Abi Sözleri

Abi Sözleri

2 Şubat 2018 00:35

Bu sayfamızda Abi Sözleri, Abiye Sözler, Abiye Güzel Sözler, Abi Sözleri Facebook, Abi Sözleri Twitter yer almaktadır.

Sen geleceksin, ömürsün hayatsın abi.

Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.

Sen yaşam ile hayatı birbirinden ayıran kişisin.

sponsorlu bağlantılar

Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.

Seni tanımak hayatı tanımaktır, geleceği görmekten geçer.

Bir gelecek görür, yaşam görür, hayatını devam ettirirsin.

Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.

Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.

Abi seni kelimelerle anlatamam, sen yol gösteren bana öğretensin.

Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.

Karanlık gecelerimi aydınlatansın, yol gösterensin, ömür verensin abi.

Küçük bir kızım sen ise beni gölgenle koruyan kocaman bir çınar ağacısın.

Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan.

Kardeşlik asla son bulmayacaktır seninle birlikte. Yaşama hayat, hayata yaşam olansın.

Benim güzel abime en güzel sözüm seni çok seviyorum olsun, beni hiçbir zaman unutmasın.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Biz abimle hep oynardık ama abim her zaman kaybederdi, kazanan ise nedense hep ben oluyordum.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

sponsorlu bağlantılar

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.

Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.

Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

Su gibisin beni kardeşin diye sardığın zaman seni daha çok seviyorum. Öyle narinsin ki dokunuşların anne şefkatini hissettiriyor.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.

Sana ne desem hafif, benim için yaptıkların için sana ne kadar çok teşekkür etsem çok az gelir. Her şey için çok sağol canım abim.

Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.

Herkes beni çok kıskanıyor abim biliyor musun neden? Senin gibi yakışıklı ve karizmatik bir abim olduğu için kıskanıyorlar ve kıskanmakta haklılar.

İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.

Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Seni üzüp kırsam bile bana kollarını açıp kucaklayan Canım Abimsin.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum.

Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim. eyguzelsozler.com abim en güzel sözlere layıktır.

Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın.

sponsorlu bağlantılar

Annem bana kızdığı vaki göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun. Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim.

Siz benim abimi gördünüz mü? Onu hiç yakından tanıdınız mı? O dünyalar tatlısı bir insan, iyi kalpli bir hayat canlısı, o güldüğü zaman herkesi mutlu neşeli birisi. Seni çok özledim abiciğim.

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın. Çünkü yere düştüğünüzde elinizden tutup kaldıranınız, canınız sıkıldığında sizi güldüreniniz abiniz olacaktır. Tıpkı benim canım abim gibi.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim

Abiciğim sen gittikten sonra evimizin neşesi kaçtı, ortamın tadı tuzu kalmadı. Sen varken gülmekten karnımız ağrır, mutluluktan dört köşe olurduk. Seni çok özledim abiciğim. Geleceğin günleri özlemle bekliyorum.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim

Geçmişe dönük anılarıma baktığımda abimle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Oynadığımız oyunda kazanan hep ben oluyordum kaybeden ise abim oluyordu. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kazanan ben değil senmişsin güzel abim.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

Canım abim sen benim bu dünyada değer verdiğim her şeyden daha değerlisin. Senin istediğin her şeyi yapmak ve senin benim için yaptıklarının en azından biraz olsun karşılığını vermek isterim. Ama senin için bir şey yapamasam bile seni çok seviyorum ve her zaman da seni seveceğim abiciğim.

Eğer sizin de benim gibi bir abiniz varsa yaşamaktan hiç korkmayın. Çünkü acınız olduğunda yanınızda, mutlu olduğunuzda yanınızda olurlar. Siz üzüldüğünüz zaman onlar asla gülmezler, onlarda sizin gibi hissederler ve üzülürler. Sizin en iyi ve en mutlu anınızda her zaman en önde yer alırlar. Tıpkı benim canım abim gibi.

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Sana hayatı babam öğretti, sen ondan öğrendiklerinle bana hayatı öğrettin ben şimdi senin öğrettiklerinle yaşıyorum. Senin tecrübelerin benim hayatıma ışık oldun. İyi ki varsın canım abim. Seni çok seviyorum.

Sen bizleri bırakıp gittiğin zaman sana çok kızmıştım abim bizi sevmiyor baksana bizi bırakıp gitti demiştim anneme. Annemde abi hiçbir zaman kardeşini bırakmaz ama gitmek zorunda olduğu durumlar olur demişti. Annem çok haklıymış abim beni hiçbir zaman unutmadı, ne kadar aramızda mesafe olsa da beni hep hatırladı. Teşekkürler canım abim seni çok seviyorum.

sponsorlu bağlantılar
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (12)
Ziyaretçi
 1. Insannasilsevilmez İnsannasılsevilmez

  Abiler, kız kardeşlerinin bir tanecik koruyucu meleğidir :)

  4 ay önce
 2. Leylamm Leylamm

  Olmadık abi kavuşamadık….

  2 yıl önce
 3. Ziyaretçi cemile

  Aaa niye

  1 yıl önce
 4. BaharAzra BaharAzra

  – En Büyük hayalin nedir?
  + Yağmur altında sevgilime sarılmak.
  – Ya seninki?
  + Yağmur altında sarıldığın kişi olmak.

  2 yıl önce
 5. Isynkar baba İsynkar baba

  Dostum bana dedi senin niye böyle az dostun var bende dedim ki adam olanlardan dost olur af edersiniz k*hbeleden arkandan vuranlardan değil…

  2 yıl önce
 6. 1 yıl önce
 7. Isynkar baba İsynkar baba

  Kardeşde arkadaş gibidir yalan mı?

  2 yıl önce
 8. Tuzlaaa Tuzlaaa

  Gidene ‘dur’ demek de neymiş? Asfalt bile dökeriz, yeter ki yürümesini bilsin.

  2 yıl önce
 9. 2 yıl önce
 10. Tuzlaaa Tuzlaaa

  Eyvallah

  2 yıl önce
 11. Ziyaretçi Gizemli melek ???

  Rica ederim?????

  2 yıl önce
 12. Tuzlaaa Tuzlaaa

  İnstagramımda daha etkileyici sözlerim var ?

  2 yıl önce
DAHA FAZLA YÜKLE
YORUMLAR (23)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi soner durna

  Kirpiklerini sayacak kadar deliydi bu yürek sana. Beni unut bunu unutma.

  7 ay önce
 2. Ziyaretçi ada

  Mükemmel

  9 ay önce
 3. Ziyaretçi Süleyman

  Benim abim dünyadaki en büyük varlıklardan biridir.

  1 yıl önce
 4. Ziyaretçi ada

  Aynen

  9 ay önce
 5. 1 yıl önce
 6. Ziyaretçi Hasibe Salim

  En güzel abi: benim abim çünkü bana bacım diyen bana kardeş sevgisi gösteren bana abim olan abim var. Ben daha Allahtan ne isterim iyi ki varsın abim “tez gel abimm” ennnnnnnn büyüüüüüüüük askerrrrr biziiim askerrrrrrrr…

  1 yıl önce
 7. Adile Duman Adile Duman

  Sadece gülüşümü yakala, öfkem sana ağır gelir…

  1 yıl önce
 8. Ziyaretçi Kadir Aksar ?

  Ben kendi hayal dünyamda mutluyum hayallerimle…

  1 yıl önce
 9. Ziyaretçi şermin demirbaş

  Ben abimi hiç tanımadım hiç kokusunu içime çekemedim ben küçükken olmuş annemi hergün ağlarken görmek bana çok koyuyor, lütfen abinizin değerini bilin, keşke hayatta olsa bana sarılabilse ama olmuyor her gece ağlıyorum bazen babam beni görüyor bana kızıyor hep bana ağladığımda şunu der: abin seni böyle görse sana çok kızar diyor yani diyorum ki abinizin kıymetini bilin ben hiç tanımağım abimin arkasından ağlıyorum.

  2 yıl önce
 10. Ziyaretçi Çile m

  Ben çocukken babamı kaybettim
  Bundan tam 1 ay önce de Abimi kaybettim
  Bu acı başka bir acı ymiş
  Gerçekten kalbin acıyor
  Ciğerin yanıyor
  Ah keşke demek istemeyenler sevdiklerinin değerini bilsinler

  1 yıl önce
 11. Ziyaretçi Sefa

  Aynı durum bende var dünyaya gelmeden önce ölmüş😕

  1 yıl önce
 12. Ziyaretçi aliş

  Bende aynı çileyi yaşıyorum, ben 1 yaşındayken vefat etmiş Allah mekanını cennet eylesin.

  10 ay önce
 13. Ziyaretçi Azat Kümür

  Allah senin yar ve yardımcın olsun canım ama kardeş acısı hiç kimsenin başına gelmesin benim kardeşim öldü hemde gözümün önünde onu koruyamadım hep derim onu koruyamadım keşke ben onu yerinde ölseydim ama sonrada bu fark ettim rüyama geldi senin yüzünde değil dedi ben burda mutluyum beni boşverin benim için dua edin ben Allah’ı yanındayım cennetin kuşuyum dedi orda uyandım sonra hocanın yanına gittim hocaya söyledim hoca böyle dedi hep diyorsun keşke ben onu yerinde ölseydim deme bir daha o üzülüyor bir daha deme ki üzülmesin peki hocam dedim ne anlama geliyor dedi ki senin onun gözüne yerin var diye … Allah yardımcın olsun…

  9 ay önce
 14. Ziyaretçi Yavuzhan Cennet

  Seni çok ama çok seviyorum abiciğimmmm❤❤❤❤

  2 yıl önce
 15. Ziyaretçi Güz yagmuru???

  Canımın içi abim iyi ki varsın seni çok seviyorum canım kardeşlerim sizlerde iyi ki varsınız sizleri de çok seviyorum.????

  2 yıl önce
DAHA FAZLA YÜKLE

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız