Hayko Cepkin Sözleri

Hayko Cepkin Sözleri

10 Temmuz 2020 11:44

Bu sayfamızda Hayko Cepkin Sözleri yer almaktadır.

Saçım her şeyi anlatır.

İnsana kıymet veren ölümdür.

Hiçbir zaman son sözüm yoktur.

sponsorlu bağlantılar

Hayatım boyunca hep hür yaşadım.

Aceleye gerek yok, hâlâ yaşıyoruz.

Ben bile bana şaşırırım çoğu zaman.

Hayatın bittiği zaman star oldun demektir.

Hayatta en korktuğum şey ellerimi kaybetmem.

Fırtınamsın benim, sen estikçe ben titrerim.

Belki yarın gelir ama bugün seni sevmedi ki…

Hayatta kaybedeceğin her şeyin kıymetini bil.

Altı üstü beş metreydi, dertlerinin birikimi.

Keşke dünyaya uzaylılar saldırsa, bizde birlik olsak.

Keşke dünyaya uzaylılar saldırsa, bizde birlik olsak.

Rock müziği, gururlu bir müzik olarak değerlendiriyorum.

Farklı görünsek de aynı şeyleri anlatıyor ve yaşıyoruz.

İnsanları güldürmeyi seviyorum, ama müzikal anlamda onu yapamam.

Ama her şeye rağmen istemediğim hiçbir projenin içinde olmadım.

Sen ağlama, ben ağlarım. Gül ki gülsün yüzüm, bende biriktir seni.

Olmak istediğim, olmasını istediğim yerdeyim. Ne yolumdan ne fikrimden şaştım.

No felsefe. Ben aynaya bakmam ayna yapaydır. Ben içime bakarım gerisi yalandır.

Saçım her şeyi anlatır. (Katıldığı bir TV programında sorulan kişisel sorulara cevaben)

Yeterince anlaşılır dilde konuşan insan var. Birazcık anlaması için düşünmesi gerekiyor insanların.

Kimisine küfredersin yine de anlamaz köpektir, kimisi de az saygıyı hak eder ama bilirsin ki ödlektir.

sponsorlu bağlantılar

İnandığım şeyi yapıyorum. Gerçekten yüreğimden gelen şeyi yapıyorum. Onun için, daha çok karşılaşacağız.

Gözlerimi siyaha boyadım diye dinsiz muamelesi gördüm. İnsanlar kalplerini siyaha boyamış kimin umrunda?

Hepimiz sinir hastasıyız. Kafayı yemişiz. Kaos manyağıyız. Hepimiz bunu seviyoruz. Hep şikâyet ediyoruz.

Kimse kendisini iyi sanmasın. Seni de kötü bilen muhakkak vardır. Bu durumda sen de en az bildiğini sandığın kötü kadar kötüsündür.

Hiçbir siyaset hiçbir rant hiçbir çıkar hiçbir iktidar hiçbir istikrar bu acıları çekmeye değmez sizin hırsınız neye amk ‘son’ belli zaten.

Bunlar (Evanescence) sonradan çıktığı için ben de onlar için şunu düşünüyorum: Şebnem Ferah çakması bunlar. Şebnem bunları şak şak tokatlar.

Birilerine kapak olayı daha iyi. En çok yaptığımız şey. (Lokal Anestezi isimli bir programda “Dergiye kapak olmak mı, birilerine kapak etmek mi” sorusuna cevaben)

Daha çok batıl inançlarım var. Mesela, özellikle, saatime baktığım zaman eğer 00.00 ‘ı yakalıyorsam zamana teşekkür ediyorum. (Disko Kralı isimli talk show programında Okan Bayülgen’in kişisel sorularına cevaben)

İnsanları güldürmeyi seviyorum, ama müzikal anlamda onu yapamam.(Go girl isimli dergide “Şarkılarında hem öfke, hem de hüzün var. Oysa arkadaşların senin çok neşeli ve komik biri olduğunu söylüyorlar.” cümlesine cevap olarak.)

Her geçen gün daha da büyüyoruz! İşte! Gururumuzun tablosunu seyrediyoruz! Her gittiğimiz yerde, her geçen gün; daha da çoğalıyoruz! Bizleri takip eden herkese sonsuz teşekkürler. Daha da iyilerinde, her zaman daha iyilerinde! Her şey bizler için! İyilik için! İyiliği unutmayın. Sonuna kadar! Sonuna kadar! Daha iyilerinde görüşmek üzere. Çok sağolun.

Kişilere özel müzik yapmıyorum. Ben kendime has bir müzik yapıyorum. Ve önce kendim dinliyorum, kendim onay verdikten sonra bunu sana sunuyorum. Sunduğum insanların içinden, beğenenler ve beğenmeyenler olacaktır. Beğenmeyenler, dinlememekte çok fazlasıyla özgürdür. Çenelerini kapatmak durumundalar. Çünkü dinleyenlerin de sınırını bozmak zorunda değiller.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.sebebini bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.ne ben,ne sen.farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey zaman.paylaş,hükmetme.savaş ama hor görme.yenil ama pes etme.kaybet, ama boyun eğme.kazan ama böbürlenme.sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar.

Dört yıl boyunca elimizden geldiğince klişeleşmiş her şeyin karşısında durmaya çalıştık. Dört yıldır ayakta durmak için elimizden geleni yaptık. Ama bunun en büyük destekçisi, en büyük cevabı gittiğimiz her yeri dolduran seyircilerimizdi. Onlara sonsuz teşekkür ediyoruz. Daha iyilerinde görüşmek üzere. Bu bizim için küçük bir veda ama yaptıklarımızın temennisi. Daha iyilerinde görüşmek üzere. Şimdilik sizlere teşekkür ediyor, daha iyilerinde görüşmek üzere diyoruz. Çok sağ olun. Burada olan herkese, kıymet veren, takip eden, merak eden herkese sonsuz teşekkürler. Çok sağ olun. (2009 Rock’n Coke festivalinde, veda ederken.)

Ben yaptığım her şeyi çocukken kurduğum hayalleri yapmak için yapıyorum. Hayatıma dair hayal ettiğim her şeyi yaptım. Yapacağım hiçbir şey kalmadı hayatıma dair. Bundan sonra ancak biraz daha iyisini yapabilir miyim diye uğraşırım. Olmazsa da şu andan itibaren çok gönül rahatlığıyla gözümü kapatıp gidebilirim. Yapılabilecek her şeyi yaptım. Türkiye’de 14 metreye 8 metre plastik makyajdan yapılmış bir beyin sahnesi kurdum. Plastik makyajla yine Rock’n Coke’ta koza şeysini de yaptım. Türkiye’de yapamazsın o brutalleri, Türkiye’ye sokamazsın dediler yaptım. Herhangi bir kanalda yayınlatamazsın dediler yaptım. Herhangi bir kanalda çıkıp söyleyemezsin dediler yaptım. Hayatta sevmezler dediler sevildim. Bir kitle oluşturamazsın dediler o kitle onlara öyle bir kitledi ki. Hedefimiz hep şu oldu: Büyük adımlar atıp hemen zirveye ulaşmak yerine küçük adımlar atıp doğru hareketler yapmak. Hâlâ küçük düşünüp büyük oynamaya çalışıyorum. Hâlâ bir şeyler için vaktim varsa çok büyük acele etmeme gerek yok diye düşünüyorum.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (0)
Ziyaretçi

  İlk sözü sen yazabilirsin.

YORUMLAR (3)
Ziyaretçi
 1. Ziyaretçi Umut Işık

  Haykoo adammm <3

  4 yıl önce
 2. Ziyaretçi Abdulselam Uzundal

  Seni seviyorum Hayko Cepkin.

  4 yıl önce
 3. Ziyaretçi Emine göndem

  Sen varya adamın dibisin üstadım hep ol var ol :)

  6 yıl önce

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız