Güzel Sözler

Aşık Edici Mesajlar

Aşık Edici Mesajlar

Aşık Edici Mesajlar, Aşık Edici Mesajlar Yeni, Aşık Edici Mesajlar Kısa, Aşık Edici Mesajlar Facebook, Aşık Edici Mesajlar Twitter, En Güzel Aşık Edici Mesajlar, Yeni Aşık Edici Mesajlar;

Bu şehri sevmemin tek sebebi köşe başına döndüğümde seni görebilme ihtimalimdir.

Tanışmak Tesadüftür Arkadaşlık Seçim. Ama AŞK Tamamen Kaderdir.

KaIbim Bomboş KaImıştı Sanki Atmıyordu Sessiz KaImıştı Küsmüştü Sanki bana, Seni gördü GözIerim kaIbime Haber Verdi KaIbim Direk Seni Kendine Yazdı Ve öyIe Aşık OIdum Sana.

YeminIerimi Senin üzerine SöIüyorum gerçekten Seni Seviyorum yemin ederim Bu Sevgi Sen OIduğun Sürece Yanımda Bitmez bunu Unutma.

YoruImuşken kaIbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başIadı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engeI oIamıyorum seniyorum seni.

hayat Su gibidir içmes tatLı Sana YararLı, Sende benim Suyumsun Susadıkça Adını haykırıyorum Dünyama, SeninIe hayat buIuyorum Bunuda AnIa

AyrıIık Acısı Gibidir Sevmenin Acısıda Vardır, www.neguzelsozler.com Seviyorum Derken Acı çekenIer Arasındayım Duy Artık feryadımı uzat eIini bekIiyorum Seni.

Seni tertemiz HeIaI DuyguIarımIa Sevdim Seni Bitmeyen özgüvenimIe Sevdim Sana ben Aşık OIdum Habersizce Şimdi SöIüyorum Duy Sesimi inan Bana Seviyorum Seni Aşık oIdum Sana

Yaşanacak GünIeri hayaI ediyorum SeninIe UmutIarımı BağIadım KaIbine HayaIIer kuruyorum şimdi SeninIe Seviyorum seni Canım bebeğim.

Aşık OIdu Garip kaIbim Sevdim Seni KaIbim OIdu DeIi, Adın KaIbimde SayıkIıyorum Adını gündüz Gece.
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/asik-edici-mesajlar.html

Senin için herzaman Dua Ediyorum nazar Deymesin kaIbine Senin için ŞarkıIar Yazıyorum beIki Duyarsın geIirsin ÇaIdığın KaIbimIe

nezaman AkIıma GeIsen Bütün SesIer kuIağıma Seni SöyIüyor gibi OIuyor Nereye Baksam Sanki Resmini gözüme tutuyorIar gibi, ŞarkıIar biIe Adını SöIüyor Seni Çıkarıyorum AnIam OIarak Sen benim OImaIısın Bu hayatta Bunu AnIadım yaşadıkIarımdan.

gündüzüm gecem beIIi değiI, seviyorum seni yaIan değiI, senin sayende oIdum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık

Aşk Dediğin insana Kaynar Suyu Başından Aşşağı Döktürür Buz Gibi Suyun içinde yüzdürür, Aşk öyIe bişeyki benim Gibi Adamı geceIeri Seviyorum Diye inIetir.

Sevmek Zor Aşık OImak ise Sevmekten Daha Zor geIir bazen insana Seni Tanıdığımdan beri Aşk KitapIarı Okumaya BaşIadım şiirIer ezberIedim Sayende Birtanem.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Sena

  Bende 9 sene sevdim birbirimize deli gibi aşıktık. Bizi kıskananlar çekemeyenler vardı ama şuan ayrıyız küsüz 2 aydır.
  İntihar ettim hap içtim ama bisey olmadı ona deli gibi aşığım onun için ölümü göze aldım, ben onun bastığı toprağa kurbanlar olurum
  Haydar’ım……

   17 Ocak 2016
 2. Ali Asi

  Süper sözler bunlar.

   17 Ocak 2016
 3. İskender

  Hani şu senin deli gibi sevdiğin insan bir gün sana ‘SENİ SEVİYORUM’ der de çıkarsınız, anlatıyım neler olacak :
  İlk önce sana seni sevdiğini söyleyecek, senin için uğraşacak, seni mutlu edecek, sana sarılacak, seni öpecek, sana istediğin her şeyi verecek. Hediyeler alacak, seninle uyuyacak, gezecek, birlikte kahkahalar atacaksınız .Sonra yemek, sonra resim , her şeyi birlikte yaşayacaksınız . Ayakların yerden kesilecek, herkese onu anlatacaksın, hatta ondan başka hiçbir şeyi konuşmayacaksın. Onun sonsuza dek yanında olacağını düşünüp onun için herkesi karşına alacaksın. Hayatını ondan ibaret gibi anlatacak ve yaşayacaksın. Gözlerinde kaybolacaksın, ellerini bırakmak istemeyeceksin, üşüdüğünde ona sarılacaksın, kalbinin atışını hissedeceksin , kokusunu ciğerine kadar ezberleyeceksin. Ne zaman ne yaptığı, mimikleri, kirpikleri, elleri, aklına gelecek ne varsa bir bir aklına işleyecek hepsinin şekli şemali. Her şey güzel gidiyor diyeceksin, sonra bir şey olacak. Bir soğukluk girecek araya, bir umursamama, bir takmama. İşte o zaman yerden kestiği ayaklarına çakılacaksın yere . Onsuz mutlu olabileceğini kanıtlamaya çalışacaksın, nefret ede ede seveceksin . Bir gün bana gelirse asla dönmeyeceğim yalanına kendine inandıracak, ama hep gelmesini bekleyeceksin…! Beğenirseniz sevinirim.

   11 Ocak 2016
 4. Narin

  İşte sevmenin zor yanları da bunlar sevdiğini bile bile unutmak zorunda kalmak.

   17 Ocak 2016
 5. Erukwn

  Harikaydı ..

   15 Ocak 2016
 6. Ebru

  Hİç hoş değil bi kere hep demode kelimeler…

   10 Ocak 2016
 7. Seda

  Ben de sevdim 3 yıl oldu, hala da seviyorum ama bir türlü kabul etmiyor, umarım bir gün sen de seversin..

   19 Ocak 2016
 8. Ahmet Asi

  kızım sen ne anlarsın aşktan!

   17 Ocak 2016
 9. Ali Efe

  Ne anlarsın sen!

   17 Ocak 2016
 10. Jüpiter

  Daha iyisini sen yap.

   15 Ocak 2016
 11. Asi

  İyisini yaz o zaman.

   12 Ocak 2016
 12. Kemal

  Minik Dünyamın Büyük UmutIarısın…

   09 Ocak 2016
 13. Eylül

  Ona çok güvendim her şeyden herkesten çok namazında niyazında biriydi. Herkes ihanet eder o yapmaz diyordum kendimden çok güvenirdim. Etraftaki insanlarda onu hep takdir eder, Allah sonunda kalbime göre verdi dedim ama değilmiş işte, yedi ay çıktık ilk altı ay her şey çok güzeldi son bir ayda benden uzaklaşmaya başladı. Sebepsiz kavgalar daha az aramalar ayrılık imaları… Meğer kafasında bitirmiş… Tatil oldu eve geldim hiç aramadı sormadı. Ben aradım hep.. Bigün yine aradım açmadı bile, öylece bitti. bi helallik almadan bitti.. Sonra hep bi umut beni aramasını bekledim hiç aramadı. Okulun açılmasına bir hafta kala öğrendim ki iş yerinden biriyle birlikteymiş, yakında evleniyor.. Beni aldatmış yani… HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

   07 Ocak 2016
 14. Poyraz

  Şer*fsizzzzzz her yerde şer*fsizdir.

   03 Şubat 2016
 15. Ezel

  @Bırak Dağınık Kalsın@ bende bazen öyle yapıyorum çok güzel oluyorum size tavsiyem

   30 Ocak 2016
 16. İdil Can

  Biliyor musun bizde bir buçuk yıl çıktık, istemeye gelecekti, yani sözde geliyordu hep bugün yarın bugün yarın ama bi sabah kalktım bi mesaj, hakkını helal et özür dilerim diye, aradım ne demek bu dedim, evleneceğini söyledi, dilim tutuldu gözüm doldu, kulakların sağır oldu adeta dünyadan koptum.

   17 Ocak 2016
 17. Gözde

  Seni o kadar iyi anlıyorum ki, benim sevdiğimde gözlerimin önünde eriyo gidiyo..

   14 Ocak 2016
 18. Kübra

  Sen 6 ayda fark etmişsin canım, ben 5 yılımı verdim şerefsize.

   13 Ocak 2016
 19. Dilek

  Sen 6 ay içinde anlamışsın ya, ben 8 senem geçti tanıyamamışım, boşanınca gördüm gerçek yüzünü en azından evlenmeden bitmiş.

   12 Ocak 2016
 20. Ezel

  Sevme.

   11 Ocak 2016
 21. Öner

  Ayrılmak için bi bahanesi olmalı elbet. Neyse boşver değmez.

   09 Ocak 2016
 22. Semanur

  Eğer çok seviyorsan ve çocuk bu kadar dindarsa sakın bekleme git yapış anlat her şeyi canım.

   06 Ocak 2016
 23. Yeso

  Bence de bekleme.

   08 Ocak 2016
 24. Ecrin

  Son bi şans daha lütfen KAAN ASii

   06 Ocak 2016
 25. Kanaryam

  Bende paylaşmak istiyorum sizlerle arkadaşlar madem herkes paylaşmış. Öncelik ben aşkka inanmiyordum önceden öyle şeylere sonra kuzenim bana aşık oldu öncelikle ona hiç inanmiyordum neden derseniz beni ilk gördüğü anda hemen bana mesaj atti sana aşık oldum dedi teyzemin oğlu önceden görüşmiyorduk konuşuyorduk sosyal medyada ama çok samimi değildi bizimki gidip teyzemin kizina cikma teklifi etti onla cikti sonra ayrildi bana tekrar dondu seviyorum meyer beni seviyormus sonra hep benim peşimdeydi seviyorum seviyorum diyodu başka birşey demiyordu güvenimi sarsti 2 yil peşimde koştu hiç inanmadim onun aşkına sevgisine ondan nefret ediyordum seni sevmiyorum birak peşimi diyodu hep aşktan bahsediyordu bende diyodum öyle şeyler söyleme bana birgün bana dedi seni eskisi gibi sevmiyorum dedi senden sogudum dedi ben çok üzüldüm madem sevmiyordum onu niye bukadar üzüldüm ki çok kötü oldum ona alışmıştim ama benden wazgecti meyer em çok seven benmişim de yeni fark ettim yeni aklıma başıma geldi diyelim şimdi hep aklimda hep onu dusunuyorum onu unutmak için herşeyi yapiyorum ama olmuyor ne yapacagimi bilmiyor aşk çok acı birşeymiş.

   05 Ocak 2016
 26. Tatlı Belam

  Ben onu çok sevdim gel artık Ersin’ im

   19 Ocak 2016
 27. Gözde

  Canim hikayen dikkatimi cekti. Ben de böyle aile içinden bi durum yaşadım ama yine de ona, onu sevdiğini göstermemen iyi olmuş, yoksa bunu bilerek daha çok canını yakardı. Belki de sevmiyorsundur, sadece sevgisine alıştığın bi insan hayatından çıkınca boşluğa düşmüş olabilirsin.

   14 Ocak 2016
 28. T. Can

  Seviyorsan git peşinden şunu unutmayın, imkansız diye bir şey yoktur.

   13 Ocak 2016
 29. Selahattin

  Git konuş bence aşk herşeye değer.

   10 Ocak 2016
 30. Ferdi Ardıç

  Çiçek sulandığı kadar güzeldir, Kuşlar ötebildiği kadar sevimli. Bebek ağladığı kadar bebektir, Ve her şeyi öğrendiğin kadar bilirsin! Bunu da öğren! ” – Sevdiğin kadar sevilirsin. .
  ☻/
  /▌
  / \

   05 Ocak 2016
 31. Sena Gül

  Çok güzel olmuş.

   04 Ocak 2016
 32. Selem Ayş

  Seni seviyorum Aşkım benim

   03 Ocak 2016
 33. Selem Yk

  İyi ki sevmişim Aşye’mi seni çok seviyorum aşkım.

   03 Ocak 2016
 34. I

  Seni tanıdığım gün doğdum ben bitanem, iyi ki varsın her şeyimsin.

   02 Ocak 2016
 35. Rabia

  Merhaba arkadaşlar, ben de birini karşılıksız seviyorum o benim hislerimi biliyor aynı yerde çalışıyoruz okuyor o sadece haftasonları geliyor. Konuşuyoruz ama öyle bi samimiyetimiz yok yani bi bayanlar var onların yanında çalışıyor onunla konuşurken sevdiğim araya giriyor benimle konuşmaya çalışıyor. Sürekli birbirimize zıt gidiyoruz bakışları bana karşı boş olmadığını söylüyor ama yanındaki çalışan bayana benim okulum var böyle şeylere ayıracak vaktim yok. hayatım söz konusu demiş. Çokta iyi namazında niyazında dinini yaşıyan biri. Sizce ben ne yapmalıyım bi akıl verin deli olacağım düşünmekten??

   02 Ocak 2016
 36. Samir Azerbaycan

  Sevmek güzeldir, sevip sevilmek..

   13 Ocak 2016
 37. Banu

  Öncelikle ne işte çalıştığına bağlı artı sen kendini onun yerine koy, okulun mu sevgilin mi diye sor kendine? Kendi cevabını kendin verirsin zaten mantıklı düşünürsen ayrıca kafan bişeye takıldığında çekil odana kapat ışığı düşün rahatlarsın, çok ise yarar..

   06 Ocak 2016
 38. Zeynep

  Asla pes etme çünkü büyük aşklar zaman alır.

   05 Ocak 2016
 39. Recep

  İlanı aşk et bence

   05 Ocak 2016
 40. Sarı Kelebek

  Yorumum bence ona açıl çünkü bende öyleyim tek kısayolu budur çünkü elden kaçırabilirsin harekete geç!!!!

   05 Ocak 2016
 41. Habib

  Takma geçer..

   04 Ocak 2016
 42. M.

  Hayatı akışına bırak, olması gereken kendiliğinden olur zaten. Senin bi şey yapmana gerek yok.

   04 Ocak 2016
 43. Ramazan Köse

  Kardeş eğer gerçekten seviyorsan, geçip karşısına seni seviyorum demen lazımm.

   03 Ocak 2016
 44. Edebiyatıçıııııı

  Yol ver gitsın sen vermezsen o verecektır zaten yakında…

   03 Ocak 2016
 45. Cevat Atmaca

  Sen ağır ol ki o senin peşine düşsün. Bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir her anlamda iyi düşün..

   02 Ocak 2016
 46. Ahmet Sulumak

  Kardeş ben de karşılıksız sevdim, git sevdiğini anlat olacağı varsa olur hayırlısıysa, olmazsa da yapacak bişey yok ben 6 sene karşılıksız sevdim.

   02 Ocak 2016
 47. Serkan

  En büyük sevgi ALLAH sevgisi diğerleri insanın ömründen çalıyor biraz daha ilerlerse bu aşk kansere dönüşüyor birde karşılığı yoksa tabi

   02 Ocak 2016
 48. Ata

  Aşık olduğum insanı etkilemek üzereyim :))

   01 Ocak 2016
 49. Derya

  Süpermiş bu site.

   01 Ocak 2016
 50. Leyla

  Bu aşk harika.

   30 Aralık 2015
 51. Eren

  Meryem’i çok seviyorum iyi ki bu site var.

   30 Aralık 2015
 52. Seda

  Ben de Ersini çok seviyorum ama beni bir türlü kabul etmiyor ne yapabilirim?

   20 Ocak 2016
 53. Eren

  Meryem’e çok aşığım gönlünü alabilmek için napabilirim?

   30 Aralık 2015
 54. Hira

  Özür dile onu cok sevdiğini söyle.

   02 Ocak 2016