Güzel Sözler

Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Sözleri

Sayfamızda; Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri Facebook, Doğum Günü Sözleri 2016 yer almaktadır.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hakettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.

Tek istedğim bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Üzgünüm! Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara..

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara…

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Mutlu yıllar…

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim.. Nice güzel doğum günlerine…

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene, karakollar beni alır sorgular gecelerce, hiç bekleme belki gelmem gelemem senelerce…

Doğum Günü Sözlerini ve Mesajlarını facebook ta paylaşmak için Resimli galerimizi kullanabilirsiniz.

dogum-gunu-mesajlari resimli-dogum-gunu-sozleri

Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun…

Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar..

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun…

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara…

İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin.. Yaş günün kutlu olsun.

Sana yüzbinlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum.. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsada her zaman kalbimdesin.. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz.. Doğum günün kutlu olsun…
resimli-dogum-gunu-mesajlari
Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şeklde olmasını dilerim. Nice yıllara…

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsakta, bu günü yaşama inat çocukca yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara…

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Bu Bölümde ise Farklı kategorilerde hazırlanmış Doğum Günü Sözleri yer almaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 1. Aytaç Akkor

  Nice mutlu yıllara

   04 Ağustos 2016
 2. Sevmezli Leyla

  Salam men ad gunlerii tebrik etmekleri sevirem sizide sevirem

   06 Mayıs 2016
 3. Sude

  Süper ??????

   08 Nisan 2016
 4. Kardelen

  Bu bana çok lazım oldu, çok değerli öğretmenime bu sözleri söyledim.

   25 Şubat 2016
 5. Kardelen

  Hiç güzel değil çok devrik cümleler bayağılaşmış tecvit pilavı misali bir de yarım yarım yazılan mesajlar oluyor ya bazen insanı çileden çıkarıyor..

   18 Ocak 2016
 6. Kardelen

  Her söz çok güzel olmuş, size öyle geliyor bence bir daha okuyun.

   25 Şubat 2016
 7. Sude

  Çok biliyorsan aklından bul.

   08 Nisan 2016
 8. Dolunay

  Sözler berbattı b*k gibiydi bazıları hariç bizim işimiz yorum yapmak canlar …….

   18 Temmuz 2016
 9. Merve

  Öyle böyle işte, içim ısındı birdenbire..

   22 Aralık 2015
 10. Tekin

  Hoş sözler emeği geçenlere tşkler.

   20 Aralık 2015
 11. binnur alkan

  Süper gerçekten herkesin ellerine gözlerine sağlık…

   08 Aralık 2015
 12. Ece karakurt

  Çok güzel yaaaa çok işime yaradı, yazanlar çok yetenekli bi tane daha var tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerini hatırladığında güzel günler seninle olsun, doğum günün kutlu olsun. Bu da çok güzel.

   19 Kasım 2015
 13. Berçem özalp

  Bayıldım şeytanın oğlu için kullanacam.

   05 Temmuz 2015
 14. resul

  Cox mutmutluyum.sox sagolun

   25 Nisan 2015
 15. alara semra usta

  Gerçekten çok güzel sözler, bunu yazanlara çok teşşekkür ederim, çok işe yaradı, iyi ki dünyamızda böyle yetenekli insanlarımız var, bravo çok yeteneklisiniz.

   06 Haziran 2014
 16. Periska

  Teşekkürler hepsi manalı.

   19 Şubat 2016
 17. tuğba öztürk

  Çok güzel ödevime de çok yaradı teşekkürler.

   27 Mart 2014
 18. evin yaren

  Iyiki bunları okumusum . :)

   26 Mart 2014
 19. ayça akın

  Çok güzelll yaaa.

   19 Şubat 2014
 20. şevval çelikel

  Süperrrrrrrrrrrrrr

   31 Ocak 2014
 21. Emel

  Ne süperrrri, hep aynı şeyler yazılmış farklı cümlelerle.

   09 Ağustos 2016
 22. Endis osman

  Üzgünüm! Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yillar!!!

   26 Ocak 2014
 23. cansu

  Güzel bir doğum günü sözleri ama ben en çok 2.kıta bence.

   09 Aralık 2013
 24. Rehim

  superr

   09 Aralık 2013
 25. tuana

  Harika doğum günü mesajları ben en çok sonuncuyu beğendim dedikleri gibi hayat kısa.

   24 Kasım 2013