Abi Sözleri

54 yorum

Bu sayfamızda Abi Sözleri, Abiye Sözler, Abiye Güzel Sözler, Abi Sözleri Facebook, Abi Sözleri Twitter yer almaktadır.

Sen geleceksin, ömürsün hayatsın abi.

Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.

Sen yaşam ile hayatı birbirinden ayıran kişisin.

Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.

Seni tanımak hayatı tanımaktır, geleceği görmekten geçer.

Bir gelecek görür, yaşam görür, hayatını devam ettirirsin.

Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.

Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.

Abi seni kelimelerle anlatamam, sen yol gösteren bana öğretensin.

Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.

Karanlık gecelerimi aydınlatansın, yol gösterensin, ömür verensin abi.

Küçük bir kızım sen ise beni gölgenle koruyan kocaman bir çınar ağacısın.

Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan.

Kardeşlik asla son bulmayacaktır seninle birlikte. Yaşama hayat, hayata yaşam olansın.

Benim güzel abime en güzel sözüm seni çok seviyorum olsun, beni hiçbir zaman unutmasın.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Biz abimle hep oynardık ama abim her zaman kaybederdi, kazanan ise nedense hep ben oluyordum.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.

Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.

Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir Abi Sözleri baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

Su gibisin beni kardeşin diye sardığın zaman seni daha çok seviyorum. Öyle narinsin ki dokunuşların anne şefkatini hissettiriyor.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.

Sana ne desem hafif, benim için yaptıkların için sana ne kadar çok teşekkür etsem çok az gelir. Her şey için çok sağol canım abim.

Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.

Herkes beni çok kıskanıyor abim biliyor musun neden? Senin gibi yakışıklı ve karizmatik bir abim olduğu için kıskanıyorlar ve kıskanmakta haklılar.

İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, https://www.neguzelsozler.com birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.

Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Seni üzüp kırsam bile bana kollarını açıp kucaklayan Canım Abimsin.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum.

Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim. eyguzelsozler.com abim en güzel sözlere layıktır.

Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın.

Annem bana kızdığı vaki göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun. Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim.

Siz benim abimi gördünüz mü? Onu hiç yakından tanıdınız mı? O dünyalar tatlısı bir insan, iyi kalpli bir hayat canlısı, o güldüğü zaman herkesi mutlu neşeli birisi. Seni çok özledim abiciğim.

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın. Çünkü yere düştüğünüzde elinizden tutup kaldıranınız, canınız sıkıldığında sizi güldüreniniz abiniz olacaktır. Tıpkı benim canım abim gibi.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim

Abiciğim sen gittikten sonra evimizin neşesi kaçtı, ortamın tadı tuzu kalmadı. Sen varken gülmekten karnımız ağrır, mutluluktan dört köşe olurduk. Seni çok özledim abiciğim. Geleceğin günleri özlemle bekliyorum.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim

Geçmişe dönük anılarıma baktığımda abimle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Oynadığımız oyunda kazanan hep ben oluyordum kaybeden ise abim oluyordu. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kazanan ben değil senmişsin güzel abim.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

Canım abim sen benim bu dünyada değer verdiğim her şeyden daha değerlisin. Senin istediğin her şeyi yapmak ve senin benim için yaptıklarının en azından biraz olsun karşılığını vermek isterim. Ama senin için bir şey yapamasam bile seni çok seviyorum ve her zaman da seni seveceğim abiciğim.

Eğer sizin de benim gibi bir abiniz varsa yaşamaktan hiç korkmayın. Çünkü acınız olduğunda yanınızda, mutlu olduğunuzda yanınızda olurlar. Siz üzüldüğünüz zaman onlar asla gülmezler, onlarda sizin gibi hissederler ve üzülürler. Sizin en iyi ve en mutlu anınızda her zaman en önde yer alırlar. Tıpkı benim canım abim gibi.

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Sana hayatı babam öğretti, sen ondan öğrendiklerinle bana hayatı öğrettin ben şimdi senin öğrettiklerinle yaşıyorum. Senin tecrübelerin benim hayatıma ışık oldun. İyi ki varsın canım abim. Seni çok seviyorum.

Sen bizleri bırakıp gittiğin zaman sana çok kızmıştım abim bizi sevmiyor baksana bizi bırakıp gitti demiştim anneme. Annemde abi hiçbir zaman kardeşini bırakmaz ama gitmek zorunda olduğu durumlar olur demişti. Annem çok haklıymış abim beni hiçbir zaman unutmadı, ne kadar aramızda mesafe olsa da beni hep hatırladı. Teşekkürler canım abim seni çok seviyorum.

@Tatli_Guzel_Nergiz 1 yıl önce

Senin yaşın ilerledi baya sahadan çekil istersen 😏

@Tatli_Guzel_Nergiz 1 yıl önce

Öyle bir susarım sağar olursun 🤣

@Remziye 1 yıl önce

Abi birtanedir, ebedidir, senin elini asla bırakmaz, kanatları bile sana yeterlidir.

@Deniz 3 yıl önce

Benimde abi dediğim biri var akrabamız bizim ama benim için özden hiç bir farkı yok öyle güzel abilik yapıyor ki Allahım onu başımdan hiç eksik etmesin iyi ki benim abim.

@Sıla 💗 3 yıl önce

Seni sevmiyorsa sende sevme Hatice değercim boş ver o yakında seni sevicek ve o zamanda sen onu sevmiceksin benimde öyle oldu seni anlayabiliyorum bende öyle yaptım şimdi abim nereye gidiyorsa beni de götürüyor.

@Hatice deger 3 yıl önce

Benimde bir abim var öz abim değil ama beni hiç sevmiyor ama ben onu çok seviyorum onun beni sevmesi için ne yapmalıyım.

@Betül doğan 3 yıl önce

Hayattayken çok kavga ederdik değerini gidince anladım biliyorum hep yanımdasın ama ...Vatan sağolsun 😔 🇹🇷🇹🇷

@Süleyman ersin 3 yıl önce

Sevgi gönüldedir sözlerde değil, gönülden sev beni seversen eğer.

@Süleyman ersin 3 yıl önce

Bir yazarın günlük olaylar arasından seçtiği bir konuyla ilgili kendine özgü görüş ve düşüncelerini fazla derinleştirmeden karşısındakilerle konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet (söyleşi)” denir.

@ilgün nisa 4 yıl önce

Birisi gelip bana dese ki senin en sevdiğin k-pop idolünü sana göstercez, fakat abini bir daha görmeyeceksin deseler ben onu asla kabul etmem. Abim benim her şeyim. Canım kanım. Evet arada kızıyor ama onda da haklı. Beni korumaya çalışırken biraz kızabiliyor ama onda da haklı. Abim bana kızdığı zaman üzülüyorum ama sonra iyiliğimi istediği düşündüğüm için mutlu oluyorum. Küçükken herkes düştüğünde anne der ben abi derdim. Abim okumak için Kütahyaya gitmişti, yanılmıyorsam o zamanda 5-6 yaşlarındaydım. Her gün 'abimi istiyorum' diye ağlardım. Bana dünyaları verseler abimden vazgeçmem.

@Berşan Sedefçi 4 yıl önce

Ben abimi 14 yıl sonra buldum.
Hiçbir anımda yanımda olamadığı için çok üzgünüm.
Yan yana bir gün geçirmedik ama çok özlüyorum.
En çok da hâlâ benden bihaber olmasına üzülüyorum.
+Abiciğim seni çok seviyorum ve seni bulacağım, söz veriyorum.

@Kaderozyer 3 yıl önce

Ben de abimi 15 yıl sonra buldum ama şimdi yanımda şükür inşAllah bulursun

@Ziyaretçi 3 yıl önce

Bulursun inşaallah.

@Urfalı aga 4 yıl önce

Benim abim dünyanın en iyi abisi

@Çağrı 4 yıl önce

Dünyanın en güzel abisi benim abim😀

@Insannasilsevilmez 4 yıl önce

Abiler, kız kardeşlerinin bir tanecik koruyucu meleğidir :)

@soner durna 4 yıl önce

Kirpiklerini sayacak kadar deliydi bu yürek sana. Beni unut bunu unutma.

@Süleyman 5 yıl önce

Benim abim dünyadaki en büyük varlıklardan biridir.

@Hasibe Salim 5 yıl önce

En güzel abi: benim abim çünkü bana bacım diyen bana kardeş sevgisi gösteren bana abim olan abim var. Ben daha Allahtan ne isterim iyi ki varsın abim "tez gel abimm" ennnnnnnn büyüüüüüüüük askerrrrr biziiim askerrrrrrrr...


Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız