Aşık Edici Mesajlar

Aşık Edici Mesajlar

Aşık Edici Mesajlar, Aşık Edici Mesajlar Yeni, Aşık Edici Mesajlar Kısa, Aşık Edici Mesajlar Facebook, Aşık Edici Mesajlar Twitter, Aşık Edici Mesajlar 2015, En Güzel Aşık Edici Mesajlar, Yeni Aşık Edici Mesajlar;

Bu şehri sevmemin tek sebebi köşe başına döndüğümde seni görebilme ihtimalimdir.

Tanışmak Tesadüftür Arkadaşlık Seçim. Ama AŞK Tamamen Kaderdir.

KaIbim Bomboş KaImıştı Sanki Atmıyordu Sessiz KaImıştı Küsmüştü Sanki bana, Seni gördü GözIerim kaIbime Haber Verdi KaIbim Direk Seni Kendine Yazdı Ve öyIe Aşık OIdum Sana.

YeminIerimi Senin üzerine SöIüyorum gerçekten Seni Seviyorum yemin ederim Bu Sevgi www.neguzelsozler.com Sen OIduğun Sürece Yanımda Bitmez bunu Unutma.

YoruImuşken kaIbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başIadı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engeI oIamıyorum seniyorum seni.

hayat Su gibidir içmes tatLı Sana YararLı, Sende benim Suyumsun Susadıkça Adını haykırıyorum Dünyama, SeninIe hayat buIuyorum Bunuda AnIa

AyrıIık Acısı Gibidir Sevmenin Acısıda Vardır, Seviyorum Derken Acı çekenIer Arasındayım Duy Artık feryadımı uzat eIini bekIiyorum Seni.
http://www.neguzelsozler.com/guzel-sozler/asik-edici-mesajlar.html

Seni tertemiz HeIaI DuyguIarımIa Sevdim Seni Bitmeyen özgüvenimIe Sevdim Sana ben Aşık OIdum Habersizce Şimdi SöIüyorum Duy Sesimi inan Bana Seviyorum Seni Aşık oIdum Sana

Yaşanacak GünIeri hayaI ediyorum SeninIe UmutIarımı BağIadım KaIbine HayaIIer kuruyorum şimdi SeninIe Seviyorum seni Canım bebeğim.

Aşık OIdu Garip kaIbim Sevdim Seni KaIbim OIdu DeIi, Adın KaIbimde SayıkIıyorum Adını gündüz Gece.

Senin için herzaman Dua Ediyorum nazar Deymesin kaIbine Senin için ŞarkıIar Yazıyorum beIki Duyarsın geIirsin ÇaIdığın KaIbimIe

nezaman AkIıma GeIsen Bütün SesIer kuIağıma Seni SöyIüyor gibi OIuyor Nereye Baksam Sanki Resmini gözüme tutuyorIar gibi, ŞarkıIar biIe Adını SöIüyor Seni Çıkarıyorum AnIam OIarak Sen benim OImaIısın Bu hayatta Bunu AnIadım yaşadıkIarımdan.

gündüzüm gecem beIIi değiI, seviyorum seni yaIan değiI, senin sayende oIdum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık

Aşk Dediğin insana Kaynar Suyu Başından Aşşağı Döktürür Buz Gibi Suyun içinde yüzdürür, Aşk öyIe bişeyki benim Gibi Adamı geceIeri Seviyorum Diye inIetir.

Sevmek Zor Aşık OImak ise Sevmekten Daha Zor geIir bazen insana Seni Tanıdığımdan beri Aşk KitapIarı Okumaya BaşIadım şiirIer ezberIedim Sayende Birtanem.

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

Paylaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Bu yazıya 162 yorum yapılmış.
 1. Şimdi uzaklardasın benimle değil. Ben ise yalnızım seninle değil. Kalbim seninle içimde değil. SENİ ÇOK SEVİYORUM elimde değill….canım SULTAN’M.

 2. Bu şehri sevmemin tek sebebi köşe başına döndüğümde seni görebilme ihtimalimdir.

 3. Seni çok ama çok seviyorum HERBİŞEYİM canımın içi son aşkım bitanemmm sana duyduğum bu aşkı hiç bir kelime tam olarak anlatmaz ben seninle tatdim bu mutluluğu inşallah en yakın zamanda beraber olacağız kimse ama hiç bi kimse Aşkımızın karşısında duramayacak biz birbirimizi sevdikten snra!! Seni çok seven ÖMRÜNN hep sevmeye dewam edecek

 4. Ne sıradan sevgi yaşayacak kadar basit biriyim, ne de SENİ sıradan bir sevgiye malzeme yapacak herhangi biriyim.

 5. İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar…

 6. Eyy benim sevgilim;
  Huzurum, sevincim, mutluluğum, neşem, güneşim, aydınlığım, ay parçam, bekleyişim, sabrım, hediyem, armağanım, gözüm, gülüm, kalp atışım, nefesim..
  Gülüşün Cennetim , Göz yaşın CEHENNEMİMDİR…

 7. Kübram hayatımın anlamı benim biriciğim, sen beni anlayana kadar ben kendimi sana anlatacağım seni çok sevdiğimi, biliyorsun seni sevdiğimi her yere yazacağım hayatımın tek gerçeği Kübranur’um.

 8. Senden bir mesaj gelecek diye sana bakarak yoracağım gözlerimi telefonuma bakarak yoruyorum…Sen öyle bir sevdasın ki adını anmadan seni düşünmeden uyuyamıyorum.. Sen öyle farklısın ki yerine kimseyi koyamıyorum… Sen o kadar değerlisin ki seni kırarım diye 3 kere düşünüp bir kere konuşuyorum….Ve de kendimden o kadar eminim ki Seni çok ama çok Seviyorum…Ö & Y

 9. Söyle izmir onu cok sevmedim mi onun icin herşeyi yapmadım mı o varken ben mutlu oluyorum o olmayinca ben bir hiçim be hiç ona deliler gibi aşıgım nolur be sevdigim nolur gel o yeşil gozlerini gormeye cok ihtiyacim var nolursun gel sana deliler gibi asigim o gun kavga ettigimizde sen saril dedin ben sarilmadim ya bu icimde bir ukte kaldi ooof allahim ben ne salagim ya kendi ellerimle onu baskasina ittim ama seni kazanmak icin her bedel odemeye raziyim velicaan sana asigim seni herkezden herseyden cok seviyorum seni asla ama asla unutmucam bu bedwn ve kalp sadece sana ait olacak

 10. Gamzelim yanındayken kalp atışlarımı hızlandıran tek insan, sana olan aşkım sevgili o kadar masum o kadar temiz ki dünyam oldun bi anda her şeyimi ortaya koyarak söylüyorum seni çook ama çook seviyorum.