Güzel Sözler

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Yeni, Teklif Sözleri Kısa, Teklif Sözleri Facebook, En iyi Teklif Sözleri, Yeni Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Etkileyici, Çıkma Teklifi Sözleri:

GönIümde tatIı bir beIa gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki birtanem artık benimsin sevgiIim benimIe evIenir misin…

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin?

Evet desen sevginIe doIarım seni kaIbimin en güzeI yerine koyarım buram buram aşkın iIe kokarım geI seninIe mutIuIuğa varaIım.

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam beIki pek ince tekIif edemedim ama ben o biIdiğin romantikIerden diiIim sen yine de karar ver şöyIe istiyorsun bence.

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzeIIikIerini benimIe bir ömür boyu payIaşırmışın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutIuIuk seninIe oIacak, son gözyaşım, son nefesim, seninIe son buIacak, iIk nikahım gibi sonuda seninIe oIacak, bu böyIe biIinsin.

ÇiçekIerin en güzeIi güI, güIIerin en güzeIi sen, çiçekIerden guIu güIIerden seni seviyorum, seninIe tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözIerinden gözIerine yardım edermisin, nakiI yaptırıyorum kaIbinden kaIbine beni dinIermisin, seni gördüm çok beğendim benimIe gezermisin, sana arkadaşIık tekIif ediyorum kabuI edermisin.

HasretIe açan bir güI gibi bir insanın özIemIeri oImaIı, özIemIe açan güI gibi bir insanın birtanesi oImaIı, benim birtanem oIurmusun?

Dünya oIsam, güneşim oIurmuşun? Gökyüzü oIsam, mavi rengim oIurmuşun? Deniz oIsam daIgaIarım oIurmuşun? Bir beden oIsam, canım oIurmuşun? Bir can oIsam, hayatım oIurmuşun?

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Gayem zatıaIinizi taciz etmek değiI efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kaIb-i hayaIimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize taIibim.

Tek kaIdım dünyada dünyam oIurmuşun ? Deniz kadar sevdim daIgam oIurmuşun?ateş gibi yandım aIevim oIurmuşun? İIk aşkım değiIsi affet son aşkım oIurmuşun?

KaIbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kaIp atışIarımı dinIemek istersen benim oIurmusun.

MeIeğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem soIar gidersin, sevgiIim desem ne dersin?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? KuIum değiI sevdiğim oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Hep derdin ya sen insan tek kaIamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorumki;şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimIe?

Bu akşam sensizIiği anıIara sardım içtim kaybettikten sonra anIıyor insan meğerse hiç kimseyi senin kadar sevmemişimah bi dönsen en güzeI yerinde biten bu rüya yeniden başIar istersen.

Teklif Etme Önerileri:

1. Öneri: İlk önce bir kinder sürpriz çikolata alıyorsun. Sonra onun folyosunu hiç yırtmadan güzelce açıyorsun.çikolataları, kırmadan tam ortasından 2 parçaya bölüyorsun, sonra içindeki oyuncak olan sarı şeyin içine birkaçtane gül yaprağı koyuyorsun. Birtane de not: “LÜTFEN”. Sonra kapatıyorsun, çikolataları yavaşça birleştiriyorsun ve folyoyu elinden geldiğince orjinali gibi etrafına sarmaya çalışıyorsun. Merak etme daha önce yapıldı, oluyor. Neyse sonraki gün kıza veriyorsun bunu, kız açıyo böle gül yaprakları falan(kırmızı olacak tabiki de ) sonra tam notunu okuyunca ona bakarak “benimle çıkar mısın” diyorsun. Yiyosa çıkmasın
2. Öneri: Önceden kağıda bir şeyler yazacaksın ona söylemek istediğin. sonra onlara bri güzel ezberleceksin. ( artık ne yazacağın sana kalmış )
Sonra onları ezberledikten sonra kızın yanına gideceksin . Elinde kağıt olacak . ama kağıtta şöyle bir şey yazacak ”SENİ SEVDİĞİMİ BU KAĞIDA BAKMADAN DA SÖYLEBİLİRiM
kızla konuşurken sürekli bu kağıda bakarak konuşacaksın kız tabi işkillenecek .
sonra kız kağıda bakmaya çalışacak. VE ŞOKK. yazıyı görecek.
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/teklif-sozleri.html
Sende hemen patlatacaksın teklifi tabi. :)

Bol Şanslar…


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Ulaş

  Arkadaşlar aralıkta ben çok sevdiğim bir kıza yumurta taktiğini denedim, kız şok oldu, düşüneceğim falan dedi sonra bana iftira atıldı kız teklifimi reddetti. Taktik verin ne yapmalıyım?

   19 Haziran 2016
 2. Son sevda

  Arkadaşlar bizim mahallede bi kız var, kapalı, babasından korkuyor, bi ara açıldım kabul etti. 1-2 ay devam etti, sonra reddetti.(üzülerek) Şimdi peşimden geliyor sürekli, yanına çağırıyor gidiyorum bir şey diyemiyor. Boşver diyor NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM…

   13 Haziran 2016
 3. Alper

  Ben bi kıza aşık oldum onu seviyorum. Geçenlerde de onunla buluştuk, biz el ele tutuştuk ama çok utangaç, ben elini tuttuğumda parmakları buz gibi oluyor. Bu hafta sonu da sinemaya götüreceğim. Ona teklif edeceğim ama nasıl bi teklif olsun arkadaşlar fikir verebilirseniz size minnettar olurum.

   11 Haziran 2016
 4. Serkan Dalğılıç

  Ufak bir kalp kutu içinde de yüzük, kutuyu açmadan önce seni seviyorum benimle bir ömür boyu olmaya var mısın birtanem diyerek, ekmeyi fırına vereceksin..:)

   13 Haziran 2016
 5. Ahmet

  Arkadaşlar kalbim paramparça oldu, çünkü bir kızı sevdim ona çıkma teklifi etmek için günlerce prova yaptım, tam hazırlanmıştım ona çıkma teklifi edecekken bana dedi ki; kanka Mert’i tanıyor musun? Evet dedim ben onla çıkıyorum dedi. Bende tabi ki çıkma teklifi edemedim. O gündür derslerime çalışamıyorum, notlarım 80’leri görüyor kafamı dağıtamıyorum ne yapmalıyım :(

   07 Haziran 2016
 6. Ahmet

  Kardeşim derslerine devam et. Aşk sevgi gelir ama derslerinden geri kalırsan işte o sıkıntı.

   10 Haziran 2016
 7. İsimsiz Adam

  5 aydır aynı kızla konuşuyorum, halen açılamadım, delireceğim napmalıyım kaybetmek istemem. 😥 :(((

   01 Haziran 2016
 8. Mert

  Ya benim sevdiğim bi kız var, ne yaptıysan kabul etmedi yardımm.

   30 Mayıs 2016
 9. Ayarla

  70 milyon insan var kardeşim, elbet seninle olmak isteyen biri vardır. Onun peşinde koşarken belki de başka biri vardır senden hoşlanan.

   11 Haziran 2016
 10. Berk

  Beyler ben bi kızı seviyorum o da biliyor, biriyle konuşturdum şuan olmaz diyor ne yapmalıyım lütfen bi cevap?

   28 Mayıs 2016
 11. Ci̇han

  Beklemeni tavsiye ederim..

   03 Haziran 2016
 12. Ayarla

  Bekle bekle da nereye kadar yüz verdikçe kendilerini bişe zannediyorlar. Onlara ben buyum hissime kaptırma bırak o koşsun.

   11 Haziran 2016
 13. Gamze

  Merhaba, ben bizim sınıftan birine aşık oldum ve 13 yaşındayım. Facebooktan çok konuşuyorduk ama okulda bilmiyorum sanırım ikimizde utanıyorduk ve 1-2 aydır hep böyleydi. Okulda konuşmaktan çok bakışıyoruz, gözlerimiz kendi kendine birbirini buluyor ve ben bu anlarda gözlerimi kontrol edemiyorum ve bir gün ben ona seni seviyorum yazdım, onun yazdıkları:
  Ne?
  Ben de:
  Cevap yaz.
  Yarın görüşürüz, bunları yazdı işte o gün perşembeydi ben cuma akşam gördüm bunları ve cuma da okula gitmemiştim. Ben pazartesi de hiç bir şey olmamış gibi davrandı. Yine hiç konuşmadık ve ben artık gerçekten yoruldum, unutamıyorum, yine onu görünce kalbim pır pır ediyor ve bundan nefret etmeye başladım gerçekten. Ne yapmalıyım? Hem açılmışım, hem kızım, yani daha ne yapmamı bekliyor kiii? Uff bir öneriniz var mı ne olur yardım edin :(

   28 Mayıs 2016
 14. Ali Özkan

  Onu sevmekten vazgeçme..

   05 Haziran 2016
 15. Ali

  Bak kardeşim o sana bende cevap yaz demiş ama sen 1 gün geciktirmişsin. Bana göre ona şu cümleyi söyle: (Seni artık telefonuma sevgilim diye kaydedebilir miyim?) bence çok hoş olur.

   08 Haziran 2016
 16. Ayarla

  Git evine otur, daha yaşın kaç?

   11 Haziran 2016
 17. Emre

  Arkadaşlar 14 yaşındayım bir kızı çok seviyorum teklif edeceğim ilk olacak lütfen tüyo verin.

   27 Mayıs 2016
 18. Eren

  Merhaba Ben bir kızı seviyorum, kıza teklif edeceğim ama reddetmesinden korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım, yaş 14

   18 Mayıs 2016
 19. Emre

  Sakın bekleme sakın.

   22 Mayıs 2016
 20. Osman

  Ben kendimden 1 yaş küçük bir kızı seviyorum ama daha 1 gün oldu kalbim durmadan atıyor onu görünce acayip heyecanlanıyorum. Konuşamıyorum kız selam falan veriyor, beni görünce gülümsüyor ama ne yapayım. Korkuyorum reddedilmekten bana yardım edin.

   12 Mayıs 2016
 21. Alper

  Şu an kendimden 1 yaş büyük biriyle çıkıyorum. Bol şans.

   23 Mayıs 2016
 22. Umut

  Hiç heyecanlanmana gerek yok, kendin ol yeter, kızlar özgüveni olan erkeklere bayılırlar.

   29 Haziran 2016
 23. Subay

  Beyler ben 14 yaşındayım ama sevdiğim kız 13 yaşında, satranç turnuvasında tanıştık. İlk gün birini yendim 2. gün o kızla yarı final maçı vardı ama ben yenildim, tebrik falan ettim, kız beni görünce gülümsüyor. Ben heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum. Beni sevdiğinden de emin değilim ne yapmalıyım? :(

   12 Mayıs 2016
 24. Kadir Taşci

  Ben bir kıza aşık oldum ama güzel sözler yok söylerkende utanıyorum ne yapmalıyım acil lütfen yardım edin yaşım 15

   12 Mayıs 2016
 25. Umut

  Bol bol kitap okumanı tavsiye ederim, kitap okudukça muhabbet etme kabiliyetin ve özgüvenin artar.

   29 Haziran 2016
 26. Seni Seviyorum

  Gençler bi sevdiğim var, aklımda ise çok güzel bi teklif, fakat kabul etmeyecek diye şüpheleniyorum ne yapmalıyım???

   06 Mayıs 2016
 27. Sana ne Benim Adımdan

  Sen teklif et, gerisi ona kalmış.

   10 Mayıs 2016
 28. Kürt Kızı

  Teklifin çok güzelse ilk buluşmaya çağır sonra teklifini ön plana koy göster, güzel anlamlı sözler söyle, etkilesin senden, sözlerinde sevgine inansın kendine güven şüphelenme içinde geleni yap.

   11 Mayıs 2016
 29. Isimsiz Adam

  Kardeşim hiç bir şeyden korkma. Ben 13 yaşındayım bi kızı sevdim bizim sınıfta, beni kaç kere reddetti, yazın okul acıldı yakınlaştık, kaynaştık ve yine ona seni seviyorum dedim, çıkma teklifi ettim kabul etti. 5 ay falan çıktık ama sonra ayrıldık, ama eğer çok seviyorsanız bırakamayın!!!!

   04 Haziran 2016
 30. Mehmet

  Beyler bu kadar aşıksınız da neden netten falan güzel söz arıyorsunuz? Aşıksanız içinden gelen ses dile döküldüğünde emin olun daha iyi şeyler olur diye düşünüyorum :)

   03 Mayıs 2016
 31. Gökhan

  Aşk olunca dil tutulur ya zaten, aslında kalbe dolan onca kelime vardır, vardır da o kelimeleri kıyıya vurduracak bir dalga yoktur, netten bakılan sözler az da olsa bi dalga oluşturmaktır, bırakta insanlar heyecanları yatıştırıp sünnet-i seniyyey-i idrak etsinler mübarek :)

   10 Mayıs 2016
 32. İsmini Vermek İstemiyen Yorumcu

  Senin o zaman nette ne işin var.

   24 Mayıs 2016
 33. Alper

  Ya sevdiğim kız var adı Sümeyye, bir türlü açılamıyorum, utanıyorum bir fikir verin nasıl açılabilirim?

   03 Mayıs 2016
 34. Gökhan

  Bi kitap satın al, en kısa zaman da aldığın kitabı sanki defalarca okumuş gibi yıprat ama eskitme… meselâ “İlk Görüşte Aşk” kitabını al bastan sona oku öğren… sonra kitabın ilk sayfasında kitap ismi olan İlk Görüşte Ask’a inanır mısın bilmem ama ben yine de bekleyeceğim yaz, yanına telefon numaranı ekle, sonra beğendiğin bi kaç sayfaya bi kaç tane hayranlık uyandıracak sözler yaz, ilk buluşma yeri olarakta eğer gerçekten evlilik düşünüyorsan mezarlık yanını tercih et, neden mezarlık diye bi soru gelirse “ilk buluşma yerimiz olduğu gibi, bizi ayıranda ölüm olsun.” diye sonra evlen 3 ćocuk yap birinin adını Gökhan koy tamam mı :-)

   10 Mayıs 2016
 35. Bilge Kurt

  Bak ona şunları söyle: “Ben seni çok seviyorum bu yolda benimle olmanı istiyorum.” dersen doğal olarak o da sana :”Hangi yolda?”diyecektir. Sen de ona benimle çıkar mısın? De artık gerisini ona bırak.

   17 Mayıs 2016
 36. Dağıstan

  Ölümlü dünya, bi daha mı gelcen, hayırdır diye düşünürsen hallolur.

   20 Mayıs 2016
 37. Nesoş

  Allah iyi insanları karşımıza çıkartsın.

   29 Nisan 2016
 38. Aşık

  Ben bi kız seviyorum. Ona mesaj olarak mı çıkma teklifi edeyim, yoksa yanına gidip söyleyeyim mi?

   26 Nisan 2016
 39. Kaan

  Git yüzüne karşı de..

   01 Mayıs 2016
 40. Yusuf

  Duman yak kardeşim :)

   03 Mayıs 2016
 41. Ömer Arda

  Güzel bi ortamda yanında söyle.

   05 Mayıs 2016
 42. Ali Burak

  Kardeşim yanına git ki ne kadar cesaretli olduğunu anlasın.

   08 Mayıs 2016
 43. Alper

  Yanına git benim sevam uzaktaydı, mesaj attım ama yanına gidebiliyorsan çok daha etkili.

   23 Mayıs 2016
 44. Gamze

  Kesinlikle yüzüne söyle ve cesur ol . Çoğu kız -ben dahil- cesur erkekleri sever.

   28 Mayıs 2016
 45. Ask

  Beyler ben bir kıza aşığım, o da bana ama açılamadım.Yardımcı olur musunuz?

   22 Nisan 2016
 46. Aşık

  Birbirinizi seviyorsanız git açıl, kabul eder seni seviyorsa.

   26 Nisan 2016
 47. Samet Çelik

  Ona hoşlandığını söyle ve ister engelle ister konuşma de, bu senin kararın diyeceklerim bu kadar de..

   27 Nisan 2016
 48. Bilge Kurt

  Gerçeklerden asla korkma, git açıl gerçekleri söyle.

   17 Mayıs 2016
 49. Adim Onemli Deil

  Arkadaşlar bir kız var, beni seviyor ve ben de onu ama ona bir türlü çıkma teklifi edemiyorum. Yardımcı olur musunuz…

   22 Nisan 2016
 50. Alper

  Vallahi ben de öyle kardeşim, ama kıza mektup yazabilirsin çaktırmadan defterinin arasına koyabilirsin bol şanslar.

   03 Mayıs 2016
 51. Gizemli

  Ona bir video hazırla onun resimlerinden oluşsun. Sen de ona karşı hissettiklerini yazı olarak yaz videoya güzel romantik bi şarkı da ekle videoya güzel olur.

   19 Mayıs 2016