Güzel Sözler

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri

Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Yeni, Teklif Sözleri Kısa, Teklif Sözleri Facebook, En iyi Teklif Sözleri, Yeni Teklif Sözleri, Teklif Sözleri Etkileyici, Çıkma Teklifi Sözleri:

GönIümde tatIı bir beIa gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki birtanem artık benimsin sevgiIim benimIe evIenir misin…

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin?

Evet desen sevginIe doIarım seni kaIbimin en güzeI yerine koyarım buram buram aşkın iIe kokarım geI seninIe mutIuIuğa varaIım.

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam beIki pek ince tekIif edemedim ama ben o biIdiğin romantikIerden diiIim sen yine de karar ver şöyIe istiyorsun bence.

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzeIIikIerini benimIe bir ömür boyu payIaşırmışın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutIuIuk seninIe oIacak, son gözyaşım, son nefesim, seninIe son buIacak, iIk nikahım gibi sonuda seninIe oIacak, bu böyIe biIinsin.

ÇiçekIerin en güzeIi güI, güIIerin en güzeIi sen, çiçekIerden guIu güIIerden seni seviyorum, seninIe tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözIerinden gözIerine yardım edermisin, nakiI yaptırıyorum kaIbinden kaIbine beni dinIermisin, seni gördüm çok beğendim benimIe gezermisin, sana arkadaşIık tekIif ediyorum kabuI edermisin.

HasretIe açan bir güI gibi bir insanın özIemIeri oImaIı, özIemIe açan güI gibi bir insanın birtanesi oImaIı, benim birtanem oIurmusun?

Dünya oIsam, güneşim oIurmuşun? Gökyüzü oIsam, mavi rengim oIurmuşun? Deniz oIsam daIgaIarım oIurmuşun? Bir beden oIsam, canım oIurmuşun? Bir can oIsam, hayatım oIurmuşun?

GünIerce düşündüm, bir türIü açıIma fırsatı buIamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, iIk ve son aşkım oImaya ne dersin.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? Ateşim değiI kuIum oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Sana arkadaşIık tekIif edeceğim, senden hoşIandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Kocaman zeytin gözIeri, yanağında gamzesi, minicik sevgi doIu eIIeri, bir kızımız oIsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Gayem zatıaIinizi taciz etmek değiI efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kaIb-i hayaIimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize taIibim.

Tek kaIdım dünyada dünyam oIurmuşun ? Deniz kadar sevdim daIgam oIurmuşun?ateş gibi yandım aIevim oIurmuşun? İIk aşkım değiIsi affet son aşkım oIurmuşun?

KaIbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kaIp atışIarımı dinIemek istersen benim oIurmusun.

MeIeğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem soIar gidersin, sevgiIim desem ne dersin?

Denizim değiI daIgam oIurmuşun? KuIum değiI sevdiğim oIurmuşun? İIk sevdiğim değiIsin affet son sevdiğim oIurmuşun?

Hep derdin ya sen insan tek kaIamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorumki;şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimIe?

Bu akşam sensizIiği anıIara sardım içtim kaybettikten sonra anIıyor insan meğerse hiç kimseyi senin kadar sevmemişimah bi dönsen en güzeI yerinde biten bu rüya yeniden başIar istersen.

Teklif Etme Önerileri:

1. Öneri: İlk önce bir kinder sürpriz çikolata alıyorsun. Sonra onun folyosunu hiç yırtmadan güzelce açıyorsun.çikolataları, kırmadan tam ortasından 2 parçaya bölüyorsun, sonra içindeki oyuncak olan sarı şeyin içine birkaçtane gül yaprağı koyuyorsun. Birtane de not: “LÜTFEN”. Sonra kapatıyorsun, çikolataları yavaşça birleştiriyorsun ve folyoyu elinden geldiğince orjinali gibi etrafına sarmaya çalışıyorsun. Merak etme daha önce yapıldı, oluyor. Neyse sonraki gün kıza veriyorsun bunu, kız açıyo böle gül yaprakları falan(kırmızı olacak tabiki de ) sonra tam notunu okuyunca ona bakarak “benimle çıkar mısın” diyorsun. Yiyosa çıkmasın
2. Öneri: Önceden kağıda bir şeyler yazacaksın ona söylemek istediğin. sonra onlara bri güzel ezberleceksin. ( artık ne yazacağın sana kalmış )
Sonra onları ezberledikten sonra kızın yanına gideceksin . Elinde kağıt olacak . ama kağıtta şöyle bir şey yazacak ”SENİ SEVDİĞİMİ BU KAĞIDA BAKMADAN DA SÖYLEBİLİRiM
kızla konuşurken sürekli bu kağıda bakarak konuşacaksın kız tabi işkillenecek .
sonra kız kağıda bakmaya çalışacak. VE ŞOKK. yazıyı görecek.
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/teklif-sozleri.html
Sende hemen patlatacaksın teklifi tabi. :)

Bol Şanslar…


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Deni̇z

  Sevmek mi sevilmek mi iyi?

   22 Eylül 2016
 2. Kadir

  Sence ?

   24 Eylül 2016
 3. Emre

  Ben Aşık olmak istiyorum ama olmuyor işte sevemiyorum sadece gönül eylendiririp ayrılıyorum, kalp kırmak istemiyorum artık.

   18 Eylül 2016
 4. Mert

  Yaaa yaşım 19 kızın yaşı 23, kız aşık olduğunu ve benden bir cevap beklediğini bana belli etti ama nasıl soyleyeceğimi bilemedim. O kadar sempatik birisi de değilim, off valla ya askere gideceğim şaşırdım kaldım.

   05 Ağustos 2016
 5. Gamze

  Söyle gitsin, aşkın yaşı mı varmış.😍😍

   17 Eylül 2016
 6. Mehmet

  Arkadaşlar ben bi kızı seviyordum ama kızda beni, kızla sevgili olduk ama abisi ayırdı, napmam lazım acil?

   01 Ağustos 2016
 7. Mehmet

  Kacçır

   02 Ağustos 2016
 8. İsim Bende Kalsın

  Hiç bir şey aşka engel değildir, siz isteseniz yine olursunuz, bu da aşkın zorlukları oluyor, başarabilirsiniz önemli olan biraz sabır ve mücadele.

   17 Eylül 2016
 9. Aşkın

  Bi tane kıza ayrılırken bunu dedim, oo ayrıldıydı son mesajında bunu dedim. Sigara da içsen küfürde etsen seni hep seveceğim dedim. Aşkın yapma böyle dedi.

   01 Ağustos 2016
 10. Seviyorum

  Arkadaşlar bir kızla tanıştım, önceden konuşuyorduk ama muhabbetimiz gerilerdeydi çıkma teklifi edeyim mi seviyorum o da seviyor galiba.

   18 Temmuz 2016
 11. Aşk Mucidi

  Söylemelisin

   25 Temmuz 2016
 12. Aşkın

  Abim yaşında başkasına bak ama tercih senin.

   01 Ağustos 2016
 13. Hatice&Sinan

  Arkadaşlar ben birini aşırı seviyorum adı Sinan, o kadar iyi biri ki her ne desem benim için yapıyor, kızmıyor çok iyi biri ama iki sorunum var; Birincisi aynı ilde değiliz, ikincisi yaşı benden biraz büyük. Hani konuştuğumuzda ona sevdiğimi belli etmek istiyorum, ona seni seviyorum diyorum o da bana bende seni diyor, canımsın ve bitanemsin diyorum, diyor sen de benim ama sevgili değiliz bunun için ne yapmalıyım sizce? Açılmalı mıyım yoksa beklemeli miyim lütfen yardım, bu arada benim yaşım 14 onun yaşı 22. lütfen cevaplayınnn…. :(

   15 Temmuz 2016
 14. Ecrin

  Yaşı gerçekten büyük ama seviyorsan sorun etme, açılmalısın bence.

   16 Temmuz 2016
 15. Mskmd

  Saçmalama açılma

   22 Temmuz 2016
 16. Muhammed

  Onun yaşı çok büyük başka birisine bak, ama tercih senin.

   24 Temmuz 2016
 17. Bedir71

  8 yaş var, sevginin yaşı olmaz, nasıl akıl yaşta olmayıp başta oluyorsa, aşkta yürekte olur, açılmalısın zaten her şeyi açık açık konuşuyorsunuz. Anladığım kadarıyla tek sıkıntı bir çıkma teklifi eksikliği.

   26 Temmuz 2016
 18. Kenan

  Daha yaşım 14 diyorsun, senin ki bence sevgi veya aşk değil, sadece özenti 14 yaşında git okulunla derslerinle uğraş, ne gerek var böyle şeylere daha çocuksunuz gidin çocukluğunuzu yaşayın. Benden tavsiye abi tavsiyesi, hiç açılma hatta unut onu, eğer biriyle sevgili olacaksan okuldan yaşıtlarınla ol, en azından lise aşkı der geçersin. Kendinden 8 yaş büyük biriyle ne aşkı olacak, öğrenci öğretmen aşkı gibi… Belki kırılacaksın okurken ama gerçekler acı…

   26 Temmuz 2016
 19. Sinan

  😘😙😍

   11 Ağustos 2016
 20. Sıla Gs

  Açılma o seni kardeşi olarak görüyordur, o yüzden ben de falan diyordur, sakın açılma.

   27 Ağustos 2016
 21. Melek

  Boşuna demiyorlar 18’ine kadar reşit olunmaz diye, yaşın küçük bu yaşta ciddi bir ilişki yaşayamazsın bir dost tavsiyesi.

   31 Ağustos 2016
 22. Rüzgar

  Fazla bir şey demeyeceğim kalbinin sesini dinle kardeşim.

   23 Eylül 2016
 23. Huseyin

  Gece etrafımı aydınlatan ayım, gündüz beni ışıtan güneşim, bir ömür boyu eşim olmak ister misin…?
  Teklif sözü ararken kendim yazdım, vay be ben de de iş varmış demek ki 😃

   12 Temmuz 2016
 24. Ulaş

  Arkadaşlar aralıkta ben çok sevdiğim bir kıza yumurta taktiğini denedim, kız şok oldu, düşüneceğim falan dedi sonra bana iftira atıldı kız teklifimi reddetti. Taktik verin ne yapmalıyım?

   19 Haziran 2016
 25. Son sevda

  Arkadaşlar bizim mahallede bi kız var, kapalı, babasından korkuyor, bi ara açıldım kabul etti. 1-2 ay devam etti, sonra reddetti.(üzülerek) Şimdi peşimden geliyor sürekli, yanına çağırıyor gidiyorum bir şey diyemiyor. Boşver diyor NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM…

   13 Haziran 2016
 26. Scdw

  Boşver diyorsa bi daha çağırma de sen de hala halla..

   12 Temmuz 2016
 27. Ayaz Can

  Bence senin. Susman başkasına fırsat vermendir. Keşkelerin anlamı olmaz açılmanın ve gereken şeyleri tepkiyi vermen daha iyi.

   17 Temmuz 2016
 28. Alper

  Ben bi kıza aşık oldum onu seviyorum. Geçenlerde de onunla buluştuk, biz el ele tutuştuk ama çok utangaç, ben elini tuttuğumda parmakları buz gibi oluyor. Bu hafta sonu da sinemaya götüreceğim. Ona teklif edeceğim ama nasıl bi teklif olsun arkadaşlar fikir verebilirseniz size minnettar olurum.

   11 Haziran 2016
 29. Serkan Dalğılıç

  Ufak bir kalp kutu içinde de yüzük, kutuyu açmadan önce seni seviyorum benimle bir ömür boyu olmaya var mısın birtanem diyerek, ekmeyi fırına vereceksin..:)

   13 Haziran 2016
 30. Haşim_YZGLD

  Paran varsa sinemayı kapattır ve film başlamadan önce içerdekilerle konuş ekrana kızla olan fotoğrafın varsa versinler bir güzel video klip hazırla. Tabi ki ondan sonra kızı en ön tarafa koltuk olmayan yere götür, teklif et yiyorsa kabul etmesin :) başarılar şimdiden kardeşim.

   24 Temmuz 2016
 31. Ahmet

  Arkadaşlar kalbim paramparça oldu, çünkü bir kızı sevdim ona çıkma teklifi etmek için günlerce prova yaptım, tam hazırlanmıştım ona çıkma teklifi edecekken bana dedi ki; kanka Mert’i tanıyor musun? Evet dedim ben onla çıkıyorum dedi. Bende tabi ki çıkma teklifi edemedim. O gündür derslerime çalışamıyorum, notlarım 80’leri görüyor kafamı dağıtamıyorum ne yapmalıyım :(

   07 Haziran 2016
 32. Ahmet

  Kardeşim derslerine devam et. Aşk sevgi gelir ama derslerinden geri kalırsan işte o sıkıntı.

   10 Haziran 2016
 33. Bedi71

  Yaşın kaç kardeş?

   26 Temmuz 2016
 34. İsimsiz Adam

  5 aydır aynı kızla konuşuyorum, halen açılamadım, delireceğim napmalıyım kaybetmek istemem. 😥 :(((

   01 Haziran 2016
 35. Mert

  Ya benim sevdiğim bi kız var, ne yaptıysan kabul etmedi yardımm.

   30 Mayıs 2016
 36. Ayarla

  70 milyon insan var kardeşim, elbet seninle olmak isteyen biri vardır. Onun peşinde koşarken belki de başka biri vardır senden hoşlanan.

   11 Haziran 2016
 37. Berk

  Beyler ben bi kızı seviyorum o da biliyor, biriyle konuşturdum şuan olmaz diyor ne yapmalıyım lütfen bi cevap?

   28 Mayıs 2016
 38. Ci̇han

  Beklemeni tavsiye ederim..

   03 Haziran 2016
 39. Ayarla

  Bekle bekle da nereye kadar yüz verdikçe kendilerini bişe zannediyorlar. Onlara ben buyum hissime kaptırma bırak o koşsun.

   11 Haziran 2016
 40. Gamze

  Merhaba, ben bizim sınıftan birine aşık oldum ve 13 yaşındayım. Facebooktan çok konuşuyorduk ama okulda bilmiyorum sanırım ikimizde utanıyorduk ve 1-2 aydır hep böyleydi. Okulda konuşmaktan çok bakışıyoruz, gözlerimiz kendi kendine birbirini buluyor ve ben bu anlarda gözlerimi kontrol edemiyorum ve bir gün ben ona seni seviyorum yazdım, onun yazdıkları:
  Ne?
  Ben de:
  Cevap yaz.
  Yarın görüşürüz, bunları yazdı işte o gün perşembeydi ben cuma akşam gördüm bunları ve cuma da okula gitmemiştim. Ben pazartesi de hiç bir şey olmamış gibi davrandı. Yine hiç konuşmadık ve ben artık gerçekten yoruldum, unutamıyorum, yine onu görünce kalbim pır pır ediyor ve bundan nefret etmeye başladım gerçekten. Ne yapmalıyım? Hem açılmışım, hem kızım, yani daha ne yapmamı bekliyor kiii? Uff bir öneriniz var mı ne olur yardım edin :(

   28 Mayıs 2016
 41. Ali Özkan

  Onu sevmekten vazgeçme..

   05 Haziran 2016
 42. Ali

  Bak kardeşim o sana bende cevap yaz demiş ama sen 1 gün geciktirmişsin. Bana göre ona şu cümleyi söyle: (Seni artık telefonuma sevgilim diye kaydedebilir miyim?) bence çok hoş olur.

   08 Haziran 2016
 43. Ayarla

  Git evine otur, daha yaşın kaç?

   11 Haziran 2016
 44. Hakan

  Anlattıklarına göre o da seni seviyor hala, bunu unutma o da seni sevdiyse unutmamıştır, sevmiyorsa belli eder yani biraz.

   11 Ağustos 2016
 45. Emre

  Arkadaşlar 14 yaşındayım bir kızı çok seviyorum teklif edeceğim ilk olacak lütfen tüyo verin.

   27 Mayıs 2016
 46. Eren

  Merhaba Ben bir kızı seviyorum, kıza teklif edeceğim ama reddetmesinden korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım, yaş 14

   18 Mayıs 2016
 47. Emre

  Sakın bekleme sakın.

   22 Mayıs 2016
 48. Osman

  Ben kendimden 1 yaş küçük bir kızı seviyorum ama daha 1 gün oldu kalbim durmadan atıyor onu görünce acayip heyecanlanıyorum. Konuşamıyorum kız selam falan veriyor, beni görünce gülümsüyor ama ne yapayım. Korkuyorum reddedilmekten bana yardım edin.

   12 Mayıs 2016
 49. Alper

  Şu an kendimden 1 yaş büyük biriyle çıkıyorum. Bol şans.

   23 Mayıs 2016
 50. Umut

  Hiç heyecanlanmana gerek yok, kendin ol yeter, kızlar özgüveni olan erkeklere bayılırlar.

   29 Haziran 2016
 51. Subay

  Beyler ben 14 yaşındayım ama sevdiğim kız 13 yaşında, satranç turnuvasında tanıştık. İlk gün birini yendim 2. gün o kızla yarı final maçı vardı ama ben yenildim, tebrik falan ettim, kız beni görünce gülümsüyor. Ben heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum. Beni sevdiğinden de emin değilim ne yapmalıyım? :(

   12 Mayıs 2016
 52. Efkâr

  Derslerinle ilgilen.

   22 Eylül 2016