Güzel Sözler

İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Sayfamızda; İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri 2016, Komik İyi Geceler Mesajları, Yeni İyi Geceler Mesajları Kısa, Facebook için yer almaktadır.

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler.. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin..

Allah rahatlık versin, iyi geceler…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim,
Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim,
Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim.
İyi Geceler Herşeyim..

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler..

Unutma Sevgilim!!
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/iyi-geceler-mesajlari.html
Dualardasın, rüyalardasın, hayallerdesin, özlemlerdesin, kısaca bende olan her şeydesin. İyi Geceler Aşkım..

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan, iyi geceler…

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım..

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun.. İyi geceler..

Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle iyi geceler…

Gözleriniz kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle.. İyi Geceler…

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler..

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin.. İyi geceler meleğim..

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler..

‘İyi geceler canım’ derdin.. Gecenin iyiliğinden çok, Canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde..

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler birtanem…

İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler herşeyim.

Herşey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayıda unutma..

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde günes, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler Herşeyim..!

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler..

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım..

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

iyi-geceler-mesajlari

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

Rabbim c.c. selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsim aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreyin sana yalnız bırakıldıgını söylerse aldırma cevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerin

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Sen, derin uykularda binbir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lutfet ki bende uyuyabileyim.İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma .Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma.Neyseki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana.Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki:hadi yat artık çok

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Komik İyi Geceler Mesajları

Ve usulca fısıldadı zaman; Yat zıbar sabah kalkamıyorsun :))

Gelmeyecek o iyi geceker mesajı uyuyun artık… yada dur dur kıyamam yaa iyi geceler :))

Az önce uykum aradı, mesaiye kalmış, kıyamam yaaa.. Sen gelmeden yatarmıyım ben deli.. :))

Daha yalanabilir daha uykusunu almış, sevgi dolu bir dünya için, arkadaşlar hazıy mıyız; yatsın bu dünya!! İyi Geceler..

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler..

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum.. ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön..

Gece olması sorun değilde, yatar yatmaz sabah oluyo ya ona sinir oluyorum.. Uzatmaları da yok :))

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; Hah işte onlar olmasın diye buraya bi “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın … İnsanlık Ölmedi.. :)

İyi Geceker diyen bi sevgilimiz olmasa da, yat zıbar diyen annemiz var çok şükür.

Siz de sürekli kendinizi yorgun ve uykusuz mu hissediyorsunuz? Sabahları uyanmakta zorlanıyor musunuz? Valla yapacak bişey yok, erken yatsaydınız :))

Sevgili uyku; Çocukken senden nefret ettiğim için özür dilerim, şimdi sana doyamıyorum, Sevgililerle, BEN..

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Maumuthan

  Umutlara ışık saçan, umutsuzluğun olmadığını anlatan. Ne sevgimle aynı büyüklüktesin, bilemedim sevgim mi büyük olan sevgilim mi?
  Yaraya merhem olan, sardıkça acıyı tattıran.
  Geceye gündüz olan, gündüzüme güneş olan.
  Saçının kokusuna bağımlı kaldığım.
  Ya sen bana gel yada dur ben alayım seni.
  Ya kaderime yazılı ol, ya da yazdığım hikayeme kahraman.
  Şimdilik seni görmek için uyuyorum. Pek sevmezdim aslında uykuyu, sen girene kadar rüyama.
  Şimdi bizim evin aşağısında ki sokağın başında bekliyor olacağım, hadi sen de yat, rüyalarda buluşalım.

   30 Mayıs 2016
 2. Suayip

  Herkes iyi geceler diyor da, geceler sensizken gerçekten o kadar iyi mi bilmiyorum..!

   28 Mayıs 2016
 3. Zara

  Sana sevdiğimi söyleyemediğim her gece kötü. Kimse bana iyi geceler demesin artık.
  (Seni seviyorum)

   25 Mayıs 2016
 4. Ömer

  Evet, sensiz biraz zor uyurum ama gözlerimi açtığımda seni görmek ümidiyle kapatacağım..

   15 Mayıs 2016
 5. Eray ♥ Eylülüm

  Gecemi süsleyen yıldızım seni çok seviyorum

   13 Mayıs 2016
 6. Serkan

  Gelmeyecek o iyi geceker mesajı uyuyun artık… yada dur dur kıyamam yaa iyi geceler :))
  MusekA

   01 Mayıs 2016
 7. Alicann

  İyi geceler güzel gözlüm, gözlerin kapandı sanki, ayın ışığı söndü, her taraf karanlığa büründü. Meğerse gecelerimi gözlerinin ışığı aydınlatırmış gecemi, karanlık sardı şimdiyse bana karanlığın korkusuyla uyumak kaldı. Kapatıyorum gözlerimi rüyama gel ve beni aydınlıklarla süsle, ışığınla sar kapla, güzelliğinle güzelleştir, sevginle bağla, rüyalar utansın, senin güzelliğinle seni seviyorum. ???

   24 Mart 2016
 8. froo

  Süpersin kardeş.

   30 Mart 2016
 9. Bahar Karan

  Süper ya

   30 Mart 2016
 10. Çaku

  İyi geceler Allah’a emanet ol görüşürüz inşAllah. Ööppttüümmmmm muahhh Rabbim seni korusun hayırlı bi sabaha uyanman dileğiyle. :*

   20 Mart 2016
 11. Ferdi Turgay

  Gözlerimden yaş yerine yine sen aktın, tutmak istedim sen hayır dur bırak aksın dercesine kulağıma fısıldıyorsun. İşte o zaman şah damarım kesilmiş gibi oldum, ne gidişine ne de gözümden akan yaşa engel olabildim. Demek ki buraya kadarmış son bir sözüm var ne olursa olsun nerde olursan ol sen yine bendesin..

   20 Mart 2016
 12. Bahar Nur

  Harikasın

   21 Mart 2016
 13. Sessiz Aşık

  Süper ya

   30 Mart 2016
 14. Sessiz Aşık

  Neden sen neden sen bilmiyorum seviyorum seni. (o)

   30 Mart 2016
 15. Zerrin Ege

  Harikasın.

   28 Nisan 2016
 16. Sinem Mustafa'ydı Bir Zamanlar

  iyi geceler bitanem değişini özledim desem geri döner misin? Dönmezsin biliyorum dön desem döner misin asla dönmezsin demi?

   18 Ocak 2016
 17. İyiki Varsın Bi Tanem

  Artık uyku düzenim bozuldu hayatım
  Sakın yanlış anlama seni özlemek bile be kadar tatlı biliyomusun
  Şimdi sen kim bilir hangi rüyaya daliyosun ama ben senden başka kimseye hiç bi uykuya dalamıyorum… Seni o kadar seviyorum ki anlatamam…
  Yaşıyorum ama ben bile farkında değilim sen varsın diye yaşıyorum
  Bi türk için bayrağı neyse
  Namusu neyse
  Kitabı neyse
  Benim için de sen O’sun sen yoqsan benim hiç bi anlamım Yoq seni yine çok seviyorum neden biliyomusun bi başka dakikaya daha girdik bi tanem bana verebileceğin en büyük hediyeyi verdin sen kalbin bende ona çok iyi bakıyorum için rahat olsun o benim de kalbim BİZİM KALBİMİZ
  İyiki varsın
  İyiki seni sevmisim ve seviyorum
  İyi geceler canım tatlı rüyalar….

   09 Ocak 2016
 18. Azad

  Yazdıkların kah güldürüyor, kah ağlatıyor kah duygulandırıyor… Duyguların en güzelini en derinini senle yaşıyorum… Seni çok ama çok seviyorum duygusalım benim… Sen hep mutlu ve huzurlu uyu benli rüyalarla…

   21 Aralık 2015
 19. H...z.

  İyi geceler uykusuz gecelerimin mimarı sen rahat uyu beni rüyanda görmeni istiyorum. Uyandıģin zaman beni görme aşkıyla yanman için zira ben öyle oluyorum…Rabbimden seni istiyorum.Aminnnnn.

   18 Aralık 2015
 20. Yunus

  Gecelerin karanlığını gülüşü ile aydınlatan sevgilim güzelligi ile melekleri kıskandıran sevgilim bi bakışı ile aklımı alan sevgilim sözleri ile şairleri susturan sevgilim iyi geceler kalbımın tek sahibi seni çok çok çok seven şapsal cocuk

   13 Aralık 2015
 21. Arif ylmz

  Seni çok seviyorum gülüm iyi ki varsın, iyi ki sevmişim yüce rabbim utandırmasın şu cuma aksamı seni seviyorum meleğimm..

   12 Kasım 2015
 22. Güldane özen

  Oktay’ım seni çok seviyorum aşkım iyi ki varsın iyi geceler.

   06 Kasım 2015
 23. Ebru

  Ben de seni çok seviyorum ASKIM.

   25 Aralık 2015
 24. muhammet çolak

  İyi geceler sahte dünyanın gerçek insanları.

   05 Kasım 2015
 25. Aşk

  İyi geceler hayallerim sabah yine gürüşürüzz. ❤❤❤❤

   26 Şubat 2016
 26. Seyfican Uzun

  Uzun zaman sonra birisine iyi geceler mesajı atıyorum. Aslında iyi geceler mesajı nasıl atılır onuda unuttum ya.. İyi geceler? Ne kadarda basit bir cümle ve bir o kadarda anlamsız. Ama şimdi sen varsın her şey anlamlı, o yüzden iyi geceler tatlı rüyalar bitanem…

   27 Ekim 2015
 27. Fhg

  İyi geceler güzel gözlüm, gözlerin kapandı sanki, ayın ışığı söndü, her taraf karanlığa büründü. Meğerse gecelerimi gözlerinin ışığı aydınlatırmış gecemi, karanlık sardı şimdiyse bana karanlığın korkusuyla uyumak kaldı. Kapatıyorum gözlerimi rüyama gel ve beni aydınlıklarla süsle, ışığınla sar kapla, güzelliğinle güzelleştir, sevginle bağla, rüyalar utansın, senin güzelliğinle seni seviyorum. ???

   06 Nisan 2016
 28. Berat

  Sen herşeye değersin
  Sen benim bitanemsin
  Sen iyi uyu nefesim
  Ben seni uyandırırım değerlim….
  Canım dan çok sevdigim BAHRİYE ye yazdım onu çok seviyorum

   14 Ekim 2015
 29. Nigar Duranoğlu

  İyi geceleri sahte dünyanın gerçek insanları..

   20 Aralık 2015
 30. sinan

  Çoook güzel gerçekten.

   29 Eylül 2015
 31. Yasmin

  Sözler güzel ama değerini bilen yok, değersiz insanlara da bu sözler yazmaya gerek yookk.

   24 Şubat 2016