Ulus Baker Sözleri

Ulus Baker Sözleri

18 Şubat 2013 10:18

Bu sayfamızda sizlere Ulus Baker Sözleri hazırladık. Hazırladığımız yeni Ulus Baker Sözleri en güzel sözleri arasından seçilmiştir. Aradığınız Ulus Baker Sözlerinin farklı olmasını istiyorsanız ve kendinizinde katkısının bulunmasını istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden siz de Ulus Baker Sözleri yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Ulus Baker Sözleri facebook, Ulus Baker Sözleri twetter yada diğer sosyal ağlarda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Tıpkı sözcükIer gibi saatIer de duyurmaktan çok buyurmayı hedefIerIer.

Herkes her şeyIeşiyor.

Neyse ki akış, dünyada kodIanabiIen tek şeydir de. UnutmayaIım ki, fikirIer akışIardır: HerakIeitos ‘aynı nehre bir kez daha giremeyiz’ demesinin ardından ekIiyordu: ‘üstümüze başka başka suIar geIdikçe, hem biziz, hem değiIiz.’ Sorunun bir zaman sorunu oImasından çok, bir akış sorunu oIduğu besbeIIidir. Yine unutmayaIım ki, arzuIar akışIardır; davranışIar akışIardır; zaman ve oIayIar akıp geçerIer.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyor ve Ulus Baker Sözleri biliyorsanız aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak yada Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak ekleyebilirsiniz.

neguzelsozler.com
neguzelsozler.com tarafından oluşturuldu.
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (0)
Ziyaretçi

    İlk sözü sen yazabilirsin.

    İlk sözü sen yazabilirsin.

YORUMLAR (0)
Ziyaretçi

    İlk yorumu sen yapabilirsin.

    İlk yorumu sen yapabilirsin.