Başsağlığı Mesajları

Başsağlığı Mesajları

26 Şubat 2017 19:40

Bu sayfamızda; Başsağlığı Mesajları, Başsağlığı Sözleri, Başsağlığı Mesajları Kısa yer almaktadır.

Başınız sağolsun. Dualarımız Allahtan merhum/merhumenin tüm günahlarını affederek cennetinde en güzel yeri hediye etmesidir.

Bu acı gününüzde yanınızda olmayı isterdik bedenimiz orda olmasa da kalbimizin sizinle olduğunu bilin. Başınız sağolsun.

Cennetin suyu ruhuna işlesin, toprağı bol ruhu huzurlu olsun başınız sağolsun.

sponsorlu bağlantılar

Allah’ım mekanını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin, acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına.

Vefat eden değerli merhumun acılı ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Sevgili dostumuz merhume Allah’tan rahmet dileriz. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.

Dualarımız birlikte olsun dileğimiz tek olsun mekanı cennet olsun başımız sağolsun.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara dualarla Rabbimize dua Edelim mekanı cennet eyleyelim, başınız sağolsun. Acımız bir olsun.

Merhuma dualarımız, acılı ailesine başsağlığı diliyoruz, mekanı cennet ruhu şad olsun.

Allah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağolsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağolsun.

Gönlünüzdeki keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum kardeşimize Allah’tan cennet mekanlar dileriz geride kalan siz sevgili dostlarımıza da sabırlar dileriz. Başınız sağolsun.

…………………………… olarak saygıdeğer merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sevgili dostumuz merhume Allah’tan rahmet dileriz. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.

Hayatın acı gerçekleri gelir bir gün vurur ummadığımız bir anda, acınızı içten paylaşıyoruz ruhuna dua ediyoruz başınız sağolsun.

Yüce Rabbimden merhum / merhumenin tüm günahlarını affetmesini ve en güzel cennet nimetlerini nasip etmesini niyaz ederim. Başınız sağolsun.

Allah’ım sizlere sabır versin. Ölen güzeller güzeli kulunu da cennetine alsın. Ruhu şad, günahları affolsun. Başınız sağolsun.

Sevgili ve saygı değer …..’ in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı ……’e Allah’tan rahmet, başta ….. olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bu acı gününüzde yanınızda olmayı isterdik bedenimiz orda olmasa da kalbimizin sizinle olduğunu bilin. Başınız sağolsun.

Sevgili dostumuzu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bütün mutluluklarınızda yanında olmuşken kardeşimizin cenazesinde uzaklarda olmak bize derin keder vermekte. Yanınızda olamasak da kalbimizin sizlerle olduğunu unutmayınız. Başınız sağolsun.

Ölen dostumuza Allah’ım rahmetlerini bol bol ihsan eylesin. Onu cennetine buyur eylesin. Geride kalan sevdiklerine de bol bol sabreylesin.

Bir gün gelir biter bu canda bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağolsun.

Can dostumuzu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine ve sevenlerine sabrı cemil dileriz.

sponsorlu bağlantılar

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin yüce Allah’ım merhuma, acınızı paylaşıyoruz gözyaşlarımızla başınız sağolsun.

Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen ruhlara edelim hep birlikte dua, ruhları şad mekânı cennet olsun, hepimizin başı sağolsun.

Yalan hayatta ne yaptıysak kendimize, ahiret sorularını hazırlayalım fani yerimizde, ölünmüşlerinizin ruhlarına dualarımızı, çektiğiniz acıyı paylaşarak yaşıyoruz, başınız sağolsun.

Ölüm geldi aldı sevenlerimizi, Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete, dualarımız sevdiklerimizle başınız sağolsun. İyi dileklerim sizlerle.

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı dualarımızla affetsin. Dualarımızı kabul eylesin. Mekânımızı cennetle müjdelesin. Başımız sağ olsun.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara dualarla rabbimize dua edelim mekanı cennet eyleyelim, başınız sağolsun acımız bir olsun.

Uzak değil ölüm yakın bütün kullara güzel ölüm nasip etsin Allah bütün insanlara, mekanımız cennet olsun kabrimiz iman dolsun Allah’ın huzurunda günahlarımız af olsun başımız sağolsun.

İnsan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli olan yaşadığı süre içindeki görevleri dualarımız muhteremle olsun. Başımız Sağolsun.

Vefatı ile bizlere acıyı ve kederi bıraktı bu dünyada Yüce Allah’ım dualarımızla merhuma cennet yüzü görmeyi nasip etsin acınızı gözyaşlarımızla paylaşıyoruz başınız sağ olsun.

Ölenle ölünmez, acılarımız bitmez hayatın gerçekliği bu işte dualarımız birleşsin bu kötü günde acılarımızı ufakta olsa teselli edelim birlikte, başımız sağolsun.

Ölüm her insana gelecek ummadığı bir anda, imanımızı kuvvetli tutalım edelim Allah’a dua, yaşanmış güzel günlerin hatırına ölümü unutmayalım acıyı da paylaşalım bir arada başınız sağolsun.

Allah bütün insanlara bütün kullarına güzel ölümler nasip etsin mekanımız cennet olsun kabrimiz iman dolsun. Allah’ın huzurunda günahlarımız af başımız sağ olsun.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim imanı hayat felsefesi olarak bilelim, öldüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim. Başınız Sağolsun.

Vatanı, bayrağı ve milleti için şehit düşen ……… kardeşimize yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm Türk milletine sabırlar dilerim / iz yeri mekanı cennet olsun.

Yalan hayatta ne yaptıysak kendimize ahiret sorularını hazırlayalım fani yerimizde, ölümüşlerinizin ruhlarına dualarımızı, çektiğiniz acıyı paylaşarak yaşıyoruz. Başınız Sağolsun.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada kötü gününüzde yanınızda olduğumuzu unutmayınız, başınız sağolsun. Allah yardımcınız olsun.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. Merhum/merhumeye ‘ e Allahtan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekânı cennet günahları af olsun.

Hakkın rahmetine kavuşan merhum/merhumeye yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum/uz. Yeri nur mekânı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun… Sizlerin de başı sağolsun.

Topraktan geIdik toprağa gideceğiz, yaşadığımız hayatın hesabını toprak da vereceğiz, acınızı yürekten payIaşıyoruz, duaIarımızı kaIpten ediyoruz, başınız sağoIsun.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin. Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim. İmanı hayat felsefesi olarak bilelim, öldüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim. Başınız sağolsun.

Bu acı gününüzde her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ölüm hayatın gerçeği, acılarınızı paylaşıyoruz Allah’tan sabır diliyoruz. Başınız sağolsun.

Sevgili ve saygı değer ………..’in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı…’ e Allah’tan rahmet, başta… olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kıymetli ………. hocamızın kaza sonucu vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik kendisine yüce Allah’tan rahmet ailesine sabırlar diliyoruz mekanı cennet olsun.

Vefatı ile bizlere acıyı ve kederi bıraktı bu dünyada, Yüce Allah’ım, dualarımızla merhuma cennet yüzü görmeyi nasip etsin, acınızı gözyaşlarımızla paylaşıyoruz başınız sağ olsun.

Sevapları günahlarından çok olsun, inşallah mekânı cennet olsun başınız sağolsun.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (3)
Ziyaretçi
 1. Defnee Defnee

  Dedecim seni çok seviyordum, sen gittikten sonra artık benim dedem yok dedim ama ben biliyorum sen hayatta değilsin ama kalbimde seni hiç unutmayacağım. Mekanın cennet olsun dedecim (06.01.2013)…????

 2. Ziyaretçi Nuray

  Böyle güzel sözleri unuttuk. Ne mutlu dedenize kendisini böyle seven bir torunu var.

 3. Defnee Defnee

  Dedemi çok seviyordum.

YORUMLAR (7)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi DEFNE

  Beni bilmeyen öğrensin, öğrenemeyen def olup gitsin.

  1 yıl önce
 2. Ziyaretçi Ebru

  Sen kimsin

  1 yıl önce
 3. Ziyaretçi Helen

  Beni tanımayan birini özlemek acıtıyor….”kim junhyun”
  seni özlüyoruz….

  1 yıl önce
 4. Ziyaretçi Elvan

  Canım babam seni göremedim, gelinin seni görmedi, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun babacım.

  3 yıl önce
 5. Ziyaretçi gecemavisi

  Acımız çok büyük canım eşim Erdoğan tarih 01.03.2011 bütün dualarımız seninle.

  4 yıl önce
 6. Ziyaretçi Laziza

  Cennet mekanin olsun eşim

  1 yıl önce
 7. Ziyaretçi hicran

  Acımız çok büyük bugün Tarih 07.05.2015 ve babam seni kaybettik, mekanın cennet olsun. Toprağın bol olsun, dualarımız seninle babam.

  4 yıl önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız