Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

1 Ocak 2017 23:40

Bu Sayfamızda Cuma Mesajları, Cuma Sözleri, Cuma Günü Mesajları, Kısa Cuma Mesajları 2018 yer almaktadır.

Bizim en büyük aşkımızdır Cuma. Cuması aşk olanın, aşkı baki olsun.

La ilahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafa’dır sözüm, ihlas-i şerif ile yıkadım yüzüm. Ayet-el kürsü için sen kabul eyle sözüm. Allah’ım cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

Gönüller duada birleşince Cumalar güzelleşir. HAYIRLI CUMALAR…

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Cuma gününüz mübarek olsun.

sponsor line

Allah’ın bize bahşettiği en güzel gününüzü kutlarım.

Ümit ederiz ki bu mübarek Cuma günü, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.

Cumalar bereket ve kurtuluş günüdür. Hayırlı güzel Cumalar dilerim.

Cumamız aşk olsun gönlümüzden geçen en hayırlı dualar kabul olsun. Güzel Cumalar dirim.

Yeni güne bismillah Cuma‘ya kavuşturana şükürler olsun…

Bu Cuma gününün feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

Şükür ki karanlığı aşan Cuma’ya ulaşan dualarımız var. Hayırlı Cumalar…

Hüzün ağır gelir yüreğe, ama en güzel duaları ettirir sahibine. En güzel dualarda buluşmak dileğiyle…

sponsor line

Bu mübarek Cuma gününün tüm inananlar için hayırlara vesile olmasını diliyorum…

Şüphesiz ki ALLAH adaleti, iyilik yapmayı, yakınlara bakmayı emreder. Fenalıktan ve azgınlıktan men eder tutasınız diye size öğüt verir. Hayırlı CUMALAR.

Her derde bir deva bulunur ancak ahlaksızlık illetini iyi edecek bir deva yoktur. Hayırlı cumalar…

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Cuma gününüz mübarek olsun.

Yüksek makamlar yüksek tepeler gibidir koşarak çıkanlar nefes darlığı hisseder. Hayırlı cumalar…

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.

Ruhu öldürmek bedeni öldürmekten daha büyük bir cinayettir. Hayırlı cumalar…

Rabbim nefsimize ‘celaliyle’, kalbimize ‘cemaliyle’, hayatımıza ‘hikmetiyle’, hatalarımıza ‘rahmetiyle’, mahşerde ‘Muhammedîyle’ yardım etsin inşallah. Hayırlı cumalar.

Kalbinizden gecen tüm dua’lar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı cumalar…

Mevlana diyor ki; dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar…

Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Ey Rabbim… Sen’den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah…

sponsor line

Herkesin tüm din kardeşlerimin cuması mübarek olsun ALLAH herkese şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler…

Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim Dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın İnşallah. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın… Şeytandan Yaratana sığınki sefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

Allah’ım! Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA. (amin) Hayırlı Nur’lu Cuma‘lar.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sen de dua et ALLAH için. Cumanız mübarek olsun.

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve Cuma Mesajları her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar.

YÜCE RAB’BİM. Omuzumuzda onca GÜNAH yüküyle, sana açtık ELLERİMİZİ. Derinden bir OF değil, yürekten bir AF diliyoruz. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar…

Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı Cumalar…

Cuma günü tırnağını kesen kimse, bir hafta, belalardan emin olur inşallah. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

Ya Rabbi! Her Yerde Haddini Bilen, Gönül Aynasını Silen, Mahşerde Beraat Edip Yüzü Gülen Kullarından Eyle Bizleri. (Amin) Hayırlı Nurlu Cumalar…

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

  https://www.neguzelsozler.com

Ya Rabbi; sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme… Hayırlı cumalar…

Tüm din kardeşlerimin Cuması mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah…

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım…

Allah’ım bizi bize bırakıp şeytanın ve Nefsimizin elinde oyuncak eyleme. Bizi Rızanı kazanıp, Cennette Cemalini görenlerden eyle. (Amin) Hayırlı Nurlu Cumalar…

Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim Dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın İnşallah.

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı Nurlu Cumalar…

Cuma günleri, duanın kabul olacağı bir an vardır. Cuma’nın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

sponsor line

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

resimli-cuma-mesajlari

Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar…

‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım! Bizlere mağfiret ihsan eyle. Günahlarımızı rahmet mevsimlerinde yıka. Geleceğimize serinlik ve aydınlık ver. Bu güzel günde Rabbim dualarımızı ve ibadetlerinizi kabul eylesin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım, ‘kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Allah’ım! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.

Uzaklardan bir yele ser süslü bir sonbahar akşamında. Gönüller bir olsun mekânlar kimin umurunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve zaman olsa da. Hayırlı cumalar dilerim.

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Allah’ın (c.c.) rahmeti, mağfireti, bereketi üzerinize olsun. Rabbim günümüzü hayırlı ve bereketli kılsın, talebelere zihin açıklığı nasip eylesin. Hayırlı cumalar diliyorum.

Günlerin en değerlisi Cumadır. Cuma günü bayramlardan ve aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız mübarek olsun.

Ey iman edenler, sabır ve namaz ile Allah’tan yardım dileyin. Şüphesiz ki Allah, sabredenlerle beraberdir. En içten dualarımız kabul olsun cumamız da mübarek olsun inşallah.

Ya Rabbi, ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasip et ve bizlere Cennetini ihsan eyle! Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım. Fayda vermeyen ilimden, doymayan nefisten, ilahi dergaha yükselmeyen amelden, kabul olmayan duadan sana sığınırım. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Bugün bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın rauf adıyla, kalbimizdeki marazları gidersin şafi namıyla. Cumanız mübarek olsun!

Yaradanın ‘affına’ resulünün ‘sevgisine’ cennetin en güzel ‘köşesine’ mazhar olabilmeniz dileğiyle. Hayırlı cumalar.

Ne muhtacına muhtaç olayım, ne de muhtacının başına taç olayım. Muhtaç eyleme Ya Rab! Muhtaç olacaksam bir sana muhtaç olayım. Hayırlı nurlu Cumalar.

Gününüz nurlu, nefesiniz huzur dolu, sağlıklı ve sıhhatli iman dolu, sabrınız bol şükrünüz daim olsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın İnşallah. Cumanız mübarek olsun.

Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Rabbim. Hayırlı Nurlu Cumalar.

sponsor line

Ya Rabbi cumayı en bereketli gün yaptığın gibi bizi de o günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cuma’mız Mübarek Olsun. Hayırlı Cumalar.

Bu güzel cuma gecesinde, rahmetin gökyüzünden yağarken, sana açılan elleri ve çekilen salavat şerifleri boş çevirme Allah’ım. Hayırlı Cumalar dilerim.

Ey Allah’ım! Sen bize tuba ağacının gölgesinde, kevser havuzunun başında, peygamber efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) ile birlikte muhabbet etmeyi nasip eyle. Amin! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Amin. Hayırlı Cumalar.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar.

Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayi ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Ey Rabbim, senin af ve mağfiretinin dairesi, bizi bela ve musibetlerden uzak tutacak kadar geniştir. Bize rahmetinle muamele buyur Ey Rabbim. Gazabından bizi emin kıl Rabbim. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah.

Rabbim Cuma gecenizi mübarek eylesin. Hayırlı amel, hayırlı ilim ile son nefeste iman ile ölebilmeyi ümmeti Muhamede nasip eylesin. Amin.

Ey Rabbim… Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah…

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

Ey Rabbim…Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doyma bilmeyen nefisten, yaşarmayan gözden ve icabet edilmeyen duadan sana sığınırız. Bildiğimiz ve bilmediğimiz şeylerin şerrinden Sen bizleri koru Ey Rabbim… Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah…

Sade duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Cuma günün mübarek olsun…

Ya Rabbi! Eğer Allah’ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah’tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem) Allah’ın Resulüdür demeyi nasip et. Cumanız mübarek olsun inşallah.

Bu güzel Cuma gününün feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Cumanız mübarek olsun.

Ya Rabbi! Beni çok ibadet eden Salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle, dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir. Cumanız mübarek olsun inşallah.

Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim. Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum. Sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.

Kur’an’a cür’et var, göz göre göre, Ayaklar altında, örf, adet, töre, ‘İslam’ türetmişiz, herkese göre; Olmuşuz… Para, pul, putlara tabi; Ne kadar da sabırlısın Ya Rabbi… Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz. Bir kere isyana tabi; Kurtar bizi. Kurtar bizi. Ya Rabbi… AMİN. AMİN. AMİN… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun.

Ya Rabbim; bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et… Hayırlı nurlu cumalar…

Kuyuların ortasında yalnızım Yusuf gibi, ateşe atılmayı bekliyorum korkusuzca İbrahim gibi, susuzum kimsesizim Kerbelada Hüseyin gibi, kayaların altındayım Bilali Habeşi gibi, fakir ve kimsesizim Uhud Dağında Musab gibi, çaresizim Filistin’de Mescid-i Aksa gibi, ama Allah’ın rahmeti aklıma düşünce çok mutluyum Medineli Ensar gibi Dua ile hayırlı cumalar…

Ayrıca Cuma Günü okunan CUMA DUALARI için TIKLAYIN

Ayrıca Cuma Sözleri sayfamıza da bakmanızı öneririz.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (48)
Ziyaretçi
 1. Samli Şamlı

  Allah de ve sus başka hiç bir şey söylemeye değmez..

 2. se_da se_da

  Şükür ki; Karanlığı aşan, cuma’yâ ulaşan duâllârımız vâr!!!

 3. b__Ru £b__Ru

  Dünyâda kazanmış görünüpte ahirette kaybedenlerdden eyleme Allahım. Hayırlı Cuma’lar☺.…

 4. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Söylesene doktor hayal kırıklığını alçı tutar mı?

 5. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Gene hayal kırıklığına uğradık desene.

 6. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Ama doğru olanı söylemek zorundaydım bee memocan KB seni üzdüysem kırdıysam afedersin.😞👍👍🙏

 7. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Sorun değil boşver.

 8. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Neden ters cevap verdin öyleyse sorun yoksa?😞

 9. Mehmet bayer Mehmet bayer

  O anlık bi sinir boşver takma kafana.

 10. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Ben zaten ne zaman doğruyu söylemeye kalksam hep yanlış anlaşılıyor ve hayal kırıklığı yaşıyorum alıştım artık kırılmaya da.😢

 11. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Kırılma lütfen boşver dedim sana takma kafana takarsan bende üzülürüm😭😢

 12. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Ben hic kimseyi sevmedim buzamana kadar olmadım aşık 24 yaşındayım ama hic kimse olmadı hayatımda sizin ne yaşadığınız belki anlayamam ama hisssede bilirim cunki bende canimdan bir paracayi kız kardesimi kaybettim daha 16 sinda hemde benim kardeşime çok sevdi ve bi pislik için ölümü bile göze aldı gitti sevdi cani dedi adam adam olsaydı kardeşimi kardeşimin arkdsiylada aldatmasaydi şuan bnm kardeşim yaşıyor olucakti o yüzden bnm için ask diye birşey yok ask saf tertemiz duyguların ve insanların katili sadece benim annnemde yok bnmde yaram çok derinde kimse yardim etmek istesem hep kotu Yannis anlaşılıyor um BN istedim kimsenin sonu kardeşim gibi kara toprak olmasın ama yine suçlu oldum her konuda genelinden Yoruldum bende .😢

 13. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Kardeşin içn başın sağolsun hayatta bu kadar kötü şeyler görmeni bilemedim üstüne de geldim affedersin saçma cümlelerimle kalbini kırdım k.B. 😭😢

 14. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Evet bilemezdin çünki kimse bilemez önce kırılıyorum insanlar tarafından sonra ne zaman içim dolup taşsa burda paylaşıyorum ve sonra noluyor biliyor musun yardım etmek istediğim insanlar beni yanlış anlayıp kırıyorlar ya hani yaşadıklarımı okuduklarında afedersin ne yaşadığını bilmediğim bi nedense kırdın seni diyorlar evet doğru kimse bilmez yaşadıklarımı ama üzülme önemi yok bile isteye kırmadığını anladım. Sağol dostlar sağolsun şimdi neden üzülmesini kimsenin niye dediğimi daha iyi anlamışsındır biliyor musun aslında benim kalbim hem var hem de yok.😢

 15. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Ben hiç kimse için hayal kırıklığına uğramadım, çünkü kimse için hayal kurmadım.

 16. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Attığım adımların ayarı olsaydı, yaşamamın anlamı olmazdı.

 17. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Şüphe tek kullanımlıktır. Ilkinde kilidi değiştirmezsen, ikincisinde kendi evine göremezsin.
  @£m@r hoc@

 18. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Ben ölünce kalbimi ona nakledin oda sevmeyi öğrensin.💖💖

 19. ecrin aras ecrin aras

  Tüm Müslüman alimlerin cuması mübarek olsun herkes Hz. Muhammet sav. için bir salavat okuyun şimdiden Allah razı olsun.

 20. ecrin aras ecrin aras

  Bırak hayallerini, sal dualarını arşa…”ol” deyince oldurana” “dur” deyince durdurana hayırlı cumalar.💖💖💖

 21. gulmelek gulmelek

  Herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.

 22. vesim vesim

  Hayırlı cumalar dostlar ☺☺

 23. belalim belalım

  Ve birgün gelir tüm dualar kabul olur, yeter ki inanmaktan vazgeçmeyin. Hayırlı cumalar.😃😃😃

 24. vesim vesim

  Hayırlı cumalar

 25. huzur huzur

  En güzel kelimedir bismillah..

 26. Araz Araz

  Bizim en büyük aşkımız cuma, cumasına aşık olanın aşkı baki olur.

 27. Hasan Özdemir Hasan Özdemir

  Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

 28. Xemgin Xemgin

  Allah sevilenleri sevenlerin duasıyla korur.
  HAYIR’lı cumalar..

 29. Serkan Serkan

  Allahım,
  Sen bizi affet,
  Günahlarımızı bağışla,
  Sana layıkıyla kul eyle,
  Allahım sen bizim kusurlarımızı ört,
  Allahım her işe senin adınla başlaya bilmeyi nasip et,
  İmanla şereflendir,
  Biz senin aciz kullarınız bizi kapından boş çevirme,
  Allahım devletimize zeval verme,
  Bizi ve bütün inanları koru,
  Muhakkak ki sen dualarımızı işitensin bilensin,
  Bizleri affet.. AMİN.

 30. Serkan Serkan

  Allah bizi kendi evinde misafir edecekmiş, gel hep beraber camiye gidelim, cumalarımız mübarek olsun. AMİN.

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. belalim belalım

  Ve birgün gelir tüm dualar kabul olur, yeter ki inanmaktan vazgeçmeyin. Hayırlı cumalar.😃😃😃

 2. Araz Araz

  Bizim en büyük aşkımız cuma, cumasına aşık olanın aşkı baki olur.

 3. Berna Aksay Berna Aksay

  Cuma günü sabah namazından önce EstagfiruIIaheIazim eIIezi Ia iIahe iIIa hüveI hayyeI kayyume ve etubü iIeyh, okuyanın, deniz köpüğü kadar da oIsa günahIarı affoIur.) [İbni Sünni]

  Cuma namazından sonra, yedi defa ihIas ve muavvizeteyn okuyanı, AIIahü teâIâ, bir hafta, kazadan, beIadan, kötü işIerden korur.)

  Cuma gecesi iki rekat namaz kıIıp, her rekatta bir Fatiha, bir Ayet-eI Kürsi, 15 İhIas okuyup seIam verdikten sonra bana bin saIevat okuyan, beni rüyada görür.”
  HAYIRLI CUMALAR 😍

 4. vesim Vesim

  Bir bɑkışın kudreti bin lisɑndɑ yoktur,
  Bir bɑkış bɑzen şifɑ bɑzen zehirli oktur.
  Bir bɑkış bir ɑşığɑ neler neler ɑnlɑtır.
  Bir bɑkış bir ɑşığı sɑɑtlerce ɑğlɑtır.

 5. FaLaNcA KiSi FaLaNcA KiŞi

  Ahlakın güzeli, Rızkın helali,
  Dünyanın saadeti, Ahiretin Cenneti,
  Peygamber (s.a.v) Efendimizin şefaati
  Hepimize nasip olsun İnşAllah ….Hayırı Cumalar…..

 6. Serkan Serkan

  Allahım,
  Sen bizi affet,
  Günahlarımızı bağışla,
  Sana layıkıyla kul eyle,
  Allahım sen bizim kusurlarımızı ört,
  Allahım her işe senin adınla başlaya bilmeyi nasip et,
  İmanla şereflendir,
  Biz senin aciz kullarınız bizi kapından boş çevirme,
  Allahım devletimize zeval verme,
  Bizi ve bütün inanları koru,
  Muhakkak ki sen dualarımızı işitensin bilensin,
  Bizleri affet.. AMİN.

 7. Seker cocuk Şeker Çocuk

  Hayırlı cumalar ey Müminler.

 8. MusTaaFa MusTaaFa

  Namaz cennetin anahtarıdır…

 9. Xemgin Xemgin

  Allah sevilenleri sevenlerin duasıyla korur.
  HAYIR’lı cumalar..

 10. Serkan Serkan

  Allah bizi kendi evinde misafir edecekmiş, gel hep beraber camiye gidelim, cumalarımız mübarek olsun. AMİN.

 11. gulmelek gulmelek

  Herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.

 12. huzur huzur

  En güzel kelimedir bismillah..

 13. Hasan Özdemir Hasan Özdemir

  Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

 14. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Ben hiç kimse için hayal kırıklığına uğramadım, çünkü kimse için hayal kurmadım.

 15. ecrin aras ecrin aras

  Tüm Müslüman alimlerin cuması mübarek olsun herkes Hz. Muhammet sav. için bir salavat okuyun şimdiden Allah razı olsun.

 16. vesim vesim

  Hayırlı cumalar dostlar ☺☺

 17. se_da se_da

  Şükür ki; Karanlığı aşan, cuma’yâ ulaşan duâllârımız vâr!!!

 18. ecrin aras ecrin aras

  Bırak hayallerini, sal dualarını arşa…”ol” deyince oldurana” “dur” deyince durdurana hayırlı cumalar.💖💖💖

 19. vesim vesim

  Hayırlı cumalar

 20. b__Ru £b__Ru

  Dünyâda kazanmış görünüpte ahirette kaybedenlerdden eyleme Allahım. Hayırlı Cuma’lar☺.…

 21. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Söylesene doktor hayal kırıklığını alçı tutar mı?

 22. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Gene hayal kırıklığına uğradık desene.

 23. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Ama doğru olanı söylemek zorundaydım bee memocan KB seni üzdüysem kırdıysam afedersin.😞👍👍🙏

 24. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Sorun değil boşver.

 25. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Neden ters cevap verdin öyleyse sorun yoksa?😞

 26. Mehmet bayer Mehmet bayer

  O anlık bi sinir boşver takma kafana.

 27. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Ben zaten ne zaman doğruyu söylemeye kalksam hep yanlış anlaşılıyor ve hayal kırıklığı yaşıyorum alıştım artık kırılmaya da.😢

 28. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Kırılma lütfen boşver dedim sana takma kafana takarsan bende üzülürüm😭😢

 29. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁

  Ben hic kimseyi sevmedim buzamana kadar olmadım aşık 24 yaşındayım ama hic kimse olmadı hayatımda sizin ne yaşadığınız belki anlayamam ama hisssede bilirim cunki bende canimdan bir paracayi kız kardesimi kaybettim daha 16 sinda hemde benim kardeşime çok sevdi ve bi pislik için ölümü bile göze aldı gitti sevdi cani dedi adam adam olsaydı kardeşimi kardeşimin arkdsiylada aldatmasaydi şuan bnm kardeşim yaşıyor olucakti o yüzden bnm için ask diye birşey yok ask saf tertemiz duyguların ve insanların katili sadece benim annnemde yok bnmde yaram çok derinde kimse yardim etmek istesem hep kotu Yannis anlaşılıyor um BN istedim kimsenin sonu kardeşim gibi kara toprak olmasın ama yine suçlu oldum her konuda genelinden Yoruldum bende .😢

 30. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Kardeşin içn başın sağolsun hayatta bu kadar kötü şeyler görmeni bilemedim üstüne de geldim affedersin saçma cümlelerimle kalbini kırdım k.B. 😭😢

 31. Ziyaretçi Güz yağmuru 🍁🍁🍁🍁

  Evet bilemezdin çünki kimse bilemez önce kırılıyorum insanlar tarafından sonra ne zaman içim dolup taşsa burda paylaşıyorum ve sonra noluyor biliyor musun yardım etmek istediğim insanlar beni yanlış anlayıp kırıyorlar ya hani yaşadıklarımı okuduklarında afedersin ne yaşadığını bilmediğim bi nedense kırdın seni diyorlar evet doğru kimse bilmez yaşadıklarımı ama üzülme önemi yok bile isteye kırmadığını anladım. Sağol dostlar sağolsun şimdi neden üzülmesini kimsenin niye dediğimi daha iyi anlamışsındır biliyor musun aslında benim kalbim hem var hem de yok.😢

 32. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Şüphe tek kullanımlıktır. Ilkinde kilidi değiştirmezsen, ikincisinde kendi evine göremezsin.
  @£m@r hoc@

 33. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Attığım adımların ayarı olsaydı, yaşamamın anlamı olmazdı.

 34. Mehmet bayer Mehmet bayer

  Ben ölünce kalbimi ona nakledin oda sevmeyi öğrensin.💖💖

YORUMLAR (117)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Recep

  Hayırlı cumalar

  04 Mayıs 2018
 2. Ziyaretçi Işsizler

  Kapatın şu siteyi, bu mesajlardan geçilmiyor.

  25 Ağustos 2017
 3. gulmelek gulmelek

  Beş vakit namazını kılan var mı?

  28 Nisan 2017
 4. Ziyaretçi Ibrahim

  Evet var bacım Allah için sende kıl namaz.

  21 Temmuz 2017
 5. 17 Kasım 2017
 6. Ziyaretçi Murat

  Türk islam
  Birliğine gönül vermiş tüm dostlarım, kardeş ve abilerime selam aleykum #Hayırlı Cumalar.

  14 Nisan 2017
 7. Ziyaretçi Zeynep

  Hayırlı huzurlu cumalar dilerim cumanız mübarek olsun…

  09 Mart 2017
 8. Ziyaretçi Rukiye

  Allah tüm kardeşlerimin cumasını kabul etsin. 8.Sınıftan Rukiye.

  22 Şubat 2017
 9. 19 Mayıs 2017
 10. 05 Ekim 2017
 11. dijle koc dijle koç

  Herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.. 😃😃

  06 Ocak 2017
 12. Ziyaretçi Refik Pöge

  Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun, Günaydın.. Günaydın.. cumanız mübarek olsun.

  16 Aralık 2016
 13. Ziyaretçi Saim Ünal

  Bugün Cuma cenabı Allah bugünün yüzü suyu hürmetine hepimizi affetsin cumamız mübarek olsun. (inşallah)

  27 Ekim 2016
 14. Ziyaretçi KonyaLï

  Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde Melekler dört yanını sarsın… Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

  09 Eylül 2016
 15. Ziyaretçi Necla

  İste budur ya diyecek başka söz yok dimi arkadaşlar.

  30 Temmuz 2016
 16. Ziyaretçi Cansu Esma Ak

  Rahmet rüzgarıyla savurup cennet bahçesinde durmak, ehli dünyadan geçip Mevlayı bulmak, gönüller sultanı ile beraber olmak duası ile ALLAH’A emanet oldun… HAYIRLI NURLU CUMALAR :) :) :)

  20 Ağustos 2016
 17. Ziyaretçi Hilal

  Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın.

  02 Eylül 2016
 18. Ziyaretçi Saadet

  Umutsuz kapılar vardır açılmaz,
  RABBiMiN kapısı büyüktür kapanmaz,
  Sen umudunu kaybetme,
  Rabbim kulunu bırakmaz.
  Hayırlı cumalar:) herkese

  22 Temmuz 2016
 19. Ziyaretçi Zehra

  Bende çok beğendim gerçekten bu sayfayı hazırlayıp bize sunanlardan ALLAH RAZI OLSUN hayırlı cumalar.

  15 Temmuz 2016
 20. Ziyaretçi Necla

  Dimi ama hakkıyla yazmışlar.

  30 Temmuz 2016
 21. Ziyaretçi ErhanEylik

  Hayırlı cumalar Zehra hanım

  09 Eylül 2016
 22. Ziyaretçi Aljen

  Allah hiç kimseye taşıyamayacağı yük yüklemez Rabbime inancım sonsuz.

  20 Eylül 2016
 23. Ziyaretçi Senel

  Hayırlı cumalar.

  11 Kasım 2016
 24. Berna Aksay Berna Aksay

  Aynen canım

  09 Aralık 2016
 25. Ziyaretçi Sultan.K.

  Paylaşımlar için teşekkürler. Allah razı olsun.

  01 Temmuz 2016
 26. Ziyaretçi Hasgül

  Akla gelipte gönderen yok ama eğlence için vakit çok hatırlanmayan dosttan bi mesaj hakkım gider diye cuma mesajı atmayan kötü insanlardan sen bizi koru yarabbim, çok şükür etrafımda hiç öyle insan olmadı. Allah herkesten razı olsun.

  01 Temmuz 2016
 27. Ziyaretçi Varol Yami

  Alahım bu sayfayı hazırlayanlardan razı olsun.

  03 Haziran 2016
 28. Ziyaretçi Mercan

  Allahım sen en hayırlısını bilirsin. Hayırlı cumalar.

  24 Mayıs 2016
 29. Ziyaretçi Halil Almadağ

  Sağolun dostların iki satırla gönlünü hoş etmeye çalışıyoruz Allah razı olsun.

  04 Nisan 2016
 30. Ziyaretçi Hulusi

  Emeği geçen herkesin ellerine sağlık teşekkür ederim.

  02 Şubat 2017
 31. Ziyaretçi Adınız

  Yazanlara çok teşekkür ediyorum…Herkese hayırlı cumalar…

  04 Mart 2016
 32. Ziyaretçi Dudu

  Hayırlı cumalar.

  29 Temmuz 2016
 33. Ziyaretçi cansu

  Allahın hikmeti herkesin üzerine olsun “Hayırlı cumalar”

  13 Ocak 2017
 34. Ziyaretçi Gül Damla

  Hayırlı Cumalar

  04 Mart 2016
 35. Ziyaretçi Sedatcam

  Sana da hayırlı cumalar olsun.

  01 Nisan 2016
 36. Ziyaretçi Cansu Esma Ak

  Hayırlı Nurlu CUMALAR

  20 Ağustos 2016
 37. Ziyaretçi Berivan CAN

  Hayırlı cumalar

  13 Ocak 2017
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Ziyaretçi Gül Damla

  Sizin de cumanız mübarek ve hoş olsun bunu yazan abi ve ablalarıma teşekkür ederim Allah kabul etsin, evinize bereket getirsin.

 2. Ziyaretçi Esma

  Hayırlı cumalar.

 3. Ziyaretçi zeynep

  Beğendim güzel Allaha emanet olun.

 4. Ziyaretçi Wanlı Akif

  Bunu yazan kardeşlerimden Allah razı olsun.
  Her cuma buraya girip ayrı ayrı kopyalayıp
  rehberimdeki kişilere gönderiyorum.
  cumanız mübarek olsun kardeşlerim.

 5. Ziyaretçi Berfin

  Çok güzel olmuş.?

 6. Ziyaretçi Saadet

  Umutsuz kapılar vardır açılmaz,
  RABBiMiN kapısı büyüktür kapanmaz,
  Sen umudunu kaybetme,
  Rabbim kulunu bırakmaz.
  Hayırlı cumalar:) herkese

 7. Ziyaretçi Eda

  Aynen güzel olmuş.

 8. Ziyaretçi Onur

  Sizinde cumanız mübarek olsun.

 9. Ziyaretçi Yasemın

  Herkese hayırlı huzurlu cumalar.

 10. Ziyaretçi Kenan

  Ya peki kaç kişi uyguluyor bilen çok maşaallah, hep sosyal medya üzerinden paylaşılıyor böyle mesajlar sorsan herkes Müslüman ama 32 farzı bilen çok az ve uygulamaya gelince hiç kimsede yok setri avret sorsan kapanma diyecekler sadece başını kapatmak değil ama kadın kardeşlerim gizlenmek saklanmak örtünmek anlamı manası çook neyse hayırlı cumalar.

 11. Ziyaretçi Nuran Ayşin

  Rabbim cumalarımızı hayırlı eylesin inşAllah…

 12. Ziyaretçi Muammer

  Amin Nuran Hanım sizin de cumanız mübarek olsun.

 13. Ziyaretçi Gül Damla

  Hayırlı Cumalar

 14. Ziyaretçi Sedatcam

  Sana da hayırlı cumalar olsun.

 15. Ziyaretçi Cansu Esma Ak

  Hayırlı Nurlu CUMALAR

 16. Ziyaretçi Berivan CAN

  Hayırlı cumalar

 17. Ziyaretçi Zehra

  Bende çok beğendim gerçekten bu sayfayı hazırlayıp bize sunanlardan ALLAH RAZI OLSUN hayırlı cumalar.

 18. Ziyaretçi Necla

  Dimi ama hakkıyla yazmışlar.

 19. Ziyaretçi ErhanEylik

  Hayırlı cumalar Zehra hanım

 20. Ziyaretçi Aljen

  Allah hiç kimseye taşıyamayacağı yük yüklemez Rabbime inancım sonsuz.

 21. Ziyaretçi Senel

  Hayırlı cumalar.

 22. Berna Aksay Berna Aksay

  Aynen canım

 23. Ziyaretçi Adınız

  Yazanlara çok teşekkür ediyorum…Herkese hayırlı cumalar…

 24. Ziyaretçi Dudu

  Hayırlı cumalar.

 25. Ziyaretçi cansu

  Allahın hikmeti herkesin üzerine olsun “Hayırlı cumalar”

 26. Ziyaretçi Fatmanur

  Hayırlı cumalar..

 27. Ziyaretçi Merve

  Size de hayırlı cumalar.

 28. Ziyaretçi Esra

  Sana da hayırlı cumalar.

 29. Ziyaretçi Sedatcan

  Sizlere de hayırlı cumalar.

 30. Ziyaretçi Zeynep Nur

  Tüm müslümanlara hayırlı cumalar.

 31. Ziyaretçi Aykut Erkan

  ALLAH RAZI OLSUN. Sözlerinde cumanız mübarek olsun. Sağlıklı, mutlu, uzun ömürle cumalar göreviniz İnşallah.Amin.

 32. Ziyaretçi Tuğba

  Selam Zeynep’cim sana da hayırlı cumalar, Allah gönlüne göre versin:):)

 33. Ziyaretçi Aziz

  Hayırlı cumalar Zeynep Nur kardeş.

 34. Ziyaretçi Mine çakır

  Allah’ın rahmeti üzerinize olsun.

 35. Ziyaretçi M uçar

  Hayırlı cumalar..

 36. Ziyaretçi Muhsin

  İphone da kopyalama neden olmuyor?

 37. Ziyaretçi Hasgül

  Akla gelipte gönderen yok ama eğlence için vakit çok hatırlanmayan dosttan bi mesaj hakkım gider diye cuma mesajı atmayan kötü insanlardan sen bizi koru yarabbim, çok şükür etrafımda hiç öyle insan olmadı. Allah herkesten razı olsun.

 38. Ziyaretçi Inci

  Allah razı olsun çok güzel olmuş ♥_♥

 39. Ziyaretçi Damla

  Hepimizden Allah razı olsun.

 40. Ziyaretçi Yasin

  Gayet güzel cuma mesajları hazırlayanlardan Allah razı olsun.

 41. Ziyaretçi Rumeysa

  Cümleten hayırlı cumalar.

 42. Ziyaretçi Merve Altınsoy

  Çok güzel olmuş Allah razı olsun tüm Müslüman kardeşlerimizden.

 43. Ziyaretçi Sevgi Çatlak

  Aynen çok sağolun.

 44. Ziyaretçi SelmA

  Çokkkk teşekkür ediyorum.

 45. Ziyaretçi Yasemin

  Herkesten Allah razı olsun.

 46. Ziyaretçi Necla

  İste budur ya diyecek başka söz yok dimi arkadaşlar.

 47. Ziyaretçi Cansu Esma Ak

  Rahmet rüzgarıyla savurup cennet bahçesinde durmak, ehli dünyadan geçip Mevlayı bulmak, gönüller sultanı ile beraber olmak duası ile ALLAH’A emanet oldun… HAYIRLI NURLU CUMALAR :) :) :)

 48. Ziyaretçi Hilal

  Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın.

 49. Ziyaretçi Şilan

  Çok güzel hazırlayanların eline sağlık elleri dert görmesin.

 50. Ziyaretçi Sultansu

  Size de hayırlı cumalar.

 51. Ziyaretçi Tülay

  Yazanlara Allah bereket versin. Amin.

 52. Ziyaretçi Cuma dogru

  EY nebi akıp giden zaman içinde HEVESTEYİZ.
  Kurumuş nurdan ise ahesteyiz
  KABRİMİZ bizi bekliyor iken BİZ ise
  DÜNYANIN HEVESTEYİZ.
  Hayırlı cumalar
  Cuma DOĞRU

 53. Ziyaretçi Sevgi Çatlak

  Kesin internetten baktı.

 54. Ziyaretçi KonyaLï

  Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde Melekler dört yanını sarsın… Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

 55. Ziyaretçi Halil Almadağ

  Sağolun dostların iki satırla gönlünü hoş etmeye çalışıyoruz Allah razı olsun.

 56. Ziyaretçi Hulusi

  Emeği geçen herkesin ellerine sağlık teşekkür ederim.

 57. Ziyaretçi Misafir

  Valla ne yalan söyleyeyim güzel olmuş ben çok beğendim, hepsini not aldım. Her cuma rehberimde kim varsa herkese göndericem.
  Bu siteyi kurandan ALLAH razı olsun :):):):):):):):(

 58. Ziyaretçi bejan

  Dualarınız kabul olması,
  Ve savaşların son bulması,
  Kardeşliğin artması,
  Bu dünyada çiçek değil de birbirimize
  Barışın sembolü zeytin dalını hediye etmesi
  Dileğiyle hayırlı cumalar…

 59. Ziyaretçi ibrahim

  Hayirli cumalar.

 60. Ziyaretçi Cansu Esma Ak

  Allah Cuma mesajları atanlardan razı olsun…

 61. Ziyaretçi İpek

  Sizler de Rabbim sen unutan kullarından etme bizi, dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi. Yüce Rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi. Cumanız mübarek olsun.

 62. Ziyaretçi Mercan

  Allahım sen en hayırlısını bilirsin. Hayırlı cumalar.

 63. Ziyaretçi Nuh

  Hayırlı Cumalar..

 64. Ziyaretçi Selcan

  Hayırlı cumalar

 65. gulmelek gulmelek

  Beş vakit namazını kılan var mı?

 66. Ziyaretçi Ibrahim

  Evet var bacım Allah için sende kıl namaz.

 67. Ziyaretçi Sultan.K.

  Paylaşımlar için teşekkürler. Allah razı olsun.

 68. Ziyaretçi Varol Yami

  Alahım bu sayfayı hazırlayanlardan razı olsun.

 69. dijle koc dijle koç

  Herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.. 😃😃