Güzel Sözler

İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Sayfamızda; İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri 2016, Komik İyi Geceler Mesajları, Yeni İyi Geceler Mesajları Kısa, Facebook için yer almaktadır.

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler.. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin..

Allah rahatlık versin, iyi geceler…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim,
Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim,
Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim.
İyi Geceler Herşeyim..

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler..

Unutma Sevgilim!!
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/iyi-geceler-mesajlari.html
Dualardasın, rüyalardasın, hayallerdesin, özlemlerdesin, kısaca bende olan her şeydesin. İyi Geceler Aşkım..

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan, iyi geceler…

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım..

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun.. İyi geceler..

Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle iyi geceler…

Gözleriniz kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle.. İyi Geceler…

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler..

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin.. İyi geceler meleğim..

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler..

‘İyi geceler canım’ derdin.. Gecenin iyiliğinden çok, Canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde..

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler birtanem…

İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler herşeyim.

Herşey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayıda unutma..

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde günes, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler Herşeyim..!

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler..

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım..

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

iyi-geceler-mesajlari

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

Rabbim c.c. selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsim aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreyin sana yalnız bırakıldıgını söylerse aldırma cevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerin

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Sen, derin uykularda binbir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lutfet ki bende uyuyabileyim.İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma .Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma.Neyseki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana.Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki:hadi yat artık çok

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Komik İyi Geceler Mesajları

Ve usulca fısıldadı zaman; Yat zıbar sabah kalkamıyorsun :))

Gelmeyecek o iyi geceker mesajı uyuyun artık… yada dur dur kıyamam yaa iyi geceler :))

Az önce uykum aradı, mesaiye kalmış, kıyamam yaaa.. Sen gelmeden yatarmıyım ben deli.. :))

Daha yalanabilir daha uykusunu almış, sevgi dolu bir dünya için, arkadaşlar hazıy mıyız; yatsın bu dünya!! İyi Geceler..

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler..

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum.. ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön..

Gece olması sorun değilde, yatar yatmaz sabah oluyo ya ona sinir oluyorum.. Uzatmaları da yok :))

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; Hah işte onlar olmasın diye buraya bi “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın … İnsanlık Ölmedi.. :)

İyi Geceker diyen bi sevgilimiz olmasa da, yat zıbar diyen annemiz var çok şükür.

Siz de sürekli kendinizi yorgun ve uykusuz mu hissediyorsunuz? Sabahları uyanmakta zorlanıyor musunuz? Valla yapacak bişey yok, erken yatsaydınız :))

Sevgili uyku; Çocukken senden nefret ettiğim için özür dilerim, şimdi sana doyamıyorum, Sevgililerle, BEN..

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Sinem Mustafa'ydı Bir Zamanlar

  iyi geceler bitanem değişini özledim desem geri döner misin? Dönmezsin biliyorum dön desem döner misin asla dönmezsin demi?

   18 Ocak 2016
 2. İyiki Varsın Bi Tanem

  Artık uyku düzenim bozuldu hayatım
  Sakın yanlış anlama seni özlemek bile be kadar tatlı biliyomusun
  Şimdi sen kim bilir hangi rüyaya daliyosun ama ben senden başka kimseye hiç bi uykuya dalamıyorum… Seni o kadar seviyorum ki anlatamam…
  Yaşıyorum ama ben bile farkında değilim sen varsın diye yaşıyorum
  Bi türk için bayrağı neyse
  Namusu neyse
  Kitabı neyse
  Benim için de sen O’sun sen yoqsan benim hiç bi anlamım Yoq seni yine çok seviyorum neden biliyomusun bi başka dakikaya daha girdik bi tanem bana verebileceğin en büyük hediyeyi verdin sen kalbin bende ona çok iyi bakıyorum için rahat olsun o benim de kalbim BİZİM KALBİMİZ
  İyiki varsın
  İyiki seni sevmisim ve seviyorum
  İyi geceler canım tatlı rüyalar….

   09 Ocak 2016
 3. Azad

  Yazdıkların kah güldürüyor, kah ağlatıyor kah duygulandırıyor… Duyguların en güzelini en derinini senle yaşıyorum… Seni çok ama çok seviyorum duygusalım benim… Sen hep mutlu ve huzurlu uyu benli rüyalarla…

   21 Aralık 2015
 4. H...z.

  İyi geceler uykusuz gecelerimin mimarı sen rahat uyu beni rüyanda görmeni istiyorum. Uyandıģin zaman beni görme aşkıyla yanman için zira ben öyle oluyorum…Rabbimden seni istiyorum.Aminnnnn.

   18 Aralık 2015
 5. Yunus

  Gecelerin karanlığını gülüşü ile aydınlatan sevgilim güzelligi ile melekleri kıskandıran sevgilim bi bakışı ile aklımı alan sevgilim sözleri ile şairleri susturan sevgilim iyi geceler kalbımın tek sahibi seni çok çok çok seven şapsal cocuk

   13 Aralık 2015
 6. Arif ylmz

  Seni çok seviyorum gülüm iyi ki varsın, iyi ki sevmişim yüce rabbim utandırmasın şu cuma aksamı seni seviyorum meleğimm..

   12 Kasım 2015
 7. Güldane özen

  Oktay’ım seni çok seviyorum aşkım iyi ki varsın iyi geceler.

   06 Kasım 2015
 8. Ebru

  Ben de seni çok seviyorum ASKIM.

   25 Aralık 2015
 9. muhammet çolak

  İyi geceler sahte dünyanın gerçek insanları.

   05 Kasım 2015
 10. Seyfican Uzun

  Uzun zaman sonra birisine iyi geceler mesajı atıyorum. Aslında iyi geceler mesajı nasıl atılır onuda unuttum ya.. İyi geceler? Ne kadarda basit bir cümle ve bir o kadarda anlamsız. Ama şimdi sen varsın her şey anlamlı, o yüzden iyi geceler tatlı rüyalar bitanem…

   27 Ekim 2015
 11. Berat

  Sen herşeye değersin
  Sen benim bitanemsin
  Sen iyi uyu nefesim
  Ben seni uyandırırım değerlim….
  Canım dan çok sevdigim BAHRİYE ye yazdım onu çok seviyorum

   14 Ekim 2015
 12. Nigar Duranoğlu

  İyi geceleri sahte dünyanın gerçek insanları..

   20 Aralık 2015
 13. sinan

  Çoook güzel gerçekten.

   29 Eylül 2015
 14. Ferdi göktaş

  İlkimsim sonum olursun,
  Okuduğum duamda sen bulunursun,
  Bu gece gel sarıl bana,
  Diğer geceler hep bizim olsun
  Bebeğim iyi geceler. ♥

   29 Eylül 2015
 15. mehmet Ali noyan

  Hepinize çok teşekkür ederim çok işime yaradı, Buradan da sevgilim canım herşeyim Berfin’ime selamlar iyi geceler kendisine :)

   26 Eylül 2015
 16. Ela nur

  ;) çok güzel sözler ☺ ☺

   09 Eylül 2015
 17. Mert Ali

  Cancazım bu gün de bitti dua edip bi an önce yanında olmak isterim,
  O yüzden hemen uyuyup rüyamızda birbirimizi görelim
  Bu gece sabah olmasın isterdim çünkü sen rüyamdan çıkmayasın diye
  Birlikte olmak dileğiyle… İyi geceler hayatım..

   26 Aralık 2015
 18. canbaz

  Cancazım bu gün de bitti dua edip bi an önce yanında olmak isterim, o yüzden hemen uyuyup rüyamızda birbirimizi görelim bu gece sabah olmasın isterdim çünkü sen rüyamdan çıkmayasın diyo birlikte olmak dileğiyle…iyi geceler hayatım..

   05 Eylül 2015
 19. sarisin

  Çok güzel helal olsun canım.

   06 Aralık 2015
 20. Hakan

  Deli dolu rüyalar görüyorum, hepsinin sonu aynı, aklım havada dolanıyorum ömrümün her anı, iyi geceler bebeğim..

   04 Eylül 2015
 21. ezgi yilmaz

  Bir gün bir çiçekçinin önünden geçerken bir gül haykırırcasına dünyanın en güzel gülü benim diyordu o gülü aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye…bitanem…. iyi geceler…

   02 Eylül 2015
 22. Meral

  Hiç bitmeten bir yolsun sen… Her adımda güzelleşiyor sokakların… Her nefeste bir heves doluyor içime… Dolu dizgin yol alıyorum… Kalbinin sesi yankılanıyor kulaklarımda… Nefesini hissediyorum usulca… Gözlerimin kapanmasına engel olamıyorum şimdi… Aklımda sözlerin, hayalim gözlerin, yüzümde sebebi sen olan gülümsemeler yayılıyor… İyi geceler en güzel dileğim, en tatlı sözüm, sevgilim ♡

   13 Ağustos 2015
 23. Halit arasin

  Gözümün görmediği gönlümün hissettiği o güzel yüreğine iyi bak güzel iyi geceler

   01 Ağustos 2015
 24. Yekta

  Çok güzel söz yaa.

   25 Aralık 2015
 25. Yusuf

  Bir gül kadar güzel ol ama dikeni kadar zalim olma… Birine öyle bir söz söyle ki, ya yaşat ya da öldür; ama asla yaralı bırakma…hayatım

   11 Temmuz 2015
 26. Nur

  Çok güzel sözler ama değerini bilene, bilmeyen içinse basit bi söz gibidir.

   29 Ocak 2016