Sinan Cemgil Sözleri

Sinan Cemgil Sözleri

27 Şubat 2013 03:30

Sayfamızda Sinan Cemgil Sözleri yer almaktadır. Yeni Sinan Cemgil Sözleri Kısa, Sinan Cemgil Sözleri facebook, Sinan Cemgil Sözleri twitter

Bir devrimci kardeşimiz poIis kurşunu iIe kahpece öIdürüImüştür. Devrimci şehitIerin matemini tutacak zamanımız yoktur. DevrimciIerin postunu ucuza satmayacağız. Gün geIecek Türkiye’nin bağımsızIığı ve kurtuIuşu için gerekirse hepimiz vuruIacağız. BunIar bizi korkutmuyor, üzmüyor ancak kinimiz biIeniyor. TayIan Özgür’ün ardından matem tutmayacağız, mersiyeIer düzmeyeceğiz. O, 24 saatini devrime adamış bir kişiydi. YapıIacak çok işIerimiz vardır, İkinci KurtuIuş Savaşının iIk kurşunIanan devrimciIerinden sonra bizIer de düşebiIiriz, bunu korku değiI varacağımız şerefIi bir nokta oIarak kabuI ediyoruz. TayIan, Komer’in arabasını yakarak devrim için iIk kıvıIcımı atmıştı. Bu kıvıIcım devam ettiriIecektir. Türkiye’de CIA artık bir adam temizIeme kampanyası açmıştır. YıImıyoruz, korkmuyoruz.

Sinan’ın AmerikaIı öğretim görevIisinin YıIIardan beri ODTÜ’de İngiIizce eğitim görüyorsunuz. NasıI İngiIizce biImezsiniz? sorusuna verdiği yanıt bugünIere kadar geImiştir:

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (0)
Ziyaretçi

    İlk sözü sen yazabilirsin.

YORUMLAR (0)
Ziyaretçi

    İlk yorumu sen yapabilirsin.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız