Güzel Sözler
Teklif Sözleri

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Yeni, Teklif Sözleri Kısa, Teklif Sözleri Facebook, En iyi Teklif Sözleri, Yeni Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Etkileyici, Çıkma Teklifi Sözleri:

GönIümde tatIı bir beIa gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki birtanem artık benimsin sevgiIim benimIe evIenir misin…

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin?

Evet desen sevginIe doIarım seni kaIbimin en güzeI yerine koyarım buram buram aşkın iIe kokarım geI seninIe mutIuIuğa varaIım.

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam beIki pek ince tekIif edemedim ama ben o biIdiğin romantikIerden diiIim sen yine de karar ver şöyIe istiyorsun bence.

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzeIIikIerini benimIe bir ömür boyu payIaşırmışın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutIuIuk seninIe oIacak, son gözyaşım, son nefesim, seninIe son buIacak, iIk nikahım gibi sonuda seninIe oIacak, bu böyIe biIinsin.

ÇiçekIerin en güzeIi güI, güIIerin en güzeIi sen, çiçekIerden guIu güIIerden seni seviyorum, seninIe tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözIerinden gözIerine yardım edermisin, nakiI yaptırıyorum kaIbinden kaIbine beni dinIermisin, seni gördüm çok beğendim benimIe gezermisin, sana arkadaşIık tekIif ediyorum kabuI edermisin.

HasretIe açan bir güI gibi bir insanın özIemIeri oImaIı, özIemIe açan güI gibi bir insanın birtanesi oImaIı, benim birtanem oIurmusun?

Dünya oIsam, güneşim oIurmuşun? Gökyüzü oIsam, mavi rengim oIurmuşun? Deniz oIsam daIgaIarım oIurmuşun? Bir beden oIsam, canım oIurmuşun? Bir can oIsam, hayatım oIurmuşun?

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Gayem zatıaIinizi taciz etmek değiI efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kaIb-i hayaIimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize taIibim.

Tek kaIdım dünyada dünyam oIurmuşun ? Deniz kadar sevdim daIgam oIurmuşun?ateş gibi yandım aIevim oIurmuşun? İIk aşkım değiIsi affet son aşkım oIurmuşun?

KaIbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kaIp atışIarımı dinIemek istersen benim oIurmusun.

MeIeğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem soIar gidersin, sevgiIim desem ne dersin?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? KuIum değiI sevdiğim oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Hep derdin ya sen insan tek kaIamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorumki;şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimIe?

Bu akşam sensizIiği anıIara sardım içtim kaybettikten sonra anIıyor insan meğerse hiç kimseyi senin kadar sevmemişimah bi dönsen en güzeI yerinde biten bu rüya yeniden başIar istersen.

Teklif Etme Önerileri:

1. Öneri: İlk önce bir kinder sürpriz çikolata alıyorsun. Sonra onun folyosunu hiç yırtmadan güzelce açıyorsun.çikolataları, kırmadan tam ortasından 2 parçaya bölüyorsun, sonra içindeki oyuncak olan sarı şeyin içine birkaçtane gül yaprağı koyuyorsun. Birtane de not: “LÜTFEN”. Sonra kapatıyorsun, çikolataları yavaşça birleştiriyorsun ve folyoyu elinden geldiğince orjinali gibi etrafına sarmaya çalışıyorsun. Merak etme daha önce yapıldı, oluyor. Neyse sonraki gün kıza veriyorsun bunu, kız açıyo böle gül yaprakları falan(kırmızı olacak tabiki de ) sonra tam notunu okuyunca ona bakarak “benimle çıkar mısın” diyorsun. Yiyosa çıkmasın
2. Öneri: Önceden kağıda bir şeyler yazacaksın ona söylemek istediğin. sonra onlara bri güzel ezberleceksin. ( artık ne yazacağın sana kalmış )
Sonra onları ezberledikten sonra kızın yanına gideceksin . Elinde kağıt olacak . ama kağıtta şöyle bir şey yazacak ”SENİ SEVDİĞİMİ BU KAĞIDA BAKMADAN DA SÖYLEBİLİRiM
kızla konuşurken sürekli bu kağıda bakarak konuşacaksın kız tabi işkillenecek https://www.neguzelsozler.com .
sonra kız kağıda bakmaya çalışacak. VE ŞOKK. yazıyı görecek.
https://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/teklif-sozleri.html
Sende hemen patlatacaksın teklifi tabi. :)

Bol Şanslar…


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Ferhat

  Arkadaşlar bi kız kankam var ona son anlarda nedense hoşlanmaya başladım ve seviyorum da arada bir ona sevdiğimi söylüyorum ama şaka olaraktan tabi napmalıyım sizce?

   24 Nisan 2017
 2. Hakan

  Eski sevgilim benden kıskançlık yüzünden ayrıldı. Kankamla beni kıskandı diye ayrıldı. Beni seviyor bende seviyorum, her gün teklif ediyorum kabul etmiyor bi türlü ama arkadaşları bana seni çok seviyor falan diyor, napmalıyım, nolur yardım edin.

   27 Mart 2017
 3. Nefer Göçmen

  Kızın birisi öyle beni araştırıyor, bir yandan da olumsuz seninle çıkamayız diyor, bir yandan da beni millete soruyor ne yapmalıyım?

   14 Mart 2017
 4. Hakan

  Aynen kardeşim bende de öyle beni arattırıyor, naptığımı falan filan arkadaşlarıma söylüyor ama beni seviyor musun diyorum yok diyor, teklif ediyorum kabul etmiyor, acaba beni test mi ediyor?

   27 Mart 2017
 5. İlayda

  Merhabalar bugün ben okuldaydım çocuk geldi diz çöktü benimle cıkar mısın dedi, hatta şaka yaptım hayır dedim. Sizce evet demeli miyim sizce seviyor mudur?

   09 Mart 2017
 6. Nisanur

  Seni çok seviyorum, hayatımın tek anlamısın..

   08 Mart 2017
 7. YusuF

  Kim?

   20 Mart 2017
 8. Selda

  Arkadaşlar lütfen bana cevap verin. Bugün okuldaydım öğlen arası ben İbrahime arkadaşımı yolladım ona dedi ki Selda’nın selamı var de dedim ve sonra yanıma geldi ben kaçtım sonra bidaha geldi diz çöktü bemimle çıkar mısın seni seviyorum dedi, kararın ne dedi, eskiden hayır dedim, şimdi dedim ki bin kere evet de dedim, seni seviyorum dedim, sizce doğru yapıyor muyum, sonra dedim İbrahim ben kıskancım dedim, bir daha seni Aleyna’nın yanında görmeyeceğim dedim. İbrahim bana aşkım de dedi. ❤💔

   03 Mart 2017
 9. Nisanur

  Sevmek güzeldir ama seni seveni sev canım.

   08 Mart 2017
 10. Salıh Bozkurt

  Ben bir kızdan çok hoşlanıyorum, kızda aslında beni seviyor ama benim defalarca çıkma teklifi etmeme rağmen kabul etmiyor ne yapabilirim?

   13 Mart 2017
 11. Mehmet ali

  İçinde bi hoşlantı varsa doğru yapmışsın ama çok hızlı duygularını açıkça söylememeliydin. Belki şimdi ayrılmışındır ama devam ediyorsa kendini ağırdan sat derim, kızsın sonuçta, naz yap daha da bağlanacaktır sana.

   20 Nisan 2017
 12. Enes

  Ben bir kızı seviyorum ve 6 yıldır konuşuyoruz ama bir türlü sevgili olamadık, o da seviyor bende şuan ki sohbetimizin sevgili olduğumuzda kötüye gideceğini düşünüyoruz, direk evlenme teklifi etsem ne olur, daha önce yaşayanlar var mı böyle bir durum????

   24 Şubat 2017
 13. Halil Türk

  Bu teklifleri denedim oldu sağol.

   21 Şubat 2017
 14. Selda

  Okulda bana birtane çocuk çıkma teklifi etti, hata peşinden konuştu ve bana 1..00 kere dedi benimle çıkarmasını. Seni seviyorum dedi, bende hayır dedim, evet diyim mi ama çok seviyor.

   21 Şubat 2017
 15. Ahmet

  Bence evet de değerini ancak seni seven bilir.

   27 Şubat 2017
 16. Murat_.kaya_

  Evet de 😄

   28 Şubat 2017
 17. Ozgur

  Bende bir kıza diyeceğim ama ozguvenim yok. Ya banada hayır derse bence evet de ben çocuğun durumunu iyi anlıyorum EVET de EVET.

   02 Mart 2017
 18. Salih Ozkoç

  Bence evet de.

   13 Mart 2017
 19. Enes

  Bence kabul et👍👍

   19 Nisan 2017
 20. Ibrahım gokmen

  Ben bir kıza teklif ettim dün ama bi düşüneyim dedi bana, olur mu sizce?

   13 Şubat 2017
 21. Selda

  Olur bence, bende düşünüyorum ama ben hayır dedim, çocuk benim peşinden koşuyor, sizce evet diyim mi?

   21 Şubat 2017
 22. berkan

  Hayır

   09 Mart 2017
 23. Elif

  Düşüneceğim diyorsa evet diyecektir, kızlar böyle hayır derse o zaman söylerdi.

   22 Nisan 2017
 24. Her Hangi̇ Biri...

  ‘ADI LAZIM’ olmayan biriyle iki sene bakışıyordum. O kızla aynı okuldayız bu arada. E tabi beni de sevdiğinden emindim. Neyse. Bu kıza açıldım sonunda. Bana seni tanımıyorum falan dedi, beni hiç görmediğini falan fistan.. Beni de unut dedi olmaz dedi. Her duruma hazırlıklı gitmiştim, hiç böylesini hesaplayamadım. Mal gibi kaldım… Neden böyle yaptı pampalar? Ne yapmalıyım… Allah üçün cevap verin.

   18 Ocak 2017
 25. Bay t

  Kızı olmadık zamanlarda yanına git, konuş, yakınlaş.

   08 Şubat 2017
 26. Atarlı Hatun

  Kalbini kırmak gibi olmasın ama o kız bence senin değerini bilemez, sen daha iyilerine layıksın… Bu benim fikrim, ama sen gerçekten seviyorsan peşini bırakma.

   27 Mart 2017
 27. Yunus

  Çıkma teklifi edemiyorum.

   28 Aralık 2016
 28. Funda

  Neden ki

   30 Aralık 2016
 29. Funda

  Neden edemiyorsun.

   30 Aralık 2016
 30. Funda

  Neden ki çok kolay bence.

   31 Aralık 2016
 31. Hasan Anar

  Bende ya, utanıyorum kıza söylemeye.

   12 Ocak 2017
 32. Osman

  2 -3 dal Winston lite iç çok rahat edersin. 😂😂

   27 Ocak 2017
 33. Mehmet

  Arkadaşlar ben bir kızı seviyorum ve her sabah okula giderken bir birimize bakışıyoruz ve bunu nasıl ona söyleyebilirim, sözlerinizi görelim.

   14 Aralık 2016
 34. Büşra

  Git naber filan de sohbet et bir konu açıp yürü numarasını alıp.

   21 Aralık 2016
 35. Biri iste

  Kardeşim hiç korkma, gerekirse öküz gibi arkasından bağır seni seviyorum diye, pişman olmazsın.

   12 Ocak 2017
 36. İbocan

  Git konuş utanma.

   12 Ocak 2017
 37. Erva

  İlk git kızla konuş sohbet edin olur kardeş bana geldi biri teklif etti konuştu hoşlandığını söyledi bende kabul ettim iyi birisiyse kaçırma derim.

   25 Ocak 2017
 38. Hatice Edra

  Cuma günüde kıza sürpriz doğum günü partisi hazırladı, kız da bizim okulda ve 17 yaşında, sizce napmalıyım?

   28 Kasım 2016
 39. Hatice Edra

  Ben 16 yaşındayım sevdiğim çocuk 17 yaşında. Geçen sene ben bu çocuğa sevdiğimi söyledim biraz konuştuk bana dedi ki senle olmaz Hatice dedi. Bu arada sevdiğim çocuğun adı Furkan, aynı okuldayız, geçenlerde kızlarla voleybol oynuyor ona ters ters baktım, oda bana mesaj attı biz voleybol oynarken niye ters ters baktın dedi. Ben de neden acaba anlasana kıskanıyorum dedim. Neyse konuştuk biraz, sonra ben buna şunu sordum bu zamana kadar hiç birini sevdin mi dedim, oda evet hala da seviyorum dedi. Sizce napmalıyım?

   28 Kasım 2016
 40. Hanifi Temel

  Bir insan bir arada iki kişi yi sevemez, caiz değildir ama sen yol ver.

   28 Aralık 2016
 41. Alp

  Sen en iyisi biraz yalnız kal ve iyi düşün kendin karar ver.

   29 Aralık 2016
 42. Sevda

  Bence aşkının peşinden koş. Ben de birisine teklif ettim olmaz dedi.

   21 Ocak 2017
 43. Yusuf Bulbul

  Çocuk kararını vermiş, sen de yol ver gitsin, eğer istersen senle tanışalım benimde sevdiğim yok.

   25 Ocak 2017
 44. Erva

  Kıskandır erkeklerle uğraş kıskandır kardeşim😊😉

   25 Ocak 2017
 45. Berkay cashh

  Unutmayı denemelisin.

   26 Ocak 2017
 46. Efecan

  Ağzını burnunu kır onun o zaman :))

   26 Ocak 2017
 47. Emin

  Bence çık.

   01 Şubat 2017
 48. Kürşat

  Sorun sende başkan boş ver gitsin.

   20 Şubat 2017
 49. Murat_.kaya_

  Suratına tükür.

   28 Şubat 2017
 50. Gerek Yok Adıma

  Sevdiği var ve seni takmıyor demek, bence bırak.

   04 Mart 2017
 51. ------

  Bi kız var kızla 4 seneden beri aynı sınıftayız. 4 seneden beri seviyorum, açılmak istiyorum ama reddedilmekten korkuyorum, ne yapmalıyım?

   25 Kasım 2016
 52. Guzel Sozler

  Kızla ilgilenmeye başla, espriler yap, yakın durmaya çalış, olumlu tepkiler alırsan hemen açıl. Geç kalma, İlerde yaptığımız şeylerden çok, yapmadığımız şeylere üzüleceğiz, o yüzden açılmayı denemelisin.

   25 Kasım 2016
 53. Selami

  Bence şansınızı deneyin.

   07 Aralık 2016
 54. Halil

  Zaten 4 senedir aynı sınıftaymışsın direk açıl dobra ol korkak olma yalan söyleme direk düşünceni söyle aha ben yaptım 1 yıldır diyemiyordum şimdi dedim bakalım hayırlısı ama açık ol niyetini belli et Allah yardımcın olsun.

   21 Aralık 2016
 55. Ilo

  Sevdiğim çocuk bana yakın bi arkadaşımı sevdiğini söyledi ve ben çocukla kanka oldum ve bana daha sora çıkma teklifi etti, ben de kabul ettim. 1 haftadır çıkıyoruz hayatım boyunca da hiç bu 1 hafta boyunca yaşadıklarım kadar güzelini yaşamadım ama bu sene benim TEOG’um var ne yapmalıyım acillll ne olur cevap yazın.

   19 Kasım 2016
 56. Enes

  Git sütünü iç uyu.

   10 Aralık 2016
 57. Hanifi Temel

  Git çalış bence.

   28 Aralık 2016
 58. Funda

  Teoguna çalış sonra yaşarsın yine.

   30 Aralık 2016
 59. Sacma Sapannn

  Okulu bırak…

   18 Ocak 2017
 60. Hasretim

  Teog ne alaka.

   21 Ocak 2017
 61. Sevda

  Çıkmaya devam et ama bir erkek için derslerini bırakma, dersler nankördür bıraktın mı gider.

   21 Ocak 2017
 62. Erva

  Üzülme bulursun bir yolunu.

   25 Ocak 2017
 63. Aşikk KisS

  Benimde teogum var bu sene ama sevgilimle arama giren bir şey değil, sevgilim kendisi diyor sınavına çalış diye.

   24 Nisan 2017
 64. Aloneangel

  Okulda bi çocuk var adı Berkay gitar çalıyor.
  Gitar çalarken bana baktığını hissettim ve ona baktım ben bakınca gülümsedi ben şaşırdım ve tepki vermeden önüme döndüm ama o hala bakıyordu üstünde biraz vakit geçti bi daha baktım ve hala bana bakıp gülümsüyordu sizce benden hoşlanıyor mu?

   18 Kasım 2016
 65. Ayse

  Yüzde yüz seviyor.

   21 Ocak 2017
 66. MUSTAFA BARAN

  O yakışıklı seni çok seviyor olmalı, var git sende konuş emin ol seni sevdiğini açık açık söyleyecek.

   24 Ocak 2017
 67. Erva

  Bence hoşlanıyor.

   25 Ocak 2017
 68. İrem

  Hoşlanıyor olabilir hareketlerine dikkat et.

   06 Mart 2017
 69. Muho Seni Seviyorum

  Abi olay şu bizim sınıfa yeni erkek geldi ve çok yakışıklı birbirimize kanka diyoruz. Maalesef bir gün biz böyle birbirimizi gıdıklıyoruz beni kucağına aldı, şok oldum. Bir kaç kere böyle yaptı. Beni seviyor mudur düşünceniz neler? Açılmayı düşünüyorum, YERİM BEN ONU YAAA adı da Muhammed Turab aşkım.

   17 Kasım 2016
 70. Sevda

  Kızım git açıl ne bekliyorsun ama önce bir düşün hayır deyip arkadaşlığınız da bitebilir.

   21 Ocak 2017
 71. Dhdj

  Amacı seni kullanmak

   02 Şubat 2017
 72. Romantik Aşık

  Arkadaşlar sevdiğim bir kız var ama kıza açılamıyorum sizce ne yapmalıyım?

   14 Kasım 2016
 73. Bilinmiyor

  Kıza, ondan hoşlandığını belli eden hareketler yap.

   14 Kasım 2016
 74. Funda

  Hoşlandığını hissettir.

   30 Aralık 2016
 75. Eösgdzde

  Onunla gereğinden fazla ilgilen ve kahve yada çay ısmarlayabilirsin.

   21 Ocak 2017