Güzel Sözler

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Yeni, Teklif Sözleri Kısa, Teklif Sözleri Facebook, En iyi Teklif Sözleri, Yeni Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Etkileyici, Çıkma Teklifi Sözleri:

GönIümde tatIı bir beIa gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki birtanem artık benimsin sevgiIim benimIe evIenir misin…

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin?

Evet desen sevginIe doIarım seni kaIbimin en güzeI yerine koyarım buram buram aşkın iIe kokarım geI seninIe mutIuIuğa varaIım.

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam beIki pek ince tekIif edemedim ama ben o biIdiğin romantikIerden diiIim sen yine de karar ver şöyIe istiyorsun bence.

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzeIIikIerini benimIe bir ömür boyu payIaşırmışın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutIuIuk seninIe oIacak, son gözyaşım, son nefesim, seninIe son buIacak, iIk nikahım gibi sonuda seninIe oIacak, bu böyIe biIinsin.

ÇiçekIerin en güzeIi güI, güIIerin en güzeIi sen, çiçekIerden guIu güIIerden seni seviyorum, seninIe tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözIerinden gözIerine yardım edermisin, nakiI yaptırıyorum kaIbinden kaIbine beni dinIermisin, seni gördüm çok beğendim benimIe gezermisin, sana arkadaşIık tekIif ediyorum kabuI edermisin.

HasretIe açan bir güI gibi bir insanın özIemIeri oImaIı, özIemIe açan güI gibi bir insanın birtanesi oImaIı, benim birtanem oIurmusun?

Dünya oIsam, güneşim oIurmuşun? Gökyüzü oIsam, mavi rengim oIurmuşun? Deniz oIsam daIgaIarım oIurmuşun? Bir beden oIsam, canım oIurmuşun? Bir can oIsam, hayatım oIurmuşun?

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Gayem zatıaIinizi taciz etmek değiI efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kaIb-i hayaIimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize taIibim.

Tek kaIdım dünyada dünyam oIurmuşun ? Deniz kadar sevdim daIgam oIurmuşun?ateş gibi yandım aIevim oIurmuşun? İIk aşkım değiIsi affet son aşkım oIurmuşun?

KaIbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kaIp atışIarımı dinIemek istersen benim oIurmusun.

MeIeğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem soIar gidersin, sevgiIim desem ne dersin?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? KuIum değiI sevdiğim oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Hep derdin ya sen insan tek kaIamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorumki;şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimIe?

Bu akşam sensizIiği anıIara sardım içtim kaybettikten sonra anIıyor insan meğerse hiç kimseyi senin kadar sevmemişimah bi dönsen en güzeI yerinde biten bu rüya yeniden başIar istersen.

Teklif Etme Önerileri:

1. Öneri: İlk önce bir kinder sürpriz çikolata alıyorsun. Sonra onun folyosunu hiç yırtmadan güzelce açıyorsun.çikolataları, kırmadan tam ortasından 2 parçaya bölüyorsun, sonra içindeki oyuncak olan sarı şeyin içine birkaçtane gül yaprağı koyuyorsun. Birtane de not: “LÜTFEN”. Sonra kapatıyorsun, çikolataları yavaşça birleştiriyorsun ve folyoyu elinden geldiğince orjinali gibi etrafına sarmaya çalışıyorsun. Merak etme daha önce yapıldı, oluyor. Neyse sonraki gün kıza veriyorsun bunu, kız açıyo böle gül yaprakları falan(kırmızı olacak tabiki de ) sonra tam notunu okuyunca ona bakarak “benimle çıkar mısın” diyorsun. Yiyosa çıkmasın
2. Öneri: Önceden kağıda bir şeyler yazacaksın ona söylemek istediğin. sonra onlara bri güzel ezberleceksin. ( artık ne yazacağın sana kalmış )
Sonra onları ezberledikten sonra kızın yanına gideceksin . Elinde kağıt olacak . ama kağıtta şöyle bir şey yazacak ”SENİ SEVDİĞİMİ BU KAĞIDA BAKMADAN DA SÖYLEBİLİRiM
www.neguzelsozler.com kızla konuşurken sürekli bu kağıda bakarak konuşacaksın kız tabi işkillenecek .
sonra kız kağıda bakmaya çalışacak. VE ŞOKK. yazıyı görecek.
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/teklif-sozleri.html
Sende hemen patlatacaksın teklifi tabi. :)

Bol Şanslar…


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Her Hangi̇ Biri...

  ‘ADI LAZIM’ olmayan biriyle iki sene bakışıyordum. O kızla aynı okuldayız bu arada. E tabi beni de sevdiğinden emindim. Neyse. Bu kıza açıldım sonunda. Bana seni tanımıyorum falan dedi, beni hiç görmediğini falan fistan.. Beni de unut dedi olmaz dedi. Her duruma hazırlıklı gitmiştim, hiç böylesini hesaplayamadım. Mal gibi kaldım… Neden böyle yaptı pampalar? Ne yapmalıyım… Allah üçün cevap verin.

   18 Ocak 2017
 2. Yunus

  Çıkma teklifi edemiyorum.

   28 Aralık 2016
 3. Funda

  Neden ki

   30 Aralık 2016
 4. Funda

  Neden edemiyorsun.

   30 Aralık 2016
 5. Funda

  Neden ki çok kolay bence.

   31 Aralık 2016
 6. Hasan Anar

  Bende ya, utanıyorum kıza söylemeye.

   12 Ocak 2017
 7. Mehmet

  Arkadaşlar ben bir kızı seviyorum ve her sabah okula giderken bir birimize bakışıyoruz ve bunu nasıl ona söyleyebilirim, sözlerinizi görelim.

   14 Aralık 2016
 8. Büşra

  Git naber filan de sohbet et bir konu açıp yürü numarasını alıp.

   21 Aralık 2016
 9. Biri iste

  Kardeşim hiç korkma, gerekirse öküz gibi arkasından bağır seni seviyorum diye, pişman olmazsın.

   12 Ocak 2017
 10. İbocan

  Git konuş utanma.

   12 Ocak 2017
 11. Hatice Edra

  Cuma günüde kıza sürpriz doğum günü partisi hazırladı, kız da bizim okulda ve 17 yaşında, sizce napmalıyım?

   28 Kasım 2016
 12. Hatice Edra

  Ben 16 yaşındayım sevdiğim çocuk 17 yaşında. Geçen sene ben bu çocuğa sevdiğimi söyledim biraz konuştuk bana dedi ki senle olmaz Hatice dedi. Bu arada sevdiğim çocuğun adı Furkan, aynı okuldayız, geçenlerde kızlarla voleybol oynuyor ona ters ters baktım, oda bana mesaj attı biz voleybol oynarken niye ters ters baktın dedi. Ben de neden acaba anlasana kıskanıyorum dedim. Neyse konuştuk biraz, sonra ben buna şunu sordum bu zamana kadar hiç birini sevdin mi dedim, oda evet hala da seviyorum dedi. Sizce napmalıyım?

   28 Kasım 2016
 13. Hanifi Temel

  Bir insan bir arada iki kişi yi sevemez, caiz değildir ama sen yol ver.

   28 Aralık 2016
 14. Alp

  Sen en iyisi biraz yalnız kal ve iyi düşün kendin karar ver.

   29 Aralık 2016
 15. Sevda

  Bence aşkının peşinden koş. Ben de birisine teklif ettim olmaz dedi.

   21 Ocak 2017
 16. ------

  Bi kız var kızla 4 seneden beri aynı sınıftayız. 4 seneden beri seviyorum, açılmak istiyorum ama reddedilmekten korkuyorum, ne yapmalıyım?

   25 Kasım 2016
 17. Guzel Sozler

  Kızla ilgilenmeye başla, espriler yap, yakın durmaya çalış, olumlu tepkiler alırsan hemen açıl. Geç kalma, İlerde yaptığımız şeylerden çok, yapmadığımız şeylere üzüleceğiz, o yüzden açılmayı denemelisin.

   25 Kasım 2016
 18. Selami

  Bence şansınızı deneyin.

   07 Aralık 2016
 19. Halil

  Zaten 4 senedir aynı sınıftaymışsın direk açıl dobra ol korkak olma yalan söyleme direk düşünceni söyle aha ben yaptım 1 yıldır diyemiyordum şimdi dedim bakalım hayırlısı ama açık ol niyetini belli et Allah yardımcın olsun.

   21 Aralık 2016
 20. Ilo

  Sevdiğim çocuk bana yakın bi arkadaşımı sevdiğini söyledi ve ben çocukla kanka oldum ve bana daha sora çıkma teklifi etti, ben de kabul ettim. 1 haftadır çıkıyoruz hayatım boyunca da hiç bu 1 hafta boyunca yaşadıklarım kadar güzelini yaşamadım ama bu sene benim TEOG’um var ne yapmalıyım acillll ne olur cevap yazın.

   19 Kasım 2016
 21. Enes

  Git sütünü iç uyu.

   10 Aralık 2016
 22. Hanifi Temel

  Git çalış bence.

   28 Aralık 2016
 23. Funda

  Teoguna çalış sonra yaşarsın yine.

   30 Aralık 2016
 24. Sacma Sapannn

  Okulu bırak…

   18 Ocak 2017
 25. Hasretim

  Teog ne alaka.

   21 Ocak 2017
 26. Sevda

  Çıkmaya devam et ama bir erkek için derslerini bırakma, dersler nankördür bıraktın mı gider.

   21 Ocak 2017
 27. Aloneangel

  Okulda bi çocuk var adı Berkay gitar çalıyor.
  Gitar çalarken bana baktığını hissettim ve ona baktım ben bakınca gülümsedi ben şaşırdım ve tepki vermeden önüme döndüm ama o hala bakıyordu üstünde biraz vakit geçti bi daha baktım ve hala bana bakıp gülümsüyordu sizce benden hoşlanıyor mu?

   18 Kasım 2016
 28. Ayse

  Yüzde yüz seviyor.

   21 Ocak 2017
 29. Muho Seni Seviyorum

  Abi olay şu bizim sınıfa yeni erkek geldi ve çok yakışıklı birbirimize kanka diyoruz. Maalesef bir gün biz böyle birbirimizi gıdıklıyoruz beni kucağına aldı, şok oldum. Bir kaç kere böyle yaptı. Beni seviyor mudur düşünceniz neler? Açılmayı düşünüyorum, YERİM BEN ONU YAAA adı da Muhammed Turab aşkım.

   17 Kasım 2016
 30. Sevda

  Kızım git açıl ne bekliyorsun ama önce bir düşün hayır deyip arkadaşlığınız da bitebilir.

   21 Ocak 2017
 31. Romantik Aşık

  Arkadaşlar sevdiğim bir kız var ama kıza açılamıyorum sizce ne yapmalıyım?

   14 Kasım 2016
 32. Bilinmiyor

  Kıza, ondan hoşlandığını belli eden hareketler yap.

   14 Kasım 2016
 33. Funda

  Hoşlandığını hissettir.

   30 Aralık 2016
 34. Eösgdzde

  Onunla gereğinden fazla ilgilen ve kahve yada çay ısmarlayabilirsin.

   21 Ocak 2017
 35. Adı Yok

  Arkadaşlar sevdiğim bir kız var arkadaşlarım bizi sevgili sanıyorlar [ kız 2. dönemde gidiyor ] sizce çıkma teklif etmeli miyim?

   07 Kasım 2016
 36. Muho Seni seviyorum

  Ya bence etme kız gidiyormuş ikinci dönem edersen ikinizde üzülürsünüz ayrılcanız ben no.

   17 Kasım 2016
 37. Ismin Önemi Yokkk

  Ben birini seviyorum ama benden 3 yaş küçük, ne yapayım? Dert bende derman sizde.

   06 Kasım 2016
 38. Gnvh

  Hani aşkın yaşı yok derler ya seviyosan hiç bi sıkıntı yok.

   08 Kasım 2016
 39. Berkant

  Yapma kardeşim yapma, içinde tut sakin diyim paylaşma, ben yaşadım bunu yapma.

   13 Kasım 2016
 40. İbrahim

  İsmin önemi yok yazmışsın seviyorsan yaşın ne önemi olabilir?

   29 Kasım 2016
 41. Hanifi Temel

  Git yaşını üç ay küçült.

   28 Aralık 2016
 42. Başak

  Arkadaşlar ben sevgilime hediye yaptım çok beğendi ve sevgilim benim hediyemin karşılığında bana yüzük aldı ve ben sadece teşekkür ederim dedim. Çok güzel söze ihtiyacım var, bana yardımcı olur musunuz?

   01 Kasım 2016
 43. Bilinmeyen Aşık

  (Ben kızım) Bir erkeği seviyorum, pazartesi (1 kasım)’da teklif edeceğim. Şans dileyin. Seni seviyorum bana bir şans vereceğini düşünüyorum, bana bir şans verir misin diyeceğim. İnşallah kabul eder, dualarınızı bekliyorum veya bana öneride bilirsiniz şimdiden teşekkürler..

   30 Ekim 2016
 44. Fani

  Hiç zaman kaybetmeden söyle duygularını.

   01 Kasım 2016
 45. Hylprest

  Aynen yürü hatta koş be.😊

   02 Kasım 2016
 46. Vedat

  Öyle deme şunu de;
  Denizim değil dalgam olur musun? Kulum değil sevdiğim olur musun? İlk sevdiğim değilsin affet, son sevdiğim olur musun?

   21 Kasım 2016
 47. Sdf

  Kabul etti mi?

   13 Ocak 2017
 48. Enes

  Bir kızı seviyorum, çıkıyoruz ona ne hediyesi alayım söyleyin lütfen.

   25 Ekim 2016
 49. Zelo

  Parfüm

   07 Kasım 2016
 50. İbrahim

  Bir tane canlı gül kafidir.

   29 Kasım 2016
 51. Fatih

  Kredi kartın varsa onu ver en güzel hediye olur.😊

   08 Aralık 2016
 52. Bsseer

  Çikolata

   05 Ocak 2017
 53. Eda

  Kızlar bekler, yani seviyorsan eğer git söyle.

   22 Ekim 2016
 54. Taha Mert

  Arkadaşlar yaşım 15 bir kız var onu çok seviyorum şimdiye kadar hiç diyaloğumuz olmadı onunla, o da ara sıra bana bakıyor, sizce ne yapmalıyım onunla nasıl konuşayım?

   20 Ekim 2016
 55. Başak

  Bence git sevdiğini söyle.

   27 Ekim 2016
 56. Çiğdem

  Kardeşim ilk önce ona düşündüklerini kağıda yaz kıza ver ama ismini yazma çıkışta da onu ne kadar sevdiğini söyle hayır demesi mümkün değil.

   10 Aralık 2016
 57. Müco

  Arkadaşlar 1 aydır bi kızla konuşuyorum ama açılmaya çekiniyorum, sizce ne yapmalıyım lütfen cevap verin.

   18 Ekim 2016
 58. Mete

  Açıl kardeşim hiç utanma, yoksa kaçırırsın.

   20 Ekim 2016
 59. hayalperest

  Açıl dünya kısa en azından peşinden koştum da olmadı dersin.

   02 Kasım 2016
 60. Zilo

  Kardeşim içindeki ateşi yay etrafa

   06 Kasım 2016
 61. İbrahim

  Çok basit güzel kardeşim kızla ilk buluşmanda Ayşe Fatma herneyse Artık. iyi günde kötü günde hastalıkta ve sağlıkta.

   29 Kasım 2016
 62. Eda

  Bizde kaçan kovalanır diye bir şey yok, gelen ağırlanır, giden uğurlanır, giderse gitsin, gelirse pardon kimsin olur. (Aşk iki insan arasında değil mi, gidersin söylersin bence.)

   08 Ekim 2016
 63. Bookworm

  Kesinlikle doğru ama bi taktik vereyim eğer sevdiğiniz kişiye imkansız olduğunuzu düşündürürseniz yani bilinçaltında tanrılaşırsanız ne isterseniz yapar özgüven güzellik ne olursa olsun bunda büyük rolü arkadaş çevresi oynar, yani aracı 3-4 kişi en az şart ama kesin yol :D

   21 Kasım 2016
 64. Gereksiz

  Benimle çıkar mısın o halde?

   10 Ocak 2017
 65. Kdkd

  Arkadaşlar 14 yaşındayım. Bi kıza açılacağım, kız beni seviyor mu bilmiyorum, ne yapmalıyım?

   29 Eylül 2016
 66. Can

  Arkadaşım kıza git tanışmak istediğini söyle, hiç utanma ama eğer kız evet derse biraz orda konuşun sonra benim işim var de, tel nosunu iste, ordan konuşuruz dersin, sonra da telden konuyu ilerletirsiniz ama sakın telefondan çıkma teklifi etme yüzüne et.

   02 Ekim 2016
 67. Flankes

  Biraz daha büyü, kız daha küçük :D :D

   12 Ekim 2016
 68. Yasin

  Eğer onu çok seviyorsan onun kalbini kazan, eğer başkası varsa onun kalbin çal.

   22 Kasım 2016