Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Bu sayfamızda Sevgiliye Doğum Günü Sözleri ve Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

İyiki doğdun dünyaya, iyiki doğdun yüreğime, iyiki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara Canım..!

Sen doğduğun gün eminimki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice Yıllara Aşkım..!

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin..! İyiki Doğdun biriciğim..!

Seninle öyle bütünümki.. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyiki varsın iyiki doğdun..!

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyiki doğdun sevdiğim sevdiceğim..!

Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma… Sen öyle bir yere doğdunki, ordan seni kimse çıkaramaz…! Mutlu yıllar Sevgilim..!

Senin doğum gününde seninle evlenmek isterdim…!

Mutluyum çünki sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun..! İyiki doğdun, www.neguzelsozler.com İyiki doğmuşsun hayatımın anlamı…!

Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Sevgilim..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyiki Doğdun Sevgilim

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım

Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım

Sen benim İçin Doğmuşsun, Alnımın Yazısı da Sen Ol..!
http://www.neguzelsozler.com/dogum-gunu-sozleri/sevgiliye-dogum-gunu-sozleri.html

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inş bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

resimli dogum gunu sozleri Sevgiliye Doğum Günü Sözleri dogum gunu mesajlari Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu Yıllar sevgilim! Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın… Birlikte daha nice yaşlara…

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.

Sizlerde size ait olan orjinal sevgi, günaydın, iyi geceler, doğum günü, aşk, mesajlarınız varsa yorumlarınızda yazın yayınlayalım..!

Paylaş
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.
  1. ayyy cok tsk etim ya cok guzel mesaj aldım

  2. Allah razı olsun :D

  3. Ayyyyyyyyy çok teşekkürler ya çok sağolun.