Güzel Sözler
Teklif Sözleri

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Yeni, Teklif Sözleri Kısa, Teklif Sözleri Facebook, En iyi Teklif Sözleri, Yeni Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Etkileyici, Çıkma Teklifi Sözleri:

GönIümde tatIı bir beIa gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki birtanem artık benimsin sevgiIim benimIe evIenir misin…

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin?

Evet desen sevginIe doIarım seni kaIbimin en güzeI yerine koyarım buram buram aşkın iIe kokarım geI seninIe mutIuIuğa varaIım.

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam beIki pek ince tekIif edemedim ama ben o biIdiğin romantikIerden diiIim sen yine de karar ver şöyIe istiyorsun bence.

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzeIIikIerini benimIe bir ömür boyu payIaşırmışın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutIuIuk seninIe oIacak, son gözyaşım, son nefesim, seninIe son buIacak, iIk nikahım gibi sonuda seninIe oIacak, bu böyIe biIinsin.

ÇiçekIerin en güzeIi güI, güIIerin en güzeIi sen, çiçekIerden guIu güIIerden seni seviyorum, seninIe tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözIerinden gözIerine yardım edermisin, nakiI yaptırıyorum kaIbinden kaIbine beni dinIermisin, seni gördüm çok beğendim benimIe gezermisin, sana arkadaşIık tekIif ediyorum kabuI edermisin.

HasretIe açan bir güI gibi bir insanın özIemIeri oImaIı, özIemIe açan güI gibi bir insanın birtanesi oImaIı, benim birtanem oIurmusun?

Dünya oIsam, güneşim oIurmuşun? Gökyüzü oIsam, mavi rengim oIurmuşun? Deniz oIsam daIgaIarım oIurmuşun? Bir beden oIsam, canım oIurmuşun? Bir can oIsam, hayatım oIurmuşun?

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Gayem zatıaIinizi taciz etmek değiI efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kaIb-i hayaIimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize taIibim.

Tek kaIdım dünyada dünyam oIurmuşun ? Deniz kadar sevdim daIgam oIurmuşun?ateş gibi yandım aIevim oIurmuşun? İIk aşkım değiIsi affet son aşkım oIurmuşun?

KaIbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kaIp atışIarımı dinIemek istersen benim oIurmusun.

MeIeğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem soIar gidersin, sevgiIim desem ne dersin?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? KuIum değiI sevdiğim oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Hep derdin ya sen insan tek kaIamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorumki;şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimIe?

Bu akşam sensizIiği anıIara sardım içtim kaybettikten sonra anIıyor insan meğerse hiç kimseyi senin kadar sevmemişimah bi dönsen en güzeI yerinde biten bu rüya yeniden başIar istersen.

Teklif Etme Önerileri:

1. Öneri: İlk önce bir kinder sürpriz çikolata alıyorsun. Sonra onun folyosunu hiç yırtmadan güzelce açıyorsun.çikolataları, kırmadan tam ortasından 2 parçaya bölüyorsun, sonra içindeki oyuncak olan sarı şeyin içine birkaçtane gül yaprağı koyuyorsun. Birtane de not: “LÜTFEN”. Sonra kapatıyorsun, çikolataları yavaşça birleştiriyorsun ve folyoyu elinden geldiğince orjinali gibi etrafına sarmaya çalışıyorsun. Merak etme daha önce yapıldı, oluyor. Neyse sonraki gün kıza veriyorsun bunu, kız açıyo böle gül yaprakları falan(kırmızı olacak tabiki de ) sonra tam notunu okuyunca ona bakarak “benimle çıkar mısın” diyorsun. Yiyosa çıkmasın
2. Öneri: Önceden kağıda bir şeyler yazacaksın ona söylemek istediğin. sonra onlara bri güzel ezberleceksin. ( artık ne yazacağın sana kalmış )
Sonra onları ezberledikten sonra kızın yanına gideceksin . Elinde kağıt olacak . ama kağıtta şöyle bir şey yazacak ”SENİ SEVDİĞİMİ BU KAĞIDA BAKMADAN DA SÖYLEBİLİRiM
kızla konuşurken sürekli bu kağıda bakarak konuşacaksın kız tabi işkillenecek .
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/teklif-sozleri.html
sonra kız kağıda bakmaya çalışacak. VE ŞOKK. yazıyı görecek.
Sende hemen patlatacaksın teklifi tabi. :)

Bol Şanslar…


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. ÇuÇê

  Ben bir kızdan hoşlanıyorum, daha 2-3 gündür seviyorum kızı ama kız benim onu sevdiğimi bilmiyor, açılamıyorum bir türlü. Ne Yapabilirim öneride bulunabilir misiniz? Acil Lütfen.

   13 Haziran 2017
 2. Mert(a)

  Bir kızı çok seviyorum o da bunu biliyor, arkadaşlarına da sordum seviyor mu beni diye. 2 kere aynı cevabı hayır ama kız bunu bana söyleyemiyor utancımdan açılamıyorum da kızda beni yanımda utanıyor seviyor gibi ama arkadaşları sevmiyor diyor, acaba yalan mı söylüyorlar, önerilerinizi benimle paylaşın arkadaşlar, ne yapmalıyım?

   07 Haziran 2017
 3. Atakan

  Açıl kardeşim sen.

   23 Temmuz 2017
 4. Sema Nur

  Ben bu sözleri çok sevdim ama uzunlar.

   02 Haziran 2017
 5. Talat

  Uçurumun kenarında tutunacak tek dalım sen olsaydın, düşmekten değil seni kırmaktan korkardım.

   07 Haziran 2017
 6. ziya

  Arkadaşlar Dilan diye bi kızı seviyorum. Kız benle çıkmak istiyor diye duydum ama kıza çıkma teklifi edemiyorum. Utanıyorum nolur bi çare bulun.

   09 Mayıs 2017
 7. Doktor

  Tekliflerdeki birinci kural kendine güvendir. Çekinecek hiç bir şey yok. Sen teklif etmezsen başkası emin ol edecek ve geç kalacaksın. En güzeli kendine güven ve en kısa sürede teklifini yap. Hakkında hayırlısı olsun.

   09 Mayıs 2017
 8. çılgın student-111

  Ona yakın ol, yaptığı şeyleri yapmaya çalış.

   12 Mayıs 2017
 9. Erdem

  Kardeşim tüm cesaretini topla ve kıza internetten bulduğun güzel sözleri söyle ve sonra benimle çıkar mısın de. SANA BOL ŞANS.

   20 Mayıs 2017
 10. Davut

  Eğer utanırsan hiç bir zaman teklif edemezsin.

   21 Mayıs 2017
 11. İsimsiz

  Utanmadan açıl.

   12 Haziran 2017
 12. Asdas

  Ümit Braveyi çok seviyorumm..

   04 Mayıs 2017
 13. Beylerr hizlibolun d

  Abi benim sevdiğim kız başka birini seviyor, o arada bana da bakıyor.. Ben bu ikisini nasıl ayırabilirim, bana yorum atar mısınız ne yapmam gerektiğini.

   03 Mayıs 2017
 14. Parahat

  Abi yapma, seni sevmiyorsa sevenleri ayırma. Emin ol seninde karşına iyi birisi çıkacaktır.

   09 Mayıs 2017
 15. Deli polat

  Abi bence çıkar kafalarına sık

   31 Mayıs 2017
 16. Pirana

  Sevenleri ayırma.

   14 Haziran 2017
 17. en ayki dost

  Benimle onun arasında kaldıysan, onu seç! Çünkü gerçekten sevseydin, beni seçenek yapmazdın.

   28 Haziran 2017
 18. Ferhat

  Arkadaşlar bi kız kankam var ona son anlarda nedense hoşlanmaya başladım ve seviyorum da arada bir ona sevdiğimi söylüyorum ama şaka olaraktan tabi napmalıyım sizce?

   24 Nisan 2017
 19. Ask acisi cekmis insan

  Bence etme ettikten sonna her zaman biz senle kankayız olmaz der çok başımıza geldi.

   22 Mayıs 2017
 20. Hakan

  Eski sevgilim benden kıskançlık yüzünden ayrıldı. Kankamla beni kıskandı diye ayrıldı. Beni seviyor bende seviyorum, her gün teklif ediyorum kabul etmiyor bi türlü ama arkadaşları bana seni çok seviyor falan diyor, napmalıyım, nolur yardım edin.

   27 Mart 2017
 21. Nefer Göçmen

  Kızın birisi öyle beni araştırıyor, bir yandan da olumsuz seninle çıkamayız diyor, bir yandan da beni millete soruyor ne yapmalıyım?

   14 Mart 2017
 22. Hakan

  Aynen kardeşim bende de öyle beni arattırıyor, naptığımı falan filan arkadaşlarıma söylüyor ama beni seviyor musun diyorum yok diyor, teklif ediyorum kabul etmiyor, acaba beni test mi ediyor?

   27 Mart 2017
 23. İlayda

  Merhabalar bugün ben okuldaydım çocuk geldi diz çöktü benimle cıkar mısın dedi, hatta şaka yaptım hayır dedim. Sizce evet demeli miyim sizce seviyor mudur?

   09 Mart 2017
 24. Erkan

  Çık, seni seveni üzme hazır sevenin varken.

   07 Haziran 2017
 25. Nisanur

  Seni çok seviyorum, hayatımın tek anlamısın..

   08 Mart 2017
 26. YusuF

  Kim?

   20 Mart 2017
 27. Firatt 01

  Kimmiş bu şanslı?

   28 Nisan 2017
 28. Selda

  Arkadaşlar lütfen bana cevap verin. Bugün okuldaydım öğlen arası ben İbrahime arkadaşımı yolladım ona dedi ki Selda’nın selamı var de dedim ve sonra yanıma geldi ben kaçtım sonra bidaha geldi diz çöktü bemimle çıkar mısın seni seviyorum dedi, kararın ne dedi, eskiden hayır dedim, şimdi dedim ki bin kere evet de dedim, seni seviyorum dedim, sizce doğru yapıyor muyum, sonra dedim İbrahim ben kıskancım dedim, bir daha seni Aleyna’nın yanında görmeyeceğim dedim. İbrahim bana aşkım de dedi. ❤💔

   03 Mart 2017
 29. Nisanur

  Sevmek güzeldir ama seni seveni sev canım.

   08 Mart 2017
 30. Salıh Bozkurt

  Ben bir kızdan çok hoşlanıyorum, kızda aslında beni seviyor ama benim defalarca çıkma teklifi etmeme rağmen kabul etmiyor ne yapabilirim?

   13 Mart 2017
 31. Mehmet ali

  İçinde bi hoşlantı varsa doğru yapmışsın ama çok hızlı duygularını açıkça söylememeliydin. Belki şimdi ayrılmışındır ama devam ediyorsa kendini ağırdan sat derim, kızsın sonuçta, naz yap daha da bağlanacaktır sana.

   20 Nisan 2017
 32. Ferdi öncel

  Sanırım çook iyi söylemişsin, erkekler özellikle kıskanç kızlardan baya baya hoşlanırlar ama erkeği iyi seçmelisin tanımalısın yeterince.

   27 Mayıs 2017
 33. Enes

  Ben bir kızı seviyorum ve 6 yıldır konuşuyoruz ama bir türlü sevgili olamadık, o da seviyor bende şuan ki sohbetimizin sevgili olduğumuzda kötüye gideceğini düşünüyoruz, direk evlenme teklifi etsem ne olur, daha önce yaşayanlar var mı böyle bir durum????

   24 Şubat 2017
 34. Halil Türk

  Bu teklifleri denedim oldu sağol.

   21 Şubat 2017
 35. Selda

  Okulda bana birtane çocuk çıkma teklifi etti, hata peşinden konuştu ve bana 1..00 kere dedi benimle çıkarmasını. Seni seviyorum dedi, bende hayır dedim, evet diyim mi ama çok seviyor.

   21 Şubat 2017
 36. Ahmet

  Bence evet de değerini ancak seni seven bilir.

   27 Şubat 2017
 37. Murat_.kaya_

  Evet de 😄

   28 Şubat 2017
 38. Ozgur

  Bende bir kıza diyeceğim ama ozguvenim yok. Ya banada hayır derse bence evet de ben çocuğun durumunu iyi anlıyorum EVET de EVET.

   02 Mart 2017
 39. Salih Ozkoç

  Bence evet de.

   13 Mart 2017
 40. Enes

  Bence kabul et👍👍

   19 Nisan 2017
 41. Onur_savii

  De bence üzme onu tabi adam gibi seviyorsa gerçekten bak

   09 Temmuz 2017
 42. Ibrahım gokmen

  Ben bir kıza teklif ettim dün ama bi düşüneyim dedi bana, olur mu sizce?

   13 Şubat 2017
 43. Selda

  Olur bence, bende düşünüyorum ama ben hayır dedim, çocuk benim peşinden koşuyor, sizce evet diyim mi?

   21 Şubat 2017
 44. berkan

  Hayır

   09 Mart 2017
 45. Elif

  Düşüneceğim diyorsa evet diyecektir, kızlar böyle hayır derse o zaman söylerdi.

   22 Nisan 2017
 46. Her Hangi̇ Biri...

  ‘ADI LAZIM’ olmayan biriyle iki sene bakışıyordum. O kızla aynı okuldayız bu arada. E tabi beni de sevdiğinden emindim. Neyse. Bu kıza açıldım sonunda. Bana seni tanımıyorum falan dedi, beni hiç görmediğini falan fistan.. Beni de unut dedi olmaz dedi. Her duruma hazırlıklı gitmiştim, hiç böylesini hesaplayamadım. Mal gibi kaldım… Neden böyle yaptı pampalar? Ne yapmalıyım… Allah üçün cevap verin.

   18 Ocak 2017
 47. Bay t

  Kızı olmadık zamanlarda yanına git, konuş, yakınlaş.

   08 Şubat 2017
 48. Atarlı Hatun

  Kalbini kırmak gibi olmasın ama o kız bence senin değerini bilemez, sen daha iyilerine layıksın… Bu benim fikrim, ama sen gerçekten seviyorsan peşini bırakma.

   27 Mart 2017
 49. Yunus

  Çıkma teklifi edemiyorum.

   28 Aralık 2016
 50. Funda

  Neden ki

   30 Aralık 2016
 51. Funda

  Neden edemiyorsun.

   30 Aralık 2016
 52. Funda

  Neden ki çok kolay bence.

   31 Aralık 2016
 53. Hasan Anar

  Bende ya, utanıyorum kıza söylemeye.

   12 Ocak 2017
 54. Osman

  2 -3 dal Winston lite iç çok rahat edersin. 😂😂

   27 Ocak 2017
 55. Mehmet

  Arkadaşlar ben bir kızı seviyorum ve her sabah okula giderken bir birimize bakışıyoruz ve bunu nasıl ona söyleyebilirim, sözlerinizi görelim.

   14 Aralık 2016
 56. Büşra

  Git naber filan de sohbet et bir konu açıp yürü numarasını alıp.

   21 Aralık 2016
 57. Biri iste

  Kardeşim hiç korkma, gerekirse öküz gibi arkasından bağır seni seviyorum diye, pişman olmazsın.

   12 Ocak 2017
 58. İbocan

  Git konuş utanma.

   12 Ocak 2017
 59. Erva

  İlk git kızla konuş sohbet edin olur kardeş bana geldi biri teklif etti konuştu hoşlandığını söyledi bende kabul ettim iyi birisiyse kaçırma derim.

   25 Ocak 2017
 60. Azra nur akyuz

  O sırada otururken yanına git, masanın altına bak yere bak, sonra kız ne arıyorsun dediğinde de tanışmak için bahana arıyorum dersin. sjsj

   13 Haziran 2017
 61. Hatice Edra

  Cuma günüde kıza sürpriz doğum günü partisi hazırladı, kız da bizim okulda ve 17 yaşında, sizce napmalıyım?

   28 Kasım 2016
 62. Cobanbeq

  Evet götür 😂😂

   18 Haziran 2017