Hakkında

SCaR

.........!!!
  • 4.429 Puan
  • 97 Yorumlar
  • 0 Sözler
  • 0 Beğeniler
  • Kayıt Tarihi
MESAJ GÖNDER
Yorumlar
@SCaR 17 saat önce

Merak etme çıkar ortaya intihar etmiş diye buda moda oldu burda, eziklerin işi sevdiklerini sevgileriyle kazanamayınca böyle ezik ezik şeylere başvuruyorlar, haaa ezik ezik derken ölümden bahsetmiyorum o yemez zaten yalanlardan bahsediyorum, onda numaram var intihar etmişe bi selfi yapsın atsın bana :))))

@SCaR 17 saat önce

Eminim atılmıcak o numara eminim yine saçma sapan cevaplar verilecek, biride beni şaşırtmıyor :)))))

@SCaR 17 saat önce

Burda herkes kayboluyor ortadan yoğum bakımda yatıyor, intihar ediyor, ölüm haberi geliyor ama kimse bunu doğrulamıyor bakın şimdi at bana yunusun babasının numarasını bakalım yalan mı doğru mu, arkadaşın gerçekten ortadan kaybolmuş mu, hadi at numarasını babasının bizzat kendim arıcam hadi.

@SCaR 17 saat önce

Hahahahahhahahaba

@SCaR 2 gün önce

@Emir
Emir bi se daha var sen burda durup başkalarının adına bana laf yetiştirmeye devam edicek misin, öyle bir niyetin varsa bunu net yapalım laf kalabalığı olmadan sen sormak istediğini sor, ben sana net cevap vereyim konuları saptırmadan laf kaynatmadan sonra ben sorayım sen bana net cevap ver hatta istersen whatsapptan ispatlı yapalım bunu burdaki herkese söyleyelim yok öyle bi niyetin yoksa yorma beni olur mu.

@SCaR 2 gün önce

@Emir
Emir yani akşam yağmuru ölümüne seviyordu ama sabah semeyyele mutlu oluyor öyle mi bu çok ilginçte sen hazır yazmışken neden hangi hastanede olduğunu da yazmadın, akşam yoğun bakımdaki kişi sabah yeni sevgiliyle mutlu oluyor nasıl bi yoğun bakım bu çok merak ettim hadi söyle bizlere şu hastaneyi ve berkanın soyadını da hep beraber görelim.

@SCaR 2 gün önce

Kimi kimi :))) sümeyye ile sevgili olarak yağmuru mu çok sevdi sizi komik çocuklar :)) başkasıyla çıkıp bir başkasını sevmek sizin gibiler için mantıklı.

@SCaR 2 gün önce

@Emir

Çocuk berkan kankan sümeyye ile mutlu ise nasıl oluyor yağmuru ölümüne seviyor bana şunu izah et sen mi yalan konuşuyorsun yoksa kankaların mı? Dolandırma lafı kıvranmadan net cevap ver bilelim.

@SCaR 2 gün önce

@emir

1.Ben berkan'a çocuk dedim sana da aynı şeyi diyorum, bak çocuk beni darlama.

2.Hadi diyelim senin bu uzun uzun yazdığın şeyler doğru diyelim.

3.İçinizden biri yalancı hadi gelin onu çıkartalım, hani siz müthiş üçlü knksiniz ya bakalım kim elenicek iyi dinle beni.

Ben yeni sevgiyle konuştum sevgi diyor ki berkan sümeyye ile çok mutlu :) buna inanmayan varsa bana nosunu atsın sevginin ss atayım ona
Şimdi söyle bana emir sen mi yalan söylüyorsun? Yoksa sevgi mi? Yoksa berkan mı? Hadi sen buna cevap ver bende seninle berkanla yunusla yüzleşeyim, adamlığı size öğretim senin zihtiyetinde bi tek efe abin kalsın böylece olur mu, birinizin dediği bir diğerinizin dediğiyle aynı değil, güya annesi ölmüş berkanın ama o işini gücünü bırakmış gelmiş burda sevgilicilik oynuyor, güya şuan yoğum bakımda hadi senin yaptığın gibi yapalım hangi hastanede olduğunu söyle ben arayım o hastaneyi görelim dürüstlük sizde nasıl bi şey diye bunu o çocuğa da söyle olur mu, çocuk sana atalarının bi sözünü söyleyim mi, eşek olana semer vuran çok olur, bu lafı düşünerek burdaki herkese siz berkanın üzerine çok gittiniz diye yazarsın bi dahakine ok.

@SCaR 3 gün önce

@Realistt
Lan hesabın bile sahteyken milletin kişiliğini yargılamak senin haddin değil, park çocukların yeri ise sen git .... oyna, belli ki tam sana göre gerçekçi :)

@SCaR 4 gün önce

@nevroz
Erkeğim

@SCaR 4 gün önce

@Sea
Sana bi şey demicem burada yazdıklarını zamanı gelince hatırlatıcam, yunusuna gelince özelden numara attım yazsın konum atıcam diye güya adres istemişti ya hala küfür etmekle meşgul olduğu için burdan hala adresi alıp gelemedi anca küfür zavallı çocuk her ne kadar konuyu saptırsa da bu konuda durucam ben burdayım bakalım senin ne zaman erkek olacak görelim.

@SCaR 4 gün önce

Bu konuda haklısın bende biliyorum öyle olduğunu erkeklik yapınca yaptığı kişilerde görsün diye yazıyorum, yoksa benim umrumda değil çok gülüyorum ona :))

@SCaR 4 gün önce

@Nevroz❤

Ya kendim mılırdanırım

Yada azeri we arabex

@SCaR 5 gün önce

O kız kavgası değil yunus, altta kalınca farklı konularla yürümeye çalışır, ne yazık konu yunus adres istedi ben numaramı attım yaz konum atayım dedim yemedi başka konulara sarıyor :))))

@SCaR 6 gün önce

@Yunus_edam
Numaramı attım sana özelden yaz konum attım sana orda görelim erkekliğini burda boş boş yazma daha cevap yok sana.

@SCaR 6 gün önce

@Yunus_edam
Bazılarının gözünde ne olduğunu bilmen iyiymiş kötü olan ney biliyor musun, bile bile hala boş yapman, adres istiyorsun adres verim diyorum sen hala burda boş beleş konuşuyorsun, noldu al sana adres, hadi gel yemiyorsa gelmek yazmıcaksın burda adres ver diye, klavye erkeği size burdan şimdi.

@SCaR 6 gün önce

@Sizofren _eda

Eyw

@SCaR 6 gün önce

@yunus_edam
Bana bak ya abinden izin al gel yada abini de al gel sonra ağlama abim de abim diye senin huyun bahanen olmuş ya bu :))))

@SCaR 6 gün önce

@Yunus_edam

1. Burda konu eda değil ama yine de cevap vereyim sana sende eda da umrumda değil benim için hataydı o.

2. Senin oglun olacak yaşı geçeli çok oldu, haddini bil kemiklerini kırdırma bana.

3. Erkeklik yapıp adres istemişsin vereyim gel demişim, sen napıyorsun laf kalabalığı yapıyorsun, ben orada bi şey yazmışım adres istiyorsan geleceksin, gelmezsen erkek diye dolanmayacaksın.

@SCaR 6 gün önce

@yunus_edam
Bunu savunmuyorum ikiniz de aynısınız diyorum ve adres olayına gelince gel özele vereyim sana adres gel bakalım erkek görelim yok gelmezsen burda erkek diye dolanma.

@SCaR 6 gün önce

@Yunus_edam

:)))))))
Niye kiziyorsun ki buda senin gibi, sende özelden rahatsız ettiğin günleri unuttun mu.

Ayrıca bu adres isteme olaylarına sen hiç girme, istersen defalarca istemiştim tık yoktu sende.

@SCaR 7 gün önce

@@@💔💔💔
Hayır seninle tartışmam zaten burda herkes nasıl biri olduğunu biliyor.
Ve bunu üzerine alınman gerekmiyor, üzerine alınması gereken kişiler kendini biliyor.
Ve bu şekilde sinirlenmemin sebebi de şu bi insan diğer bi insanı ezmek küçümsemek için uğraşır mı ya ayıp denilen bişey var burada herkes aşk yaşıyorsa burada çocuk yok ve bu çocuk olmayan kişiler neden bunu yapıyor sinirlerim bozuluyor.

@SCaR 7 gün önce

Burda birileri hep birilerine karşı sürekli cephe almış halde, neden başka birileri o birilerinden öyle istediği için ve burası kimsenin babasının yeri değil, kimsenin tartışmalarına katlanmak sorunda değiliz, insan taklidi yapamıyor insan olamıyorsa tartışanlar buradan gitsinler. Ben rahatsız oluyor herkes memnun olsa da net söylüyorum bi süredir yoktum artık varım bi haksızlık görürsem yada bi olaya 3 kişinin müdahalesini görürsem ben uğrasıcam, onu burda rezil edip bozuk para harcar gibi harcıyana dek bırakmıcam. Bu ne b*k gibi herkes herkese cephe almış çocuk musunuz yok biz çocuğuz anlamıyoruz diyen varsa gitsin kumla oynasın, kalabalık yapmasın burda...!

@SCaR 1 hafta önce

Hmmm......!!

@SCaR 4 hafta önce

Herkesin yeri ve değeri farklı ama gerçekten çok yoruldum hergün farklı bi olay her gün bi hışırtı sıkıldım darlandım bırakıyorum bende edamla birlikte Yaradana emanetsiniz.

@SCaR 4 hafta önce

Edam
Neden canımız sıkılsın ki ben aksine eğleniyorum bu konuyu da kapatmicam yunus bana istediğimi verinceye kadar o bana ya istediğimi vericek yada defolup gidicek ikisinden biri sonuç olarak o seçim yapıncaya kadar konu kapanmıcak çünkü ben zamanında dedim ki yazma kimseye kapat konuyu oda tamam dedi artık isim olmaz sonra naptı seni wp rahatsız etmeye başladı özelden yazdı başkalarına yazıp ağladı seviyormuş güya adam olup sözünde duraydı konu kapanmıştı şimdiye ama o böyle olsun istedi edam artık sende ezmekten keyif alırsın diye düşünüyorum, neden bizim canımız sıkılsın ki onunki sıkılsın, sonuçta yunus ne kadar konuşsa da çokta tin istediğimi vericek bana öyle yada böyle.

@SCaR 4 hafta önce

@29Batuhan

Nankör demeden önce kendinizi mi gözden geçirseniz acaba hani olay kişilik oluyorsa @Yunustan baslayım senle bitirim
Senin savunduğun yunus hala arkasında atlayıp zırladığı eda için dürüst olamadı yalanlara başvurdu kıymet bilemedi yarı yolda bırak ayrılmak istedi ve ayrıldı.

Bütün bunları yunus yaparken eda napıyordu ağlıyordu yunus için
Batu sen söyle nankör olan sence kim? Buna kişiliğinle cevap ver ki herkes senin de neyi savunduğunu bilsin.

Sana gelince bak az öz ve net söylüyorum

B*ku savunan b*kun ta kendisidir. Haddini biliceksin kimsenin sevdiğine nankör demeyeceksin çünkü senin de yunustan farkın yok kuyruk acın var çünkü.

@Rahatsizkiz benin için değerli ama senin dediğin gibi eski sevgilisi bak eski anladı eski bu ne demek gidene yol kimse kimse için ağlamak sorunda da değil arkasında koşmak sorunda da değil kişi zaten adamsa sevdiğinin yanında durur değilse bırak onun için ağlamayı düşünüp zaman kaybetmeye değmez anladıysan el kaldır yok ben cahilim diyorsan konuyu uzat sonuçta sizin gibilerin yüzü ortaya çıktıkça ben eğleniyorum :)

@SCaR 4 hafta önce

@yunus
Gereksiz insan gereksiz gereksiz konuşuyorsun ama edayı ağlatan sendin, zamanında teselli eden bendim, sen kıymet bilmeyip ağlatıp siteye hava atmak için arkanı döndüğünde, edamı ben teselli ediyordum, bi sor bakalım ilk sonra atıp tut.

Haaa bide yunus artık ne desen ne yapsan yalansın benim gözümde, çünkü bir lafın bir lafını tutmuyor, bu yüzden biz seni ilk durakta bıraktık kendi yolumuza bakıyoruz.

@SCaR 4 hafta önce

@Yunus

Yunus ilk ayrılmak istedim ayrıldım dedin
Sonra abim yüzünden mecbur kaldım dedin
Simdi bilmediğiniz şeyler var diyorsun

Bende bunların hepsi yalan

Gerçek olan su sen her zaman ki gibi trip atıp atar yapacaktın arkanı dönecektin eda burda yine senin için her zaman ki gibi üzülecekti sende tatmin olucaktın faka senin hesaba katmadığın bişey vardı.

O da bendim, yani sen sürekli edamı üzersen ben onu senden alır ömrüme katarım tıpkı şimdi olduğu gibi.

Son olarak ben kimi ne kadar mutlu ediyorum seni hiç bağlamaz seni bağlayan tek şey burda ya adam gibi takılırsın yada defolur gidersin burda kimse senin zırlamanı dinlemem sorunda dil ok.

@SCaR 4 hafta önce

@şizofren
Bırak gülüm istediği kadar istediği yerde ağlasın bu kimin umrun da ne diyordu yunus bey
Ayrılmak istedim ayrıldım bitti.
Yanlış hatırlamıyorsam böyle deyip havalara giriyordu ama belli ki yaratmış olduğu hava bi işe yaramadı acısı varsa kıvransın teselli edicek abisi vardır onun sırtını sıvazlar artık :)

@SCaR 1 ay önce

@yunus
Mutluysa mutsuzsa senin yapabilicek hiç bir şeyin yok bi de şunu merak edeyorum abinden izin alıyor musun buraya yazarken sonra kızmasın sana burda yazdığın insanarı da rezil etmesin :))

@SCaR 1 ay önce

@yunus
Mutluysa bi şey diyemem diyorsun ama özelden ağlamadığın kimse kaldımı merak ediyorum benim sevgilimin arkasından konuşman seviyorum demen wharsapptan araman sapıkça haraketler yani. Sen her ne kadar rahat bırakmıcam desende ben seninle o kadar eğlenicem ben eğlenirken seninle sen ağlıcaksın ben hala seviyorum diye haa şunu da söylim sabah demiştim ki yollarında durmicam diye çekilicektim aradan eda sana dönmek istemedi sonra sende adam olmadığın için sağa sola salççma sapan şeyler yazmışsın bende inat ettim yolunun tam ortasındayım edamla el ele yerse gel aş beni senin tek engelin benim hadi bakalım bundan sonra çok eğlenicem zevkli olucak çünkü

@SCaR 1 ay önce

@rahatsızkız
@yunustan izin beklemiyorum umarım vermez çünkü o izin vermese de olucak ben yunusu burda her ezdiğimde yunus burda kıvranıcak dört dönücek ya adam olucak yada sağda solda özelden kimselere yazmıcak ben seviyorum diye başkasının sevgilisi için seviyorum demek ş*refsizlik çünkü ve yunus bunu anlayıncaya kadar onu ezicem burda @yunus benimle işin var aslanım ya delikanlı olucaksın yanıma gelip benle yüzleşiceksin yada bu acıyla kıvranıcaksın çünkü ben senden defalarca adres istedim yemedi veremedin şimdi istersen gelirsin istemesen kıvranmaya devam git kime ağlıcaksan ağla eskiden kıymetini bilicektin sen kıymetini bilemezsen kıymetini bilirler..

@SCaR 1 ay önce

@yunus
Adam olup sahip çıkacaksın o zaman aşkım demekle olmuyor bu işler koçum hem merak ettim ne diye rezil edicekti abin eda seni sevdi sen kıymet bilmediğin için mi rezil edecekti, görende sanıcak eda kötü yol kadını da abisi rezil edicekmiş. Arkasına saklandığı mazeret bu mu adam değilim de ki inandırıcı olsun...

@SCaR 1 ay önce

Hastayim bu yuzden zor bi aksam gecirdim buna ragmen uyuyup dinlenemiyorum saat sabahin 7 si oldu ben hala uyuyamadim burda beni taniyanda war tanimiyanda war ben net bi insanim her acidan benim bir tek kiz arkadasim oldu bu zamana kadar oda öldü ne öncesi nede sonrasi oldu yani ben öyle sewgili muhabbetlerinde cahil kalan biriyim cok sey bilmem yani ben ya canimla kanimla sewerim birini yada yüregimi sökerim bunuda yaparim ben sokaklarda buyudum 12 yil sokaklarda yasadim hırs we öfke doluyumdur yani burada yunus gibi kiwranmam sagada solda aglamam ya adam gibi sewerim yada adam gibi giderim derker ya insan ayrilirken ne kadar uzulurse o kadar sewmistir diye söyle ifade edim yunus eski sewgilisi edayi yazi yazicak kadar ama mutlu edemicek kadar sewmis demek ki ben eski sewgilimi o yokken bile topragini sewicek kadar sewmisim demekki ben edayi sicak buldum ayni kafadaniz olur diye dusundum basladik fakat su war ki bizimle mutlu olanlarda olup tebrik edenlerde oldu eskik olmasinlar yanliz birakmadilar bizi bos bos konusanlarda oldu kimi insan adiyla anilir kimi insan anasiyla anilir ben hep adimla anilmaya özen gostermis insanim yani kimse sanmasin ki edayla yunusun arasini bozan benim we ya kimse sanmasin ki aralarinda engel benim haaa eda istesin yunus yerle goyu bir yapsada yaklasamaz ona ezerim ama ben sunu duydum eda yunusu hala sewiyormus eda yunusu hala sewiyorsa ben yollarinda durmam kendime yakistirmam ben yikimin uzerine mutluluk kurmam eda sewmiyor olsa eyw kimse ayrilmama sebep olamazdi neyse cok uzun oldu yazi madem birbirinizi sewiyorsunuz ben cekiliyorum
BUYRUN ....

@SCaR 1 ay önce

@yunus
1.Leyla niye sen enişte desin ki o benim tatlıs baldızımken

2.Etrafına bi bak bakalım kimse kimsenin arkasına koşuyor mu senin dışında yaralı ceylan gibi ortalıkta sekiyorsun yok hayır yani neden canını acıttı bu durum sen mutlu edemedin diye mi.

3.Scar mıdır nedir değil yunus scar diye cümle kuramıyorsan e.f.e diye ezber yaptırırım sana canımı sıkma benim, senden adres istedim veremedin yüzüme konuş dedim onu da yapamadın, özellerden yazma dedim uzak dur dedim arsızlık yapıyorsun, ben sabırlı bi insan değilim zorlama bence biraz erkek ol bee ismini cismini bi düzelt sana yakıştığı gibi bi takıl burda yok bana böyle yakışıyor diyorsan öyle her yere zıplama dingillerini kırarsın.

@SCaR 1 ay önce

@@yağmur
Çok tsk ederim knk inş hep beraber mutlu oluruz sizler varken biz hep mutluyuz çok sağol 😍

@SCaR 1 ay önce

@Deli
Oyy benim baldız bi delide sensin sende bizdensin :)))

@SCaR 1 ay önce

Bir insanın hayatına bir sürü kişi girip çıkabilir evet fakat kimse en çok ben seviyorum diyemez herkesin sevgi ölçüsü farklıdır herkesin sevme şeklide farklıdır ben bir sürü kişinin hayatına girip çıkanlardan olmadım hiç çünkü bir insanın bir ömrü vardır ve o ömrü sevdiğinin kalbine taht kurabilmek için harcar ben en güzel kalbi edam da buldum ve ömrümü harcamaya hazırım o tahta layık olabilmek için iyi ki tanımışım iyi ki varsın seni çok seviyorum edam.

@SCaR 1 ay önce

@SizoFrenik_deli

Hahahahahaha seni tuttum :))

@SCaR 1 ay önce

Deli
Sen burda yenisin doğru aşman gereken basamakları aştığı zaman seninle tanışma o zaman belki bende çok isteyebilirim ama şimdi aslını sorucak olursan seni merak dahi etmiyorum neden mi çünkü umrumda değil :)

@SCaR 1 ay önce

Herkes yaradana emanet,
Herkesin gönlünce olsun,
Ayrılıyorum buradan,
Sizleri tanımak oldukça güzeldi
Hoşçakalın.

@SCaR 1 ay önce

Karakterimle
Tavrımı karıştırma
Karakterim
Benim kim olduğum.
Tavrımsa senin kim olduğuna bağlı.

@SCaR 1 ay önce

Kötü duygular
Ömür yıpratır
Güzel duygular
Sevgi yaratır
Kötü insanlar
Kapı kapatır
iyi insanlar
Her zaman kendini aratır...

@SCaR 1 ay önce

Normalde yazmıyorum demiştim ama böyleleri.... her zaman görülmüyor ne kadar yayılmışsan artık bildiğin bilmediğin her şey bi yeşillikten ibaret olmuş adına maydanoz yazık bi laf öğrenmiş eğleniyor, yazmayın ne yazarsa yazsın yazmıcam.

@SCaR 1 ay önce

@Yunus
Esflh kusur yok kardeşim siz iyiyseniz sorunda yok demektir. Mutluluk sizinle olsun.

@SCaR 1 ay önce

@Yunus
Hıı kıskanma tabi emin ol kıskanmanı gerektiren bu durum yok edanın sevdiği sensin benim sevdiğimde başkası.


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız