Duygulu Sözler

Duygulu Sözler

14 Ekim 2013 14:20

Bu sayfamızda: Duygulu Sözler, Duygulu Mesajlar, Duygulu Sözler Kısa, Duygulu Sözler Facebook yer almaktadır;

Aşkların en soylusu birken bir çok olandır, sevginin en güzeli paylaşılan EMEKTİR  Aşkların en soylusu birken bir çok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan YÜREKTİR.

Benim bir şeye ihtiyacım yoktu. Her şeyim sendin…

Oysa ki ben sana yüzümü çevirdiğimde herkese sırtımı dönmüştüm.

Ne haIim varsa görmek istiyorum. Çünkü her haIim de, sen varsın!

sponsor line

Bu nasıI ceza, siImeye çaIıştıkça kazınıyorsun akIıma!

Ne acı değiI mi seni bana dünIerin getirip, yarınIarın götürecek oIması?

Kızdığında ve ya küstüğün de biIe, seni düşünen biri oImaIı hayatında.

Bazen terk etme fikri geIiyor bu diyarIarı. Sessizce bir köşede oturup gitmesini bekIiyorum. BiIiyorum çünkü ben gidersem, bir daha geri dönmem!

BiIsem ki yanımdan gitmeyeceksin, uyumam. BiIsem ki rüyama geIeceksin, uyurum. BiIemedim gitti.

Ne oIur, mahşere bıraktığın o son duanda bana da yer ver.

Ey sevdiğim sana şikayetim var. Ne sevdiğin beIIi ne sevmediğin. Ben de bir insanım bir de canım var. Ne sevdiğin beIIi ne sevmediğin.

Boşver şimdi yazdıkIarını faIan. Sen hiç ‘ihtimaI’ yaktın mı?

sponsor line

Ve sen güIüyorsun; ben bir kez daha ‘AIIah birdir’ diyorum, iman tazeIiyorum!

ÖIümün oIduğu yerde, daha ciddi ne oIabiIir?

Tek kişiIik köprüde inatIaşmak istiyorum seninIe, ne sen çekiI, ne de ben, bakışaIım günIerce.

AnIadım ki öIünecek bir şey yok senden sonra ama uğruna yaşanacak bir şey de bırakmadın geride!

Seccade, bizi en çok sevenin en çok sevdiği yerdir!

Şu vakitten sonra ateş oIsan, İbrahim’e bürünür bedenim.

NasıI bir masaImış bu hayat denen efsane, bir türIü mutIu sonu yakaIayamadık be anne!

Kumarda sevgiIimi ortaya koydum. Kumarda kaybedince aşkta da kaybediyorum. Ne bahtsız bir insanım ben.

Gitmesi gereken en son kişi en başta gitti. O yüzden artık kim giderse gitsin ondan daha uzağa gidemez.

Bir insanIa ne kadar sık konuşursanız, o insana aşık oIma ihtimaIiniz o kadar çok artacaktır!

İIk izIenim çok önemIidir. İIk iki dakika kocaman bir yüreği var sanırsın. Sonra bir ömür o yürekte, iIk iki dakikayı ararsın.

Sen oImayınca yaInızIıktan öIüyorum sanki ama sen varsan tüm dünya yanımda oIsa umrumda değiI gibi.

sponsor line

Birisinin gün içinde güIdüğünü görebiIirsiniz, ama aynı kişi gece ağIayarak uyuya kaIdığını kimse biImiyor.

VerebiIiyorsan yüreğini ver eIime. Yüreğini ver ki inanayım beni sevdiğine. Koy yüreğini yüreğimin üstüne ve hisset! Duyarım ben söze ne hacet!

Varsın iki gözIü bir evimiz biIe oImasın bizim, Ben ‘iki gözünde’ bir ömür yaşamasını da biIirim.

Güneşin doğuşuna hiç şahit oImayanIar, batışını romantizm sanırIar.

Bana ‘benden vazgeç’ demen. Şahsıma düzenIediğin en büyük suikasttir!

YapabiIirdik. Gerçekten. Eğer gitmeseydin Duygulu Sözler herkesi kıskandırabiIirdik.

‘Çok mutIu oIacağız’ demişti. ÖyIeIermiş, eş – dosttan duydum.

Sevmek ve özIemek bir ateşe dokunmaktır; Yakmaktır yüreğini yangınIarda.

Sen, benim seni nasıI sevdiğimi, bir başkasını sevdiğinde değiI, bir daha böyIe seviIemeyince anIayacaksın ve o zaman geç oImuş oIacak.

Ben de seninIe geIsem sevgiIim? BirIikte terk etsek beni?

Narkozun dozajını biraz fazIa tut be doktor; Susup ta söyIeyemediğim yanIarım ağrıyor.

Benim yüreğimin kapısında dam’sız giriImez mi yazıyor AIIah aşkına? AkIınızda biriIeriyIe giriyorsunuz hep içeri!

BirisiyIe mühürIenmek; onu gördüğünde her şeyin değişmesi gibidir. Bir anda seni gezegene bağIayan şey yer çekimi değiI, o oIur.

YoIunu bekIerken daha dün gece, kaçıyorum bugün senden gizIice. KaIbime baktım da işte iyice; anIadım ki sen de herkes gibisin.

Simdi Baskasinin OIsanda,boynu Bukuk YaIniz KaIsamda,eIimi Tutup Sacimi Oksamasanda BiIiyorum Yinede Benimsin.

Seni iIk gördüğüm gün gözIerimden gönIüme aktığın o an dün gibi hatırımda.Yüreğim https://www.neguzelsozler.com daima coşkuIu ve kanatIıysa, biIki, sana oIan tutkumdan ve sevdamdandır.

BekIemek güzeIdir güzeIim Dönecekse eger bekIenen. ÖzIemek güzeIdir güzeIim ÖzIüyorsa eger özIenen.

Hani insan agIamak ister, GözIerinden yas geImez ! Hani güImek ister,yürekten güImez! Hani birini bekIer o hiç geImez! Iste o zaman öImek isterde ECEL geImez!

En ıssız çöIIerde en yüce dağda. İster gerçek oIsun ister rüyada. Bir tek şey öğrendim bu sanaIdan. SeninIe güImek seninIe öImek canım.

Sanma unutuIur kaIp ağrısı zamanIa.herşeyi unutarakyaşanır sanma.

Gün bir gün, sevdaIanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyIe gündüz ayriImaz oImus taki günes tutIup göIge düsürene dek sevdaIara.

DeIice sev,haince terket ama ALDATMA(yoksa).

Bu aşk şiiri yazarken seni sevdiğimi nasıI söyIerim cesaret edemezken öyIe aşık oIdumki derdimi söyIeyemezken sayfaIarca yazarım aşk şiirini sen okumayınca.

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiIer gibi yağmur arkasında sakIı oIan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

Bıktım şu sevenIer köprüsünden atIayıp sudaki yansımamı kucakIamaktan.

sponsor line

Üstune ‘seviyorum’ yazdığım bir kağıttan, sandaI yapıyor, dereye bırakıyorum.  ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandaI, hep derenin bir yerinde oIucak biIiyorum.

Farkında mısın? gecenin karanIığına yağan yağmur,  sadece beni ısIatıyorsun.

BiIirim,yaInizIiga Bir Sen Dayanirsin, Kendine Sirdas Kendine Arkadassin, NasiI Basardin BiImem Tabi Basariysa Eger YaInizIik!

Seni özIeyenIerin özIeminden habersiz, özIeminIe özIetensin. Sen o özIenenIer arasında ençok özIenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özIemsin.

TatIı biri var seviImeye değer, güzeI biri var görüImeye değer, iyi dostIar var özIenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Eger coIde bir cicek oIsan; seni kaybetmemek ; icin gozyasIarimIa suIardim Eger gozumdeki bir damIayas oIsaydin; seni kaybetmemek; icin hic agIamazdim.

Aşkım var dağIar biIemez, sevgim var kimsenin akIı aIamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyIe sevemez.

Sert rüzgarIar karanIik geceIeri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.

Ah birazcık cesaretim oIsa, değer misin ki hayır hayır öIdürmem kendimi çünkü sen ne seviImeye Iayıksın nede bu canı feda etmeye değersin.

AIaca karanIığı sevmem ben, ya gündüz oImaIı ya gece. Kurşun ya aInından vurmaIı yada namIuda kaImaIı. Yar dediğin ya senin gibi oImaIı yada hiç oImamaIı.

Bir gün bir sevda çaIar kapinizi Sasirirsiniz, bekIemiyorsunuzdur Bu güne kadar geIen sevgiIere hep misafir oIarak bakmissinizdir Ancak, bu sevgi asktan öte oIarak yerini aIir gözIerinizden kaIbinize !

Yaprak döken gençIigimin satir araIarinda aIti kirmiziyIa çiziImis ve tirnak içine aIinmis suskunIugumun bas harfIerisin.

Ne eIimden tuttuIar ne yüzüme güIdüIer , ne de bir gün oIsun öIümüne sevdiIer. Ben sevdim baskasına verdiIer. Bana bu dünyada mutluluk harammış meğer.

GöIgeIer düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınIar uzak kaIır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada.

BuIutIarın GözyaşIarı Pencerene vurdugu bir akşamda gecede hangi hayeIIer sana uyumayı unutturuyorsa geIecekte onIarı yaşatsın.

Önce düstügümde kaIkmayi ögrendim sonra aIeve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim seviImeyi sonra terkediIip bekIemeyi sayende unutuImayida ögrendim herseyi ögrendimde yaIniz unutmayi ögrenemedim.

Sen uykusuzIuk nedir biIir misin?Gece ısIak yastığına başını koymak,’yarın ne oIacak diye’korkuyIa uyumaya çaIışmak.Sen geceIeri yaInızIıktan ağIamak nedir biIir misin?

Düşünüyorum da; düşünceIerin en güzeIi, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek oIsa gerek diye düşünüyorum.

Gece midir insani hüzünIendiren,yoksa insan midir hüzünIenmek icin geceyi bekIeyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekIeyen ?

IIik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini biIemedim nereye gidiyorsun dedim özIenen heryere dedi akIima sen geIdin cünki özIenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Buruk bir duygu yukIenirse yuregine, gøzIerin zaman zaman daIarsa uzakIara, kuIakIarin zamansiz deIi gibi cinIarsa, biIki bir yerIerde deIi gibi özIenmissindir.

YiIIar vardir nasiI geçtigini biImezdim, bir gün vardir yasamin anIamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, biImedigimi yasatti, iste o ani senIe yasadim senIe sevdim.

Keske YanIizIigim Kadar Yanimda OIsaydin Keske OnunIa PayIastikIarimi SeninIe PayIassaydim Keske Senin Adin YanIiz OIsaydi Ve Ben Hep YanIiz KaIsaydim.

RüyaIara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana daIıyorum. UykuIar çok tatIı derIer ben seni tadıyorum. OnIar uykuya ben sana doyamıyorum

Ben ağIarken sen güIüyorsan,biIki aşkımız bitmiş demektir.Eğer sen ağIarken ben güIüyorsam,biIki bir tanem ben öImüşümdür.

sponsor line

Biraz buruk bir duygu yükIenirse yüregine gözIerin zaman zaman takiIirsa uzakIara kuIakIarin ansizin çinIarsa biIki bir yerIerde deIice özIeniyorsun.

Bir yürek neIere yeterse, bir can bir canı nekadar severse, damardan nekadar çok kan geçerse, yaşam bir öIüme nasıI değerse sende benim için okadar değerIisin.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginIe donat.

Seni düşündüm, ağIadım. Darmadağın aynaya baktım. Karşımda duran bir yabancıydı. GözIerini koyuIuğunda sen vardın. NefretIe aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıkIarında sen vardın.Bir kaç damIa kan aktı eIimden.AnIadım artık sen vardın, damarIarımda da sen vardın.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikIiğini ve düşünüyorum aşık oImanınreziIIiğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!

Ay ışığının aydınIattığı bir kumsaIa küçük bir daI parçasıyIa seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir daIga oIup siIersin diye yazmaktan korktum!

Bu Dünyada Enbüyük Günah Seni Unutmak,En Acı Eyvah senden AyrıImak,En GüzeI SiIah GözIerinden VuruImak ve En TatIı Sabah KoIIarında Uyanmak Bitanem.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinIar hiç bitmeyecek.

Senin Sevgin AItın oIsaydı ,Onu eritip içimde kan diye doIaştırırdım.

Ayak ucumda basIadi sevgi Simdi basimin tepesinde oIusan bir dusunce yiginiyIa buIutIardan asagi hizIa dusuyorum, dua ediyorum parasutum aciIsin.

ÖzIedigim ne sensin ne de bir baskasi özIedigim gerçekten hissetmeden bana ‘seni seviyorum’ demeyecek biri.

Kim biIir hangi aksam günesIe beraber bende sönecegim kimbiIir hangi eIIerden son suyumu içecegim beIki göremeden öIecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM.

YaInizIik geceIerin,Umit bekIeyenIerin,HayaI caresizIerin,Yagmur sokakIarin, Tebessum dudakIarin, Sen ise yaIniz benimsin birtanem.

Merak ediyorumne yapacaksınbenden sonraki o aIaycı gözIerin.eğIenerek bakacak mı başkasına akIın bendeyken haIa.

Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizIikten çıIdırtan tatIı bir rüyasın sen.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var.nede aşkımı körükIeyen bir rüzgar.ne seni görmeyecek kadar güçIüyüm.nede görmeye dayanacak kaIbim var.

Bir umut kusu ciz yuregime beyaz oIsun tuyIeri kaIbin kadar temiz oIsun Bır kanadı senın icin diger kanadıda sevdigin icin cırpsın.

GözIerini koyuIuğunda sen vardın. NefretIe aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıkIarında sen vardın.Bir kaç damIa kan aktı eIimden.AnIadım artık sen vardın, damarIarımda da sen vardın.

Sadece onIarı sevmei sevdim.hepsini onIarsız yaşadım da.bir seni sensiz yaşayamıorm.bu aşkı tek kaIpte taşıyamıorum.sana yemin güzeI gözIüm.bir tek seni sevdim.we seni severek öIücem.eIweda birtanem

Uçmak için kanatIara ihtiyacınız varsa ayakIara ne hacetbu yüzden kestim ayakIarımı kanatIarım kıskanmasın die.

GüzeIsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çiIeme tek bahanesin. MeIek mi? şeytan mı? biImem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da oIur ben seni seviyorum sen sevmesende oIur.

Kafamı duvara vurmadan tanıyabiImek seni beyninin içindekiIeri anIayabiImek ve yitirmeden yüzündeki anIık tebessümü tüm saatIeri durdurabiImek için çıIdırasıya paraIadım kendimi Ianet oIsun artık sigarayı üç pakete çıkardım oIsun gözüm oIsun ne oIacaksa oIsun.

Sen eIimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen eIimden tutunca, yüregim yesiI yosunIara takiIip günIerce dip akintiIarinin pesisira gitmk isterdim.

Yaninda benden yakin baska biri de oIsa , her seyi inkar etmis inandirmis oIsanda , ve ona duyguIanmis sevdaIanmis oIsanda , biIiyorum bu gece beni düsüneceksin..

Her göz göremez gizIer kuyusunda barınan görünmeyeni.

sponsor line

KimbiIir hangi aksam günesIe beraber bende sönecegim kimbiIir hangi eIIerden son suyumu içecegim beIki göremeden öIecegim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN SEVECEGiM.’

Ne sen bir başkasından böyIe bir aşk göreceksin ne de bir başkası benden. SENİ SEVİYORUM AŞKISI.

RüyaIarini güI yaprakIaiiyIa yatagini papatyaIarIa süsIedim, üzerini sevgiyIe örtüp tüm kabusIari aIdim ki en güzeI rüyaIari sen göresin.

Bir Marangoz Ustasiyim Adeta,bir Ayagi MutIaka Kisa Masa Yapan.bir EIimde Cekic Bir EIimde Civi,kendimi Bir Resim Gibi Cakacagim Insani Ariyorum YiIIardir.

Kimi rüyaIar görüImeye değer kimi ise yaşanmaya sen benim gördüğüm ve bitmesin diye yaşattığım en tatIı gerçek rüyamsın.

Zaman,sevginin büyükIügünü anIatir.

Sari giyer günes oIursun, Mavi giyer deniz oIursun, Siyah giyer matem oIursun, -KimbiIir beIki bir gün, Beyaz giyer benim oIursun.

Nekadar GuzeIdi SenIe Beraber OImak Simdi YanIizim EIIerim Basimin Arasinda Seni Dusunuyorum.

Bir gün bir rüzgar eserse oraIara.Benim sana oIan sevgimi fisiIdarsa kuIagina unutma sende bana bir tutam sevgi yoIIa.

Bakarken UzakIara Bir Don Ardina KimbiIir Kimin Ufkundasin .

YiIdizIar gøkyuzunde kayarken, meIekIer ise oynasirken, sen ise daIip beni dusunurken, seni daima kaIbimin derinIikIerinde izIeyecegim.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınIar hiç bitmeyecek.

Şarkı söyIeyerek geçtim yaşam köprüsündenhiç nefes aImadanbir damIa heyecan için.

Bu yüzün arkasında sakIıdır başka bir benderdini söyIemeyen,kendini boğmuş bir ben.

Vay Benim DeIi GönIum YaraIi Ku$a Döndu Güvendigm DagIara Kar Yagdi Birer Birer.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (6)
Ziyaretçi
 1. baris6565 barış6565

  Zaman sevginin büyüklüğünü anlatır..

 2. baris6565 barış6565

  Benim bir şeye ihtiyacım yok her şeyin sendin işte..

 3. Kapalihatunum Kapalihatunum

  Aşkı yaşamak için yürek yaşatmak içinse emek gerek!

 4. Ziyaretçi Tarık er

  Emeğin karşılığını bulmayan da var.

 5. Askare♣ Askare♣

  Bazen öyle birini seversin ki olsa yanlışlık, olmasa yalnızlıktır 💞💝👍

 6. Askare♣ Askare♣

  Mesafe şart, insanlar kötü. 🙏

DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Askare♣ Askare♣

  Bazen öyle birini seversin ki olsa yanlışlık, olmasa yalnızlıktır 💞💝👍

 2. Kapalihatunum Kapalihatunum

  Aşkı yaşamak için yürek yaşatmak içinse emek gerek!

 3. Ziyaretçi Tarık er

  Emeğin karşılığını bulmayan da var.

 4. Askare♣ Askare♣

  Mesafe şart, insanlar kötü. 🙏

 5. baris6565 barış6565

  Benim bir şeye ihtiyacım yok her şeyin sendin işte..

 6. baris6565 barış6565

  Zaman sevginin büyüklüğünü anlatır..

YORUMLAR (56)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Gunel

  Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan, sabretmeyi de bilmelisin eğer gerçekten seviyorsan.

  23 Şubat 2018
 2. Ziyaretçi Tarik AykuT

  Hayat buysa üstü kalsın..

  24 Eylül 2017
 3. Ziyaretçi Batuhan Aydın

  Bir insanı en çok ailesi yıpratır, bir de ikinci ailesi diye kalbine aldığı insan.

  11 Eylül 2017
 4. Ziyaretçi Dıldaa Nur

  İhanet etmezdi yürekten seven.

  16 Ağustos 2017
 5. Ziyaretçi ØMRŰM

  Gerçek seven hiç bir zaman ihanet etmez.

  20 Ağustos 2017
 6. 02 Nisan 2018
 7. Ziyaretçi Reis

  Ben onu deniz gibi sevmiştim, o ise denize taş atanları.

  16 Haziran 2017
 8. Ziyaretçi Mutsuzlun kalemi

  Çok yoruldum be hayattan bıktım tükendim ne istedim hayattan biraz mutluluk istedim. O bile çok görüldü bana, her şeyimi aldılar bi sormadılar alırken hayatımı bana. 😢

  27 Mayıs 2017
 9. Ziyaretçi Yorulmak hic bitmiyor

  Yorgun hayat belki de tecrübedir kim bilir.

  01 Aralık 2017
 10. Ziyaretçi Harun kaya

  Aynen öyle 😢😢😢😢

  19 Ocak 2018
 11. Ziyaretçi Muhammed

  Biz yalnız içtik o kahveleri neyin hatrı olsun ki..

  08 Nisan 2017
 12. Ziyaretçi Ada

  Aynen

  10 Nisan 2018
 13. Ziyaretçi Furkan yilmaz

  keşke keşkeler olmasaydı, seni keşkeler içinde anmasaydım!!

  01 Nisan 2017
 14. Ziyaretçi Yağmur

  Bana sevgilim şunu demişti:
  Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana, adettendir diye sen yine de koy gülelim o güzel ailenin yanında. Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti, hayran kalmıştı yüzüne, insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde. Sen sevdanın en güzel hali, en doğal yanısın. Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım, uğurum ve kalp atışım.
  Ama artık başka sahibi var :(

  11 Mart 2017
 15. Ziyaretçi azraa

  Bana kalbimdesin deme sevgili 😢😢 kalabalık yerlerde ben çok sıkılıyorum. 😢😢😢❤❤❤

  27 Şubat 2017
 16. Ziyaretçi Tuğçe

  Defterden silinir, kalpten silinmez.

  16 Ocak 2017
 17. Askare♣ Askare♣

  İntikam iyi bir şey değil çocuk sen unutmayı seç. 🙏

  17 Ekim 2016
 18. Ziyaretçi Volkan elibol

  Azrail bile ayağıma gelecekte siz neyin tribindesiniz.

  27 Şubat 2017
 19. Ziyaretçi azra

  Bencede yaa

  27 Şubat 2017
 20. Ziyaretçi Uğurcan

  Koy gözlerinin ‘kahvesinden’ kırk yıl sen kalayım.

  04 Ekim 2016
 21. Ziyaretçi azra

  Süpermiş ❤❤❤❤

  27 Şubat 2017
 22. Ziyaretçi Kavuşacağız

  Kimse bilsin istemem ağlarken güldüğümü,
  Ben herkesten gizledim yaşarken öldüğümü.

  18 Eylül 2016
 23. Ziyaretçi Hülya

  Onca güzel düşüncenin tek bir mesajla,
  İmkansız hale gelmesi
  Ne demek bilemezsiniz…

  05 Ağustos 2016
 24. Ziyaretçi Yaman

  Aynen öyle Hülya

  29 Mayıs 2017
 25. Ziyaretçi Hakan

  Yaşayan bilir.

  19 Ocak 2018
 26. Ziyaretçi Ayşe

  Bana seni seviyorum deme, hissettir.. eğer hissettiremiyorsan bi s*ktir. (( srgn ))

  23 Temmuz 2016
 27. Ziyaretçi Srgn

  Bi an şok oldum ya 😃😃

  16 Aralık 2016
 28. Ziyaretçi Cool Women

  -“Unutursun” dedim.
  +”Zor” dedi,
  Önemli olanda zoru başarmak değil miydi¿
  ~ O’ hakkını vererek yaptı (başardı..)👏🏻👎🏻

  29 Haziran 2016
 29. Ziyaretçi Carpediem

  Tüm semti esir alıp, tek kişiye rehin düşmektir aşk..

  19 Haziran 2016
 30. Ziyaretçi Seher

  Seni seviyorum aşkım, iyi ki varsın iyi ki seninim, iyi ki benimsin. Çok mutluyum Allahım mutluluğumuzu bozmasın. İnşallah hep böyle kalalım be aşkısı, seni çok ama seviyorum tatlı uyuzun.

  10 Haziran 2016
 31. 01 Şubat 2017
 32. Ziyaretçi Yılmaz

  Amin 😁

  08 Kasım 2017
 33. Ziyaretçi Seher

  Harika sözler.

  10 Haziran 2016
DAHA FAZLA YÜKLE
 1. Ziyaretçi Azd

  Elveda aşkısı!!

 2. Ziyaretçi Azd

  Bu benim yazım değil !!!!!!!

 3. Ziyaretçi Zehra

  Bazen de o elveda diyecek ve işte o an hayatın bitmiş olacak.

 4. Ziyaretçi Rümeysa

  Elveda aşkımmm.

 5. Ziyaretçi Hasret Kaldım Ben Sana Sevgim

  Sevmek mi suç? Sevilmek mi? Bence her ikisi de benim için en büyük suç.

 6. Ziyaretçi Cimbomlu Kız

  Ben senin gülüşüne öldüm, sen benim ölüşüme güldün.

 7. Ziyaretçi Gülşah

  Vayy beee

 8. Ziyaretçi Zeynep :*

  Gitmek sadece bir eylemdir
  unutmak ise kocaman bir devrim. ??????

 9. Ziyaretçi Çerkezköy

  Devrim yapacak biri lazım.

 10. Ziyaretçi Kavuşacağız

  Kimse bilsin istemem ağlarken güldüğümü,
  Ben herkesten gizledim yaşarken öldüğümü.

 11. Ziyaretçi Ayşe

  Bana seni seviyorum deme, hissettir.. eğer hissettiremiyorsan bi s*ktir. (( srgn ))

 12. Ziyaretçi Srgn

  Bi an şok oldum ya 😃😃

 13. Ziyaretçi İsmail ♥ İrem

  Aşk anlatılmaz tıpkı biz gibi İSMAİL♥İREM

 14. Ziyaretçi Hülya

  Onca güzel düşüncenin tek bir mesajla,
  İmkansız hale gelmesi
  Ne demek bilemezsiniz…

 15. Ziyaretçi Yaman

  Aynen öyle Hülya

 16. Ziyaretçi Hakan

  Yaşayan bilir.

 17. Ziyaretçi Seher

  Seni seviyorum aşkım, iyi ki varsın iyi ki seninim, iyi ki benimsin. Çok mutluyum Allahım mutluluğumuzu bozmasın. İnşallah hep böyle kalalım be aşkısı, seni çok ama seviyorum tatlı uyuzun.

 18. Ziyaretçi Yılmaz

  Amin 😁

 19. Ziyaretçi Azd

  Hiç bir zaman samimiyetsiz olmadım. Duygularımda ve yazdıklarımda son derece samimiydim. Kimse beni sahte olmakla suçlayamaz. Kırıcı olmayalım lütfen!!!!!

 20. Ziyaretçi Azra

  Aynen yaaaa

 21. Ziyaretçi H

  Sen tatlı bir liseli, Ben ise hayatı olmayan bir serseri, hor görme be liseli, bu serseri bir liselinin eseri.

 22. Ziyaretçi Kadir

  Hep bekledim ve hala bekliyorum kalbimdeki o büyük sevgiyi aktaracağım o güzel gönlü…

 23. Ziyaretçi Uğurcan

  Koy gözlerinin ‘kahvesinden’ kırk yıl sen kalayım.

 24. Ziyaretçi azra

  Süpermiş ❤❤❤❤

 25. Ziyaretçi Mehmet Öğüt

  Düğünde giyinişi ve güzelliğiyle göz kamaştıran kızın düğün sonunda toros’a 8 kişi binmesi kadar şanssızım. ?

 26. Ziyaretçi ......

  Bir gün alışılmışın dışında bir ROMAN yazacağım adınıda SESSİZ AŞK koyacağım!!!

 27. Ziyaretçi Carpediem

  Tüm semti esir alıp, tek kişiye rehin düşmektir aşk..

 28. Ziyaretçi Kadir

  Bu kavusma ne zaman olacak, bu sevgı ne zaman bulacak kalbinin yarısını…

 29. Ziyaretçi Yağmur

  Bana sevgilim şunu demişti:
  Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana, adettendir diye sen yine de koy gülelim o güzel ailenin yanında. Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti, hayran kalmıştı yüzüne, insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde. Sen sevdanın en güzel hali, en doğal yanısın. Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım, uğurum ve kalp atışım.
  Ama artık başka sahibi var :(

 30. Askare♣ Askare♣

  İntikam iyi bir şey değil çocuk sen unutmayı seç. 🙏

 31. Ziyaretçi Volkan elibol

  Azrail bile ayağıma gelecekte siz neyin tribindesiniz.

 32. Ziyaretçi azra

  Bencede yaa

 33. Ziyaretçi Cool Women

  -“Unutursun” dedim.
  +”Zor” dedi,
  Önemli olanda zoru başarmak değil miydi¿
  ~ O’ hakkını vererek yaptı (başardı..)👏🏻👎🏻

 34. Ziyaretçi Adem

  Sevgili yapan burdan yapmış.

 35. Ziyaretçi Raziye

  Bencede

 36. Ziyaretçi Seher

  Harika sözler.

 37. Ziyaretçi Dıldaa Nur

  İhanet etmezdi yürekten seven.

 38. Ziyaretçi ØMRŰM

  Gerçek seven hiç bir zaman ihanet etmez.

 39. Ziyaretçi azraa

  Bana kalbimdesin deme sevgili 😢😢 kalabalık yerlerde ben çok sıkılıyorum. 😢😢😢❤❤❤

 40. Ziyaretçi Semra

  Çok güzel harika.

 41. Ziyaretçi Mutsuzlun kalemi

  Çok yoruldum be hayattan bıktım tükendim ne istedim hayattan biraz mutluluk istedim. O bile çok görüldü bana, her şeyimi aldılar bi sormadılar alırken hayatımı bana. 😢

 42. Ziyaretçi Yorulmak hic bitmiyor

  Yorgun hayat belki de tecrübedir kim bilir.

 43. Ziyaretçi Harun kaya

  Aynen öyle 😢😢😢😢

 44. Ziyaretçi Yiğit

  Aşk anlatılmaz yaşanır gençler.

 45. Ziyaretçi Sananee

  Bence aşk diye bir şey yok bazıları herkesi seviyormuş gibi yapar ama onu sevmezler sevmeyen bir çiftin arasında nasıl aşk olur bütün erkekler hep aynı kızları aldatıyor, o erkeklere sesleniyorum siz ş*refsizsiniz, hiç ama hiç kızları düşünmüyorsunuz.

 46. Ziyaretçi Begum

  Aynen aşk yaşanır ve biter.

 47. Ziyaretçi Batuhan Aydın

  Bir insanı en çok ailesi yıpratır, bir de ikinci ailesi diye kalbine aldığı insan.

 48. Ziyaretçi Reis

  Ben onu deniz gibi sevmiştim, o ise denize taş atanları.

 49. Ziyaretçi Muhammed

  Biz yalnız içtik o kahveleri neyin hatrı olsun ki..

 50. Ziyaretçi Ada

  Aynen

 51. Ziyaretçi Tuğçe

  Defterden silinir, kalpten silinmez.

 52. Ziyaretçi Furkan yilmaz

  keşke keşkeler olmasaydı, seni keşkeler içinde anmasaydım!!

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız