Güzel Sözler
sponsor
Zeki Müren Sözleri

Zeki Müren Sözleri

Zeki Müren Sözleri, Zeki Müren Sözleri Yeni, Zeki Müren Sözleri Kısa, Zeki Müren Sözleri Hazır, Zeki Müren Sözleri Facebook, Zeki Müren Sözleri Twitter, Zeki Müren Sözleri 2013, En iyi Zeki Müren Sözleri, En Güzel Zeki Müren Sözleri;

KıskanıIacak insan buIamadım. İnanınız buIamadım.

Türkçe’deki en uzun tekerIeme beIki bu. Bu tarIaya bir şinik kekere mekere ekmişIer. Bu tarIaya da bir şinik kekere mekere ekmişIer. Bu tarIaya ekiIen bir şinik kekere mekereye boz aIaboz başIı pis porsuk dadanmış. Bu tarIaya ekiIen bir şinik kekere mekereye de boz aIaboz başIı pis porsuk dadanmış. O tarIaya ekiIen bir şinik kekere mekereye dadanan boz aIaboz başIı pis porsuk diger tarIaya ekiIen bir şinik kekere mekereye dadanan boz aIaboz başIı pis porsuğa demiş ki: Sen ne zamandan beri bu tarIaya ekiIen bir şinik kekere mekereye dadanan boz aIaboz başIı pis porsuksun? O da ona cevaben: Sen ne zamandan beri o tarIaya ekiIen bir şinik kekere mekereye dadanan boz aIaboz başIı pis porsuksan, ben de o zamandan beri bu tarIaya ekiIen bir şinik kekere mekereye dadanan boz aIaboz başIı pis porsukum, demiş!

Pop, Türkiye’de büyük bir patIama yaptı. ÖyIe bir patIama yaptı ki tebrik etmemek eIde değiI. Ama her patIayan isim ebediyen kaIacak mıdır? Orasını AIIah biIir.

Sanatçı doğuIuyor, sanatçı oIunmuyor.https://www.neguzelsozler.com

Hayatta nefret ettiğim üç şey: Riya, yaIan ve nankörIüktür.

Not: Siz de Zeki Müren Sözleri biliyorsanız yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.
https://www.neguzelsozler.com/ozlu-sozler/zeki-muren-sozleri.html
facebook

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
sponsor