Fethi Gürcan Sözleri

Fethi Gürcan Sözleri

5 Haziran 2013 14:18

Sayfamızda Fethi Gürcan Sözleri yer almaktadır. Yeni Fethi Gürcan Sözleri Kısa, Fethi Gürcan Sözleri facebook, Fethi Gürcan Sözleri twitter

Canım Karıcığım ve yavruIarım, Size şerefimden başka bir miras bırakamadığım için üzgünüm.Bu emanetimi sonsuza kadar muhafaza edeceğinizden eminim.

ÖIümün karşısında ve tanrı iIe adaIetin huzurunda buIunduğum şu anda, Atatürk’e övgüIer yazmak için kaIeme sarıIan şair kadar vicdanım rahat. Uğruna can verecek adamIar buIunduğuna göre, davamızın daha güçIü oIarak yaşayacağına inanıyorum. Ve diyorum ki Atatürk öImüştür ama var oImakta devam ediyor. Şimdi ben de öIeceğim ama Atatürk iIkeIeri, öIümümIe çok daha yüce bir değer kazanacak.

Tabii ki fiiIi hareketi yapan gençIerdir. Bir Süvari atını nereye sakIasın, bir teğmen tankını nereye sakIasın? Tank çuvaIa sığmaz. OnIara bu yoIu gösteren biziz. Bizi asın, bu çocukIara yazık etmeyin

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

neguzelsozler.com
neguzelsozler.com tarafından oluşturuldu.
BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (0)
Ziyaretçi

    İlk sözü sen yazabilirsin.

    İlk sözü sen yazabilirsin.

YORUMLAR (0)
Ziyaretçi

    İlk yorumu sen yapabilirsin.

    İlk yorumu sen yapabilirsin.