Evlilik Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları
19 yorum

Bu sayfamıza; Evlilik Kutlama Mesajları, Evlilik Tebrik Sözleri, Evlilik Kutlama Sözleri, Evlilik Mesajları, Evlilik Yıldönümü Mesajları yer almaktadır.

EVLİLİK KUTLAMA MESAJLARI

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Arkadaşım; Girdiğin bu yolda kıymet verdiğin insanla yürümenin keyfini yaşaman dileğiyle. Mutluluklar…

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim…

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar…

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.

Nefes almanın en kolay yolu o nefesi başkasıyla paylaşmaktır kardeşim. Sen nefesinin ortağını buldun. Evliliğin, dünyada cennet olsun.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Evlilik Kutlama Mesajları

Bu sayfamızda; Evlilik Kutlama Mesajları, Evlilik Kutlama Sözleri, Evlilik Sözleri, Evlilik Yıldönüm

Hayatının kararını verdiğin kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım kardeşim. Evliliğin en güzel halini yaşamanı dileğiyle…

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz… Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın…

Dünyanın en havalı ağabeyine dünyanın en mutlu evliliğini diliyorum. Umarım attığın her adım, bu evlilik kadar neşe dolu olur. Mutluluklar canım ağabeyim.

Sen dünyanın en güzel gelini olalı 1 yıl olmuş. O günden bu güne daha da güzelleştin. Evliliğinin her gün daha büyük güzelliklere vesile olması dileğiyle…

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Her anını dolu dolu bir mutlulukla, her saniyeni aşkla geçirmeni diliyorum. Dünyanın en güzel evliliği senin olsun. Girdiğin bu yolda eşinle bir ömür mutluluklar…

Gözümü açtığımda yanımdaydın. İlk kez düştüğümde yanımdaydın. İlk kahkahamda yanımdaydın. Şimdi attığın adımda da ben senin yanındayım ablam. Mutluluklar diliyorum.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Evlilik Mesajları Kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın, birbirinize hep bağlı kalın. Mutluluklar diliyorum.

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler evliliğinizi tebrik ederim.

Sonsuza kadar nefesin olacak kişiyle ömür boyu yürüyeceğin bu yolda mutluluklar diliyorum. Umarım girdiğin bu yolda ömür boyu çiçek bahçelerindeymişçesine huzurla yürürsün.

Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir…

Ablaların en kıymetlisi, yürüdüğün yollarda çiçekler açsın. Sen dünya evine girerken umarım mutluluğun katlanarak artsın. Yüzünden gülüşünü eksik etmeyecek bir evlilik diliyorum. İyi ki varsın.

Yeri geldi anne oldun, bazen benim hakkımı savundun, bazen suçumu üzerine aldın. Hakkını ödeyemeyeceğimi bilerek yaşamanın minneti içindeyim. Her an mutluluğun artsın ablam. Evliliğin daim olsun.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda, her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın…

Kıymetli arkadaşım, sesindeki huzurun, kalbindeki mutluluğun, ruhundaki neşenin evliliğine sirayet etmesiyle cennet gibi bir ömür geçirmeni diliyorum. Umarım mutluluğun her saniye katlanarak artar. Neşeyle…

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

Dostum, eşinle girdiğin bu yolda emin adımlarla yürüyeceğin, sarsılsan da yıkılmayacağın, birbirinizden aldığınız güçle https://www.neguzelsozler.com yoluna her daim devam edeceğin bir yaşam diliyorum. Evliliğini en içten dileklerinle kutlarım.

Doğduğun gün dün gibi aklımda. Seni kucağıma ilk alışımda asla büyümeyeceğini düşünmüştüm. Kucağıma sığan minicik bir melektin. Şimdi büyüdün ve bir yola giriyorsun. Girdiğin yolda mutluluğun daim olsun can kardeşim.

Yaşamın zorlukları karşısında birbirinize sarılarak yürüyeceğiniz, her an birbirinizi sevmeye devam edeceğiniz bir evliliğiniz olsun. Sonsuz saygı ve sınırsız sevgi ile yürüteceğiniz evliliğinizde mutluluklar diliyorum.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim…

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ MESAJLARI

Mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle. Sizleri çok seviyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Allah mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evlilik yıldönümünüzü kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Bu ev sizinle yuva. Bir yuva kurmaya evet demenizin yıldönümü kutlu olsun. Anneciğim, babacığım, sizi seviyoruz.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle. Yıldönümünüz kutlu olsun, mutluluklar.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Her günüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Bu sayfamızda; Evlilik Yıldönümü Mesajları ve Evlilik Yıldönümü Sözleri yer almaktadır. Siz de Eşini

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Evliliğin tanımını gözlerimi açtığım bu evde öğrettiğiniz, kıymet vermenin ne olduğunu gösterdiğiniz, hayatınızı birleştirerek en güzel hediyeyi verdiğiniz için teşekkürler. İyi ki benim ailemsiniz. Yıldönümünüz kutlu olsun ailem.

@Arzu 6 yıl önce

Elam benim ismi arzu kısaca kendimden bahsedeyim ne kadar doğru olur burda internette tanışmak bilmem ama Allahtan umut kesilmez Bulgaristanda kalıyorum ane babam vefat eti, babamın mal varlığı bana kaldı, önümüzdeki geçen hafta 1000 dönüm arsamız vardı onu satış yaptım ve bu parayla Türkiyeye gelmeyi düşünüyorum. Büyük bi ihtimale orda gelip güzel bi iş kurmayı düşünüyorum, acaba bu konuda size güvene bilir miyim çünkü bir hafta önce birine güvenip bu şekil yola çıktım beni 12 bin yuro kazıkladı bu zaten.

6 yanıtı görüntüle
@BÂŞKŲRŤ 6 yıl önce

Sana oluk oluk mutluluk veren Rabbim bana sabrı layık gördüyse başım gözüm üstüne....

@Yarali.genc 7 yıl önce

Mutlu olmayı ihmal etmeyin arkadaşlar.

@Levent Arda Aski Adam 7 yıl önce

Ben bir kadın sevdim; Sahra Sevici.

@irem 10 yıl önce

Çook güzel sözler bu sözler benim işime yarar ..............

@Hakan 7 yıl önce

Bu sözler de bana yakışır.

@Mehmet 8 yıl önce

Selam nasılsınız?

@Sibel 8 yıl önce

Çok güzel sözler.

@tunahan ketenci 11 yıl önce

Erkek kadınsız yaşayamaz, kadında erkeksiz, onun için biran önce evlenmek gerekir.

@Selam Ve Dua İle 7 yıl önce

ALLAH herkesin gönlünce versin inşallah.

@Sibel 8 yıl önce

Her şeyin vakti zamanı var ama)))

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız