaba bu kadar savunduğuna göre kesin çok iyi tanıyorsundur ama ben bunu merak etmiyorum benim asıl merak ettiğim şey madem bu kadar iyi tanıyor savunuyorsun neden 2 gün önce onu savunmuyordun da şimdi savunasın geldi :))

@SCaR 4 ay önce

@The delii

D.naz senin kankan mı?

@SCaR 4 ay önce

Buda sana ve sevgilim dediğin kişiye son yazım ikinizede daha da yazmıcam bi zahmet sende özelden de yazma bana ok, en sona bırak her şeyi, sonra toplu söylersin ne söyliceksen şimdi ben sea la uğraşıcam engel olabiliyorsanız olun yada bana yazmayın hadi eyw.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız