SPONSORLU BAĞLANTILAR
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Resimli Aşk Sözleri Facebook Paylaş

 Facebook’ta Resimli Aşk Sözleri paylaşmak için hazırlanan sayfamızda; Facebook’ta paylaş butonunu kullanarak bu sayfamızı facebook’unuzda paylaşabilirsiniz. ( 79 Resim)

532118 557183180980162 1238776926 n Resimli Aşk Sözleri Facebook Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Bu yazıya 72 yorum yapılmış.
  1. Geleceksin bir gún doneceksin ama o günde ben olmayacagim ‘

  2. Biz adam gibi sevmeyi becerdik ama adam sanıp sevdigimiz adam gibi adamlar adam oldukları içinmı bu durumdalar.

  3. Tarık! Unutma Seni Hep Seveceğim! HEP!

  4. Bu sayfada olan sözler süper çok güzellll sözler var.

  5. Seni çok seviyorum yiğit bunu asla unutma.

  6. Bazen sevmek sadece umutsuzluk oluyor.Hayatım keşke ve belki adına kurulu oldu onun sözlerini duyduğumda.Sevilmediğimi umursamadan sevdim onu o zaman.Beni iki cümlesiyle etkisi altına alırken 4 hecesiyle parçalayabilirdi.Ama böyle değildi.6 kelime 13 harf beni mutlu edebilirdi ama bunu ondan duymak sadece bir masal gibi geliyordu.Umutsuzluk masalı.

  7. Seni çok seviyorum İsmail ama bunu yüzüne söyleyemiyorum sorun orda sen de beni seviyorsun bunu da biliyorum arkadaşın söyledi ama ben gelip sana bunu söyleyemiyorum neden ahhhhh neden seni gördüğümde ilk işim seni seviyorum demek olucak söz veriyorum seni çok seviyorum İsmail AŞKIMSIN

  8. Onu çok seviyorum ki hiç kimseden korkum yok.

  9. Çok güzel bir söz herkese aşkı anatıyor.

  10. Bu sayfada o kadar güzel ve anlamlı sözler varki; bir de herkesin kendi yorumunu yapınca daha bi güzel oluyor burada 62,63 yorum var ve hepside birbirinden daha güzel ve son kezde buradan sevipte söyleyemediğim aşkım Umut’a seni sonzuza kadar sevicem sen bilsen de bilmesen de..