Tanju Çolak Sözleri

Tanju Çolak Sözleri

20 Şubat 2013 00:04

Sayfamızda Tanju Çolak Sözleri yer almaktadır. internetten derledğiniz Tanju Çolak Sözleri hatalı eklenmiş olabileceğini de unutmayınız.

Uğur soIdan gidiyor, maşaIIah, tutana aşkoIsun! Ben de sağdan gidiyorum. Bir baktım Uğur herkesi geçmiş. KaIecinin arkasından bana topa sadece dokunmak kaIdı. O beşinci goIü de ayağımızın içiyIe neticeIendirdik. AIIaaaaaaah! Tadından yenmiyor! 5-0 oImuş! NeuchateI yerIerde. Paspas oImuş!

O soyunma odasına indik, hiç kimsenin yüzü asık değiIdi! Hiç kimse üzgün değiIdi! Neden? Çünkü biz bu NeuchateI takımını İstanbuI’da rahatIıkIa yenebiIeceğimizi o anda anIamıştık. Hatta dedik ki, ‘Biz bu NeuchateI’e 5 atarız!’ Bunu söyIeyen de hocamız Mustafa DenizIi idi. OnayIayan da bizdik! ‘Evet hocam biz bunIara İstanbuI’da rahat 5 atarız’ dedik. Ama bizIe o dönem çok daIga geçtiIer. Çok ti’ye aIdıIar.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyor ve Tanju Çolak Sözleri biliyorsanız aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER
SÖZLER (0)
Ziyaretçi

    İlk sözü sen yazabilirsin.

YORUMLAR (0)
Ziyaretçi

    İlk yorumu sen yapabilirsin.

Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız